نصب پارکت

نصب پارکت

از 1048 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پارکت در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب پارکت چوبی به همراه چسب تا 50 متر مربع(متر مربع)

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب پارکت چوبی به همراه چسب 50متر به بالا (هر متر مربع)

120,000 الی 190,000 تومان

متوسط قیمت6,800,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت9,500,000 تومان

آنچه درباره نصب پارکت خواهید خواند

  • نصب پارکت چوبی
  • نصب پارکت روی سیمان
  • نصب پارکت روی موزاییک
  • نصب پارکت روی سرامیک
  • پارکت کاری با فوم
  • آموزش نصب پارکت لمینت
  • چیدن قطعات پارکت در کنار هم
  • هزینه نصب پارکت به چه مواردی بستگی دارد؟
  • کلیه خدمات نصب پارکت با زیرسازی را به نصاب پارکت هوم سرویز بسپارید

نصب پارکت چوبی

نصب پارکت لمینت ها از زیباترین کف پوش هایساختمانی هستند، که امروزه به یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی منازل و حتیمراکز تجاری تبدیل شده اند. یکی از مزیت های نصب پارکت چوبی عایقحرارتی بودن آنها است. در واقع مکان ایی که موزاییک، سرامیک یا حتی زیرسازی سنگدارند، می توان اقدام به نصب پارکت لمینت نمود.

همچنین مقاومتبالای پارکت های های چوبی یکی دیگر از مزیت های آنها است. اگر بهطور اتفاقی بخشی از پارکت دچار مشکل شود، به سادگی می توانید قسمت آسیب دیده راتعمیر کرد. قیمت نصب پارکت در مقابل مزایای زیاد آن به صرفه است.زیرا که چوب طبیعی در مقایسه با سایر موارد نظیر موزاییک و سرامیک، قابلیت بازسازیو ترمیم بالاتری دارد. اجرای پارکت روی سطوح مختلف امکان پذیر است درادامه به طریقه نصب پارکت و عوامل موثر بر قیمت نصب پارکت میپردازیم.

نصب پارکت روی سیمان

می توان با استفادهاز چسب پارکت روی سیمان اجرا نمود. معمولا بهترین گزینه برای روش نصبپارکت روی سیمان استفاده از چسب چوب اکریلیک یا اورتان است. قبل از شروعبه اجرای پارکت روی سیمان باید میزان رطوبت کف سیمانی را بررسیکنید. شاید پارکت تا حدی در مقابل رطوبت مقاوم باشد اما ضد آب نیست! قبل ازاجرای پارکت روی سیمان باید بررسی کنید که رطوبت اضافه به پارکت نرسد. بعد ازآزمایش میزان رطوبت کف، باید سطح به طور کامل صاف و یکدست شود. قبل از نصب به مدتچند روز پارکت را در محیط مورد نظر قرار دهید. تا با محیط وفق پیدا کند و پس ازنصب منقبض یا منبسط نشود.

نصب پارکت روی موزاییک

اگر موزاییک های سطحاز وضعیت مطلوبی برخوردار باشند و کاملا یکدست و صاف باشند، نصب پارکت چوبی رویآنها به راحتی انجام می شود. البته در مواردی ممکن است چون ارتفاع موزاییک زیاداست با نصب آن کمی ارتفاع کف بیشتر نیز شود و درب ها به راحتی باز و بسته نشوند.در بین درز موزاییک نباید فضای خالی وجود داشته باشد در این صورت باید با دوغابشیار را پر کنیم و پس از خشک شدن اقدام به قرار دادن پارکت رویموزاییک نمود.

نصب پارکت روی سرامیک

به مروز زمان سرامیکزیبایی اولیه خود را از دست می دهد و ظاهر کهنه ای به خود می گیرد. نصب پارکتروی سرامیک بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون و زیبا سازی خانه است. ازطرفی کندن سرامیک و جایگزین کردن آن بسیار هزینه بر و زمان بر است. پارکتکردن سرامیک هم از جهت هزینه و هم از نظر دردسرهای ها و کثیف کاریهای بعدیپیشنهاد مناسبی است. به این ترتیب بدون کندن‌، پارکت‌ها را روی سرامیک اجرا میشوند.

پارکت کاری با فوم

پارکت با فوم مزایایزیادی را به همراه دارد. فوم ها به صورت رول و در ضخامت های مختلفی در بازار وجوددارند. فوم یا فوم پد، لایه ای ابر مانند است که قبل از قرار دادن تایل های پارکتدر کف پهن می شوند. با اجرای فوم زیر پارکت می توان از صدای کف در حینراه رفتن جلوگیری کرد. همچنین فوم عالق حرارتی و برودتی بسیار خوبی می باشد که ازاتلاف انرژی نیز جلوگیری می کند. انواع فوم زیرسازی پارکت به دو گروه فوم معمولیو فوم سایلنت تقسیم بندی می شوند. از فوم معمولی برای کف های سرامیک،کاشی و سنگ استفاده می شود که از قیمت پایین تری برخوردار است. از فوم سایلنت برایکف های سیمانی و بتونی استفاده می شود. زیرا در این نوع کف به علت وجود سنگریزه هاباید از فوم متراکم تر استفاده کرد تا تمام ناهمواریها را به طور کامل پوشش دهد.

نوع دیگری از فومسایلنت، نوع متال سایلنت یا فوم ویسکوز است که با یک لایه آلومینیومی پوشش دادهشده است. دلیل اصلی استفاده از این لایه آلومینیومی بر روی فوم ، افزایش مقاومتاین لایه در برابر گرمایش از کف است. اجرای پارکت با فوم متال سایلنت درمنازلی که از سیستم گرمایش از کف استفاده می کنند، لازم و ضروری است و موجب بالابردن طول عمر پارکت می شود.

آموزش نصب پارکت لمینت

اگر به دنبال آموزشنصب پارکت هستید و خودتان قصد دارید که در نقش نصاب پارکت چوبی قراربگیرید باید از نحوه استفاده از ابزار نصب پارکت به خوبی آشنایی داشتهباشید. ابزارآلاتی مانند کف ساب پراکت، کاردک چوبی، چکش پلاستیکی، چاقوی تیغه دار،کاتر، گیره نصب پارکت، رنده برقی و متر از مهمترین ابزاآلات نصب پارکت چوبی هستندکه باید در اختیار داشته باشید.

زیرسازی پارکت

اقدامات مربوط به زیرسازی مهم ترین بخشاز اجرای پارکت چوبی است. از آنجایی که هرگونه ناهمواری مانع از قرارگرفتن صحیح تکه های پارکت در کنار یکدیگر می شود، به همین علت زیرسازی باید بامهارت و کاملا تراز انجام شود.

قرار دادن فوم واستفاده از چسب مخصوص پارکت

پارکت نسبت به نصب موارددیگر از حساسیت بیشتری برخوردار است. از این رو قرار دادن فوم برای ایجاد یک لایهمحافظتی بسیار حائز اهمیت است. سپس برای چسباندن پارکت باید از چسب هایمخصوص استفاده شود. به همین علت پیشنهاد می کنیم اگر مهارت کافی در نصب پارکت راندارید از نصاب پارکت هوم سرویز کمک بگیرید.

چیدن قطعات پارکت در کنار هم

اندازه گیری و چیدمانصحیح قطعات پارکت در کنار هم از قسمت های مهم نصب پارکت است که در گرومهارت و دقت نصاب پارکت لمینت قرار دارد. انواع چیدمان جناقی،هفت و هشت، آجری و خطی در نصب پارکت به کار می روند.

ترتیب چیدن تایل هادر کنار یکدیگر بسیار متفاوت است و این به مهارت نصاب ارتباط دارد. ۴ شیوه متداولبرای نصب پارکت وجود دارد که زیبایی کار را چند برابر می کند این روش ها عبارتنداز:

روش نصب لوزی پارکت

نصب پارکت های مربعشکل در ساختمان هایی که دارای قناسی نیستند به روش موزاییکی انجام می شود که فضارا بزرگ تر نشان می دهد.

روش نصبموزائیکی پارکت

در این شیوه هر قطعهدرست در مجاور تایل قبلی به صورت طولی یا عرضی قرار می گیرد. بهتر است برش ها بهصورتی تنظیم شود که در معرض دید نباشد.

روش نصب آجریپارکت

این طریقه نصب مناسباماکن تجاری و پر تردد است و استحکام بالایی دارد. لبه های چهارگوش هر تایل بایکدیگر قفل می شوند و قطعات در راستای یکدیگر نیستند.

روش نصب خشتیپارکت

طریقه نصب پارکت خشتینیاز به کمترین برش دارد و برای همه اماکن و حتی دارای قتاسی هم مناسب است. قیمتنصب پارکت با توجه به نوع اجرای کار و مهارت نصاب مشخص می شود.

هزینه نصب پارکت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پارکت به موارد متعددی بستگی دارد. مورداول مساحت کف فضایی است که قصد اجرای پارکت را دارید. همچنین کف کار و نوع زیرسازینیز بر هزینه نصب پارکت تاثیر دارد. طبعا هر چه کف، شرایط بهتریداشته باشد اجرت نصب پارکت نیز کاهش پیدا می کند. قیمتپارکت نیز که به صورت مجزا در قیمت تمام شده کار تاثیر دارد. نوع متریال وکیفیت کار بر قیمت پارکت تاثیر مستقیم دارد.

اجرت نصب پارکت کهتوسط نصاب پارکت اعلام می شود به میزان حجم پروژه، سختی کار و البته نوع چیدمانتایل های پارکت بستگی دارد.

کلیه خدمات نصب پارکت با زیرسازی را به نصاب پارکت هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال نصب انواعپارکت هستید و مایلید با نصاب پارکت حرفه ای در این خصوص مشورتکنید و از قیمت پارکت با نصب آن مطلع شوید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصینما جهت ارائه مشاوره و اعلام هزینه نهایی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرارخواهند داد.

همیار شمایی تا پایانسرویس...


هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پارکت و همچنین ارایه خدمات نصب پارکت چوبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کفپوش ارائه می دهد که شامل تعمیر پارکت چوبی, ساب و لاک پارکت چوبی, نصب کفپوش لمینت توسط لمینت کار ماهر, تعمیر کفپوش لمینت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پارکت

نصب پارکت چوبی

نصب پارکت روی سیمان

نصب پارکت روی موزاییک

پارکت کاری با فوم

زیرسازی پارکت با انواع فوم

نصب پارکت با چسب

نصب پارکت با طرح های خشتی، لوزی، آجری و...

نظرات کاربران

profile picture
معصومه ناظمی

ممنونم از هوم سرویز و اقای محمدی هم از لحاظ اخلاقی هم رفتاری هم کاری خیلی خوب بودند بسیار باوجدان و کاربلد

profile picture
سولماز همت زاده

عالی عالی هم اخلاقشون هم کیفیت کاریشون

profile picture
محمد حریه

بسیار شریف و حرفه ای در کارشون بودن درجه 1 بودن

profile picture
نیلوفر هجری

بعضی جاها ایراد داره ولی در کل کارشون خوب بود

شرایط نصب پارکت چوبی با زیرسازی توسط نصاب پارکت حرفه ای

پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

حداقل نصب پارکت 50 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 800,000 الی 5,500,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 3,000,000 الی 6,000,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 300,000 الی 1,400,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان