عایق رطوبتی

عایق رطوبتی

از 1406 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عایق رطوبتی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت عایق رطوبتی

توافقی

متوسط قیمت3,000,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت4,500,000 تومان

آنچه درباره عایق رطوبتی خواهید خواند

  • نصب عایق رطوبتی
  • نصب انواع عایق رطوبتی نانو پلیمر
  • عایق رطوبتی سرویس های بهداشتی
  • قیمت نصب عایق رطوبتی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • اجرای انواع عایق رطوبتی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب عایق رطوبتی

نصب عایق رطوبتی دارای تعاریف متعددی است. این موادبا ترکیبات مختلف به منظور جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت اجرا می شوند. در ایران باتوجه به آب و هوای منطقه و وجود منابع نفتی، استفاده از عایق رطوبتی قیر و گونیمتداول است. با گذشت زمان عایق­های رطوبتی پیش ­ساخته روی کارآمدند. سپس نصب عایق رطوبتی جدید ترند شد. به این ترتیب این عایق ها هم ازنظر اقتصادی و هم از نظر کارایی بهتر هستند. نصب عایق رطوبتی نانو درتمام قسمت های ساختمان مانند پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر وغیره الزامی است. این عایق ها علاوه بر آب در برابر اشعهUV خورشید نیز مقاوم هستند. در ادامه به معرفی انواع عایقرطوبتی نانو و پلیمری و همچنین قیمت عایق رطوبتی میپردازیم.

نصب انواع عایق رطوبتی نانو پلیمر

برای اینکه بتوانیدبهترین و مناسب ترین عایق را انتخاب کنید در ابتدا باید با انواع آنها آشنا شوید.به صورت کلی انواع عایق بر اساس نوع مواد تشکیل دهنده و نحوه اجرا گروه بندی میشوند.

بر اساس روش اجرا اینعایق‌ها به دودسته گرم اجرا و سرد اجرا تقسیم بندی می‌شوند.گرم اجرا مانند ایزوگام و قیرگونی و سرد اجرا نیز مواردی مانند پودری، مایع و نصببا قلم‌مو و غلتک انجام می شود.

نصب عایق رطوبتینانو

تکنولوژی نانو باایجاد تغییر در خواص فیزیکی و شیمیایی مواد، در صنعت ساختمان سازی و سازه های بتنیو فلزی کاربرد گسترده ای دارد. در مقایسه با قیر داغ و مشکلاتی که ایجاد میکند، عایق رطوبتی نانو یک شگفتی بزرگ است. نصب عایق رطوبتی نانو یک کارتزئینی نیست و باید در برنامه ریزی ساخت و ساز در نظر گرفته شود. عایق نانو بر رویهمه سطوح قابل اجراست و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. اما مهم ترین ویژگیمربوط به سرعت نصب عایق نانو است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

نصب عایقرطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی نانوپلیمری در صورتی که دچار صدماتی شود در کمترین زمان ممکن قابل تعمیر است. ازاین عایق بر روی سایر مواد مانند ایزوگام و قیر قابل انجام است. عایقرطوبتی نانو پلیمری دارای ترکیبات نانو دارای استقامت و دوام بالا هستند.این مواد آب گریز و غبار گزیر هم هستند. همچنین از مزایای دیگر عایق رطوبتی نانو پلیمر خاصیت خود تمیزشوندگی آن است کهنیازی به شستشو با مواد شیمیایی ندارد.

نصب عایق رطوبتی نانو، علاوه بر رطوبت در برابررشد قارچ و کپک نیز مقاوم هستند. در این نوع عایق از فناورینانو استفاده شده است، به همین علت آن را زیر گروه عایق های پلیمری قرار می دهند. از عایق های نانو می توانبرای نصب عایق رطوبتی دیوار گچی و عایق رطوبتی پشت بام استفادهکرد. عایق رطوبتی مدرن راحت تر و سریع تر از نمونه های دیگر نصب می شوند.

نصب عایق هایرطوبتی سیمانی

این موارد نیز تقریباعایق پلیمری محسوب می شوند. زیرا مواد پلیمری در آنها استفاده شده است. از عایقرطوبتی سیمانی نباید در فضاهایی که امکان ترک خوردگی وجود دارد استفاده نمود. ازعایق سیمانی برای دیوار استخرها استفاده می شود.

نصب عایق رطوبتی قیرامولسیون

قیرامولسیون نیز یکی از جدیدترین مواد در جهت ایرولاسیون ساختمان است. این موادمانند عایق رطوبتی نانو پلیمر، عایق رطوبتی نانو بی‌رنگ و مانند موادپلیمری است. از این مواد برای عایق رطوبتی دیوار داخلی و عایق کاری سازههای بتنی که در زیر خاک هستند نیز استفاده می شوند. این مواد غیرقابل اشتعال هستندو بدون نیاز به ایجاد حرارت و آسانتر اجرا می شوند. این مواد دارای چسبندپی خوبیهستند و در مدت زمان کمتری نصب می شوند. نصب عایق رطوبتی قیر امولوسیونبا محیط زیست سازگاری داشته و بدون بو هستند.

عایق رطوبتی سرویس های بهداشتی

عایق رطوبتی نانو باترکیبی از الیاف و رزین های محلول در آب، از نفوذ رطوبت به سطح زیرین جلوگیری میکنند. یکی از مهم ترین موارد استفاده از عایق نانو در سرویس های بهداشتی وآشپزخانه ها است. علاوه بر بام می توان از این فناوری پیشرفته برای فضای داخل هماستفاده کرد. نانو عایق ها خیلی سریع تر از قیرگونی خشک می شوند و قابلیت نفوذناپذیری بسیار بالاتری هم دارند. لازم است تا کف و دیوارهای سرویس بهداشتیبا عایق به طور کامل پوشیده شود تا امکان نفوذ آب به طبقات زیرین به صفربرسد.

قیمت نصب عایق رطوبتی به چه مواردی بستگی دارد؟

نصب عایق رطوبتی نانوبه مواد متعددی بستگی دارد. از این مواد برای ضد آب کردن کمد دیواری، عایقرطوبتی موتورخانه و غیره استفاده می شود. قیمت عایق رطوبتی نانو براساس قیمت هر کیلو عایق نانو اعلام می شود. قیمت نصبعایق رطوبتی نیز بر اساس وزن هر کیلو عایق مورد نیاز محاسبه میشود. قیمت عایق کاری رطوبتی موتورخانه با مواد نانو بیشتر است اماماندگاری بیشتری دارد.

جدا از نوع عایق، خودفضا نیز از عوامل موثر بر هزینه نصب عایق رطوبتی می باشد. بسیاریاز فضاها مثل نصب عایق رطوبتی دیوار استخر یا بام ساختمان ها نیاز بهچند لایه عایق کاری رطوبتی دارد، اما برای دیوارها یا لوله ها یک لایه عایق کفایتمی­ کند. افزایش تعداد لایه ها علاوه بر افزایش هزینه مواد، موجب زمان بر شدن روندپروژه نیز می­ شود و به این ترتیب دستمزد عایق کار افزایش پیدا می کند. آب و هوایفضای مورد نظر نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت عایق رطوبتی هستند. هر چهمحیط بارانی و مرطوب­تر باشد، عایق باید ضخیم­تر و با غلظت و دقت بیشتری انجامشود.

اجرای انواع عایق رطوبتی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

از مهم تریم اقداماتدر ساختمان، عایق کاری رطوبتی ساختمان است. این موارد باید با دقت فراوان وبا وسواس انجام شود. برای استفاده از بهترین عایق رطوبتی تنها کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و ارائهراهکار در جهت نصب عایق رطوبتی ساختمان و اطلاع هزینه با شماتماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس عایق رطوبتی و همچنین ارایه خدمات نصب عایق رطوبتی نانو استخر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات عایق کاری ارائه می دهد که شامل نصب ایزوگام پشت بام, آسفالت کاری پشت بام, آب بندی استخر خاکی و استخر کاشی شده , اجرای قیرگونی پشت بام می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس عایق رطوبتی

نصب عایق رطوبتی نانو استخر

نصب عایق رطوبتی پشت بام

نصب عایق های رطوبتی سیمانی

نصب عایق رطوبتی قیر امولسیون

اجرای عایق رطوبتی سرویس بهداشتی

عایق رطوبتی حمام و پشت بام با استفاده از مواد پلیمری، کو پلیمری، نانو پلیمر و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط اجرای عایق رطوبتی نانو و عایق رطوبتی پلیمری

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه که سطح زیرین فلزی است زنگ زدگی و آلودگیها باید پاک شده، از یک پوشش آستری ضد زنگ استفاده شود.

معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

عایق کاری استخر
عایق کاری استخر
قیمت از 500,000 الی 3,000,000 تومان
تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 100,000 الی 800,000 تومان
نصب سقف شیروانی
نصب سقف شیروانی
قیمت از 500,000 الی 3,000,000 تومان
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
قیمت از 800,000 الی 2,000,000 تومان