نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

از 1497 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کاغذ دیواری در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 50(هر رول)

40,000 الی 55,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 70(هر رول)

60,000 الی 80,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 106(هر رول)

90,000 الی 110,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری سقف(هر رول)

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت کندن کاغذ دیواری(متر مربع)

7,000 الی 12,000 تومان

قیمت باز وبسته کردن رادیاتور

70,000 تومان

قیمت نصب پوستر

400,000 الی 550,000 تومان

قیمت زیرسازی

توافقی

قیمت خرده کاری

توافقی

متوسط قیمت2,800,000 تومانکمینه قیمت950,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب

نصب کاغذ دیواری اززمان گذشته با روی کار آمدن طرح های کلاسیک مطرح شد. این سبک از دیوارآراییبه علت تنوع زیاد، سرعت بالای نصب و عدم بوی تند و البته قیمت کاغذ دیواری، هزینهنصب کاغذ دیواری مناسب و ریخت و پاش کم جایگاه ویژه ای در بینطراحان دکوراسیون و البته عامه مردم پیدا کرد. اگر در فکر عوض کردن کاغذ دیواری هایمنزلتان هستید و سوالتی در ارتباط با انواع آنها، قیمت نصب کاغذ دیواری و قیمتهر رول کاغذ دیواری دارید با ما هوم سرویز همراه شوید.

انواع کاغذ دیواری های موجود در بازار

نصب کاغذ دیواریارزان

مدل کاغذی جزو نازکترین موارد موجود در بازار هستند. طول عمر این نوع از کاغذ دیواری ارزان 1 الی 2 سال می باشد و غیر قابل شستشو هستند.این مدل به علت ضخامت کم و کیفیت پایین مناسب نصب برای اتاق کودک و پذیرایی نیست.

نصب کاغذ دیواریpvc با روکش وینیل

این نوع جزو مواردساده و شیک محسوب می شوند. نصب کاغذ دیواریpvc بسیار با دوام است و به راحتی پاره نمیشوند. معمولا برای نصب در محیط اداری و نصب کاغذ دیواری اتاقکودک این نوع پیشنهاد می شود. زیرا طول عمر بالایی دارند و بانام کاغذ دیواری قابل شستشو شناخته می شوند.

نصب کاغذ دیوارینانو

اگر صرفا کیفیت مدنظرتان است این مورد را پیشنهاد می کنیم. این نوع علاوه بر ویژگی های پی وی سیویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند مقاومت در برابر آلودگی، عایق صدا و گرما و ضدحساسیت بودن هم دارند. با توجه به تمام این مزیت ها مطمعنا قیمت کاغذدیواری نانو نیز نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود. معمولا برای محیطهای اداری از این نوع مدل با رنگ های ملایم استفاده می شود.

نصب کاغذ دیواریمخملی یا بافت دار

معمولا این نوع بسیارمناسب پذیرایی است. این نوع از دیوار پوش ها به علت تکه های مخملی قابل شستشونیستند. اگر پذیرایی شما دکوراسیونی حالت کلاسیک دارد، نصب کاغذ دیواریبافت دار مخملی انتخاب مناسبی برای شماست. البته اگر مشکلی از بابتپرداخت قیمت کاغذ دیواری پذیرایی ندارید، چون قیمت این مدل ها کمیبالاست!

نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب از نمونه های بی کیفیت

پس از انتخاب مدلشاید مهمترین مسئله ای که مطرح می شود نحوه تشخیص نمونه مرغوب است. نمونههای مرغوب معمولا وزن هر متر مربع آن بین 300 تا 400 گرم است. یعنی به طور متوسطهر رول 10 متری از آن باید وزنی حدود 4 کیلوگرم داشته باشد. باید جنس را لمس کنیدکه حالت کششی خوبی داشته باشد و مقاومت خوبی در برابر پارگی از خود نشان دهد.همچنین باید بررسی کنید که قابل شستشو می باشد یا خیر.

آموزش نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب

ما انواع کاغذدیواریرا معرفی کردیم. اما شاید سوال دیگری که همواره مطرح می شود نحوه نصب کاغذدیواری پذیرایی است. خیلی از افراد به دنبال آموزش نصبکاغذ دیواری هستند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند. اما خوب همچی به راحتیآن چیزی که به نظر می رسد نیست. در ادامه با روش نصب بر روی سطوح مختلف آشنا خواهیدشد.

نصب کاغذ دیواریروی رنگ روغن

خوشبختانه به راحتی نصبکاغذ دیواری روی رنگ روغن انجام می شود. تنها مسئله زیرسازی کار است. در واقعهرچقدر زیرسازی با دقت بیشتری انجام شود. طول عمر، زیبایی و ظرافت کار بیشتر میشود. در ابتدا باید لیزی رنگ روغن به وسیله سمباده نرم گرفته شود یا می توانیدتمام سطح را با چسب پرایمر مخصوص بپوشانید تا چسبندگی بیشتر شود.

نصب کاغذ دیواریروی دیوار گچی

در بین سطوحی که بیانشد، نصب کاغذ دیواری روی گچ از همه آسانتر و کم هزینه تر خواهدبود. فقط اینکه باید سطح کاملا یکدست باشد. در صورتی که ترک و شکستگی در گچ وجوددارد، باید کاملا بتونه کاری شده و صاف شود. همچنین دقت کنید که بعد از بتونه کاریو زیرسازی باید کاملا خشک شده و سپس سایر مراحل انجام شوند.

نصب کاغذ دیواریروی رنگ پلاستیک

به علت پایین بودنچسبندگی رنگ پلاستیک نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک اصلا توصیه نمیشود. حلال رنگ پلاستیک آب می باشد و به علت مخلوط شدن با لایه گچ، متاسفانه مقاومتگچ را نیز کاهش می دهد. به همین علت پس از مدتی با هم کنده خواهند شد.

راه حل اینکار بهتوصیه نصاب کاغذ دیواری به دو صورت می باشد. یا اینکه کل دیواررا با بتونه روغنی یا رنگ روغن پوشش دهید، که هزینه اینکار بسیار بالاست یا اینکهکل سطح را پرایمر زیر کار رنگ روغن بزنید. پرایمرزیر کار به دو صورت حلال آب وتینر وجود دارند. برای انجام زیرسازی مقداری پرایمر را با چسب چوب و چسبکاغذ مخلوط کنید و به صورت یکنواخت به کل سطح بمالید. معمولا نهایت دوبارانجام اینکار سطح را آماده خواهد کرد. البته بخاطر داشته باشید پس از هر دور زدنسطح باید به کلی خشک شود و سپس اقدام به دور بعدی نمایید.

نصب کاغذ دیواریروی دیوار سیمانی

نصب کاغذ دیواری روی سیمان اصلاامکان پذیر نیست. چون به محض زدن چسب در داخل شیارهای سیمان نفوذ می کند و بهکاغذ نمیچسبد. تنها راه نصب یک لایه گچکاری می باشد.

نصب کاغذ دیواریروی کاشی

بهترین راه حل خلاصیاز ظاهر یکنواخت کاشی نصب کاغذ دیواری روی کاشی یا سرامیک است. فقطاینکه مراحل نصب در این مورد بیشتر است. مواردی مانند رفع برآمدگی کاشی،بتونه کاری و زیر سازی، رفع درز کاشی ها و رفع تمامی آلودگی از از روی کاشی علیالخصوص چربی های کاشی، مراحلی هستند که باید حتما انجام شوند.

نصب کاغذ دیواریروی بلکا و مولتی کالر

بلکا نوعی پوششدیواری سلولوزی است. که بعضی ها آن را به اشتباه رنگ بلکا می نامند. برای نصبکاغذ دیواری روی بلکا باید ابتدا بلکا را از روی دیوار پاک کنید. کافیستمحدوده مورد نظرتان را با آب خیس کنید و ۵ دقیقه صبر کنید. سپس بلکا را بهراحتی می توانید با کاردک از سطح جدا کنید. بعد از برداشتن بلکا اجازه دهید سطحکارتان کاملا خشک شود. سپس زیر سازی های لازم را انجام دهید. اگر در هر جایی خرابییا ترک دیدید آن را با بتونه کاری کنید. سپس سایر مراحل نصب انجام شود.

نصب کاغذ دیواریروی کاغذ دیواری

قطعا اینکار امکانپذیر نیست. برای چسباندن نمونه جدید باید کاغذ قبلی به کل کنده شودو سطح کاملا سمباده زده و یکدست شود. قطعا مهمترین عامل در زیبایی کار، نصباصولی است. هرچه اینکار بهتر انجام شود طول عمر آن نیز بیشتر خواهد شد. ازین روپیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ایمشورت کنید تا بهترین تصمیمات را بگیرید.

نصب کاغذ دیواریسقف

معمولابرای اتاق خواب برای عمق بخشیدن به فضا از نصب کاغذ دیواری روی سقف استفادهمی شود. شرایط چسباندن روی سقف کمی سخت تر از دیوار میباشد. ازین رو دستمزد نصب و قیمت نصب کاغذ دیواری سقف کمیبالاتر تمام می شود و به مهارت بیشتری نیاز دارد.

هزینه نصب کاغذ دیواری به چه مواردی بستگی دارد؟

این اقدامات تخصصیهستند و هر کسی نمی تواند رول ها را بدون نقص روی دیوار اجرا کند. هزینهنصب کاغذ دیواری با در نظر گرفتن عرض هر رول محاسبه می شود. به عبارتدیگر قیمت بر اساس قیمت کاغذ دیواری خارجی و قیمت هر رولکاغذ دیواری ایرانی بستگی دارد. نصاب حرفه ای می تواند با کمترین میزانضایعات کار نصب را انجام دهد. رول، واحد اندازه گیری است و هزینه ها بر اساس تعدادرول مصرف شده محاسبه می شود. اغلب فروشنده بر مبنای متراژ قیمت می دهند در حالیکهموقع خرید، قیمت هر رول کاغذ دیواری محاسبه می شود. بنابراین باید از قبلمساحت مورد نظر را اندازه گیری کرده باشید. بر اساس مساحت می توانید تعداد رولمورد نیاز را خریداری کنید. اندازه رول ها همیشه ثابت نیست و بستگی به عرض آن دارد.

کاغذ دیواری ها از هرجنس یا برندی باشند همگی در 4 اندازه متفاوت تولید می شوند. موقع خرید دقت کنیدتعداد رول ها را با توجه به متراژ و پوشش دهی هر رول در نظر بگیرید. اندازه رولهای استاندارد در بازار ایران عبارتند از:

۱- عرض ۵۳ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش ۱٫۵۹متر طول دیوار

۲عرض ۷۰ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش ۲٫۱۰متر طول دیوار

۳- عرض ۱۰۰ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش ۳متر طول دیوار

۴عرض ۱۰۶ سانتیمتر در طول ۱۵٫۵ متر برایپوشش ۵٫۳۰ متر طول دیوار

قیمت نصب کاغذ دیواری به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردیمانند متراژ، نوع و مدل آن بر قیمت نصب کاغذ دیواری تاثیر دارد.همچنین در صورت نیاز به زیرسازی، هزینه دستمزد نصب کاغذ دیواری به صورت مجزااعلام می شود. زیر سازی عامل بسیار موثر و تاثیرگزاری بر قیمت نصب کاغذدیواری است. باید سطح به کلی توسط نصاب کاغذ دیواری یکدست شود. قبلاز جمع بندی هزینه نصب کاغذ دیواری، حتما به هزینه جانبی زیر سازی توجه کنید.

نصاب کاغذ دیواری حرفه ای با هوم سرویز

انجام نقاشی برایدیوار آرایی و تغییر دکوراسیون معمولا در مواقعی که به زیرسازی خاصینیاز نداشته باشد، توسط عموم مردم قابل اجراست. ولی این کار نیاز به مهارتدارد و حتما باید توسط نصاب کاغذ دیواری حرفه ای انجام شود.عواملی از قبیل صاف نصب کردن ،عدم وجود هوا در زیر کار و عدم نشان داده شدن لبه هادر انتهای کار از مهارت نصاب کاغذ دیواری محسوب می شود. قبل از نصب باید زیر سازی درستو اصولی انجام شود . زیرا در غیر این صورت عمر آن کاهش پیدا می کند برای جستجونصاب کاغذ دیواری کافیست در هوم سرویز درخواست ثبت کنید تا نزدیکترین نصاب باشما تماس بگیرند و قیمت نصب و دستمزد نصاب کاغذ دیواری را برایتان شرحدهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کاغذ دیواری و همچنین ارایه خدمات نصب کاغد دیواری قابل شستشو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کاغذ دیواری

نصب کاغد دیواری قابل شستشو

نصاب کاغذ دیواری حرفه ای برای اجرای سبک های خاص

نصب کاغذ دیواری خارجی و ایرانی

نصب کاغذ دیواری پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه

زیرسازی کاغذ دیواری

تعمیرات و مرمت کاغذ دیواری

کندن کاغذ دیواری و ...

نظرات کاربران

profile picture
رقیه اسیابانی

خیلی با اخلاق و منصف و تمیزکار ، خیلی خیلی راضی بودم

profile picture
فرح وردی

بسیار بسیار راضی بودم بسیار اقای گلی بودن با شخصیت کارشون کوچکترین ایرادی نداشت سرویس دهی شما هم بسیار خوب بود یکبار هم توی کار من موردی پیش نیومد که باعث ناراحتی من بشن حتما حتما توی تمام سرویس ها از شرکت شما نیرو خواهم گرفت

profile picture
حسين طاهري

انسان خوب و درجه یکی بودن امتیازشون صد از ده کارشونم عالی بود

profile picture
سارا خانی

بسیار عالی و با اخلاق بودند

شرایط نصب کاغذ دیواری روی دیوار و سقف با نصاب کاغذ دیواری

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس و حمل و نقل را شامل نمی شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تامین چسب مورد نیاز کاغذ دیواری بر عهده همیار می باشد و هزینه ای برای مشتری در بر نخواهد داشت.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید اعلام می شود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,400,000 الی 6,700,008 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 400,000 الی 4,590,000 تومان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
در حال بروزرسانی قیمت
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 21,150,000 الی 25,500,000 تومان