banner

ساخت استند فروشگاهی و خانگی

از 1339 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت استند چوبی و ساخت استند با ام دی اف

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت استند دکوری و ساخت استند تبلیغاتی مدرن

سرویس ساخت سفارشی استند چوبی، فلزی و بسته به انتخاب مشتری و بر اساس طرح مورد نظر ایشان انجام می شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

جهت انتخاب جنس استند مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

طراحی و ساخت استند

ساخت استند در واقع یکی از مهم ترین ابزارها برای به نمایش گذاشتن لوازم گوناگون است. همچنین با طراحی و ساخت استند می توان استفاده ی حداکثری از فضای موجود نمود. طراحی و ساخت استند برای نگهداری از گل و گیاهان و سایر لوازم تزئینی و دکوری در منزل، طراحی استند فروشگاهی برای عرضه بهتر محصولات و همچنین استند کاتالوگ و بروشور و غیره استفاده می شود. ساخت استند چوبی یا ساخت استند فلزی تنها منحصر به محیط خانه نیست، بلکه مواردی مانند طراحی و ساخت استند فروشگاهی و ساخت استند تبلیغاتی نیز امروزه مورد استقبال صاحبان شغل قرار گرفته است. خیلی از افراد به دنبال یافتن راهکارهای آموزش ساخت استند هستند. زیرا ساخت استند مدرن با چاشنی خلاقیت موجب ایجاد دکوراسیون زیبا در محیط منزل و یا در محیط کاری خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع استند و عوامل موثر بر هزینه ساخت استند فلزی و چوبی خواهیم پرداخت.

انواع استند خانگی و فروشگاهی

ساخت استند دکوری

در محیط های مختلف اداری، فروشگاه ها و به ویژه در فضاهای آپارتمانی به علت مساحت محدود با ساخت استند دکوری فضاهای دکوراتیو و زیبا برای نگهداری از گل و گیاه و لوازم ترئینی دیگر، ایجاد می کنند. به این ترتیب ضمن زیباتر شدن فضا به مرتب شدن لوازم و وسایل مورد نظر نیز کمک می کنند. ساخت استند دکوری اغلب از جنس چوب می باشد که دارای ظاهر شکیلی هستند اما متاسفانه در مقابل وسایل بسیار سنگین مقاومت چندانی ندارند.

ساخت استند گل

ساخت استند گل با پایه های چوبی کارایی در حد یک میز دارد. این نوع ساخت استند گلدان در محیط داخلی آپارتمان به ویژه در بالکن یا تراس کارایی بیشتری دارد. ساخت استند گل تنها به وسیله چوب انجام نمی شود. بلکه در مواردی نیز با ساخت استند گلدان به کمک ترکیب فلز و چوب می توان یک طراحی زیبا و ماندگار ایجاد نمود که البته استحکام بالاتری نسبت به ساخت استند چوبی گلدان دارند.

ساخت استند کتاب

ساخت استند برای نگهداری از کتاب نیز امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. در طراحی این نوع استند اغلب از چوب یا ام دی اف استفاده می شود و به راحتی با سایر قسمت های داخلی خانه هماهنگی پیدا می کند. البته در مواردی ساخت استند فلزی نیز متناسب با فضا در اشکال مختلفی طراحی و اجرا می شود. اجرای این موارد در استفاده از فضاهای پرت منزل و همچنین استفاده بهینه از دیوارهای خالی انتخاب هوشمندانه ای است.

ساخت استند آشپزخانه

با بررسی طراحی های مدرن آشپزخانه قطعا با نمونه های استند آشپزخانه مواجه شده اید. استند آشپزخانه، راهکاری جذاب و زیبا جهت استفاده از دیوارهای خالی آشپزخانه برای به وجود آوردن فضاهای کاربردی و البته مدرن می باشد. استند آشپزخانه با اهداف متفاوتی ساخته می شوند. مواردی مانند چیدمان بهتر لوازم پراستفاده ی آشپزخانه، یا چیدمان ظروف دکوری و زیبا، جزو مهمترین هدف های ساخت استند در آشپزخانه هستند.

ساخت استند لباس اتاق خواب

با حرکت به سمت مدرنیته شدن، سبک زندگی افراد نیز تغییر پیدا کرده است. طبعا اولین موردی که دستخوش تغییر می شود سبک چیدمان منزل است. سبک سنتی جایگاه خود را به سبک مدرن می دهد و طبعا کمدها و دراورهای قدیمی نیز کم کم از دور خارج می شوند و محیط برای ساخت استند لباس باز می شود. با محدود شدن اندازه خانه و کوچک شدن اتاق خواب ها از تمام محیط اتاق خواب باید بهینه استفاده نمود، ساخت استند لباس یکی از بهترین اقدامات برای استفاده بهینه از فضای موجود است. در واقع با ساخت استند لباس با صرف هزینه محدود می توانید خودتان را آشفتگی راحت کنید...

طراحی و ساخت استند فروشگاهی

طراحی و سخت استند فروشگاهی نقش بسیار موثری در فروش و تبلیغات دارد. امروزه برای نمایش بهتر برند مورد نظر در فروشگاه های بزرگ اقدام به طراحی و ساخت استند فروشگاهی می کنند. با توجه به تاثیر بالای ساخت استند تبلیغاتی بر میزان فروش، این مورد جنبه رقابتی پیدا کرده است و طراحی استند جنبه تخصصی به خود گرفته است. زیرا که هرچه کیفیت طراحی و ساخت استند بالاتر باشد، جذابیت بیشتری ایجاد می کند و موجب جذب بهتر مشتری خواهد شد.

در ساخت استند از چه متریالی استفاده می شود؟

در میان مواردی مانند ساخت قفسه ها و شلف، ساخت استند زیبایی بیشتری به همراه دارد. به طور مثال ساخت استند تبلیغاتی، موجب جاگیری بهتر محصولات، نمایش بهتر به خریدار و در نتیجه فروش بالاتر می شود. ساخت استند مربوط به شغل های خاصی نمی شود بلکه ساخت استند لوارم آرایشی، ساخت استند مواد خوراکی و غیره در متریال های مختلفی طراحی و اجرا می شوند. ساخت استند با ام دی اف، ساخت استند فلزی، ساخت استند پلکسی گلاس، ساخت استند چوبی و ساخت استند ترکیبی شیشه و چوب از متریال های پر طرفدار در این زمینه هستند که بنا به نوع فضا و البته هدف ساخت استند، مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت ساخت استند به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت استند به موارد متعددی بستگی دارد. در موارد این چنینی که در طراحی ها و ابعاد مختلفی قابل اجرا هستند، نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان قیمت ساخت استند فلزی یا چوبی در نظر گرفت. مورد اول که بیشترین تاثیر را بر قیمت استند می گذارد، مبحث متریال مورد نظر است. در یک طراحی مشخصی قیمت ساخت استند چوبی و قیمت ساخت استند فلزی یا استند پلکسی یکسان نیست. مورد بعدی نوع طراحی و ابعاد آن است. انواع استند دیواری، استند ایستاده و استند رومیزی، طراحی و اجرا می شوند که هزینه اجرای آنها در همه این موارد وابسته به ابعادشان باهم تفاوت دارند.

طراحی و ساخت انواع استند رومیزی، ایستاده و دیواری توسط متخصصین هوم سرویز

اگر به دنبال ساخت استند در اتاق خواب، بالکن، پذیرایی و یا حتی ساخت استند تیلیغاتی یا فروشگاهی هستید باید این خدمات را به متخصصین در این زمینه بسپارید. با کمک از متخصصین هوم سرویز می توانید طراحی و اجرای استند نزدیک به آن چیزی که در ذهن دارید را پیاده سازی کنید. با ثبت درخواست رایگان مشاورین و متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه هزینه ساخت انواع استند توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 

این سرویس شامل خدمات زیر است

طراحی و ساخت استندهای پلکسی گلاس و ام دی اف
ساخت استند چوبی، ام دی اف و فلزی
ساخت استند ایستاده، استند رومیزی، استند نمایشگاهی و ساخت استند فروشگاهی
ساخت جا بروشور و کاتالوگ
ساخت استند لوازم آرایشی و ساخت استندهای تبلیغاتی
ساخت استند دکوری پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و بالکن
ساخت استند جاگلدانی و ساخت استند برای نگهداری کتاب
ساخت استند طبقه ای و پله ای مدرن

همیاران سرویس ساخت استند فروشگاهی و خانگی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

آسمان مجازی
آسمان مجازی
قیمت از 1,370,000 الی 1,370,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,450,000 تومان
طراحی و ساخت مبل
طراحی و ساخت مبل
قیمت از 500,000 الی 8,000,000 تومان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
قیمت از 500,000 الی 8,000,000 تومان