ساب و لاک پارکت

ساب و لاک پارکت

از 1421 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساب و لاک پارکت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری(متر مربع)

130,000 الی 180,000 تومان

قیمت ساب و لاک پله(هر عدد)

200,000 الی 300,000 تومان

متوسط قیمت12,300,000 تومانکمینه قیمت11,000,000 تومانبیشینه قیمت17,200,000 تومان

آنچه درباره ساب و لاک پارکت خواهید خواند

  • ساب و لاک پارکت چیست؟
  • پولیش پارکت چوبی و ساب زدن پارکت چه مزایایی دارد؟
  • آموزش ساب و لاک پارکت
  • وسایل مورد نیاز برای ساب زدن پارکت چوبی
  • قیمت ساب زدن پارکت و قیمت پولیش پارکت به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات ساب و لاک پارکت را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساب و لاک پارکت چیست؟

پارکت تمامچوب یا حتی پارکت لمینت، از انواع کفپوش هایی هستند که در غالب تایل هایی بااندازه های برابر و تحت یک الگوی مشخص در کنار هم چیده می شوند. طی مرور زمان و دراثر اتفاقات گوناگون ممکن است پارکت، ظاهر اولیه و شفاف خود را از دست بدهد. دراین مواقع برای رفع خط و خش پارکت به نوسازی پارکت با استفاده از سابو لاک پارکت نیاز است. ساب زدن پارکت توسط متخصصین با تجربهدر این زمینه انجام می شود. البته ترمیم پارکت با روش های مختلفی انجاممی شود که یکی از پر طرفدارترین آنها برای برگرداندن ظاهر زیبای پارکت در زمان کمتر، استفادهخدمات ساب زدن و پولیش پارکت است.

ساب و لاک زدن پارکتچوبی همانطورکه پیش تر نیز بیان کردیم در واقعیت اصطلاحی است که برای ترمیم و مرمتپارکت چوبی به کار برده می شود. ساب زدن پارکت فرآیندی کهطی چند مرحله اجرا روی پارکت، ظاهر اولیه پارکت قدیمی را مجددا ترمیم می کند. درادامه به آموزش ساب زدن پارکت در منزل و همچنین عوامل موثر بر هزینهساب و لاک پارکت و قیمت پولیش پارکت توسط متخصصین خبره میپردازیم.

رفع خط و خشپارکت با ساب پارکت

خراش های کوچک و بزرگو مات و بد رنگ شدن سطح کفپوش از مشکلات رایج پارکت است. کشیده شدن پایه مبل ها یالوازم سنگین می تواند این مشکل را ایجاد کند اما اصلی ترین عامل، گرد و خاک و ذراتماسه است. با نظافت و تمیز کردن پارکت می توانید دوام و زیبایی آن را حفظ کنید.اگر خراش ها سطحی و کم عمق باشند با کمی بتونه و راه حل های ساده تر می توان اینخراش کوچک را پر کرد. اما گاهی تعداد خراش ها خیلی بیشتر و عمق خراشیدگی نیززیادتر است. در این موارد با روش های خانگی و متداول نمی توان به رفع خراشیدگیپارکت پرداخت. باید با استفاده از دستگاهساب زن پارکت و پولیش پارکت کف ایرادات و خط و حش های پارکت لمینت رااز بین برد.

پولیش پارکت چوبی و ساب زدن پارکت چه مزایایی دارد؟

پولیش پارکت چوبی یکی از کارهایی است که هر چند سالبرای مرمت و زیباسازی پارکت در منزل انجام می شود. پولیش پارکتچوبی جهت ترمیم سطح کفپوش چوبی و رفع کهنه شدن پارکت انجام می شود. بهطور معمول با ساب زدن پارکت چوبی بسیاری از ایرادات پارکت رفع می شود.چنانچه نیاز به ساب زنی پارکت نباشد، می توان تنها با استفاده ازلاک و یا روغن برای براق کردن رویه پارکت استفاده کرد. نصابپارکت باید بررسی کند که وضعیت رویه به چه صورت است؟ هرگز بدون مشورت با تعمیرکارپارکت اقدام به ساب و لاک پارکت چوبی نکنید. پولیشپارکت چوبی با دستگاه پولیش پارکت و توسط متخصص باید انجامشود.

آموزش ساب و لاک پارکت

اگر برای نوسازیپارکت خود به دنبال آموزش ساب و لاک پارکت هستید در ابتدای کار پیشنهادمی کنیم با اطلاعات کامل از تجهیزات مورد نیاز، ساب زدن پارکت راشروع کنید. نظم داشتن در این کار بسیار مهم است. باید به صورت منظم از یک قسمتشروع کنید و با حوصله پیش بروید. تجهیزات مورد نیاز برای ساب و پولیش پارکت را بهطور کامل فراهم کنید. سپس با آرامش شروع به کار کنید به خاطر داشته باشید که ایناقدامات نیاز به صبر و حوصله زیاد دارد.

وسایل مورد نیاز برای ساب زدن پارکت چوبی

رنگ مخصوص چوب، بتونهپارکت، غلطک و قلمو مخصوص، سمباده، دستگاه ساب زن پارکت و فیلر چوب از جمله مواردیهستند که باید قبل از شروع کار تهیه کنید. قبل از شروع به کار تمام لوازم را ازروی پارکت جمع آوری کنید. پس از تمیزکاری های نهایی باید ببینید که آیا خراشیدگییا شکستگی ای روی تایل های پارکت قرار دارد یا خیر؟ در صورت وجود باید تمام درزهاو شکستگی ها با استفاده از فیلر چوب به خوبی گرفته شوند.

دستگاه ساب زنپارکت را آماده کنید

پس از استفاده ازبتونه یا فیلر پارکت باید سطح کار را با استفاده از سمباده یا دستگاه ساب زن بهخوبی صاف و یکدست کنید. با توجه به میزان خط و خش های پارکت انواع مختلفی ازسمباده نیاز است. زبرترین سمباده مربوط به سمباده شماره 30 است و نرم ترین سمبادهشماره 100 است که خراش های چندانی ایجاد نمی کند و تنها برای صیغلی شدن سطح پارکتبه کار برده می شود.

البته استفادهاز دستگاه ساب پارکت چوبی به راحتی آنچه که بیان کردیم نیست.بلکه ساب زنی باید با مهارت انجام شود تا سطحی کاملا صاف و یکدست ایجاد شود. پس ازانجام مرحله اول نوبت به آستر زدن پارکت می رسد. معمولا از آستر لاتکس یا روغنیاستفاده می شود. با استفاده از قلمو اقدام به آستر زدن پارکت کنید. مخلوطی از لاکنیم پلی استر، هاردنر و تینر را با هم مخلوط کنید و بر روی تمام سطح مورد نظربکشید و 24 ساعت اجازه دهید تا آستری خشک شود. بعد از آستری زدن باید دوباره بااستفاده از دستگاه ساب پارکت، کل کفپوش سمباده کشی شود.

بتونه پارکتچوبی

مرحله نهایی مربوط بهبتونه پارکت چوبی و رنگ پارکت است. رنگ بتونه بر اساس رنگ اصلی پارکت انتخاب میشود. پس از بتونه کاری نوبت به رنگ کردن پارکت می رسد. حدود 12 ساعت برای خشکشدن رنگ پارکت کافی است.

لاک پارکت (واکس و پولیش پارکت)

لاک زدن پارکت موجب براق شدن پارکت می شود. جهت لاکپارکت چند لایه یورتن روی کفپوش زده می شود. این مرحله موجب برق زدن پارکتخواهد شد و جلا و زیبایی دوچندانی به کف مورد نظر داده می شود.

قیمت ساب زدن پارکت و قیمت پولیش پارکت به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساب پارکت به موارد مختلفی بستگی دارد. همانطورکه می دانید خدمات ساب زنی پارکت چوبی زیرمجموعه تعمیرات پارکت چوبی است.وضعیت پارکت و میزان خرابی پارکت بر قیمت ساب و لاک پارکت تاثیردارد. در واقع هر چه پارکت مورد نظر نیاز بیشتری به ترمیم داشته باشد و در وضعیتبدتری باشد، هزینه ساب زدن پارکت و قیمت واکس و پولیش پارکتنیز افزایش می باید. اما در حالت کلی هزینه ساب پارکت و قیمتواکس و پولیش پارکت به صورت متری محاسبه می شود.

خدمات ساب و لاک پارکت را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اجرت ساب زدن و پولیشپارکت درهوم سرویز به صورت مترمربع محاسبه می شود. البته همواره تفاوت هایی در میزاندستمزد فرد اجرا کننده است. این تفاوت قیمت ساب و لاک پارکت اغلب به علت میزان ظرافت و مهارت آنهادر انجام این خدمات است. هیچگاه مغلوب هزینه های بسیار پایین نشوید. چون همانطورکه پیش تر توضیح دادیم مراحل ساب و لاک پارکت بسیار متعدد است و نیاز به مهارت اجراکننده دارد. طبعا انجام تمام آن فرایند اجرت ساب و لاک پارکت رابالا می برد. البته خوشبختانه تمام هزینه اجرت ساب زنی پارکت در هوم سرویز کاملامشخص است و هیچ هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

در صورت نیاز بهمشاوره با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. متخصصین ما بهترین راهکارها را در جهت خدمات ساب زنی پارکت، پولیشپارکت، لاک و واکس پارکت در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساب و لاک پارکت و همچنین ارایه خدمات ساب و لاک پارکت چوبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کفپوش ارائه می دهد که شامل نصب پارکت چوبی, تعمیر پارکت چوبی, تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش لمینت توسط لمینت کار ماهر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساب و لاک پارکت

ساب و لاک پارکت چوبی

پولیش پارکت چوبی با دستگاه

رفع خط و خش پارکت

ترمیم رنگ پارکت چوبی قدیمی

بتونه کاری پارکت و کفسابی پارکت

ساب زنی پارکت و رفع کهنگی انواع پارکت لمینت با ساب و لاک زدن پارکت

نظرات کاربران

profile picture
mirzaei mirzaei

کارشون خیلی تمیز و مرتب بود ممنونم از ایشون و هوم سرویز

profile picture
کوروش شمس

بسیار کارشون عالی بود فراتر از حد تصور من خوب کار کردن و قیمتشون هم خیلی منصفانه بود

شرایط ساب زدن پارکت با دستگاه و لاک پارکت چوبی

پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

ساب و لاک شامل 3 دست ساب و 2 دست لاک و بتونه سراسری می باشد.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

رویه کوبی مبل
رویه کوبی مبل
قیمت از 2,500,000 الی 5,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 800,000 الی 5,500,000 تومان
ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 27,000,000 الی 27,000,000 تومان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان