پنجره آهنی

پنجره آهنی

از 1330 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پنجره آهنی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت انواع درب و پنجره ساده و طرح دار با زوار (کیلویی)

13,000 الی 20,000 تومان

متوسط قیمت6,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت12,000,000 تومان

آنچه درباره پنجره آهنی خواهید خواند

  • ساخت پنجره آهنی ساده و طرحدار
  • مزایای پنجره آهنی
  • انواع پنجره آهنی ساده و شیک ساختمان
  • ساخت پنجره آهنی دوجداره
  • کیفیت ساخت چهارچوب فلزی و پنجره های آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • قیمت ساخت پنجره آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع پنجره آهنی ساده و طرح دار توسط متخصصین هوم سرویز

ساخت پنجره آهنی ساده و طرحدار

ساخت چهارچوب پنجرهآهنی یکی ازمهم ترین بخش های ساختمان محسوب می شود. کیفیت ساخت این سازه به موارد متعددی درطراحی، ساخت و اجرای پنجره بستگی دارد. تمام این موارد در هزینه ساخت پنجره آهنینیز تاثیر دارد. در کنار این گزینه ها زیبایی و ضریب ایمنی نیز باید رعایت شود. اینموارد همه در گرو این موضوع است که سازنده پنجره آهنی از مهارت کافی در اینزمینه برخوردار باشد. در ادامه به معرفی انواع پنجره آهنی و عوامل موثر بر قیمت پنجره آهنی می پردازیم.

مزایای پنجره آهنی

مهمترین مزیت نصبپنجره آهنی مبحث امنیت آن است. پنجره های آهنی ایمنی بیشتری نسبت به نمونه هایدیگر دارند. مورد دیگر استحکام بالای آنها است. به طوری که اگر به هر دلیلی برچهارچوب پنجره، بار اضافی وارد شود، پنجره دفرمه نمی شود. همچنین چهارچوب آهنیپنجره با نگهداری ساده مانند رنگ آمیزی طول عمر بالایی داشته و می توانند سالیانسال بدون خرابی باقی بمانند.

پنجره آهنی دوجداره برای آپارتمان های امروزی بیشتر توصیه میشود. این نوع پنجره جدید در کنار کیفیت و امنیت بالا از آلودگی صوتی و هدررفت انرژینیز جلوگیری می کند. همچنین در ساخت و نصب پنجره آهنی می توان از رنگ های خاص نیزبهره برد و به راحتی قابلیت رنگ آمیزی و هماهنگ شدن با سایر قسمت های ساختمان را دارند.

انواع پنجره آهنی ساده و شیک ساختمان

مواردی زیادی بر رویطراحی و انتخاب مدل پنجره آهنی تاثیر دارد. نصب پنجره آهنی در گرونوع طراحی ساختمان است. مواردی مانند فضای در نظر گرفته شده برای نصب، داخلی یاخارجی بودن آن و ظاهر کلی ساختمان مواردی هستند که تعیین کننده نوع پنجره و قیمت پنجره آهنی است. گاهیطراحی پنجره آهنی ساده بهترین انتخاب برای یک ساختمان است و گاهی باید ازاشکال پیچیده تر استفاده نمود که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

پنجره آهنی قدیمی

ساخت پنجره آهنی سادهقدیمی درساختمان های قدیمی اغلب دیده می شود. این پنجره ها دارای شکل های هندسی ساده مربع یامستطیلی هستند. اغلب قیمت ساخت پنجره آهنی ساده از نمونه های دیگر کمتراست. نمونه های قدیمی و سنتی اغلب به صورت پنجره آهنی کشویی و ریلی ساخته میشدند.

ساخت پنجره آهنیجدید

پنجره آهنی جدید درانواع مدل ها و طرح ها به صورت ترکیبی از چند شکل هندسی برای طراحی های مدرن بهصورت پنجره آهنی کشویی، ریلی و غیره ساخته می شوند. این موارد همگی از پروفیلساخته می شود. به همین علت قیمت ساخت پنجره آهنی کاملا بر اساس قیمت روزآهن تعیین می شود.

ساخت پنجره آهنی دوجداره

در ساخت پنجرهدوجداره آهنی از فریم و چهارچوب فلزی استفاده می شود. شیشه های به کار رفته درساخت پنجره دوجداره آهنی به صورت موازی در کنار هم قرار داده می شوند. ساختو نصب این نمونه ها دارای مزایای زیادی مانند مقرون به صرفه بودن قیمت پنجره آهنی و تنوع رنگ و طرحهستند.

کیفیت ساخت چهارچوب فلزی و پنجره های آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟

ساخت و نصب پنجره فلزی در درجه اول به کیفیت مصالح مورد استفاده بستگیدارد. اما موارد دیگری مانند نحوه ساخت و جوشکاری پنجره نیز بسیار مهم است. از اینرو مهارت سازنده در کنار کیفیت متریال موجب کیفیت سازه و افزایش طول عمر آنهاخواهد شد.

استفاده از پروفیل هایدست اول و فولادی مقاوم نیز بسیار مهم است. به طوری که نمی توان کیفیت پنجرهآهنی دست دوم را با نمونه های نو و ساخته شده از پروفیل های مقاوم یکسان شمرد.مورد دیگر لوازم جانبی مورد نیاز است. مواردی مانند لولای مورد استفاده، شاید اهمیتچندانی نداشته باشد اما هر گونه ایراد و استفاده از مصالح بی کیفیت افراد را بهدردسر می اندازد. وزن پنجره مورد مهم دیگری است. طبعا نمی توان انتظار یکسانی از پنجرهآهنی سبک در مقایسه با نمونه های سنگین تر داشت.

قیمت ساخت پنجره آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت پنجره آهنی به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول وزنمصالح مورد نیاز است. در واقع با استفاده بیشتر از فولاد در ساخت چهارچوب یقینا قیمتکلی نیز افزایش پیدا می کند. این مورد از مواردی است که از اجرت ساخت پنجره آهنیجدا است و کاملا به قیمت روز مصالح بستگی دارد.

مورد بعدی ابعادپنجره آهنی است. این مورد هم وابسته به میزان مصالح مورد نیاز است. طبعا با افزایشابعاد، وزن مصالح نیز افزایش پیدا کرده و هزینه ساخت پنجره آهنی بزرگ نیزافزایش پیدا می کند. کیفیت ساخت چهارچوب نیز بر هزینه تاثیر دارد. در بعضی ازموارد افراد برای نصب پنجره آهنی ساده از پنجره آهنی دست دوم استفاده می کنند. اینمصالح طول عمر کمتری دارند اما به علت اینکه قیمت پنجره آهنی دست دوم کمتراست مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

طرح و مدل مبحث بعدیاست که بر اجرت ساخت پنجره آهنی تاثیر دارد و به طور مثال مواردی مانند نمونههای طرح دار، قیمت ساخت چهارچوب فلزی پنجره بالاتری دارند. همچنینسازندگان قیمت بالاتری جهت ساخت پنجره فلزی طرحدار نسبت به ساخت پنجره هایساده و سبک دریافت می کنند.

ساخت انواع پنجره آهنی ساده و طرح دار توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که برایساخت و نصب چهارچوب فلزی پنجره نیاز به دریافت مشاوره دارید و می خواهید بابرترین سازندگان پنجره ارتباط برقرار کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما بعد از ثبت درخواست با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را بر اساس مدل پنجره آهنیدر اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایانسرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پنجره آهنی و همچنین ارایه خدمات ساخت پنجره آهنی ساده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پنجره آهنی

ساخت پنجره آهنی ساده

نصب پنجره آهنی طرحدار

طراحی پنجره آهنی ساده و طرحدار در ابعاد سفارشی

طراحی و ساخت در و پنجره آهنی دوجداره و ساده

ساخت پنجره آهنی کشویی و لولایی

طراحی و ساخت پنجره فلزی طرحدار و ساده

نصب چهارچوب آهنی در و پنجره

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط طراحی و ساخت پنجره آهنی طرحدار و ساده

چنانچه متریال توسط همیار تهیه شود، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره آهنی به صورت متراژی و وزنی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره آهنی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 350,000 الی 6,200,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 400,000 الی 1,850,000 تومان