ساخت کتابخانه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی

ساخت کتابخانه

از 1209 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کتابخانه در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت کتابخانه ساده ام دی اف (متر مربع)

2,500,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت ساخت کتابخانه طرح دار ام ادی اف (متر مربع)

3,000,000 الی 8,000,000 تومان

قیمت قفسه بندی و طبقه بندی

توافقی

متوسط قیمت8,250,000 تومانکمینه قیمت3,500,000 تومانبیشینه قیمت13,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت کتابخانه خواهید خواند

  • ساخت کتابخانه دیواری
  • ساخت کتابخانه در منزل
  • انواع مدل ساخت کتابخانه دیواری
  • آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف
  • قفسه چوبی ساده چه کابردهایی دارد؟
  • قیمت ساخت کتابخانه چوبی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • سفارش ساخت کتابخانه و قفسه چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت کتابخانه دیواری

ساخت کتابخانه چوبی یا ساختقفسه کتاب از مواردی هستند که اغلب به صورت سفارشی اجرا می شوند. به عبارتدیگر طرح کتابخانه بر اساس فضای در دسترس و همچنین سبک خانه طراحی میشود و سپس بر اساس مدل کتابخانه، بهترین متریال نیز مورد استفاده قرارمی گیرد. با یک سرچ کلی در اینترنت با انواع کتابخانه چوبی مواجه می شوید کهخریداری نمونه های آماده آنها اغلب امکان پذیر نیست. در واقع تنها با ساختکتابخانه دیواری می توانید طرح یا ایده مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.

ساخت قفسه چوبی در منزل نیز با اهداف متفاوتی انجاممی شود. به طور مثال از طراحی قفسه چوبی برای قرار دادن دکوری ها و یا حتی بهعنوان جاگلدانی استفاده می شود. ساخت شلف در طراحی های مدرن، جایگاهویژه ای دارند. به گونه ای که با کمترین هزینه ساخت قفسه چوبی می توانیدتغییرات بزرگ به وجود بیاورید. اما در ارتباط با هزینه ساخت کتابخانه چوبی، مواردزیادی دخیل هستند که در ادامه به معرفی انواع ساخت کتابخانه با ام دیاف و چوب طبیعی و البته قیمت کتابخانه چوبی خواهیم پرداخت.

ساخت کتابخانه در منزل

ساخت کتابخانه در منزل یکی از موارد ضروری برای سر و سامان دادن به کتابهای همه ی اعضایخانواده است. در خیلی از موارد افراد ترجیح می دهند که خودشان دست به ساختنکتابخانه دست ساز بزنند. شاید در ابتدا ساخت کتابخانه از وسایل دورریختنی برایتان کمی عجیب به نظر برسد اما خوب دور از ذهن نیست. اما در این موارد نمی توانید انتظارظاهر لوکس کتابخانه دیواری را داشته باشید.

برای ساختکتابخانه دیواری باید نکات ظریف و مهمی را رعایت کنید. تا نتیجه کار چیز قابلعرضه ای در بیاید. در ابتدا ببینید برای ساخت کتابخانه دیواری مد نظرتان چهتعداد کتاب در نظر گرفته شده است. در صورتی که وسایل مورد نظرتان سنگیناست نباید طول قفسه ها را در نقشه ساخت کتابخانه خانگی زیادبگیرید به جای اینکار باید تعداد طبقات را افزایش دهید. ارتفاع هر قفسه تا قفسهبعدی 50 تا 60 سانتی متر باید باشد. عمق هر قفسه به اندازه وسایل و کتابهای شمابستگی دارد. می توانید بزرگترین کتاب را مرجع خود قرار دهید و عمق قفسه ها به اینترتیب تعیین کنید. همچنین می توانید با استفاده از کمی خلاقیت، سلیقه و رنگ آمیزیزیبایی کتابخانه خانگی خود را چندین برابر کنید.

انواع مدل ساخت کتابخانه دیواری

انواع مدلکتابخانه کوچک و بزرگ بسیار وسیع هستند. هیچ حد و مرزی در مدل کتابخانهچوبی وجود ندارد. استفاده از انواع متریال mdf و چوب در طراحی های مختلفی مورداستفاده قرار می گیرند.

ساخت کتابخانهچوبی ایستاده

کتابخانه‌ ایستاده اغلببه صورت توکار اجرا می‌شود. ابعاد قفسه‌ها بر اساس نوع نیاز کاربر و طراحی به صورتمنظم یا نامنظم ساخته می شوند. این نوع ساخت کتابخانه چوبی برای افرادیاست که مایلند یک دیوار را به کتابخانه چوبی و قفسه کتاب اختصاص دهند.

کتابخانه کنجی

طراحی و ساختکتابخانه کنجی برای بهره برداری حداکثری از فضاهای پرت خانه پیشنهاد میشود. ساخت شلف کنج دیوار یک نمونه از ایده های مهیج در خانه های کوچکاست.

کتابخانه چوبیمدرن

ساخت کتابخانهچوبی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. انواع متریال در طراحی مدرن باهم ترکیب می شوند و اشکال متنوعی را پدید می آورند. امروزه طراحی های منحصر بهفردی در این زمینه انجام می شود که در وهله اول به فضای موجود و مورد بعدی بهبودجه و قیمت ساخت کتابخانه چوبی بستگی دارد.

ساخت کتابخانهساده

ساخت کتابخانه دیواریساده بیش از هر مدل دیگری مورد توجه قرار گرفته است. زیرا در کنار حال و هوایزیبایی که به خانه می بخشد، قیمت کتابخانه چوبی ساده نیز مناسباست.

ساخت کتابخانهبا پالت چوبی

کتابخانه با پالتچوبی نیز از نمونه های مدرن و جذاب است. این نوع طراحی در کنار سادگی زیباییزیادی به همراه خود دارد و به راحتی با سایر متریال های ساده ترکیب می شوند.

آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف

یکی از پر کاربردترین و ارزان ترین ملزومات در ساخت قفسه و کتابخانه چوبی استفاده از امدی اف می باشد. یکی از ساده ترین روش ها در آموزش ساخت کتابخانه باام دی اف استفاده از نگهدارنده های فلزی است. بدین ترتیب که هر تعداد قفسه رامی توانید به وسیله این نگهدارنده ها به دیوار متصل کنید. البته به خاطر داشتهباشید که این نگهدارنده ها توانایی تحمل وزن بالا را ندارند. همچنین برش ام دیاف را باید به کارگاههای نجاری که لوازم لازم را در اختیار دارند، بسپارید.

قفسه چوبی ساده چه کابردهایی دارد؟

حتما با یک سرچ سادهدر اینترنت با همین عنوان با طرح هایی مواجه شده اید که پیش خودتان گفته اید واقعاچطور می شود که ساخت قفسه چوبی ساده تا این حد زیبا باشد. معمولا در کنجآشپزخانه یا در دیوار پاسیو اقدام به ساخت شلف دیواری می کنند که مکانمناسبی برای قرار دادن دکوری و گلدان های زیبا است. زیباترین طرح ساختشلف دیواری با متریال چوب اجرا می شود.

قیمت ساخت کتابخانه چوبی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت کتابخانه و قیمت ساخت قفسه چوبی بهموارد متعددی بستگی دارند. نوع طراحی اولین موردی است که در قیمت کتابخانهچوبی تاثیر دارد. اشکال و طرح های نامتعارف اغلب دستمزد ساختکتابخانه بالاتری را شامل می شوند. مورد بعدی که در قیمت تاثیر داردمتریال مورد استفاده در آن است. طبعا قیمت ساخت کتابخانه با ام دی اف یا قیمتساخت کتابخانه با چوب گردو یا راش برابری نمی کند. همچنین ابعاد کتابخانه نیزتعیین کننده هستند. اگر به دنبال ساخت کتابخانه ارزان هستید، بایداقرار کنیم که نباید انتظار استفاده از متریال مرغوب و درجه یک را داشته باشید.در ساخت کتابخانه چوبی ارزان اغلب از متریالی نظیر نئوپان و لتروناستفاده می شود که مقاومت چندانی ندارند!

سفارش ساخت کتابخانه و قفسه چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت قفسه کتابخانهچوبی از جمله مواردی هستند که باید سفارشی و مختص به فضای مورد نظر ساختهشوند، در این صورت نتیجه بسیار دلپذیر تر خواهد بود. از مزیت های ساختکتابخانه چوبی این مورد می باشد که می توانید تمام قسمت هایی که مد نظرتان استرا به کلی پوشش دهید. همچنین در ساخت کتابخانه دیواری کاملا بر اساسخلاقیت مشتری باشد و فقط نجار اجرا کننده این اثر هنری باشد. در واقع طراحی از شمااجرا از ما. جهت سفارشکتابخانه چوبی و ساخت قفسه چوبی انباری کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. برای اطلاع از قیمت ساخت طبقات چوبی،پارتیشن بندی و ساخت استند چوبی می توانید با همیاران و متخصصین طراحیما مشورت کنید تا بر اساس بودجه مد نظر شما طراحی صورت بگیرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کتابخانه و همچنین ارایه خدمات ساخت کتابخانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت کتابخانه

ساخت کتابخانه در منزل

ساخت کتابخانه دیواری

ساخت شلف دیواری و ساخت قفسه کتاب چوبی دیواری و زمینی

ساخت کتابخانه چوبی متحرک و قابل حمل

ساخت کتابخانه با ام دی اف و چوب طبیعی

طراحی و ساخت کتابخانه در اتاق خواب، پذیرایی و راه پله

طراحی و ساخت انواع کتابخانه آوانگارد و مدرن

ساخت طبقات چوبی مدرن دکوری و ساخت طبقات چوبی دیواری

نظرات کاربران

profile picture
زهرا حسین پور

همه چی عالی👌👌

شرایط ساخت طبقات چوبی، شلف و ساخت کتابخانه چوبی و ام دی اف

سرویس ساخت کتابخانه چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای ساخت کتابخانه و قفسه بندی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت سفارشی کتابخانه شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت کتابخانه اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت کتابخانه سفارشی به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد. در حالت استاندارد عمق کتابخانه حدود 50 تا 60 سانتی متر خواهد بود و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر خواهد کرد.

سرویس ساخت کتابخانه و قفسه چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کتابخانه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس کتابخانه و قفسه چوبی حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 27,000,000 الی 27,000,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 3,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان