banner

نصب کاغذ دیواری

از 1330 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب انواع کاغذدیواری با نصاب کاغذ دیواری حرفه ای

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 50(هر رول)

23,000 الی 28,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 70(هر رول)

25,000 الی 38,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 106(هر رول)

60,000 الی 80,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری سقف(هر رول)

28,000 الی 37,000 تومان

قیمت کندن کاغذ دیواری(متر مربع)

3,000 الی 5,000 تومان

قیمت باز وبسته کردن رادیاتور

35,000 تومان

قیمت نصب پوستر

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت دیوارپوش سقف پی وی سی(متر مربع)

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت دیوارپوش دیوار پی وی سی(متر مربع)

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت دیوارپوش دیوار ام دی اف(متر مربع)

17,000 الی 21,000 تومان

قیمت دیوارپوش سقف ام دی اف(متر مربع)

18,000 الی 22,000 تومان

قیمت زیرسازی دیوارپوش(متر مربع)

5,000 الی 8,000 تومان

قیمت نصب پروفیل دیوارپوش(متر طول)

6,000 الی 9,000 تومان

قیمت زیرسازی

توافقی

قیمت خرده کاری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب کاغذ دیواری روی دیوار و سقف پذیرایی و اتاق خواب

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس و حمل و نقل را شامل نمی شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تامین چسب مورد نیاز کاغذ دیواری بر عهده همیار می باشد و هزینه ای برای مشتری در بر نخواهد داشت.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید اعلام می شود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب

اجرای کاغذ دیواری از زمان گذشته با روی کار آمدن طرح های کلاسیک مطرح شد. این سبک از دیوار آرایی به علت تنوع زیاد، سرعت بالای نصب و عدم بوی تند و البته قیمت کاغذ دیواری، هزینه نصب کاغذ دیواری مناسب و ریخت و پاش کم جایگاه ویژه ای در بین طراحان دکوراسیون و البته عامه مردم پیدا کرد. اگر در فکر زدن کاغذ دیواری جدید یا تعویض کاغذ دیواری های منزلتان هستید و سوالتی در ارتباط با قیمت نصب کاغذ دیواری و قیمت هر رول کاغذ دیواری دارید با هوم سرویز همراه شوید، تا ما هم در انتخاب، خرید کاغذ دیواری و برآورد هزینه نصب کاغذ دیواری اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

راهنمای خرید کاغذ دیواری

رنگ، طرح، سبک و حتی بافت کاغذ دیواری ها با هم تفاوت دارد برای انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب یا جدیدترین کاغذ دیواری پذیرایی سلیقه خیلی مهم است ولی گاهی به دلیل تنوع در قیمت های خرید کاغذی دیواری، تصمیم گیری مشکل می شود. موقع خرید، مبلغی را نیز برای هزینه نصب در نظر بگیرید تا حساب و کتاب دست تان باشد.

کاغذ دیواری قابل شستشو برای منازل انتخاب مناسب تری هستند. قبل از خرید کاغذ دیواری، ابتدا دیوار مورد نظر را مشخص کنید. در برخی از منازل همه اتاق ها و فضای داخلی با یک رنگ کاغذ دیواری پوشش داده شده اما ترکیب رنگ و کاغذ دیواری هم ایده آل است.  بهترین مکان برای نصب کاغذ دیواری این قسمت ها هستند.

  • هال و پذیرایی و دیوار پشت تلویزیون
  • اتاق خواب کودک و نوجوان
  • دیوار پشت سرویس خواب
  • فضاسازی در آپارتمان های نقلی
  • پوشش کل دیوار و یا تک دیوار منزل
  • کاغذ دیواری بر پیشانی پله ها
  • کاغذ دیواری بر دیوار آشپزخانه

نصب کاغذ دیواری کاغذی

کاغذ دیواری کاغذی جزو نازک ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار هستند. طول عمر این نوع از کاغذ دیواری ارزان الی 2 سال می باشد و غیر قابل شستشو هستند. این مدل به علت ضخامت کم و کیفیت پایین مناسب برای نصب کاغذ دیواری اتاق کودک و نصب کاغذ دیواری پذیرایی نیست.

نصب کاغذ دیواری pvc با روکش وینیل

این نوع جزو کاغذ دیواری ساده و شیک محسوب می شوند. نصب کاغذ دیواریpvc  بسیار با دوام است و به راحتی پاره نمی شوند. معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداری و نصب کاغذ دیواری اتاق کودک این نوع  پیشنهاد می شود. زیرا طول عمر بالایی دارند و با نام کاغذ دیواری قابل شستشو شناخته می شوند.

نصب کاغذ دیواری نانو

اگر صرفا کیفیت مد نظرتان است. کاغذ دیواری نانو را پیشنهاد می کنیم. این نوع علاوه بر ویژگی های کاغذ دیواری پی وی سی ویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند مقاومت در برابر آلودگی، عایق صدا و گرما و ضد حساسیت بودن هم دارند. با توجه به تمام این مزیت ها مطمعنا قیمت کاغذ دیواری نانو نیز نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود. معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداره از این نوع کاغذ دیواری قابل شستشو با رنگ های ملایم استفاده می شود.

نصب کاغذ دیواری مخملی یا کاغذ دیواری بافت دار

معمولا این نوع بسیار مناسب نصب کاغذ دیواری پذیرایی است. این نوع از دیوار پوش ها به علت تکه های مخملی قابل شستشو نیستند. اگر پذیرایی شما دکوراسیونی حالت کلاسیک دارد، نصب کاغذ دیواری بافت دار مخملی انتخاب مناسبی برای شماست. البته اگر مشکلی از بابت پرداخت قیمت کاغذ دیواری پذیرایی ندارید، چون قیمت این نوع کاغذ دیواری کمی بالاست!

نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب از نمونه های بی کیفیت

پس از انتخاب مدل کاغذ دیواری شاید مهمترین مسئله ای که مطرح می شود نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب است. کاغذ دیواری مرغوب معمولا وزن هر متر مربع آن بین 300 تا 400 گرم است. یعنی به طور متوسط هر رول 10 متری از آن باید وزنی حدود 4 کیلوگرم داشته باشد. باید جنس کاغذ دیواری را لمس کنید که حالت کششی خوبی داشته باشد و مقاومت خوبی در برابر پارگی از خود نشان دهد. همچنین باید بررسی کنید که کاغذ دیواری قابل شستشو می باشد یا خیر.

طریقه نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب

ما انواع کاغذ دیواری را برایتان شرح دادیم اما شاید سوال دیگری که همواره مطرح می شود نحوه نصب کاغذ دیواری پذیرایی است. خیلی  از افراد به دنبال آموزش نصب کاغذ دیواری هستند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند. اما خوب همچی به راحتی آن چیزی که به نظر می رسد نیست. زیبایی کاغذ دیواری در ظرافت و مهارت نصب آن است. قبل از اینکه اقدام به خرید کاغذ دیواری کنید یا با نصاب کاغذ دیواری مشورت کنید و با اطلاع از قیمت کاغذ دیواری پذیرایی تصمیم گیری کنید. در ادامه با روش نصب کاغذ دیواری بر روی سطوح مختلف آشنا خواهید شد.

نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

خوشبختانه به راحتی می توانید اقدام به نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن بپردازید. تنها مسئله زیرسازی کار است. در واقع هرچقدر زیر سازی با دقت بیشتری انجام شود. طول عمر کاغذ دیواری، زیبایی و ظرافت کار بیشتر خواهد شد. برای اجرای کاغذ دیواری روی رنگ روغن باید لیزی رنگ روغن به وسیله سمباده نرم گرفته شود. البته باید سطح کاملا یکدست سمباده زده شود. یا می توانید تمام سطح را با چسب پرایمر مخصوص بپوشانید تا چسبندگی بیشتر شود.

نصب کاغذ دیواری روی چوب

نصب کاغذ دیواری تقریبا بر روی همه سطوح مانند ام دی اف و چوب قابل اجرا است. تنها عامل مهم یکدست بودن سطح زیرین است. سطح چوب نباید حالت برآمدگی یا ترک داشته باشد. در این صورت باید حتما سطح یکسان شود و سپس اقدام به نصب کاغذ روی چوب نمایید.

نصب کاغذ دیواری روی دیوار گچی

در بین سطوحی که بیان شد، نصب کاغذ دیواری روی گچ از همه آسانتر و کم هزینه تر خواهد بود. در واقع بهترین سطحی که مناسب اجرای کاغذ دیواری است، دیوار گچی است. فقط اینکه باید سطح کاملا یکدست باشد. در صورتی که ترک و شکستگی در گچ وجود دارد، باید کاملا بتونه کاری انجام شود. همچنین دقت کنید که بعد از بتونه کاری و زیرسازی کاغذ دیواری باید کاملا خشک شود و سپس اقدام به اجرای کاغذ دیواری روی گچ کنید.

نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک

به علت پایین بودن چسبندگی رنگ پلاستیک نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک اصلا توصیه نمی شود. حلال رنگ پلاستیک آب می باشد و به علت مخلوط شدن با لایه گچ، متاسفانه مقاومت گچ را نیز کاهش میدهد. به همین علت پس از مدتی از نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک کاغذ دیواری و رنگ با هم کنده خواهند شد.

راه حل اینکار به توصیه نصاب کاغذ دیواری به دو صورت می باشد. یا اینکه کل دیوار را با بتونه روغنی یا رنگ روغن پوشش دهید، که هزینه اینکار بسیار بالاست یا اینکه کل سطح را پرایمر زیر کار رنگ روغن بزنید. پرایمرزیر کار به دو صورت حلال آب و تینر وجود دارند. برای انجام زیرسازی کاغذ دیواری مقداری پرایمر را با چسب چوب و چسب کاغذ مخلوط کنید و به صورت یکنواخت به کل سطح بمالید. معمولا نهایت دوبار انجام اینکار سطح را آماده خواهد کرد. البته بخاطر داشته باشید پس از هر دور زدن سطح باید به کلی خشک شود و سپس اقدام به دور بعدی نمایید.

نصب کاغذ دیواری روی دیوار سیمانی

نصب کاغذ دیواری روی سیمان اصلا امکان پذیر نیست. چون به محض زدن چسب کاغذ دیواری در داخل شیارهای سیمان نفوذ می کند و به کاغذ دیواری نمیچسبد. تنها راه نصب کاغذ دیواری روی سیمان یک لایه گچکاری می باشد.

نصب کاغذ دیواری روی کاشی

بهترین راه حل خلاصی از ظاهر یکنواخت کاشی نصب کاغذ دیواری روی کاشی یا سرامیک است. فقط اینکه روش نصب کاغذ دیواری روی سرامیک مراحل بیشتری دارد. مانند رفع برآمدگی کاشی، بتونه کاری و زیر سازی کاغذ دیواری ، رفع درز کاشی ها و رفع تمامی آلودگی از از روی کاشی علی الخصوص چربی های کاشی، مراحلی هستند که باید حتما انجام شوند.

نصب کاغذ دیواری روی گچ و خاک

برای نصب کاغذ دیواری سطح باید صاف باشد. چون گچ و خاک سطح صاف و یکدستی ندارد. به همین علت برای اجرای کاغذ دیواری پیشنهاد نمی شود. ازین رو برای نصب کاغذ دیواری روی گچ و خاک باید ابتدا یک لایه گچ کاری انجام شود.

نصب کاغذ دیواری روی بلکا و مولتی کالر

بلکا نوعی پوشش دیواری سلولوزی است. که بعضی ها آن را به اشتباه رنگ بلکا می نامند. برای نصب کاغذ دیواری روی بلکا باید ابتدا بلکا را از روی دیوار پاک کنید. کافیست محدوده مورد نظرتان را با آب خیس کنید و ۵ دقیقه صبر کنید.  سپس بلکا را به راحتی می توانید با کاردک از سطح جدا کنید. بعد از برداشتن بلکا اجازه دهید سطح کارتان کاملا خشک شود. سپس زیر سازی های لازم را انجام دهید. اگر در هر جایی خرابی یا ترک دیدید آن را با بتونه کاری کنید. سپس اقدام به نصب کاغد دیواری کنید.

نصب کاغذ دیواری روی مولتی کالر به حجم تکه رنگ های پاشیده شده روی رنگ بستگی دارد. اگر مقدار تکه رنگ ها کم باشد. باید کاغذ دیواری که از ضخامت مناسبی برخوردار است انتخاب کنید تا زیر کار مشخص نشود. اما اگر تکه های رنگ مولتی کالر بزرگ باشد باید با سمباده کل سطح یکدست شود و سپس اقدام به اجرای کاغذ دیواری روی مولتی کالر نمود.

نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری

قطعا اینکار امکان پذیر نیست. برای چسباندن کاغذ دیواری جدید باید کاغذ دیواری قبلی به کل کنده شود و سطح کاملا سمباده زده  و یکدست شود. قطعا مهمترین عامل در زیبایی کاغد دیواری نصب اصولی کاغذ دیواری است. هرچه اینکار بهتر انجام شود طول عمر کاغذ دیواری نیز بیشتر خواهد شد. ازین رو پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای مشورت کنید تا بهترین تصمیمات را در زمینه خرید و اجرای کاغذ دیواری بگیرید.

نصب کاغذ دیواری برای سقف

یکی دیگر از کاربرد های کاغذ دیواری و پوستر ها نصب روی سقف است. معمولا برای اتاق خواب برای عمق بخشیدن به فضا از نصب کاغذ دیواری روی سقف استفاده می شود.  شرایط چسباندن کاغذ دیواری روی سقف کمی سخت تر از دیوار می باشد. ازین رو دستمزد نصب کاغذ دیواری و قیمت نصب کاغذ دیواری سقف کمی بالاتر تمام می شود و به مهارت بیشتری نیاز دارد.

آموزش نصب کاغذ دیواری اتاق خواب

با توجه به تمام توضیحات ارائه شده آموزش نصب کاغذ دیواری در صورتی که زیر سازی انجام شود کار چندان سختی نیست. کافیست ابزار مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری و چسب کاغذ دیواری را فراهم کنید. ابزار نصب کاغذ دیواری میزکار، قلموی بزرگ، کاردک پلاستیکی، تیغ موکت بری و خط کش می باشد. برای آماده سازی چسب کاعذ دیواری باید چسب را مقدار مناسبی آب و چسب چوب مخلوط کنید. سطح کاغذ دیواری را به صورت یکدست روغن الیف بزنید. به یاد داشته باشید سطح نباید اصلا آثار ورم شکستگی و رطوبت داشته باشد.

هزینه نصب کاغذ دیواری به چه مواردی بستگی دارد؟

نصب کاغذ دیواری یک تخصص است و هر کسی نمی تواند رول ها را بدون نقص روی دیوار اجرا کند. هزینه نصب کاغذ دیواری با در نظر گرفتن عرض هر رول از کاغذ های دیواری محاسبه می شود. به عبارت دیگر قیمت کاغذ دیواری بر اساس قیمت هر رول کاغذ دیواری خارجی و قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی بستگی دارد. نصاب حرفه ای می تواند با کمترین میزان ضایعات کار نصب را انجام دهد. رول، واحد اندازه گیری کاغذ دیواری است و هزینه ها بر اساس تعداد رول کاغذ دیواری مصرف شده محاسبه می شود. اغلب فروشنده بر مبنای متراژ قیمت می دهند در حالیکه موقع خرید، قیمت هر رول کاغذ دیواری محاسبه می شود. بنابراین باید از قبل مساحت مورد نظر برای اجرای کاغذ دیواری را اندازه گیری کرده باشید. بر اساس مساحت می توانید تعداد رول مورد نیاز را خریداری کنید. اندازه رول ها همیشه ثابت نیست و بستگی به عرض کاغذ دیواری دارد.

کاغذ دیواری ها از هر جنس یا برندی باشند همگی در 4 اندازه متفاوت تولید می شوند. موقع خرید دقت کنید تعداد رول ها را با توجه به متراژ و پوشش دهی هر رول در نظر بگیرید. اندازه رول های استاندارد در بازار ایران عبارتند از:

۱- عرض ۵۳ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش ۱٫۵۹ متر طول دیوار

۲عرض ۷۰ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش ۲٫۱۰ متر طول دیوار 

۳- عرض ۱۰۰ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش ۳ متر طول دیوار 

۴عرض ۱۰۶ سانتیمتر در طول ۱۵٫۵ متر برای پوشش ۵٫۳۰ متر طول دیوار

قیمت نصب کاغذ دیواری به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی مانند متراژ کاغذ دیواری ، نوع و مدل کاغذ دیواری بر هزینه نصب کاغذ دیواری تاثیر دارد. همچنین در صورت نیاز به زیرسازی کاغذ دیواری هزینه دستمزد نصب کاغذ دیواری به صورت مجزا اعلام می شود. زیر سازی عامل بسیار موثر و تاثیرگزاری بر هزینه نصب کاغذ دیواری است. باید سطح به کلی توسط نصاب کاغذ دیواری یکدست شود. قبل از جمع بندی هزینه نصب کاغذ دیواری، حتما به هزینه جانبی زیر سازی توجه کنید.

نصاب کاغذ دیواری حرفه ای با هوم سرویز

انجام نقاشی برای دیوار آرایی و تغییر دکوراسیون معمولا در مواقعی که به زیرسازی خاصی نیاز نداشته باشد، توسط عموم مردم قابل اجراست. ولی چسباندن کاغذ دیواری نیاز به مهارت دارد و حتما باید توسط نصاب کاغذ دیواری حرفه ای انجام شود. عواملی از قبیل صاف نصب کردن ،عدم وجود هوا در زیر کار و عدم نشان داده شدن لبه ها در انتهای کار از مهارت نصاب کاغذ دیواری محسوب می شود. قبل از نصب باید زیر سازی کاغذ دیواری درست و اصولی انجام شود . زیرا در غیر این صورت عمر کاغذ دیواری کاهش پیدا می کند برای جستجو نصاب کاغذ دیواری کافیست در هوم سرویز درخواست ثبت کنید تا نزدیکترین نصاب کاغذ دیواری با شما تماس بگیرند و قیمت نصب کاغذ دیواری و دستمزد نصب کاغذ دیواری را برایتان شرح دهند.

هیچ گاه در راستای کنترل و کاهش هزینه نصب کاغذ دیواری ، کار خود را به نصاب غیر حرفه ای نسپارید. زیرا با توجه به هزینه صرف شده، نتیجه نهایی اصلا دلنشین نخواهد بود. قبل از اجرا با نصاب کاغذ دیواری هوم سرویز مشورت کنید. تا هم زیرسازی درست برایتان انجام گیرد و هم بهترین پیشنهادات برای نصب کاغذ دیواری مناسب را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس..

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب کاغد دیواری روی سقف و دیوار
نصب کاغذ دیواری روی گچ، سیمان، رنگ روغن، رنگ پلاستیک و غیره
نصب کاغذ دیواری خارجی و ایرانی
نصب کاغذ دیواری سه بعدی و ساده
نصب پوستر و استیکر
اجرای کاغذ دیواری پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه
خدمات زیرسازی جهت نصب کاغذ دیواری
تعمیرات و مرمت کاغذ دیواری

همیاران سرویس نصب کاغذ دیواری

 نظرات کاربران

profile picture
فرح وردی

بسیار بسیار راضی بودم بسیار اقای گلی بودن با شخصیت کارشون کوچکترین ایرادی نداشت سرویس دهی شما هم بسیار خوب بود یکبار هم توی کار من موردی پیش نیومد که باعث ناراحتی من بشن حتما حتما توی تمام سرویس ها از شرکت شما نیرو خواهم گرفت

profile picture
حسين طاهري
3 ماه پیش |محمد قلیپور

انسان خوب و درجه یکی بودن امتیازشون صد از ده کارشونم عالی بود

خدمات مرتبط

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 6,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
در حال بروزرسانی قیمت
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان