ساخت کتابخانه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی

ساخت کتابخانه

از 1209 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کتابخانه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت کتابخانه ساده ام دی اف (متر مربع)

2,500,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت ساخت کتابخانه طرح دار ام ادی اف (متر مربع)

3,000,000 الی 8,000,000 تومان

قیمت قفسه بندی و طبقه بندی

توافقی

متوسط قیمت14,000,000 تومانکمینه قیمت14,000,000 تومانبیشینه قیمت14,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت کتابخانه خواهید خواند

  • ساخت کتابخانه دیواری
  • ساخت کتابخانه در منزل
  • انواع مدل ساخت کتابخانه دیواری
  • آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف
  • قفسه چوبی ساده چه کابردهایی دارد؟
  • قیمت ساخت کتابخانه چوبی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • سفارش ساخت کتابخانه و قفسه چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت کتابخانه دیواری

ساخت کتابخانه چوبی یا ساخت قفسه کتاب از مواردی هستند که اغلب به صورت سفارشی اجرا می شوند. به عبارت دیگر طرح کتابخانه بر اساس فضای در دسترس و همچنین سبک خانه طراحی می شود و سپس بر اساس مدل کتابخانه، بهترین متریال نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با یک سرچ کلی در اینترنت با انواع کتابخانه چوبی مواجه می شوید که خریداری نمونه های آماده آنها اغلب امکان پذیر نیست. در واقع تنها با ساخت کتابخانه دیواری می توانید طرح یا ایده مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.

ساخت قفسه چوبی در منزل نیز با اهداف متفاوتی انجام می شود. به طور مثال از طراحی قفسه چوبی برای قرار دادن دکوری ها و یا حتی به عنوان جاگلدانی استفاده می شود. ساخت شلف در طراحی های مدرن، جایگاه ویژه ای دارند. به گونه ای که با کمترین هزینه ساخت قفسه چوبی می توانید تغییرات بزرگ به وجود بیاورید. اما در ارتباط با هزینه ساخت کتابخانه چوبی، موارد زیادی دخیل هستند که در ادامه به معرفی انواع ساخت کتابخانه با ام دی اف و چوب طبیعی و البته قیمت کتابخانه چوبی خواهیم پرداخت.

ساخت کتابخانه در منزل

ساخت کتابخانه در منزل یکی از موارد ضروری برای سر و سامان دادن به کتابهای همه ی اعضای خانواده است. در خیلی از موارد افراد ترجیح می دهند که خودشان دست به ساختن کتابخانه دست ساز بزنند. شاید در ابتدا ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی برایتان کمی عجیب به نظر برسد اما خوب دور از ذهن نیست. اما در این موارد نمی توانید انتظار ظاهر لوکس کتابخانه دیواری را داشته باشید.

برای ساخت کتابخانه دیواری باید نکات ظریف و مهمی را رعایت کنید. تا نتیجه کار چیز قابل عرضه ای در بیاید. در ابتدا ببینید برای ساخت کتابخانه دیواری مد نظرتان چه تعداد کتاب در نظر گرفته شده است. در صورتی که وسایل مورد نظرتان سنگین است نباید طول قفسه ها را در نقشه ساخت کتابخانه خانگی زیاد بگیرید به جای اینکار باید تعداد طبقات را افزایش دهید. ارتفاع هر قفسه تا قفسه بعدی 50 تا 60 سانتی متر باید باشد. عمق هر قفسه به اندازه وسایل و کتابهای شما بستگی دارد. می توانید بزرگترین کتاب را مرجع خود قرار دهید و عمق قفسه ها به این ترتیب تعیین کنید. همچنین می توانید با استفاده از کمی خلاقیت، سلیقه و رنگ آمیزی زیبایی کتابخانه خانگی خود را چندین برابر کنید.

انواع مدل ساخت کتابخانه دیواری

انواع مدل کتابخانه کوچک و بزرگ بسیار وسیع هستند. هیچ حد و مرزی در مدل کتابخانه چوبی وجود ندارد. استفاده از انواع متریال mdf و چوب در طراحی های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت کتابخانه چوبی ایستاده

کتابخانه‌ ایستاده اغلب به صورت توکار اجرا می‌شود. ابعاد قفسه‌ها بر اساس نوع نیاز کاربر و طراحی به صورت منظم یا نامنظم ساخته می شوند. این نوع ساخت کتابخانه چوبی برای افرادی است که مایلند یک دیوار را به کتابخانه چوبی و قفسه کتاب اختصاص دهند.

کتابخانه کنجی

طراحی و ساخت کتابخانه کنجی برای بهره برداری حداکثری از فضاهای پرت خانه پیشنهاد می شود. ساخت شلف کنج دیوار یک نمونه از ایده های مهیج در خانه های کوچک است.

کتابخانه چوبی مدرن

ساخت کتابخانه چوبی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. انواع متریال در طراحی مدرن با هم ترکیب می شوند و اشکال متنوعی را پدید می آورند. امروزه طراحی های منحصر به فردی در این زمینه انجام می شود که در وهله اول به فضای موجود و مورد بعدی به بودجه و قیمت ساخت کتابخانه چوبی بستگی دارد.

ساخت کتابخانه ساده

ساخت کتابخانه دیواری ساده بیش از هر مدل دیگری مورد توجه قرار گرفته است. زیرا در کنار حال و هوای زیبایی که به خانه می بخشد، قیمت کتابخانه چوبی ساده نیز مناسب است.

ساخت کتابخانه با پالت چوبی

کتابخانه با پالت چوبی نیز از نمونه های مدرن و جذاب است. این نوع طراحی در کنار سادگی زیبایی زیادی به همراه خود دارد و به راحتی با سایر متریال های ساده ترکیب می شوند.

آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف

یکی از پر کاربرد ترین و ارزان ترین ملزومات در ساخت قفسه و کتابخانه چوبی استفاده از ام دی اف می باشد. یکی از ساده ترین روش ها در آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف استفاده از نگهدارنده های فلزی است. بدین ترتیب که هر تعداد قفسه را می توانید به وسیله این نگهدارنده ها به دیوار متصل کنید. البته به خاطر داشته باشید که این نگهدارنده ها توانایی تحمل وزن بالا را ندارند. همچنین برش ام دی اف را باید به کارگاههای نجاری که لوازم لازم را در اختیار دارند، بسپارید.

قفسه چوبی ساده چه کابردهایی دارد؟

حتما با یک سرچ ساده در اینترنت با همین عنوان با طرح هایی مواجه شده اید که پیش خودتان گفته اید واقعا چطور می شود که ساخت قفسه چوبی ساده تا این حد زیبا باشد. معمولا در کنج آشپزخانه یا در دیوار پاسیو اقدام به ساخت شلف دیواری می کنند که مکان مناسبی برای قرار دادن دکوری و گلدان های زیبا است. زیباترین طرح ساخت شلف دیواری با متریال چوب اجرا می شود.

قیمت ساخت کتابخانه چوبی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت کتابخانه و قیمت ساخت قفسه چوبی به موارد متعددی بستگی دارند. نوع طراحی اولین موردی است که در قیمت کتابخانه چوبی تاثیر دارد. اشکال و طرح های نامتعارف اغلب دستمزد ساخت کتابخانه بالاتری را شامل می شوند. مورد بعدی که در قیمت تاثیر دارد متریال مورد استفاده در آن است. طبعا قیمت ساخت کتابخانه با ام دی اف یا قیمت ساخت کتابخانه با چوب گردو یا راش برابری نمی کند. همچنین ابعاد کتابخانه نیز تعیین کننده هستند. اگر به دنبال ساخت کتابخانه ارزان هستید، باید اقرار کنیم که نباید انتظار استفاده از متریال مرغوب و درجه یک را داشته باشید. در ساخت کتابخانه چوبی ارزان اغلب از متریالی نظیر نئوپان و لترون استفاده می شود که مقاومت چندانی ندارند!

سفارش ساخت کتابخانه و قفسه چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت قفسه کتابخانه چوبی از جمله مواردی هستند که باید سفارشی و مختص به فضای مورد نظر ساخته شوند، در این صورت نتیجه بسیار دلپذیر تر خواهد بود. از مزیت های ساخت کتابخانه چوبی این مورد می باشد که می توانید تمام قسمت هایی که مد نظرتان است را به کلی پوشش دهید. همچنین در ساخت کتابخانه دیواری کاملا بر اساس خلاقیت مشتری باشد و فقط نجار اجرا کننده این اثر هنری باشد. در واقع طراحی از شما اجرا از ما. جهت سفارش کتابخانه چوبی و ساخت قفسه چوبی انباری کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. برای اطلاع از قیمت ساخت طبقات چوبی، پارتیشن بندی و ساخت استند چوبی می توانید با همیاران و متخصصین طراحی ما مشورت کنید تا بر اساس بودجه مد نظر شما طراحی صورت بگیرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کتابخانه و همچنین ارایه خدمات ساخت کتابخانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت کتابخانه

ساخت کتابخانه در منزل

ساخت کتابخانه دیواری

ساخت شلف دیواری و ساخت قفسه کتاب چوبی دیواری و زمینی

ساخت کتابخانه چوبی متحرک و قابل حمل

ساخت کتابخانه با ام دی اف و چوب طبیعی

طراحی و ساخت کتابخانه در اتاق خواب، پذیرایی و راه پله

طراحی و ساخت انواع کتابخانه آوانگارد و مدرن

ساخت طبقات چوبی مدرن دکوری و ساخت طبقات چوبی دیواری

نمونه کارهای ساخت کتابخانه هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
قفسه بندی کمد
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
اقای رجبی  

یک گروه کاملا حرفه ای هستند اندازه گیریشون با دقت بود و با حوصله جزئیات مد نظر مارا یادداشت کردند و بر همان اساس ساخت را انجام دادند، ضمنا سفارش را زودتر از زمانی که قرار داد بسته بودیم تحویل داند که جای بسی تشکر داره. خسته نباشند

profile picture
زهرا حسین پور

همه چی عالی👌👌

شرایط ساخت طبقات چوبی، شلف و ساخت کتابخانه چوبی و ام دی اف

سرویس ساخت کتابخانه چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای ساخت کتابخانه و قفسه بندی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت سفارشی کتابخانه شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت کتابخانه اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت کتابخانه سفارشی به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد. در حالت استاندارد عمق کتابخانه حدود 50 تا 60 سانتی متر خواهد بود و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر خواهد کرد.

سرویس ساخت کتابخانه و قفسه چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کتابخانه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس کتابخانه و قفسه چوبی حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wooden-shoe-rack
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 32,000,000 الی 32,000,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 600,000 الی 7,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 50,000 الی 50,000 تومان