توری پنجره

توری پنجره

از 6178 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پنجره در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری ثابت پنجره(متر مربع)

450,000 الی 490,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری لولایی پنجره(متر مربع)

470,000 الی 510,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

650,000 الی 680,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم معمولی ساده(متر مربع)

580,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری ریلی پنجره(متر مربع)

600,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری مرغی (جلوگیری از ورود پرندگان) هر متر مریع

700,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

قیمت تعمیرات توری

توافقی

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت650,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره توری پنجره خواهید خواند

 • توری پنجره و درب با بهترین متریال
 • انواع توری پنجره کدامند؟
 • بهترین توری برای پنجره شما کدام است؟
 • راهنمای انتخاب ساخت توری برای پنجره و درب
 • ساخت توری برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟
 • ساخت و نصب توری درب و پنجره چه مزایایی دارد؟
 • آیا امکان نصب درب توری بر روی انواع درب ها می باشد؟
 • توری پنجره را از کجا بخریم؟
 • مراحل ساخت توری پنجره هوم سرویز چیست؟
 • نکات مهم برای نصب توری پنجره
 • نصاب توری پنجره هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • قیمت توری پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب توری پنجره‌ دوجداره upvc را چرا به هوم سرویز بسپاریم؟
 • ساخت و نصب توری پنجره و درب را به متخصصین هوم سرویز بسپرید

توری پنجره و درب با بهترین متریال

نصب توری پنجره برای هر چه بیشتر لذت بردن از هوایلذت بخش بهاری و استفاده هرچه بیشتر از تابش نور خورشید در فصل تابستان است.حتما برایتان پیش آمده به محض باز کردن درب یا پنجره با ورود حشره یا جانوران موذیتمام حال خوشتان به یک باره ناپدید شود. اینجاست که باید به فکر ایجاد شرایطیباشید که بتوانید با خیال راحت درب و پنجره خانه را باز بگذارید. آن شرایط فقطبا ساخت و نصب توری درب و نصب توری پنجره فراهممی شود که بتوانید در تمام ساعت شبانه روز از هوای بیرون لذت ببرید. قیمت توریپنجره در مقابل نقش محافظتی آن بسیار ناچیز می باشد. به طور معمول باتوجه به محل نصب توری پنجره و بودجه در نظر گرفته شده می توان از انواع متریالموجود برای ساخت توری پنجره استفاده نمود. انواع مختلفی از توریتولید شده که به لحاظ زیبایی نیز ظاهر بهتری را در نمای ساختمان ایجاد می کنند. درادامه به معرفی انواع توری پنجره و عوامل موثر بر قیمت توریپنجره می پردازیم.

انواع توری پنجره کدامند؟

برای انتخاب بهترینتوری پنجره باید ابتدا با انواع ساخت توری پنجره آشنا شوید و توری پنجرهمتری را محاسبه کنید و سپس انتخاب درستی داشته باشید. وقتی تصمیم به نصبتوری پنجره می گیرید انتخاب های زیادی پیش رو دارید. از توری های مدرن و جدیدترگرفته تا انواع توری فلزی که شکل و شمایل ساده تری دارند. همه این موارد تقریباکارایی یکسانی دارند. در ادامه به معرفی انواع نصب توری پنجرهثابت، توری پنجره متحرک، ساخت توری پنجره سیار ومعرفی ساخت توری ارزان می پردازیم.

· توری پنجره‌ثابت

در ساخت توری ثابت ازقاب توری ثابت استفاده می شود و قابلیت باز و بسته شدن را ندارند. به این معنا کهتنها در صورتی می توانید آنها را باز کنید یا تصمیم به تعویض آنها داشته باشید یاتعمیر آن!! اغلب ساخت توری پنجره ثابت بر روی پنجره یا درب های انجام میشود که امکان باز شدن یا فضای باز شدن کافی وجود ندارد. البته که قیمت توریپنجره ثابت نسبت به موارد دیگر ارزان تر است.

· نصب توری پنجرهآلومینیومی

نصب توری پنجرهآلومینیومی به صورتهای مختلف مانند لولایی، ثابت و توری ریلی ساخته می شد. نصب توری پنجره آلومینیومیدارای مقاومت بالایی هستند. اما به علت عدم ظاهر زیبا و جلوگیری از ورود نورخورشید به داخل منزل امروزه محبوبیت خود را از دست داده اند.

· ساخت توری پنجرهریلی

نصب توری ریلی یا ساختتوری آلومینیومی نیز از قدیمی ترین و پر طرفدارترین نوع توری های موجود در بازارهستند. این نوع ساخت توری پنجره در مواردی که فضای کافی در دسترس باشد بهترینگزینه هستند. نصب توری ریلی را می توان روی پنجره دوجداره یا حتی پنجرههای معمولی نصب کرد. حداقل یک فاصله ۸ تا ۱۰ سانتیمتری برای نصب ریل در پشتپنجره لازم دارید و اگر پنجره بدون لبه و کاملا مماس با دیوار باشد، امکان نصبتوری آلومینیومی وجود ندارد.

· نصب توری پنجرهریلی

در ساخت توریپنجره ریلی از توری پشه ای آلومینیوم استفاده شده است که در برابر گرما وسرما تحمل خوبی دارد. قاب توری نیز معمولا از پروفیل آلومینیوم با کیفیت بالاساخته می شود. سوراخ های این تور به اندازه ای ریز است که حتی کوچکترین حشراتنیز قادر به عبور از آن نیستند و همین موضوع باعث می شود که خیالتان از بابت ورودحشرات به داخل منزل راحت باشد.

· توری پنجرهلولایی

شیوه حرکت و باز وبسته شدن این نوع توری، درست مثل پنجره های لولایی است. برای ساختتوری برای پنجره ابتدا قاب و فریم اصلی ساخته می شود و سپس توری آمادهبر روی لولا نصب می شود. نصاب توری پنجره ای به هنگام نصب، محللولا بر روی قاب را مشخص کرده و لولا گذاری را انجام می دهد. برای ساختتوری برای درب ورودی منزل نیز می توان این نوع را انتخاب کرد. به اینترتیب موقع ورود و خروج از درب، توری از لولا باز و بسته می شود. کارایی نصب توریلولایی خیلی بهتر از توری آهنربایی و محصولات مشابه است. همچنین در صورتخرابی امکان تعمیر توری وجوددارد و این مزیت نصب توری فلزی نسبت به انواع توری پنجرهپارچه ای است.

· توری پنجرهآهنربایی

توری آهنربایی یاتوری درب مگنتیک، شباهت زیادی به توریپلیسه ای دارد. بارزترین تفاوت آنها در نحوه شستشوی توری است کهبرای نظافت توری آهنربایی می‌توانید آن را به شکل توری جمع‌شده جدا کنیدو بعد آن را بشویید. علاوه بر شستشو، نحوه نصب توریپنجرهآهنربایی نیز ساده تر از مدل های دیگر است.همچنین توری پنجره آهنربایی چون دارای طراحی های زیبا هستند و به صورت خودکار بازو بسته می شوند بیشتر امروزه بیشتر درخواست می شوند.

· توری پنجرهرولینگ

این محصولات از انواعمدرن تری هستند و معمولا در ساختمان های تازه ساز نمونه هایی از ساخت توری پنجرهرولینگ نصب می شود. نصب توری رولینگ به صورت کرکره ای جمع می شود وبه آن توری جمع شونده نیز گفته می شود. ساخت و نصب توریرولینگ برای اتاق خواب انتخاب هوشمندانه ای است. اگر پنجره‌های upvc یک لنگه بازشو هستند، بهتر است اقدامبه نصب توری‌ رولینگ یک‌طرفه افقی کنید. اما برای نصب توری برایپنجره‌ کم‌ارتفاع و کوچک و کوتاه می توانید از توری رولینگ عمودی استفادهکنید. البته اگر پنجره های ساختمان شما قدیمی تر هستند، ممکن است نصب توریرولینگ برایتان انتخاب خوبی نباشد و بهتر است از نصب توری ریلی استفاده کنید.

· نصب توری پنجرهچسبی (توری پنجره پارچه ای)

توری پنجره چسبی نیزمدل دیگری هستند که نیاز به نصاب توری ندارد. توری چسبی همانطور که از نامآن مشخص است روی قاب پنجره می چسبد. به خاطر داشته باشید این نوع توری در گروه نصبتوری ثابت قرار می گیرند و چسب آن به راحتی از قاب پنجره جدا نمی شود. این نوعتوری دارای یک سمت چسبی است که روی قاب پنجره چسبیده و توری است که بر اساس اندارهپنجره بریده می شود و روی آن قرار می گیرند. قیمت توری پنجره چسبی نسبت بهموارد دیگر بسیار ارزان تر است و طبعا نمی توان انتظار کیفیت توری پنجره فلزی رااز آن داشت. اما برای موارد موقت انتخاب خود و مقرون به صرفه ای به شمار می آید.

· نصب توری دربکشویی مناسب برای فضاهای با متراژ کم

توری پنجره کشویی و ساختتوری درب کشویی به علت جاگیری کمی که دارد برای فضاهای با متراژ کم بسیار پرطرفدار هستند. اکثر مغازه ها برای حداکثر استفاده کردن از فضا در صدد نصبتوری درب کشویی می باشند.

بهترین توری برای پنجره شما کدام است؟

اکنون که با انواعتوری پنجره آشنا شدید برای انتخاب توری مناسب پنجره باید به نحوه کارایی درب وپنجره خود دقت کنید. به بیان دیگر نصب توری پنجره برای چه فضایی است؟ آیا نیاز بهباز و بسته شدن دارد؟ آیا از فضاهایی است که در معرض گرد و غبار زیادی است که بایدزود به زود تمیز شوند؟

پس از اینکه پاسخهایی برای این گونه سوالات پیدا کردید می توانید بر اساس خواسته خود اقدام بهسفارش ساخت توری پنجره کنید. خوشبختانه امروزه کارگاه های ساخت توری بسیارمنعطف هستند و برای هر ابعادی و هر فضایی بنا به درخواست شما اقدام به ساخت توریپنجره و یا ساخت توری درب می کنند و هیج محدودیتی از نظر ابعاد و شرایط ساخت وجودندارد.

راهنمای انتخاب ساخت توری برای پنجره و درب

اگر به دنبال زیباییدر کنار کارایی هستید ساخت توری رولینگ بهترین انتخاب است. برای ساخت توری پنجرهرو به بیرون این نوع توری علاوه بر ظاهر بالا، کیفیت مقبولی نیز دارد و تا سالهادر صورت استفاده صحیح کارایی دارد. توری آهنربایی نیز به راحتی روی قاب توری قرارمی گیرند. از دیگر مزایای نصب توری آهنربایی این مورد است که در صورت وجود شرایطثابت از نظر ابعاد درب یا پنجره می توان در خانه های دیگر نیز استفاده نمود.همچنین اگر تنها کیفیت کار برایتان اهمیت دارد و فضای کافی برای نصب قاب توریدارید. نصب توری لولایی، نصب توری ثابت و نصب توری پلیسه ای نیز بهترین انتخاببرای شما است.

ساخت توری برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

ساخت توری پنجرهامروزه هیچ محدودیتی ندارد. هر نوع پنجره با هر نوع باز شوندگی امکان ساخت توریپنجره را دارند. تنها موردی که باید حواستان به آن باشد کمک گرفتن از نصاب توریماهر است که بتواند کیفیت مقبول در کنار زیبایی برایتان رقم بزند. در ادامه به فضاهاییکه اقدام به ساخت توری پنجره می شود می پردازیم.

· نصب توری پنجرهدوجداره

روی این پنجره‌هاانواع توری مانند ریلی، پلیسه، مگنت و رولینگ به راحنی نصب می شوند. تنها موردی کهدر هنگام نصب توری پنجره دوجداره باید به آسیب ندیدن قاب آن در هنگام نصبتوجه ویژه ای است. همانطور که می دانید برای نصب توری روی پنجره دوجداره باید قابآن روی قاب پنجره نصب شود. از این رو کمک از نصاب توری ماهر اولین موردی است کهباید با وسواس تمام آن را انتخاب کنید. ساخت توری پنجره یو پی وی سی بهترینمانع در برابر ورود حشرات است. الیاف فایبر گلاس به همراه رزین پلی استر در ساختتوری یو پی وی سی استفاده شده که جلوی دید را نمی گیرد. الیاف شیشه رنگی و دیگرمواد در فایبر گلاس موجب شده تا دید ظاهری توری بسیار چشم نواز باشد. جالب استبدانید که این توری دارای خاصیت آنتی استاتیک بوده و حشرات و گرد و غبار را از خوددور می کند. قیمت توری پنجره upvc به همراه فریم و قاب محاسبه می شود.

قیمت توریپنجره دوجداره با توجه به ویژگی های منحصر بفرد آن بسیار مقرون به صرفه است. همچنیندر ساخت توری برای پنجره دوجداره چون نحوه باز و بسته شدنشان کمی بانمونه های قدیمی متفاوت است می توان تنها از چند مدل توری استفادهنمود. قیمت ساخت توری ثابت نیز نسبت به قیمت ساخت توری متحرک مناسبتر است. امکان ساخت توری در ابعاد گوناگون با متریال مناسب برای پنجره های دوجدارهو قابلیت شستشوی توری پشه از مهم ترین ویژگی های این توری ها است.

· ساخت توری پنجرهآلومینیومی

این مدل ازقدیمی ترین پنجره و توری های پشه است که هنوز هم طرفداران زیادی دارد. اکثربناهایی که چندین سال از ساخت آنها می گذرد اغلب دارای پنجره آلومینیومی می باشند.برای نصب توری آلومینیومی از دو نوع ثابت و توری ریلی استفادهمی شود. توری آلومینیومی نسبت به نسل جدید توری ها وضوح دید کمتری در اختیارکاربران خود قرار می دهد و همچنین برای نظافت مدت زمان بیشتری می طلبد، لذا امروزهکمتر پیشنهاد می شود. اما قیمت درب توری آلومینیومی و قیمت توریآلومینیومی پنجره نسبت به سایر مدل ها کمتر است.

· نصب توری دربورودی

با نصب توری دربورودی از ورود هرگونه حشره و جانوران موذی دیگر در هنگام ورود و خروج جلوگیریمی شود. برای نصب توری درب بالکنورودی می توان از توری لولایی و یا توری کشویی ریلی که زیباییبسیاری دارد استفاده نمود.

ساخت و نصب توری درب و پنجره چه مزایایی دارد؟

نصب کردن توری بر رویهر درب و پنجره ای که ممکن است باز شوند، لازم و ضروری میباشد. با نصب درب توری بر روی انواع درب و در سرویس ها آرامش خود واعضای خانواده تان را فراهم نمایید. نصب توری ضد حشرات چون حالتآنتی استاتیک دارند بسیار کاربردی هستند با نصب توری ضد حشرات بدوناستقاده از سموم شیمیایی محیطی پاک را تجربه خواهید کرد. بیماریهای پوستی وعفونتی که توسط حشرات موذی انتقال می یابد را می توان با نصب توریفلزی مهار نمود.

با تابش هرچند کم نوربه داخل فضای خانه شما می توانید محیط منزلتان را تا حد بسیار بالایی ضدعفونی وپاک نگاه دارید. ازین رو با نصب توری درب و پنجره برای پنجره آلومینیومیو پنجره upvc علاوه بر برخورداریاز این موهبت بدون ایجاد مزاحمت توسط حشرات احتمالی فضایی سالم ایجاد نمایید. همچنینبا نصب توری پاسیو از ورود بی رویه حشرات به داخل فضای پاسیو منزلتان وصدمه به گیاهان جلوگیری می کند.

نصب توری روی در وپنجره جلوی ورود خزندگان مانند مارمولک ، پرندگان و غیره را می گیرد. همچنین توریپنجره نسوز است و مقاومت بالایی در مقابل زنگ زدگی و خورندگی دارند.

آیا امکان نصب درب توری بر روی انواع درب ها می باشد؟

با نصب دربتوری برای فضای منزلتان علاوه بر برخورداری از هوای تازه به محیط زندگیتان، محیط امنی عاری از هرگونه حشرات موذی برای خود و فرزندانتان رقم بزنید.با نصب درب توری به صورت توری کشویی و توری لولایی دیگر مرزی بین محیطخانه و بیرون را حس نخواهید کرد.

توری پنجره را از کجا بخریم؟

اگر در پی پیدا کردنمرکز خرید توری پنجره هستید دست نگه دارید. امروزه با کمک از نصاب توری هومسرویز همه خدمات تنها با چند کلیک برایتان فراهم شده است. تنها کافیست دکمه ثبت سفارش را انتخاب کنید و به سوالات پاسخ دهید تا بهترین مراکز ساخت توری پنجره و توری سازی باشما تماس گرفته و با ارایه مشاوره تلفنی رایگان و معرفی انواع توری و بهترین متریال، قیمت نصب و ساخت توری پنجره را اعلام میکنند. در واقع خرید توری پنجره در محل شما انجام می شود و پس از اندازه گیری وساخت به راحتی در محل نصب می شوند.

مراحل ساخت توری پنجره هوم سرویز چیست؟

کلیات پروسه ساخت ونصب توری پنجره از چندین مرحله تشکیل می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 • حضوریافتن نصاب توری در محل و اندازه گیری دقیق
 • معرفیانواع متریال و معرفی پیشنهادات بر اساس نمونه کارهای واقعی سازنده
 • اعلامقیمت توری پنجره و معرفی و مزایا و معایت هر کدام
 • سفارشساخت به نصاب توری و عقد قرارداد بر اساس متریال انتخاب شده
 • ساخت توریپنجره
 • نصب توریپنجره و تحویل به مشتری

نکات مهم برای نصب توری پنجره

 • اولیننکته در هنگام انتخاب نوع توری است که باید علاوه بر زیبایی به کاربرد آن نیز دقتکنید. اگر از آن درب یا پنجره زیاد اسنفاده می کنید نصب توری کشویی بهترین انتخاببرای شماست.
 • هر چند مدتیکبار تمام گرد و غبار روی توری ها را با استفاده از جاروبرقی دور بسیار کند وبخار شو بردارید و نظافت توری ها را از یاد نبرید.
 • اگر قیمتتوری پنجره برایتان بسیار مهم است می توانید از توری پنجره پارچه ایاستفاده کنید که جزو قیمت توری پنجره ارزان است.

نصاب توری پنجره هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

درخواست ساختتوری و خرید توری پنجره از هوم سرویز مزایای زیادی برای مشتریان به همراهخواهد داشت. از جمله این مزایا می توان به موراد زیر اشاره کرد:

 • همیارانهوم سرویز از میان سازندگان و تولید کنندگان برجسته و سطح شهر را به شما معرفی شدهاند که با کیفیت ترین اجناس نظیر نخ، فریم، موئی و توری در توری ها مورد استفادهقرار گرفته اند و این امکان برای مشتریان فراهم شده تا به صورت مستقیم و بیواسطه توری خود را تهیه کنند. که همین امر موجب کاهش و پایین آوردن هزینه ساختتوری پنجره برای مشتری خواهد شد.
 • بعد ازساخت و تحویل توری ، کلیه آموزش های موردنیاز جهت شست و شو و نصب مجدد و رگلاژتوری به مشتریان داده می شود.
 • بعد ازثبت سفارش ، در کمترین زمان ممکن (بین ۲ الی ۳ روز) توری ساخته و به مشتریان تحویلداده ی شود.
 • کلیهمراحل طراحی ، ساخت و نصب توری پنجره توسط متخصصان و با رعایت استانداردهایموجود این حوزه انجام می پذیرد و به همین دلیل دارای ضمانت طول عمر توری خواهد بود.

قیمت توری پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت توریپنجره به مواردمتعددی وابسته است. به طور معمول قیمت توری پنجره و درب به صورت متر مربع اعلام میشود. البته که موارد متعددی بر قیمت توری پنجره متری تاثیر دارند که درادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· قیمت توری پنجرهبر اساس جنس توری

قیمت نصب توری پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. مورداولی که نقش بسیار تعیین کننده ای بر قیمت نصب توری و هزینه ساختتوری دارد جنس یا نوع توری است. یه طور مثال قیمت توری تاشو با قیمتتوری پنجره لولایی یکسان نیست. امروزه انواع توری پنجرهآلومینیومی، توری دوجدارهUPVC، توریفایبرگلاس، توری آهنربایی (مگنتیک)، توری مش اکریلیک، توری پنجرهگالوانیزه، توری حصاری در کارگاه ها ساخته می شوند که متریال مختلفیدارند. پس می توان نتیجه گرفت اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت ساخت توری جنسو نوع آن می باشد. نوع قاب پنجره و توری دو عامل مهم در تعیین قیمت توریپنجره هستند. جنس متریال و ضخامت آن و همچنین کیفیت ساخت در کارگاه های مختلفیکسان نیست و با توجه به نوع سفارش در نظر گرفته می شود. قیمت نصب توری پنجره تحتتاثیر ضخامت و جنس قاب و توری قرار دارد.

· قیمت توری پنجرهفلزی ساده و نوع یراق آلات مورد استفاده

توری فلزی از نمونههای قدیمی هستند که به صورت لولایی، کشویی و ساده ساخته می شوند. به طور معمولقیمت ساخت توری فلزی نسبت به توری های فایبر گلاس ارزانتر است. اگر به دنبال توریپنجره ارزان هستید توری پنجره فلزی ثابت گزینه مناسبی است. در مواردی مانندکشویی چون نیاز به یراق آلات خاص تر می باشد و جزو توری های مدرن به حساب می آیندقطعا قیمت ساخت توری پنجره بالاتری دارند.

· قیمت نصب توریپنجره بر اساس اندازه پنجره

محاسبه قیمتنصب توری پنجره بر اساس متر مربع می باشد به این ترتیب اندازه پنجره عامل اثرگذار دیگری است که قیمت توری را کاهش یا افزایش می دهد. در واقع مقدار توریاستفاده شده در پنجره های بزرگتر بیشتر از پنجره های بسیار کوچک است و قیمت تورینیز به طبع آن بیشتر می شود.

نصب درب و پنجرهتوری بر روی ساختمان های نوساز نیز بسیار رایج است. شرکت ها صورت توافقی کار ساختتوری در ساختمان های نوساز را بر عهده گرفته و تخفیف خوبی هم برای قیمت پنجره توریدر تعداد بالا لحاظ می کنند.

· تعیین قیمت توریپنجره بر اساس محل قرار گرفتن توری

قیمت پنجرهتوری با هزینه نصب یکجا محاسبه می شود ولی چنانچه پنجره در محل نامناسبی باشدو دسترسی مناسبی برای نصب وجود نداشته باشد، همیشه هزینه بیشتری دریافت میشود. هزینه ساخت توری در محل هایی با دسترسی دشوار، ثابت استولی اجرت نصب توری به جهت سختی و طولانی شدن زمان نصب، افزایش پیدا میکند. قیمت توری درب برای محل های معمولی و با دسترسی مناسب شامل افزایش قیمت نیست.

البته اینها به مواردجانبی هستند که اغلب قیمت توری پنجره دوجداره یا قیمت توری پنجرهآلومینیومی به صورت متر مربع محاسبه و سایر هزینه ها بر روی متر مربع اعلامیسرشکن خواهند شد.

· تعداد پنجره وتاثیر آن بر هزینه ساخت توری پنجره

یکی دیگر از عواملمهم بر قیمت ساخت توری در و پنجره تعداد آنها است. در پروژه هایی که ساختمان بزرگاست و قرار است برای تعدادی پنجره توری نصب شود قطعا در تعدادهای بالا توری پنجرهقیمت به صورت توافقی اعلام می شود و تخفیف کلی در پروژه های بزرگ لحاظ خواهد شد.

ساخت و نصب توری پنجره‌ دوجداره upvc را چرا به هوم سرویز بسپاریم؟

هوم سرویز برای رفعنیاز کاربران خود سرویس ساخت و نصب توری پنجره ای را توسط مجرب ترین سازندگان ونصاب توری پنجره ارائه می دهد. اگر در فکر تعویض توری پنجره یا نصب توری پنجرههستید، نصاب توری هوم سرویز در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات نصب توری در و پنجرهرا ارائه می کنند. تمام متخصصین ما مجرب و حرفه ای هستند و از فیلترهای بسیار سختگیرانه ی هوم سرویز عبور کرده اند. به راحتی می توانید به متخصصین ما اعتماد کنیدو خدمات ما بهره مند شوید.

ساخت و نصب توری پنجره و درب را به متخصصین هوم سرویز بسپرید

برای سفارش توری دربو پنجره upvc ، ساخت توری درب،توری آلومینیومی، توری پنجره آکاردئونی، توری کشویی یا هر نوع توری دیگری کهمدنظر دارید می توانید به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.متخصصین توری هوم سرویز جهت مشاوره و ارائه قیمت ساخت توری با شما تماس گرفته و توضیحات لازمرا در اختیارتان قرار خواهند داد. کلیه سوالات شما نظیر توری پنجره چی بخرم؟ توری پنجره از کجا بخرم؟ توری پنجره متری چند؟ و سایر سوالات شما توسط متخصصین مجرب توری سازی هوم سرویز پاسخ داده خواهد شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پنجره و همچنین ارایه خدمات نصب توری پنجره و درب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پنجره

نصب توری پنجره و درب

ساخت توری پنجره

نصب توری پنجره ثابت، نصب توری ریلی

توری پنجره آهنربایی (مگنتی) ، توری چسبی و پارچه‌ای

نصب توری پنجره دوجداره و ساخت توری پنجره UPVC

ساخت توری رولینگ پنجره

نصب انواع توری گالوانیزه، آلومینیومی، پارچه ای، توری پشه گیر و غیره

نظرات کاربران

profile picture
حمیدرضا فرقانی
21 ساعت پیش |همیار احسان رمزی

عالی بود عملکردشون واقعا کارشون تمیز و با کیفیت بود. رضایت داشتم.

profile picture
ابوالفضل اکبری

خوش قول ماهر خوش اخلاق و با دقت از ویژگی های خوب ایشون ممنون

profile picture
مسعود آرزه

کارشونو به نحو احسن انجام دادند

profile picture
الهام عبایی

متخصص و مناسب این کار بودند

شرایط ساخت توری پنجره دوجداره و نصب توری کشویی و ساده

مبلغ سرویس نصب توری بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

air-conditioner
سرویس کولر گازی
قیمت از 350,000 الی 3,800,000 تومان
upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان
spraying
سمپاشی
قیمت از 700,000 الی 1,100,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان