ساخت توری درب تراس

ساخت توری درب تراس

از 1359 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت توری درب تراس در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت پوشاندن فضای ورودی تراس با توری مرغی(هر متر مربع)

470,000 تومان

قیمت پوشاندن فضای ورودی تراس با توری ثابت(هر متر مربع)

350,000 الی 420,000 تومان

قیمت پوشاندن فضای تراس با توری پلیسه(هر متر مربع)

400,000 الی 500,000 تومان

متوسط قیمت5,600,000 تومانکمینه قیمت1,400,000 تومانبیشینه قیمت6,500,000 تومان

آنچه درباره ساخت توری درب تراس خواهید خواند

  • اهمیت ساخت و نصب توری تراس
  • در ساخت توری درب بالکن به چه مواردی باید دقت کرد؟
  • جنس مناسب ساخت توری برای در بالکن
  • انواع توری برای در بالکن
  • اندازه توری درب بالکن
  • بهترین مدل ساخت توری برای تراس چیست؟
  • قیمت توری درب بالکن (تراس) به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت درب توری فلزی بالکن توسط متخصصین هوم سرویز

اهمیت ساخت و نصب توری تراس

همه ما عاشق اینهستیم که در تابستان و هوای گرم این فصل، از نسیم خنک استفاده کنیم. پنجره ها روشمناسبی برای این کار هستند. طبیعتا باز کردن درب بالکن انتخاب بسیار بهتری برایورود بهتر باد خنک به فضای داخلی منزل است. اما مشکل بزرگی که وجود دارد، این استکه به محض باز کردن درب تراس، حشرات موذی وارد منزل می شوند و کاری می کنند که ازخیر نسیم خنک بگذریم. در همین نقطهاهمیت نصب توری برای بالکن و ساخت توری تراس مشخصمی شود. زمانی که شما به بهانه های مختلف باید درب بالکن را باز کنید. انتخابو نصب توری بالکن مناسب ترین و تنها راه حل برای استفاده بهتر ازاین فضا است. در ادامه به معرفی مناسب ترین روش نصب توری بالکن وعوامل موثر بر قیمت توری تراس یا قیمت توری بالکن میپردازیم.

در ساخت توری درب بالکن به چه مواردی باید دقت کرد؟

در ساخت توریدرب تراس باید به موارد زیادی دقت نمود. شما می توانید باانتخاب توری مناسب، از ورود حشرات موذی جلوگیری کنید و از نسیم خنک تابستانیلذت ببرید. در مورد انتخاب توری بالکن راهنماییتان می کنیم و برایتانشرح خواهیم داد دهیم که برای انتخاب بهترین توری درب بالکن چهنکاتی را باید رعایت کنید.

ساخت توری بالکن انواع مختلفی دارد که شما می توانیدبراساس بودجه ای که در نظر گرفته اید و نوع درب بالکن خودتان، جنس توری درببالکن مناسب را انتخاب کنید.

جنس مناسب ساخت توری برای در بالکن

وقتی برای خریدو نصب توری در بالکن اقدام کنید، با انتخاب های بسیار زیادیمواجه می شوید. انواع توری و جنس و قیمت ساخت توری بالکن، می تواندشما را شدیدا سردرگم کند و انتخاب را برایتان سخت کند. بههمین خاطر خیلی مهم است که انواع توری را بشناسید تا بتوانید بهترین آنها راانتخاب کنید. همچنین باید این راهم در نظر بگیرید که توری در بالکن، در داخل ساختمان قرار دارد و بایدبه ظاهر آن هم دقت کنید تا هم جذاب و چشم نواز باشد و هم باعث جلوگیری از ورودحشرات موذی شود.

انواع توری برای در بالکن

مدل پلیسه:این نوع توری که به آن توری آکاردئونی یاتوری مش هم گفته می شود، خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت بالایی دارد و می تواند بهعنوان نصب توری آکاردئونی بالکن استفاده شود.

مدل مگنتی یا آهنربایی: این نوع توری معمولا دو تکه است و بین ایندو تکه آهنربا وجود دارد که شما هر زمان از درب عبور می کنید، آهنرباها مجددا بههم متصل شده و مانع ورود حشرات می شوند. به نصب توری تراس آهنربایی،توری مجیک مش هم گفته می شود.

مدل رولینگ:این نوع توری به صورت افقی و عمودی موجوداست و توری را به راحتی می توانید جمع کنید تا از درب بالکن خارج شوید. این نوعتوری توری تراس و بالکن مناسب است اما کار با آن ممکن است کمی سخت باشد.

اندازه توری درب بالکن

سایز توری درببالکن، بستگی به نوع درب دارد و باید بر این اساس اندازه گیری شود. مثلا اگر بخواهید از توری های متحرکاستفاده کنید، باید داخل درب را اندازه بگیرید تا بتوانید قاب توری بالکن رامتناسب با آن سایز ساخته و به راحتی آن را نصب کنید.

اما برای ساختتوری لولایی برای تراس ، باید اندازه چارچوب در باشند تا بتوانند به خوبیتمام قسمت ها را پوشش دهند و از ورود حشرات جلوگیری کنند.

بهترین مدل ساخت توری برای تراس چیست؟

اگر بخواهیم در یکدسته بندی کلی انواع نصب توری تراس را معرفی کنیم به دو دسته توریتراس ثابت و توری تراس متحرک می رسیم. برای ساختتوری برای تراس نوع ثابت انتخاب خوبی نیست زیرا امکان رفت و آمد به تراس رااز بین می برد. مگر اینکه مربوط به ساخت توری نرده تراس باشد کهامکان پذیر است. مورد دیگر ساخت و نصب توری تراس متحرک است کهتنها انتخاب و بهترین انتخاب است. چون این نوع توری کمک می کند درب به راحتیباز و بسته شود و بتوانید از آن ورود و خروج را انجام دهید.

قیمت توری درب بالکن (تراس) به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توری درب تراس به موارد متعددی بستگی دارد. هزینهای که برای توری در تراس پرداخته می شود ارتباط با اندازه فریم وجنس نصب توری برای بالکن یا تراس دارد. درب های بزرگ تر و توری های باکیفیت تر، قیمت نصب توری تراس را بالاتر می برند. هرچه این اندازهو کیفیت بالاتر برود، قطعا به قیمت نصب توری تراس هم اضافه خواهد شد.

اصلی ترین کاراییتوری درب تراس جلوگیری از ورود حشرات به فضای داخل خانه است، اما گاهی اولویت هایدیگری هم وجود دارد. برای مثال توری ضد آتش سوزی، ضد زنگ زدگی، عایق گرد و خاک،مقاوم در برابر شرایط آب و هوا و … هم باشد که مطمئنا متریالی که این دارای اینکیفیت باشند قیمت بالاتری نیز دارند.

قیمت توری فلزی تراس با با قیمت توریتراسکشویی تفاوت دارد. ساخت توری کشویی برای تراسو توری کشویی درب تراس به علت قابلیت شستشو، انعطاف پذیری و استحکامبیشتر، قیمت ساخت توری در بالکن را بالاتر می برند. برای اینکهانتخاب بهتری داشته باشید باید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا هزینهخودتان را هدر ندهید و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. هومسرویز خدمات نصب توری درب بالکن و ساخت توری تراس را به شما ارائه می دهد و شما میتوانید خدمات را از متخصصین هوم سرویز، با بهترین قیمت و کیفیت و با سرعت بسیاربالا دریافت کنید.

ساخت درب توری فلزی بالکن توسط متخصصین هوم سرویز

توری های درب باید ازنوع لولایی و متحرک هستند زیرا درب تراس و بالکن می بایست قابلیت باز و بسته شدنرا داشته باشند. بنابراین برای نصب درب توری فلزی بالکن نمی تواناز نوع ثابت استفاده کرد. در صورتی که مایل به ساخت توریتراس یا ساخت توری بالکن هستید تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا برترین متخصصین ما در برای مشاوره رایگاندر راستای انتخاب مناسبترین توری و قیمت درب توری فلزی بالکن باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت توری درب تراس و همچنین ارایه خدمات نصب توری بالکن آکاردئونی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, نصب توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت توری درب تراس

نصب توری بالکن آکاردئونی

ساخت توری تراس آهنربایی

ساخت توری درب بالکن

نصب توری تراس کشویی

ساخت توری تراس لولایی

نصب توری تراس رولینگ و...

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه قاسمی

من از فردی که تشریف اوردن قدردانی میکنم بسیار خوش برخورد وو با کیفیت کار بالا

profile picture
Samaneh Bari

به موقع و سریع کارشونو انجام دادند با سپاس

profile picture
روشنک خاتمی

عالی بودن هم کارشون هم اخلاقشون

profile picture
خانم جامعی

خیلی کارشون خوب بود تمیز کار بودن و خیلی سریع آماده کردن و نصب کردن

شرایط نصب توری تراس و نصب توری بالکن

مبلغ سرویس نصب توری برای تراس بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن
ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن
قیمت از 900,000 الی 3,840,000 تومان
نصب و تعمیر مه پاش
نصب و تعمیر مه پاش
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان
دوحالته کردن پنجره دو جداره
دوحالته کردن پنجره دو جداره
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان