نصب قرنیز

نصب قرنیز

از 1332 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب قرنیز در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب قرنیز ام دی اف 7 و 9 سانتی(متر طول)

15,000 الی 20,000 تومان

قیمت نصب قرنیز ام دی اف 11 و 15 سانتی(متر طول)

20,000 الی 25,000 تومان

قیمت نصب قرنیز تمام چوب(متر طول)

35,000 الی 50,000 تومان

قیمت نصب قرنیز پی وی سی(متر طول)

15,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره نصب قرنیز خواهید خواند

  • نصب قرنیز چه کاربردهایی دارد؟
  • نصب انواع قرنیز دیوار
  • طریقهنصب قرنیز پی وی سی و سرامیکی چگونه است؟
  • هزینه نصب قرنیز به چه عواملی بستگی دارد؟
  • نصابقرنیز هوم سرویز را کمترین زمان خبر کنید

نصب قرنیز چه کاربردهایی دارد؟

نصب قرنیز دیوار به نوارهای طولی در زیر دیوارها گفته می شوند. نصب قرنیز هر چند کار جزئی درکل دکوراسیون منزل به شمار بیاید اما از تاثیر زیاد آن در کامل کردن زیبایی کف ودیوار نمی توان چشم پوشی کرد. قرنیز دیوار در گذشته تنها از جنس سنگ ساخته می شد ووظیفه محافظت از دیوار در مقابل ضربه و جلوگیری از انتقال نم و رطوبت به دیوار رابر عهده داشت. امروزه قرنیز از متریال های مختلف مانند نصب قرنیز سنگی، نصبقرنیز چوبی، نصب قرنیز ام دی اف، قرنیز سرامیکی، قرنیز پی ویسی یا پلاستیکی داده اند. در ادامه به معرفی انواع نصب قرنیز و عوامل موثر بر قیمت نصب قرنیز خواهیم پرداخت.

نصب انواع قرنیز دیوار

نصب قرنیز سنگی

در گذشته نصب و استفاده از قرنیز سنگی بسیار رایج و محبوب بوده است.دلیل این محبوبیت را نیز می توان زیبایی و طول عمر بالای سنگ دانست. نصب قرنیزسنگی به علت تطابق بالایی که با کفپوش های مورد استقبال در گذشته مانند کفپوشسرامیک و سنگ داشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت. اما خوب قرنیز سنگی نسبت بهسایر جنس ها وزن بیشتر و طبعا اجرت نصب قرنیز سنگی بالاتری را شامل می شود.همچنین به علت بالا رفتن قیمت سنگ، قیمت خرید آنها نیز به نسبت سایر موارد بالاترتمام خواهد شد.

البته این نوع قرنیز ها معایب دیگری نیز دارند، این نوع سنگ ها بهمرور زمان ممکن است دچار فرسودگی شوند و استحکام خود را از دست بدهند. البته ایناتفاقات به جنس سنگ مورد استفاده نیز بستگی دارد که به علت هزینه بالا اغلب از سنگهایی با کیفیت متوسط برای نصب قرنیز سنگی استفاده می شود. در صورت استفادهاز سنگ های باکیفیت، می توان این نوع قرنیزها را می توان در گروه محکم ترین نمونههای قرنیز دسته بندی کرد.

نصب قرنیز ام دی اف (mdf)

نصب قرنیز ام دی اف به علت بالا بودن میزان تنوع درطرح و رنگ امروزه بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. با توجه به تنوع و زیباییزیادی که دارند نسبت به قرنیز های سنگی و سرامیکی به صرفه تر هستند. البته باید درهنگام خرید قرنیز ام دی اف دقت کنید زیراکه نمونه های تقلبی و بی کیفیت زیادی دربازار موجود هستند. نصب قرنیز ام دی اف عموما از جنس نوارهای با جنس ام دیاف یا اچ دی اف است که دارای روکش ضد آب پی وی سی می باشند. ضخامت قرنیز ام دی افعموما بین 7 تا 9 سانتی متر است و طولی حدود 3 متر دارند.

از مزایای دیگر نصب قرنیز ام دی اف مقاومت بالای آنها در مقابل قارچو کپک می باشد و به این ترتیب با مجاورت در فضاهایی که رطوبتی هستند مقاومت نسبتا خوبی دارند.

نصب قرنیزپی وی سی (pvc)

قرنیر پی وی سی هم به صورت یک تکه و هم به صورت دو تکه دربازار موجود هستند. در انواع دوتکه پشت آنها محل مناسبی برای عبور کابل ها و سیمهای برق می باشد. قرنیز پی وی سی در عین سبکی دارای استحکام بالایی است ،همچنین این قرنیز گزینه ی مناسبی برای نصب در محیط های مرطوب می باشد. نصبقرنیز پی وی سی در کنار کفپوش pvc زیبایی بی نظیری را به همراه خود خواهد داشت. قیمت نصب قرنیز پی وی سی نسبت به بقیه کمتر است و نسبت به آب و مواد شسمیایی مقاومتخوبی دارد. اما نسبت به گرما مقاومت ندارد و زود دفرمه می شود.

نصب قرنیز سرامیکی

نصب قرنیز سرامیکی مورد پر طرفدار بعدی است. نصب این نوع قرنیز بهعلت طرحدار بودن و تنوع رنگی بالا بیشتر مورد استقبال است. همچنین اگر کفپوشسرامیکی نیز در کف کار شده است ترکیب قرنیز سرامیکی نیز با سرامیک کاری کفیک ترکیب جذاب خواهد شد که مورد استفاده قرار می گیرد.

نصبقرنیز چوبی

اغلب در هنگام اجرای پارکت و لمینت فضای خالی بسیار کمی بین دیوار وکفپوش می گذارند که در هنگام گرما و سرما، انبساط و انقباض های اضافی در فضای خالیایجاد شود، این فضای خالی اغلب به وسیله نصب قرنیز چوبی پوشانده می شود.نصب قرنیز چوبی در دکوراسیون های چوبی جایگاه ویژه ای دارد.

طریقهنصب قرنیز پی وی سی و سرامیکی چگونه است؟

طریقه نصب قرنیزها عموما یا به وسیله سیمان و دوغاب و یا با استفادهاز چسب و میخ های ریز انجام می شود. در کل با توجه به نوع قرنیز، مراحل نصبقرنیزها هم با هم متفاوت خواهند بود.

نصب قرنیز با چسب

طریقه نصب قرنیز پی وی سی اغلب بهوسیله چسب انجام می شود. جهت تعویض قرنیز یا تعمیر قرنیز می توانید خدماتتعمیر قرنیز را با چسب کاشی انجام داد. نصب قرنیز با چسب راه حل بهتری است، زیرابدون کثیف کاری انجام می شود. برای نصب قرنیز با چسب باید سطح زیر کار کاملا صاف ویکدست باشد و سپس با چسم اقدامات لازم بعدی انجام شود.

نصبقرنیز با ملات سیمان

نصب قرنیز سنگی و سرامیکی اغلب با ملات سیمان انجام می شوند. زیراوزن این قرنیزها بالا هستند و باید به صورت محکم به دیوار وصل شوند. البته هزینهنصب قرنیز در این روش بیشتر است زیرا به مصالح بیشتری نیاز دارد و مدت زمانبیشتری برای نصب قرنیز نیاز دارد از این رو اجرت نصب قرنیز نیز بالاتر میرود.

هزینه نصب قرنیز به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نصب قرنیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. متراژقرنیز اولین عامل تاثیرگذار بر اجرت نصب قرنیز است. عامل مهم دیگر نحوه نصباست طبعا هزینه نصب قرنیز چسبی کمتر از هزینه نصب قرنیز با ملاتخواهد بود.

در کارهای تعمیرات قرنیز، مصالح و زمان کمتری مصرف می شود و هزینهدستمزد تعمیر قرنیز نیز کمتر می شود. اما در صورت نیاز به تعویض قرنیز ممکناست قیمت دستمزد نصب قرنیز بیشتر می شود. زیرا نیاز به برداشتن قرنیز قدیمی وتمیزکاری و سپس نصب مجدد قرنیز، زمان و زحمت بیشتری را می طلبد و قیمت نصب قرنیزرا بالا می برد.

قیمت نصب قرنیز پی وی سی یا قیمتنصب قرنیز سرامیکی با هزینه تعمیر یا تعویض آنها با هم تفاوت دارند. اما اگر نیاز باشد قرنیزهایسرامیکی را جدا کنید و به جای آن اقدام به نصب قرنیز چوبی یا پی وی سی کنید،هزینه ها به صورت مجزا محاسبه می شوند. مورد اول اینکه هزینه جدا کردن قرنیزهایقدیمی و مورد دوم نیز اجرت نصاب و قیمت نصب قرنیز پی وی سی می باشد.

نصابقرنیز هوم سرویز را کمترین زمان خبر کنید

اگر به دنبال نصاب قرنیز چوبی یا سرامیکی برای تعمیرات قرنیزو نصب قرنیز هستید می توانید از نصاب قرنیز هوم سرویز کمک بگیرید. شاید در نظرخیلی از افراد نصب قرنیز کار چندان سختی نیست اما نصب قرنیز اگر به درستی انجامنشود ظاهر زیبایی پیدا نخواهد کرد و نتیجه کار چنگی به دل نمی زند. جهت اطلاع ازهزینه نصب قرنیز و مشاوره با متخصصین در این زمینه کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. افراد متخصص در این زمینه که دارای رزومهمشخص و سابقه تایید شده هستند جهت ارائه خدمات و اعلام هزینه با شما تماس خواهندگرفت و درخواستتان را در اسرع وقت انجام می دهند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب قرنیز و همچنین ارایه خدمات نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, دوغاب سرامیک حمام, گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, خدمات بنایی نازک کاری ساختمان, سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط, دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, حمل نخاله با نیسان و وانت, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب قرنیز

نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای

نصب قرنیز دیوار پلاستیکی

نصب قرنیز کابینتی

نصب قرنیز سنگی و نصب قرنیز سرامیک با ملات سیمانی

تعمیر و بازسازی انواع قرنیز

تعمیرات قرنیز کابینت

نصب قرنیز چوبی

نصب قرنیز ام دی اف و چوبی

نظرات کاربران

profile picture
علی کریمی

به موقع تشریف اوردند و کارشونو سریع و با دقت انجام دادند ممنون

شرایط تعمیرات و نصب قرنیز چوبی، پی وی سی و ام دی اف

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب قرنیز اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعویض کلید و پریز
نصب و تعویض کلید و پریز
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
سقف پلی کربنات
سقف پلی کربنات
قیمت از 100,000 الی 25,000,000 تومان
نصب پوستر سه بعدی
نصب پوستر سه بعدی
قیمت از 250,000 الی 900,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 350,000 الی 540,000 تومان