نصب پوستر دیواری

نصب پوستر دیواری

از 1333 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پوستر دیواری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب پوستر سه بعدی

300,000 الی 450,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت850,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره نصب پوستر دیواری خواهید خواند

  • نصب پوستر دیواری سه بعدی و ساده
  • زیرسازی مناسب قبل از چسباندن پوستر دیواری سه بعدی
  • چه سطوحی برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری مناسب نمی باشد؟
  • بهترین مکان برای چسباندن پوستر دیواری سه بعدی کجاست؟
  • آموزش نصب پوستر دیواری
  • قیمت نصب پوستر دیواری به چه عواملی بستگی دارد؟
  • خدمات نصب پوستر سه بعدی دیواری مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

نصب پوستر دیواری سه بعدی و ساده

نصب پوستر سه بعدی نوعی پوستر مدرن است که به تازگی در بین طراحان دکوراسیون داخلی باب شده است. در پوستر سه بعدی طرح ها و نقوش تکراری وجود ندارد و تنها روی یک دیوار از فضای مورد نظر اجرا می شوند. به طور مثال اغلب به نصب پوستر سه بعدی پشت تلویزیون یا دیوار پشت کاناپه تاکید می شود. نصب پوستر سقفی و نصب پوستر دیواری نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد از این رو این خدمات صرفا باید توسط نصاب پوستر دیواری انجام شود. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با طریقه نصب پوستر دیواری و عوامل موثر بر قیمت نصب پوستر دیواری می پردازیم.

زیرسازی مناسب قبل از چسباندن پوستر دیواری سه بعدی

معمولا بزرگترین دیوار را به نصب پوستر دیواری سه بعدی اختصاص می دهند. نصب پوستر کاغذ دیواری نیز یکی ایده بی نظیر برای عمق بخشیدن به فضا است. دیوار مورد نظر برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری باید کاملا صاف باشد و هیچ گونه عیب و ایراد و پستی و بلندی نداشته باشد. به هیچ عنوان نباید دیوار یا سقف مورد نظر خیس باشد، زیرا موجب می شود که پوستر دیواری بعد از مدتی باد کند و از سطح دیوار یا سقف جدا شود.

چه سطوحی برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری مناسب نمی باشد؟

اگر دیوار اتاق یا پذیرایی به تازگی گچ کشیده شده است گزینه خوبی برای نصب پوستر دیواری نیست. زیرا در سطح دیوار گچ کشیده شده رطوبت زیادی قرار دارد که باید طی چند روز به خوبی خشک شود. در غیر این صورت به علت رطوبت محبوس در زیر پوستر کاغذ دیواری، شکل پوستر دفرمه می شود.

نصب پوستر دیواری سه بعدی روی دیوار تازه بتونه شده نیز پیشنهاد نمی شود. زیرا باید سطح بتونه شده به خوبی خشک شده و سپس سمباده کاری شود. بعد از آن تمام گرد و غبار اضافی روی دیوار گرفته شود تا بستر خوبی برای اجرای پوستر دیواری باشد.

سطح سیمانی، سطوح گچ و خاک شده و رنگ های الیاف دار مانند بلکا و مولتی کالر نیز محل مناسبی برای پوستر کاغذ دیواری نیست. باید تمام ناهمواریهای دیوار به وسیله بتونه به خوبی گرفته شود و سپس آستر کشی شود.

پوستر سه بعدی روی کاشی نیز قابل اجرا است. به شرطی که زیرسازی پوستر به درستی انجام شود. به گونه ای که تمام درزهای کاشی باید به خوبی گرفته شود و سطح کاشی کاملا صاف و یکدست شود.

بهترین مکان برای چسباندن پوستر دیواری سه بعدی کجاست؟

نصب پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی

پوسترهای دیواری را می توان در ساختمان های اداری و مسکونی اجرا کرد. با توجه به تنوع بالای طرح و نقش، هیچ محدودیتی در انتخاب این پوسترهای زیبا و چشم نواز وجود ندارد. بهترین راه برای تنوع و فرار از یکنواختی این است که دیوار بزرگ پذیرایی را با پوستر تزئین کنید. این طراحی بسیار شیک تر و جذاب تر از طرح های تکراری و خسته کننده کاغذ دیواری است. با پوستر دیواری گل بخشی از طبیعت را به خانه دعوت می کنید. بدون تردید این تغییر کم هزینه روی روحیه ساکنین تاثیر زیادی دارد. بعد از اجرای پوستر نباید از ساعت، قاب عکس و …. بر روی آن دیوار استفاده کنید.

نصب پوستر دیواری اتاق خواب

اتاق خواب فضای اختصاصی و ویژه ای است که می توانید آن را به هر شکلی که دوست دارید، طراحی کنید. برای دیوار پشت تختخواب می توانید یک پوستر دیواری سه بعدی اتاق خواب با طرح اختصاصی را سفارش دهید. پوستر دیواری دریا و طبیعت بسیار آرامش بخش هستند و خوابی خوش و رویایی را به همراه دارند.

نصب پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری سه بعدی قابل شستشو و نظافت است. با استفاده از دستمال گردگیری می توانید گرد و خاک را تمیز کنید. جنس مواد اولیه پوستر دیواری طوری است که گرد و غبار و آلودگی را به خود جذب نمی کند. محصولات مرغوب تر دارای روکش ضد آب و پلی استر می باشند. این روکش شبیه به پلاستیک شفاف است و مانع نفوذ آب به بافت پوستر می شود. طرح های پوستر دیواری اتاق کودک را از رنگ های شاد و پر انرژی انتخاب کنید. شخصیت های کارتونی، ماشین، حیوانات و اجسام هندسی اتاق کودک را به رویایی زنده تبدیل می کند.

نصب پوستر دیواری اداری

پوستر دیواری اداری را می توان از انواع طرح های خاص و ویژه انتخاب کرد. تم رنگی اصلی همان رنگ سازمانی است و امکان چاپ لوگو و آرم سازمانی نیز بر روی پوستر دیواری اداری وجود دارد. اعتبار شرکت ها از روی دکوراسیون داخلی و طراحی فضای داخل قضاوت می شود. برای اینکه خاص تر دیده شوید از خدمات اجرای انواع پوسترهای ساده و سه بعدی هوم سرویز استفاده کنید.

آموزش نصب پوستر دیواری

اگر به دنبال دریافت آموزش نصب پوستر سه بعدی هستید باید از ابتدا درست قدم بردارید. قدم اول اندازه گیری صحیح است. قبل از هرچیزی باید بدانید که پوستر دیواری فقط مختص به دیواری است که اندازه گیری می کنید و نمی توانید به دیوار دیگری پوستر را انتقال دهید. برای شروع طول و عرض دیوار را اندازه گیری کنید. اگر دیوار داری قناسی است بزرگترین عرض و طول را انتخاب کنید. سپس به ابعاد اندازه گیری شده 3 تا 5 سانتی متر اضافه کنید و سپس پوستر مدنظرتان را سفارش دهید.

از اینجاست که آموزش نصب پوستر دیواری شروع می شود. پوستر دیواری سفارش داده شده روی چند رول با عرض حدود 105 سانت چاپ می شود. همیشه اولین قدم سخت ترین قدم است از این رو چسباندن اولین رول پوستر سخت ترین کار است. چسب مخصوص را پشت رول اول بزنید. این چسب به صورت پودرهای پولکی هستند که با آب مخلوط می شوند. درصد ترکیب آنها بر روی بسته کارخانه سازنده آن درج شده است. برای استحکام بهتر، هنگام مخلوط کردن می توانید مقداری چسب چوب هم به این ترکیب اضافه کنید و به شکل مایع ژلاتینی می شود.

رول اول را باید کاملا تراز از بالا به سمت پایین بچسبانید. سپس با کاردک مخصوص از بالا تمام سطح پوستر را صاف کنید و بررسی کنید زیر کار اصلا حباب نداشته باشد. قبل از برش نهایی کاملا بررسی کنید که رول صاف چسبانده شده باشد. رول بعدی را به فاصله یک سانت روی رول قبلی قرار دهید به همین ترتیب ادامه دهید.

قیمت نصب پوستر دیواری به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب پوستر کاغذ دیواری به عوامل زیادی بستگی دارد. مورد اول جنس پوستر و طرح پوستر است. طبعا هزینه نصب پوستر سه بعدی با قیمت نصب پوستر دیواری معمولی تفاوت هایی دارد. زیرا ظرافت در نمونه های سه بعدی باید بیشتر رعایت شود به همین ترتیب دستمزد نصاب پوستردیواریرا افزایش می دهد. همچنین اگر پوستر شما از طرح های آماده باشد چسباندن آن آسان تر است و هزینه آن نیز کمتر می شود. اما اگر طرح شما درخواستی است دستمزد چسباندن پوستر سه بعدی افزایش پیدا خواهد کرد.

مورد بعدی که در برآورد قیمت پوستر سه بعدی تاثیر دارد، شکل دیوار است. اجرای پوستر روی دیوارهای منحنی و زاویه دار سخت تر است به همین علت دستمزد نصب پوستر بالاتری گرفته می شود. ابعاد و اندازه دیوار نیز بر قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی تاثیر دارد. زیرا به تعداد نصاب پوستر دیواری بیشتری نیاز است و تعداد روزهای بیشتری باید به این کار اختصاص داده شود.

اندازه گیری دیوار از عوامل موثر بر قیمت نصب پوستر دیواری است. دیوار مورد نظرتان اگر صاف و بدون منحنی است، خود کارفرما می‌تواند کار اندازه گیری را همانطور که پیش تر توضیح دادیم انجام دهد و در هزینه ها صرفه جویی کند. همچنین در صورت نیاز به انجام زیرسازی پوستر، هزینه آماده سازی سطح به صورت مجزا محاسبه می شود و از هزینه نصب جدا است. اگر ایرادات دیوار بسیار زیاد است باید توسط نیروهای متخصص ایرادات گرفته و آماده شود.

خدمات نصب پوستر سه بعدی دیواری مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات اجرای هر نوع پوستر دیواری تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی دقیق با شما تماس خواهند گرفت.

بهتر است قبل از ثبت سفارش در ارتباط با تمام موارد مربوطه مانند قیمت پوستر دیواری، مدت زمان اجرای کار با نصاب پوستر دیواری به توافق برسید تا نتیجه کار دقیقا با نظر شما تطابق داشته باشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پوستر دیواری و همچنین ارایه خدمات نصب پوستر کاغذ دیواری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پوستر دیواری

نصب پوستر کاغذ دیواری

نصب پوستر سه بعدی روی دیوار

نصاب پوستر دیواری حرفه ای

نصب پوستر سه بعدی در پذیرایی و اتاق خواب

زیرسازی جهت نصب انواع پوستر 3D و کاغذ دیواری های سه بعدی

نصب پوستر تری دی روی دیوار گچی، سیمانی، رنگ پلاستیک، روغنی و ...

نظرات کاربران

profile picture
سید کیوان جزایری

بسیار از ایشان سپاسگزاریم ازشما ممنونم که انتخابتون برای نیرو عالی بود خواهش میکنم از ایشان تقدیر وسلام مرابه ایشان برسانید

profile picture
رضا زاهدی فر

با سلام جناب رودبارانی بسیار انسان مرتب و کاربلد ، وقت شناس و با شخصیتی بودند.

profile picture
مریم اسدی

آقای اتفاقی روز تعطیل تشریف آوردن کار ما رو به بهترین شکل انجام دادن من بالاترین امتیاز رو بهشون میدم کارشون فوق العاده بود👍

profile picture
هومن رستمی

بسیار انسان محترم و کاربلدی بودند و نهایت دقت را داشتند.هزینه انجام کار منصفانه بود.

شرایط نصب پوستر کاغذ دیواری سه بعدی با نصاب پوستر حرفه ای

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تامین چسب مورد نیاز برای نصب پوستر بر عهده همیار می باشد و هزینه ای برای مشتری در بر نخواهد داشت.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید به صورت مجزا از هزینه نصب پوستر اعلام می شود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wooden-library-shelf
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 14,000,000 الی 14,000,000 تومان
furniture-upholstery
رویه کوبی مبل
قیمت از 150,000 الی 1,500,000 تومان
patina
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 20,000,000 الی 20,000,000 تومان
parquet-installation-repair
نصب پارکت
قیمت از 28,000,000 الی 28,000,000 تومان