user
ساخت کمد دیواری

ساخت کمد دیواری

از 2168 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کمد دیواری در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)

2,300,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)

2,600,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)

1,700,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)

2,000,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)

2,600,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)

3,000,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)

3,400,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)

3,900,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)

5,100,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)

5,200,000 تومان

قیمت ساخت کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)

7,800,000 تومان

قیمت مکانیزم هر درب ریلی کمد دیواری(هر عدد)

500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ساخت کمد دیواری در منزل

امروزه با توجه بهکاهش متراژ خانه ها ساخت کمد دیواری در منزل به یکی از المان هایمهم تبدیل شده است. با طراحی کمد دیواری در فضاهای پرت می توانبهترین استفاده را فضاهای بلااستفاده منزل نمود. کمد دیواری رختخواب و ساختکمد لباس، نقش مهمی در مرتب کردن لوازم و اسباب و فضاسازی منزل دارد.

شرکت ساخت کمددیواری در آپارتمان مواردی مانند طراحی و ساخت کمد دیواری ریلی،لولایی، شیشه ای و کمد دیواری آینه ای در این زمینه ارائه می شود. درادامه به معرفی انواع نصب کمد دیواری در آپارتمان و عوامل موثربر هزینه ساخت کمد دیواری می پردازیم.

طراحی کمد دیواری اتاق خواب

یکی از فضاهایی کهبیشتر برای کمد سازی پیشنهاد می شود، اتاق خواب است.انتخاب مدل کمد دیواری نقش موثری در دکوراسیون وزیبایی اتاق خواب دارد. معمولا برای روشن تر شدن اتاق خواب،کمد دیواری هایگلاس پیشنهاد می شود. همچنین استفاده از آینه در کمد سازی موجببزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب می شود.

در گذشته ساختکمد دیواری ساده بیشتر مورد نظر بود. مدل کمد دیواری درگذشته انواع متفاوتی نداشتند. اما امروزه دستان طراح کمد دیواری اتاقخواب بسیار باز است. می توان به راحتی آن چیزی که در ذهن کارفرما بهعنوان طرح کمد دیواری می باشد را با تجربیات و مهارت طراح کمددیواری تلفیق کرده و نمونه های جذابی ایجاد نمود.

طراحی و ساخت کمد لباس جادار و طبقه بندی شده

ساخت کمد لباس موجب سر و سامان دادن به لباس ها میشود و همچنین قابلیت استفاده از تمام لباس ها و کفش ها را فراهم می کند. ساختکمد دیواری ساده تفاوتهای زیادی با ساخت کمد لباس دارد. عمق کمدلباس در حالت عادی حدود 50 تا 60 سانت در نظر گرفته می شود. در این بین، قفسهبندی کمد لباس نقش بسیار موثری بر نهایت کاربری آن دارد. مدل کمد لباس بر اساسنیاز کاربر و همچنین پیشنهادات موثر نصاب کمد دیواری ارائه میشود. البته همیشه امکان اجرای تغییرات خاص وجود دارد که مختص سلیقه کارفرما است.مواردی مانند ساخت رگال لباس، ساخت کشو و همچنین ساخت طبقات نامنظم و حتی یراقآلات شلوار، روسری و کراوات به راحتی قابل اجرا هستند.

کمد دیواری رختخواب

ساخت کمد رختخواب نیز بر اساس نیاز کاربر ساخته وطراحی می شود. اغلب کمد دیواری بزرگ اتاق خواب برای قرار دادنرختخواب مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع متریال های کمد دیواری ام دیاف، لترون، نئوپان و غیره در مدل های مختلفی طراحی و اجرا می شوند.

طراحی کمد رختخواب در اتاق خواب موجب به نظم دادن وسایلمی شود. طراحی و اجرای کمد دیواری رختخواب موجب می شود که شما فضاییبرای چیدمان رختخواب ها و سایر وسایل حجیم خود فراهم آورید و از آشفتگی جلوگیریکنید.

ساخت کلوزت روم

در خانه هایی در فضایبزرگتری و با طراحی مدرن قسمتی از فضای اتاق خواب را که اغلب پنهان هم است را بهطراحی و ساخت کلوزت روم اختصاص می دهند. طراحان با قفسه بندی وطراحی طبقه های اغلب نامنظم برای تمام لباس ها و همچنین کفش ها اقدامبه طراحی کلوزت روم می کنند. همچنین اگر فضای کافی و بزرگی دراختیار ندارید، می توانید در قسمتی از اتاق خواب اقدام به طراحیو ساخت کلوزت روم کنید . البته اگر فضای اتاق خواب بیشتر باشد وفضا به اندازه کافی وسیع باشد، با یک پارتیشن بندی ساده می توان اقدام به ساختکلوزت روم کوچک نمود.

انواع مدل کمد دیواری که در منزل اجرا می شوند

قبل از ساخت کمددیواری به کاربرد و نیاز خود از نظر جادار و یا کمجا بودنکمد، توجه کنید. فضای مورد نظر برای کمد سازی تا حدی تعیین کننده نوع و مدلکمد دیواری است. در صورت نیاز به ساخت کمد دیواری پذیرایی باید به رنگ کلیفضا و سبک منزل از جهت کلاسیک یا مدرن بودن در طراحی کمد و کمد سازیتوجه شود.

کمد دیواری‌های ام‌دی‌اف برای خانه‌های مدرن و حتی کلاسیکانتخاب مناسبی است. این مورد از نظر هزینه و زیبایی کاملا می توانند پاسخگوینیاز و سلیقه مشتری واقع شوند با توجه به رنگ دیوار اتاق‌ خواب، رنگ کمد دیواریام‌دی‌اف قابل تغییر است. برای انتخاب بهترین مدل کمد دیواری بایدانواع وسایلی را می خواهید در کمد دیواری بچینید را تصور کنید و از آنها لیستیتهیه کنید و در اختیار طراح مورد نظر قرار دهید. به این ترتیب مدل کمد دیواری براساس آن چیزی که در ذهن دارید طراحی می شود. همچنین می توانید از طراح بخواهید کهطراحی تری دی از طرح خود در اختیارتان قرار دهند تا با آگاهی کامل بهدنبال ساخت کمد دیواری اتاق خواب بروید.

مدل کمد دیواریجادار برای اتاق کوچک

یک کمد دیواری جاداررا از روی قفسه بندی داخلی می توان شناخت. به علت محدودیت فضا در اتاق کوچک بایدطراحی داخلی طوری باشد که کمد دیواری کار کمد لباس و دراور و … را هم زمان انجامدهد. حتما چند کشوی جادار و بزرگ به دردتان می خورد. رگال لباس ضروری است و میتوانید از فضای بالای رگال برای نصب قفسه های جادار با ارتفاع کم استفاده کنید.قفسه های کوتاه محل قرار دادن کفش، چتر و حتی کتاب درسی هستند. از قناسی دیوار وکنج ها نیز می توانید برای نصب کمد دیواری های کوچک، بیشترین استفاده را داشتهباشید.

طراحی داخل کمددیواری اتاق کودک و نوجوان

طرح های شیک و فانتزیبرای اتاق خواب بچه ها مناسب تر هستند. درب کمد دیواری اتاق بچه و تزئیناتآن را خاص و متنوع انتخاب کنید. طراحی داخل کمد دیواری اتاق بچه نیاز بهدقت بیشتری دارد. با کمی خلاقیت می توانید کمدهای چند کاره طراحی کنید. کمددیواری اتاق کودک می تواند برای قراردادن لباس ها و وسایلمدرسه نیز استفاده شود. قسمتی از این فضا را برای میز تحریر در نظر گرفته می شود.در برخی اتاق ها کمد دیواری و تختخواب و میز تحریر همگی با هم طراحی می شود.

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری‌مدرن عمدتا ظاهر ساده‌تری نسبت به نمونه های قدیمی و کلاسیک دارند. به عبارتدیگر در ساخت کمد دیواری مدرن از طرح و برش خاصی استفاده نمیشود. در کل هرچه مقدار تنوع رنگ‌ها در ساخت کمد کمتر و طراحی هندسی آن ساده‌ترباشد، سبک آن به مدرن نزدیک تر خواهد شد.کمد دیواری ریلی مدرن در ساختمان های لوکس بر زیبایی دکوراسیونداخلی می افزاید و محیط را لاکچری و روح نواز تر می کند.

کمد دیواری امدی اف

علت استقبال زیاد درساخت کمد دیواری ام دی اف، تنوع بالا در رنگ و مقاومت بالای آنها است. نصب کمددیواری mdf با قابلیت ترکیب با آینه و شیشه میتواند زیبایی زیادی را به وجود بیاورد.

ساخت کمد دیواریریلی مدرن

ساخت کمد دیواری ریلیمدرن یکی از جدیدترین مدل های کمد دیواری است. علت محبوبیت بالای کمددیواری ریلی مناسب بودن اجرای این مدل برای فضاهای محدود است. با توجهبه کوچک شدن فضای خانه ها نصب کمد دیواری ریلی موجب میشود تا از حداکثر فضای اتاق برای چیدمان استفاده کرد و نگرانی از بابتباز شدن درب کمد وجود نداشته باشد.

امروزه جهت استفادهحداکثری از فضا از کمد ریلی مدرن استفاده می کنند. کمد دیواری ریلی زیبایی بینظیری به محیط می بخشد. همچنین در صورت ایجاد ساخت کمد دیواری کشویی،ساختاربندی داخل کمد زیباتر و شکیل تر خواهد شد.

اجرای کمددیواری با چهارچوب فلزی

چهارچوب کمددیواری نقش بسیار بالایی در استحکام کلی کمد دیواری دارد. استفاده از چهارچوبفلزی در اجرای کمد دیواری موجب استحکام بیشتر می شود. همچنین استقاده از چهارچوب کمد دیواریآهنی موجب می شود قیمت کمد دیواری کمتر تمام شود..

انتخاب رنگ کمددیواری

رنگ کمد دیواری بایدبا رنگ کلی منزل، هارمونی داشته باشد. در صورتی تصمیم به کمد سازی در اتاق کوچکدارید، از رنگ های روشن استفاد کنید. رنگ روشن، فضا را بزرگتر نشان می دهد. درصورتی که مایل به ساخت کمد ساده درب لولایی شیک در فضای بزرگهستید، از تلفیق رنگ روشن و تیره و ساخت کمد دیواری شیشه ای استفادهکنید.

تبدیل کمد دیواری لولایی به کمد دیواری ریلی جدید

برای تغییر در نوعدرب ( لولایی به ریلی) لازم است تا تغییراتی در چارچوب داده شود! دو راه متفاوتبرای ریل گذاری وجود دارد که پس از هماهنگی با مشتری قابل اجرا می باشد. ریل را میتوان داخل کمد و یا خارج سازه اجرا کرد. ریل هایی که در خارج از کمد کار می شوندهمیشه با ام دی اف پوشش داده می شوند ولی برای اجرای ریل در داخل کمد ، ریل ها درلبه کمد دیواری تا چارچوب فلزی در حدود ۶ سانتیمتر با فاصله نصب می شوند. تبدیلکمد دیواری ساده به کمد دیواری ریلی مدرن موجب تغییر در طراحیداخل کمد می شود. لذا به همراه تبدیل درب ها می توانید تعداد کشوها و اندازه بینطبقات را نیز تغییر داده و صاحب یک کمد دیواری ریلی مدرن شوید کهجایگزین کمد قدیمی شده است.

ساخت کمد دیواری ارزان چگونه امکان پذیر است؟

مبحث هزینه مهم ترینمورد در نظر افراد است. خیلی از افراد با ادعای ساخت کمد دیواری ارزان ازمتریال بسیار بی کیفیتی استفاده می کنند که مقاومت و استحکام پایینی دارند. به طورمثال به جای ساخت کمد دیواری ممبران باید به ساخت کمددیواری با نئوپان یا لترون روی بیاورید. همچنین نوع یراق آلات نیز تعیینکننده هستند. در هر صورت هنر دست طراح کمد دیواری این مورد است که مناسب ترینکیفیت را بر اساس نوع نیاز و بودجه شما در اختیارتان قرار دهند. قبل از تصمیمبه کمد سازی با متخصصان ما، مشورت کنید. تیم حرفه ای هوم سرویز بهترینپیشنهادات را با ارایه طرح های 3 بعدی کمد دیواری در اختیارتان قرار میدهند.

قیمت ساخت کمد دیوای اف دی اف به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت کمددیواری با دربلولایی و کشویی به موارد مختلفی بستگی دارد. در ادامه به مهم ترین عواملتاثیرگذار می پردازیم.

ابعاد و اندازهکمد دیواری

قیمت کمد دیواری باتوجه به طرح و مدل هم متفاوت است. کمد دیواری پذیرایی معمولا عمق کمتری دارد. درشرایط عادی فضای کمتری برای طراحی و ساخت کمد دیواری در پذیرایی وجود دارد و مدلکمد دیواریmdf با ابعادکوچکتر در این فضا ساخته می شوند. ابعاد و اندازه کمد دیواری اتاق خواب معمولابزرگتر در نظر گرفته می شود. اگر فضای کافی در اختیار دارید، یکی از دیوارهای اتاقخواب را برای کمد دیواری ریلی مدرن اختصاص دهید.

طرح داخل کمددیواری

طبقات، قفسه ها وتعداد کشوها روی قیمت کمد دیواری تاثیر دارد. طراحی داخل کمد و هزینه ساخت چارچوبکمد ارتباط مستقیم دارند. ساخت چارچوب با توجه به باری که باید متحمل شود، انجاممی شود. ساخت چهارچوب کمد دیواری با متریال مقاوم، قیمت کمد دیواری را افزایش میدهد. قیمت کمد دیواری ساده که با درب لولایی کار می کند و دارای طراحی سفارشینیست. در منازلی که فضای کافی برای باز شدن درب کمد وجود داشته باشد می توان ازاین شیوه برای کاهش قیمت کمد دیواری استفاده کرد.

جنس کمد دیواری

در گذشته ساخت کمددیواری با چوب بیشتر رایج بود ولی این روزها متریال مختلفی در ساخت کمد دیواری بهکار می رود. برخی از رایج ترین متریال مدل کمد دیواری mdf، کمد دیواری PVC، کمد دیواری های گلاس از نمونه های پرطرفدار هستند.

دستگیره ها ویراق الات

یکی از مهم ترین عواملاثرگذار در تعیین قیمت کمد دیواری دستگیره ها هستند. شاید در ابتدا شکل و طرحدستگیره ها چندان مهم نباشد ولی در نظر داشته باشید که شکل ظاهری دستگیره ها واستحکام آن فاکتور مهمی است که در آینده بیشتر به چشم خواهد آمد.

قیمت کمد دیواریسفارشی سازی شده

هنگام طراحی کمد میتوان به غیر از قفسه، طبقه، رگال لباس و کشو، برخی از امکانات ویژه را هم در نظرگرفت. قیمت کمد دیواری با امکانات جانبی به طور یقین بیشتر از قیمت کمد دیواریساده است. وجود منبع نوری و نورپردازی داخل کمد دیواری، نصب آینه داخلی رویدرب همگی می توانند به سفارش مشتری اجرا شوند.

صفر تا 100 ساخت کمد دیواری با متخصصین هوم سرویز

تیم هوم سرویز جهترفاه حال مشتریان، قیمت ساخت کمد دیواری ام دی اف را به صورت کاملدر اختیار کاربران خود قرار داده است. این شفافیت در هزینه ساخت موجب انتخاب بهترو مقرون به صرفه مشتریان خواهد بود. در صورت نیاز تنهاکافیست با به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا از پیشنهاداتو مشاوره متخصصین ما در این زمینه بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کمد دیواری و همچنین ارایه خدمات ساخت کمد و طراحی کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری، تعمیر تختخواب، تعمیر دراور و غیره ..., ساخت و نصب در چوبی اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, ساخت کابینت ام دی اف، ساخت کابینت های‌گلاس، کابینت کلاسیک، چوبی، ممبران و کورین, کوتاه کردن و تعویض لولای درب چوبی, ساخت و نصب درب چوبی ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت انواع کمد کفش و جالباسی سفارشی, ساخت انواع تختخواب دونفره سفارشی , طراحی و ساخت انواع کتابخانه آوانگارد و مدرن, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت کنسول چوبی مدرن و کنسول چوبی طرح دار, طراحی و ساخت استندهای پلکسی گلاس و ام دی اف, ساخت و نصب پارتیشن اداری و مسکونی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت کمد دیواری

ساخت کمد و طراحی کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران

ساخت کمد دیواری با روکش وکیوم

ساخت کمد دیواری ریلی و لولایی

ساخت کمد دیواری با در آکاردئونی

ساخت کمد دیواری شیشه‎‌ای

ساخت کمد دیواری ویترینی

طراحی و ساخت کمد دیواری مغازه‌

ساخت کمد دیواری پذیرایی و تزئینی و...

نظرات کاربران

profile picture
طاهره حسینیان

کارشون واقعا تمیز با کیفیت بود کار خیلی زود انجام شد اصلا وقت کشی نکردن بد قولی نکردن

profile picture
سمیه بصائری

بسیار کاربلد حرفه ای بودن من 100 در 100 راضی هستم از کارشون

profile picture
وحید صفری

کارشون عالی بود فوق العاده عالی بودن و نیروهای متخصصی داشتن

شرایط ساخت کمد دیواری و ساخت کمد لباس و رختخواب

سرویس ساخت کمد دیواری شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کمد دیواری(یک کمد کامل) بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از کمد کامل، ساخت کمد به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد. در حالت استاندارد عمق کمد دیواری حدود 50 تا 60 سانتی متر خواهد بود و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر خواهد کرد.

سرویس ساخت کمد دیواری در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کمد دیواری از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس کمد دیواری حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,000,000 الی 1,800,000 تومان
تعمیر لمینت
تعمیر لمینت
قیمت از 950,000 الی 1,700,000 تومان

خدمات ساخت کمد دیواری در این شهرها ارائه می شود:

ساخت کمد دیواری تهران
ساخت کمد دیواری کرج
ساخت کمد دیواری شیراز
ساخت کمد دیواری مشهد