توری پلیسه

توری پلیسه

از 1397 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پلیسه در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

650,000 الی 680,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم معمولی ساده(متر مربع)

580,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,700,000 تومان

آنچه درباره توری پلیسه خواهید خواند

 • توری پلیسه چیست و مناسب برای چه فضاهایی است؟
 • جنس توری پلیسه از چیست؟
 • نصب توری پلیسه روی در چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟
 • توری پلیسه پنجره دوجداره چه مزایایی دارد؟
 • انواع توری پلیسه
 • توری پلیسه جدید چه مدل هایی دارند؟
 • مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟
 • ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟
 • نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟
 • قیمت توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

توری پلیسه چیست و مناسب برای چه فضاهایی است؟

توری پلیسه ازجدیدترین مدل ها برای پنجره دوجداره است. که به نام ساخت توری جمعشونده، توری تاشو، توری کشویی و توری آکاردئونی نیزشناخته می شوند. جنس توری پلیسه درب و پنجره از فایبرگلاس می باشد که مقاومت بسیاربالایی در برابر اشعه مضر خورشید دارد. این محصول دچار زنگ زدگی، خوردگی، تغییررنگ و تغییر شکل فریم نمی شود و طول عمر این سازه بیش از مدل های قدیمی است. نصب توری پلیسه ای پنجره و درب بهاین صورتی است که قاب یا فریم آن کاملا اندازه قاب درب یا پنجره است این توریها برروی فریم خود حرکت کرده و درست مثل پرده کرکره در یک طرف پنجره جمع شود. قیمت توری پلیسه نسبت بهسایر مدل ها بیشتر است و بر اساس موارد متعددی تعیین می شود. اما به طورکل قیمت توری پلیسه پنجره و درب در برابر ماندگاری بالای آن بسیارمقرون به صرفه است. ادامه با معرفی انواع توری پلیسه ای و عوامل موثر بر قیمتتوری پلیسه پنجره دوجداره می پردازیم.

جنس توری پلیسه از چیست؟

توری پلیسه ای از پلیاستر ساخته شده و به همین علت به راحتی درون قاب قرار می گیرند. این توری ها بههیچ عنوان زنگ نمی زنند. این توری های به راحتی در دو طرف جمع می شوند و قاب آنهااز آلومینیوم بوده و دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نخواهند شد.

نصب توری پلیسه روی در چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

در این مورد نگرانیهای زیادی وجود دارد. به خصوص مالکین ساختمان های قدیمی در این مورد دغدغه بیشتریدارند. در واقع این یک محصول نسبتا جدید است که در دهه های گذشته اصلا وجود نداشتهاست. بنابراین طبیعی است که در ساختمان های قدیمی هیچ ردپایی از این توری پلیسهپنجره نباشد. قسمت چشمه های آن از جنس پلی استر ساخته شده و فریم آنآلومینیومی است. بر خلاف توریهای قدیمی، این محصول تحت تاثیر تغییرات آب وهوایی دچار آسیب نمی شود. این توریها را مانند نمونه های قدیمی می توان به سادگیتمیز کرد. شاید شکل ظاهری آن به نظرتان عجیب و غریب باشد ولی کارای آن هیچ تفاوتیندارد. به طورمعمول توری پلیسه ای پنجره upvc نصب می شود ولی روی هر متریال دیگری هم میتوان این ها را نصب کرد.

به طورکلی از نوعتوری در فضاهای زیر نصب می شود

 • ورودیپاسیو
 • درب توری تراس و بالکن
 • نصب رویدرب ورودی
 • روی پنجره‌های بزرگ و کوچک

توری پلیسه پنجره دوجداره چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکهامروزه پنجره های دوجداره بیشترین کاربرد را دارند. به همین جهت توری پلیسهپنجره دوجداره بیشترین کاربرد را دارد. توری آکاردئونی پنجره دوجداره دارایانواع مختلفی است که بر اساس کاربرد مورد نظر و نوع نیاز کارفرما می توان نمونههای متفاوتی از آنها را اجرا کرد. استفاده از این نوع توری هیچ تغییری در ظاهرساختمان به وجود نمی آورد. زیرا این توری ها در قاب کاملا هم رنگ و منطبق بر پنجرهروی آن قرار می گیرند و در فضای بسیار کمی کنار پنجره جمع می شوند.

انواع توری پلیسه

توری پلیسه ای پنجره دوجداره و معمولیبه صورت های تک فریم، دبل فریم و توری اکاردئونی مگنتی تولید می شوند.

· توری پلیسه تکفریم

فریم این توری ازآلومینیوم و جنس توری از پارچه مخصوص است. توری توسط ریل هایی که در پایین قاب کارشده قابلیت جمع شدن به یک طرف را دارد. وقتی پنجره ها بسته است و یا قصد تماشایمناظر بیرون را دارید می توانید توری را در یک طرف جمع کنید.در هنگام استفاده از توری پلیسه جهت بالا بردن عمر مفید توری آن بهتر استدر مواقعی که نیازی به استفاده از آن ندارید آن را به صورت کامل در قاب آن جمعکنید.

· توری پلیسه دبلفریم

در این مدل، توری درپشت قاب درب یا پنجره جمع می‌شود به صورتی که ظاهر پنجره را تغییر نداده و جلوینور و دید را نخواهد گرفت. توری پلیسه مگنتی دبل فریم به طور کل کل خاصیتهای تک فریم را دارد. به طوری که این توری به راحتی در یک طرف جمع می شود. اماخصوصیت مهم دیگر آن این مورد است که توری به راحتی از قاب خودش جدا شده وراحت ترتمیز می شود. در دبل فریم پلیسه ایامکان باز کردن و تعویض آن ساده تر است. بدون اینکه لازم باشد تا پیچ یا بست فریمباز شود می توان توری را تعویض کرد. توری دبل فریم خودش به چند مدل مختلف قابل سفارشاست. مدل یک طرفه آن به سادگی در یک سمت جمع می شود. توری دبل فریم از وسیط بازشده و مانند پنجره های فرانسوی درون یک قاب قرار می گیرند.

· توری پلیسهمگنتی

تنها تفاوتی که توریپلیسه مگنتی با سایر مدل ها دارد در این مورد است که باز و بسته شدن اینها با استفاده از آهن ربا راحت تر انجام می شود. کارایی و نصب توریپلیسه مگنتی تقریبا مانند درب یخچال می باشد که زمانی که طرفین توری بههم نزدیک می شوند به طور خودکار بسته می شود.

توری پلیسه جدید چه مدل هایی دارند؟

امروزه انواع توریهای پلیسه ای در مدل های جدید مانند توری پلیسه طرح دار، توری پلیسهمگنتی، توری پلیسه پی وی سی وغیره و در رنگ های مختلف مانند سفی، مشکی و قهوه ای موجود هستند. اما بیشترینکاربرد مربوط به رنگ سفید است که ظاهر بی نظیری دارد. همچنین در مواردی که قابپنجره تیر ه و مشکی باشد قاب توری را در راستای تناسب بیشتر همین رنگ انتخاب میکنند.

مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟

 • نصب توریپلیسه پنجره upvc مزایای زیادی دارد. مورد اول اینکه توریپلیسه درب و پنجره روی انواع چهارچوب درب و پنجره نصب می شوند.
 • نصب توریپلیسه دارایطول عمر بالا و بدون تغییر شکل در فریم بسیار با دوام و مقاوم باقی می ماند و بهراحتی خراب نمی شود و فریم آن هم تغییر شکل نخواهد داد.
 • امکان بازکردن توری در خارج از فصل مورد نیاز وجود دارد. وقتی به آن نیازی ندارید، به راحتی میتوانید آن را جمع کنید تا خراب و کثیف نشود.
 • اینهاجلوی نور خورشید را نمی گیرند و با نصب آن آفتاب همچنان در خانه شما خواهد تابید.
 • جنس پلیاسترین به کار رفته در این توریها دارای مقاوت بالایی در مقابل خوردگی و آفتاب است.
 • قابلیتتعمیرشدن توری در صورت آسیب دیدن نخ های فایبرگلاس وجود دارد و می توان مجددا ازآن استفاده نمود.
 • کاملاسفارشی به صورت توری پلیسه ای رنگین و غیره ساخته می شوند و ساختاریهماهنگ با دکوراسیون داخلی ساختمان دارد.
 • سهولتنظافت و تمیزکاری از دیگر مزایای این توری های مدرن است. البته پلی استایرن به کاررفته در این محصول نیز به نوعی مانع آلودگی زود هنگام توری می شود.

ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟

فقط لنگه بازشویپنجره نیاز به ساخت توری پلیسه دارد. ارتفاع و عرض قسمت بازشوباید به درستی اندازه گیری شود. از پایین ترین قسمت پنجره تا بالاترین قسمت آنبرای نصب توری پلیسه در نظر گرفته می شود. عرض قسمت بازشو نیز به همین ترتیباندازه گیری می شود برای ارتفاع و عرض توری لازم است تا به این اندازه ها ۴ سانتیمتر اضافه شود. با توجه به اینکه موقع نصب امکان تغییر در اندازه های توری نیست میبایست حتما اندازه ها دقیق باشد. این موارد در کارخانه ساخته می شوند و نمی توانیددر محل آن را تغییر دهید. بهتر است اندازه گیری را به افراد کار بلد بسپارید تاخیالتان از نظر دقت در اندازه ها راحت باشد.

این اندازه ها در تعیین قیمتتوری پلیسه نیز تاثیر دارند. پنجره هایی با ابعاد بزرگتر نیاز به توریهای بزرگتر دارند که قیمت توری پلیسه را بیشتر می کند.

نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟

این توری ها از هرچهار طرف به قسمت مسطح پروفیل، پیچ می شوند. سپس توری آماده در قسمت پشت پنجرهقرار می گیرد. به صورت نیمه آماده و در اصل دمونتاژ به محل ارسال می شوند وتکنیسین اعزامی قسمت های مختلف را روی هم مونتاژ می کند. نکته مهم در مونتاژ، توجهبه نخ رگلاژ توری است که امکان گیر کردن در پروفیل و پاره شدن آن وجود دارد. باتوجه به نوع آن طریقه نصب متفاوت است. انواع توری های افقی، تک لنگه، دو لنگه و…. تولید می شود. نحوه رگلاژ توری پلیسه ای پنجره upvc خیلی مهم است. نصاب توریپلیسه ماهر به سادگی نصب و رگلاژ را انجام می دهد.

قیمت توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توریپلیسه پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. مواردی نظیر محل نصب یا مشکلاتی کهبرای نصب توری پلیسه ای وجود دارد، رنج قیمت توری پلیسه پنجره برای هر مترمربع را تغییر می دهد. معمولا موقع اندازه گیری چهارچوب پنجره، قیمت توری پلیسه وقیمت توری ریلی پلیسه ای برای هر متر مربع اعلام می شود. به طور کل موارد زیربر قیمت توری پلیسه پنجره و درب تاثیر دارد.

· قیمت توری پلیسهبر اساس متر مربع

قیمت توری پلیسهپنجره و درب به صورت متر مربع تعیین می شود. اندازهارتفاع درب و قاب درب روی قیمت توری پلیسه درب تاثیر دارد. پنجره ها ودرب های کامل با ارتفاع زیاد نیاز به فریم محکم تری دارند و مواد اولیه بیشتری همصرف ساخت توری پلیسه ای درب می شود. بدیهی است قیمت توری پلیسهپنجره دوجداره در متراژ بالاتر، بیشتر از یک پنجره کوچک است.

· قیمت توری پلیسهای بر اساس طرح آن

در مواردی که به طرحهای خاصی با رنگ های خاصی مد نظر افراد است قطعا قیمت توری پلیسه تغییر خواهد کرد.موارد سفارشی قیمت های خارج از عرفی دارند که معمولا به صورت توافقی اعلام می شود.

· دستمزد نصابتوری پلیسه

قیمت توری آکاردئونیپنجره هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه است و شامل هزینه اضافی نیست. دستمزد نصابتوری پلیسه هم روی قیمت متریال در نظر گرفته می شود و فاکتور نهایی شامل دستمزدنصاب توری پلیسه و جنس می باشد. حداقل متراژ در این سرویس یک متر می باشد. هومسرویز آخرین تغییرات قیمت توری پلیسه ای را از طریق اپلیکیشن این سامانه اطلاعرسانی می کند.

ساخت و نصب توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت توری پلیسه برایدرب و پنجره های مدرن به علت ظاهر زیبا و سهولت استفاده بیشتر درخواست می شود.کیفیت ساخت توری پلیسه در طول عمر و کیفیت آن تاثیر بالایی دارد. در صورتی کهبرای ساخت توری پلیسه برای پنجره و درب نیاز به دریافت مشاوره و اطلاعدقیق از قیمت توری پلیسه دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اطلاع قیمت با شماتماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پلیسه و همچنین ارایه خدمات توری پلیسه پنجره upvc نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پلیسه

توری پلیسه پنجره upvc

توری پلیسه ای درب

توری پلیسه تک فرم، ساخت توری دبل فرم پلیسه و توری پلیسه مگنتی

توری آکاردئونی پنجره آلومینیومی

ساخت توری آکاردیونی

توری پلیسه ای پنجره سرویس بهداشتی

نظرات کاربران

profile picture
نادر صفري نژاد

کارشون خوب بود و راهنمایی لازم را داشتند و کار را به خوبی تحویل دادند

profile picture
افسانه محبوبی

سر تایم تشریف اوردند و کارشونو انجام دادند ممنون از حسن برخوردشون

profile picture
اشکان امیری

خیلی عالی و تمیز نصب کردند دستشون درد نکنه

profile picture
علی میناوند

حرفه ای کاربلد و متین توی کارشون بودن

شرایط ساخت توری پلیسه مگنتی، توری پلیسه دبل فریم و تک فریم

مبلغ سرویس نصب توری پلیسه ای بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
شیشه بری و آینه
شیشه بری و آینه
قیمت از 550,000 الی 2,200,000 تومان
ساب و لاک پارکت
ساب و لاک پارکت
قیمت از 12,300,000 الی 104,000,000 تومان
تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 400,000 الی 1,500,000 تومان