توری پلیسه

توری پلیسه

از 1397 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پلیسه در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

440,000 الی 470,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم معمولی ساده(متر مربع)

340,000 الی 385,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت3,700,000 تومان

آنچه درباره توری پلیسه خواهید خواند

 • قیمت توری پلیسه چگونه تعیین می شود؟
 • نصب توری پلیسه روی چه پنجره هایی امکان پذیر است؟
 • مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟
 • ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟
 • نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟
 • انواع توری پلیسه
 • قیمت نصب توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب انواع توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف رابه متخصصین هوم سرویز بسپارید

قیمت توری پلیسه چگونه تعیین می شود؟

توری پلیسه ازجدیدترین مدل ها برای پنجره دوجداره است. که به نام ساخت توری جمع شونده، توریتاشو، توری کشویی و توری آکاردئونی نیز شناخته می شوند. جنستوری پلیسه درب و پنجره از فایبرگلاس می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابراشعه مضر خورشید دارد. این محصول دچار زنگ زدگی، خوردگی، تغییر رنگ و تغییر شکلفریم نمی شود و طول عمر این سازه بیش از مدل های قدیمی است. نصبتوری پلیسه ای پنجره و درب به این صورتی است که قاب یا فریم آن کاملا اندازهقاب درب یا پنجره است این توریها بر روی فریم خود حرکت کرده و درست مثل پرده کرکرهدر یک طرف پنجره جمع شود. قیمتتوری پلیسه نسبت به سایر مدل ها بیشتر است و بر اساسموارد متعددی تعیین می شود. اما به طور کل قیمت توری پلیسه پنجره و درب دربرابر ماندگاری بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. ادامه با معرفی انواع توریپلیسه ای و عوامل موثر بر قیمت توری پلیسه پنجره دوجدارهمی پردازیم.

نصب توری پلیسه روی چه پنجره هایی امکان پذیر است؟

در این مورد نگرانیهای زیادی وجود دارد. به خصوص مالکین ساختمان های قدیمی در این مورد دغدغه بیشتریدارند. در واقع این یک محصول نسبتا جدید است که در دهه های گذشته اصلا وجود نداشتهاست. بنابراین طبیعی است که در ساختمان های قدیمی هیچ رد پایی از این توری پلیسهپنجره نباشد. قسمت چشمه های آن از جنس پلی استایرن ساخته شده و فریم آن آلومینیومیاست. بر خلاف توریهای قدیمی، این محصول تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی دچارآسیب نمی شود. توری پلیسه را مانند نمونه های قدمی می توان به سادگی تمیز کرد.شاید شکل ظاهری آن به نظرتان عجیب و غریب باشد ولی کارای آن هیچ تفاوتی ندارد. به طور معمول توری پلیسه ای پنجرهupvc نصب می شود ولی روی هر متریال دیگری هم میتوان این ها را نصب کرد.

مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟

 • نصب توریپلیسه پنجره upvc مزایای زیادی دارد.مورد اول اینکه توری پلیسه درب و پنجره روی انواع چهارچوب درب و پنجره نصب میشوند.
 • نصب توریپلیسه دارایطول عمر بالا و بدون تغییر شکل در فریم بسیار با دوام و مقاوم باقی می ماند و بهراحتی خراب نمی شود و فریم آن هم تغییر شکل نخواهد داد.
 • امکان بازکردن توری در خارج از فصل مورد نیاز وجود دارد. وقتی به آن نیازی ندارید، به راحتی میتوانید آن را جمع کنید تا خراب و کثیف نشود.
 • اینها جلوینور خورشید را نمی گیرند و با نصب آن آفتاب همچنان در خانه شما خواهد تابید.
 • جنس پلیاسترین به کار رفته در توری پلیسه ای دارای مقاوت بالایی در مقابل خوردگی و آفتاباست.
 • قابلیتتعمیرشدن توری در صورت آسیب دیدن نخ های فایبرگلاس وجود دارد و می توان مجددا ازآن استفاده نمود.
 • کاملاسفارشی به صورت توری پلیسه ای رنگین و غیره ساخته می شوند و ساختاریهماهنگ با دکوراسیون داخلی ساختمان دارد.
 • سهولتنظافت و تمیزکاری از دیگر مزایای این توری های مدرن است. البته پلی استایرن به کاررفته در این محصول نیز به نوعی مانع آلودگی زود هنگام توری می شود.

ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟

فقط لنگه بازشوی پنجرهنیاز به ساخت توری پلیسه دارد. ارتفاع و عرض قسمت بازشو باید به درستیاندازه گیری شود. از پایین ترین قسمت پنجره تا بالاترین قسمت آن برای نصبتوری پلیسه در نظر گرفته می شود. عرض قسمت بازشو نیز به همین ترتیب اندازه گیری میشود برای ارتفاع و عرض توری لازم است تا به این اندازه ها ۴ سانتی متر اضافه شود.با توجه به اینکه موقع نصب امکان تغییر در اندازه های توری پلیسه نیست می بایستحتما اندازه ها دقیق باشد. این موارد در کارخانه ساخته می شوند و نمی توانید درمحل آن را تغییر دهید. بهتر است اندازه گیری توری را به افراد کار بلد بسپارید تاخیالتان از نظر دقت در اندازه ها راحت باشد.

این اندازه ها درتعیین قیمت توری پلیسه نیز تاثیر دارند. پنجره هایی با ابعادبزرگتر نیاز به توری های بزرگتر دارند که قیمت توری پلیسه را بیشتر میکند.

نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟

این توری ها از هر چهارطرف به قسمت مسطح پروفیل، پیچ می شوند. سپس توری آماده در قسمت پشت پنجره قرار میگیرد. به صورت نیمه آماده و در اصل دمونتاژ به محل ارسال می شوند و تکنیسین اعزامیقسمت های مختلف را روی هم مونتاژ می کند. نکته مهم در مونتاژ، توجه به نخ رگلاژتوری است که امکان گیر کردن در پروفیل و پاره شدن آن وجود دارد. با توجه به نوع آنطریقه نصب متفاوت است. انواع توری پلیسه ای افقی، تک لنگه، دولنگه و …. تولید می شود. نحوه رگلاژ توری پلیسه ای پنجره upvc خیلی مهم است. نصاب توری پلیسه ماهربه سادگی نصب و رگلاژ را انجام می دهد.

انواع توری پلیسه

توری پلیسه ای پنجرهدوجداره ومعمولی به صورت های تک فریم، دبل فریم و توری پلیسه مگنتی تولید می شوند.

توری پلیسه تکفریم

فریم این توری ازآلومینیوم و جنس توری از پارچه مخصوص است. توری توسط ریل هایی که در پایین قاب کارشده قابلیت جمع شدن به یک طرف را دارد. وقتی پنجره ها بسته است و یا قصد تماشایمناظر بیرون را دارید می توانید توری را در یک طرف جمع کنید.

توری پلیسه دبلفریم

در دبل فریم پلیسه ایامکان باز کردن و تعویض آن ساده تر است. بدون اینکه لازم باشد تا پیچ یا بست فریمباز شود می توان توری را تعویض کرد.

توری پلیسهمگنتی

تنها تفاوتی که توری پلیسه مگنتی با سایر مدل ها دارد در این مورد است که باز وبسته شدن این ها با استفاده از آهن ربا راحت تر انجام می شود. کارایی و نصب توریپلیسه مگنتی تقریبا مانند درب یخچال می باشد که زمانی که طرفین توری به همنزدیک می شوند به طور خودکار بسته می شود.

قیمت نصب توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توری پلیسهای پنجرهupvc به موارد متعددیبستگی دارد. مواردی نظیر محل نصب توری پلیسه پنجره یا مشکلاتی که براینصب توری پلیسه ای وجود دارد، رنج قیمت و اجرت نصب توری پلیسه پنجره برایهر متر مربع را تغییر می دهد. معمولا موقع اندازه گیری چهارچوب پنجره، قیمت ساختو نصب توری پلیسه ای و توری ریلی پلیسه ای برای هر متر مربع اعلاممی شود. به طور کل موارد زیر بر قیمت توری پلیسه پنجره و درب تاثیردارد.

قیمت توری پلیسهپنجره و درب به صورت متر مربع تعیین می شود. اندازهارتفاع درب و قاب درب روی قیمت توری پلیسه درب تاثیر دارد. پنجره ها ودرب های کامل با ارتفاع زیاد نیاز به فریم محکم تری دارند و مواد اولیه بیشتری همصرف ساخت توری پلیسه ای درب می شود. بدیهی است قیمت توری پلیسه پنجرهدوجداره در متراژ بالاتر، بیشتر از یک پنجره کوچک است. قیمت توریپلیسه پنجره هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه است و شامل هزینه اضافی نیست. دستمزدنصاب توری پلیسه هم روی قیمت متریال در نظر گرفته می شود و فاکتور نهایی شاملدستمزد نصاب توری پلیسه و جنس می باشد. حداقل متراژ در این سرویس یک متر می باشد.هوم سرویز آخرین تغییرات قیمت توری پلیسه ای را از طریق اپلیکیشن این سامانه اطلاع رسانی می کند.

ساخت و نصب انواع توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف رابه متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت توری پلیسه برایدرب و پنجره های مدرن به علت ظاهر زیبا و سهولت استفاده بیشتر درخواست می شود.کیفیت ساخت توری پلیسه در طول عمر و کیفیت توری پلیسه ای تاثیر بالایی دارد. درصورتی که برای ساخت توری پلیسه برای پنجره و درب نیاز به دریافت مشاورهو اطلاع دقیق از قیمت توری پلیسه ای دارید تنها کافیست به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اطلاع قیمتهر متر توری پلیسه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پلیسه و همچنین ارایه خدمات نصب توری پلیسه پنجره upvc نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, نصب توری بالکن آکاردئونی, تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پلیسه

نصب توری پلیسه پنجره upvc

ساخت توری پلیسه ای درب

ساخت توری پلیسه تک فرم، ساخت توری دبل فرم پلیسه و توری پلیسه مگنتی

ساخت توری پلیسه ای پنجره آلومینیومی

ساخت توری پلیسه ای بالکن

ساخت توری پلیسه ای پنجره سرویس بهداشتی و غیره

نظرات کاربران

profile picture
افسانه محبوبی

سر تایم تشریف اوردند و کارشونو انجام دادند ممنون از حسن برخوردشون

profile picture
اشکان امیری

خیلی عالی و تمیز نصب کردند دستشون درد نکنه

profile picture
علی میناوند

حرفه ای کاربلد و متین توی کارشون بودن

profile picture
علی میناوند

خیلی کارشون خوب بود انقدر با صبر و حوصله کار من و انجام دادن و همه چیو توضیح دادن که من فکر میکنم سری بعد خودم بتونم توری نصب کنم ممنونم از تیم خوبتون

شرایط ساخت توری پلیسه مگنتی، توری پلیسه دبل فریم و تک فریم

مبلغ سرویس نصب توری پلیسه ای بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 500,000 الی 750,000 تومان
شیشه بری و آینه
شیشه بری و آینه
قیمت از 380,000 الی 1,290,000 تومان
ساب و لاک پارکت
ساب و لاک پارکت
قیمت از 500,000 الی 9,050,000 تومان
تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 350,000 الی 800,000 تومان