نصب پوستر دیواری

نصب پوستر دیواری

از 1333 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پوستر دیواری در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب پوستر سه بعدی

300,000 الی 450,000 تومان

متوسط قیمت2,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره نصب پوستر دیواری خواهید خواند

  • نصب پوستر دیواری سه بعدی و ساده
  • زیرسازی مناسب قبل از چسباندن پوستر دیواری سه بعدی
  • چه سطوحی برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری مناسب نمی باشد؟
  • بهترین مکان برای چسباندن پوستر دیواری سه بعدی کجاست؟
  • آموزش نصب پوستر دیواری
  • قیمت نصب پوستر دیواری به چه عواملی بستگی دارد؟
  • خدمات نصب پوستر سه بعدی دیواری مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

نصب پوستر دیواری سه بعدی و ساده

نصب پوستر سه بعدی نوعی پوستر مدرن است که به تازگی دربین طراحان دکوراسیون داخلی باب شده است. در پوستر سه بعدی طرح ها و نقوش تکراریوجود ندارد و تنها روی یک دیوار از فضای مورد نظر اجرا می شوند. به طور مثال اغلببه نصب پوستر سه بعدی پشت تلویزیون یا دیوار پشت کاناپه تاکید میشود. نصب پوستر سقفی و نصب پوستر دیواری نیاز به مهارت و تجربهزیادی دارد از این رو این خدمات صرفا باید توسط نصاب پوستر دیواری انجامشود. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با طریقه نصب پوستر دیواری و عوامل موثربر قیمت نصب پوستر دیواری می پردازیم.

زیرسازی مناسب قبل از چسباندن پوستر دیواری سه بعدی

معمولا بزرگتریندیوار را به نصب پوستر دیواری سه بعدی اختصاص می دهند. نصبپوستر کاغذ دیواری نیز یکی ایده بی نظیر برای عمق بخشیدن به فضا است. دیوارمورد نظر برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری باید کاملا صاف باشد و هیچگونه عیب و ایراد و پستی و بلندی نداشته باشد. به هیچ عنوان نباید دیوار یا سقفمورد نظر خیس باشد، زیرا موجب می شود که پوستر دیواری بعد از مدتی باد کند و ازسطح دیوار یا سقف جدا شود.

چه سطوحی برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری مناسب نمی باشد؟

اگر دیوار اتاق یاپذیرایی به تازگی گچ کشیده شده است گزینه خوبی برای نصب پوستر دیواری نیست.زیرا در سطح دیوار گچ کشیده شده رطوبت زیادی قرار دارد که باید طی چند روز به خوبیخشک شود. در غیر این صورت به علت رطوبت محبوس در زیر پوستر کاغذ دیواری،شکل پوستر دفرمه می شود.

نصب پوستر دیواری سهبعدی روی دیوار تازه بتونه شده نیز پیشنهاد نمی شود. زیرا باید سطح بتونه شدهبه خوبی خشک شده و سپس سمباده کاری شود. بعد از آن تمام گرد و غبار اضافی رویدیوار گرفته شود تا بستر خوبی برای اجرای پوستر دیواری باشد.

سطح سیمانی، سطوح گچو خاک شده و رنگ های الیاف دار مانند بلکا و مولتی کالر نیز محل مناسبی برای پوستر کاغذ دیواری نیست. باید تمام ناهمواریهای دیوار به وسیله بتونه به خوبیگرفته شود و سپس آستر کشی شود.

پوستر سه بعدی رویکاشی نیز قابل اجرا است. به شرطی که زیرسازی پوستر به درستی انجام شود. بهگونه ای که تمام درزهای کاشی باید به خوبی گرفته شود و سطح کاشی کاملا صاف و یکدستشود.

بهترین مکان برای چسباندن پوستر دیواری سه بعدی کجاست؟

نصب پوستردیواری سه بعدی پذیرایی

پوسترهای دیواری رامی توان در ساختمان های اداری و مسکونی اجرا کرد. با توجه به تنوع بالای طرح ونقش، هیچ محدودیتی در انتخاب این پوسترهای زیبا و چشم نواز وجود ندارد. بهترین راهبرای تنوع و فرار از یکنواختی این است که دیوار بزرگ پذیرایی را با پوستر تزئینکنید. این طراحی بسیار شیک تر و جذاب تر از طرح های تکراری و خسته کننده کاغذ دیواریاست. با پوستر دیواری گل بخشی از طبیعت را به خانه دعوت می کنید. بدون تردید اینتغییر کم هزینه روی روحیه ساکنین تاثیر زیادی دارد. بعد از اجرای پوستر نباید ازساعت، قاب عکس و …. بر روی آن دیوار استفاده کنید.

نصب پوستردیواری اتاق خواب

اتاق خواب فضایاختصاصی و ویژه ای است که می توانید آن را به هر شکلی که دوست دارید، طراحی کنید.برای دیوار پشت تختخواب می توانید یک پوستر دیواری سه بعدی اتاق خواب با طرح اختصاصی را سفارش دهید. پوستردیواری دریا و طبیعت بسیار آرامش بخش هستند و خوابی خوش و رویایی را به همراهدارند.

نصب پوستردیواری اتاق کودک

پوستر دیواری سه بعدیقابل شستشو و نظافت است. با استفاده از دستمال گردگیری می توانید گرد و خاک راتمیز کنید. جنس مواد اولیه پوستر دیواری طوری است که گرد و غبار و آلودگی را بهخود جذب نمی کند. محصولات مرغوب تر دارای روکش ضد آب و پلی استر می باشند. اینروکش شبیه به پلاستیک شفاف است و مانع نفوذ آب به بافت پوستر می شود. طرح هایپوستر دیواری اتاق کودک را از رنگ های شاد و پر انرژی انتخاب کنید. شخصیت هایکارتونی، ماشین، حیوانات و اجسام هندسی اتاق کودک را به رویایی زنده تبدیل می کند.

نصب پوستردیواری اداری

پوستر دیواری اداری را می توان از انواع طرح های خاص و ویژهانتخاب کرد. تم رنگی اصلی همان رنگ سازمانی است و امکان چاپ لوگو و آرم سازمانینیز بر روی پوستر دیواری اداری وجود دارد. اعتبار شرکت ها از روی دکوراسیون داخلیو طراحی فضای داخل قضاوت می شود. برای اینکه خاص تر دیده شوید از خدمات اجرایانواع پوسترهای ساده و سه بعدی هوم سرویز استفاده کنید.

آموزش نصب پوستر دیواری

اگر به دنبالدریافت آموزش نصب پوستر سه بعدی هستید باید از ابتدا درستقدم بردارید. قدم اول اندازه گیری صحیح است. قبل از هرچیزی باید بدانید که پوستردیواری فقط مختص به دیواری است که اندازه گیری می کنید و نمی توانید به دیواردیگری پوستر را انتقال دهید. برای شروع طول و عرض دیوار را اندازه گیری کنید. اگردیوار داری قناسی است بزرگترین عرض و طول را انتخاب کنید. سپس به ابعاد اندازهگیری شده 3 تا 5 سانتی متر اضافه کنید و سپس پوستر مدنظرتان را سفارش دهید.

از اینجاست که آموزش نصبپوستر دیواری شروع می شود. پوستر دیواری سفارش داده شده روی چند رول با عرضحدود 105 سانت چاپ می شود. همیشه اولین قدم سخت ترین قدم است از این رو چسباندناولین رول پوستر سخت ترین کار است. چسب مخصوص را پشت رول اول بزنید. این چسب بهصورت پودرهای پولکی هستند که با آب مخلوط می شوند. درصد ترکیب آنها بر روی بستهکارخانه سازنده آن درج شده است. برای استحکام بهتر، هنگام مخلوط کردن می توانیدمقداری چسب چوب هم به این ترکیب اضافه کنید و به شکل مایع ژلاتینی می شود.

رول اول راباید کاملا تراز از بالا به سمت پایین بچسبانید. سپس با کاردک مخصوص از بالا تمامسطح پوستر را صاف کنید و بررسی کنید زیر کار اصلا حباب نداشته باشد. قبل از برشنهایی کاملا بررسی کنید که رول صاف چسبانده شده باشد. رول بعدی را به فاصله یکسانت روی رول قبلی قرار دهید به همین ترتیب ادامه دهید.

قیمت نصب پوستر دیواری به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب پوستر کاغذدیواری به عواملزیادی بستگی دارد. مورد اول جنس پوستر و طرح پوستر است. طبعا هزینه نصبپوستر سه بعدی با قیمت نصب پوستر دیواری معمولی تفاوتهایی دارد. زیرا ظرافت در نمونه های سه بعدی باید بیشتر رعایت شود به همین ترتیب دستمزدنصاب پوستردیواریرا افزایش می دهد. همچنین اگر پوستر شما از طرح های آماده باشدچسباندن آن آسان تر است و هزینه آن نیز کمتر می شود. اما اگر طرح شما درخواستیاست دستمزد چسباندن پوستر سه بعدی افزایش پیدا خواهد کرد.

مورد بعدی که دربرآورد قیمت پوستر سه بعدی تاثیر دارد، شکل دیوار است.اجرای پوستر روی دیوارهای منحنی و زاویه دار سخت تر است به همین علت دستمزد نصبپوستر بالاتری گرفته می شود. ابعاد و اندازه دیوار نیز بر قیمت نصبپوستر دیواری سه بعدی تاثیر دارد. زیرا به تعداد نصاب پوستردیواری بیشتری نیاز است و تعداد روزهای بیشتری باید به این کار اختصاصداده شود.

اندازه گیری دیوار ازعوامل موثر بر قیمت نصب پوستر دیواری است. دیوار مورد نظرتان اگر صافو بدون منحنی است، خود کارفرما می‌تواند کار اندازه گیری را همانطور که پیش ترتوضیح دادیم انجام دهد و در هزینه ها صرفه جویی کند. همچنین در صورت نیاز به انجامزیرسازی پوستر، هزینه آماده سازی سطح به صورت مجزا محاسبه می شود و از هزینه نصب جدااست. اگر ایرادات دیوار بسیار زیاد است باید توسط نیروهای متخصص ایرادات گرفته وآماده شود.

خدمات نصب پوستر سه بعدی دیواری مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات اجرای هر نوع پوستر دیواری تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت نصب پوستر دیواریسه بعدی دقیق با شما تماس خواهند گرفت.

بهتر است قبل از ثبتسفارش در ارتباط با تمام موارد مربوطه مانند قیمت پوستر دیواری، مدت زمان اجرایکار با نصاب پوستر دیواری به توافق برسید تا نتیجه کار دقیقا با نظر شماتطابق داشته باشد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پوستر دیواری و همچنین ارایه خدمات نصب پوستر کاغذ دیواری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پوستر دیواری

نصب پوستر کاغذ دیواری

نصب پوستر سه بعدی روی دیوار

نصاب پوستر دیواری حرفه ای

نصب پوستر سه بعدی در پذیرایی و اتاق خواب

زیرسازی جهت نصب انواع پوستر 3D و کاغذ دیواری های سه بعدی

نصب پوستر تری دی روی دیوار گچی، سیمانی، رنگ پلاستیک، روغنی و ...

نظرات کاربران

profile picture
کبرا محمدی

هم سریع اومدن هم آقای خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و از نظر کاری هم کارشون بسیارعالی بود

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

شرایط نصب پوستر کاغذ دیواری سه بعدی با نصاب پوستر حرفه ای

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تامین چسب مورد نیاز برای نصب پوستر بر عهده همیار می باشد و هزینه ای برای مشتری در بر نخواهد داشت.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید به صورت مجزا از هزینه نصب پوستر اعلام می شود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wooden-library-shelf
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 300,000 الی 2,500,000 تومان
furniture-upholstery
رویه کوبی مبل
قیمت از 4,400,000 الی 4,400,000 تومان
patina
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 300,000 الی 2,500,000 تومان
parquet-installation-repair
نصب پارکت
قیمت از 2,700,000 الی 14,000,000 تومان