banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی

ساخت کتابخانه و طبقه چوبی

از 1209 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کتابخانه چوبی و انواع قفسه دکوری و طبقات با ام دی اف

قیمت ساخت کتابخانه ساده ام دی اف

1,500,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت ساخت کتابخانه طرح دار ام ادی اف

3,000,000 الی 10,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت طبقات چوبی و کتابخانه چوبی و ام دی اف

سرویس ساخت کتابخانه چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کتابخانه و قفسه چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از کمد کامل، ساخت کتابخانه کامل به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد. در حالت استاندارد عمق کمد دیواری حدود 50 تا 60 سانتی متر خواهد بود و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر خواهد کرد.

سرویس ساخت کتابخانه و قفسه چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کمد دیواری از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس کتابخانه و قفسه چوبی حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت کتابخانه چوبی و ساخت انواع قفسه چوبی دیواری

ساخت کتابخانه چوبی یا ساخت قفسه کتاب از مواردی هستند که اغلب به صورت سفارشی اجرا می شوند. به عبارت دیگر طرح کتابخانه بر اساس فضای در دسترس و همچنین سبک خانه طراحی می شود و سپس بر اساس مدل کتابخانه، بهترین متریال نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با یک سرچ کلی در اینترنت با انواع کتابخانه چوبی مواجه می شوید که خریداری نمونه های آماده آنها اغلب امکان پذیر نیست. در واقع تنها با ساخت کتابخانه چوبی سفارشی می توانید طرح یا ایده مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.

ساخت قفسه چوبی در منزل نیز با اهداف متفاوتی انجام می شود. به طور مثال از طراحی قفسه چوبی برای قرار دادن دکوری ها و یا حتی به عنوان جاگلدانی استفاده می شود. ساخت قفسه چوبی یا ساخت شلف در طراحی های مدرن، جایگاه ویژه ای دارند. به گونه ای که با کمترین هزینه ساخت قفسه چوبی می توانید تغییرات بزرگ به وجود بیاورید. اما در ارتباط با هزینه ساخت کتابخانه چوبی، موارد زیادی دخیل هستند که در ادامه به معرفی انواع ساخت کتابخانه با ام دی اف و چوب طبیعی و البته قیمت کتابخانه چوبی و قفسه چوبی خواهیم پرداخت.

ساخت کتابخانه در منزل

کتابخانه چوبی یکی از موارد ضروری برای سر و سامان دادن به کتابهای همه ی اعضای خانواده است. در خیلی از موارد افراد ترجیح می دهند که خودشان دست به ساختن کتابخانه دست ساز بزنند. شاید در ابتدا ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی برایتان کمی عجیب به نظر برسد اما خوب دور از ذهن نیست. اما در این موارد نمی توانید انتظار ظاهر لوکس کتابخانه چوبی را داشته باشید.

برای ساخت کتابخانه سفارشی و ساخت قفسه چوبی سفارشی باید نکات ظریف و مهمی را رعایت کنید. تا نتیجه کار چیز قابل عرضه ای در بیاید. در ابتدا ببینید ساخت قفسه چوبی دیواری مد نظرتان برای چه مقدار وسیله هایی و چه تعداد کتاب در نظر گرفته شده است. در صورتی که وسایل مورد نظرتان سنگین است نباید طول قفسه ها را در نقشه ساخت کتابخانه خانگی زیاد بگیرید به جای اینکار باید تعداد طبقات را افزایش دهید. ارتفاع هر قفسه تا قفسه بعدی 50 تا 60 سانتی متر باید باشد. عمق هر قفسه به اندازه وسایل و کتابهای شما بستگی دارد. می توانید بزرگترین کتاب را مرجع خود قرار دهید و عمق قفسه ها به این ترتیب تعیین کنید. همچنین می توانید با استفاده از کمی خلاقیت، سلیقه و رنگ آمیزی زیبایی کتابخانه خانگی خود را چندین برابر کنید.

انواع مدل های ساخت کتابخانه دیواری

انواع مدل کتابخانه کوچک و بزرگ بسیار وسیع هستند. هیچ حد و مرزی در مدل کتابخانه چوبی وجود ندارد. استفاده از انواع متریال mdf و چوب در طراحی های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

کتابخانه چوبی ایستاده

کتابخانه‌ ایستاده اغلب به صورت توکار اجرا می‌شود. ابعاد قفسه‌ها بر اساس نوع نیاز کاربر و طراحی به صورت منظم یا نامنظم ساخته می شوند. این نوع طراحی کتابخانه چوبی برای افرادی است که مایلند یک دیوار را به کتابخانه چوبی و  قفسه کتاب اختصاص دهند.

کتابخانه کنجی

طراحی و ساخت کتابخانه کنجی برای بهره برداری حداکثری از فضاهای پرت خانه پیشنهاد می شود. ساخت شلف کنج دیوار یک نمونه از ایده های مهیج در خانه های کوچک است.

کتابخانه چوبی مدرن

ساخت کتابخانه چوبی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. انواع متریال در طراحی مدرن با هم ترکیب می شوند و اشکال متنوعی را پدید می آورند. امروزه طراحی های منحصر به فردی در این زمینه انجام می شود که در وهله اول به فضای موجود و مورد بعدی به بودجه و هزینه ساخت کتابخانه چوبی بستگی دارد.

ساخت کتابخانه ساده

ساخت کتابخانه دیواری ساده بیش از هر مدل دیگری مورد توجه قرار گرفته است. زیرا در کنار حال و هوای زیبایی که به خانه می بخشد، قیمت کتابخانه چوبی ساده نیز مناسب است.

ساخت کتابخانه با پالت چوبی

کتابخانه با پالت چوبی نیز از نمونه های مدرن و جذاب است. این نوع طراحی در کنار سادگی زیبایی زیادی به همراه خود دارد و به راحتی با سایر متریال های ساده ترکیب می شوند. 

آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف

یکی از پر کاربرد ترین و ارزان ترین ملزومات در ساخت قفسه و کتابخانه چوبی استفاده از ام دی اف می باشد. یکی از ساده ترین روش ها در آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف استفاده از نگهدارنده های فلزی است. بدین ترتیب که هر تعداد قفسه را می توانید به وسیله این نگهدارنده ها به دیوار متصل کنید. البته به خاطر داشته باشید که این نگهدارنده ها توانایی تحمل وزن بالا را ندارند. همچنین برش ام دی اف را باید به کارگاههای نجاری که لوازم لازم را در اختیار دارند، بسپارید.

قفسه چوبی ساده چه کابردهایی دارد؟

حتما با یک سرچ ساده در اینترنت با همین عنوان با طرح هایی مواجه شده اید که پیش خودتان گفته اید واقعا چطور می شود که ساخت قفسه چوبی ساده تا این حد زیبا باشد. معمولا در کنج آشپزخانه یا در دیوار پاسیو اقدام به ساخت شلف دیواری می کنند که مکان مناسبی برای قرار دادن دکوری و گلدان های زیبا است. زیباترین طرح ساخت شلف دیواری با متریال چوب اجرا می شود.

قفسه چوبی برای آشپزخانه

با دقت بیشتر در طرح های مدرن آشپزخانه متوجه می شویم که در قسمت های مختلف این مکان اقدام به ساخت طبقات جعبه ای یا ساخت شلف باکس می کنند. در طراحی های مدرن استفاده از طبقات چوبی کوچک و شیک باعث روح بخشیدن به فضای آشپزخانه می شود. که می توان از آنها را به عنوان فضایی برای چیدمان ظروف زیبا در نظر گرفت.

قفسه آشپزخانه چوبی می تواند وزن زیادی را تحمل کند به همین سبب می توانید به راحتی وسایل و ظروف آشپزخانه را با خیال راحت روی آن قرار دهید. ساخت شلف چوبی در آشپزخانه های کوچک بسیار کاربردی هستند با ساخت طبقات چوبی می توان ازدیوارهای آشپزخانه و فضاهای خالی بهترین استفاده را نمود.

قیمت ساخت کتابخانه چوبی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت کتابخانه و قیمت ساخت قفسه چوبی به موارد متعددی بستگی دارند. نوع طراحی اولین موردی است که در قیمت کتابخانه چوبی تاثیر دارد. اشکال و طرح های نامتعارف اغلب دستمزد ساخت کتابخانه بالاتری را شامل می شوند. مورد بعدی که در قیمت تاثیر دارد متریال مورد استفاده در آن است. طبعا هزینه ساخت کتابخانه با ام دی اف یا هزینه ساخت کتابخانه با چوب گردو یا راش برابری نمی کند. همچنین ابعاد کتابخانه نیز تعیین کننده هستند. قیمت ساخت قفسه چوبی نیز بر اساس مدل و البته ابعاد و تعداد طبقات مد نظر تعیین می شود. اگر به دنبال ساخت کتابخانه ارزان هستید، باید اقرار کنیم که نباید انتظار استفاده از متریال مرغوب و درجه یک را داشته باشید. در ساخت کتابخانه چوبی ارزان اغلب از متریالی نظیر نئوپان و لترون استفاده می شود که مقاومت چندانی ندارند!

سفارش ساخت کتابخانه و قفسه چوبی در هوم سرویز

ساخت قفسه کتابخانه چوبی از جمله مواردی هستند که باید سفارشی و مختص به فضای مورد نظر ساخته شوند، در این صورت نتیجه بسیار دلپذیر تر خواهد بود. از مزیت های سفارش ساخت قفسه چوبی و سفارش کتابخانه چوبی این مورد می باشد که می توانید تمام قسمت هایی که مد نظرتان است را به کلی پوشش دهید. همچنین  قفسه چوبی سفارشی می تواند کاملا بر اساس خلاقیت مشتری باشد و فقط نجار اجرا کننده این اثر هنری باشد. در واقع طراحی از شما اجرا از ما. جهت سفارش کتابخانه چوبی و ساخت قفسه چوبی انباری کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. برای اطلاع از قیمت ساخت طبقات چوبی، پارتیشن بندی و ساخت استند چوبی می توانید با همیاران و متخصصین طراحی ما مشورت کنید تا بر اساس بودجه مد نظر شما طراحی صورت بگیرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

طراحی و ساخت انواع کتابخانه آوانگارد و مدرن
ساخت طبقات چوبی مدرن دکوری و ساخت طبقات چوبی دیواری
ساخت شلف و قفسه کتاب چوبی دیواری و زمینی
ساخت کتابخانه چوبی متحرک و قابل حمل
ساخت کتابخانه با ام دی اف و چوب طبیعی
طراحی وساخت کتابخانه در اتاق خواب، پذیرایی، راه پله و ...

همیاران سرویس ساخت کتابخانه و طبقه چوبی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 3,500,000 الی 13,000,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 300,000 الی 850,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 7,000,000 الی 40,000,000 تومان