ساخت استند

ساخت استند

از 1339 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت استند در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت استند دکور

4,000,000 الی 18,000,000 تومان

قیمت ساخت استند فروشگاهی

توافقی

قیمت نصب استند

توافقی

متوسط قیمت10,800,000 تومانکمینه قیمت4,700,000 تومانبیشینه قیمت16,900,000 تومان

آنچه درباره ساخت استند خواهید خواند

  • ساخت استند فروشگاهی و خانگی
  • انواع استند خانگی و فروشگاهی
  • در ساخت استنداز چه متریالی استفاده می شود؟
  • ساخت استند چوبی و استند فلزی در چه مواردی کاربرد دارد؟
  • قیمت ساخت استندبه چه مواردی بستگی دارد؟
  • طراحی و ساختانواع استند رومیزی، ایستاده و دیواری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت استند فروشگاهی و خانگی

استند درواقع یکی از مهم ترین ابزارها برای به نمایش گذاشتن لوازم گوناگون است. همچنین باطراحی و ساخت استند می توان استفاده ی حداکثری از فضای موجود نمود. استند گلدان برای نگهداری از گل و گیاهان و سایرلوازم تزئینی و دکوری در منزل و از استند فروشگاهی برای عرضه بهتر محصولات استفادهمی شود. ساخت استند چوبی یا فلزی تنها منحصر بهمحیط خانه نیست، بلکه مواردی مانند طراحی و ساخت استند فروشگاهی و ساختاستند تبلیغاتی نیز امروزه مورد استقبال صاحبان شغل قرار گرفته است. خیلیاز افراد به دنبال یافتن راهکارهای آموزش ساخت استند هستند. زیرااستند مدرن با چاشنی خلاقیت موجب ایجاد دکوراسیون زیبا در محیط منزل و یا در محیطکاری خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع استند و عوامل موثر بر قیمت ساختاستند خواهیم پرداخت.

انواع استند خانگی و فروشگاهی

استند دکوری

در محیطهای مختلف اداری، فروشگاه ها و به ویژه در فضاهای آپارتمانی به علت مساحت محدوداز استند گلدان در فضاهای دکوراتیو و زیبا برای نگهداری از گل وگیاه و لوازم ترئینی دیگر استفاده می شود. به این ترتیب ضمن زیباتر شدن فضا بهمرتب شدن لوازم و وسایل مورد نظر نیز کمک می کنند. استند دکوری اغلب از جنسچوب می باشد که دارای ظاهر شکیلی هستند اما متاسفانه در مقابل وسایل بسیار سنگینمقاومت چندانی ندارند.

استند گلدان

استند گل باپایه های چوبی کارایی در حد یک میز دارد. این نوع استند گلدان در محیط داخلیآپارتمان به ویژه در بالکن یا تراس کارایی بیشتری دارد. ساخت استند گل تنهابه وسیله چوب انجام نمی شود. بلکه در مواردی نیز با کمک ترکیب فلز و چوب می توانیک طراحی زیبا و ماندگار ایجاد نمود که البته استحکام بالاتری نسبت به استندچوبی گلدان دارند.

ساخت استند کتاب

استندبرای نگهداری از کتاب نیز امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. در طراحی این نوعاستند اغلب از چوب یا ام دی اف استفاده می شود و به راحتی با سایر قسمت های داخلیخانه هماهنگی پیدا می کند. البته در مواردی استند فلزی نیز متناسب با فضا دراشکال مختلفی طراحی و اجرا می شود. اجرای این موارد در استفاده از فضاهای پرت منزلو همچنین استفاده بهینه از دیوارهای خالی انتخاب هوشمندانه ای است.

ساخت استند آشپزخانه

با بررسیطراحی های مدرن آشپزخانه قطعا با نمونه های استند آشپزخانه مواجه شدهاید. استند آشپزخانه، راهکاری جذاب و زیبا جهت استفاده از دیوارهای خالی آشپزخانهبرای به وجود آوردن فضاهای کاربردی و البته مدرن می باشد. در مواردی مانند چیدمانبهتر لوازم پراستفاده ی آشپزخانه، یا چیدمان ظروف دکوری و زیبا، جزو مهمترین هدفهای ایجاد استند درآشپزخانه هستند.

طراحی و ساخت استند فروشگاهی

استندفروشگاهی نقش بسیار موثری در فروش و تبلیغات دارد. امروزه برای نمایش بهتر برندمورد نظر در فروشگاه های بزرگ اقدام به طراحی و اجرای استند فروشگاهی می کنند. باتوجه به تاثیر بالای ساخت استند تبلیغاتی بر میزان فروش، این مورد جنبه رقابتیپیدا کرده است و طراحی استند جنبه تخصصی به خود گرفته است. زیرا که هرچه کیفیتطراحی و ساخت استند بالاتر باشد، جذابیت بیشتری ایجاد می کند و موجب جذببهتر مشتری خواهد شد.

در ساخت استنداز چه متریالی استفاده می شود؟

در میانمواردی مانند قفسه ها و شلف، استند زیبایی بیشتری به همراه دارد. به طورمثال ساخت استند تبلیغاتی، موجب جاگیری بهتر محصولات، نمایش بهتر بهخریدار و در نتیجه فروش بالاتر می شود. استند مربوط به شغل های خاصی نمی شودبلکه استند لوارم آرایشی، استند مواد خوراکی و غیره در متریالهای مختلفی طراحی و اجرا می شوند. ساخت استند با ام دی اف، فلزی،پلکسی گلاس، چوبی و استند ترکیبی شیشه و چوب از متریال های پر طرفدار در اینزمینه هستند که بنا به نوع فضا و البته هدف اجرای استند، مورد استفاده قرار میگیرند.

ساخت استند چوبی و استند فلزی در چه مواردی کاربرد دارد؟

همانطورکه پیش تر توضیح داده شده کاربرد استند بسیار وسیع است. در مواردی مانند استندگلدان و ساخت استند آشپزخانه استند چوبی و یا تلفیق استند چوبی و فلز بهترینانتخاب است. البته استند چوبی پذیرایی نیز ظاهر مدرنی به خانه می بخشد و موجب میشود و بیشتر به عنوان دکوری و با اشکال هندسی متفاوت طراحی می شود. در کنار موارداستند فلزی هم کاربرد خانگی دارد اما به علت مقاومت بالاتر در مقابل ضربه و تحملبار بیشتر به عنوان قفسه در مغازه استفاده می شود. البته امروزه استند فلزی گلداننیز درخواست می شود اما در موارد کلی بیشتر مناسب فروشگاه ها است.

قیمت ساخت استندبه چه مواردی بستگی دارد؟

قیمتاستند به موارد متعددی بستگی دارد. در موارد این چنینی که در طراحی ها وابعاد مختلفی قابل اجرا هستند، نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان قیمت ساختاستند فلزی یا چوبی در نظر گرفت. مورد اول که بیشترین تاثیر را بر قیمتاستند می گذارد، مبحث متریال مورد نظر است. در یک طراحی مشخصی قیمتساخت استند چوبی و قیمت ساخت استند فلزی یا استندپلکسی یکسان نیست. مورد بعدی نوع طراحی و ابعاد آن است. انواع استنددیواری، استند ایستاده و استند رومیزی، طراحی و اجرا می شوند که هزینهاجرای آنها در همه این موارد وابسته به ابعادشان باهم تفاوت دارند.

طراحی و ساختانواع استند رومیزی، ایستاده و دیواری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر بهدنبال ساخت استند در اتاق خواب، بالکن، پذیرایی و یا حتی ساخت استند تبلیغاتی یا فروشگاهی هستید باید اینخدمات را به متخصصین در این زمینه بسپارید. با کمک از متخصصین هوم سرویز می توانیدطراحی و اجرای استند نزدیک به آن چیزی که در ذهن دارید را پیاده سازی کنید. با ثبتدرخواست رایگان مشاورین و متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه هزینه ساخت انواع استندتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیارشماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت استند و همچنین ارایه خدمات ساخت استند فروشگاهی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت استند

ساخت استند فروشگاهی

ساخت استند تبلیغاتی

ساخت استند گلدان و ساخت استند دکوری

ساخت استند چوبی، ام دی اف و فلزی

ساخت استند لوازم آرایشی

ساخت استند در اتاق خواب، آشپزخانه و بالکن

ساخت استند کتاب

ساخت استند ایستاده، استند رومیزی و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط ساخت استند تبلیغاتی و ساخت استند فروشگاهی و دکوری

سرویس ساخت سفارشی استند چوبی و فلزی و بسته به انتخاب مشتری و بر اساس طرح مورد نظر ایشان انجام می شود.

جهت انتخاب جنس استند مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

ساخت استند به صورت سفارشی و بر اساس طرح دلخواه مشتری انجام می شود، در صورت سفارش بیش از یک استند هزینه ها کاهش می یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آسمان مجازی
آسمان مجازی
قیمت از 4,700,000 الی 16,900,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 800,000 الی 5,500,000 تومان
طراحی و ساخت مبل
طراحی و ساخت مبل
قیمت از 4,700,000 الی 16,900,000 تومان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
قیمت از 4,700,000 الی 16,900,000 تومان