پنجره آهنی

پنجره آهنی

از 1330 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پنجره آهنی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت انواع درب و پنجره ساده و طرح دار با زوار (کیلویی)

13,000 الی 20,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ساخت پنجره آهنی ساده و طرحدار

ساخت چهارچوب پنجره آهنی یکی از مهم ترین بخش های ساختمان محسوب می شود. کیفیت ساخت این سازه به موارد متعددی در طراحی، ساخت و اجرای پنجره بستگی دارد. تمام این موارد در هزینه ساخت پنجره آهنی نیز تاثیر دارد. در کنار این گزینه ها زیبایی و ضریب ایمنی نیز باید رعایت شود. این موارد همه در گرو این موضوع است که سازنده پنجره آهنی از مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد. در ادامه به معرفی انواع پنجره آهنی و عوامل موثر بر قیمت پنجره آهنی می پردازیم.

مزایای پنجره آهنی

مهمترین مزیت نصب پنجره آهنی مبحث امنیت آن است. پنجره های آهنی ایمنی بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند. مورد دیگر استحکام بالای آنها است. به طوری که اگر به هر دلیلی بر چهارچوب پنجره، بار اضافی وارد شود، پنجره دفرمه نمی شود. همچنین چهارچوب آهنی پنجره با نگهداری ساده مانند رنگ آمیزی طول عمر بالایی داشته و می توانند سالیان سال بدون خرابی باقی بمانند.

پنجره آهنی دوجداره برای آپارتمان های امروزی بیشتر توصیه می شود. این نوع پنجره جدید در کنار کیفیت و امنیت بالا از آلودگی صوتی و هدررفت انرژی نیز جلوگیری می کند. همچنین در ساخت و نصب پنجره آهنی می توان از رنگ های خاص نیز بهره برد و به راحتی قابلیت رنگ آمیزی و هماهنگ شدن با سایر قسمت های ساختمان را دارند.

انواع پنجره آهنی ساده و شیک ساختمان

مواردی زیادی بر روی طراحی و انتخاب مدل پنجره آهنی تاثیر دارد. نصب پنجره آهنی در گرو نوع طراحی ساختمان است. مواردی مانند فضای در نظر گرفته شده برای نصب، داخلی یا خارجی بودن آن و ظاهر کلی ساختمان مواردی هستند که تعیین کننده نوع پنجره و قیمت پنجره آهنی است. گاهی طراحی پنجره آهنی ساده بهترین انتخاب برای یک ساختمان است و گاهی باید از اشکال پیچیده تر استفاده نمود که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

پنجره آهنی قدیمی

ساخت پنجره آهنی ساده قدیمی در ساختمان های قدیمی اغلب دیده می شود. این پنجره ها دارای شکل های هندسی ساده مربع یا مستطیلی هستند. اغلب قیمت ساخت پنجره آهنی ساده از نمونه های دیگر کمتر است. نمونه های قدیمی و سنتی اغلب به صورت پنجره آهنی کشویی و ریلی ساخته می شدند.

ساخت پنجره آهنی جدید

پنجره آهنی جدید در انواع مدل ها و طرح ها به صورت ترکیبی از چند شکل هندسی برای طراحی های مدرن به صورت پنجره آهنی کشویی، ریلی و غیره ساخته می شوند. این موارد همگی از پروفیل ساخته می شود. به همین علت قیمت ساخت پنجره آهنی کاملا بر اساس قیمت روز آهن تعیین می شود.

ساخت پنجره آهنی دوجداره

در ساخت پنجره دوجداره آهنی از فریم و چهارچوب فلزی استفاده می شود. شیشه های به کار رفته در ساخت پنجره دوجداره آهنی به صورت موازی در کنار هم قرار داده می شوند. ساخت و نصب این نمونه ها دارای مزایای زیادی مانند مقرون به صرفه بودن قیمت پنجره آهنی و تنوع رنگ و طرح هستند.

