تعمیرات لمینت

تعمیرات لمینت

از 1118 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات لمینت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر لمینت(هر متر مربع)

30,000 الی 35,000 تومان

قیمت تعمیر لمینت(متراژ زیر 10 متر وربع)

1,500,000 الی 2,000,000 تومان

متوسط قیمت7,600,000 تومانکمینه قیمت7,600,000 تومانبیشینه قیمت13,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیرات لمینت خواهید خواند

  • تعمیرات لمینت پارکت در خانه
  • زیرسازی اشتباه اولین عاملی که موجب نیاز به تعمیرکار لمینت می شود
  • گرما و حرارت زیاد قاتل لمنیت
  • رطوبت عامل باد کردن لمینت
  • نحوه تعمیرات لمینت در خانه
  • پولیش لمینت چگونه انجام میشود؟
  • قیمت تعمیر لمینت به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات تعمیرات لمینت را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات لمینت پارکت در خانه

کفپوش لمینت یکی از از انواع کفپوش هایی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. لمینت کف ممکن است طی مرور زمان و به دلایل مختلف دچار ایراداتی شود. عواملی مانند ضربه، شکستگی و خراشیدگی از عوامل بسیار شایعی هستند که موجب می شود به تعمیر یا تعویض لمینت کف نیاز پیدا کنید. همچنین هزینه تعمیر لمینت کف منزل نسبت به تعویض لمینت بسیار به صرفه تر است. به این ترتیب بجای تعویض کلی کفپوش شما می توانید فقط قسمت معیوب را با تعویض تایل لمینت ترمیم کنید و در قیمت تعمیر لمینت صرفه جویی کنید. در ادامه به توضیح درباره مواردی که موجب آسیب به کفپوش لمینت می شوند و نحوه تعمیر لمینت کف ساختمان خواهیم پرداخت.

زیرسازی اشتباه اولین عاملی که موجب نیاز به تعمیرکار لمینت می شود

مهمترین عاملی که موجب بروز ایرادات در لمینت می شود، زیرسازی اشتباه و غیر اصولی است. به عبارت دیگر اگر این مرحله از کار، درست انجام نشود قطعا شما به تعمیرات پارکت لمینت نیاز پیدا خواهید کرد!! سطح زیر لمینت در صورتی که کاملا صاف نباشد لبه های لمینت که که کنار هم هستند به خوبی چفت نمی شوند. همچنین سطح زیرکار باید به خوبی خشک باشد و در زیر چسب هیچگونه رطوبتی نباشد. خیلی از ایراداتی که طی مرور زمان ایجاد می شود به علت عدم رعایت این نکات است که در هنگام تعمیرات لمینت کف باید این اقدامات به صورت مجدد انجام شوند.

گرما و حرارت زیاد قاتل لمنیت

هر چقدر هم که کیفیت لمینت بالا باشد انبساط پیدا کردن تایل های لمینت یک عامل اجتناب ناپذیر است. حرارت زیاد موجب به هم خوردن اتصالات لمینت یا به اصطلاح تبله کردن لمینت خواهد شد. از این رو پیشنهاد می شود که تایل های لمینت را قبل از نصب در محیط گرم قرار دهید تا بعدها با افزایش حجم مشکل پیدا نکنند. همچنین عایق کاری و استفاده از فوم پارکت مقدار زیادی از نگرانی ها را از بین می برد. زیرا که از انتقال حرارت زیاد لوله های آب گرم زیرکار به تایل ها جلوگیری می کند.

رطوبت عامل باد کردن لمینت

ریختن آب روی لمینت و یا نشتی آب از زیر لمینت مورد دیگری است که موجب تخریب شدید و بادکردن لمینت می شود. رطوبت با نفوذ به داخل لمینت استحکام ساختار لمینت و چسب زیر کار را از بین می برد و اصطلاحا موجب باد کردن لمینت می شود. برای جلوگیری از این اتفاقات باید اصول نگهداری از لمنیت را جدی بگیرید. به این صورت که باید درزهای بین تایل پارکت لمینت را هم به صورت طولی و هم عرضی حداقل سالی یکبار توسط نصاب لمینت کاملا آب بندی و پولیش کاری شود. به این صورت اطمینان خواهید داشت که در صورت ریخته شدن مایعات روی کفپوش لمینت، آب به زیر کار نفوذ نخواهد کرد.

نحوه تعمیرات لمینت در خانه

همانطور که پیش تر بیان کردیم، لمینت نیز مانند هر سطح دیگری طی مروز زمان فرسوده می شود یا ممکن است به علت زیرسازی اشتباه ایرادی در لمینت نمایان شود. خیلی از افراد برای کاهش هزینه تعمیر لمینت ترجیح می دهند که خود به تعمیرات لمینت در خانه بپردازند. البته اگر این ایرادات جزئی باشند امکان پذیر است. اما اگر عمق فاجعه زیاد باشد نیاز به کمک از یک تعمیرکار لمینت کف حرفه ای است که یکبار برای همیشه مشکلات را از بین ببرد. در ادامه به نحوه تعمیر لمینت ساختمان میپرداریم.

تعمیر خط وخش های لمینت

خط و خش لمینت از رایج ترین ایرادات لمینت است. برای شروع تعمیر لمینت کف ساختمان باید از فروشگاههای پارکت، کیت تعمیر لمینت تهیه کنید. قسمت های خراش دیده را به آرامی و با حوصله به وسیله این ماده کاملا پاک کنید ، سپس رنگ لمینت متناسب با کفپوش خود را خریداری کرده و به وسیله دستگاه حرارتی و یا کاردک بر سطح خراشیدگی بکشید. این کار را تا زمانی که حفره کاملا پر شود ادامه دهید. سپس با کاردک و سمباده ، رنگ اضافی را از بین ببرید. در نهایت به کمک پولیش لمینت ، تمام خراشیدگی ها ناپدید خواهند شد.

نحوه تعمیر لمینت شکسته کف ساختمان

معمولا تعمیر لمینت و تعمیر کفپوش لمینت زمانی که دچار شکستگی شده اند، کمی سخت تر است. اگر زود تعمیرات لمینت شکسته انجام نشود، میزان شکستگی و حجم خسارات بیشتر هم خواهد شد. در صورتی که بر اثر جابجایی مبل و یا هر وسیله سنگین دیگری قسمتی از لمینت شکست، معمولا می توانید برای جلوگیری از شکستگی بیشتر، چسب مخصوص لمینت را تهیه و با ظرافت در گوشه کنار آن بزنید تا شکستگی بیشتر نشود. معمولا تنها راه تعمیرات لمینت کف خانه در صورت شکستگی تعویض آن تایل است، که باید توسط نصاب لمینت ماهر انجام شود.

رفع صدای لمینت

قبل از هرگونه اقدامی برای رفع صدای لمینت ابتدا باید علت صدای لمینت شناسایی شود. گاهی عدم مهارت نصاب موجب صدای جیر جیر لمینت می شود، زیرا که به علت عدم رعایت فاصله 10 میلیمتری در هنگام نصب، تایلها در فصل گرما تاب برداشته و به صدا افتاده اند. عامل دیگری که جهت رفع صدای لمینت باید بررسی کرد رطوبت است. گاهی نشت رطوبت موجب از بین رفتن استحکام چسب زیر لمینت و به اصطلاح بلند شدن لمینت می شود.

همچنین عدم زیرسازی لمینت نیز موجب این ایراد میشود که جهت رفع صدای لمینت باید تایل ها برداشته و دوباره زیرسازی توسط نصاب لمینت حرفه ای انجام شود.

تعمیر لمینت باد کرده

برای تعمیر لمینت باد کرده باید قسمت آسیب دیده شده را جدا کنید و به بررسی عامل ایجاد تبله کردن لمینت بپردازید. اگر عامل رطوبت از کف میباشد باید یا زیرسازی تغییر کند یا به عایق کاری لوله های کف لمینت رسیدگی شود. تنها راه حل تعمیر لمینت باد کرده برش دادن لمینت و جایگزینی با نمونه جدید است.

پولیش لمینت چگونه انجام میشود؟

واکس لمینت یا پولیش لمینت در واقع جلا دهنده های لمینت هستند. هیچ گاه قیمت واکس و پولیش را معیار انتخاب خود قرار ندهید و نمونه های ارزان و تقلبی را انتخاب نکنید. در صورتی که جنس ارجینال پولیش لمینت خریداری شود و با دستگاه پولیشر انجام شود ، این محصول باعث براق شدن لمینت و افزایش طول عمر آن خواهد شد. مزایای انجام واکس لمینت در مقایسه با قیمت واکس و پولیش لمینت بیشمار است. واکس لمینت تا مقدار زیادی موجب عدم نفوذ آب در لمینت نیز خواهد شد. با صرف هزینه پولیش لمینت از پرداخت هزینه تعمیرات لمینت جلوگیری خواهید کرد، زیرا که اینکار از نفوذ آب به زیر لمینت جلوگیری می کند.

قیمت تعمیر لمینت به چه مواردی وابسته است؟

عوامل موثر بر قیمت تعمیر لمینت به نوع ایراد در لمینت و تعمیر یا تعویض لمینت بستگی دارد. زیرا در مواردی تنها راه رفع مشکل تعویض تایل ها است و در مواردی میتوان با تعمیر تایل ها مشکلات را تا حدی از بین برد. در هنگام تعمیر هر چه شرایط کف و زیر سازی بهتر انجام شده باشد، اجرت تعمیر لمینت کمتر می شود. برای اطلاع از قیمت تعمیر لمینت میتوانید از نصاب لمینت هوم سرویز به رایگان قیمت بگیرید.

خدمات تعمیرات لمینت را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که مایل به تعمیر تایل لمینت و یا پولیش لمینت با دستگاه پولیش لمینت هستید، از طریق اپلیکیشن درخواست خود را به صورت رایگان ثبت کنید. همیاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و همچنین اعلام قیمت تعمیرات لمینت و قیمت واکس و پولیش اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.


هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات لمینت و همچنین ارایه خدمات تعمیر کفپوش لمینت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کفپوش ارائه می دهد که شامل نصب پارکت چوبی, تعمیر پارکت چوبی, ساب و لاک پارکت چوبی, نصب کفپوش لمینت توسط لمینت کار ماهر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات لمینت

تعمیر کفپوش لمینت

تعمیر لمینت بادکرده ساختمان

تعمیر لمینت شکسته

تعمیر خط و خش های لمینت

رفع صدا لمینت و تعمیر زیرسازی لمینت کف منزل

پولیش کفپوش لمینت

لکه گیری و ترمیم لمینت کفپوش

نظرات کاربران

profile picture
مهشاد طباطبایی

کارشونو خیلی خوب وسریع انجام دادند و رفتند و مشکلی نبود

profile picture
علیرضا وزیرنیا

اقای رجبی بسیار اقای فهیم و با شخصیتی بودند خیلی خوب کار کردند ازشون راضی هستیم

profile picture
سید کمال طاهری

تشکرم میکنم از اقای غلامی کارشون خیلی خوب بود و به نحو احسن کار را انجام دادند

profile picture
گیتی سلامی

بسیار اقای محترمی بودند و کارشون هم خیلی خوب و عالی بود

شرایط تعمیر لمینت باد کرده و تعویض کفپوش لمینت

لمینت از مواد چوبی با فشردگی بالا ساخته شده و به وسیله شیارها به هم متصل می شوند.

حداقل نصب لمینت 50 متر مربع و حداقل نصب کفپوش 30 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و پروفیل ها به صورت مجزا محاسبه می شود و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

شستشوی و پولیش لمینت با مواد مخصوص پولیش و دستگاه پولیشر انجام می شود.

هزینه زیرسازی و تعمیر لمینت در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wallpaper
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 1,900,000 الی 50,000,000 تومان
painting
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,700,000 الی 11,200,000 تومان
making-wooden-door
ساخت درب چوبی
قیمت از 2,650,000 الی 5,500,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان