ساخت استند

ساخت استند

از 1339 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت استند در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت استند دکور

4,000,000 الی 18,000,000 تومان

قیمت ساخت استند فروشگاهی

توافقی

قیمت نصب استند

توافقی

متوسط قیمت10,800,000 تومانکمینه قیمت4,700,000 تومانبیشینه قیمت16,900,000 تومان

آنچه درباره ساخت استند خواهید خواند

  • ساخت استند فروشگاهی و خانگی
  • انواع استند خانگی و فروشگاهی
  • در ساخت استند از چه متریالی استفاده می شود؟
  • ساخت استند چوبی و استند فلزی در چه مواردی کاربرد دارد؟
  • قیمت ساخت استند به چه مواردی بستگی دارد؟
  • طراحی و ساخت انواع استند رومیزی، ایستاده و دیواری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت استند فروشگاهی و خانگی

استند در واقع یکی از مهم ترین ابزارها برای به نمایش گذاشتن لوازم گوناگون است. همچنین با طراحی و ساخت استند می توان استفاده ی حداکثری از فضای موجود نمود. استند گلدان برای نگهداری از گل و گیاهان و سایر لوازم تزئینی و دکوری در منزل و از استند فروشگاهی برای عرضه بهتر محصولات استفاده می شود. ساخت استند چوبی یا فلزی تنها منحصر به محیط خانه نیست، بلکه مواردی مانند طراحی و ساخت استند فروشگاهی و ساخت استند تبلیغاتی نیز امروزه مورد استقبال صاحبان شغل قرار گرفته است. خیلی از افراد به دنبال یافتن راهکارهای آموزش ساخت استند هستند. زیرا استند مدرن با چاشنی خلاقیت موجب ایجاد دکوراسیون زیبا در محیط منزل و یا در محیط کاری خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع استند و عوامل موثر بر قیمت ساخت استند خواهیم پرداخت.

انواع استند خانگی و فروشگاهی

استند دکوری

در محیط های مختلف اداری، فروشگاه ها و به ویژه در فضاهای آپارتمانی به علت مساحت محدود از استند گلدان در فضاهای دکوراتیو و زیبا برای نگهداری از گل و گیاه و لوازم ترئینی دیگر استفاده می شود. به این ترتیب ضمن زیباتر شدن فضا به مرتب شدن لوازم و وسایل مورد نظر نیز کمک می کنند. استند دکوری اغلب از جنس چوب می باشد که دارای ظاهر شکیلی هستند اما متاسفانه در مقابل وسایل بسیار سنگین مقاومت چندانی ندارند.

استند گلدان

استند گل با پایه های چوبی کارایی در حد یک میز دارد. این نوع استند گلدان در محیط داخلی آپارتمان به ویژه در بالکن یا تراس کارایی بیشتری دارد. ساخت استند گل تنها به وسیله چوب انجام نمی شود. بلکه در مواردی نیز با کمک ترکیب فلز و چوب می توان یک طراحی زیبا و ماندگار ایجاد نمود که البته استحکام بالاتری نسبت به استند چوبی گلدان دارند.

ساخت استند کتاب

استند برای نگهداری از کتاب نیز امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. در طراحی این نوع استند اغلب از چوب یا ام دی اف استفاده می شود و به راحتی با سایر قسمت های داخلی خانه هماهنگی پیدا می کند. البته در مواردی استند فلزی نیز متناسب با فضا در اشکال مختلفی طراحی و اجرا می شود. اجرای این موارد در استفاده از فضاهای پرت منزل و همچنین استفاده بهینه از دیوارهای خالی انتخاب هوشمندانه ای است.

ساخت استند آشپزخانه

با بررسی طراحی های مدرن آشپزخانه قطعا با نمونه های استند آشپزخانه مواجه شده اید. استند آشپزخانه، راهکاری جذاب و زیبا جهت استفاده از دیوارهای خالی آشپزخانه برای به وجود آوردن فضاهای کاربردی و البته مدرن می باشد. در مواردی مانند چیدمان بهتر لوازم پراستفاده ی آشپزخانه، یا چیدمان ظروف دکوری و زیبا، جزو مهمترین هدف های ایجاد استند در آشپزخانه هستند.

طراحی و ساخت استند فروشگاهی

استند فروشگاهی نقش بسیار موثری در فروش و تبلیغات دارد. امروزه برای نمایش بهتر برند مورد نظر در فروشگاه های بزرگ اقدام به طراحی و اجرای استند فروشگاهی می کنند. با توجه به تاثیر بالای ساخت استند تبلیغاتی بر میزان فروش، این مورد جنبه رقابتی پیدا کرده است و طراحی استند جنبه تخصصی به خود گرفته است. زیرا که هرچه کیفیت طراحی و ساخت استند بالاتر باشد، جذابیت بیشتری ایجاد می کند و موجب جذب بهتر مشتری خواهد شد.

در ساخت استند از چه متریالی استفاده می شود؟

در میان مواردی مانند قفسه ها و شلف، استند زیبایی بیشتری به همراه دارد. به طور مثال ساخت استند تبلیغاتی، موجب جاگیری بهتر محصولات، نمایش بهتر به خریدار و در نتیجه فروش بالاتر می شود. استند مربوط به شغل های خاصی نمی شود بلکه استند لوارم آرایشی، استند مواد خوراکی و غیره در متریال های مختلفی طراحی و اجرا می شوند. ساخت استند با ام دی اف، فلزی، پلکسی گلاس، چوبی و استند ترکیبی شیشه و چوب از متریال های پر طرفدار در این زمینه هستند که بنا به نوع فضا و البته هدف اجرای استند، مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت استند چوبی و استند فلزی در چه مواردی کاربرد دارد؟

همانطور که پیش تر توضیح داده شده کاربرد استند بسیار وسیع است. در مواردی مانند استند گلدان و ساخت استند آشپزخانه استند چوبی و یا تلفیق استند چوبی و فلز بهترین انتخاب است. البته استند چوبی پذیرایی نیز ظاهر مدرنی به خانه می بخشد و موجب می شود و بیشتر به عنوان دکوری و با اشکال هندسی متفاوت طراحی می شود. در کنار موارد استند فلزی هم کاربرد خانگی دارد اما به علت مقاومت بالاتر در مقابل ضربه و تحمل بار بیشتر به عنوان قفسه در مغازه استفاده می شود. البته امروزه استند فلزی گلدان نیز درخواست می شود اما در موارد کلی بیشتر مناسب فروشگاه ها است.

قیمت ساخت استند به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت استند به موارد متعددی بستگی دارد. در موارد این چنینی که در طراحی ها و ابعاد مختلفی قابل اجرا هستند، نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان قیمت ساخت استند فلزی یا چوبی در نظر گرفت. مورد اول که بیشترین تاثیر را بر قیمت استند می گذارد، مبحث متریال مورد نظر است. در یک طراحی مشخصی قیمت ساخت استند چوبی و قیمت ساخت استند فلزی یا استند پلکسی یکسان نیست. مورد بعدی نوع طراحی و ابعاد آن است. انواع استند دیواری، استند ایستاده و استند رومیزی، طراحی و اجرا می شوند که هزینه اجرای آنها در همه این موارد وابسته به ابعادشان باهم تفاوت دارند.

طراحی و ساخت انواع استند رومیزی، ایستاده و دیواری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال ساخت استند در اتاق خواب، بالکن، پذیرایی و یا حتی ساخت استند تبلیغاتی یا فروشگاهی هستید باید این خدمات را به متخصصین در این زمینه بسپارید. با کمک از متخصصین هوم سرویز می توانید طراحی و اجرای استند نزدیک به آن چیزی که در ذهن دارید را پیاده سازی کنید. با ثبت درخواست رایگان مشاورین و متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه هزینه ساخت انواع استند توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت استند و همچنین ارایه خدمات ساخت استند فروشگاهی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت استند

ساخت استند فروشگاهی

ساخت استند تبلیغاتی

ساخت استند گلدان و ساخت استند دکوری

ساخت استند چوبی، ام دی اف و فلزی

ساخت استند لوازم آرایشی

ساخت استند در اتاق خواب، آشپزخانه و بالکن

ساخت استند کتاب

ساخت استند ایستاده، استند رومیزی و ...

نظرات کاربران

profile picture
احمد تاجیک

خوش اخلاق و حرفه ای👍 کارشونو خیلی تمیز و مرتب انجام دادن. ما کوچکترین کاری هم در منزل داشته باشیم از هوم سرویز نیرو میگیریم چون واقعا نیروهای کاربلد و مطمئن اعزام میکنن. ممنونم از پیگیری و پشتیبانی قوی‌تون. 🌷🌷

profile picture
سودابه شمس

تعمیر در خیلی آن تایم و دقیق انجام شد👌 از هوم سرویز خیلی ممنونم🙏

profile picture
سحر سوفی

واقعا حرفه ای بودن. سرعت کاریشون بالا بود و دقیقا در زمان مد نظرم کار رو تحویل دادن . عالی و درجه یک👍😍

profile picture
علی جوادی

با سلام و احترام، من برای اولین بار از خدمات اپلیکیشن هوم سرویس استفاده کردم و بابت کار مورد نظر آقای قاسم گل‌محمدی کار را پذیرفتند و با هم به توافق رسیدیم انجام بدهند، اصلا فکر نمیکردم که به این سرعت کار صبح تا عصر رو البته با حوصله و دقت کار، تو ۴ ساعت تموم کنه. ممنونم از آقای گل‌محمدی و بطور خاص از هوم سرویس من دوباره و حتما از هوم سرویس استفاده می‌کنم.

شرایط ساخت استند تبلیغاتی و ساخت استند فروشگاهی و دکوری

سرویس ساخت سفارشی استند چوبی و فلزی و بسته به انتخاب مشتری و بر اساس طرح مورد نظر ایشان انجام می شود.

جهت انتخاب جنس استند مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

ساخت استند به صورت سفارشی و بر اساس طرح دلخواه مشتری انجام می شود، در صورت سفارش بیش از یک استند هزینه ها کاهش می یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

virtual-sky
آسمان مجازی
قیمت از 4,700,000 الی 16,900,000 تومان
wallpaper
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 1,900,000 الی 50,000,000 تومان
design-manufacture-furniture
طراحی و ساخت مبل
قیمت از 4,700,000 الی 16,900,000 تومان
home-decoration
طراحی دکوراسیون داخلی
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان