تراشکاری

تراشکاری

از 1427 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تراشکاری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تراشکاری

توافقی

متوسط قیمت2,700,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره تراشکاری خواهید خواند

 • تراشکاری چیست؟
 • خدمات فرزکاری
 • سفارش کار تراشکاری
 • تراشکاری CNC
 • دستگاه تراشکاریCNC چگونه کار می کند؟
 • معرفی خدمات تراشکاری
 • قیمت تراشکاری به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تراشکاری صنعتی و تراشکاری cnc را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تراشکاری چیست؟

تراشکاری عنوانی است که به برش قطعات فلزی برایمصارف مختلف داده می شود. شکل دهی فلزات در اینکار با استفاده از دستگاه تراشکاریcncو عملیات براده برداری انجام میشود. این پروسه در حالت بسیار کلی به این صورت است که قطعه مورد نظر روی دستگاهقرار می گیرد و تراشکار ماهر با استفاده از ابزار تراشکاریاز دو طریق دورانی و پیشروی شیارهای مورد نظر را با دقت بالا روی قطعه فلز موردنظر اعمال می کند.

تراشکاری صنعتی شامل چهار گروه تراش طولی، کف تراشی، کپیتراشی و پروفیل گرد تقسیم بندی می شوند. این شغل نیز از حرفه های قدیمی و بسیارکاربردی در صنعت است که به دو صورت دستی و مدرن با دستگاه سنتی و با استفاده ازدستگاه اتومات که همان دستگاه تراشکاری cnc است انجام می شود. از میزان اهمیت اینحرفه در صنعت نمی توان چشم پوشی کرد. از طراحی و ساخت انواع قطعات برای تولیداتانبوه سری تراشی گرفته و همچنین مواردی مانند خدمات تراشکاری خودرو، تراشکاریدیسک ترمز، تراشکاری میل لنگ، تراشکاری توپی موتور، تراشکاریسیلندر و غیره از جمله مواردی هستند که شاید درصد ناچیزی از حرفه تراشکاریصنعتی را در بر می گیرند. تقریبا هر وسیله موتوری و دستی برای هماهنگی بین اجزایشنیاز به بهره گیری از این خدمات و مهارت تراشکار ماهردارد.

در ادامه در ارتباطبا نحوه سفارش کار تراش کاری و فرزکاری و دسترسی آسان به تراشکارحرفه ای و همچنین عوامل موثر بر قیمت تراشکاری قطعه خواهیمپرداخت.

خدمات فرزکاری

فرزکاری بهبرداشتن براده و صیقل دادن سطوح برش داده شده گفته می شود. در این پروسه ازدستگاهی به نام ماشین فرز انجام می شود. ماشین فرز به دو دسته عمودی و افقی براساس نوع قرارگیری تیغه شان تقسیم بندی می شوند. تمامی قطعات تولید شده ممکن استدارای ناصافی باشند به این ترتیب قطعات در سه جهت مختلف صیغل داده می شوند.

از دستگاه فرز CNC در مشاغل مختلفی مانند منبت کاری، برش وحکاکی سنگ و ... استفاده می شود. همچنین تیغ فرز برای کارهای صفحه تراشی، ایجادشیار در فلزات، برش، کنار تراشی، چرخ دنده تراشی، و در کارهای حساس و دقیق تر نیزبه کار می روند.

سفارش کار تراشکاری

شامل سفارش انواعقطعات فلزی برای مصارف مختلف است. این خدمات تراشکاری را نمی توان تنها بهافرادی سپرد که آموزش تراشکاری را دیده اند. در کنار آموزش،تجربه و مهارت تراشکار مهم ترین چیز است که کیفیت قطعه را تعیین می کند.امروزه اغلب سفارش آنلاین تراشکاری با استفاده از ابزارآلاتیمانند دستگاه برشکاری cnc انجام می شود. این خدمات شامل تراشچوب، صنعتی، سرسیلندر، میل لنگ، دیسک ترمز و... می شود.

تراشکاری CNC

CNC تقریبا به گوش تمامی افرادی که به نیازبه این خدمات دارند آشنا است. خدمات تراشکاری CNC یا ماشین کاری cnc از تکنیک های صنعتی است. تعدادبسیار زیادی از قطعات ماشین آلات که دارای سطح مقطع دایره ای هستند تنها بااستفاده از ابزار تراشکاری cnc قابل تولید هستند. از جهت دیگر قیمت تراشکاری cnc نسبت به سایر روش ها مناسب تر است دردستگاه CNC کد دستوری بهماشین داده می شود. در این کد دستوری نوع براده برداری، نحوه حرکت سر مته وسرعت حرکت قطعه برش مشخص می شود.

ابزار تراشکاری CNC ابزاریست که برای چوب و فلز و شکل‌دهی آنها به کار می‌رود. تراش کاریقطعات سرعت بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد به همین علت استفاده از ابزارتراش کاری برای چوب و صنعتی معمول تر است. در تمام عملیات مانندسوراخکاری فلزات، فرزکاری با استفاده از براده برداری انجام می شود. نیروی واردشونده به سطح فلز بسیار بالا است و موجب ایجاد حرارت می شود. براده برداری سببتولید حرارت در سطح فلز ایجاد می کند.

دستگاه تراشکاریCNC چگونه کار می کند؟

عبارت CNC مخففComputer Numerical ControL است. در ایراناصطلاحا به این دستگاه سی ان سی می گویند. ابزار تراشکاری CNC همان دستگاه های تراش وفرزکاری ساده هستند که با کدهای ریاضی کار می کنند. اولین نمونه های ایندستگاه ها NC بود که کامپیوترنداشته و دستگاه به کمک کارت های پانچ و کدهای مختلف دستورات را اجرا می کردند.بدنه دستگاه تراشکاری CNC مشابه دستگاه های معمولی می باشد .البتهتغییراتی در قسمت الکترونیکی آن پدید آمده است.

کلیه حرکات ماشینتراشکاری CNC برا اساس اطلاعات وکدهای ورودی انجام می شود. این کدها یا به صورت دستی توسط تراشکار ماهرو یا به صورت کد از کامپیوتر به دستگاه داده می شود. در این دستگاه اقداماتی مانندتراش فلز، فرزکاری، سنگ زنی و برش انجام می شود.دقت عمل در این روش بسیار بالا است از این رو راندمان و سرعت کار نیز بالا می رود.

معرفی خدمات تراشکاری

دامنه فعالیت خدماتتراشکاری بسیار وسیع هستند. به طوری که در مواردی مانند تراشکاری سیلندر،تراشکاری میل لنگ، تراشکاری سر سیلندر را در بر می گیرند. با اضافه کردن قطعاتجدید روی دستگاه تراشکاری cncمی توان سایر موارد را به راحتی انجام داد.

 • تراشکاریصنعتی
 • سری تراشیبا ابزار تراشکاری cnc
 • پانچ ووسراخکاری فلز
 • تراشکاریچوب و ...

قیمت تراشکاری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تراشکاری به موارد متعددی بستگی دارد. اولینمورد در تعیین و محاسبه قیمت تراشکاری نوع قطعه مورد نیاز وهمچنین ابعاد آن است. قیمت خدمات تراشکاری خودرو و ماشین بسیاروسیع هستند. عامل بعدی ابزار مورد نیاز است که بر محاسبه قیمت تراشکاری تاثیردارد. معمولا در سفارش های سری تراشی نوع ابزارآلات و دستگاه CNC مورد استفاده در قیمت تراشکاریصنعتی موثر هستند. به طور کل نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمتتراشکاری صنعتی اختصاص داد. بلکه مواردی مانند نوع قطعه و میزان اهمیتقطعه و ظرافت قطعه در قیمت تراشکاری تاثیر دارند. برای اطلاع دقیقاز قیمت تراشکاری خودرو و غیره باید به طور دقیق با تراشکار مشاورهکنید.

تراشکاری صنعتی و تراشکاری cnc را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به هرکدام از موارد تراشکاری مخروطی، شیار تراشی، پیچ تراشی، آج زنی و غیره می توانیدبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. ثبت درخواست شما به منزلهنهایی کردن سفارش نیست تنها به آسانی می توانید با متخصصین واستادکاران ارتباط برقرار کنید و از قیمت تراشکاری قطعه مورد نظر و مشاورهرایگان متخصصین ما بهره مند شوید و به راحتی با سفارش تراشکاریآنلاین قطعه مورد نظر خود را دریافت کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تراشکاری و همچنین ارایه خدمات خدمات تراشکاری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تراشکاری

خدمات تراشکاری

تراشکاری صنعتی

تراشکاری cnc

تراشکاری میل لنگ

تراشکاری دیسک ترمز

تراشکاری خودرو و تراشکاری توپی موتور خودرو

تراشکاری سیلندر

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط تراشکاری cnc‌ و خدمات تراشکاری با ابزار تراشکاری دقیق

خدمات قالب سازی و تراشکاری حرفه ای توسط تیم مجرب و دارای سابقه درخشان و رزومه موفق در این زمینه ارائه می شود.

ارائه خدمات قالب سازی ، تراشکاری ، وایرکات ، تراش CNC ، خدمات سوپر دریل ، ساخت قالب های پلاستیک،سمبه ماتریسی ، فورج ، سازنده انواع جیگ و فیکسچر ، چارلمیز سوییس، ساخت انواع قطعات صنعتی با دستگاه های مدرن و پیشرفته همراه با تکنولوژی روز دنیا ارائه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان
برش لیزری
برش لیزری
قیمت از 210,000 الی 540,000 تومان
نصب سقف شیروانی
نصب سقف شیروانی
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
ساخت استند
ساخت استند
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان