سقف شیروانی

سقف شیروانی

از 1328 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سقف شیروانی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب سقف شیروانی

توافقی

قیمت ساخت و اجرای انواع سقف شیروانی

توافقی

متوسط قیمت15,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره سقف شیروانی خواهید خواند

  • ساخت و اجرای سقف شیروانی
  • مزایای اجرای سقف شیروانی
  • انواع سقف شیروانی
  • انواع مدلهای سقف شیروانی
  • نصاب سقف شیروانی ماهر
  • قیمت نصب سقف شیروانی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصب انواع مدل سقف شیروانی و تعمیر سقف شیروانی را به متخصصین هومسرویز بسپارید

ساخت و اجرای سقف شیروانی

اجرای سقف شیروانی یکی از قدیمی ترین و همچنین محبوبترین نوع سقف ها هستند. شیروانی در واقع جزئی از نمای خانه محسوب می شود. بهعبارت دیگر در بسیاری از طراحی های ساختمان ساخت سقف شیروانی موجب کاملشدن زیبایی ساختمان می شود. البته سقفهای شیروانی تنها مختص به سقف خانه نیست.بلکه نصب سقف شیروانی روی آلاچیق، بالکن، پارکینگ وغیره نیز کاربرد دارد. مدل و طراحی سقف شیبدار بر اساس نوع آب وهوای منطقه انجام می شود. ساخت سقف شیبدار برای منازل و ویلاهایی با طراحی خاصعموما استفاده می شوند. نوع متریال مورد استفاده در ساخت سقفهای شیروانی وشیبدار در قیمت سقف شیروانی تاثیر زیادی دارد و طبعا می توان گفت مهمترین عامل تعیین کننده قیمت سقف شیروانی همین مورد است در ادامه بهمعرفی انواع سقف شیبدار و عوامل موثر بر قیمت نصب سقف شیروانی خواهیمپرداخت.

مزایای اجرای سقف شیروانی

اجرای سقف شیبدارقطعا دارای مزایای فراوانی هستند. اولین و مهم ترین مورد در معرفیمزایای ساخت سقف شیبدار، قیمت سقف شیروانی است که نسبت به ساخت سقف هایمسطح مناسب تر است. مورد دیگر اینکه با اجرای سقف شیبدار فضای زیادی در زیرآن پدید می آید که نقش موثر و زیبایی در طراحی داخلی ساختمان داشته و امکان اجرایایده های جدیدی را فراهم می کند. همچنین به علت شیب مناسب در این نوع سقف ها آبباران و برف به راحتی از روی آن عبور کرده و توسط سایر تاسیسات به زمین انتقالپیدا می کند. همچنین در بررسی ها نشان داده شده است که سقف های شیروانی چون عایقانرژی و حرارت هستند از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند.

انواع سقف شیروانی

نصب انواع سقفشیبدار بیشتر در ویلاها به چشم می خورد. ساختار کلی شیروانی به گونه ای استکه در مقایسه با دیگر سقف ها به راحتی شناسایی می شوند. تنها مورد که انواعسقف های شیروانی را از هم جدا می کند، متریال و مصالح به کار رفته در آن است.متریال بر اساس منطقه آب و هوایی، میزان بودجه در نظر گرفته شده و نوع طراحی ساختمانانتخاب می شوند.

ساخت سقفشیروانی فلزی

سقف شیب دار فلزی ازنمونه های مرسوم و قدیمی است. در ساخت انواع سقفهای شیروانی فلزی از ورقهای گالوانیزه، آلومینیوم، روی و استیل استفاده می شود. این سقف ها مناسب برایفضاهایی است که در معرض آتش سوزی قرار دارند. قیمت سقف شیروانی فلری نسبتبه نمونه های دیگر مناسب تر است و ورق گالوانیزه را می توان به عنوان ارزانترینسقف شیروانی معرفی نمود.

شینگل آسفالت

آسفالت محبوب‌ترینمتریال و یک انتخاب بسیار متداول برای پوشش شیروانی است. این ماده مقاومت خوبی دربرابر آب و هوای بارانی و مرطوب دارد. اگر در شیروانی اقدام به ساخت پنجره‌ عمودی شودبهترین انتخاب این نوع سقف است. زیرا در مقابل نشت باران و برف بسیار مقاوم است.

سقف شیروانی سنگی

متریال مورد استفادهدر این سقف از تخته سنگ است که از جمله گزینه‌های لوکس به حساب می‌آید. این نوعسقف نه تنها ظاهر چشمگیر و شیکی با ساختمان می‌دهد، بلکه طول عمر بسیار بالایی نیزدارد.

سقف شیروانیچوبی

سقف شیبدار چوبی یکیاز نمونه های قدیمی سقفهای شیب دار است. در حالت کلی مقاوم ترین نوع چوب ها هم درمقابل تغییرات آب و هوایی تا یک مقدار مشخصی مقاومت داشته و عمر مفید چندانیندارند. همچنین عواملی مانند نفوذ حشرات ممکن است آسیب های شدیدی به سقفشیبدار چوبی وارد کنند. ساخت سقف شیروانی چوبی امروزه بیشترجنبه تزئینی دارد و برای فضاهای محدود مانند آلاچیق و سایه بان ها به علت ظاهرنوستالژیک و زیبایشان مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت سقفشیروانی سفالی یا تایل

سقف شیب دار سفالیجزو قدیمی ترین سقف ها هستند به گونه ای که بسیاری از خانه ها و آثار تاریخی قدیمیدارای این نوع سقف می باشند. همین مورد می تواند تاییدی بر طول عمر بالا و کیفیتاین نوع مصالح باشد. سقف شیروانی سفالی از مقاومت بالایی در مقابل عواملجوی برخوردار است و دچار پوسیدگی نمی شوند. البته تنها موردی که در راستا مطرح میشود بالا بردن بار اضافی ساختمان است زیرا این مصالح وزن زیادی دارند. همچنینقیمت ساخت سقف شیروانی سفالی به علت زمان بر بودن بیشتر است.

سقف شیروانیبتنی

انواع سقفهایشیروانی بتنی شبیه سقف های سفالی هستند. ساخت سقف شیروانی بتنی دارایمقاومت و استحکام بالایی است و همچنین قیمت سقف شیروانی بتنی نسبت به نمونههای سفالی کمتر است.

شیروانی با ورقآندوویلا

ورق آندوویلا یکنوع ورق کاملا ضد آب است که جایگرین مناسبی برای دیگر مصالح است. این ورق دارایتمام استانداردهای روز دنیا است و از استحکام خوبی برخوردار می باشد. سقف شیبدار آندوویلا در کنار مدرن بودن حس و حال سنتی نیز دارد.

پوشش سقف شیبداربا ورق آندولین

نصب سقف شیبدارسبک با ورق آندولین به علت مقاوم بودن در مقابل نفوذ رطوبت و انعطاف پذیریبالا پیشنهاد می شود. این نوع پوشش سقف سبک شیروانی در دو مدل شیروانیساختمان موجود هستند. از نمونه ی ضخیم تر آن برای ساختمان و ویلا های بزرگ استفادهمی شود و از نمونه ی نارک تر آن مناسب برای نصب سقف شیب دار پارکینگ وگاراژ است.

انواع مدلهای سقف شیروانی

نصب سقف شیروانییک طرفه

شیروانی یکطرفه یکی از مدل های سقف های شیبدار مدرن است. ساخت سقف شیب دار یکطرفه برای مکانهایی مانند تراس یا آلونک کاربرد دارد. یک سمت سقف شیبدار یکطرفه اغلب به یک دیوار بلند متصل است. ساخت سقف شیبدار یک طرفه دارای مزایاییمانند هزینه کمتر و هدایت بهتر و سریعتر آب باران و برف است. اما نصب سقفشیبدار یک طرفه مناسب برای فضاهای بادخیز نمی باشد.

نصب سقف شیروانیدو شیب

از محبوبترین مدل شیروانی ساختمان، نمونه دو شیب آن است که هم دارای ظاهر زیباتری استو هم در مناطقی که بادخیز هستند مقاومت خوبی دارند. از دیگر نمونه های دیگر سقفشیروانی نمونه های چهار شیب و بیشتر است که بسته به طراحی سقف شیبدار اجرا می شوند.

نصاب سقف شیروانی ماهر

همانطور که پیش تربیان کردیم مصالح نقش موثری در مقاومت شیروانی ساختمان دارند. اما باید بدانید درکنار مصالح، مهارت نصاب شیروانی نیز مهم است. از این رو نباید به علت اجرتنصب سقف شیروانی کمتر که تعدادی از استادکاران کم تجربه دریافت می کننداین کار مهم را به افراد ناوارد بسپارید و امنیت کل سازه را به خطربیاندارید. نحوه آهن کشی سقف شیروانی و اجرای صحیح مراحل نصب موجبمی شود که طول عمر سقف بیشتر شده و طی مرور زمان دچار ترک خوردگی و آسیب های جدینشوند.

قیمت نصب سقف شیروانی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سقف شیب دار به موارد متعددی بستگی دارد. به طورکل محاسبه قیمت سقف شیروانی بر اساس متریال مورد استفاده، متراژ، مساحتسقف و همچنین اجرت نصب سقف شیروانی که توسط نصاب تعیین می شودبستگی دارد. به طور کل قیمت اجرای سقف شیروانی بر اساس مترمربع است.انواع مصالح بیان شده هر کدام در نحوه نصب سقف شیروانی دارایسختی کار خود هستند، از این رو اجرت نصب هر متر مربع سقف شیروانی هر کداماز آنها با هم تفاوت دارد. مورد دیگر اینکه در بعضی از سقف های شیروانینیازی به زیر سازی نیست و طبعا قیمت سقف های شیروانی در این موارد کمتراز نمونه های دیگر خواهد شد.

نصب انواع مدل سقف شیروانی و تعمیر سقف شیروانی را به متخصصین هومسرویز بسپارید

کلام آخر اینکه اگردر فکر ساخت انواع مدل سقفهای شیروانی و سقف شیب دار برای هر کدام ار فضاها مانندبالکن، تراس، و یا بازسازی و تعمیر سقف شیروانی منزل و ویلای خود هستیدمی توانید از متخصصین و نصابان شیروانی هوم سرویز کمک بخواهید. با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت مشاوره در ساخت و تعمیر سقفشیروانی با شما تماس گرفته و توضیخات لازم را در جهت متریال و قیمت نصب و قیمتتعمیر سقف شیروانی را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سقف شیروانی و همچنین ارایه خدمات اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سقف شیروانی

اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ

نصب سقف شیروانی تایل سنگ ریزه

ساخت سقف شیروانی آندولین

ساخت سقف شیبدار تاپ تایل و تایل دکرا

ساخت و اجرای سقف شیبدار آکروتایل و با استفاده از سفال بام

تعمیرات سقف شیروانی پارکینگ و ساختمان

نصب و اجرای سقف شینگل شیروانی یک طرفه و دوطرفه

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط اجرای سقف شیروانی و تعمیرات سقف شیروانی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب شیروانی نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تراشکاری
تراشکاری
قیمت از 1,000,000 الی 30,000,000 تومان
طراحی و اجرای روف گاردن
طراحی و اجرای روف گاردن
قیمت از 1,000,000 الی 30,000,000 تومان
کانال کشی و نصب دریچه
کانال کشی و نصب دریچه
قیمت از 300,000 الی 2,500,000 تومان
آهنگری
آهنگری
قیمت از 2,000,000 الی 8,500,000 تومان