تعمیر توری پنجره

تعمیر توری پنجره

از 1428 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر توری پنجره در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض توری ثابت و ریلی(هر متر مربع)

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض توری پلیسه(هر متر مربع)

180,000 الی 280,000 تومان

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت390,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر توری پنجره خواهید خواند

  • تعمیر توری پنجره در منزل
  • تعمیرات توری پنجره چگونه انجام می شود؟
  • اقداماتی که قبل از تعمیر توری پلیسه باید انجام دهید
  • تعمیر و تعویض توری درب و پنجره
  • روش های تعمیر توری پنجره دوجداره
  • قیمت تعمیر توری پنجره upvc و معمولی چقدر است؟
  • خدمات تعمیرات توری پنجره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر توری پنجره در منزل

توری درب و پنجره یکیاز پرکاربردترین لوازم موجود در منزل است. به دلایل گوناگون مانند بازیکودکان یا اشتباه خودمان، ممکن است روی توری فلزی سوراخ ایجاد شود و وجود چنینسوراخی هرچند کوچک، می تواند باعث ورود حشرات مزاحم به منزل ما شود. در چنین حالتیشما دو راه دارید، یا اینکه باید به تعویض توری پنجره فکر کنیدکه این کار هزینه بر خواهد بود و یا باید به تعمیر توری پنجره بپردازیدکه این روش مقرون به صرفه تر است. توری فلزی عمر طولانی دارد و اگر راه تعمیرتوری پلیسه را به خوبی بلد باشید، مدت طولانی برای شما کار می کند و نیازیبه تعویض توری پنجره نخواهید داشت. درادامه روش های تعمیرات توری پنجره و قیمت تعمیر توری پنجره رابرایتان شرح خواهیم داد.

تعمیرات توری پنجره چگونه انجام می شود؟

شاید این سوالبرایتان پیش بیاید که آیا می شود به تعمیر توری فلزی پرداخت؟باید بگوییم که اگر مقدار سوراخ یا پارگی توری فلزی کم و کوچک باشد، می توانید ازطریق روش هایی مانند دوختن یا وصله زدن که در ادامه درباره آنها توضیح می دهیم،پارگی را برطرف کنید. اما اگر توری فلزی شما دارای سوراخ بزرگیباشد که به راحتی نتوانید آن را پوشش دهید، بهتر است آن را متر کرده و با خریدتوری فلزی پنجره و تعویض توری پنجره به راحتی مشکل را حل کنید.

اگر قاب توری سالمباشد، شما می توانید به راحتی توری را تعویض کنید، ولی اگر قاب توری هم آسیب دیدهاست، بهتر است از یک متخصص درخواست کنید تا اقدام به تعویض توری پنجره نماید.

اقداماتی که قبل از تعمیر توری پلیسه باید انجام دهید

تعمیر توری پلیسه،تعمیر توری پنجره دوجداره، تعمیر توری آکاردئونی و… همه از انواع توری فلزی هستندکه در صورت پارگی و خرابی در آنها، می توانید از روش های تعمیری که در ادامه میگوییم استفاده کنید.

البته قبل از تعمیرتوری فلزی پنجره، باید تمیزکاری های لازم را انجام دهید. معمولا وقتی توری فلزیپاره می شود، بافت آن بهم می ریزد و سیم های پاره شده و نوک تیزی دور سوراخ ایجادمی شوند. قبل از اقدامبرای ترمیم توری فلزی، باید این سیم ها را با استفاده از قیچی یا سیم چین جداکنید و سعی کنید که اضافی آنها را برگردانید تا به دستتان فرو نروند و مشکلی ایجادنکنند.

البته باید در طیانجام این کار، دقت کنید که قیچی یا سیم چین باعث ایجاد پارگی بیشتر در تورینشوند. برای انجام این کار نباید عجله کنید و باید به اندازه کافی حوصله به خرجدهید. توصیه می کنیم برایاینکه با تمرکز بیشتری کار تعمیر توری فلزی را انجام دهید، آن را ازپنجره جدا کنید و روی زمین بگذارید تا کار برایتان راحت تر باشد.

تعمیر و تعویض توری درب و پنجره

تعمیر توریپلیسه

تعمیر توری پلیسه ای پنجره ممکن است به علت های مختلفینیاز شود. گاهی نیز برای تعمیر توری آکاردئونی که از قاب خود خارج میشود، نیاز به رگلاژ و تعمیر توری پلیسه پنجره است. همچنین در صورت پارگینیز می توان با استفاده از توری آماده با چسب اقدام به رفع پارگی محل مورد نظرنمود.

تعمیر توریپنجره آهنربایی

این تورها به دلیلاستفاده مکرر ممکن است خاصیت آهنربایی خود را از دست بدهند. برای تعمیر توریآهنربایی باید اقدام به تعویض آهنربا نمود و قسمت های پاره را با استفاده ازروش هایی که در ادامه توضیح می دهیم به تعمیر توری پنجره بپردازید.

تعمیر توری ریلیپنجره

تعمیر توری ریلی نیزدر صورتی که قاب آلومینیومی آن سالم باشد تنها با تعویض توری پنجره میتوان آن را ترمیم کرد. اما در صورتی که قاب توری آسیب دیده باشد باید با تعمیرکارتوری پنجره ارتباط برقرار کنید و شرایط کار را برایشان شرح دهید.

روش های تعمیر توری پنجره دوجداره

تعمیر توریپنجره دوجداره با چسب

اولین روشی کهبرای تعمیر توری پنجره کشویی و ساده می توانید از آن استفادهکنید، چسب زدن توری است. برای انجام این روش، شما باید مراحل زیر را به ترتیبانجام دهید.

بر اساس اندازه محلپارگی توری اضافه تهیه کنید. چسب مناسب توری خریداری کنید. دور سوراخ را به چسبآغشته کنید و توری را روی آن قرار دهید. در حین چسباندن فشار زیاد به توری واردنکنید تا حجم پارگی بیشتر نشود.

به همین راحتی در چندمرحله می توانید توری فلزی پنجره را با استفاده از چسب تعمیر کنید. این روش بسیار مناسب و سریع است، اما اگرمی خواهید یک روش با ماندگاری و زیبایی بالا را امتحان کنید، روش بعدی بسیار مناسبتر خواهد بود.

تعمیر توریکشویی با دوختن

دومین روشی که اصولیترین روش برای تعمیر توری آکاردئونی یا کشویی است، استفاده از نخو سوزن برای دوختن توری است. که اصطلاحا بهآن روش نخ کشی توری پلیسه نیز گفته می شود. در ادامه مراحل اینروش را باهم بررسی می کنیم.

در این مرحله اول به خوبی توری را تمیزکنید و سیم های اضافی را ببرید تا دستتان دچار پارگی و زخم نشود. بر طبق میزان پارگی توری برش دهید. سپسباید وصله را روی محل مناسب بگذارید و اطراف آن را با استفاده از نخ محکم و سوزنمناسب بدوزید. اگر می خواهید جذابیت توری بیشتر شود و دوختگی آن خیلی مشخص نباشد،می توانید از نخ نایلیونی نازک استفاده کنید که هم مقاومت بالایی دارد و هم نامرئیاست. سعی کنید نخ و سوزن را از تار و پود توری عبور دهید تا دور وصله را به خوبیبدوزید. بعد از اینکه یک یاچند دور وصله را دوختید، حالا زمان آن است که توری را کامل محکم کنید تا از جایخود تکان نخورد، برای این کار می توانید از دوخت های محکم تر استفاده کنید. البتهدقت کنید که دوخت را خیلی محکم نکنید که باید ایجاد سوراخ در بخش های دیگر توریشود.

قیمت تعمیر توری پنجره upvc و معمولی چقدر است؟

قیمت تعمیر توریپنجره به مواردمتعددی بستگی دارد. البته باید بگوییم که گاهی تعویض توری پنجره بهتراز تعمیر توری پنجره است. البته همه این موارد و هزینهتعمیر توری فلزی به نوع و حجم آسیب بستگی دارد. همچنین مدل توری نیز عاملدیگری است که بر قیمت تعمیر توری فلزی تاثیر دارد. به بیان دیگر قیمتتعمیر توری پلیسه با تعمیر توری ریلی ساده برابر نیست.

خدمات تعمیرات توری پنجره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهخدمات تعمیرات توری درب و پنجره کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت تعمیر توریپنجره و درب کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر توری پنجره و همچنین ارایه خدمات تعمیر توری پنجره نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, نصب توری بالکن آکاردئونی, نصب توری پلیسه پنجره upvc , ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر توری پنجره

تعمیر توری پنجره

تعویض توری پنجره و درب

تعمیر توری پلیسه پنجره دو جداره

تعمیر توری ریلی ساده

تعمیر توری آکاردئونی

تعمیر توری پنجره کشویی

تعمیر توری پنجره آهنربایی

تعمیر توری فلزی پنجره و تعمیر توری درب بالکن و تراس

نظرات کاربران

profile picture
سوزان سیگاریان

کارشون بی نظیر از همه لحاظ 100 درصد راضی بودم ممنونم ازشون

profile picture
لیلا کاظمی

با سلام تشکر میکنم از شرکت هوم سرویز و افراد مجربی که دارند واقعا راضی هستم از تمامی سرویس هایی که گرفتم🙏🙏

شرایط تعمیرات توری فلزی پنجره و درب و تعمیر توری پلیسه و ریلی

مبلغ سرویس تعمیر توری بر اساس نوع توری و نوع ایراد توری محاسبه می شود.

در صورت نیاز به تعمیر یراق آلات مصرفی، هزینه نهایی پس از مراجعه حضوری همیار اعلام می شود.

تنها هزینه تعمیر یراق آلات و توری پنجره به همراه ایاب و ذهاب در فاکتور لحاظ می شود و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 700,000 الی 3,700,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 400,000 الی 850,000 تومان
ساب زدن سنگ اپن
ساب زدن سنگ اپن
قیمت از 150,000 الی 1,000,000 تومان
دوحالته کردن پنجره دو جداره
دوحالته کردن پنجره دو جداره
قیمت از 150,000 الی 1,000,000 تومان