توری پلیسه

توری پلیسه

از 1397 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت توری پلیسه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای الومینیوم سنگین مویی خور(متر مربع)

750,000 الی 850,000 تومان

قیمت ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)

توافقی

متوسط قیمت2,200,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره توری پلیسه خواهید خواند

 • توری پلیسه چیست؟
 • جنس توری پلیسه از چیست؟
 • توري پليسه ای در چه فضاهایی نصب می شود؟
 • انواع توری پلیسه
 • توری پلیسه پنجره دوجداره چه مزایایی دارد؟
 • مزایای توری پلیسه ای درب و پنجره چیست؟
 • نحوه نصب توری آکاردئونی چگونه است؟
 • قیمت توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

توری پلیسه چیست؟

توری پلیسه از جدیدترین مدل های توری به شمار می رود. که با نامهای توری جمع شونده، توری تاشو، توری کشویی و توری آکاردئونی نیز شناخته می شوند. جنس توري پليسه درب و پنجره از فایبرگلاس می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه مضر خورشید دارد. این محصول دچار زنگ زدگی، خوردگی، تغییر رنگ و تغییر شکل فریم نمی شود.

توری پلیسه ای پنجره و درب به این صورتی است که قاب یا فریم آن کاملا اندازه قاب درب یا پنجره است این توریها بر روی فریم خود حرکت کرده و درست مانند پرده کرکره در یک طرف پنجره جمع شود. قیمت توری پلیسه نسبت به سایر مدل ها بیشتر است و بر اساس موارد متعددی تعیین می شود. اما به طور کل قیمت توری پلیسه پنجره و درب در برابر ماندگاری بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. ادامه با معرفی انواع توري پليسه اي و عوامل موثر بر قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره می پردازیم.

نحوه درخواست توری پلیسه در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به ساخت و نصب توری های پلیسه و سایر موارد توری پنجره و درب تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان توری پلیسه ای

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه یکی از انواع توری پلیسه ای و همچنین زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس نصاب توری پلیسه جهت ارائه اطلاعات لازم

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین جهت معرفی نمونه کار ، همچنین نحوه ارائه خدمات و قیمت توری پلیسه ای تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· مراجعه متخصصین جهت اندازه گیری و نصب

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه نصب و همچنین قیمت توری پلیسه ای متخصصین به محل مراجعه نموده و اندازه گیری های نهایی رو انجام داده و در زمان مشخص توری ها ساخته شده و جهت نصب به محل انتقال داده می شوند.

جنس توری پلیسه از چیست؟

توری های آکاردئونی از پلی استر ساخته شده و به همین علت به راحتی درون قاب قرار می گیرند. این توری ها به هیچ عنوان زنگ نمی زنند. همچنین به راحتی در دو طرف جمع شده و قاب آنها از آلومینیوم بوده و دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نخواهند شد.

توري پليسه ای در چه فضاهایی نصب می شود؟

در این مورد نگرانی های زیادی وجود دارد. به خصوص مالکین ساختمان های قدیمی در این مورد دغدغه بیشتری دارند. بنابراین طبیعی است که در ساختمان های قدیمی هیچ ردپایی از این توري پليسه پنجره نباشد. به طورکلی از نوع توری آکاردئونی در فضاهای زیر نصب می شود

 • ورودی پاسیو
 • درب توری تراس و بالکن
 • نصب روی درب ورودی
 • روی پنجره ‌های بزرگ و کوچک

انواع توری پلیسه

توری پلیسه ای پنجره دوجداره و معمولی به صورت های تک فریم، دبل فریم و توری اکاردئونی مگنتی تولید می شوند.

· توری پلیسه تک فریم

فریم این توریها از آلومینیوم و پارچه مخصوص است. توری توسط ریل هایی که در پایین قاب کار شده قابلیت جمع شدن به یک طرف را دارد. وقتی پنجره ها بسته است و یا قصد تماشای مناظر بیرون را دارید می توانید توری را در یک طرف جمع کنید. در هنگام استفاده از توری آکاردئونی جهت بالا بردن عمر مفید آن بهتر است در مواقعی که نیازی به استفاده از آن ندارید آن را به صورت کامل در قاب آن جمع کنید.

· توری پلیسه دبل فریم

در این مدل، توری در پشت قاب درب یا پنجره جمع می‌شود به صورتی که ظاهر پنجره را تغییر نداده و جلوی نور و دید را نخواهد گرفت. توری پلیسه مگنتی دبل فریم به طور کل کل خاصیت های تک فریم را دارد. به طوری که این توری به راحتی در یک طرف جمع می شود. اما خصوصیت مهم دیگر آن این مورد است که به راحتی از قاب خودش جدا شده و راحت تر تمیز می شود. در دبل فریم پلیسه ای امکان باز کردن و تعویض آن ساده تر است. بدون اینکه لازم باشد تا پیچ یا بست فریم باز شود می توان آن را تعویض کرد. توری پلیسه دبل فریم خودش به چند مدل مختلف قابل سفارش است. مدل یک طرفه آن به سادگی در یک سمت جمع می شود. توري پليسه دبل فریم از وسط باز شده و مانند پنجره های فرانسوی درون یک قاب قرار می گیرند.

· توري پليسه مگنتی

تنها تفاوتی که توری مگنتی با سایر مدل ها دارد در این مورد است که باز و بسته شدن این ها با استفاده از آهن ربا راحت تر انجام می شود. کارایی و نصب توری آکاردئونی مگنتی تقریبا مانند درب یخچال می باشد که زمانی که طرفین توری به هم نزدیک می شوند به طور خودکار بسته می شود.

توری پلیسه پنجره دوجداره چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه امروزه ساخت پنجره دوجداره بیشتر درخواست می شود. به همین جهت توری پلیسه پنجره دوجداره نیز بیشتر به کار می رود. توری آکاردئونی پنجره دوجداره دارای انواع مختلفی است که بر اساس کاربرد مورد نظر و نوع نیاز کارفرما می توان نمونه های متفاوتی از آنها را اجرا کرد. استفاده از این نوع توری هیچ تغییری در ظاهر ساختمان به وجود نمی آورد. زیرا آنها در قاب کاملا هم رنگ و منطبق بر پنجره روی آن قرار می گیرند و در فضای بسیار کمی کنار پنجره جمع می شوند.

مزایای توری پلیسه ای درب و پنجره چیست؟

توری پلیسه پنجره upvc مزایای زیادی دارد که به طور موردی به آنها اشاره می کنیم.

 • مورد اول اینکه توری پلیسه درب و پنجره روی انواع چهارچوب درب و پنجره نصب می شوند.
 • توری آکاردئونی دارای طول عمر بالا و بدون تغییر شکل در فریم بسیار با دوام و مقاوم باقی می ماند و به راحتی خراب نمی شود و فریم آن هم تغییر شکل نخواهد داد.
 • امکان باز کردن توری در خارج از فصل مورد نیاز وجود دارد. وقتی به آن نیازی ندارید، به راحتی می توانید آن را جمع کنید تا خراب و کثیف نشود.
 • اینها جلوی نور خورشید را نمی گیرند و با نصب آن آفتاب همچنان در خانه شما خواهد تابید.
 • جنس پلی استرین به کار رفته در این توریها دارای مقاومت بالایی در مقابل خوردگی و آفتاب است.
 • قابلیت تعمیرشدن توری در صورت آسیب دیدن نخ های فایبرگلاس وجود دارد و می توان مجددا از آن استفاده نمود.
 • کاملا سفارشی به صورت توری پلیسه ای رنگین و غیره ساخته می شوند و ساختاری هماهنگ با دکوراسیون داخلی ساختمان دارد.
 • سهولت نظافت و تمیزکاری از دیگر مزایای این توری پلیسه ای رنگین مدرن است. البته پلی استر به کار رفته در این محصول نیز به نوعی مانع آلودگی زود هنگام آن می شود.

نحوه نصب توری آکاردئونی چگونه است؟

این توری ها از هر چهار طرف به قسمت مسطح پروفیل، پیچ می شوند. سپس توری آماده در قسمت پشت پنجره قرار می گیرد. به صورت نیمه آماده و در اصل دمونتاژ به محل ارسال می شوند و متخصیین قسمت های مختلف را روی هم مونتاژ می کند. نکته مهم در مونتاژ، توجه به نخ رگلاژ توری است که امکان گیر کردن در پروفیل و پاره شدن آن وجود دارد. با توجه به نوع آن طریقه نصب متفاوت است. انواع توری های افقی، تک لنگه، دو لنگه و …. تولید می شود. نحوه رگلاژ توری پلیسه ای پنجره upvc خیلی مهم است. نصاب توری آکاردئونی ماهر به سادگی نصب و رگلاژ را انجام می دهد.

قیمت توری پلیسه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت توری پلیسه پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. مواردی نظیر محل نصب یا مشکلاتی که برای نصب توری آکاردئونی وجود دارد، رنج قیمت توری پلیسه پنجره برای هر متر مربع را تغییر می دهد. معمولا موقع اندازه گیری چهارچوب پنجره، قیمت توری پلیسه و قیمت توری ریلی پلیسه ای برای هر متر مربع اعلام می شود. به طور کل موارد زیر بر قیمت توری پلیسه پنجره و درب تاثیر دارد.

· قیمت توری پلیسه بر اساس متر مربع

قیمت توری پلیسه پنجره و درب به صورت متر مربع تعیین می شود. اندازه ارتفاع درب و قاب درب روی قیمت توری پلیسه درب تاثیر دارد. پنجره ها و درب های کامل با ارتفاع زیاد نیاز به فریم محکم تری دارند و مواد اولیه بیشتری هم صرف ساخت توری پلیسه ای درب می شود. بدیهی است قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره در متراژ بالاتر، بیشتر از یک پنجره کوچک است.

· قیمت توری پلیسه ای بر اساس طرح آن

در مواردی که به طرح های خاصی با رنگ های خاصی مد نظر افراد است قطعا قیمت توری کشویی تغییر خواهد کرد. موارد سفارشی قیمت های خارج از عرفی دارند که معمولا به صورت توافقی اعلام می شود.

· دستمزد نصاب توری پلیسه

قیمت توری آکاردئونی پنجره هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه است و شامل هزینه اضافی نیست. دستمزد نصاب هم روی قیمت متریال در نظر گرفته می شود و فاکتور نهایی شامل دستمزد نصاب و اجناس به کار رفته می باشد. حداقل متراژ در این سرویس یک متر می باشد. هوم سرویز آخرین تغییرات قیمت توری پلیسه ای را از طریق اپلیکیشن این سامانه اطلاع رسانی می کند.

ساخت و نصب توری پلیسه ای برای درب و پنجره ها با ابعاد مختلف را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت توری پلیسه برای درب و پنجره های مدرن به علت ظاهر زیبا و سهولت استفاده بیشتر درخواست می شود. کیفیت ساخت توری آکاردئونی در طول عمر و کیفیت آن تاثیر بالایی دارد. در صورتی که برای ساخت توری آکاردئونی برای پنجره و درب نیاز به دریافت مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت توری پلیسه دارید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اطلاع قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس توری پلیسه و همچنین ارایه خدمات توری پلیسه پنجره upvc نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس توری پلیسه

توری پلیسه پنجره upvc

توری پلیسه ای درب

توری پلیسه تک فرم، ساخت توری دبل فرم پلیسه و توری پلیسه مگنتی

توری آکاردئونی پنجره آلومینیومی

ساخت توری آکاردیونی

توری پلیسه ای پنجره سرویس بهداشتی

نظرات کاربران

profile picture
رضا نصیری

آقای ملا رجبی بخوبی هرچه تمام تر نصب توری پلیسه را انجام دادند

profile picture
ارزو خسروی

کیفیت، دقت در انجام کار و توجه به جزئیات کار، عالی بود. هماهنگی و انجام کار به صورت حرفه ای در حد عالی میباشد.متشکرم.

profile picture
نادر صفري نژاد

کارشون خوب بود و راهنمایی لازم را داشتند و کار را به خوبی تحویل دادند

profile picture
حبیب

سپاس از آقای وطن خواه که در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست پاسخ داده و با حضور در لوکیشن اقدام به اندازه گیری و ساخت کار نمودند.

شرایط ساخت توری پلیسه مگنتی، توری پلیسه دبل فریم و تک فریم

مبلغ سرویس نصب توری پلیسه ای بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی و هزینه ایاب و ذهاب می باشد و همیار هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

spraying
سمپاشی
قیمت از 600,000 الی 1,200,000 تومان
glass-mirror
شیشه بری و آینه
قیمت از 1,100,000 الی 4,300,000 تومان
parquet-coloring
ساب و لاک پارکت
قیمت از 7,000,000 الی 12,000,000 تومان
repair-of-double-glazed-window
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 550,000 الی 1,500,000 تومان