توری پنجره

توری پنجره

از 6290 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پنجره در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری ثابت پنجره(متر مربع)

550,000 الی 650,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری لولایی پنجره(متر مربع)

570,000 الی 680,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

750,000 الی 850,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری ریلی پنجره(متر مربع)

800,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری مرغی (جلوگیری از ورود پرندگان) هر متر مریع

800,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

قیمت تعمیرات توری

توافقی

متوسط قیمت1,400,000 تومانکمینه قیمت650,000 تومانبیشینه قیمت3,800,000 تومان

آنچه درباره توری پنجره خواهید خواند

 • توری پنجره و درب با بهترین متریال
 • انواع توری پنجره کدامند؟
 • بهترین توری برای پنجره شما کدام است؟
 • راهنمای انتخاب ساخت توری برای پنجره و درب
 • ساخت توری برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟
 • ساخت و نصب توری درب و پنجره چه مزایایی دارد؟
 • آیا امکان نصب درب توری بر روی انواع درب ها می باشد؟
 • توری پنجره را از کجا بخریم؟
 • مراحل ساخت توری پنجره هوم سرویز چیست؟
 • نکات مهم برای نصب توری پنجره
 • نصاب توری پنجره هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • قیمت توری پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب توری پنجره‌ دوجداره upvc را چرا به هوم سرویز بسپاریم؟
 • ساخت و نصب توری پنجره و درب را به متخصصین هوم سرویز بسپرید

توری پنجره و درب با بهترین متریال

نصب توری پنجره برای هر چه بیشتر لذت بردن از هوای لذت بخش بهاری و استفاده هرچه بیشتر از تابش نور خورشید در فصل تابستان است. حتما برایتان پیش آمده به محض باز کردن درب یا پنجره با ورود حشره یا جانوران موذی تمام حال خوشتان به یک باره ناپدید شود. اینجاست که باید به فکر ایجاد شرایطی باشید که بتوانید با خیال راحت درب و پنجره خانه را باز بگذارید. آن شرایط فقط با ساخت و نصب توری درب و نصب توری پنجره فراهم می شود که بتوانید در تمام ساعت شبانه روز از هوای بیرون لذت ببرید. قیمت توری پنجره در مقابل نقش محافظتی آن بسیار ناچیز می باشد. به طور معمول با توجه به محل نصب توری پنجره و بودجه در نظر گرفته شده می توان از انواع متریال موجود برای ساخت توری پنجره استفاده نمود. انواع مختلفی از توری تولید شده که به لحاظ زیبایی نیز ظاهر بهتری را در نمای ساختمان ایجاد می کنند. در ادامه به معرفی انواع توری پنجره و عوامل موثر بر قیمت توری پنجره می پردازیم.

انواع توری پنجره کدامند؟

برای انتخاب بهترین توری پنجره باید ابتدا با انواع ساخت توری پنجره آشنا شوید و توری پنجره متری را محاسبه کنید و سپس انتخاب درستی داشته باشید. وقتی تصمیم به نصب توری پنجره می گیرید انتخاب های زیادی پیش رو دارید. از توری های مدرن و جدیدتر گرفته تا انواع توری فلزی که شکل و شمایل ساده تری دارند. همه این موارد تقریبا کارایی یکسانی دارند. در ادامه به معرفی انواع نصب توری پنجره ثابت، توری پنجره متحرک، ساخت توری پنجره سیار و معرفی ساخت توری ارزان می پردازیم.

· توری پنجره‌ ثابت

در ساخت توری ثابت از قاب توری ثابت استفاده می شود و قابلیت باز و بسته شدن را ندارند. به این معنا که تنها در صورتی می توانید آنها را باز کنید یا تصمیم به تعویض آنها داشته باشید یا تعمیر آن!! اغلب ساخت توری پنجره ثابت بر روی پنجره یا درب های انجام می شود که امکان باز شدن یا فضای باز شدن کافی وجود ندارد. البته که قیمت توری پنجره ثابت نسبت به موارد دیگر ارزان تر است.

· نصب توری پنجره آلومینیومی

نصب توری پنجره آلومینیومی به صورت های مختلف مانند لولایی، ثابت و توری ریلی ساخته می شد. نصب توری پنجره آلومینیومی دارای مقاومت بالایی هستند. اما به علت عدم ظاهر زیبا و جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل منزل امروزه محبوبیت خود را از دست داده اند.

· ساخت توری پنجره ریلی

نصب توری ریلی یا ساخت توری آلومینیومی نیز از قدیمی ترین و پر طرفدارترین نوع توری های موجود در بازار هستند. این نوع ساخت توری پنجره در مواردی که فضای کافی در دسترس باشد بهترین گزینه هستند. نصب توری ریلی را می توان روی پنجره دوجداره یا حتی پنجره های معمولی نصب کرد. حداقل یک فاصله ۸ تا ۱۰ سانتیمتری برای نصب ریل در پشت پنجره لازم دارید و اگر پنجره بدون لبه و کاملا مماس با دیوار باشد، امکان نصب توری آلومینیومی وجود ندارد.

· نصب توری پنجره ریلی

در ساخت توری پنجره ریلی از توری پشه ای آلومینیوم استفاده شده است که در برابر گرما و سرما تحمل خوبی دارد. قاب توری نیز معمولا از پروفیل آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته می شود. سوراخ های این تور به اندازه ای ریز است که حتی کوچکترین حشرات نیز قادر به عبور از آن نیستند و همین موضوع باعث می شود که خیالتان از بابت ورود حشرات به داخل منزل راحت باشد.

· توری پنجره لولایی

شیوه حرکت و باز و بسته شدن این نوع توری، درست مثل پنجره های لولایی است. برای ساخت توری برای پنجره ابتدا قاب و فریم اصلی ساخته می شود و سپس توری آماده بر روی لولا نصب می شود. نصاب توری پنجره ای به هنگام نصب، محل لولا بر روی قاب را مشخص کرده و لولا گذاری را انجام می دهد. برای ساخت توری برای درب ورودی منزل نیز می توان این نوع را انتخاب کرد. به این ترتیب موقع ورود و خروج از درب، توری از لولا باز و بسته می شود. کارایی نصب توری لولایی خیلی بهتر از توری آهنربایی و محصولات مشابه است. همچنین در صورت خرابی امکان تعمیر توری وجود دارد و این مزیت نصب توری فلزی نسبت به انواع توری پنجره پارچه ای است.

· توری پنجره آهنربایی

توری آهنربایی یا توری درب مگنتیک، شباهت زیادی به توری پلیسه ای دارد. بارزترین تفاوت آنها در نحوه شستشوی توری است که برای نظافت توری آهنربایی می‌توانید آن را به شکل توری جمع‌شده جدا کنید و بعد آن را بشویید. علاوه بر شستشو، نحوه نصب توریپنجرهآهنربایی نیز ساده تر از مدل های دیگر است. همچنین توری پنجره آهنربایی چون دارای طراحی های زیبا هستند و به صورت خودکار باز و بسته می شوند بیشتر امروزه بیشتر درخواست می شوند.

· توری پنجره رولینگ

این محصولات از انواع مدرن تری هستند و معمولا در ساختمان های تازه ساز نمونه هایی از ساخت توری پنجره رولینگ نصب می شود. نصب توری رولینگ به صورت کرکره ای جمع می شود و به آن توری جمع شونده نیز گفته می شود. ساخت و نصب توری رولینگ برای اتاق خواب انتخاب هوشمندانه ای است. اگر پنجره‌های upvc یک لنگه بازشو هستند، بهتر است اقدام به نصب توری‌ رولینگ یک‌طرفه افقی کنید. اما برای نصب توری برای پنجره‌ کم‌ارتفاع و کوچک و کوتاه می توانید از توری رولینگ عمودی استفاده کنید. البته اگر پنجره های ساختمان شما قدیمی تر هستند، ممکن است نصب توری رولینگ برایتان انتخاب خوبی نباشد و بهتر است از نصب توری ریلی استفاده کنید.

· نصب توری پنجره چسبی (توری پنجره پارچه ای)

توری پنجره چسبی نیز مدل دیگری هستند که نیاز به نصاب توری ندارد. توری چسبی همانطور که از نام آن مشخص است روی قاب پنجره می چسبد. به خاطر داشته باشید این نوع توری در گروه نصب توری ثابت قرار می گیرند و چسب آن به راحتی از قاب پنجره جدا نمی شود. این نوع توری دارای یک سمت چسبی است که روی قاب پنجره چسبیده و توری است که بر اساس انداره پنجره بریده می شود و روی آن قرار می گیرند. قیمت توری پنجره چسبی نسبت به موارد دیگر بسیار ارزان تر است و طبعا نمی توان انتظار کیفیت توری پنجره فلزی را از آن داشت. اما برای موارد موقت انتخاب خود و مقرون به صرفه ای به شمار می آید.

· نصب توری درب کشویی مناسب برای فضاهای با متراژ کم

توری پنجره کشویی و ساخت توری درب کشویی به علت جاگیری کمی که دارد برای فضاهای با متراژ کم بسیار پر طرفدار هستند. اکثر مغازه ها برای حداکثر استفاده کردن از فضا در صدد نصب توری درب کشویی می باشند.

بهترین توری برای پنجره شما کدام است؟

اکنون که با انواع توری پنجره آشنا شدید برای انتخاب توری مناسب پنجره باید به نحوه کارایی درب و پنجره خود دقت کنید. به بیان دیگر نصب توری پنجره برای چه فضایی است؟ آیا نیاز به باز و بسته شدن دارد؟ آیا از فضاهایی است که در معرض گرد و غبار زیادی است که باید زود به زود تمیز شوند؟

پس از اینکه پاسخ هایی برای این گونه سوالات پیدا کردید می توانید بر اساس خواسته خود اقدام به سفارش ساخت توری پنجره کنید. خوشبختانه امروزه کارگاه های ساخت توری بسیار منعطف هستند و برای هر ابعادی و هر فضایی بنا به درخواست شما اقدام به ساخت توری پنجره و یا ساخت توری درب می کنند و هیج محدودیتی از نظر ابعاد و شرایط ساخت وجود ندارد.

راهنمای انتخاب ساخت توری برای پنجره و درب

اگر به دنبال زیبایی در کنار کارایی هستید ساخت توری رولینگ بهترین انتخاب است. برای ساخت توری پنجره رو به بیرون این نوع توری علاوه بر ظاهر بالا، کیفیت مقبولی نیز دارد و تا سالها در صورت استفاده صحیح کارایی دارد. توری آهنربایی نیز به راحتی روی قاب توری قرار می گیرند. از دیگر مزایای نصب توری آهنربایی این مورد است که در صورت وجود شرایط ثابت از نظر ابعاد درب یا پنجره می توان در خانه های دیگر نیز استفاده نمود. همچنین اگر تنها کیفیت کار برایتان اهمیت دارد و فضای کافی برای نصب قاب توری دارید. نصب توری لولایی، نصب توری ثابت و نصب توری پلیسه ای نیز بهترین انتخاب برای شما است.

ساخت توری برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

ساخت توری پنجره امروزه هیچ محدودیتی ندارد. هر نوع پنجره با هر نوع باز شوندگی امکان ساخت توری پنجره را دارند. تنها موردی که باید حواستان به آن باشد کمک گرفتن از نصاب توری ماهر است که بتواند کیفیت مقبول در کنار زیبایی برایتان رقم بزند. در ادامه به فضاهایی که اقدام به ساخت توری پنجره می شود می پردازیم.

· نصب توری پنجره دوجداره

روی این پنجره‌ها انواع توری مانند ریلی، پلیسه، مگنت و رولینگ به راحنی نصب می شوند. تنها موردی که در هنگام نصب توری پنجره دوجداره باید به آسیب ندیدن قاب آن در هنگام نصب توجه ویژه ای است. همانطور که می دانید برای نصب توری روی پنجره دوجداره باید قاب آن روی قاب پنجره نصب شود. از این رو کمک از نصاب توری ماهر اولین موردی است که باید با وسواس تمام آن را انتخاب کنید. ساخت توری پنجره یو پی وی سی بهترین مانع در برابر ورود حشرات است. الیاف فایبر گلاس به همراه رزین پلی استر در ساخت توری یو پی وی سی استفاده شده که جلوی دید را نمی گیرد. الیاف شیشه رنگی و دیگر مواد در فایبر گلاس موجب شده تا دید ظاهری توری بسیار چشم نواز باشد. جالب است بدانید که این توری دارای خاصیت آنتی استاتیک بوده و حشرات و گرد و غبار را از خود دور می کند. قیمت توری پنجره upvc به همراه فریم و قاب محاسبه می شود.

قیمت توری پنجره دوجداره با توجه به ویژگی های منحصر بفرد آن بسیار مقرون به صرفه است. همچنین در ساخت توری برای پنجره دوجداره چون نحوه باز و بسته شدنشان کمی با نمونه های قدیمی متفاوت است می توان تنها از چند مدل توری استفاده نمود. قیمت ساخت توری ثابت نیز نسبت به قیمت ساخت توری متحرک مناسب تر است. امکان ساخت توری در ابعاد گوناگون با متریال مناسب برای پنجره های دوجداره و قابلیت شستشوی توری پشه از مهم ترین ویژگی های این توری ها است.

· ساخت توری پنجره آلومینیومی

این مدل از قدیمی ترین پنجره و توری های پشه است که هنوز هم طرفداران زیادی دارد. اکثر بناهایی که چندین سال از ساخت آنها می گذرد اغلب دارای پنجره آلومینیومی می باشند. برای نصب توری آلومینیومی از دو نوع ثابت و توری ریلی استفاده می شود. توری آلومینیومی نسبت به نسل جدید توری ها وضوح دید کمتری در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین برای نظافت مدت زمان بیشتری می طلبد، لذا امروزه کمتر پیشنهاد می شود. اما قیمت درب توری آلومینیومی و قیمت توری آلومینیومی پنجره نسبت به سایر مدل ها کمتر است.

· نصب توری درب ورودی

با نصب توری درب ورودی از ورود هرگونه حشره و جانوران موذی دیگر در هنگام ورود و خروج جلوگیری می شود. برای نصب توری درب بالکن ورودی می توان از توری لولایی و یا توری کشویی ریلی که زیبایی بسیاری دارد استفاده نمود.

ساخت و نصب توری درب و پنجره چه مزایایی دارد؟

نصب کردن توری بر روی هر درب و پنجره ای که ممکن است باز شوند، لازم و ضروری می باشد. با نصب درب توری بر روی انواع درب و در سرویس ها آرامش خود و اعضای خانواده تان را فراهم نمایید. نصب توری ضد حشرات چون حالت آنتی استاتیک دارند بسیار کاربردی هستند با نصب توری ضد حشرات بدون استقاده از سموم شیمیایی محیطی پاک را تجربه خواهید کرد. بیماریهای پوستی و عفونتی که توسط حشرات موذی انتقال می یابد را می توان با نصب توری فلزی مهار نمود.

با تابش هرچند کم نور به داخل فضای خانه شما می توانید محیط منزلتان را تا حد بسیار بالایی ضدعفونی و پاک نگاه دارید. ازین رو با نصب توری درب و پنجره برای پنجره آلومینیومی و پنجره upvc علاوه بر برخورداری از این موهبت بدون ایجاد مزاحمت توسط حشرات احتمالی فضایی سالم ایجاد نمایید. همچنین با نصب توری پاسیو از ورود بی رویه حشرات به داخل فضای پاسیو منزلتان و صدمه به گیاهان جلوگیری می کند.

نصب توری روی در و پنجره جلوی ورود خزندگان مانند مارمولک ، پرندگان و غیره را می گیرد. همچنین توری پنجره نسوز است و مقاومت بالایی در مقابل زنگ زدگی و خورندگی دارند.

آیا امکان نصب درب توری بر روی انواع درب ها می باشد؟

با نصب درب توری برای فضای منزلتان علاوه بر برخورداری از هوای تازه به محیط زندگی تان، محیط امنی عاری از هرگونه حشرات موذی برای خود و فرزندانتان رقم بزنید. با نصب درب توری به صورت توری کشویی و توری لولایی دیگر مرزی بین محیط خانه و بیرون را حس نخواهید کرد.

توری پنجره را از کجا بخریم؟

اگر در پی پیدا کردن مرکز خرید توری پنجره هستید دست نگه دارید. امروزه با کمک از نصاب توری هوم سرویز همه خدمات تنها با چند کلیک برایتان فراهم شده است. تنها کافیست دکمه ثبت سفارش را انتخاب کنید و به سوالات پاسخ دهید تا بهترین مراکز ساخت توری پنجره و توری سازی با شما تماس گرفته و با ارایه مشاوره تلفنی رایگان و معرفی انواع توری و بهترین متریال، قیمت نصب و ساخت توری پنجره را اعلام می کنند. در واقع خرید توری پنجره در محل شما انجام می شود و پس از اندازه گیری و ساخت به راحتی در محل نصب می شوند.

مراحل ساخت توری پنجره هوم سرویز چیست؟

کلیات پروسه ساخت و نصب توری پنجره از چندین مرحله تشکیل می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 • حضور یافتن نصاب توری در محل و اندازه گیری دقیق
 • معرفی انواع متریال و معرفی پیشنهادات بر اساس نمونه کارهای واقعی سازنده
 • اعلام قیمت توری پنجره و معرفی و مزایا و معایت هر کدام
 • سفارش ساخت به نصاب توری و عقد قرارداد بر اساس متریال انتخاب شده
 • ساخت توری پنجره
 • نصب توری پنجره و تحویل به مشتری

نکات مهم برای نصب توری پنجره

 • اولین نکته در هنگام انتخاب نوع توری است که باید علاوه بر زیبایی به کاربرد آن نیز دقت کنید. اگر از آن درب یا پنجره زیاد اسنفاده می کنید نصب توری کشویی بهترین انتخاب برای شماست.
 • هر چند مدت یکبار تمام گرد و غبار روی توری ها را با استفاده از جاروبرقی دور بسیار کند و بخار شو بردارید و نظافت توری ها را از یاد نبرید.
 • اگر قیمت توری پنجره برایتان بسیار مهم است می توانید از توری پنجره پارچه ای استفاده کنید که جزو قیمت توری پنجره ارزان است.

نصاب توری پنجره هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

درخواست ساخت توری و خرید توری پنجره از هوم سرویز مزایای زیادی برای مشتریان به همراه خواهد داشت. از جمله این مزایا می توان به موراد زیر اشاره کرد:

 • همیاران هوم سرویز از میان سازندگان و تولید کنندگان برجسته و سطح شهر را به شما معرفی شده اند که با کیفیت ترین اجناس نظیر نخ، فریم، موئی و توری در توری ها مورد استفاده قرار گرفته اند و این امکان برای مشتریان فراهم شده تا به صورت مستقیم و بی واسطه توری خود را تهیه کنند. که همین امر موجب کاهش و پایین آوردن هزینه ساخت توری پنجره برای مشتری خواهد شد.
 • بعد از ساخت و تحویل توری ، کلیه آموزش های موردنیاز جهت شست و شو و نصب مجدد و رگلاژ توری به مشتریان داده می شود.
 • بعد از ثبت سفارش ، در کمترین زمان ممکن (بین ۲ الی ۳ روز) توری ساخته و به مشتریان تحویل داده ی شود.
 • کلیه مراحل طراحی ، ساخت و نصب توری پنجره توسط متخصصان و با رعایت استانداردهای موجود این حوزه انجام می پذیرد و به همین دلیل دارای ضمانت طول عمر توری خواهد بود.

قیمت توری پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت توری پنجره به موارد متعددی وابسته است. به طور معمول قیمت توری پنجره و درب به صورت متر مربع اعلام می شود. البته که موارد متعددی بر قیمت توری پنجره متری تاثیر دارند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· قیمت توری پنجره بر اساس جنس توری

قیمت نصب توری پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اولی که نقش بسیار تعیین کننده ای بر قیمت نصب توری و هزینه ساخت توری دارد جنس یا نوع توری است. یه طور مثال قیمت توری تاشو با قیمت توری پنجره لولایی یکسان نیست. امروزه انواع توری پنجره آلومینیومی، توری دوجدارهUPVC، توری فایبرگلاس، توری آهنربایی (مگنتیک)، توری مش اکریلیک، توری پنجره گالوانیزه، توری حصاری در کارگاه ها ساخته می شوند که متریال مختلفی دارند. پس می توان نتیجه گرفت اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت ساخت توری جنس و نوع آن می باشد. نوع قاب پنجره و توری دو عامل مهم در تعیین قیمت توری پنجره هستند. جنس متریال و ضخامت آن و همچنین کیفیت ساخت در کارگاه های مختلف یکسان نیست و با توجه به نوع سفارش در نظر گرفته می شود. قیمت نصب توری پنجره تحت تاثیر ضخامت و جنس قاب و توری قرار دارد.

· قیمت توری پنجره فلزی ساده و نوع یراق آلات مورد استفاده

توری فلزی از نمونه های قدیمی هستند که به صورت لولایی، کشویی و ساده ساخته می شوند. به طور معمول قیمت ساخت توری فلزی نسبت به توری های فایبر گلاس ارزانتر است. اگر به دنبال توری پنجره ارزان هستید توری پنجره فلزی ثابت گزینه مناسبی است. در مواردی مانند کشویی چون نیاز به یراق آلات خاص تر می باشد و جزو توری های مدرن به حساب می آیند قطعا قیمت ساخت توری پنجره بالاتری دارند.

· قیمت نصب توری پنجره بر اساس اندازه پنجره

محاسبه قیمت نصب توری پنجره بر اساس متر مربع می باشد به این ترتیب اندازه پنجره عامل اثر گذار دیگری است که قیمت توری را کاهش یا افزایش می دهد. در واقع مقدار توری استفاده شده در پنجره های بزرگتر بیشتر از پنجره های بسیار کوچک است و قیمت توری نیز به طبع آن بیشتر می شود.

نصب درب و پنجره توری بر روی ساختمان های نوساز نیز بسیار رایج است. شرکت ها صورت توافقی کار ساخت توری در ساختمان های نوساز را بر عهده گرفته و تخفیف خوبی هم برای قیمت پنجره توری در تعداد بالا لحاظ می کنند.

· تعیین قیمت توری پنجره بر اساس محل قرار گرفتن توری

قیمت پنجره توری با هزینه نصب یکجا محاسبه می شود ولی چنانچه پنجره در محل نامناسبی باشد و دسترسی مناسبی برای نصب وجود نداشته باشد، همیشه هزینه بیشتری دریافت می شود. هزینه ساخت توری در محل هایی با دسترسی دشوار، ثابت است ولی اجرت نصب توری به جهت سختی و طولانی شدن زمان نصب، افزایش پیدا می کند. قیمت توری درب برای محل های معمولی و با دسترسی مناسب شامل افزایش قیمت نیست.

البته اینها به موارد جانبی هستند که اغلب قیمت توری پنجره دوجداره یا قیمت توری پنجره آلومینیومی به صورت متر مربع محاسبه و سایر هزینه ها بر روی متر مربع اعلامی سرشکن خواهند شد.

· تعداد پنجره و تاثیر آن بر هزینه ساخت توری پنجره

یکی دیگر از عوامل مهم بر قیمت ساخت توری در و پنجره تعداد آنها است. در پروژه هایی که ساختمان بزرگ است و قرار است برای تعدادی پنجره توری نصب شود قطعا در تعدادهای بالا توری پنجره قیمت به صورت توافقی اعلام می شود و تخفیف کلی در پروژه های بزرگ لحاظ خواهد شد.

ساخت و نصب توری پنجره‌ دوجداره upvc را چرا به هوم سرویز بسپاریم؟

هوم سرویز برای رفع نیاز کاربران خود سرویس ساخت و نصب توری پنجره ای را توسط مجرب ترین سازندگان و نصاب توری پنجره ارائه می دهد. اگر در فکر تعویض توری پنجره یا نصب توری پنجره هستید، نصاب توری هوم سرویز در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات نصب توری در و پنجره را ارائه می کنند. تمام متخصصین ما مجرب و حرفه ای هستند و از فیلترهای بسیار سخت گیرانه ی هوم سرویز عبور کرده اند. به راحتی می توانید به متخصصین ما اعتماد کنید و خدمات ما بهره مند شوید.

ساخت و نصب توری پنجره و درب را به متخصصین هوم سرویز بسپرید

برای سفارش توری درب و پنجره upvc ، ساخت توری درب، توری آلومینیومی، توری پنجره آکاردئونی، توری کشویی یا هر نوع توری دیگری که مدنظر دارید می توانید به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین توری هوم سرویز جهت مشاوره و ارائه قیمت ساخت توری با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. کلیه سوالات شما نظیر توری پنجره چی بخرم؟ توری پنجره از کجا بخرم؟ توری پنجره متری چند؟ و سایر سوالات شما توسط متخصصین مجرب توری سازی هوم سرویز پاسخ داده خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پنجره و همچنین ارایه خدمات نصب توری پنجره و درب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پنجره

نصب توری پنجره و درب

ساخت توری پنجره

نصب توری پنجره ثابت، نصب توری ریلی

توری پنجره آهنربایی (مگنتی) ، توری چسبی و پارچه‌ای

نصب توری پنجره دوجداره و ساخت توری پنجره UPVC

ساخت توری رولینگ پنجره

نصب انواع توری گالوانیزه، آلومینیومی، پارچه ای، توری پشه گیر و غیره

نظرات کاربران

profile picture
سودابه خالقی

اخلاقشون خیلی خوب بود و همچنین کاری که انجام دادن برامون کیفیت خیلی بالایی داشت. بسیار خوش برخورد و خوش قول بودن.

profile picture
حمیدرضا فرقانی

عالی بود عملکردشون واقعا کارشون تمیز و با کیفیت بود. رضایت داشتم.

profile picture
خانم موسوی

اقای میثم وطن خواه برای نصب توری نرده تراس زحمت کشیدند. با فرصت کم ما خیلی سریع به مراجعه و نصب توری اقدام کردند واز کارشون خیلی راضی هستیم. از دو همیار دیگر اقای کاووسی و اقای محسن وطن خواه هم بخاطر برخورد و راهنمایی های خوبشون خیلی ممنونم.

profile picture
ابوالفضل اکبری

خوش قول ماهر خوش اخلاق و با دقت از ویژگی های خوب ایشون ممنون

شرایط ساخت توری پنجره دوجداره و نصب توری کشویی و ساده

مبلغ سرویس نصب توری بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

air-conditioner
سرویس کولر گازی
قیمت از 700,000 الی 700,000 تومان
upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 500,000 الی 5,000,000 تومان
spraying
سمپاشی
قیمت از 700,000 الی 1,300,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 460,000 الی 1,500,000 تومان