کیفیت ساخت چهارچوب فلزی و پنجره های آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟

ساخت و نصب پنجره فلزی در درجه اول به کیفیت مصالح مورد استفاده بستگی دارد. اما موارد دیگری مانند نحوه ساخت و جوشکاری پنجره نیز بسیار مهم است. از این رو مهارت سازنده در کنار کیفیت متریال موجب کیفیت سازه و افزایش طول عمر آنها خواهد شد.

استفاده از پروفیل های دست اول و فولادی مقاوم نیز بسیار مهم است. به طوری که نمی توان کیفیت پنجره آهنی دست دوم را با نمونه های نو و ساخته شده از پروفیل های مقاوم یکسان شمرد. مورد دیگر لوازم جانبی مورد نیاز است. مواردی مانند لولای مورد استفاده، شاید اهمیت چندانی نداشته باشد اما هر گونه ایراد و استفاده از مصالح بی کیفیت افراد را به دردسر می اندازد. وزن پنجره مورد مهم دیگری است. طبعا نمی توان انتظار یکسانی از پنجره آهنی سبک در مقایسه با نمونه های سنگین تر داشت.

قیمت ساخت پنجره آهنی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت پنجره آهنی به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول وزن مصالح مورد نیاز است. در واقع با استفاده بیشتر از فولاد در ساخت چهارچوب یقینا قیمت کلی نیز افزایش پیدا می کند. این مورد از مواردی است که از اجرت ساخت پنجره آهنی جدا است و کاملا به قیمت روز مصالح بستگی دارد.

مورد بعدی ابعاد پنجره آهنی است. این مورد هم وابسته به میزان مصالح مورد نیاز است. طبعا با افزایش ابعاد، وزن مصالح نیز افزایش پیدا کرده و هزینه ساخت پنجره آهنی بزرگ نیز افزایش پیدا می کند. کیفیت ساخت چهارچوب نیز بر هزینه تاثیر دارد. در بعضی از موارد افراد برای نصب پنجره آهنی ساده از پنجره آهنی دست دوم استفاده می کنند. این مصالح طول عمر کمتری دارند اما به علت اینکه قیمت پنجره آهنی دست دوم کمتر است مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

طرح و مدل مبحث بعدی است که بر اجرت ساخت پنجره آهنی تاثیر دارد و به طور مثال مواردی مانند نمونه های طرح دار، قیمت ساخت چهارچوب فلزی پنجره بالاتری دارند. همچنین سازندگان قیمت بالاتری جهت ساخت پنجره فلزی طرحدار نسبت به ساخت پنجره های ساده و سبک دریافت می کنند.

ساخت انواع پنجره آهنی ساده و طرح دار توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که برای ساخت و نصب چهارچوب فلزی پنجره نیاز به دریافت مشاوره دارید و می خواهید با برترین سازندگان پنجره ارتباط برقرار کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما بعد از ثبت درخواست با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را بر اساس مدل پنجره آهنی در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پنجره آهنی و همچنین ارایه خدمات ساخت پنجره آهنی ساده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, نصب توری بالکن آکاردئونی, نصب توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پنجره آهنی

ساخت پنجره آهنی ساده

نصب پنجره آهنی طرحدار

طراحی پنجره آهنی ساده و طرحدار در ابعاد سفارشی

طراحی و ساخت در و پنجره آهنی دوجداره و ساده

ساخت پنجره آهنی کشویی و لولایی

طراحی و ساخت پنجره فلزی طرحدار و ساده

نصب چهارچوب آهنی در و پنجره

نظرات کاربران

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

شرایط طراحی و ساخت پنجره آهنی طرحدار و ساده

چنانچه متریال توسط همیار تهیه شود، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره آهنی به صورت متراژی و وزنی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره آهنی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 3,500,000 الی 5,500,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 1,100,000 الی 2,300,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان

خدمات پنجره آهنی در این شهرها ارائه می شود: