banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
نصب پوستر سه بعدی

نصب پوستر سه بعدی

از 1333 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی

قیمت نصب پوستر سه بعدی

300,000 الی 450,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب پوستر و کاغذ دیواری سه بعدی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تامین چسب مورد نیاز برای نصب پوستر بر عهده همیار می باشد و هزینه ای برای مشتری در بر نخواهد داشت.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید به صورت مجزا از هزینه نصب پوستر اعلام می شود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

پوستر سه بعدی برای پذیرایی و اتاق خواب

پوستر سه بعدی نوعی پوستر مدرن است که به تازگی در بین طراحاندکوراسیون داخلی باب شده است. در پوستر سه بعدی طرح ها و نقوش تکراری وجود ندارد وتنها روی یک دیوار از فضای مورد نظر اجرا می شوند. به طور مثال اغلب به نصبپوستر سه بعدی پشت تلویزیون یا دیوار پشت کاناپه تاکید می شود. نصبپوستر سقفی و دیواری سه بعدی نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد از این رواین خدمات صرفا باید توسط نصاب پوستر دیواری انجام شود. در ادامهتوضیحاتی در ارتباط با طریقه نصب پوستر دیواری و عوامل موثر بر هزینه نصبپوستر سه بعدی می پردازیم.

زیرسازی مناسب قبل از چسباندن پوستر دیواری سهبعدی

معمولا بزرگترین دیوار را به نصب پوستر دیواری سه بعدی اختصاصمی دهند. نصب پوستر سه بعدی اتاق خواب نیز یکی ایده بی نظیر برای عمقبخشیدن به فضا است. دیوار مورد نظر برای چسباندن پوستر سه بعدی بایدکاملا صاف باشد و هیچ گونه عیب و ایراد و پستی و بلندی نداشته باشد. به هیچ عنواننباید دیوار یا سقف مورد نظر خیس باشد، زیرا موجب می شود که پوستر بعد از مدتی بادکند و از سطح دیوار یا سقف جدا شود.

چه سطوحی برای چسباندن پوستر سه بعدی مناسب نمیباشد؟

اگر دیوار اتاق یا پذیرایی به تازگی گچ کشیده شده است گزینه خوبیبرای نصب پوستر سه بعدی اتاق خواب نیست. زیرا در سطح دیوار گچکشیده شده رطوبت زیادی قرار دارد که باید طی چند روز به خوبی خشک شود. در غیر اینصورت به علت رطوبت محبوس در زیر پوستر سه بعدی برای پذیرایی، شکلپوستر دفرمه می شود.

نصب پوستر دیواری سه بعدی رویدیوار تازه بتونه شده نیز پیشنهاد نمی شود. زیرا باید سطح بتونه شده به خوبی خشکشده و سپس سمباده کاری شود. بعد از آن تمام گرد و غبار اضافی روی دیوار گرفته شودتا بستر خوبی برای اجرای پوستر دیواری باشد.

سطح سیمانی، سطوح گچ و خاک شده و رنگ های الیاف دار مانند بلکا ومولتی کالر نیز محل مناسبی برای  پوستر کاغذ دیواری نیست. باید تمام ناهمواریهای دیوار به وسیله بتونه به خوبی گرفته شود و سپس آستر کشی شود.

پوستر سه بعدی روی کاشی نیز قابل اجرا است. به شرطی که زیرسازیپوستر به درستی انجام شود. به گونه ای که تمام درزهای کاشی باید به خوبی گرفته شودو سطح کاشی کاملا صاف و یکدست شود.

بهترین مکان برای چسباندن پوستر دیواری سه بعدیکجاست؟

نصب پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی

پوسترهای دیواری را می توان در ساختمان های اداری و مسکونی اجرا کرد.با توجه به تنوع بالای طرح و نقش، هیچ محدودیتی در انتخاب این پوسترهای زیبا و چشمنواز وجود ندارد. بهترین راه برای تنوع و فرار از یکنواختی این است که دیوار بزرگپذیرایی را با پوستر تزئین کنید. این طراحی بسیار شیک تر و جذاب تر از طرح هایتکراری و خسته کننده کاغذ دیواری است. با پوستر دیواری گل بخشی از طبیعت را بهخانه دعوت می کنید. بدون تردید این تغییر کم هزینه روی روحیه ساکنین تاثیر زیادیدارد. بعد از اجرای پوستر نباید از ساعت، قاب عکس و …. بر روی آن دیوار استفادهکنید.

پوستر دیواری اتاق خواب

اتاق خواب فضای اختصاصی و ویژه ای است که می توانید آن را به هر شکلیکه دوست دارید، طراحی کنید. برای دیوار پشت تختخواب می توانید یک پوستر دیواریسه بعدی اتاقخواب با طرح اختصاصی را سفارش دهید. پوستر دیواری دریا و طبیعت بسیارآرامش بخش هستند و خوابی خوش و رویایی را به همراه دارند. 

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری سه بعدی قابل شستشو و نظافت است. با استفاده از دستمالگردگیری می توانید گرد و خاک را تمیز کنید. جنس مواد اولیه پوستر دیواری طوری استکه گرد و غبار و آلودگی را به خود جذب نمی کند. محصولات مرغوب تر دارای روکش ضد آبو پلی استر می باشند. این روکش شبیه به پلاستیک شفاف است و مانع نفوذ آب به بافت پوسترمی شود. طرح های پوستر دیواری اتاق کودک را از رنگ های شاد و پر انرژی انتخابکنید. شخصیت های کارتونی، ماشین، حیوانات و اجسام هندسی اتاق کودک را به رویاییزنده تبدیل می کند.

پوستر دیواری اداری

پوستر دیواری اداری را می توان از انواع طرح های خاص و ویژه انتخابکرد. تم رنگی اصلی همان رنگ سازمانی است و امکان چاپ لوگو و آرم سازمانی نیز برروی پوستر دیواری  سه بعدی اداری وجوددارد. اعتبار شرکت ها از روی دکوراسیون داخلی و طراحی فضای داخل قضاوت می شود.برای اینکه خاص تر دیده شوید از خدمات اجرای انواع پوسترهای ساده و سه بعدی هومسرویز استفاده کنید.

آموزش نصب پوستر سه بعدی دیواری

اگر به دنبال دریافت آموزش نصب پوستر سه بعدی هستیدباید از ابتدا درست قدم بردارید. قدم اول اندازه گیری صحیح است. قبل از هرچیزیباید بدانید که پوستر دیواری فقط مختص به دیواری است که اندازه گیری می کنیدو نمی توانید به دیوار دیگری پوستر را انتقال دهید. برای شروع طول و عرض دیوار رااندازه گیری کنید. اگر دیوار داری قناسی است بزرگترین عرض و طول را انتخاب کنید.سپس به ابعاد اندازه گیری شده 3 تا 5 سانتی متر اضافه کنید و سپس پوستر مدنظرتانرا سفارش دهید.

از اینجاست که آموزش نصب پوستر دیواری سه بعدی شروعمی شود. پوستر دیواری سفارش داده شده روی چند رول با عرض حدود 105 سانت چاپ میشود. همیشه اولین قدم سخت ترین قدم است از این رو چسباندن اولین رول پوستر سختترین کار است. چسب مخصوص را پشت رول اول بزنید. این چسب به صورت پودرهای پولکیهستند که با آب مخلوط می شوند. درصد ترکیب آنها بر روی بسته کارخانه سازنده آن درجشده است. برای استحکام بهتر، هنگام مخلوط کردن می توانید مقداری چسب چوب هم به اینترکیب اضافه کنید و به شکل مایع ژلاتینی می شود.

 رول اول را باید کاملا تراز از بالا به سمت پایین بچسبانید. سپسبا کاردک مخصوص از بالا تمام سطح پوستر را صاف کنید و بررسی کنید زیر کار اصلاحباب نداشته باشد. قبل از برش نهایی کاملا بررسی کنید که رول صاف چسبانده شدهباشد. رول بعدی را به فاصله یک سانت روی رول قبلی قرار دهید به همین ترتیب ادامهدهید.

قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی به چه عواملیبستگی دارد؟

هزینه نصب پوستر دیواری سه بعدی بهعوامل زیادی بستگی دارد. مورد اول جنس پوستر و طرح پوستر است. طبعا هزینهنصب پوستر سه بعدی با هزینه پوستر دیواری معمولی تفاوتهایی دارد. زیرا ظرافت در نمونه های سه بعدی باید بیشتر رعایت شود به همینترتیب دستمزد نصاب پوستر سه بعدی را افزایش می دهد. همچنین اگرپوستر شما از طرح های آماده باشد چسباندن آن آسان تر است و هزینه آن نیز کمتر میشود. اما اگر طرح شما درخواستی است دستمزد چسباندن پوستر سه بعدی افزایشپیدا خواهد کرد.

مورد بعدی که در برآورد قیمت پوستر سه بعدی تاثیردارد، شکل دیوار است. اجرای پوستر روی دیوارهای منحنی و زاویه دار سخت تر است بههمین علت دستمزد بالاتری گرفته می شود. ابعاد و اندازه دیوار نیز بر قیمتنصب پوستر دیواری سه بعدی تاثیر دارد. زیرا به تعداد نصاب پوستردیواری بیشتری نیاز است و تعداد روزهای بیشتری باید به این کار اختصاصداده شود.

اندازه گیری دیوار از عوامل موثر بر هزینه نصب پوستر دیواریسه بعدی است. دیوار مورد نظرتان اگر صاف و بدون منحنی است، خود کارفرمامی‌تواند کار اندازه گیری را همانطور که پیش تر توضیح دادیم انجام دهد و در هزینهها صرفه جویی کند. همچنین در صورت نیاز به انجام زیرسازی پوستر، هزینه آماده سازیسطح به صورت مجزا محاسبه می شود و از هزینه نصب جدا است. اگر ایرادات دیوار بسیارزیاد است باید توسط نیروهای متخصص ایرادات گرفته و آماده شود.

خدمات نصب پوستر سه بعدی دیواری مدرن توسطمتخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات اجرای هر نوع پوستر دیواری تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت مشاوره واعلام هزینه های دقیق با شما تماس خواهند گرفت.

بهتر است قبل از ثبت سفارش در ارتباط با تمام موارد مربوطه مانندهزینه چاپ پوستر، مدت زمان اجرای کار با نصاب پوستر دیواری به توافقبرسید تا نتیجه کار دقیقا با نظر شما تطابق داشته باشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس..

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب پوستر سه بعدی روی سقف و دیوار
نصب پوستر سه بعدی در پذیرایی و اتاق خواب
نصب پوستر تری دی روی دیوار گچی، سیمانی، رنگ پلاستیک، روغنی و غیره
انجام زیرسازی جهت نصب انواع پوستر 3D و کاغذ دیواری های سه بعدی

همیاران سرویس نصب پوستر سه بعدی

 نظرات کاربران

profile picture
خانم کیان

بسیار انسان با شخصیتی بودن و توی کارشون خیلی مهارت داشتن

profile picture
مرضیه سلیمانی
7 روز پیش |جعفر پژهان

خیلی آقای خوبی بودن بسیار مودب بود یه ذره از کار کم نزاشتن خیلی با وجدان کار میکنن من دوباره حتما میخوام ایشون تشریف بیارن

profile picture
پزشکی
6 روز پیش |آرمین کوشکی

خیلی مرتب و با احتیاط کارو انجام دادن عالی بود سرویس جابجاییتون

profile picture
طاها اباذری

همسایه ها خیلی از کارشون راضی بودن خیلی تمیز کار بودن نقطه های ریز روی پیریزهارو تماما پاک کرده بودن خیلی دقیق و خوش برخورد بودن ایشون

خدمات مرتبط

ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 300,000 الی 2,500,000 تومان
رویه کوبی مبل
رویه کوبی مبل
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 300,000 الی 2,500,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان