banner

نصب پارکت چوبی

از 1117 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پارکت چوبی روی سطوح سیمانی، موزاییک و سرامیک

قیمت ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری(متر مربع)

55,000 الی 85,000 تومان

قیمت ساب و لاک پله

65,000 الی 100,000 تومان

قیمت تعمیرات پارکت همراه با ساب و لاک(متر مربع)

105,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب و چسب و ساب و لاک(متر مربع)

100,000 الی 175,000 تومان

قیمت نصب پارکت بدون ساب و لاک(متر مربع)

55,000 الی 95,000 تومان

قیمت نصب قرنیز ام دی اف 7 و 9 سانتی(متر طول)

6,500 الی 9,000 تومان

قیمت نصب قرنیز ام دی اف 11 و 15 سانتی(متر طول)

11,000 الی 16,000 تومان

قیمت نصب قرنیز تمام چوب(متر طول)

14,000 الی 25,000 تومان

قیمت نصب قرنیز پی وی سی(متر طول)

6,500 الی 9,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب پارکت چوبی توسط نصاب پارکت حرفه ای

پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

حداقل نصب پارکت 50 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب پارکت چوبی چه مزایایی دارد؟

نصب پارکت لمینت ها از زیباترین کفپوش های ساختمانی هستند، که امروزه به یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی منازل و حتی مراکز تجاری تبدیل شده اند. یکی از مزیت های پارکت چوبی عایق حرارتی بودن آنها است. در واقع مکان ایی که موزاییک، سرامیک یا حتی زیرسازی سنگ دارند، می توان اقدام به نصب پارکت لمینت نمود.

همچنین مقاومت بالای کف پوش های چوبی یکی دیگر از مزیت های آنها است. اگر به طور اتفاقی بخشی از پارکت دچار مشکل شود، به سادگی می توانید قسمت آسیب دیده را تعمیر کرد. قیمت نصب پارکت در مقابل مزایای زیاد آن به صرفه است. زیرا که چوب طبیعی در مقایسه با سایر کفپوش ها نظیر موزاییک و سرامیک، قابلیت بازسازی و ترمیم بالاتری دارد. اجرای پارکت روی سطوح مختلف امکان پذیر است در ادامه به طریقه نصب پارکت و عوامل موثر بر هزینه نصب پارکت می پردازیم.  

نصب پارکت روی سیمان

می توان با استفاده از چسب پارکت روی سیمان اجرا نمود. معمولا بهترین گزینه برای روش نصب پارکت روی سیمان استفاده از چسب چوب اکریلیک یا اورتان است. قبل از شروع به اجرای پارکت روی سیمان باید میزان رطوبت کف سیمانی را بررسی کنید. شاید پارکت تا حدی در مقابل رطوبت مقاوم باشد اما ضد آب نیست!  قبل از اجرای پارکت روی سیمان باید بررسی کنید که رطوبت اضافه به پارکت نرسد. بعد از آزمایش میزان رطوبت کف، باید سطح به طور کامل صاف و یکدست شود. قبل از نصب به مدت چند روز پارکت را در محیط مورد نظر قرار دهید. تا با محیط وفق پیدا کند و پس از نصب منقبض یا منبسط نشود.

نصب پارکت روی موزاییک

اگر موزاییک های سطح از وضعیت مطلوبی برخوردار باشند و کاملا یکدست و صاف باشند، نصب کفپوش چوبی روی آنها به راحتی انجام می شود. البته در مواردی ممکن است چون ارتفاع موزاییک زیاد است با نصب آن کمی ارتفاع کف بیشتر نیز شود و درب ها به راحتی باز و بسته نشوند. در بین درز موزاییک نباید فضای خالی وجود داشته باشد در این صورت باید با دوغاب شیار را پر کنیم و پس از خشک شدن اقدام به قرار دادن پارکت روی موزاییک نمود.

نصب پارکت روی سرامیک

به مروز زمان سرامیک زیبایی اولیه خود را از دست می دهد و ظاهر کهنه ای به خود می گیرد. نصب پارکت روی سرامیک بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون و زیبا سازی خانه است. از طرفی کندن سرامیک و جایگزین کردن آن بسیار هزینه بر و زمان بر است. پارکت کردن سرامیک هم از جهت هزینه و هم از نظر دردسرهای ها و کثیف کاریهای بعدی پیشنهاد مناسبی است. به این ترتیب بدون کندن‌، پارکت‌ها را روی سرامیک اجرا می شوند.

پارکت کاری با فوم

پارکت با فوم مزایای زیادی را به همراه دارد. فوم ها به صورت رول و در ضخامت های مختلفی در بازار وجود دارند. فوم یا فوم پد، لایه ای ابر مانند است که قبل از قرار دادن تایل های پارکت در کف پهن می شوند. با اجرای فوم زیر پارکت می توان از صدای کفپوش در حین راه رفتن جلوگیری کرد. همچنین فوم عالق حرارتی و برودتی بسیار خوبی می باشد که از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می کند. انواع فوم زیرسازی پارکت به دو گروه فوم معمولی و فوم سایلنت تقسیم بندی می شوند. از فوم معمولی برای کف های سرامیک، کاشی و سنگ استفاده می شود که از قیمت پایین تری برخوردار است. از فوم سایلنت برای کف های سیمانی و بتونی استفاده می شود. زیرا در این نوع کف به علت وجود سنگریزه ها باید از فوم متراکم تر استفاده کرد تا تمام ناهمواریها را به طور کامل پوشش دهد.

نوع دیگری از فوم سایلنت، نوع متال سایلنت یا فوم ویسکوز است که با یک لایه آلومینیومی پوشش داده شده است. دلیل اصلی استفاده از این لایه آلومینیومی بر روی فوم ، افزایش مقاومت این لایه در برابر گرمایش از کف است. اجرای پارکت با فوم متال سایلنت در منازلی که از سیستم گرمایش از کف استفاده می کنند، لازم و ضروری است و موجب بالا بردن طول عمر پارکت می شود.

آموزش نصب پارکت لمینت

اگر به دنبال آموزش نصب پارکت هستید و خودتان قصد دارید که در نقش نصاب پارکت چوبی قرار بگیرید باید از نحوه استفاده از ابزار نصب پارکت به خوبی آشنایی داشته باشید. ابزارآلاتی مانند کف ساب پراکت، کاردک چوبی، چکش پلاستیکی، چاقوی تیغه دار، کاتر، گیره نصب پارکت، رنده برقی و متر از مهمترین ابزاآلات نصب پارکت چوبی هستند که باید در اختیار داشته باشید.

زیرسازی پارکت

 اقدامات مربوط به زیرسازی مهم ترین بخش از اجرای پارکت چوبی است. از آنجایی که هرگونه ناهمواری مانع از قرار گرفتن صحیح تکه های پارکت در کنار یکدیگر می شود، به همین علت زیرسازی باید با مهارت و کاملا تراز انجام شود.

 قرار دادن فوم و استفاده از چسب مخصوص پارکت

پارکت نسبت به نصب کفپوش های دیگر از حساسیت بیشتری برخوردار است. از این رو قرار دادن فوم برای ایجاد یک لایه محافظتی بسیار حائز اهمیت است. سپس برای چسباندن پارکت باید از چسب های مخصوص استفاده شود. به همین علت پیشنهاد می کنیم اگر مهارت کافی در نصب پارکت را ندارید از نصاب پارکت هوم سرویز کمک بگیرید. 

چیدن قطعات پارکت در کنار هم

اندازه گیری و چیدمان صحیح قطعات پارکت در کنار هم از قسمت های مهم نصب پارکت است که در گرو مهارت و دقت نصاب پارکت لمینت قرار دارد. انواع چیدمان جناقی، هفت و هشت، آجری و خطی در نصب پارکت به کار می روند.

ترتیب چیدن تایل ها در کنار یکدیگر بسیار متفاوت است و این به مهارت نصاب ارتباط دارد. ۴ شیوه متداول برای نصب پارکت وجود دارد که زیبایی کار را چند برابر می کند این روش ها عبارتند از:

روش نصب لوزی

نصب پارکت های مربع شکل در ساختمان هایی که دارای قناسی نیستند به روش موزاییکی انجام می شود که فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

روش نصب موزائیکی

در این شیوه هر قطعه درست در مجاور تایل قبلی به صورت طولی یا عرضی قرار می گیرد. بهتر است برش ها به صورتی تنظیم شود که در معرض دید نباشد.

روش نصب آجری

این طریقه نصب کفپوش مناسب اماکن تجاری و پر تردد است و استحکام کفپوش را بیشتر می کند. لبه های چهارگوش هر تایل با یکدیگر قفل می شوند و قطعات در راستای یکدیگر نیستند.

روش نصب خشتی

طریقه نصب کفپوش خشتی نیاز به کمترین برش دارد و برای همه اماکن و حتی دارای قتاسی هم مناسب است. قیمت نصب پارکت با توجه به نوع اجرای کار و مهارت نصاب مشخص می شود.

 هزینه نصب پارکت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پارکت به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول مساحت کف فضایی است که قصد اجرای پارکت را دارید. همچنین کف کار و نوع زیرسازی نیز بر هزینه نصب پارکت تاثیر دارد. طبعا هر چه کف، شرایط بهتری داشته باشد اجرت نصب پارکت نیز کاهش پیدا می کند. قیمت پارکت نیز که به صورت مجزا در قیمت تمام شده کار تاثیر دارد. نوع متریال و کیفیت کار بر قیمت پارکت تاثیر مستقیم دارد.

اجرت نصب پارکت که توسط نصاب پارکت اعلام می شود به میزان حجم پروژه، سختی کار و البته نوع چیدمان تایل های پارکت بستگی دارد. 

 نصاب پارکت هوم سرویز را کمترین زمان ممکن خبر کنید

اگر به دنبال نصب کفپوش و انواع پارکت هستید و مایلید با نصاب پارکت حرفه ای در این خصوص مشورت کنید و از هزینه نصب پارکت مطلع شوید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام هزینه نهایی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شمایی تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب کفپوش پارکت چوبی
زیرسازی و کف‌سازی برای نصب کفپوش پارکت
نصب فوم معمولی و سایلنت پارکت
اجرای کفپوش های سازگار با گرمایش از کف
نصب پارکت روی سیمان، موزاییک و سرامیک به همراه زیرسازی
نصب کفپوش سه بعدی،پی وی سی pvc، اپوکسی، رولی و ....

همیاران سرویس نصب پارکت چوبی

 نظرات کاربران

profile picture
محمد حریه

بسیار شریف و حرفه ای در کارشون بودن درجه 1 بودن

profile picture
سودابه صمصامی

کار یکی دو مورد مشکل داره قراره بیان درست کنن

profile picture
نیلوفر هجری

بعضی جاها ایراد داره ولی در کل کارشون خوب بود

profile picture
سعید عزیزیان

بسیار خوب بود کارشون و اخلاقشون

خدمات مرتبط

نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,450,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 6,000,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 200,000 الی 840,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 7,000,000 الی 40,000,000 تومان