تراشکاری

تراشکاری

از 1427 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تراشکاری در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تراشکاری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تراشکاری چیست؟

تراشکاری عنوانی است که به برش قطعات فلزی برای مصارف مختلف داده می شود. شکل دهی فلزات در اینکار با استفاده از دستگاه تراشکاری cncو عملیات براده برداری انجام می شود. این پروسه در حالت بسیار کلی به این صورت است که قطعه مورد نظر روی دستگاه قرار می گیرد و تراشکار ماهر با استفاده از ابزار تراشکاری از دو طریق دورانی و پیشروی شیارهای مورد نظر را با دقت بالا روی قطعه فلز مورد نظر اعمال می کند.

تراشکاری صنعتی شامل چهار گروه تراش طولی، کف تراشی، کپی تراشی و پروفیل گرد تقسیم بندی می شوند. این شغل نیز از حرفه های قدیمی و بسیار کاربردی در صنعت است که به دو صورت دستی و مدرن با دستگاه سنتی و با استفاده از دستگاه اتومات که همان دستگاه تراشکاری cnc است انجام می شود. از میزان اهمیت این حرفه در صنعت نمی توان چشم پوشی کرد. از طراحی و ساخت انواع قطعات برای تولیدات انبوه سری تراشی گرفته و همچنین مواردی مانند خدمات تراشکاری خودرو، تراشکاری دیسک ترمز، تراشکاری میل لنگ، تراشکاری توپی موتور، تراشکاری سیلندر و غیره از جمله مواردی هستند که شاید درصد ناچیزی از حرفه تراشکاری صنعتی را در بر می گیرند. تقریبا هر وسیله موتوری و دستی برای هماهنگی بین اجزایش نیاز به بهره گیری از این خدمات و مهارت تراشکار ماهر دارد.

در ادامه در ارتباط با نحوه سفارش کار تراش کاری و فرزکاری و دسترسی آسان به تراشکار حرفه ای و همچنین عوامل موثر بر قیمت تراشکاری قطعه خواهیم پرداخت.

خدمات فرزکاری

فرزکاری به برداشتن براده و صیقل دادن سطوح برش داده شده گفته می شود. در این پروسه از دستگاهی به نام ماشین فرز انجام می شود. ماشین فرز به دو دسته عمودی و افقی بر اساس نوع قرارگیری تیغه شان تقسیم بندی می شوند. تمامی قطعات تولید شده ممکن است دارای ناصافی باشند به این ترتیب قطعات در سه جهت مختلف صیغل داده می شوند.

از دستگاه فرز CNC در مشاغل مختلفی مانند منبت کاری، برش و حکاکی سنگ و ... استفاده می شود. همچنین تیغ فرز برای کارهای صفحه تراشی، ایجاد شیار در فلزات، برش، کنار تراشی، چرخ دنده تراشی، و در کارهای حساس و دقیق تر نیز به کار می روند.

سفارش کار تراشکاری

شامل سفارش انواع قطعات فلزی برای مصارف مختلف است. این خدمات تراشکاری را نمی توان تنها به افرادی سپرد که آموزش تراشکاری را دیده اند. در کنار آموزش، تجربه و مهارت تراشکار مهم ترین چیز است که کیفیت قطعه را تعیین می کند. امروزه اغلب سفارش آنلاین تراشکاری با استفاده از ابزارآلاتی مانند دستگاه برشکاری cnc انجام می شود. این خدمات شامل تراش چوب، صنعتی، سرسیلندر، میل لنگ، دیسک ترمز و... می شود.

تراشکاری CNC

CNC تقریبا به گوش تمامی افرادی که به نیاز به این خدمات دارند آشنا است. خدمات تراشکاری CNC یا ماشین کاری cnc از تکنیک های صنعتی است. تعداد بسیار زیادی از قطعات ماشین آلات که دارای سطح مقطع دایره ای هستند تنها با استفاده از ابزار تراشکاری cnc قابل تولید هستند. از جهت دیگر قیمت تراشکاری cnc نسبت به سایر روش ها مناسب تر است در دستگاه CNC کد دستوری به ماشین داده می شود. در این کد دستوری نوع براده برداری، نحوه حرکت سر مته و سرعت حرکت قطعه برش مشخص می شود.

ابزار تراشکاری CNC ابزاریست که برای چوب و فلز و شکل‌دهی آنها به کار می‌رود. تراش کاری قطعات سرعت بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد به همین علت استفاده از ابزار تراش کاری برای چوب و صنعتی معمول تر است. در تمام عملیات مانند سوراخکاری فلزات، فرزکاری با استفاده از براده برداری انجام می شود. نیروی وارد شونده به سطح فلز بسیار بالا است و موجب ایجاد حرارت می شود. براده برداری سبب تولید حرارت در سطح فلز ایجاد می کند.

دستگاه تراشکاریCNC چگونه کار می کند؟

عبارت CNC مخففComputer Numerical ControL است. در ایران اصطلاحا به این دستگاه سی ان سی می گویند. ابزار تراشکاری CNC همان دستگاه های تراش و فرزکاری ساده هستند که با کدهای ریاضی کار می کنند. اولین نمونه های این دستگاه ها NC بود که کامپیوتر نداشته و دستگاه به کمک کارت های پانچ و کدهای مختلف دستورات را اجرا می کردند. بدنه دستگاه تراشکاری CNC مشابه دستگاه های معمولی می باشد .البته تغییراتی در قسمت الکترونیکی آن پدید آمده است.

کلیه حرکات ماشین تراشکاری CNC برا اساس اطلاعات و کدهای ورودی انجام می شود. این کدها یا به صورت دستی توسط تراشکار ماهر و یا به صورت کد از کامپیوتر به دستگاه داده می شود. در این دستگاه اقداماتی مانند تراش فلز، فرزکاری، سنگ زنی و برش انجام می شود. دقت عمل در این روش بسیار بالا است از این رو راندمان و سرعت کار نیز بالا می رود.

معرفی خدمات تراشکاری

دامنه فعالیت خدمات تراشکاری بسیار وسیع هستند. به طوری که در مواردی مانند تراشکاری سیلندر، تراشکاری میل لنگ، تراشکاری سر سیلندر را در بر می گیرند. با اضافه کردن قطعات جدید روی دستگاه تراشکاری cnc می توان سایر موارد را به راحتی انجام داد.

  • تراشکاری صنعتی
  • سری تراشی با ابزار تراشکاری cnc
  • پانچ و وسراخکاری فلز
  • تراشکاری چوب و ...

قیمت تراشکاری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تراشکاری به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد در تعیین و محاسبه قیمت تراشکاری نوع قطعه مورد نیاز و همچنین ابعاد آن است. قیمت خدمات تراشکاری خودرو و ماشین بسیار وسیع هستند. عامل بعدی ابزار مورد نیاز است که بر محاسبه قیمت تراشکاری تاثیر دارد. معمولا در سفارش های سری تراشی نوع ابزارآلات و دستگاه CNC مورد استفاده در قیمت تراشکاری صنعتی موثر هستند. به طور کل نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تراشکاری صنعتی اختصاص داد. بلکه مواردی مانند نوع قطعه و میزان اهمیت قطعه و ظرافت قطعه در قیمت تراشکاری تاثیر دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت تراشکاری خودرو و غیره باید به طور دقیق با تراشکار مشاوره کنید.

تراشکاری صنعتی و تراشکاری cnc را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به هر کدام از موارد تراشکاری مخروطی، شیار تراشی، پیچ تراشی، آج زنی و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. ثبت درخواست شما به منزله نهایی کردن سفارش نیست تنها به آسانی می توانید با متخصصین و استادکاران ارتباط برقرار کنید و از قیمت تراشکاری قطعه مورد نظر و مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید و به راحتی با سفارش تراشکاری آنلاین قطعه مورد نظر خود را دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تراشکاری و همچنین ارایه خدمات خدمات تراشکاری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تراشکاری

خدمات تراشکاری

تراشکاری صنعتی

تراشکاری cnc

تراشکاری میل لنگ

تراشکاری دیسک ترمز

تراشکاری خودرو و تراشکاری توپی موتور خودرو

تراشکاری سیلندر

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط تراشکاری cnc‌ و خدمات تراشکاری با ابزار تراشکاری دقیق

خدمات قالب سازی و تراشکاری حرفه ای توسط تیم مجرب و دارای سابقه درخشان و رزومه موفق در این زمینه ارائه می شود.

ارائه خدمات قالب سازی ، تراشکاری ، وایرکات ، تراش CNC ، خدمات سوپر دریل ، ساخت قالب های پلاستیک،سمبه ماتریسی ، فورج ، سازنده انواع جیگ و فیکسچر ، چارلمیز سوییس، ساخت انواع قطعات صنعتی با دستگاه های مدرن و پیشرفته همراه با تکنولوژی روز دنیا ارائه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
برش لیزری
برش لیزری
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
نصب سقف شیروانی
نصب سقف شیروانی
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
ساخت استند
ساخت استند
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان

خدمات تراشکاری در این شهرها ارائه می شود: