banner

ساب زدن پارکت

از 1421 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات ساب زدن و لاک پارکت چوبی با دستگاه

قیمت ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری(متر مربع)

55,000 الی 85,000 تومان

قیمت ساب و لاک پله

65,000 الی 100,000 تومان

قیمت نصب و چسب و ساب و لاک(متر مربع)

100,000 الی 175,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط پولیش کاری پارکت و لاک پارکت

پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

ساب و لاک شامل 3 دست ساب و 2 دست لاک و بتونه سراسری می باشد.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساب و لاک پارکت چیست؟

پارکت تمامچوب یا حتی پارکت لمینت، از انواع کفپوش هایی هستند که در غالب تایل هایی بااندازه های برابر و تحت یک الگوی مشخص در کنار هم چیده می شوند. طی مرور زمان و دراثر اتفاقات گوناگون ممکن است پارکت، ظاهر اولیه و شفاف خود را از دست بدهد. دراین مواقع برای رفع خط و خش پارکت به نوسازی پارکت با استفاده از سابو لاک پارکت نیاز است. ساب زدن پارکت توسط متخصصین با تجربهدر این زمینه انجام می شود. البته ترمیم پارکت با روش های مختلفی انجاممی شود که یکی از پر طرفدارترین آنها برای برگرداندن ظاهر زیبای پارکت در زمان کمتر، استفادهخدمات ساب زدن و پولیش پارکت است.

ساب و لاک زدن پارکتچوبی همانطورکه پیش تر نیز بیان کردیم در واقعیت اصطلاحی است که برای ترمیم و مرمتپارکت چوبی به کار برده می شود. ساب زدن پارکت فرآیندی کهطی چند مرحله اجرا روی پارکت، ظاهر اولیه پارکت قدیمی را مجددا ترمیم می کند. درادامه به آموزش ساب زدن پارکت در منزل و همچنین عوامل موثر بر هزینهساب و لاک پارکت و قیمت پولیش پارکت توسط متخصصین خبره میپردازیم.

رفع خط و خشپارکت با ساب پارکت

خراش های کوچک و بزرگو مات و بد رنگ شدن سطح کفپوش از مشکلات رایج پارکت است. کشیده شدن پایه مبل ها یالوازم سنگین می تواند این مشکل را ایجاد کند اما اصلی ترین عامل، گرد و خاک و ذراتماسه است. با نظافت و تمیز کردن پارکت می توانید دوام و زیبایی آن را حفظ کنید.اگر خراش ها سطحی و کم عمق باشند با کمی بتونه و راه حل های ساده تر می توان اینخراش کوچک را پر کرد. اما گاهی تعداد خراش ها خیلی بیشتر و عمق خراشیدگی نیززیادتر است. در این موارد با روش های خانگی و متداول نمی توان به رفع خراشیدگیپارکت پرداخت. باید با استفاده از دستگاهساب زن پارکت و پولیش پارکت کف ایرادات و خط و حش های پارکت لمینت رااز بین برد.

پولیش پارکت چوبی و ساب زدن پارکت چه مزایایی دارد؟

پولیش پارکت چوبی یکی از کارهایی است که هر چند سالبرای مرمت و زیباسازی پارکت در منزل انجام می شود. پولیش پارکتچوبی جهت ترمیم سطح کفپوش چوبی و رفع کهنه شدن پارکت انجام می شود. بهطور معمول با ساب زدن پارکت چوبی بسیاری از ایرادات پارکت رفع می شود.چنانچه نیاز به ساب زنی پارکت نباشد، می توان تنها با استفاده ازلاک و یا روغن برای براق کردن رویه پارکت استفاده کرد. نصابپارکت باید بررسی کند که وضعیت رویه به چه صورت است؟ هرگز بدون مشورت با تعمیرکارپارکت اقدام به ساب و لاک پارکت چوبی نکنید. پولیشپارکت چوبی با دستگاه پولیش پارکت و توسط متخصص باید انجامشود.

آموزش ساب و لاک پارکت

اگر برای نوسازیپارکت خود به دنبال آموزش ساب و لاک پارکت هستید در ابتدای کار پیشنهادمی کنیم با اطلاعات کامل از تجهیزات مورد نیاز، ساب زدن پارکت راشروع کنید. نظم داشتن در این کار بسیار مهم است. باید به صورت منظم از یک قسمتشروع کنید و با حوصله پیش بروید. تجهیزات مورد نیاز برای ساب و پولیش پارکت را بهطور کامل فراهم کنید. سپس با آرامش شروع به کار کنید به خاطر داشته باشید که ایناقدامات نیاز به صبر و حوصله زیاد دارد.

وسایل مورد نیاز برای ساب زدن پارکت چوبی

رنگ مخصوص چوب، بتونهپارکت، غلطک و قلمو مخصوص، سمباده، دستگاه ساب زن پارکت و فیلر چوب از جمله مواردیهستند که باید قبل از شروع کار تهیه کنید. قبل از شروع به کار تمام لوازم را ازروی پارکت جمع آوری کنید. پس از تمیزکاری های نهایی باید ببینید که آیا خراشیدگییا شکستگی ای روی تایل های پارکت قرار دارد یا خیر؟ در صورت وجود باید تمام درزهاو شکستگی ها با استفاده از فیلر چوب به خوبی گرفته شوند.

دستگاه ساب زنپارکت را آماده کنید

پس از استفاده ازبتونه یا فیلر پارکت باید سطح کار را با استفاده از سمباده یا دستگاه ساب زن بهخوبی صاف و یکدست کنید. با توجه به میزان خط و خش های پارکت انواع مختلفی ازسمباده نیاز است. زبرترین سمباده مربوط به سمباده شماره 30 است و نرم ترین سمبادهشماره 100 است که خراش های چندانی ایجاد نمی کند و تنها برای صیغلی شدن سطح پارکتبه کار برده می شود.

البته استفادهاز دستگاه ساب پارکت چوبی به راحتی آنچه که بیان کردیم نیست.بلکه ساب زنی باید با مهارت انجام شود تا سطحی کاملا صاف و یکدست ایجاد شود. پس ازانجام مرحله اول نوبت به آستر زدن پارکت می رسد. معمولا از آستر لاتکس یا روغنیاستفاده می شود. با استفاده از قلمو اقدام به آستر زدن پارکت کنید. مخلوطی از لاکنیم پلی استر، هاردنر و تینر را با هم مخلوط کنید و بر روی تمام سطح مورد نظربکشید و 24 ساعت اجازه دهید تا آستری خشک شود. بعد از آستری زدن باید دوباره بااستفاده از دستگاه ساب پارکت، کل کفپوش سمباده کشی شود.

بتونه پارکتچوبی

مرحله نهایی مربوط بهبتونه پارکت چوبی و رنگ پارکت است. رنگ بتونه بر اساس رنگ اصلی پارکت انتخاب میشود. پس از بتونه کاری نوبت به رنگ کردن پارکت می رسد. حدود 12 ساعت برای خشکشدن رنگ پارکت کافی است.

لاک پارکت (واکس و پولیش پارکت)

لاک زدن پارکت موجب براق شدن پارکت می شود. جهت لاکپارکت چند لایه یورتن روی کفپوش زده می شود. این مرحله موجب برق زدن پارکتخواهد شد و جلا و زیبایی دوچندانی به کف مورد نظر داده می شود.

قیمت ساب زدن و پولیش پارکت به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساب پارکت به موارد مختلفی بستگی دارد. همانطورکه می دانید خدمات ساب زنی پارکت چوبی زیرمجموعه تعمیرات پارکت چوبی است.وضعیت پارکت و میزان خرابی پارکت بر قیمت ساب و لاک پارکت تاثیردارد. در واقع هر چه پارکت مورد نظر نیاز بیشتری به ترمیم داشته باشد و در وضعیتبدتری باشد، هزینه ساب زدن پارکت و قیمت واکس و پولیش پارکتنیز افزایش می باید. اما در حالت کلی هزینه ساب پارکت و قیمتواکس و پولیش پارکت به صورت متری محاسبه می شود.

اجرت ساب و لاک پارکت در هوم سرویز

اجرت ساب زدن و پولیشپارکت درهوم سرویز به صورت مترمربع محاسبه می شود. البته همواره تفاوت هایی در میزاندستمزد فرد اجرا کننده است. این تفاوت قیمت اغلب به علت میزان ظرافت و مهارت آنهادر انجام این خدمات است. هیچگاه مغلوب هزینه های بسیار پایین نشوید. چون همانطورکه پیش تر توضیح دادیم مراحل ساب و لاک بسیار متعدد است و نیاز به مهارت اجراکننده دارد. طبعا انجام تمام آن فرایند اجرت ساب و لاک پارکت رابالا می برد. البته خوشبختانه تمام هزینه اجرت ساب زنی پارکت در هوم سرویز کاملامشخص است و هیچ هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

در صورت نیاز بهمشاوره با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. متخصصین ما بهترین راهکارها را در جهت خدمات ساب زنی پارکت، پولیشپارکت، لاک و واکس پارکت در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

خدمات پولیش پارکت چوبی با دستگاه
ترمیم و مرمت پارکت چوبی قدیمی
رفع کهنگی انواع پارکت لمینت با ساب و لاک زدن پارکت
بتونه کاری پارکت و کفسابی پارکت جهت از بین بردن پستی و بلندی های پارکت

همیاران سرویس ساب زدن پارکت

 نظرات کاربران

profile picture
کوروش شمس
3 ماه پیش |ابراهیم رجبی

بسیار کارشون عالی بود فراتر از حد تصور من خوب کار کردن و قیمتشون هم خیلی منصفانه بود

خدمات مرتبط

رویه کوبی مبل
رویه کوبی مبل
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,450,000 تومان
ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان