توری پلیسه

توری پلیسه

از 1397 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پلیسه در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

650,000 الی 680,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم معمولی ساده(متر مربع)

580,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره توری پلیسه خواهید خواند

 • توری پلیسه چیست و مناسب برای چه فضاهایی است؟
 • جنس توری پلیسه از چیست؟
 • نصب توری پلیسه روی در چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟
 • توری پلیسه پنجره دوجداره چه مزایایی دارد؟
 • انواع توری پلیسه
 • توری پلیسه جدید چه مدل هایی دارند؟
 • مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟
 • ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟
 • نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟
 • قیمت توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

توری پلیسه چیست و مناسب برای چه فضاهایی است؟

توری پلیسه از جدیدترین مدل ها برای پنجره دوجداره است. که به نام ساخت توری جمع شونده، توری تاشو، توری کشویی و توری آکاردئونی نیز شناخته می شوند. جنس توری پلیسه درب و پنجره از فایبرگلاس می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه مضر خورشید دارد. این محصول دچار زنگ زدگی، خوردگی، تغییر رنگ و تغییر شکل فریم نمی شود و طول عمر این سازه بیش از مدل های قدیمی است. نصب توری پلیسه ای پنجره و درب به این صورتی است که قاب یا فریم آن کاملا اندازه قاب درب یا پنجره است این توریها بر روی فریم خود حرکت کرده و درست مثل پرده کرکره در یک طرف پنجره جمع شود. قیمت توری پلیسه نسبت به سایر مدل ها بیشتر است و بر اساس موارد متعددی تعیین می شود. اما به طور کل قیمت توری پلیسه پنجره و درب در برابر ماندگاری بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. ادامه با معرفی انواع توری پلیسه ای و عوامل موثر بر قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره می پردازیم.

جنس توری پلیسه از چیست؟

توری پلیسه ای از پلی استر ساخته شده و به همین علت به راحتی درون قاب قرار می گیرند. این توری ها به هیچ عنوان زنگ نمی زنند. این توری های به راحتی در دو طرف جمع می شوند و قاب آنها از آلومینیوم بوده و دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نخواهند شد.

نصب توری پلیسه روی در چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

در این مورد نگرانی های زیادی وجود دارد. به خصوص مالکین ساختمان های قدیمی در این مورد دغدغه بیشتری دارند. در واقع این یک محصول نسبتا جدید است که در دهه های گذشته اصلا وجود نداشته است. بنابراین طبیعی است که در ساختمان های قدیمی هیچ ردپایی از این توری پلیسه پنجره نباشد. قسمت چشمه های آن از جنس پلی استر ساخته شده و فریم آن آلومینیومی است. بر خلاف توریهای قدیمی، این محصول تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی دچار آسیب نمی شود. این توریها را مانند نمونه های قدیمی می توان به سادگی تمیز کرد. شاید شکل ظاهری آن به نظرتان عجیب و غریب باشد ولی کارای آن هیچ تفاوتی ندارد. به طور معمول توری پلیسه ای پنجره upvc نصب می شود ولی روی هر متریال دیگری هم می توان این ها را نصب کرد.

به طورکلی از نوع توری در فضاهای زیر نصب می شود

 • ورودی پاسیو
 • درب توری تراس و بالکن
 • نصب روی درب ورودی
 • روی پنجره ‌های بزرگ و کوچک

توری پلیسه پنجره دوجداره چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه امروزه پنجره های دوجداره بیشترین کاربرد را دارند. به همین جهت توری پلیسه پنجره دوجداره بیشترین کاربرد را دارد. توری آکاردئونی پنجره دوجداره دارای انواع مختلفی است که بر اساس کاربرد مورد نظر و نوع نیاز کارفرما می توان نمونه های متفاوتی از آنها را اجرا کرد. استفاده از این نوع توری هیچ تغییری در ظاهر ساختمان به وجود نمی آورد. زیرا این توری ها در قاب کاملا هم رنگ و منطبق بر پنجره روی آن قرار می گیرند و در فضای بسیار کمی کنار پنجره جمع می شوند.

انواع توری پلیسه

توری پلیسه ای پنجره دوجداره و معمولی به صورت های تک فریم، دبل فریم و توری اکاردئونی مگنتی تولید می شوند.

· توری پلیسه تک فریم

فریم این توری از آلومینیوم و جنس توری از پارچه مخصوص است. توری توسط ریل هایی که در پایین قاب کار شده قابلیت جمع شدن به یک طرف را دارد. وقتی پنجره ها بسته است و یا قصد تماشای مناظر بیرون را دارید می توانید توری را در یک طرف جمع کنید. در هنگام استفاده از توری پلیسه جهت بالا بردن عمر مفید توری آن بهتر است در مواقعی که نیازی به استفاده از آن ندارید آن را به صورت کامل در قاب آن جمع کنید.

· توری پلیسه دبل فریم

در این مدل، توری در پشت قاب درب یا پنجره جمع می‌شود به صورتی که ظاهر پنجره را تغییر نداده و جلوی نور و دید را نخواهد گرفت. توری پلیسه مگنتی دبل فریم به طور کل کل خاصیت های تک فریم را دارد. به طوری که این توری به راحتی در یک طرف جمع می شود. اما خصوصیت مهم دیگر آن این مورد است که توری به راحتی از قاب خودش جدا شده وراحت تر تمیز می شود. در دبل فریم پلیسه ای امکان باز کردن و تعویض آن ساده تر است. بدون اینکه لازم باشد تا پیچ یا بست فریم باز شود می توان توری را تعویض کرد. توری دبل فریم خودش به چند مدل مختلف قابل سفارش است. مدل یک طرفه آن به سادگی در یک سمت جمع می شود. توری دبل فریم از وسیط باز شده و مانند پنجره های فرانسوی درون یک قاب قرار می گیرند.

· توری پلیسه مگنتی

تنها تفاوتی که توری پلیسه مگنتی با سایر مدل ها دارد در این مورد است که باز و بسته شدن این ها با استفاده از آهن ربا راحت تر انجام می شود. کارایی و نصب توری پلیسه مگنتی تقریبا مانند درب یخچال می باشد که زمانی که طرفین توری به هم نزدیک می شوند به طور خودکار بسته می شود.

توری پلیسه جدید چه مدل هایی دارند؟

امروزه انواع توری های پلیسه ای در مدل های جدید مانند توری پلیسه طرح دار، توری پلیسه مگنتی، توری پلیسه پی وی سی و غیره و در رنگ های مختلف مانند سفی، مشکی و قهوه ای موجود هستند. اما بیشترین کاربرد مربوط به رنگ سفید است که ظاهر بی نظیری دارد. همچنین در مواردی که قاب پنجره تیر ه و مشکی باشد قاب توری را در راستای تناسب بیشتر همین رنگ انتخاب می کنند.

مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟

 • نصب توری پلیسه پنجره upvc مزایای زیادی دارد. مورد اول اینکه توری پلیسه درب و پنجره روی انواع چهارچوب درب و پنجره نصب می شوند.
 • نصب توری پلیسه دارای طول عمر بالا و بدون تغییر شکل در فریم بسیار با دوام و مقاوم باقی می ماند و به راحتی خراب نمی شود و فریم آن هم تغییر شکل نخواهد داد.
 • امکان باز کردن توری در خارج از فصل مورد نیاز وجود دارد. وقتی به آن نیازی ندارید، به راحتی می توانید آن را جمع کنید تا خراب و کثیف نشود.
 • اینها جلوی نور خورشید را نمی گیرند و با نصب آن آفتاب همچنان در خانه شما خواهد تابید.
 • جنس پلی استرین به کار رفته در این توریها دارای مقاوت بالایی در مقابل خوردگی و آفتاب است.
 • قابلیت تعمیرشدن توری در صورت آسیب دیدن نخ های فایبرگلاس وجود دارد و می توان مجددا از آن استفاده نمود.
 • کاملا سفارشی به صورت توری پلیسه ای رنگین و غیره ساخته می شوند و ساختاری هماهنگ با دکوراسیون داخلی ساختمان دارد.
 • سهولت نظافت و تمیزکاری از دیگر مزایای این توری های مدرن است. البته پلی استایرن به کار رفته در این محصول نیز به نوعی مانع آلودگی زود هنگام توری می شود.

ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟

فقط لنگه بازشوی پنجره نیاز به ساخت توری پلیسه دارد. ارتفاع و عرض قسمت بازشو باید به درستی اندازه گیری شود. از پایین ترین قسمت پنجره تا بالاترین قسمت آن برای نصب توری پلیسه در نظر گرفته می شود. عرض قسمت بازشو نیز به همین ترتیب اندازه گیری می شود برای ارتفاع و عرض توری لازم است تا به این اندازه ها ۴ سانتی متر اضافه شود. با توجه به اینکه موقع نصب امکان تغییر در اندازه های توری نیست می بایست حتما اندازه ها دقیق باشد. این موارد در کارخانه ساخته می شوند و نمی توانید در محل آن را تغییر دهید. بهتر است اندازه گیری را به افراد کار بلد بسپارید تا خیالتان از نظر دقت در اندازه ها راحت باشد.

این اندازه ها در تعیین قیمت توری پلیسه نیز تاثیر دارند. پنجره هایی با ابعاد بزرگتر نیاز به توری های بزرگتر دارند که قیمت توری پلیسه را بیشتر می کند.

نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟

این توری ها از هر چهار طرف به قسمت مسطح پروفیل، پیچ می شوند. سپس توری آماده در قسمت پشت پنجره قرار می گیرد. به صورت نیمه آماده و در اصل دمونتاژ به محل ارسال می شوند و تکنیسین اعزامی قسمت های مختلف را روی هم مونتاژ می کند. نکته مهم در مونتاژ، توجه به نخ رگلاژ توری است که امکان گیر کردن در پروفیل و پاره شدن آن وجود دارد. با توجه به نوع آن طریقه نصب متفاوت است. انواع توری های افقی، تک لنگه، دو لنگه و …. تولید می شود. نحوه رگلاژ توری پلیسه ای پنجره upvc خیلی مهم است. نصاب توری پلیسه ماهر به سادگی نصب و رگلاژ را انجام می دهد.

قیمت توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توری پلیسه پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. مواردی نظیر محل نصب یا مشکلاتی که برای نصب توری پلیسه ای وجود دارد، رنج قیمت توری پلیسه پنجره برای هر متر مربع را تغییر می دهد. معمولا موقع اندازه گیری چهارچوب پنجره، قیمت توری پلیسه و قیمت توری ریلی پلیسه ای برای هر متر مربع اعلام می شود. به طور کل موارد زیر بر قیمت توری پلیسه پنجره و درب تاثیر دارد.

· قیمت توری پلیسه بر اساس متر مربع

قیمت توری پلیسه پنجره و درب به صورت متر مربع تعیین می شود. اندازه ارتفاع درب و قاب درب روی قیمت توری پلیسه درب تاثیر دارد. پنجره ها و درب های کامل با ارتفاع زیاد نیاز به فریم محکم تری دارند و مواد اولیه بیشتری هم صرف ساخت توری پلیسه ای درب می شود. بدیهی است قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره در متراژ بالاتر، بیشتر از یک پنجره کوچک است.

· قیمت توری پلیسه ای بر اساس طرح آن

در مواردی که به طرح های خاصی با رنگ های خاصی مد نظر افراد است قطعا قیمت توری پلیسه تغییر خواهد کرد. موارد سفارشی قیمت های خارج از عرفی دارند که معمولا به صورت توافقی اعلام می شود.

· دستمزد نصاب توری پلیسه

قیمت توری آکاردئونی پنجره هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه است و شامل هزینه اضافی نیست. دستمزد نصاب توری پلیسه هم روی قیمت متریال در نظر گرفته می شود و فاکتور نهایی شامل دستمزد نصاب توری پلیسه و جنس می باشد. حداقل متراژ در این سرویس یک متر می باشد. هوم سرویز آخرین تغییرات قیمت توری پلیسه ای را از طریق اپلیکیشن این سامانه اطلاع رسانی می کند.

ساخت و نصب توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت توری پلیسه برای درب و پنجره های مدرن به علت ظاهر زیبا و سهولت استفاده بیشتر درخواست می شود. کیفیت ساخت توری پلیسه در طول عمر و کیفیت آن تاثیر بالایی دارد. در صورتی که برای ساخت توری پلیسه برای پنجره و درب نیاز به دریافت مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت توری پلیسه دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اطلاع قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پلیسه و همچنین ارایه خدمات توری پلیسه پنجره upvc نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پلیسه

توری پلیسه پنجره upvc

توری پلیسه ای درب

توری پلیسه تک فرم، ساخت توری دبل فرم پلیسه و توری پلیسه مگنتی

توری آکاردئونی پنجره آلومینیومی

ساخت توری آکاردیونی

توری پلیسه ای پنجره سرویس بهداشتی

نظرات کاربران

profile picture
نادر صفري نژاد

کارشون خوب بود و راهنمایی لازم را داشتند و کار را به خوبی تحویل دادند

profile picture
افسانه محبوبی

سر تایم تشریف اوردند و کارشونو انجام دادند ممنون از حسن برخوردشون

profile picture
اشکان امیری

خیلی عالی و تمیز نصب کردند دستشون درد نکنه

profile picture
علی میناوند

حرفه ای کاربلد و متین توی کارشون بودن

شرایط ساخت توری پلیسه مگنتی، توری پلیسه دبل فریم و تک فریم

مبلغ سرویس نصب توری پلیسه ای بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

spraying
سمپاشی
قیمت از 800,000 الی 1,650,000 تومان
glass-mirror
شیشه بری و آینه
قیمت از 600,000 الی 2,400,000 تومان
parquet-coloring
ساب و لاک پارکت
قیمت از 7,000,000 الی 14,500,000 تومان
repair-of-double-glazed-window
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 400,000 الی 1,000,000 تومان