banner

ساخت توری پلیسه ای

از 1397 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت و نصب انواع توری پلیسه برای درب و پنجره

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

440,000 الی 470,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم معمولی ساده(متر مربع)

340,000 الی 385,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت درب توری پلیسه ای و توری پلیسه پنجره

مبلغ سرویس نصب توری پلیسه ای بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

توری پلیسه ای چیست؟

توری پلیسه ای از جدیدترین توری ها برای پنجره دوجداره است. که به نام ساخت توری جمع شونده، توری تاشو، توری کشویی و توری آکاردئونی نیز شناخته می شوند. نحوه ساخت توری پلیسه پنجره دوجداره به این صورت است که قابلیت جمع شوندگی را دارد. جنس توری پلیسه درب و پنجره از فایبرگلاس می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه مضر خورشید دارد. این محصول دچار زنگ زدگی، خوردگی، تغییر رنگ و تغییر شکل فریم نمی شود و طول عمر این سازه بیش از توری های فلزی قدیمی است. این توری از زیباترین و مدرن ترین انواع توری در بازار است که مناسب ساختمان های اداری یا مسکونی است. ساخت توری پلیسه ای پنجره و درب به این صورتی است که قاب یا فریم آن کاملا اندازه قاب درب یا پنجره است و توری روی آن به گونه ای متفاوت قرار می گیرد. این توری قادر است بر روی فریم خود حرکت کند و درست مثل پرده کرکره در یک طرف پنجره جمع شود.

قیمت توری پلیسه پنجره و درب در برابر ماندگاری بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. اما مهم ترین مزیت این محصول سادگی راحتی نظافت و تمیز کردن توری پلیسه ای است. در ادامه با معرفی انواع توری پلیسه ای پنجره و عوامل موثر بر قیمت ساخت توری پلیسه ای برای درب و پنجره می پردازیم.

نصب توری پلیسه روی چه پنجره هایی انجام می شود؟

در این مورد نگرانی های زیادی وجود دارد. به خصوص مالکین ساختمان های قدیمی در این مورد دغدغه بیشتری دارند. در واقع توری پلیسه ای یک محصول نسبتا جدید است که در دهه های گذشته اصلا وجود نداشته است. بنابراین طبیعی است که در ساختمان های قدیمی هیچ رد پایی از این توری پلیسه ای پنجره نباشد. قسمت چشمه های توری پلیسه از جنس پلی استایرن ساخته شده و فریم آن آلومینیومی است. بر خلاف توری فلزی درب و پنجره، این محصول تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی دچار آسیب نمی شود. توری های پلیسه ای را مثل توری های قدیمی می توان به سادگی تمیز کرد. شاید شکل ظاهری توری به نظرتان عجیب و غریب باشد ولی کارای آن هیچ تفاوتی با توری های ساده ندارد. به طور معمول توری پلیسه ای پنجرهupvc نصب می شود ولی روی هر متریال دیگری هم می توان این توری ها را نصب کرد.

مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟

نصب توری پلیسه ای پنجره upvc مزایای زیادی دارد. مورد اول اینکه قابلیت نصب و ساخت توری پلیسه درب و پنجره روی انواع چهارچوب درب و پنجره نصب می شوند.

ساخت توری پلیسه ای دارای طول عمر بالا و بدون تغییر شکل در فریم بسیار با دوام و مقاوم باقی می ماند و به راحتی خراب نمی شود و فریم آن هم تغییر شکل نخواهد داد.

امکان باز کردن توری در خارج از فصل مورد نیاز وجود دارد. وقتی به توری نیازی ندارید، به راحتی می توانید آن را جمع کنید تا خراب و کثیف نشود.

این نوع توری جلوی نور خورشید را نمی گیرد و با نصب آن آفتاب همچنان در خانه شما خواهد تابید.

جنس پلی استرین به کار رفته در ساخت توری پلیسه ای دارای مقاوت بالایی در مقابل خوردگی و آفتاب است.

قابلیت تعمیرشدن توری در صورت آسیب دیدن نخ های فایبرگلاس توری پلیسه ای وجود دارد و می توان مجددا از آن استفاده نمود.

توری پلیسه ای کاملا سفارشی به صورت توری پلیسه ای رنگین و غیره ساخته می شود و ساختاری هماهنگ با دکوراسیون داخلی ساختمان دارد.

سهولت نظافت و تمیزکاری از دیگر مزایای این توری های مدرن است. البته پلی استایرن به کار رفته در این محصول نیز به نوعی مانع آلودگی زود هنگام توری می شود.

ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟

فقط لنگه بازشوی پنجره نیاز به ساخت توری پلیسه ای دارد. ارتفاع و عرض قسمت بازشو باید به درستی اندازه گیری شود. از پایین ترین قسمت پنجره تا بالاترین قسمت آن برای ساخت توری پلیسه ای در نظر گرفته می شود. عرض قسمت بازشو نیز به همین ترتیب اندازه گیری می شود برای ارتفاع و عرض توری لازم است تا به این اندازه ها ۴ سانتی متر اضافه شود. با توجه به اینکه موقع نصب امکان تغییر در اندازه های توری پلیسه نیست می بایست حتما اندازه ها دقیق باشد. این توری ها در کارخانه ساخته می شوند و نمی توانید در محل آن را تغییر دهید. بهتر است اندازه گیری و نصب توری را به افراد کار بلد بسپارید تا خیالتان از نظر دقت در اندازه ها راحت باشد.

این اندازه ها در تعیین قیمت توری پلیسه ای نیز تاثیر دارند. پنجره هایی با ابعاد بزرگتر نیاز به توری های بزرگتر دارند که هزینه ساخت توری پلیسه ای را بیشتر می کند.

نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟

این توری ها از هر چهر طرف به قسمت مسطح پروفیل، پیچ می شوند. سپس توری آماده در قسمت پشت پنجره قرار می گیرد. این توری ها به صورت نیمه آماده و در اصل دمونتاژ به محل ارسال می شوند و تکنیسین اعزامی قسمت های مختلف را روی هم مونتاژ می کند. نکته مهم در مونتاژ، توجه به نخ رگلاژ توری است که امکان گیر کردن در پروفیل و پاره شدن آن وجود دارد. با توجه به نوع توری طریقه نصب متفاوت استانواع توری پلیسه ای افقی، تک لنگه، دو لنگه و …. تولید می شود. نحوه رگلاژ توری پلیسه ای پنجره upvc خیلی مهم است. نصاب توری پلیسه ماهر به سادگی نصب و رگلاژ را انجام می دهد

انواع توری پلیسه ای

توری پلیسه ای پنجره دوجداره و معمولی به صورت های تک فریم، دبل فریم و توری پلیسه مگنتی تولید می شوند.

ساخت توری پلیسه تک فریم

فریم این توری از آلومینیوم و جنس توری از پارچه مخصوص است. توری توسط ریل هایی که در پایین قاب کار شده قابلیت جمع شدن به یک طرف را دارد. وقتی پنجره ها بسته است و یا قصد تماشای مناظر بیرون را دارید می توانید توری را در یک طرف جمع کنید.

ساخت توری پلیسه دبل فریم

در توری دبل فریم پلیسه ای امکان باز کردن و تعویض توری ساده تر است. بدون اینکه لازم باشد تا پیچ یا بست فریم باز شود می توان توری را تعویض کرد. در واقع توری به راحتی از جایگاه خود خارج می شود.

ساخت توری پلیسه مگنتی

ساخت و نصب توری پلیسه مگنتی تنها تفاوتی که با سایر مدل های توری پلیسه دارد در این مورد است که باز و بسته شدن این توری با استفاده از آهن ربا راحت تر انجام می شود. کارایی و نصب توری پلیسه مگنتی تقریبا مانند درب یخچال می باشد که زمانی که طرفین توری به هم نزدیک می شوند به طور خودکار بسته می شود.

قیمت نصب توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب توری پلیسه ای پنجرهupvc  به موارد متعددی بستگی دارد. مواردی نظیر محل نصب توری پلیسه پنجره یا مشکلاتی که برای نصب توری پلیسه ای وجود دارد، رنج قیمت و اجرت نصب توری پلیسه پنجره برای هر متر مربع را تغییر می دهد. معمولا موقع اندازه گیری چهارچوب پنجره، قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای و توری ریلی پلیسه ای برای هر متر مربع اعلام می شود. به طور کل موارد زیر بر هزینه ساخت توری پلیسه پنجره و درب تاثیر دارد.

قیمت توری پلیسه ای پنجره و درب  به صورت متر مربع تعیین می شود. اندازه ارتفاع درب و قاب درب روی قیمت توری پلیسه ای درب تاثیر دارد. پنجره ها و درب های کامل با ارتفاع زیاد نیاز به فریم محکم تری دارند و مواد اولیه بیشتری هم صرف ساخت توری پلیسه ای درب می شود. بدیهی است قیمت توری پلیسه ای پنجره دوجداره در متراژ بالاتر، بیشتر از یک پنجره کوچک است. قیمت توری پلیسه پنجره هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه است و شامل هزینه اضافی نیست. دستمزد نصاب توری پلیسه هم روی قیمت متریال در نظر گرفته می شود و فاکتور نهایی شامل دستمزد نصاب توری پلیسه و جنس می باشد. حداقل متراژ در این سرویس یک متر می باشد. هوم سرویز آخرین تغییرات قیمت را از طریق اپلیکیشن این سامانه اطلاع رسانی می کند.

ساخت و نصب انواع توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف توسط متخصصین هوم سرویز

ساخت توری پلیسه برای درب و پنجره های مدرن به علت ظاهر زیبا و سهولت استفاده بیشتر درخواست می شود. کیفیت ساخت توری پلیسه در طول عمر و کیفیت توری پلیسه ای تاثیر بالایی دارد. در صورتی که برای ساخت توری پلیسه برای پنجره و درب نیاز به دریافت مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت ساخت توری پلیسه ای دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اطلاع قیمت هر متر توری پلیسه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب توری پلیسه ای پنجره upvc
ساخت توری پلیسه ای روی درب ورودی
ساخت توری پلیسه تک فرم، ساخت توری دبل فرم پلیسه و توری پلیسه مگنتی
ساخت توری پلیسه ای پنجره آلومینیومی
ساخت توری پلیسه ای بالکن
ساخت توری پلیسه ای پنجره سرویس بهداشتی و غیره

همیاران سرویس ساخت توری پلیسه ای

 نظرات کاربران

profile picture
کیوان زارع
4 هفته پیش |مرتضی جوزانی

کلا عالی بودن با شخصیت آن تایم و پرفکت بسیار راضی بودم معرفی کردم دو نفر از همسایه ها هم دارن از خدمات شما استفاده میکنن

profile picture
محمد مانی
1 ماه پیش |مرتضی جوزانی

خیلی زحمت کشیدن که کارو سریع برامون نصب کنن خیلی راضی هستم از کارشون بینظیر بودن

profile picture
خانم زارع
4 هفته پیش |مرتضی جوزانی

رضایت صد در صدی داشتم از کارشون و اخلاقشون

profile picture
خانم زارع
1 ماه پیش |مرتضی جوزانی

بسیار جوان با اخلاق و کاربلد و حرفه ای در کار توری بودن ایشون واقعا ممنونم ازشون

خدمات مرتبط

سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 300,000 الی 650,000 تومان
شیشه بری و آینه
شیشه بری و آینه
قیمت از 250,000 الی 900,000 تومان
ساب و لاک پارکت
ساب و لاک پارکت
قیمت از 350,000 الی 5,000,000 تومان
تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 300,000 الی 530,000 تومان