banner

ساخت کمد دیواری

از 2117 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و ساخت انواع کمد دیواری ریلی و کشویی مدرن

قیمت کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)

1,900,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)

2,100,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)

1,400,000 تومان

قیمت کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)

1,600,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)

2,100,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)

2,500,000 تومان

قیمت کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)

2,800,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)

3,200,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)

4,200,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)

4,200,000 تومان

قیمت کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)

6,500,000 تومان

قیمت مکانیزم هر درب ریلی

300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت کمد دیواری و ساخت کمد لباس و رختخواب

سرویس ساخت کمد دیواری شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کمد دیواری(یک کمد کامل) بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از کمد کامل، ساخت کمد به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد. در حالت استاندارد عمق کمد دیواری حدود 50 تا 60 سانتی متر خواهد بود و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر خواهد کرد.

سرویس ساخت کمد دیواری در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کمد دیواری از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس کمد دیواری حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت کمد دیواری در منزل

امروزه با توجه به کاهش متراژ خانه ها ساخت کمد دیواری در منزل به یکی از المان های مهم تبدیل شده است. با طراحی کمد دیواری در فضاهای پرت می توان بهترین استفاده را فضاهای بلااستفاده منزل نمود. کمد دیواری رختخواب و ساخت کمد لباس، نقش مهمی در مرتب کردن لوازم و اسباب و فضاسازی منزل دارد.

شرکت ساخت کمد دیواری در آپارتمان مواردی مانند طراحی و ساخت کمد دیواری ریلی، لولایی، شیشه ای و کمد دیواری آینه ای در این زمینه ارائه می شود. در ادامه به معرفی انواع نصب کمد دیواری در آپارتمان و عوامل موثر بر هزینه ساخت کمد دیواری می پردازیم.

طراحی کمد دیواری اتاق خواب

یکی از فضاهایی که بیشتر برای کمد سازی پیشنهاد می شود، اتاق خواب است. انتخاب مدل کمد دیواری نقش موثری در دکوراسیون و زیبایی اتاق خواب دارد. معمولا برای روشن تر شدن اتاق خواب، کمد دیواری هایگلاس پیشنهاد می شود. همچنین استفاده از آینه در کمد سازی موجب بزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب می شود.

در گذشته ساخت کمد دیواری ساده بیشتر مورد نظر بود. مدل کمد دیواری در گذشته انواع متفاوتی نداشتند. اما امروزه دستان طراح کمد دیواری اتاق خواب بسیار باز است. می توان به راحتی آن چیزی که در ذهن کارفرما به عنوان طرح کمد دیواری می باشد را با تجربیات و مهارت طراح کمد دیواری تلفیق کرده و نمونه های جذابی ایجاد نمود.

طراحی و ساخت کمد لباس جادار و طبقه بندی شده

ساخت کمد لباس موجب سر و سامان دادن به لباس ها می شود و همچنین قابلیت استفاده از تمام لباس ها و کفش ها را فراهم می کند. ساخت کمد دیواری ساده تفاوتهای زیادی با ساخت کمد لباس دارد. عمق کمد لباس در حالت عادی حدود 50 تا 60 سانت در نظر گرفته می شود. در این بین، قفسه بندی کمد لباس نقش بسیار موثری بر نهایت کاربری آن دارد. مدل کمد لباس بر اساس نیاز کاربر و همچنین پیشنهادات موثر نصاب کمد دیواری ارائه می شود. البته همیشه امکان اجرای تغییرات خاص وجود دارد که مختص سلیقه کارفرما است. مواردی مانند ساخت رگال لباس، ساخت کشو و همچنین ساخت طبقات نامنظم و حتی یراق آلات شلوار، روسری و کراوات به راحتی قابل اجرا هستند.

کمد دیواری رختخواب

ساخت کمد رختخواب نیز بر اساس نیاز کاربر ساخته و طراحی می شود. اغلب کمد دیواری بزرگ اتاق خواب برای قرار دادن رختخواب مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع متریال های کمد دیواری ام دی اف، لترون، نئوپان و غیره در مدل های مختلفی طراحی و اجرا می شوند.

طراحی کمد رختخواب در اتاق خواب موجب به نظم دادن وسایل می شود. طراحی و اجرای کمد دیواری رختخواب موجب می شود که شما فضایی برای چیدمان رختخواب ها و سایر وسایل حجیم خود فراهم آورید و از آشفتگی جلوگیری کنید. 

 ساخت کلوزت روم

در خانه هایی در فضای بزرگتری و با طراحی مدرن قسمتی از فضای اتاق خواب را که اغلب پنهان هم است را به طراحی و ساخت کلوزت روم اختصاص می دهند. طراحان با قفسه بندی و طراحی طبقه های اغلب نامنظم برای تمام لباس ها و همچنین کفش ها اقدام به طراحی کلوزت روم می کنند. همچنین اگر فضای کافی و بزرگی در اختیار ندارید، می توانید در قسمتی از اتاق خواب اقدام به طراحی و ساخت کلوزت روم کنید . البته اگر فضای اتاق خواب بیشتر باشد و فضا به اندازه کافی وسیع باشد، با یک پارتیشن بندی ساده می توان اقدام به ساخت کلوزت روم کوچک نمود.

انواع مدل کمد دیواری که در منزل اجرا می شوند

قبل از ساخت کمد دیواری به کاربرد و نیاز خود از نظر جادار و یا کمجا بودن کمد، توجه کنید.  فضای مورد نظر برای کمد سازی تا حدی تعیین کننده نوع و مدل کمد دیواری است. در صورت نیاز به ساخت کمد دیواری پذیرایی باید به رنگ کلی فضا و سبک منزل از جهت کلاسیک یا مدرن بودن در طراحی کمد و کمد سازی توجه شود.

کمد دیواری‌های ام‌دی‌اف برای خانه‌های مدرن و حتی کلاسیک انتخاب مناسبی است. این مورد از نظر هزینه و زیبایی کاملا می توانند پاسخگوی نیاز و سلیقه مشتری واقع شوند با توجه به رنگ دیوار اتاق‌ خواب، رنگ کمد دیواری ام‌دی‌اف قابل تغییر است. برای انتخاب بهترین مدل کمد دیواری باید انواع وسایلی را می خواهید در کمد دیواری بچینید را تصور کنید و از آنها لیستی تهیه کنید و در اختیار طراح مورد نظر قرار دهید. به این ترتیب مدل کمد دیواری بر اساس آن چیزی که در ذهن دارید طراحی می شود. همچنین می توانید از طراح بخواهید که طراحی تری دی از طرح خود در اختیارتان قرار دهند تا با آگاهی کامل به دنبال ساخت کمد دیواری اتاق خواب بروید.

مدل کمد دیواری جادار برای اتاق کوچک

یک کمد دیواری جادار را از روی قفسه بندی داخلی می توان شناخت. به علت محدودیت فضا در اتاق کوچک باید طراحی داخلی طوری باشد که کمد دیواری کار کمد لباس و دراور و … را هم زمان انجام دهد. حتما چند کشوی جادار و بزرگ به دردتان می خورد. رگال لباس ضروری است و می توانید از فضای بالای رگال برای نصب قفسه های جادار با ارتفاع کم استفاده کنید. قفسه های کوتاه محل قرار دادن کفش، چتر و حتی کتاب درسی هستند. از قناسی دیوار و کنج ها نیز می توانید برای نصب کمد دیواری های کوچک، بیشترین استفاده را داشته باشید.

طراحی داخل کمد دیواری اتاق کودک و نوجوان

طرح های شیک و فانتزی برای اتاق خواب بچه ها مناسب تر هستند. درب کمد دیواری اتاق بچه و تزئینات آن را خاص و متنوع انتخاب کنید. طراحی داخل کمد دیواری اتاق بچه نیاز به دقت بیشتری دارد. با کمی خلاقیت می توانید کمدهای چند کاره طراحی کنید کمد دیواری اتاق کودک می تواند برای قراردادن لباس ها و وسایل مدرسه نیز استفاده شود. قسمتی از این فضا را برای میز تحریر در نظر گرفته می شود. در برخی اتاق ها کمد دیواری و تختخواب و میز تحریر همگی با هم طراحی می شود.

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری‌ مدرن عمدتا ظاهر ساده‌تری نسبت به نمونه های قدیمی و کلاسیک دارند. به عبارت دیگر در ساخت کمد دیواری مدرن از طرح و برش خاصی استفاده نمی شود. در کل هرچه مقدار تنوع رنگ‌ها در ساخت کمد کمتر و طراحی هندسی آن ساده‌تر باشد، سبک آن به مدرن نزدیک تر خواهد شد. کمد دیواری ریلی مدرن در ساختمان های لوکس بر زیبایی دکوراسیون داخلی می افزاید و محیط را لاکچری و روح نواز تر می کند.

کمد دیواری ام دی اف

علت استقبال زیاد در ساخت کمد دیواری ام دی اف، تنوع بالا در رنگ و مقاومت بالای آنها است. نصب کمد دیواری mdf  با قابلیت ترکیب با آینه و شیشه می تواند زیبایی زیادی را به وجود بیاورد.

ساخت کمد دیواری ریلی مدرن

ساخت کمد دیواری ریلی مدرن یکی از جدیدترین مدل های کمد دیواری است. علت محبوبیت بالای کمد دیواری ریلی مناسب بودن اجرای این مدل برای فضاهای محدود است. با توجه به کوچک شدن فضای خانه ها نصب کمد دیواری ریلی موجب می شود تا از حداکثر فضای اتاق برای چیدمان استفاده کرد و نگرانی از بابت باز شدن درب کمد وجود نداشته باشد.

امروزه جهت استفاده حداکثری از فضا از کمد ریلی مدرن استفاده می کنند. کمد دیواری ریلی زیبایی بی نظیری به محیط می بخشد. همچنین در صورت ایجاد ساخت کمد دیواری کشویی، ساختاربندی داخل کمد زیباتر و شکیل تر خواهد شد.

اجرای کمد دیواری با چهارچوب فلزی

چهارچوب کمد دیواری نقش بسیار بالایی در استحکام کلی کمد دیواری دارد. استفاده از چهارچوب فلزی در اجرای کمد دیواری موجب استحکام بیشتر می شودهمچنین استقاده از چهارچوب کمد دیواری آهنی موجب می شود قیمت کمد دیواری کمتر تمام شود..

انتخاب رنگ کمد دیواری

رنگ کمد دیواری باید با رنگ کلی منزل، هارمونی داشته باشد. در صورتی تصمیم به کمد سازی در اتاق کوچک دارید، از رنگ های روشن استفاد کنید. رنگ روشن، فضا را بزرگتر نشان می دهد. در صورتی که مایل به ساخت کمد ساده درب لولایی شیک در فضای بزرگ هستید، از تلفیق رنگ روشن و تیره و ساخت کمد دیواری شیشه ای استفاده کنید.

تبدیل کمد دیواری لولایی به کمد دیواری ریلی جدید

برای تغییر در نوع درب ( لولایی به ریلی) لازم است تا تغییراتی در چارچوب داده شود! دو راه متفاوت برای ریل گذاری وجود دارد که پس از هماهنگی با مشتری قابل اجرا می باشد. ریل را می توان داخل کمد و یا خارج سازه اجرا کرد. ریل هایی که در خارج از کمد کار می شوند همیشه با ام دی اف پوشش داده می شوند ولی برای اجرای ریل در داخل کمد ، ریل ها در لبه کمد دیواری تا چارچوب فلزی در حدود ۶ سانتیمتر با فاصله نصب می شوند. تبدیل کمد دیواری ساده به کمد دیواری ریلی مدرن موجب تغییر در طراحی داخل کمد می شود. لذا به همراه تبدیل درب ها می توانید تعداد کشوها و اندازه بین طبقات را نیز تغییر داده و صاحب یک کمد دیواری ریلی مدرن شوید که جایگزین کمد قدیمی شده است.

ساخت کمد دیواری ارزان چگونه امکان پذیر است؟

مبحث هزینه مهم ترین مورد در نظر افراد است. خیلی از افراد با ادعای ساخت کمد دیواری ارزان از متریال بسیار بی کیفیتی استفاده می کنند که مقاومت و استحکام پایینی دارند. به طور مثال به جای ساخت کمد دیواری ممبران باید به ساخت کمد دیواری با نئوپان یا لترون روی بیاورید. همچنین نوع یراق آلات نیز تعیین کننده هستند. در هر صورت هنر دست طراح کمد دیواری این مورد است که مناسب ترین کیفیت را بر اساس نوع نیاز و بودجه شما در اختیارتان قرار دهند. قبل از تصمیم به کمد سازی با متخصصان ما، مشورت کنید. تیم حرفه ای هوم سرویز بهترین پیشنهادات را با ارایه طرح های 3 بعدی کمد دیواری در اختیارتان قرار می دهند.

