banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ساخت درب و پنجره آهنی

ساخت چهارچوب و پنجره آهنی

از 1330 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت و نصب پنجره فلری کشویی و ساده

قیمت ساخت انواع درب و پنجره ساده و طرح دار با زوار (کیلویی)

11,000 الی 15,000 تومان

قیمت ساخت انواع دروازه ساده (کیلویی)

5,500 الی 10,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی و ساخت پنجره آهنی طرحدار و ساده

چنانچه متریال توسط همیار تهیه شود، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره آهنی به صورت متراژی و وزنی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره آهنی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت چهارچوب فلزی و پنجره آهنی

ساخت چهارچوب پنجره آهنی یکی از مهم ترین بخش های ساختمان محسوب می شود. کیفیت ساخت این سازه به موارد متعددی در طراحی، ساخت و اجرای پنجره بستگی دارد. تمام این موارد در هزینه ساخت پنجره آهنی نیز تاثیر دارد. در کنار این گزینه ها زیبایی و ضریب ایمنی نیز باید رعایت شود. این موارد همه در گرو این موضوع است که سازنده پنجره آهنی از مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. در ادامه به معرفی انواع پنجره آهنی و عوامل موثر بر قیمت ساخت پنجره آهنی می پردازیم.

مزایای ساخت پنجره آهنی

مهمترین مزیت نصب پنجره آهنی مبحث امنیت آن است. پنجره های آهنی ایمنی بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند. مورد دیگر استحکام بالای آنها است. به طوری که اگر به هر دلیلی بر چهارچوب پنجره، بار اضافی وارد شود، پنجره دفرمه نمی شود. همچنین چهارچوب آهنی پنجره با نگهداری ساده مانند رنگ آمیزی طول عمر بالایی داشته و می توانند سالیان سال بدون خرابی باقی بمانند.

پنجره آهنی دوجداره برای آپارتمان های امروزی بیشتر توصیه می شود. این نوع پنجره جدید در کنار کیفیت و امنیت بالا از آلودگی صوتی و هدررفت انرژی نیز جلوگیری می کند. همچنین در ساخت و نصب پنجره آهنی می توان از رنگ های خاص نیز بهره برد و به راحتی قابلیت رنگ آمیزی و هماهنگ شدن با سایر قسمت های ساختمان را دارند.

انواع پنجره آهنی ساده و شیک ساختمان

مواردی زیادی بر روی طراحی و انتخاب مدل پنجره آهنی تاثیر دارد. نصب پنجره آهنی در گرو نوع طراحی ساختمان است. مواردی مانند فضای در نظر گرفته شده برای نصب، داخلی یا خارجی بودن آن و ظاهر کلی ساختمان مواردی هستند که تعیین کننده نوع پنجره است. گاهی طراحی پنجره آهنی ساده بهترین انتخاب برای یک ساختمان است و گاهی باید از اشکال پیچیده تر استفاده نمود که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

پنجره آهنی قدیمی

ساخت پنجره آهنی ساده قدیمی در ساختمان های قدیمی اغلب دیده می شود. این پنجره ها دارای شکل های هندسی ساده مربع یا مستطیلی هستند. اغلب قیمت ساخت پنجره آهنی ساده از نمونه های دیگر کمتر است. نمونه های قدیمی و سنتی اغلب به صورت پنجره آهنی کشویی و ریلی ساخته می شدند.

ساخت پنجره آهنی جدید

پنجره آهنی جدید در انواع مدل ها و طرح ها به صورت ترکیبی از چند شکل هندسی برای طراحی های مدرن به صورت پنجره آهنی کشویی، ریلی و غیره ساخته می شوند. این موارد همگی از پروفیل ساخته می شود. به همین علت قیمت ساخت پنجره آهنی کاملا بر اساس قیمت روز آهن تعیین می شود.

ساخت پنجره آهنی دوجداره

در ساخت پنجره دوجداره آهنی از فریم و چهارچوب فلزی استفاده می شود. شیشه های به کار رفته در ساخت پنجره دوجداره آهنی به صورت موازی در کنار هم قرار داده می شوند. ساخت و نصب این نمونه ها دارای مزایای زیادی مانند مقرون به صرفه بودن و تنوع رنگ و طرح هستند.

کیفیت ساخت چهارچوب فلزی و پنجره های آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟

ساخت و نصب پنجره فلزی در درجه اول به کیفیت مصالح مورد استفاده بستگی دارد. اما موارد دیگری مانند نحوه ساخت و جوشکاری پنجره نیز بسیار مهم است. از این رو مهارت سازنده در کنار کیفیت متریال موجب کیفیت سازه و افزایش طول عمر آنها خواهد شد.

استفاده از پروفیل های دست اول و فولادی مقاوم نیز بسیار مهم است. به طوری که نمی توان کیفیت پنجره آهنی دست دوم را با نمونه های نو و ساخته شده از پروفیل های مقاوم یکسان شمرد. مورد دیگر لوازم جانبی مورد نیاز است. مواردی مانند لولای مورد استفاده، شاید اهمیت چندانی نداشته باشد اما هر گونه ایراد و استفاده از مصالح بی کیفیت افراد را به دردسر می اندازد. وزن پنجره مورد مهم دیگری است. طبعا نمی توان انتظار یکسانی از پنجره آهنی سبک در مقایسه با نمونه های سنگین تر داشت.

قیمت ساخت پنجره آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت پنجره آهنی به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول وزن مصالح مورد نیاز است. در واقع با استفاده بیشتر از فولاد در ساخت چهارچوب یقینا قیمت کلی نیز افزایش پیدا می کند. این مورد از مواردی است که از اجرت ساخت پنجره آهنی جدا است و کاملا به قیمت روز مصالح بستگی دارد.

مورد بعدی ابعاد پنجره آهنی است. این مورد هم وابسته به میزان مصالح مورد نیاز است. طبعا با افزایش ابعاد، وزن مصالح نیز افزایش پیدا کرده و هزینه ساخت پنجره آهنی بزرگ نیز افزایش پیدا می کند. کیفیت ساخت چهارچوب نیز بر هزینه تاثیر دارد. در بعضی از موارد افراد برای نصب پنجره آهنی ساده از پنجره آهنی دست دوم استفاده می کنند. این مصالح طول عمر کمتری دارند اما به علت اینکه قیمت پنجره آهنی دست دوم کمتر است مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

طرح و مدل مبحث بعدی است که بر اجرت ساخت پنجره آهنی تاثیر دارد و به طور مثال مواردی مانند نمونه های طرح دار، قیمت ساخت چهارچوب فلزی پنجره بالاتری دارند. همچنین سازندگان قیمت بالاتری جهت ساخت پنجره فلزی طرحدار نسبت به ساخت پنجره های ساده و سبک دریافت می کنند.

ساخت انواع پنجره آهنی ساده و طرح دار توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که برای ساخت و نصب چهارچوب فلزی پنجره نیاز به دریافت مشاوره دارید و می خواهید با برترین سازندگان پنجره ارتباط برقرار کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما بعد از ثبت درخواست با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را  بر اساس مدل پنجره آهنی در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت چهارچوب آهنی درب و پنجره
نصب چهارچوب آهنی در و پنجره
طراحی پنجره آهنی ساده و طرحدار در ابعاد سفارشی
طراحی و ساخت پنجره آهنی دوجداره و ساده
ساخت پنجره آهنی کشویی و لولایی
طراحی و ساخت پنجره فلزی طرحدار و ساده و...

همیاران سرویس ساخت چهارچوب و پنجره آهنی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 3,300,000 الی 3,500,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 670,000 الی 2,000,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 300,000 الی 530,000 تومان