banner

تراشکاری و فرزکاری

از 1427 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تراشکاری و ساخت انواع قطعات صنعتی

قیمت تراشکاری و ساخت انواع قطعات صنعتی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تراشکاری قطعه با دستگاه تراشکاری cnc

خدمات قالب سازی و تراشکاری حرفه ای توسط تیم مجرب و دارای سابقه درخشان و رزومه موفق در این زمینه ارائه می شود.

ارائه خدمات قالب سازی ، تراشکاری ، وایرکات ، تراش CNC ، خدمات سوپر دریل ، ساخت قالب های پلاستیک،سمبه ماتریسی ، فورج ، سازنده انواع جیگ و فیکسچر ، چارلمیز سوییس، ساخت انواع قطعات صنعتی با دستگاه های مدرن و پیشرفته همراه با تکنولوژی روز دنیا ارائه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تراشکاری چیست؟

تراشکاری عنوانی است که به برش قطعات فلزی برای مصارف مختلف داده می شود. شکل دهی فلزات در اینکار با استفاده از دستگاه و عملیات براده برداری انجام می شود. این پروسه در حالت بسیار کلی به این صورت است که قطعه مورد نظر روی دستگاه قرار می گیرد و تراشکار با استفاده از تیغه های دستگاه از دو طریق دورانی و پیشروی شیارهای مورد نظر را با دقت بالا روی قطعه فلز مورد نظر اعمال می کند.

این عملیات شامل چهار گروه تراش طولی، کف تراشی، کپی تراشی و پروفیل گرد تقسیم بندی می شوند. این شغل نیز از حرفه های قدیمی و بسیار کاربردی در صنعت است که به دو صورت دستی و مدرن با دستگاه سنتی و با استفاده از دستگاه اتومات که همان دستگاه تراشکاری cnc است انجام می شود. از میزان اهمیت این حرفه در صنعت نمی توان چشم پوشی کرد. از طراحی و ساخت انواع قطعات برای تولیدات انبوه سری تراشی گرفته و همچنین مواردی مانند خدمات تراشکاری خودرو، تراشکاری دیسک ترمز، تراشکاری میل لنگ، تراشکاری توپی موتور، تراشکاری سیلندر و غیره از جمله مواردی هستند که شاید درصد ناچیزی از حرفه تراشکاری ماشین را در بر می گیرند. تقریبا هر وسیله موتوری و دستی برای هماهنگی بین اجزایش نیاز به بهره گیری از این خدمات و مهارت تراشکار ماهر دارد.

در ادامه در ارتباط با نحوه سفارش کار تراش کاری و فرزکاری و دسترسی آسان به تراشکار حرفه ای و همچنین عوامل موثر بر قیمت تراشکاری قطعه خواهیم پرداخت.

خدمات فرزکاری

فرزکاری به برداشتن براده و صیقل دادن سطوح برش داده شده گفته می شود. در این پروسه از دستگاهی به نام ماشین فرز انجام می شود. ماشین فرز به دو دسته عمودی و افقی بر اساس نوع قرارگیری تیغه شان تقسیم بندی می شوند. تمامی قطعات تولید شده ممکن است دارای ناصافی باشند به این ترتیب قطعات در سه جهت مختلف صیغل داده می شوند.

از دستگاه فرز CNC در مشاغل مختلفی مانند منبت کاری، برش و حکاکی سنگ و ... استفاده می شود. همچنین تیغ فرز برای کارهای صفحه تراشی، ایجاد شیار در فلزات، برش، کنار تراشی، چرخ دنده تراشی، و در کارهای حساس و دقیق تر نیز به کار می روند.

سفارش کار تراشکاری

شامل سفارش انواع قطعات فلزی برای مصارف مختلف است. این خدمات را نمی توان تنها به افرادی سپرد که آموزش تراشکاری را دیده اند. در کنار آموزش، تجربه و مهارت تراشکار مهم ترین چیز است که کیفیت قطعه را تعیین می کند. امروزه اغلب سفارش آنلاین تراشکاری با استفاده از ابزارآلاتی مانند دستگاه cnc انجام می شود. این خدمات شامل تراش چوب، صنعتی، سرسیلندر، میل لنگ، دیسک ترمز و... می شود.

تراشکاری CNC چیست؟

CNC تقریبا به گوش تمامی افرادی که به نیاز به این خدمات دارند آشنا است. خدمات تراشکاری CNC یا ماشین کاری cnc از تکنیک های صنعتی است. در دستگاه CNC کد دستوری به ماشین داده می شود. در این کد دستوری نوع براده برداری، نحوه حرکت سر مته و سرعت حرکت قطعه برش مشخص می شود.

ابزار تراشکاریCNC ابزاریست که برای چوب و فلز و شکل‌دهی آنها به کار می‌رود. تراش کاری قطعات سرعت بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد به همین علت استفاده از ابزار تراش کاری برای چوب و صنعتی معمول تر است. در تمام عملیات مانند سوراخکاری فلزات، فرزکاری با استفاده از براده برداری انجام می شود. نیروی وارد شونده به سطح فلز بسیار بالا است و موجب ایجاد حرارت می شود. براده برداری سبب تولید حرارت در سطح فلز ایجاد می کند.

دستگاه تراشکاری CNC  چگونه کار می کند؟

عبارت CNC مخففComputer Numerical ControL است. در ایران اصطلاحا به این دستگاه سی ان سی می گویند. دستگاه های CNC همان دستگاه های تراش و فرزکاری ساده هستند که با کدهای ریاضی کار می کنند. اولین نمونه های این دستگاه ها NC بود که کامپیوتر نداشته و دستگاه به کمک کارت های پانچ و کدهای مختلف دستورات را اجرا می کردند. بدنه دستگاه های CNC مشابه دستگاه های معمولی می باشد .البته تغییراتی در قسمت الکترونیکی آن پدید آمده است.

کلیه حرکات ماشین CNC برا اساس اطلاعات و کدهای ورودی انجام می شود. این کدها یا به صورت دستی توسط  تراشکار مجرب و یا به صورت کد از کامپیوتر به دستگاه داده می شود. در این دستگاه اقداماتی مانند تراش فلز، فرزکاری، سنگ زنی و برش انجام می شود. دقت عمل در این روش بسیار بالا است از این رو راندمان و سرعت کار نیز بالا می رود.

قیمت تراشکاری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تراشکاری به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد در تعیین و محاسبه قیمت تراشکاری نوع قطعه مورد نیاز و همچنین ابعاد آن است. خدمات تراش کاری خودرو و ماشین بسیار وسیع هستند. عامل بعدی ابزار مورد نیاز است که بر محاسبه قیمت تراشکاری تاثیر دارد. معمولا در سفارش های سری تراشی نوع ابزارآلات و دستگاه CNC مورد استفاده در قیمت تراشکاری موثر هستند. به طور کل نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تراشکاری صنعتی اختصاص داد. بلکه مواردی مانند نوع قطعه و میزان اهمیت قطعه و ظرافت قطعه در قیمت تاثیر دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت تراشکاری خودرو و غیره باید به طور دقیق با تراشکار مشاوره کنید. 

سفارش تراشکاری آنلاین در هوم سرویز

در صورت نیاز به هر کدام از موارد تراش کاری مخروطی، شیار تراشی، پیچ تراشی، آج زنی و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. ثبت درخواست شما به منزله نهایی کردن سفارش نیست  تنها به آسانی می توانید با متخصصین و استادکاران ارتباط برقرار کنید و از قیمت تراش قطعه مورد نظر و مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید و به راحتی با سفارش تراشکاری آنلاین قطعه مورد نظر خود را دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تراشکاری چوب
تراشکاری صنعتی و طراحی و ساخت انواع قطعات و پیچ های فلزی با دستگاه تراشکاری cnc
تراشکاری سیلندر
تراشکاری میل لنگ
تراشکاری دیسک ترمز
تراشکاری خودرو و تراشکاری توپی موتور خودرو

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
برش لیزری
برش لیزری
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
نصب سقف شیروانی
نصب سقف شیروانی
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
ساخت استند
ساخت استند
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان