توری بالکن

توری بالکن

از 1359 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری بالکن در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت پوشاندن فضای ورودی تراس با توری مرغی به همراه نصب(هر متر مربع)

800,000 تومان

قیمت پوشاندن فضای ورودی تراس با توری ثابت به همراه نصب (هر متر مربع)

600,000 تومان

قیمت پوشاندن فضای تراس با توری پلیسه به همراه نصب (هر متر مربع)

750,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت1,900,000 تومان

آنچه درباره توری بالکن خواهید خواند

  • توری تراس و توری بالکن چه مزایایی دارند؟
  • توری درب بالکن به چه مواردی باید دقت شود؟
  • بهترین مدل برای توری تراس چیست؟
  • قیمت توری بالکن (تراس) به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت ونصب توری برای تراس و بالکن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

توری تراس و توری بالکن چه مزایایی دارند؟

همه ما عاشق اینهستیم که در تابستان و هوای گرم این فصل، از نسیم خنک استفاده کنیم. پنجره ها روشمناسبی برای این کار هستند. طبیعتا باز کردن درب بالکن انتخاب بسیار بهتری برایورود بهتر باد خنک به فضای داخلی منزل است. اما مشکل بزرگی که وجود دارد، این استکه به محض باز کردن درب تراس، حشرات موذی وارد منزل می شوند و کاری می کنند که ازخیر نسیم خنک بگذریم. در همین نقطه اهمیت نصب توری برای بالکن و ساختتوری تراس مشخص می شود. زمانی که شما به بهانه های مختلف باید بالکن راباز کنید. انتخاب و توری بالکن مناسب ترین و تنها راه حل برای استفاده بهتراز این فضا است. در ادامه به معرفی مناسب ترین روش نصب توری بالکن وعوامل موثر بر قیمت توری تراس یا قیمت توری بالکن میپردازیم.

توری درب بالکن به چه مواردی باید دقت شود؟

در نصب توری برایدرب تراس باید به موارد زیادی دقت نمود. شما می توانید باانتخاب توری بالکن مناسب، از ورود حشرات موذی جلوگیری کنید و از نسیم خنکتابستانی لذت ببرید. در مورد انتخاب توری بالکن راهنماییتان می کنیم وبرایتان شرح خواهیم داد دهیم که برای انتخاب بهترین توری درب بالکن چهنکاتی را باید رعایت کنید.

ساخت توری بالکن انواع مختلفی دارد که شما می توانیدبراساس بودجه ای که در نظر گرفته اید و نوع درب خودتان، جنس توریبالکن مناسب را انتخاب کنید.

· جنس مناسب توریبرای در بالکن

وقتی برای خریدو نصب توری درب بالکن اقدام کنید، با انتخاب های بسیارزیادی مواجه می شوید. انواع توری و جنس و قیمت ساخت توری بالکن، میتواند شما را شدیدا سردرگم کند و انتخاب را برایتان سخت کند. بههمین خاطر خیلی مهم است که انواع توری بالکنی را بشناسید تا بتوانیدبهترین آنها را انتخاب کنید. همچنین باید این راهم در نظر بگیرید که توری بالکنی، در داخل ساختمان قرار دارد و باید به ظاهرآن هم دقت کنید تا هم جذاب و چشم نواز باشد و هم باعث جلوگیری از ورود حشرات موذیشود.

· انواع توریبرای در بالکن

توری بالکنی مدلپلیسه: این نوعتوری که به آن توری آکاردئونییا مش هم گفته می شود، خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت بالایی دارد و می تواند بهعنوان توری آکاردئونی بالکن استفاده شود.

توری بالکن مدلمگنتی یا آهن ربایی: این نوع توری بالکنی معمولا دو تکه است وبین این دو تکه آهنربا وجود دارد که شما هر زمان از درب عبور می کنید، آهنرباهامجددا به هم متصل شده و مانع ورود حشرات می شوند. به توری تراس آهنربایی، مجیکمش هم گفته می شود.

توری برای درببالکن مدل رولینگ: این نوع توری بالکن به صورت افقی و عمودی موجود است و توریدرب بالکن را به راحتی می توانید جمع کنید تا از داخل آن عبور مرور کنید. ایننوع توری بالکن مناسب است اما کار با آن ممکن است کمی سخت باشد.

· اندازه توری درببالکن

سایز توریبالکن، بستگی به نوع درب دارد و باید بر این اساس اندازه گیری شود. مثلا اگر بخواهید از توری های متحرکاستفاده کنید، باید داخل درب را اندازه بگیرید تا بتوانید قاب توری بالکن رامتناسب با آن سایز ساخته و به راحتی آن را نصب کنید.

اما برای توریلولایی برای تراس، باید اندازه چارچوب در باشند تا بتوانند به خوبی تمام قسمتها را پوشش دهند و از ورود حشرات جلوگیری کنند.

بهترین مدل برای توری تراس چیست؟

اگر بخواهیم در یکدسته بندی کلی انواع توری بالکن و تراس را معرفی کنیم به دودسته توری تراس ثابت و توری تراس متحرک میرسیم. برای توری برای بالکن نوع ثابت انتخاب خوبی نیست زیرا امکان رفت و آمدبه تراس را از بین می برد. مگر اینکه مربوط به توری نرده تراس باشد کهامکان پذیر است. مورد دیگر در توری تراس متحرک است که تنها انتخاب و بهترینانتخاب است. چون این نوع توری بالکن کمک می کند درب به راحتی باز و بسته شودو بتوانید از آن ورود و خروج را انجام دهید.

قیمت توری بالکن (تراس) به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توری درب تراس به موارد متعددی بستگی دارد. هزینهای که برای توری تراس پرداخته می شود ارتباط با اندازه فریم و جنس توریبرای بالکن یا تراس دارد. درب های بزرگ تر و توری های با کیفیتتر، قیمت توری بالکن را بالاتر می برند. هرچه این اندازه و کیفیت بالاتربرود، قطعا به قیمت توری تراس هم اضافه خواهد شد.

اصلی ترین کاراییتوری درب تراس جلوگیری از ورود حشرات به فضای داخل خانه است، اما گاهی اولویت هایدیگری هم وجود دارد. برای مثال توری ضد آتش سوزی، ضد زنگ زدگی، عایق گرد و خاک،مقاوم در برابر شرایط آب و هوا و … هم باشد که مطمئنا متریالی که این دارای اینکیفیت باشند قیمت بالاتری نیز دارند.

قیمت نصب توری برایتراس با با قیمتتوری بالکن کشویی تفاوت دارد. توری برای تراس و توریبرای بالکن از نوع تاشو به علت قابلیت شستشو، انعطاف پذیری و استحکامبیشتر، قیمت توری بالکن را بالاتر می برند. برای اینکه انتخاب بهتریداشته باشید باید از یک متخصص در زمینه ساخت توری پنجره ودرب کمک بگیرید تا هزینه خودتان را هدر ندهید و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. هوم سرویز خدمات توری درب بالکن و قیمتتوری تراس را به شما ارائه می دهد و شما می توانید خدمات را از متخصصین هوم سرویز،با بهترین قیمت و کیفیت و با سرعت بسیار بالا دریافت کنید.

ساخت ونصب توری برای تراس و بالکن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

توری های درب باید ازنوع لولایی و متحرک هستند زیرا درب تراس و بالکن می بایست قابلیت باز و بسته شدنرا داشته باشند. بنابراین در توری برای بالکن نمی توان از نوع ثابت استفادهکرد. در صورتی که مایل به اجرای توری تراس یا توریبالکن هستید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید تا برترین متخصصین ما در برای مشاوره رایگان در راستای انتخاب مناسبترینتوری و قیمت توری فلزی بالکن با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری بالکن و همچنین ارایه خدمات توری بالکن آکاردئونی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری بالکن

توری بالکن آکاردئونی

توری تراس آهنربایی

توری درب بالکن

نصب توری درب تراس

ساخت توری برای تراس لولایی و کشویی

نصب توری تراس رولینگ

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه قاسمی

من از فردی که تشریف اوردن قدردانی میکنم بسیار خوش برخورد وو با کیفیت کار بالا

profile picture
Samaneh Bari

به موقع و سریع کارشونو انجام دادند با سپاس

profile picture
روشنک خاتمی

عالی بودن هم کارشون هم اخلاقشون

profile picture
خانم جامعی

خیلی کارشون خوب بود تمیز کار بودن و خیلی سریع آماده کردن و نصب کردن

شرایط نصب توری تراس و نصب توری بالکن

مبلغ سرویس نصب توری برای تراس بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن
ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن
قیمت از 750,000 الی 8,500,000 تومان
نصب و تعمیر مه پاش
نصب و تعمیر مه پاش
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 400,000 الی 950,000 تومان
دوحالته کردن پنجره دو جداره
دوحالته کردن پنجره دو جداره
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان