banner

نصب پارکت چوبی

از 1117 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پارکت چوبی روی سطوح سیمانی، موزاییک و سرامیک

قیمت ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری(متر مربع)

65,000 الی 120,000 تومان

قیمت ساب و لاک پله

75,000 الی 140,000 تومان

قیمت تعمیرات پارکت همراه با ساب و لاک(متر مربع)

125,000 الی 230,000 تومان

قیمت نصب و چسب و ساب و لاک(متر مربع)

120,000 الی 220,000 تومان

قیمت نصب پارکت بدون ساب و لاک(متر مربع)

65,000 الی 130,000 تومان

قیمت نصب قرنیز ام دی اف 7 و 9 سانتی(متر طول)

8,500 الی 11,000 تومان

قیمت نصب قرنیز ام دی اف 11 و 15 سانتی(متر طول)

14,000 الی 19,000 تومان

قیمت نصب قرنیز تمام چوب(متر طول)

17,000 الی 29,000 تومان

قیمت نصب قرنیز پی وی سی(متر طول)

8,500 الی 12,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب پارکت چوبی توسط نصاب پارکت حرفه ای

پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

حداقل نصب پارکت 50 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب پارکت چوبی چه مزایایی دارد؟

نصب پارکت لمینت ها از زیباترین کفپوش هایساختمانی هستند، که امروزه به یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی منازل و حتیمراکز تجاری تبدیل شده اند. یکی از مزیت های پارکت چوبی عایق حرارتی بودنآنها است. در واقع مکان ایی که موزاییک، سرامیک یا حتی زیرسازی سنگ دارند، می تواناقدام به نصب پارکت لمینت نمود.

همچنین مقاومتبالای کف پوش های چوبی یکی دیگر از مزیت های آنها است. اگر به طوراتفاقی بخشی از پارکت دچار مشکل شود، به سادگی می توانید قسمت آسیب دیده را تعمیرکرد. قیمت نصب پارکت در مقابل مزایای زیاد آن به صرفه است.زیرا که چوب طبیعی در مقایسه با سایر کفپوش ها نظیر موزاییک و سرامیک، قابلیتبازسازی و ترمیم بالاتری دارد. اجرای پارکت روی سطوح مختلف امکان پذیر استدر ادامه به طریقه نصب پارکت و عوامل موثر بر هزینه نصبپارکت می پردازیم.  

نصب پارکت رویسیمان

می توان با استفادهاز چسب پارکت روی سیمان اجرا نمود. معمولا بهترین گزینه برای روش نصبپارکت روی سیمان استفاده از چسب چوب اکریلیک یا اورتان است. قبل از شروعبه اجرای پارکت روی سیمان باید میزان رطوبت کف سیمانی را بررسیکنید. شاید پارکت تا حدی در مقابل رطوبت مقاوم باشد اما ضد آب نیست!  قبل ازاجرای پارکت روی سیمان باید بررسی کنید که رطوبت اضافه به پارکت نرسد. بعد ازآزمایش میزان رطوبت کف، باید سطح به طور کامل صاف و یکدست شود. قبل از نصب به مدتچند روز پارکت را در محیط مورد نظر قرار دهید. تا با محیط وفق پیدا کند و پس ازنصب منقبض یا منبسط نشود.

نصب پارکت رویموزاییک

اگر موزاییک های سطحاز وضعیت مطلوبی برخوردار باشند و کاملا یکدست و صاف باشند، نصب کفپوشچوبی روی آنها به راحتی انجام می شود. البته در مواردی ممکن است چون ارتفاعموزاییک زیاد است با نصب آن کمی ارتفاع کف بیشتر نیز شود و درب ها به راحتی باز وبسته نشوند. در بین درز موزاییک نباید فضای خالی وجود داشته باشد در این صورت بایدبا دوغاب شیار را پر کنیم و پس از خشک شدن اقدام به قرار دادن پارکت رویموزاییک نمود.

نصب پارکت رویسرامیک

به مروز زمان سرامیکزیبایی اولیه خود را از دست می دهد و ظاهر کهنه ای به خود می گیرد. نصبپارکت روی سرامیک بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون و زیبا سازی خانهاست. از طرفی کندن سرامیک و جایگزین کردن آن بسیار هزینه بر و زمان بر است. پارکتکردن سرامیک هم از جهت هزینه و هم از نظر دردسرهای ها و کثیف کاریهایبعدی پیشنهاد مناسبی است. به این ترتیب بدون کندن‌، پارکت‌ها را روی سرامیک اجرامی شوند.

پارکت کاری بافوم

پارکت با فوم مزایایزیادی را به همراه دارد. فوم ها به صورت رول و در ضخامت های مختلفی در بازار وجوددارند. فوم یا فوم پد، لایه ای ابر مانند است که قبل از قرار دادن تایل های پارکتدر کف پهن می شوند. با اجرای فوم زیر پارکت می توان از صدای کفپوش درحین راه رفتن جلوگیری کرد. همچنین فوم عالق حرارتی و برودتی بسیار خوبی می باشد کهاز اتلاف انرژی نیز جلوگیری می کند. انواع فوم زیرسازی پارکت به دو گروه فوممعمولی و فوم سایلنت تقسیم بندی می شوند. از فوم معمولی برای کفهای سرامیک، کاشی و سنگ استفاده می شود که از قیمت پایین تری برخوردار است. از فومسایلنت برای کف های سیمانی و بتونی استفاده می شود. زیرا در این نوع کف به علتوجود سنگریزه ها باید از فوم متراکم تر استفاده کرد تا تمام ناهمواریها را به طورکامل پوشش دهد.

نوع دیگری از فومسایلنت، نوع متال سایلنت یا فوم ویسکوز است که با یک لایه آلومینیومی پوشش دادهشده است. دلیل اصلی استفاده از این لایه آلومینیومی بر روی فوم ، افزایش مقاومتاین لایه در برابر گرمایش از کف است. اجرای پارکت با فوم متال سایلنت درمنازلی که از سیستم گرمایش از کف استفاده می کنند، لازم و ضروری است و موجب بالابردن طول عمر پارکت می شود.

آموزش نصب پارکت لمینت

اگر به دنبال آموزشنصب پارکت هستید و خودتان قصد دارید که در نقش نصاب پارکتچوبی قرار بگیرید باید از نحوه استفاده از ابزار نصب پارکت بهخوبی آشنایی داشته باشید. ابزارآلاتی مانند کف ساب پراکت، کاردک چوبی، چکشپلاستیکی، چاقوی تیغه دار، کاتر، گیره نصب پارکت، رنده برقی و متر از مهمترین ابزاآلاتنصب پارکت چوبی هستند که باید در اختیار داشته باشید.

زیرسازی پارکت

 اقدامات مربوط به زیرسازی مهم ترین بخش از اجرایپارکت چوبی است. از آنجایی که هرگونه ناهمواری مانع از قرار گرفتن صحیح تکههای پارکت در کنار یکدیگر می شود، به همین علت زیرسازی باید با مهارت و کاملا ترازانجام شود.

 قرار دادن فوم واستفاده از چسب مخصوص پارکت

پارکت نسبت به نصبکفپوش های دیگر از حساسیت بیشتری برخوردار است. از این رو قرار دادن فوم برایایجاد یک لایه محافظتی بسیار حائز اهمیت است. سپس برای چسباندن پارکت بایداز چسب های مخصوص استفاده شود. به همین علت پیشنهاد می کنیم اگر مهارت کافی در نصبپارکت را ندارید از نصاب پارکت هوم سرویز کمک بگیرید. 

چیدن قطعاتپارکت در کنار هم

اندازه گیری و چیدمانصحیح قطعات پارکت در کنار هم از قسمت های مهم نصب پارکت است که در گرومهارت و دقت نصاب پارکت لمینت قرار دارد. انواع چیدمان جناقی، هفت وهشت، آجری و خطی در نصب پارکت به کار می روند.

ترتیب چیدن تایل هادر کنار یکدیگر بسیار متفاوت است و این به مهارت نصاب ارتباط دارد. ۴ شیوه متداولبرای نصب پارکت وجود دارد که زیبایی کار را چند برابر می کند این روش ها عبارتنداز:

روش نصب لوزی

نصب پارکت های مربعشکل در ساختمان هایی که دارای قناسی نیستند به روش موزاییکی انجام می شود که فضارا بزرگ تر نشان می دهد.

روش نصب موزائیکی

در این شیوه هر قطعهدرست در مجاور تایل قبلی به صورت طولی یا عرضی قرار می گیرد. بهتر است برش ها بهصورتی تنظیم شود که در معرض دید نباشد.

روش نصب آجری

این طریقه نصب کفپوشمناسب اماکن تجاری و پر تردد است و استحکام کفپوش را بیشتر می کند. لبه هایچهارگوش هر تایل با یکدیگر قفل می شوند و قطعات در راستای یکدیگر نیستند.

روش نصب خشتی

طریقه نصب کفپوش خشتینیاز به کمترین برش دارد و برای همه اماکن و حتی دارای قتاسی هم مناسب است. قیمتنصب پارکت با توجه به نوع اجرای کار و مهارت نصاب مشخص می شود.

 هزینه نصب پارکتبه چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پارکت به موارد متعددی بستگی دارد. مورداول مساحت کف فضایی است که قصد اجرای پارکت را دارید. همچنین کف کار و نوع زیرسازینیز بر هزینه نصب پارکت تاثیر دارد. طبعا هر چه کف، شرایط بهتری داشتهباشد اجرت نصب پارکت نیز کاهش پیدا می کند. قیمت پارکت نیزکه به صورت مجزا در قیمت تمام شده کار تاثیر دارد. نوع متریال و کیفیت کار بر قیمتپارکت تاثیر مستقیم دارد.

اجرت نصب پارکت که توسط نصاب پارکت اعلام می شود بهمیزان حجم پروژه، سختی کار و البته نوع چیدمان تایل های پارکت بستگی دارد. 

 نصاب پارکت هوم سرویز را کمترین زمان ممکن خبر کنید

اگر به دنبال نصبکفپوش و انواع پارکت هستید و مایلید با نصاب پارکت حرفه ای در این خصوصمشورت کنید و از هزینه نصب پارکت مطلع شوید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید.متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام هزینه نهایی اطلاعات لازم را در اختیار شماقرار خواهند داد.

همیار شمایی تا پایانسرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب کفپوش پارکت چوبی
زیرسازی و کف‌سازی برای نصب کفپوش پارکت
نصب فوم معمولی و سایلنت پارکت
اجرای کفپوش های سازگار با گرمایش از کف
نصب پارکت روی سیمان، موزاییک و سرامیک به همراه زیرسازی
نصب کفپوش سه بعدی،پی وی سی pvc، اپوکسی، رولی و ....

همیاران سرویس نصب پارکت چوبی

 نظرات کاربران

profile picture
محمد حریه

بسیار شریف و حرفه ای در کارشون بودن درجه 1 بودن

profile picture
سودابه صمصامی

کار یکی دو مورد مشکل داره قراره بیان درست کنن

profile picture
نیلوفر هجری

بعضی جاها ایراد داره ولی در کل کارشون خوب بود

profile picture
سعید عزیزیان

بسیار خوب بود کارشون و اخلاقشون

خدمات مرتبط

نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 700,000 الی 1,450,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 900,000 الی 4,800,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 550,000 الی 1,250,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان