توری پنجره

توری پنجره

از 5683 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پنجره در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری ثابت پنجره(متر مربع)

300,000 الی 380,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری لولایی پنجره(متر مربع)

320,000 الی 380,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

440,000 الی 470,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم معمولی ساده(متر مربع)

340,000 الی 385,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری ریلی پنجره(متر مربع)

390,000 الی 440,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری مرغی (جلوگیری از ورود پرندگان) هر متر مریع

470,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

قیمت تعمیرات توری

توافقی

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت1,240,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره توری پنجره خواهید خواند

 • نصب توری پنجره و درب با بهترین متریال
 • نصب توری فلزی درب و پنجره چه مزایایی دارد؟
 • نصب توریپنجره آلومینیومی و فلزی
 • توری متحرک بهترین انتخاب برای فضاهای متفاوت
 • ساخت توری پنجره آلومینیومی
 • نصب توری پنجره upvc
 • ساخت توری ثابت برای پنجره دوجداره
 • توری چسبی پنجره و درب
 • نصب توری درب ورودی
 • توری درب کشویی مناسب برای فضاهای با متراژ کم
 • آیا امکان نصب درب توری بر روی انواع درب ها میباشد؟
 • نصاب توری پنجره هوم سرویز در کنار شماست
 • قیمت توری پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب توری پنجره و درب را به متخصصین هوم سرویز بسپرید

نصب توری پنجره و درب با بهترین متریال

نصب توری پنجره برای هر چه بیشتر لذت بردن از هوای لذت بخش بهاری و استفادههرچه بیشتر از تابش نور خورشید در فصل تابستان است. حتما برایتان پیش آمدهبه محض باز کردن درب یا پنجره با ورود حشره یا جانوران موذی تمام حال خوشتان به یکباره ناپدید شود. اینجاست که باید به فکر ایجاد شرایطی باشید که بتوانید با خیالراحت درب و پنجره خانه را باز بگذارید. آن شرایط فقط با نصب توری درب و نصبتوری پنجره فراهم می شود که بتوانید در تمام ساعت شبانه روز از هوایبیرون لذت ببرید. انواع توری آلومینیومی پنجره ریلی از ساده ترینو ارزان ترین توری پشه ای هستند که بر روی هر پنجره ای نصب می شوند وبا نصب توری آلومینیومی پنجره، یک بار برای همیشه از دست پشه و مگش ودیگر حشرات خلاص می شوید.

قیمت توری پنجره در مقابل نقش محافظتی آن بسیار ناچیز می باشد. به طور معمول باتوجه به محل نصب و بودجه در نظر گرفته شده می توان از انواع متریال موجودبرای توری درب و پنجره استفاده نمود. انواع مختلفی از توری تولیدشده که به لحاظ زیبایی نیز ظاهر بهتری را در نمای ساختمان ایجاد می کنند. در ادامهبه معرفی انواع توری و عوامل موثر بر قیمت ساخت توری پنجره میپردازیم.

نصب توری فلزی درب و پنجره چه مزایایی دارد؟

نصب توری پشه ای بر روی هر درب و پنجره ای که ممکناست باز شوند، لازم و ضروری می باشد. با نصب درب توری بر روی انواعدرب و در سرویس ها آرامش خود و اعضای خانواده تان را فراهم نمایید. نصبتوری ضد حشرات چون حالت آنتی استاتیک دارند بسیار کاربردی هستندبا نصب توری ضد حشرات بدون استقاده از سموم شیمیایی محیطی پاک را تجربهخواهید کرد. بیماریهای پوستی و عفونتی که توسطحشرات موذی انتقال می یابد را می توان با نصب توری فلزی مهارنمود.

با تابش هرچند کم نور به داخل فضای خانه شما می توانید محیط منزلتانرا تا حد بسیار بالایی ضدعفونی و پاک نگاه دارید. ازین رو با نصب توری دربو پنجره برای پنجره آلومینیومی و پنجره upvc علاوه بربرخورداری از این موهبت بدون ایجاد مزاحمت توسط حشرات احتمالی فضایی سالم ایجادنمایید. همچنین با نصب توریپاسیو از ورود بی رویه حشرات به داخل فضای پاسیو منزلتان و صدمه بهگیاهان جلوگیری می کند.

نصب توریپنجره آلومینیومی و فلزی

وقتی تصمیم به نصب توری پنجره می گیرید انتخاب های زیادی پیش رو دارید.از توری های مدرن و جدیدتر گرفته تا انواع توری فلزی که شکل و شمایل ساده تریدارند. همه این موارد تقریبا کارایی یکسانی دارند. در ادامه به معرفیانواع نصب توری پنجره ثابت، انواع توری متحرک، ساخت توریپنجره سیار و معرفی ساخت توری ارزان می پردازیم.

توری متحرک بهترین انتخاب برای فضاهای متفاوت

در ادامه انواع توری پنجره متحرک را معرفی خواهیم کرد،باید بدانید که این توری ها را باید براساس نوع پنجره و محیطی که می خواهید اقدامبه نصب توری پنجره نمایید، انتخاب کنید.

نصب توری پنجره لولایی

شیوه حرکت و باز و بسته شدن این نوع توری، درست مثل پنجره هایلولایی است. برای ساخت توری برایپنجره ابتدا قاب و فریم اصلی ساخته می شود و سپس توری آماده بر روی لولا نصبمی شود. نصاب توری به هنگام نصب، محل لولا بر روی قاب را مشخص کرده ولولا گذاری را انجام می دهد. برای ساختتوری برای درب ورودی منزل نیز می توان این نوع را انتخاب کرد. به اینترتیب موقع ورود و خروج از درب، توری از لولا باز و بسته می شود.

کارایی این سازه ها خیلی بهتر از توری آهنربایی و محصولاتمشابه است. همچنین در صورت خرابی امکان تعمیر وجود دارد و این مزیت نصبتوری فلزی نسبت به انواع توری پنجره پارچه ای است.

نصب توری پنجره رولینگ

این محصولات از انواع مدرن تری هستند و معمولا در ساختمان های تازهساز نمونه هایی از انواع توری پنجره رولینگ نصب می شود. توری رولینگ به صورت کرکره ای جمعمی شود و به آن توری جمع شونده نیز گفته می شود. ساخت و نصب توریرولینگ برای اتاق خواب انتخاب هوشمندانه ای است. اگر پنجره‌های upvc یک لنگه بازشو هستند، بهتر است اقدامبه نصب توری‌ رولینگ یک‌طرفه افقی کنید. اما برای نصب توری برایپنجره‌های کم‌ارتفاع و کوچک و کوتاه می توانید از توری رولینگ عمودی استفادهکنید. البته اگر پنجره های ساختمان شما قدیمی تر هستند، ممکن است نصب توریرولینگ برایتان انتخاب خوبی نباشد و بهتر است از توری ریلی استفاده کنید.

نصب توری پنجره ریلی

نصب توری ریلی را می توان روی پنجره دوجداره یا حتی پنجرههای معمولی نصب کرد. حداقل یک فاصله ۸ تا۱۰ سانتیمتری برای نصب ریل در پشت پنجره لازم دارید و اگر پنجره بدون لبه و کاملامماس با دیوار باشد، امکان نصب توری ریلی وجود ندارد.

در ساخت توری پنجره ریلی از توری پشه ای آلومینیوم استفادهشده است که در برابر گرما و سرما تحمل خوبی دارد. قاب توری نیز معمولا از پروفیلآلومینیوم با کیفیت بالا ساخته می شود. سوراخ های این توربه اندازه ای ریز است که حتی کوچکترین حشرات نیز قادر به عبور از آن نیستند و همینموضوع باعث می شود که خیالتان از بابت ورود حشرات به داخل منزل راحت باشد.

توری پنجره آهنربایی (مجیک مش)

توری آهنربایی یا توری درب مگنتیک، شباهت زیادی به توری پلیسه دارد.بارزترین تفاوت آنها در نحوه شستشوی توری است که برای نظافت توریآهنربایی می‌توانید آن را به شکل توری جمع‌شده جدا کنید و بعد آن را بشویید.علاوه بر شستشو، نحوه نصب توری آهنربایی نیز ساده تر از مدل هایدیگر است.

ساخت توری پنجره آلومینیومی

این مدل از قدیمی ترین توری های پشه است که هنوز هم طرفدارانزیادی دارد. اکثر بناهایی که چندین سال از ساخت آنها می گذرد اغلب دارای پنجرهآلومینیومی می باشند. برای نصب توری آلومینیومی از دو نوع ثابتو توری ریلی استفاده می شود. توری آلومینیومی نسبت به نسل جدید توریها، نظیر توری پنجره upvc وضوح دیدکمتری در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین برای نظافت مدت زمان بیشتری میطلبد، لذا امروزه کمتر پیشنهاد می شود. اما قیمت درب توری آلومینیومی و قیمتتوری آلومینیومی پنجره نسبت به سایر مدل ها کمتر است.

نصب توری پنجره upvc

توری پنجره یو پی وی سی بهترین مانع در برابر ورود حشرات است.الیاف فایبر گلاس به همراه رزین پلی استر در ساخت توری یو پی وی سی استفاده شده کهجلوی دید را نمی گیرد. الیاف شیشه رنگی و دیگر مواد در فایبر گلاس موجب شده تا دیدظاهری توری بسیار چشم نواز باشد. جالب است بدانید که این توری دارای خاصیت آنتیاستاتیک بوده و حشرات و گرد و غبار را از خود دور می کند. قیمت توری پنجرهupvc به همراهفریم و قاب محاسبه می شود.

قیمت توری پنجره upvc با توجهبه ویژگی های منحصر بفرد آن بسیار مقرون به صرفه است. امکان ساخت توری در ابعادگوناگون با متریال مناسب برای پنجره های دوجداره و قابلیت شستشوی توری پشه از مهمترین ویژگی های این توری ها است.

ساخت توری ثابت برای پنجره دوجداره

در ساخت توری برای پنجره دوجداره چون نحوه باز و بسته شدنشان کمیبا نمونه های قدیمی متفاوت است می توان تنها از چند مدل توری استفاده نمود. قیمتتوری ثابت نیز نسبت به قیمت ساخت توری متحرک مناسب تراست.

توری چسبی پنجره و درب

امروزه نصب توری پنجره چسبی نیز بسیار رواج پیداکرده است. این مدل ها جزو نمونه های توری ثابت هستند. البته این توری ها به راحتیباز و بسته نمی شوند و نحوه چسباندن توری پنجره نیز راحت است. توریچسبی مقاومت انواع دیگر توری ها را ندارد و اما اگر به دنبال توریپنجره ارزان هستید می توانید از این نمونه استفاده کنید. اما انتظارکیفیت و دوام توری کشویی یا توری آلومینیومی را از آننداشته باشید.

نصب توری درب ورودی

با نصب توری درب ورودی از ورود هرگونه حشره و جانوران موذیدیگر در هنگام ورود و خروج جلوگیری می شود. برای نصب توری درب ورودی می تواناز توری لولایی و یا توری کشویی ریلی که زیبایی بسیاری دارداستفاده نمود.

توری درب کشویی مناسب برای فضاهای با متراژ کم

توری درب کشویی به علت جاگیری کمی که دارد برای فضاهای با متراژکم بسیار پر طرفدار هستند. اکثر مغازه ها برای حداکثر استفاده کردن از فضا درصدد نصب توری درب کشویی می باشند.

آیا امکان نصب درب توری بر روی انواع درب ها میباشد؟

با نصب درب توری برای فضای منزلتان علاوه بر برخورداری ازهوای تازه به محیط زندگی تان، محیط امنی عاری از هرگونه حشرات موذی برای خود وفرزندانتان رقم بزنید. با نصب درب توری به صورت توری کشویی و توریلولایی دیگر مرزی بین محیط خانه و بیرون را حس نخواهید کرد.

نصاب توری پنجره هوم سرویز در کنار شماست

درخواست ساخت توری و خرید توری از هوم سرویز مزایای زیادیبرای مشتریان به همراه خواهد داشت. از جمله این مزایا می توان به موراد زیر اشارهکرد:

 • همیارانهوم سرویز از میان سازندگان و تولید کنندگان برجسته و سطح شهر را به شما معرفی شدهاند که با کیفیت ترین اجناس نظیر نخ، فریم، موئی و توری در توری ها مورد استفادهقرار گرفته اند و این امکان برای مشتریان فراهم شده تا به صورت مستقیم و بیواسطه توری خود را تهیه کنند. که همین امر موجب کاهش و پایین آوردن هزینه ها برایمشتری خواهد شد.
 • بعد ازساخت و تحویل توری ، کلیه آموزش های موردنیاز جهت شست و شو و نصب مجدد و رگلاژتوری به مشتریان داده می شود.
 • بعد ازثبت سفارش ، در کمترین زمان ممکن (بین ۲ الی ۳ روز) توری ساخته و به مشتریان تحویلداده ی شود.
 • کلیهمراحل طراحی ، ساخت و نصب توری پنجره توسط متخصصان و با رعایت استانداردهای موجوداین حوزه انجام می پذیرد و به همین دلیل دارای ضمانت طول عمر توری خواهد بود.

قیمت توری پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توری پنجره :جنس توری

قیمت نصب توری پنجره به مواردمتعددی بستگی دارد. مورد اولی که نقش بسیار تعیین کننده ای بر قیمت نصب توریو هزینه ساخت توری دارد جنس یا نوع توری است. یه طور مثال قیمت توریکشویی با قیمت توری پنجره لولایی یکسان نیست. امروزهانواع توری پنجره آلومینیومی، توری دوجدارهUPVC، توری فایبرگلاس،توری آهنربایی (مگنتیک)، توری مش اکریلیک ، توری پنجرهگالوانیزه، توری حصاری در کارگاه ها ساخته می شوند که متریال مختلفیدارند. نوع قاب پنجره و توری دو عامل مهم در تعیین قیمت توری پنجره هستند.جنس متریال و ضخامت آن و همچنین کیفیت ساخت در کارگاه های مختلف یکسان نیست و باتوجه به نوع سفارش در نظر گرفته می شود. قیمت نصب توری پنجره تحت تاثیر ضخامت و جنس قاب وتوری قرار دارد.

قیمت نصب توری پنجره :اندازه پنجره

محاسبه قیمت نصب توری پنجره بر اساس متر مربع می باشد به این ترتیب اندازهپنجره عامل اثر گذار دیگری است که قیمت توری را کاهش یا افزایش می دهد. در واقعمقدار توری استفاده شده در پنجره های بزرگتر بیشتر از پنجره های بسیار کوچک است وقیمت توری نیز به طبع آن بیشتر می شود.

نصب درب و پنجره توری بر روی ساختمان های نوساز نیز بسیار رایجاست. شرکت ها صورت توافقی کار ساخت توری در ساختمان های نوساز را بر عهده گرفته وتخفیف خوبی هم برای قیمت پنجره توری در تعداد بالا لحاظ می کنند.

قیمت توری پنجره :محل قرارگرفتن توری

قیمت پنجره توری با هزینه نصب یکجا محاسبه می شود ولی چنانچه پنجره در محل نامناسبیباشد و دسترسی مناسبی برای نصب وجود نداشته باشد، همیشه هزینه بیشتری دریافت میشود. هزینه ساخت توری در محل هایی با دسترسی دشوار، ثابت استولی اجرت نصب توری به جهت سختی و طولانی شدن زمان نصب، افزایشپیدا می کند. قیمت توری درب برای محل های معمولی و با دسترسی مناسب شامل افزایشقیمت نیست.

البته اینها به موارد جانبی هستند که اغلب قیمت توری پنجرهدوجداره یا قیمت توری پنجره آلومینیومی به صورت مترمربع محاسبه و سایر هزینه ها بر روی متر مربع اعلامی سرشکن خواهند شد.

ساخت و نصب توری پنجره و درب را به متخصصین هوم سرویز بسپرید

برای سفارش توری درب و پنجره upvc ، ساخت توری درب، توریآلومینیومی، توری پنجره آکاردئونی، توری کشویی یا هر نوع توری دیگری که مدنظردارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصینما جهت مشاوره و ارائه قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پنجره و همچنین ارایه خدمات نصب توری پنجره و درب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری بالکن آکاردئونی, نصب توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پنجره

نصب توری پنجره و درب

توری پنجره

نصب توری پنجره ثابت، نصب توری ریلی

توری پنجره آهنربایی (مگنتی) ، توری چسبی و پارچه‌ای

نصب توری پنجره دوجداره و ساخت توری پنجره UPVC

نصب توری رولینگ پنجره

نصب انواع توری گالوانیزه، آلومینیومی، پارچه ای، توری پشه گیر و غیره

نظرات کاربران

profile picture
حسن چشمی

رضایت کامل دارم از ایشون به موقع تشریف اوردند و کار را انجام دادند

profile picture
حسین گرجی

اقای بسیار محترم و کاربلدی بودند خیلی راضی بودم تشکر میکنم هم از ایشون هم از هوم سرویز

profile picture
صادق قربانی

مهارتشون بسیار بالا بود و با دقت نصب را انجام دادند

profile picture
علی میناوند

بینهایت کارشون عالی و تمیز بود بسیار با شخصیت و عالی بودن ممنونم ازشون

شرایط ساخت توری پنجره دوجداره و نصب توری کشویی و ساده

مبلغ سرویس نصب توری بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت شیشه بالکنی
ساخت شیشه بالکنی
در حال بروزرسانی قیمت
نصب درب و پنجره دوجداره
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 450,000 الی 850,000 تومان
سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 500,000 الی 750,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 330,000 الی 1,200,000 تومان