قیمت ساخت کمد دیوای اف دی اف به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت کمد دیواری با درب لولایی و کشویی به موارد مختلفی بستگی دارد. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرگذار می پردازیم.

ابعاد و اندازه کمد دیواری

قیمت کمد دیواری با توجه به طرح و مدل هم متفاوت است. کمد دیواری پذیرایی معمولا عمق کمتری دارد. در شرایط عادی فضای کمتری برای طراحی و ساخت کمد دیواری در پذیرایی وجود دارد و مدل کمد دیواری mdf با ابعاد کوچکتر در این فضا ساخته می شوند. ابعاد و اندازه کمد دیواری اتاق خواب معمولا بزرگتر در نظر گرفته می شود. اگر فضای کافی در اختیار دارید، یکی از دیوارهای اتاق خواب را برای کمد دیواری ریلی مدرن اختصاص دهید.

طرح داخل کمد دیواری

طبقات، قفسه ها و تعداد کشوها روی قیمت کمد دیواری تاثیر دارد. طراحی داخل کمد و هزینه ساخت چارچوب کمد ارتباط مستقیم دارند. ساخت چارچوب با توجه به باری که باید متحمل شود، انجام می شود. ساخت چهارچوب کمد دیواری با متریال مقاوم، قیمت کمد دیواری را افزایش می دهد. قیمت کمد دیواری ساده که با درب لولایی کار می کند و دارای طراحی سفارشی نیست. در منازلی که فضای کافی برای باز شدن درب کمد وجود داشته باشد می توان از این شیوه برای کاهش قیمت کمد دیواری استفاده کرد.

جنس کمد دیواری

در گذشته ساخت کمد دیواری با چوب بیشتر رایج بود ولی این روزها متریال مختلفی در ساخت کمد دیواری به کار می رود. برخی از رایج ترین متریال مدل کمد دیواری mdf، کمد دیواری  PVC، کمد دیواری های گلاس از نمونه های پر طرفدار هستند.

دستگیره ها و یراق الات

یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار در تعیین قیمت کمد دیواری دستگیره ها هستند. شاید در ابتدا شکل و طرح دستگیره ها چندان مهم نباشد ولی در نظر داشته باشید که شکل ظاهری دستگیره ها و استحکام آن فاکتور مهمی است که در آینده بیشتر به چشم خواهد آمد.

قیمت کمد دیواری سفارشی سازی شده

هنگام طراحی کمد می توان به غیر از قفسه، طبقه، رگال لباس و کشو، برخی از امکانات ویژه را هم در نظر گرفت. قیمت کمد دیواری با امکانات جانبی به طور یقین بیشتر از قیمت کمد دیواری ساده است. وجود منبع نوری و نورپردازی داخل کمد دیواری، نصب آینه داخلی روی درب همگی می توانند به سفارش مشتری اجرا شوند.

صفر تا 100 ساخت کمد دیواری با متخصصین هوم سرویز

تیم هوم سرویز جهت رفاه حال مشتریان، قیمت ساخت کمد دیواری ام دی اف را به صورت کامل در اختیار کاربران خود قرار داده است. این شفافیت در هزینه ساخت موجب انتخاب بهتر و مقرون به صرفه مشتریان خواهد بود. در صورت نیاز تنها کافیست با به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا از پیشنهادات و مشاوره متخصصین ما در این زمینه بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت کمد و طراحی کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس، ممبران ....
ساخت کمد دیواری با روکش وکیوم
ساخت کمد دیواری ریلی و لولایی
ساخت کمد دیواری با در آکاردئونی
ساخت کمد دیواری شیشه‎‌ای
ساخت کمد دیواری بدون در و ویترینی
طراحی و ساخت کمد دیواری مغازه‌
ساخت کمد دیواری پذیرایی و تزئینی

همیاران سرویس ساخت کمد دیواری

 نظرات کاربران

profile picture
طاهره حسینیان

کارشون واقعا تمیز با کیفیت بود کار خیلی زود انجام شد اصلا وقت کشی نکردن بد قولی نکردن

profile picture
وحید صفری

کارشون عالی بود فوق العاده عالی بودن و نیروهای متخصصی داشتن

profile picture
سمیه بصائری

بسیار کاربلد حرفه ای بودن من 100 در 100 راضی هستم از کارشون

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر لمینت
تعمیر لمینت
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان