توری پلیسه

توری پلیسه

از 1397 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پلیسه در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

440,000 الی 470,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم معمولی ساده(متر مربع)

340,000 الی 385,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

قیمت توری پلیسه چگونه تعیین می شود؟

توری پلیسه از جدیدترین مدل ها برای پنجره دوجداره است. که به نام ساخت توری جمع شونده، توری تاشو، توری کشویی و توری آکاردئونی نیز شناخته می شوند. جنس توری پلیسه درب و پنجره از فایبرگلاس می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه مضر خورشید دارد. این محصول دچار زنگ زدگی، خوردگی، تغییر رنگ و تغییر شکل فریم نمی شود و طول عمر این سازه بیش از مدل های قدیمی است. نصب توری پلیسه ای پنجره و درب به این صورتی است که قاب یا فریم آن کاملا اندازه قاب درب یا پنجره است این توریها بر روی فریم خود حرکت کرده و درست مثل پرده کرکره در یک طرف پنجره جمع شود. قیمت توری پلیسه نسبت به سایر مدل ها بیشتر است و بر اساس موارد متعددی تعیین می شود. اما به طور کل قیمت توری پلیسه پنجره و درب در برابر ماندگاری بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. ادامه با معرفی انواع توری پلیسه ای و عوامل موثر بر قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره می پردازیم.

نصب توری پلیسه روی چه پنجره هایی امکان پذیر است؟

در این مورد نگرانی های زیادی وجود دارد. به خصوص مالکین ساختمان های قدیمی در این مورد دغدغه بیشتری دارند. در واقع این یک محصول نسبتا جدید است که در دهه های گذشته اصلا وجود نداشته است. بنابراین طبیعی است که در ساختمان های قدیمی هیچ رد پایی از این توری پلیسه پنجره نباشد. قسمت چشمه های آن از جنس پلی استایرن ساخته شده و فریم آن آلومینیومی است. بر خلاف توریهای قدیمی، این محصول تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی دچار آسیب نمی شود. توری پلیسه را مانند نمونه های قدمی می توان به سادگی تمیز کرد. شاید شکل ظاهری آن به نظرتان عجیب و غریب باشد ولی کارای آن هیچ تفاوتی ندارد. به طور معمول توری پلیسه ای پنجره upvc نصب می شود ولی روی هر متریال دیگری هم می توان این ها را نصب کرد.

مزایای نصب توری پلیسه درب و پنجره چیست؟

  • نصب توری پلیسه پنجره upvc مزایای زیادی دارد. مورد اول اینکه توری پلیسه درب و پنجره روی انواع چهارچوب درب و پنجره نصب می شوند.
  • نصب توری پلیسه دارای طول عمر بالا و بدون تغییر شکل در فریم بسیار با دوام و مقاوم باقی می ماند و به راحتی خراب نمی شود و فریم آن هم تغییر شکل نخواهد داد.
  • امکان باز کردن توری در خارج از فصل مورد نیاز وجود دارد. وقتی به آن نیازی ندارید، به راحتی می توانید آن را جمع کنید تا خراب و کثیف نشود.
  • اینها جلوی نور خورشید را نمی گیرند و با نصب آن آفتاب همچنان در خانه شما خواهد تابید.
  • جنس پلی استرین به کار رفته در توری پلیسه ای دارای مقاوت بالایی در مقابل خوردگی و آفتاب است.
  • قابلیت تعمیرشدن توری در صورت آسیب دیدن نخ های فایبرگلاس وجود دارد و می توان مجددا از آن استفاده نمود.
  • کاملا سفارشی به صورت توری پلیسه ای رنگین و غیره ساخته می شوند و ساختاری هماهنگ با دکوراسیون داخلی ساختمان دارد.
  • سهولت نظافت و تمیزکاری از دیگر مزایای این توری های مدرن است. البته پلی استایرن به کار رفته در این محصول نیز به نوعی مانع آلودگی زود هنگام توری می شود.

ساده ترین راه برای اندازه گیری و ساخت توری پلیسه ای کدام است؟

فقط لنگه بازشوی پنجره نیاز به ساخت توری پلیسه دارد. ارتفاع و عرض قسمت بازشو باید به درستی اندازه گیری شود. از پایین ترین قسمت پنجره تا بالاترین قسمت آن برای نصب توری پلیسه در نظر گرفته می شود. عرض قسمت بازشو نیز به همین ترتیب اندازه گیری می شود برای ارتفاع و عرض توری لازم است تا به این اندازه ها ۴ سانتی متر اضافه شود. با توجه به اینکه موقع نصب امکان تغییر در اندازه های توری پلیسه نیست می بایست حتما اندازه ها دقیق باشد. این موارد در کارخانه ساخته می شوند و نمی توانید در محل آن را تغییر دهید. بهتر است اندازه گیری توری را به افراد کار بلد بسپارید تا خیالتان از نظر دقت در اندازه ها راحت باشد.

این اندازه ها در تعیین قیمت توری پلیسه نیز تاثیر دارند. پنجره هایی با ابعاد بزرگتر نیاز به توری های بزرگتر دارند که قیمت توری پلیسه را بیشتر می کند.

نحوه نصب توری پلیسه ای چگونه است؟

این توری ها از هر چهار طرف به قسمت مسطح پروفیل، پیچ می شوند. سپس توری آماده در قسمت پشت پنجره قرار می گیرد. به صورت نیمه آماده و در اصل دمونتاژ به محل ارسال می شوند و تکنیسین اعزامی قسمت های مختلف را روی هم مونتاژ می کند. نکته مهم در مونتاژ، توجه به نخ رگلاژ توری است که امکان گیر کردن در پروفیل و پاره شدن آن وجود دارد. با توجه به نوع آن طریقه نصب متفاوت است. انواع توری پلیسه ای افقی، تک لنگه، دو لنگه و …. تولید می شود. نحوه رگلاژ توری پلیسه ای پنجره upvc خیلی مهم است. نصاب توری پلیسه ماهر به سادگی نصب و رگلاژ را انجام می دهد.

انواع توری پلیسه

توری پلیسه ای پنجره دوجداره و معمولی به صورت های تک فریم، دبل فریم و توری پلیسه مگنتی تولید می شوند.

توری پلیسه تک فریم

فریم این توری از آلومینیوم و جنس توری از پارچه مخصوص است. توری توسط ریل هایی که در پایین قاب کار شده قابلیت جمع شدن به یک طرف را دارد. وقتی پنجره ها بسته است و یا قصد تماشای مناظر بیرون را دارید می توانید توری را در یک طرف جمع کنید.

توری پلیسه دبل فریم

در دبل فریم پلیسه ای امکان باز کردن و تعویض آن ساده تر است. بدون اینکه لازم باشد تا پیچ یا بست فریم باز شود می توان توری را تعویض کرد.

توری پلیسه مگنتی

تنها تفاوتی که توری پلیسه مگنتی با سایر مدل ها دارد در این مورد است که باز و بسته شدن این ها با استفاده از آهن ربا راحت تر انجام می شود. کارایی و نصب توری پلیسه مگنتی تقریبا مانند درب یخچال می باشد که زمانی که طرفین توری به هم نزدیک می شوند به طور خودکار بسته می شود.

قیمت نصب توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توری پلیسه ای پنجرهupvc به موارد متعددی بستگی دارد. مواردی نظیر محل نصب توری پلیسه پنجره یا مشکلاتی که برای نصب توری پلیسه ای وجود دارد، رنج قیمت و اجرت نصب توری پلیسه پنجره برای هر متر مربع را تغییر می دهد. معمولا موقع اندازه گیری چهارچوب پنجره، قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای و توری ریلی پلیسه ای برای هر متر مربع اعلام می شود. به طور کل موارد زیر بر قیمت توری پلیسه پنجره و درب تاثیر دارد.

قیمت توری پلیسه پنجره و درب به صورت متر مربع تعیین می شود. اندازه ارتفاع درب و قاب درب روی قیمت توری پلیسه درب تاثیر دارد. پنجره ها و درب های کامل با ارتفاع زیاد نیاز به فریم محکم تری دارند و مواد اولیه بیشتری هم صرف ساخت توری پلیسه ای درب می شود. بدیهی است قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره در متراژ بالاتر، بیشتر از یک پنجره کوچک است. قیمت توری پلیسه پنجره هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه است و شامل هزینه اضافی نیست. دستمزد نصاب توری پلیسه هم روی قیمت متریال در نظر گرفته می شود و فاکتور نهایی شامل دستمزد نصاب توری پلیسه و جنس می باشد. حداقل متراژ در این سرویس یک متر می باشد. هوم سرویز آخرین تغییرات قیمت توری پلیسه ای را از طریق اپلیکیشن این سامانه اطلاع رسانی می کند.

ساخت و نصب انواع توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت توری پلیسه برای درب و پنجره های مدرن به علت ظاهر زیبا و سهولت استفاده بیشتر درخواست می شود. کیفیت ساخت توری پلیسه در طول عمر و کیفیت توری پلیسه ای تاثیر بالایی دارد. در صورتی که برای ساخت توری پلیسه برای پنجره و درب نیاز به دریافت مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت توری پلیسه ای دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اطلاع قیمت هر متر توری پلیسه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پلیسه و همچنین ارایه خدمات نصب توری پلیسه پنجره upvc نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, نصب توری بالکن آکاردئونی, تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پلیسه

نصب توری پلیسه پنجره upvc

ساخت توری پلیسه ای درب

ساخت توری پلیسه تک فرم، ساخت توری دبل فرم پلیسه و توری پلیسه مگنتی

ساخت توری پلیسه ای پنجره آلومینیومی

ساخت توری پلیسه ای بالکن

ساخت توری پلیسه ای پنجره سرویس بهداشتی و غیره

نظرات کاربران

profile picture
اشکان امیری

خیلی عالی و تمیز نصب کردند دستشون درد نکنه

profile picture
علی میناوند

حرفه ای کاربلد و متین توی کارشون بودن

profile picture
علی میناوند

خیلی کارشون خوب بود انقدر با صبر و حوصله کار من و انجام دادن و همه چیو توضیح دادن که من فکر میکنم سری بعد خودم بتونم توری نصب کنم ممنونم از تیم خوبتون

profile picture
کیوان زارع

کلا عالی بودن با شخصیت آن تایم و پرفکت بسیار راضی بودم معرفی کردم دو نفر از همسایه ها هم دارن از خدمات شما استفاده میکنن

شرایط ساخت توری پلیسه مگنتی، توری پلیسه دبل فریم و تک فریم

مبلغ سرویس نصب توری پلیسه ای بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 450,000 الی 600,000 تومان
شیشه بری و آینه
شیشه بری و آینه
قیمت از 295,000 الی 1,330,000 تومان
ساب و لاک پارکت
ساب و لاک پارکت
قیمت از 4,300,000 الی 8,500,000 تومان
تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان

خدمات توری پلیسه در این شهرها ارائه می شود: