کمد دیواری

کمد دیواری

از 2515 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کمد دیواری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)

3,100,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)

3,500,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)

2,300,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)

2,700,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)

3,500,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)

4,000,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)

4,500,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)

5,400,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)

7,400,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)

7,500,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)

11,500,000 تومان

قیمت مکانیزم هر درب ریلی کمد دیواری(هر عدد)

800,000 تومان

متوسط قیمت24,000,000 تومانکمینه قیمت24,000,000 تومانبیشینه قیمت24,000,000 تومان

آنچه درباره کمد دیواری خواهید خواند

 • ساخت کمد دیواری ساده، ریلی و مدرن
 • مراحل ساخت کمد دیواری در هوم سرویز چگونه است؟
 • انواع مدل کمد دیواری جدید بر اساس کاربرد
 • ساخت کمد ديواري مناسب چه فضاهایی است؟
 • چه متریالی برای ساخت کمد دیواری استفاده می شود؟
 • سازنده کمد دیواری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • در انتخاب جنس کمد دیواری چه مواردی اهمیت دارد؟
 • ساخت کمد دیواری ارزان و ساده آیا امکان پذیر است؟
 • قیمت ساخت کمد دیواری اف دی اف به چه عواملی بستگی دارد؟
 • قيمت ساخت کمد ديواري در چه صورت بالاتر یا پایین تر از قیمت معمول می شود؟
 • چه مواردی هزینه ساخت کمد دیواری را کاهش می دهد؟
 • کمد دیواری آماده بخرم یا کمد دیواری سفارشی؟
 • سفارش ساخت کمد دیواری در هوم سرویز چه مزایایی دارد؟
 • صفر تا صد طراحی و ساخت کمد دیواری را به هوم سرویز بسپارید

ساخت کمد دیواری ساده، ریلی و مدرن

ساخت کمد دیواری با اهداف مختلف و با کارایی های متعدد انجام می شود. امروزه با توجه به کاهش متراژ منازل، ساخت کمد دیواری جدید در منزل به یکی از المان های مهم تبدیل شده است. انگیزه های مختلفی برای ساخت کمد ديواري وجود دارد که بنا بر شرایط و نیاز افراد می توان انواع ساخت کمد لباس، ساخت کمد رختخواب و جالباسی و یا ایجاد انباری کوچک در محیط منزل با هدف رفع قناسی اتاق را نام برد. در تعریفی ساده می توان کمد اتاق خواب را چارچوبی جهت نظم دهی، فضاسازی و نگهداری از وسایل در فضای داخلی منزل و متناسب با دکوراسیون منزل در نظر گرفت. با طراحی کمد دیواری می توان بهترین استفاده را از فضاهای بلااستفاده منزل نمود. در ادامه در ارتباط با نحوه و شرایط ساخت کمد دیواری ارزان و ساده تا نصب کمد دیواری لوکس و لاکچری پرداختیم و همچنین به معرفی انواع مدل کمد دیواری شیک در آپارتمان و عوامل موثر بر قیمت کمد دیواری در هوم سرویز می پردازیم.

مراحل ساخت کمد دیواری در هوم سرویز چگونه است؟

اگر در حال بازسازی منزل خود هستید و یکی از نگرانی های شما ساخت کمد و یا نصب کابینت شیک و لوکس است، بهتر است بدانید به طور کل مراحل صفر تا صد ساخت کمد ديواري و کابینت به صورت زیر است توسط تیم هوم سرویز ارائه می شود

· ثبت درخواست رایگان جهت طراحی و ساخت کمد دیواری

در مرحله اول تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع کمد مورد نیاز، متریال مد نظر و زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس متخصصین ساخت و نصب کمد ديواري

پس از ثبت درخواست اولیه، متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی در ارتباط با قيمت کمد ديواري، نحوه ارائه خدمات و توضیح متریال مورد استفاده تماس خواهند گرفت.

· مراجعه متخصص کمدسازی به محل

پس از توافقات نهایی، متخصصین جهت اندازه گیری و اعلام قیمت کمد دیواری، لیست قیمت کمد دیواری و نمایش نمونه کارها به محل اعزام می شوند. پس از بررسی های اولیه محل نصب کمددیواری، انتخاب رنگ، متریال و یراق آلات، کمدساز قیمت نهایی کمد را اعلام می کنند.

· عقد قراداد

پس از توافقات در ارتباط با قیمت و نحوه ارائه خدمات، قراردادی منعقد می شود که طرفین را ملزم به اجرای موارد درخواست شده و همچنین پرداخت مبلغ تعیین شده می نمایند. سپس تمام قسمت های کمد ساخته شده و در کمترین زمان (حداکثر دو روز)، در محل مونتاژ می شوند.

انواع مدل کمد دیواری جدید بر اساس کاربرد

انواع مدل کمد ديواري شيک و جادار بر اساس کاربری و محل ساخت تقسیم بندی می شوند که در ادامه معرفی خواهیم نمود.

· کمد لباس جادار

ساخت کمد لباس موجب سر و سامان دادن به لباس ها می گردد و همچنین امکان استفاده از تمام لباس ها و کفش ها را فراهم می کند. ساخت کمد دیواری ساده تفاوتهای زیادی با ساخت کمد لباس دارد. عمق کمد لباس در حالت عادی حدود 50 تا 60 سانت در نظر گرفته می شود. در این بین، قفسه بندی کمد لباس نقش بسیار موثری بر افزایش کاربری آن دارد. مدل کمد لباس بر اساس نیاز کاربر و همچنین پیشنهادات موثر نصاب کمد ديواري ارائه می شود.

· ساخت کمد دیواری رختخواب و لباس در اتاق

ساخت کمد رختخواب نیز بر اساس نیاز کاربر ساخته و طراحی می شود. اغلب کمد ديواري بزرگ اتاق خواب برای قرار دادن رختخواب در نظر گرفته می شود. از انواع متریال ام دي اف، لترون، نئوپان و غیره در ساخت کمد دیواری رختخواب استفاده می گردد.

· ساخت کلوزت روم

در خانه هایی با فضای بزرگتر و با طراحی مدرن، قسمتی از فضای اتاق خواب را که اغلب پنهان هم است را به طراحی و ساخت کلوزت روم اختصاص می دهند. طراح کمد با قفسه بندی و طراحی طبقه های اغلب نامنظم برای تمام لباس ها و همچنین کفش ها اقدام می کنند.

· انباری کوچک در محیط منزل

همه ما نیاز به کمد وسایل اضافه داریم تا وسایلی که کمتر به آنها نیاز پیدا خواهیم کرد را در آن نگهداری کنیم. مواردی هستند که نه می توان آنها را دور انداخت نه می توان در معرض دید قرار داد. از این رو به فضایی برای نگهداری آنها نیاز است. گاهی هدف از نصب کمد، ایجاد انباری کوچک در محیط منزل با ظاهری شیک متناسب با دکوراسیون داخلی منزل است که البته این مورد نیازمند مهارت بالایی در طراحی کمد دیواری می باشد.

ساخت کمد ديواري مناسب چه فضاهایی است؟

نصب کمد دیواری برای تمام مکان ها با هر نوع کاربری قابل اجرا است، که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· ساخت کمد دیواری جادار برای اتاق کوچک

یک کمد ديواري جادار را از روی قفسه بندی داخلی می توان شناخت. به علت محدودیت فضا در ساخت کمد اتاق کوچک باید طراحی داخلی طوری باشد که کار کمد لباس و دراور و … را هم زمان انجام دهد. در ساخت کمد دیواری اتاق کوچک نصب رگال لباس ضروری است و می توانید از فضای بالای رگال برای نصب قفسه های جادار با ارتفاع کم استفاده کنید.

· ساخت کمد اتاق کودک و نوجوان

ساخت کمد شیک و فانتزی برای اتاق خواب بچه ها مناسب تر هستند. ساخت درب کمد ديواري اتاق خواب و تزئینات آن را خاص و متنوع انتخاب کنید. طراحی داخل کمد ديواري اتاق بچه نیاز به دقت بیشتری دارد. با کمی خلاقیت می توانید کمدهای چند کاره طراحی کنید. در برخی اتاق ها در کنار کمد، تختخواب و ساخت میز تحریر همگی با هم طراحی می شود.

· کمد دیواری اتاق کار

کمد دیواری اتاق کار بر اساس فضای در دسترس و همچنین نوع نیاز کاربران طراحی می شود. در واقع طراحی کمد دیواری هیچ حد و مرزی ندارد و می توان انواع مدل کمد ديواري با طبقه بندی های درخواستی و سفارشی را اجرا نمود. ساخت کمد اتاق کار باید بر اساس نیازمندی های محل کار انجام شود.

· ساخت کمد دیواری پذیرایی

قبل از ساخت کمد به کاربرد و نیاز خود از نظر جادار و یا کمجا بودن کمد پذیرایی، توجه کنید. در صورت نیاز به ساخت کمد ديواري پذیرایی باید به رنگ کلی فضا و سبک منزل از جهت کلاسیک یا کمد پذیرایی مدرن بودن در طراحی توجه شود.

· کمد دیواری زیر پله

فضای زیر پله قطعا از مواردی است که هیچ کاربردی ندارد. پس چه بهتر که تبدیل به کمد زیر پله شود و کفش ها و سایر وسایل بلااستفاده را در طبقات قرار دهید.

· کمد دیواری اتاق مستر

کمد اتاق مستر بهتر است از نوع کمد دیواری با درب ریلی انتخاب شود تا فضای کمتری اشغال کند. نزدیک ترین دیوار به حمام مستر بهترین انتخاب برای ساخت کمددیواری مستر است. همچنین استفاده از آینه در کمد دیواری ریلی موجب بزرگتر و شیک تر شدن فضا می شود.

· ساخت کمد قابل حمل

در مواقعی نیاز به ساخت کمد دیواری سیار است. برای افرادی که در مکانی مستقر نیستند و یا دائم در حال تغییر فضا هستند، اغلب تصمیم به ساخت و نصب کمد قابل حمل می کنند که در فضاهای مختلف به راحتی قابلیت جابجایی داشته باشد.

· کمد لاندری

ساخت کمد لاندری در بالکن و یا در سایر فضاها موجب سامان بخشیدن به این قسمت از منزل می شود. قفسه بندی و کمد لاندری بر اساس فضای موجود و کاملا بر اساس سلیقه کاربر در انواع مدل کمد دیواری قابل طراحی و ساخت است.

چه متریالی برای ساخت کمد دیواری استفاده می شود؟

از انواع متریال ها می توان بنا به درخواست مشتری و همچنین نوع کاربری کمد استفاده نمود که توضیح می دهیم.

· ساخت کمد دیواری ملامینه یا نئوپان روکش دار

کمد دیواری لترون یا ملامینه در مقایسه با ام دی اف از مقاومت کمتری برخوردار است. اما در مواردی که ساخت کمد دیواری ارزان درخواست می گردد، این مورد پیشنهاد می شود.

· کمد دیواری ام دی اف (MDF)

علت استقبال زیاد در ساخت کمد ام دی اف، تنوع بالا در رنگ و مقاومت بالای آنها است. نصب کمد ديواري mdf با قابلیت ترکیب با آینه و شیشه می تواند زیبایی زیادی را به وجود بیاورد. قیمت کمد دیواری ام دی اف نیز در مقایسه با سایر موارد مناسب تر است.

· کمد دیواری هایگلاس

یکی از متریال های محبوب برای ساخت کمد ديواري مدرن، هایگلاس است. این متریال تنها در روکش با MDF تفاوت دارند. همچنین قیمت کمد دیواری هایگلاس نسبت به ام دی اف بیشتر است.

· ساخت کمد ديواري چوب

مدل کمددیواری چوب بسیار گران و البته زیبا است. بر این اساس سفارش کمد دیواری با چوب تنها در موارد بسیار خاص و لوکس پیشنهاد می شود.

· ساخت کمد دیواری ممبران

کمددیواری ممبران از سایر موارد گرانتر است زیرا روکش پی وی سی و ضد آب دارند. اغلب برای ساخت کمد ديواري کلاسیک از این متریال استفاده می شود.

· کمد دیواری پلی اورتان

کمد دیواری جدید ترکیب ام دی اف با رنگ پلی اورتال است. نقطه قوت این مدل کمد دیواری لوکس طول عمر طولانی آن است. این مدل در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد.

· ساخت کمد دیواری انزو

ساخت کمد دیواری انزو به علت شباهت زیادی که به کمددیواری های شرکت ایتالیایی به همین نام دارند، اینگونه نامگذاری شده است. در ساخت این مدل کمد از تکنیک پولیش استفاده می شود و مقاومت بالایی در برار رطوبت و ضربه دارد. قیمت کمد دیواری انزو به علت تکنیک جدید و مهارت بالا زیاد است.

· ساخت کمد دیواری با چهارچوب فلزی

چهارچوب کمد دیواری ریلی و ساده نقش بسیار بالایی در استحکام کلی آن دارد. همچنین استفاده از چهارچوب آهنی موجب می شود هزینه ساخت کمد دیواری بیشتر تمام شود.

· ساخت کمد دیواری پی وی سی

پی وی سی دارای طول عمر بالا می باشد. ساخت کمد دیواری پی وی سی آسانتر از ام دی اف است. همچنین این متریال در مقابل حرارت و رطوبت مقاومت بالایی دارد و به علت وزن سبک تر استقبال زیادی در سال های گذشته داشته است. قیمت کمد دیواری پی وی سی نسبت به ام دی اف بیشتر است.

سازنده کمد دیواری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

سازنده و نصاب کمد دیواری باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند نهایت رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

 • متعهد و مجرب بودن دو رکن اساسی در سازنده کمد اتاق خواب است. سازنده کمد مجرب بر اساس بودجه در دسترس کارفرما و همچنین خواسته وی باید بالانسی در مدل و خواسته مشتری ایجاد کند و با ارائه طراحی کمددیواری متناسب بر اساس المان ها رضایت مشتری را جلب کند. داشتن نمونه کار و تجربه سایر مشتریان می تواند می تواند تصدیق کننده تعهد و تجربه کمدساز باشد.
 • همچنین دارا بودن کارگاه ساخت کمد نیز از شرایطی است که باید سازنده دارا باشد و بتواند بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهد. به این ترتیب شما می توانید با اطمینان سفارشات خود را تحویل آنها داده و نگران پروسه انجام کار نباشید.
 • ارائه طراحی سه بعدی مورد دیگری است که می تواند مدل کمد ديواري مورد پسند مشتری و طرح پیشنهادی کارفرما را قبل از اجرای کار مشخص کند.
 • ارائه اطلاعات کافی در زمینه جنس، رنگ بندی و یراق موجب می شود که مشتری اطلاعات کافی در محاسبه قیمت کمد دیواری به دست بیاورد. همچنین ارائه مشاوره درست و شفاف موجب می شود کارفرما بتواند بر اساس جنس مورد نظر و قیمت روز بهترین تصمیمات را بگیرد.
 • عقد قرارداد مطمئن موجب می شود طرفین نسبت به پرداخت قيمت کمد ديواري و ارائه خدمات بر اساس توافق طرفین متعهد شوند. از این رو قرارداد باید با بندهای کاملا شفاف و مطمئن بین طرفین منعقد شود.

در انتخاب جنس کمد دیواری چه مواردی اهمیت دارد؟

جنس کمد ديواري هم بر اساس قیمت کمد دیواری و هم بر اساس سلیقه مشتری انتخاب می شود. اگر صرفا قیمت کمد دیواری درانتخاب جنس برای شما مهم است باید از مواردی با کیفیت پایین تر نظیر کمد ديواري لترون انتخاب شود. اما اگر ماندگاری و کیفیت در درجه اول در نظر مشتری اهمیت دارد جنس کمد دیواری پلی اورتان، ممبران و هایگلاس کیفیت بالاتری دارند. از این رو اگر می خواهید نیاز کمتری به تعمیر کمد دیواری داشته باشید در انتخاب جنس دقت کنید.

ساخت کمد دیواری ارزان و ساده آیا امکان پذیر است؟

هزینه ساخت کمد مهم ترین مورد در نظر افراد است. خیلی از افراد با ادعای ساخت کمد دیواری ارزان از متریال بسیار بی کیفیتی استفاده می کنند که مقاومت و استحکام پایینی دارند. به طور مثال به جای ساخت کمد دیواری ممبران باید به ساخت کمد دیواری با نئوپان یا لترون روی بیاورید. همچنین نوع یراق آلات نیز تعیین کننده قيمت کمد ديواري هستند. در هر صورت هنر دست طراح این مورد است که مناسب ترین کیفیت کمد رختخواب و لباس را بر اساس نوع نیاز و بودجه شما در اختیارتان قرار دهند. قبل از تصمیم به ساخت کمددیواری با متخصصان هوم سرویز، مشورت کنید. تیم حرفه ای هوم سرویز بهترین پیشنهادات را با ارایه طرح های 3 بعدی و راهنمایی در خصوص قیمت کمد مشاوره لازم را در اختیارتان قرار می دهند.

قیمت ساخت کمد دیواری اف دی اف به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت کمد دیواری با درب لولایی و کشویی به موارد مختلفی بستگی دارد. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت کمد دیواری ام دی اف می پردازیم.

· ابعاد و اندازه کمد و رابطه مستقیم آن با قیمت کمد دیواری

قیمت کمد دیواری با توجه به طرح و مدل هم متفاوت است. ابعاد و اندازه ساخت کمد اتاق خواب معمولا بزرگتر در نظر گرفته می شود. طبعا هر چه اندازه کمتر باشد متریال کمتری استفاده می شود به طور مثال قیمت کمد دیواری 3 متری با قیمت کمد دیواری عمق 60 یکسان محاسبه نمی شود.

· طراحی و تاثیر آن بر قیمت کمد دیواری ام دی اف

در طراحی اولیه تمام جزئیات مد نظر مشتری گنجانده می شود. مواردی مانند طبقات، قفسه ها و تعداد کشوها روی قیمت کمد دیواری ریلی تاثیر دارد.

· متریال ام دی اف، هایگلاس و ممبران

در گذشته ساخت کمد اتاق خواب و ساخت کمد رختخواب با چوب بیشتر رایج بود ولی این روزها متریال مختلفی به کار می رود. برخی از رایج ترین متریال مربوط به ام دی اف، PVC، کمد ديواري هايگلاس از نمونه های پر طرفدار هستند. قیمت کمد دیواری ام دی اف نسبت به قيمت کمد ديواري هايگلاس کمتر است.

· نوع دستگیره ها و یراق الات مورد استفاده

یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار در تعیین قیمت کمد دیواری ریلی و یا ساده دستگیره ها، یراق آلات و مکانیزم های استفاده شده هستند. شاید در ابتدا شکل و طرح دستگیره ها چندان مهم نباشد ولی در نظر داشته باشید که شکل ظاهری دستگیره ها و استحکام آن فاکتور مهمی است که در آینده بیشتر به چشم خواهد آمد.

قيمت ساخت کمد ديواري در چه صورت بالاتر یا پایین تر از قیمت معمول می شود؟

به طور معمول نصاب کمد اتاق، بازه قیمتی را به عنوان قیمت هر متر کمد دیواری اعلام می کنند. اما همواره مواردی این بازه قیمت کمد دیواری را تحت تاثیر قرار داده و افزایش یا کاهش می دهد؟ که در ادامه به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد.

مواردی که قیمت کمد دیواری سفارشی را افزایش می دهند :

 • افزایش عمق کمد بر اساس فضای موجود
 • درخواست متریال و یراق سفارشی
 • استفاده از انواع اکسسوری مانند آویز های شلوار، کراوات و ...
 • استفاده از آینه، نورپردازی و تزئینات دیگر که اضافه روی درب کمد یا در داخل آن کار شود.

چه مواردی هزینه ساخت کمد دیواری را کاهش می دهد؟

طراحی و ساخت کمد ساده به طور مثال کم کردن تعداد کشو و طبقات، موجب استفاده کمتر از متریال و کم شدن دستمزد ساخت و کاهش قیمت کمد دیواری می شود. مورد دیگر استفاده از نئوپان به جای ام دی اف است. در نتیجه قیمت متریال کم شده و موجب کاهش قیمت کمد دیواری خواهد شد. در مواردی نیز که کارفرما به کیفیت یراق توجه ندارد می تواند از یراق آلات معمولی که به مراقبت بیشتری دارد استفاده کند که البته این مورد اصلا مورد پیشنهاد ما نیست و تنها روشی برای ساخت کمددیواری ارزان است اما نه قطعا بهترین روش!!!

کمد دیواری آماده بخرم یا کمد دیواری سفارشی؟

قطعا قیمت کمد دیواری آماده نسبت به مدل های سفارشی کمتر است. کمد دیواری سفارشی در ابعاد مشخص ساخته می شوند و به محل انتقال داده می شوند. اما در مواردی که هدف از ساخت کمد رفع نواقص وهمچنین لحاظ نمودن سلیقه است قطعا کمد ديواري آماده انتخاب درستی نیست. با توجه به ماندگاری و نقش ساخت کمد در زیبایی منزل، پیشنهاد هوم سرویز به شما ساخت کمددیواری سفارشی است.

سفارش ساخت کمد دیواری در هوم سرویز چه مزایایی دارد؟

قیمت شفاف، اطمینان استفاده از متریال درجه یک و تعهد در تحویل سفارش ساخت کمد از مواردی است که هوم سرویز به دارا بودن آنها مفتخر است. تیم هوم سرویز با همکاری بهترین متخصصین که دارای رزومه قوی در زمینه کمد ديواري لوکس هستند، تلاش کرده است تا تمام سفارشات شما را در حداقل زمان ممکن با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار دهند و اطمینان را به شما بدهیم که این خدمات را با قيمت کمد ديواري مناسب و منصفانه دریافت کرده اید.

صفر تا صد طراحی و ساخت کمد دیواری را به هوم سرویز بسپارید

تیم هوم سرویز جهت رفاه حال مشتریان، قیمت ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و قیمت ساخت کمد ممبران و ساخت کمد دیواری ریلی را به صورت کامل در اختیار کاربران خود قرار داده است. این شفافیت در قیمت ساخت کمد جدید موجب انتخاب بهتر و مقرون به صرفه مشتریان خواهد بود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کمد دیواری و همچنین ارایه خدمات ساخت کمد دیواری ام دی اف نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کمد دیواری

ساخت کمد دیواری ام دی اف

ساخت کمد ديواري هایگلاس و ممبران

ساخت کمد دیواری ریلی

ساخت کمد دیواری با درب آکاردئونی

طراحی و ساخت کمد دیواری شیشه‎‌ای

کمد دیواری ویترینی

کمد دیواری پذیرایی و تزئینی

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری نئوکلاسیک

کمد دیواری کلاسیک

نمونه کارهای کمد دیواری هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کمد دیواری ممبران با درب آینه ای
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کمد دیواری با درب شیشه ای
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کمد اتاق خواب با درب ریلی
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کمد پذیرایی با درب شیشه ای
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
شادي كاتبي

کارم پرفکت و حرفه ای انجام شد خیلی هم اقای محترمی بودن و کمد هم دقیقا طبق زمانی که صحبت کردیم بهم تحویل دادن. عالی 🤟 ✌

profile picture
وحید گیوی

مهمترین چیز برای من این بود که خیلی با اخلاق و زحمتکش و بودن کمدمون هم به نحو احسنت ساخته شده، این تازه شروع کارم باهاشون بود قطعا برای ادامه کارهام مجدد از هوم سرویز میخوام که کارم با ایشون انجام بشه.

profile picture
علی عاشوری

یک کمد دیواری شیک و باکیفیت تحویل گرفتم علاوه بر اینکه سازنده هم، کاربلد و هم خوش برخورد بود.

profile picture
هومن زیبایی

خیلی خیلی عالی و درجه یک👌👏

شرایط ساخت کمد دیواری اتاق خواب و ساخت کمد لباس و رختخواب

سرویس ساخت کمد دیواری شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای ساخت و نصب کمد دیواری(یک کمد کامل) بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت کمد شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت کمد اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

نحوه محاسبه هزینه ساخت کمد دیواری: با توجه به تعرفه های اعلام شده در سایت هوم سرویز شما کافیست متراژ کمد مورد نظر را اندازه گیری کنید(طول ضربدر ارتفاع کمد) و در تعرفه هر متر مربع ضرب نمایید. در انتها برای محاسبه قیمت نهایی کمد 10 درصد هزینه حمل و نصب را به قیمت اضافه نمایید.در اینصورت شما می توانید برآورد نسبتا خوبی از هزینه ساخت کمد دیواری مورد نظر خود داشته باشید.

منظور از کمد کامل، ساخت کمد به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد. در حالت استاندارد عمق کمد دیواری حدود 50 تا 60 سانتی متر خواهد بود و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر خواهد کرد.

سرویس ساخت کمد دیواری در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کمد دیواری از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس کمد دیواری حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

making-kitchen-cabinets
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 14,900,000 الی 42,700,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 3,500,000 تومان
parquet-installation-repair
نصب پارکت
قیمت از 28,000,000 الی 28,000,000 تومان
installation-repair-laminate
تعمیر لمینت
قیمت از 7,600,000 الی 13,000,000 تومان