نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

از 1897 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کاغذ دیواری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 50و60(هر رول)

70,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 70(هر رول)

95,000 الی 125,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 106(هر رول)

160,000 الی 200,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری سقف(هر رول)

140,000 الی 220,000 تومان

قیمت کندن کاغذ دیواری(متر مربع)

16,000 الی 23,000 تومان

قیمت باز وبسته کردن رادیاتور

90,000 تومان

قیمت زیرسازی

توافقی

قیمت خرده کاری

توافقی

متوسط قیمت2,250,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت5,500,000 تومان

آنچه درباره نصب کاغذ دیواری خواهید خواند

 • روش نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب چگونه است؟
 • قیمت کاغذ دیواری بر چه اساسی تغییر می کند؟
 • انواع کاغذ دیواری های موجود در بازار
 • نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب از نمونه های بی کیفیت
 • نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب روی سطوح مختلف چه شرایطی دارد؟
 • نصب کاغذ دیواری چقدر طول می کشد؟
 • مراحل نصب کاغذ دیواری
 • چه خدماتی در سرویس نصب کاغذ دیواری هوم سرویز ارائه می شود؟
 • نصاب کاغذ دیواری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
 • هزینه نصب کاغذ دیواری چگونه تعیین می شود؟
 • چه مواردی بر قیمت نصب کاغذ دیواری تاثیر دارد؟
 • بهترین نصاب کاغذ دیواری را با همیاران هوم سرویز تجربه کنید

روش نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب چگونه است؟

نصب کاغذ دیواری از زمان گذشته نقش بسیار موثری دردکوراسیون منزل دارد. اگر در فکر نصب کاغذ دیواری اتاق خواب یا پذیرایی هستید وسوالاتی در ارتباط با قیمت نصب کاغذ دیواری دارید و یا به دنبال نصابکاغذ دیواری هستید و یا خودتان در فکر نصب آن هستید باید حتما با مراحل نصب، چسبکاغذ دیواری، میزان چسب و نحوه چسباندن کاغذ دیواری روی سطوح مختلف مانند نصبکاغذ دیواری روی گچ، روی رنگ روغن و روی کاشی اطلاعات داشته باشید.

کاغذ دیواری با رویکار آمدن طرح های کلاسیک از زمان های گذشته مطرح شد. این سبک از دیوارآراییبه علت تنوع زیاد، سرعت بالای نصب و عدم بوی تند و البته قیمت کاغذ دیواریو هزینه نصب کاغذ دیواری مناسب و ریخت و پاش کمتر جایگاهویژه ای در بین طراحان و البته عامه مردم پیدا کرد. اگر در فکر عوض کردن کاغذ دیواری های منزلتانو نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری هستید و سوالتی در ارتباط با انواع آنها، قیمتنصب کاغذ دیواری و قیمت هر رول کاغذ دیواری دارید با ماهوم سرویز همراه شوید.

قیمت کاغذ دیواری بر چه اساسی تغییر می کند؟

اگر در پروسه بازسازی ساختمانهستید و بین نقاشی ساختمان و نصبکاغذ دیواری دودل هستید. قطعا به دنبال مقایسه قیمت کاغذ دیواری با سایر مواردهستید. تا به حال فکر کرده اید که قیمت کاغذ دیواری متری چند است؟ و یا قیت هر رولکاغذ دیواری بر چه اساسی تغییر می کند.

در درجه اول در تعیینقیمت کاغذ دیواری متراژ دیوارها باید در نظر گرفته شود. قیمت هر رول کاغذ دیواریبر اساس متراژ هر رول که بین 10 تا 15 متر دارد تغییر می کند. ایرانی یا خارجیبودن، جنس کاغذ دیواری و قابل شستشو بودن و نبودن و عرض آن از مواردی است که قیمتکاغذدیواری را تغییر می دهد. البته قیمت نصب کاغذ دیواری را نیز باید درنظر بگیرید. برخی فروشگاه های کاغذدیواری در حین خرید هزینه نصب کاغذدیواریرا بر روی قیمت کاغذ دیواری محاسبه می کنند. در ادامه به معرفی انواع کاغذدیواریمی پردازیم.

انواع کاغذ دیواری های موجود در بازار

· کاغذ دیواریارزان

این نوع جزو نازکترین موارد موجود در بازار هستند. طول عمر این نوع از کاغذ دیواری ارزان1 الی 2 سال می باشد و غیر قابل شستشو هستند.این مدل به علت ضخامت کم و کیفیت پایین مناسب نصب کاغذ دیواری اتاقکودک و پذیرایی نیست.

· کاغذ دیواری pvc با روکش وینیل

این نوعجزو موارد ساده و شیک محسوب می شوند. نصب کاغذ دیواریpvc بسیار با دوام است و به راحتی پاره نمیشوند. معمولا برای نصب در محیط اداری و نصب کاغذ دیواری اتاقکودک این نوع پیشنهاد می شود. زیرا طول عمر بالایی دارند و بانام کاغذ دیواری قابل شستشو شناخته می شوند. البته قیمت نصب کاغذ دیواریو قیمت هر رول نیز بالاتر از سایر موارد است.

· کاغذ دیوارینانو

اگر صرفا کیفیت مدنظرتان است این مورد را پیشنهاد می کنیم. این نوع علاوه بر ویژگی های پی وی سیویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند مقاومت در برابر آلودگی، عایق صدا و گرما و ضدحساسیت بودن هم دارند. با توجه به تمام این مزیت ها مطمئنا قیمت کاغذدیواری نانو نیز نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود. معمولا برای محیطهای اداری از این نوع مدل با رنگ های ملایم استفاده می شود.

· کاغذ دیواریمخملی یا بافت دار

کاغذ دیواری مخملیبسیار مناسب پذیرایی است. این نوع از دیوار پوش ها به علت تکه های مخملی قابلشستشو نیستند. اگر پذیرایی شما دکوراسیونی حالت کلاسیک دارد، نصب کاغذ دیواریبافت دار مخملی انتخاب مناسبی برای شماست. البته اگر مشکلی از بابتپرداخت قیمت نصب کاغذ دیواری پذیرایی ندارید، چون قیمت این مدلها کمی بالاست!

نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب از نمونه های بی کیفیت

پس از انتخاب مدلشاید مهمترین مسئله ای که مطرح می شود نحوه تشخیص نمونه مرغوب است.نمونه های مرغوب معمولا وزن هر متر مربع آن بین 300 تا 400 گرم است. یعنی به طورمتوسط هر رول 10 متری از آن باید وزنی حدود 4 کیلوگرم داشته باشد. باید جنس را لمسکنید که حالت کششی خوبی داشته باشد و مقاومت خوبی در برابر پارگی از خود نشان دهد.همچنین باید بررسی کنید که قابل شستشو می باشد یا خیر.

نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب روی سطوح مختلف چه شرایطی دارد؟

ما انواع کاغذدیواریرا معرفی کردیم. اما شاید سوال دیگری که همواره مطرح می شود نحوه نصب کاغذدیواری پذیرایی است. خیلی از افراد به دنبال آموزشنصب کاغذ دیواری هستند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند. اما خوب همچنین بهراحتی آن چیزی که به نظر می رسد نیست.

· نصب کاغذ دیواریروی رنگ روغن

خوشبختانه به راحتینصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن قابل انجام است. تنها مسئله زیرسازی کار است. درواقع هر چقدر زیرسازی با دقت بیشتری انجام شود. طول عمر، زیبایی و ظرافت کار بیشترمی شود. در ابتدا باید لیزی رنگ روغن به وسیله سمباده نرم گرفته شود یا می توانیدتمام سطح را با چسب پرایمر مخصوص بپوشانید تا چسبندگی بیشتر شود.

· نصب کاغذ دیواریروی گچ

در بین سطوحی که بیانشد، نصب کاغذ دیواری روی گچ از همه آسانتر و کم هزینه تر خواهد بود. فقطاینکه باید سطح کاملا یکدست باشد. در صورتی که ترک و شکستگی در گچ وجود دارد، بایداز گچکار خود بخواهید سطح گچی را کاملا بتونه کاری کرده و صاف نماید. همچنیندقت کنید که بعد از بتونه کاری و زیرسازی باید کاملا خشک شده و سپس سایرمراحل انجام شوند.

· نصب کاغذ دیواریروی رنگ پلاستیک

به علت پایین بودنچسبندگی رنگ پلاستیک نصب کاغذ دیواری روی پلاستیک اصلا توصیه نمیشود. حلال رنگ پلاستیک آب می باشد و به علت مخلوط شدن با لایه گچ، متاسفانه مقاومتگچ را نیز کاهش می دهد. به همین علت پس از مدتی با هم کنده خواهند شد.

راه حل اینکار بهتوصیه نصاب کاغذ دیواری به دو صورت می باشد. یا اینکه کل دیواررا با بتونه روغنی یا رنگ روغن پوشش دهید، که هزینه اینکار بسیار بالاست یا اینکهکل سطح را پرایمر زیر کار رنگ روغن بزنید. پرایمرزیر کار به دو صورت حلال آب وتینر وجود دارند. برای انجام زیرسازی مقداری پرایمر را با چسب چوب و چسبکاغذ مخلوط کنید و به صورت یکنواخت به کل سطح بمالید. معمولا نهایت دوبارانجام اینکار سطح را آماده خواهد کرد. البته بخاطر داشته باشید پس از هر دور زدنسطح باید به کلی خشک شود و سپس اقدام به دور بعدی نمایید.

· نصب کاغذ دیواریروی دیوار سیمانی

نصب کاغذ دیواری رویسیمان اصلا امکان پذیر نیست. چون به محض زدن چسب در داخل شیارهای سیماننفوذ می کند و به کاغذ نمی چسبد. تنها راه نصب یک لایه گچکاری می باشد.

· نصب کاغذ دیواریروی کاشی

بهترین راه حل خلاصیاز ظاهر یکنواخت کاشی نصب کاغذ دیواری روی کاشی یا سرامیک است. فقطاینکه مراحل نصب در این مورد بیشتر است. مواردی مانند رفع برآمدگی کاشی،بتونه کاری و زیر سازی، رفع درز کاشی ها و رفع تمامی آلودگی از از روی کاشی علیالخصوص چربی های کاشی، مراحلی هستند که باید حتما انجام شوند.

· نصب کاغذ دیواریروی بلکا و مولتی کالر

بلکا نوعی پوششدیواری سلولوزی است. که بعضی ها آن را به اشتباه رنگ بلکا می نامند. برای اجرای کاغذدیواری روی بلکا باید ابتدا بلکا را از روی دیوار پاک کنید. کافیست محدودهمورد نظرتان را با آب خیس کنید و ۵ دقیقه صبر کنید. سپس بلکا را به راحتی میتوانید با کاردک از سطح جدا کنید. بعد از برداشتن بلکا اجازه دهید سطح کارتانکاملا خشک شود. سپس زیر سازی های لازم را انجام دهید. اگر در هر جایی خرابی یا ترکدیدید آن را با بتونه کاری کنید. سپس سایر مراحل نصب انجام شود.

· نصب کاغذ دیواریروی کاغذ دیواری

قطعا اینکار امکانپذیر نیست. برای چسباندن نمونه جدید باید کاغذ قبلی به کل کنده شودو سطح کاملا سمباده زده و یکدست شود. قطعا مهمترین عامل در زیباییکار، نصب اصولی است. هرچه اینکار بهتر انجام شود طول عمر آن نیز بیشتر خواهدشد. ازین رو پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با یک نصاب کاغذدیواری حرفه ای مشورت کنید تا بهترین تصمیمات را بگیرید.

· نصب کاغذ دیواریسقف

معمولابرای اتاق خواب برای عمق بخشیدن به فضا از نصب کاغذ دیواری رویسقف استفاده می شود. شرایط چسباندن روی سقف کمیسخت تر از دیوار می باشد. از این رو دستمزد نصب و قیمت نصب کاغذدیواری سقف کمی بالاتر تمام می شود و به مهارت بیشتری نیاز دارد.

نصب کاغذ دیواری چقدر طول می کشد؟

مدت زمان نصب کاغذدیواری به متراژ فضا و همچنین شرایط زیرسازی بستگی دارد. به عبارت دیگر اگر همهشرایط محیا باشد قطعا سریع ترین راه همین مورد است و در نهایت یک با دو روز کل فضاتوسط نصاب کاغذ دیواری انجام می شود و در نهایت چند ساعت کاملا خشک می شودو فضا قابل استفاده است. همچنین چون چسب کاغذ دیواری پایه آب دارد اصلا بوی بدیندارد و مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند.

مراحل نصب کاغذ دیواری

1. ابزار مورد نیاز را تهیه کنید

مواردی مانند میزکار،کاردک، تیغ موکت بر، قلمو برای چسب کاغذ دیواری و خط کش و متر برای اندازه گیریدقیق را تهیه کنید.

2. زیرسازی دیوار را فراموش نکنید.

به خاطر داشته باشیدتنها سطحی مناسب نصب کاغذ دیواری است که کاملا صاف و بدون برجستگی یا تورفتگیباشد. در واقع مهم ترین مرحله نصب کاغذ دیواری زیرسازی است که باید با دقت انجامشود. برای نصب دیوار روی گچ باید کل دیوار روغن الیف زده شود و هیچ آثاری از رطوبتروی دیوار نباشد همه این موارد را مانند نصاب کاغذ دیواری حرفه ای در نظربگیرید.

3. چسب کاغذ دیواری را آماده کنید.

چسب کاغذ دیواری بهصورت پودری در فروشگاهها است باید با مقدار مناسبی آب قاطی کنید تا خمیر به دستبیاید.

4. اندازه گیری و برش کاغذ دیواری

در اندازه گیری حداقل10 سانت کاغذ را بیشتر برش دهید. ابتدا کاغذ را کاملا صاف روی دیوار قرار دهید ومطمئن باشید تا پایان مسیر کاغذ دیواری صاف است. در هنگام نصب کاغذ دیواری طرح داراین پروسه سخت تر است در واقع در این مرحله نصاب کاغذ دیواری باید کاملا طرح ها رادر کنار هم قرار دهد.

5. مراحل چسب کاری

باید مقداری چسب رویدیواری به با قلمو به صورت کاملا صاف زده شود. مانند یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ایچسب را به صورت یکنواخت به پشت کاغذ دیواری و سطح دیوار بزنید و از شره کردن چسبجلوگیری کنید.

6. نصب کاغذدیواری روی دیوار

بر اساس مواردی کهگفته شد کاغذ دیواری را به آرامی روی دیوار قرار داده و با کمک یک فرد مراقب باشیدکه کاغذ دیواری کاملا صاف باشد و با کاردک تمام هوای زیر کاغذ دیواری را بردارید.

چه خدماتی در سرویس نصب کاغذ دیواری هوم سرویز ارائه می شود؟

 • زیرسازیدیوار و سقف
 • نصب انواعکاغذ دیواری ایرانی و خارجی
 • نصبپوستر
 • نصب کاغذدیواری سه بعدی
 • نصب کاغذدیواری پشت چسب دار

نصاب کاغذ دیواری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

نصاب کاغذ دیواریحرفه ای باید دارای ویژگی هایی باشد تا نتیجه کار مطلوب باشد.

 • دارایمهارت لازم در زمینه نصب انواع کاغذدیواری طرحدار و ساده
 • انجامزیرسازی کامل
 • اندازهگیری دقیق و توجه کامل به مشخص نبودن درزها
 • ارائهقیمت مشخص و دقیق
 • خوش قولیو حضور به موقع و تحویل کار در موئد زمانی مشخص شده

هزینه نصب کاغذ دیواری چگونه تعیین می شود؟

قیمت نصب کاغذ دیواری به موارد متعددی وابسته است. به خاطرداشته باشید که این اقدامات تخصصی هستند و هر کسی نمی تواند رول ها را بدون نقصروی دیوار اجرا کند. هزینه نصب کاغذ دیواری با در نظر گرفتنعرض هر رول محاسبه می شود. به عبارت دیگر قیمت بر اساس قیمت کاغذ دیواریخارجی و قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی بستگی دارد. نصاب کاغذدیواری حرفه ای می تواند با کمترین میزان ضایعات کار نصب را انجام دهد. رول، واحداندازه گیری است و هزینه ها بر اساس تعداد رول مصرف شده محاسبه می شود. اغلبفروشنده بر مبنای متراژ قیمت می دهند در حالیکه موقع خرید کاغذ دیواری، قیمت هر رول کاغذ دیواری محاسبه می شود. بنابراین باید از قبل مساحتمورد نظر را اندازه گیری کرده باشید. بر اساس مساحت می توانید تعداد رول مورد نیازرا خریداری کنید. اندازه رول ها همیشه ثابت نیست و بستگی به عرض آن دارد.

کاغذ دیواری ها از هرجنس یا برندی باشند همگی در 4 اندازه متفاوت تولید می شوند. موقع خرید دقت کنیدتعداد رول ها را با توجه به متراژ و پوشش دهی هر رول در نظر بگیرید. اندازه رولهای کاغذدیواری استاندارد در بازار ایران عبارتند از:

۱- عرض ۵۳ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش۱٫۵۹ متر طول دیوار

۲عرض ۷۰ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش۲٫۱۰ متر طول دیوار

۳- عرض ۱۰۰ سانتیمتر در طول ۱۰ متر برای پوشش۳ متر طول دیوار

۴عرض ۱۰۶ سانتیمتر در طول ۱۵٫۵ متر برایپوشش ۵٫۳۰ متر طول دیوار

چه مواردی بر قیمت نصب کاغذ دیواری تاثیر دارد؟

· قیمت کاغذدیواری و تاثیر آن بر هزینه نصب کاغذ دیواری

طبعا هرچه کاغذدیواری گران تر باشد اجرت نصب کاغذ دیواری نیز بالا می رود چون حساسیت کار بالاترمی رود. کاغذدیواری مینیمال قیمت بالاتری دارند.

· متراژ کار

در شرایط ثابت قیمتنصب کاغذ دیواری بر اساس متر مربع توسط نصاب کاغذ دیواری اعلام می شود.

· شرایط زیر کاربر اجرت نصب کاغذ دیواري

همانطور که پیش ترگفته شد هرچه زیر کار محیا باشد سرعت کار بالاتر می رود و دستمزد نصاب کاغذدیواری نیز کمتر می شود. اما اگر به بتونه کاری و یا زیرسازی های دیگر نیازباشد قطعا قیمت بالاتر می رود. زیرسازی عامل بسیار موثر و تاثیرگزاری بر قیمتنصب کاغذ دیواری است. باید سطح به کلی توسط نصاب کاغذ دیواری یکدستشود. قبل از جمع بندی هزینه نصب کاغذ دیواری، حتما به هزینه جانبی زیر سازی توجهکنید.

بهترین نصاب کاغذ دیواری را با همیاران هوم سرویز تجربه کنید

با تمام این تفاسیرقطعا اجرای کاغذ دیواری نیاز به مهارت دارد و حتما باید توسط نصابکاغذ دیواری حرفه ای انجام شود. عواملی از قبیل صاف نصب کردن، عدم وجودهوا در زیر کار و عدم نشان داده شدن لبه ها در انتهای کار از مهارت نصاب کاغذدیواری محسوب می شود. قبل از نصب باید زیر سازی درست و اصولی انجام شود. زیرادر غیر این صورت عمر آن کاهش پیدا می کند برای جستجو نصاب کاغذ دیواری کافیست درهوم سرویز درخواست ثبت کنید تا بهترین نصابان کاغذ دیواری هوم سرویز با شماتماس بگیرند و قیمت نصب و دستمزد نصاب کاغذ دیواری را برایتان شرح دهندو پس از توافقات اولیه در محل حضور پیدا کرده و با بررسی شرایط در صورت رضایت درموعد زمانی تعیین شده برای اجرای کار در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کاغذ دیواری و همچنین ارایه خدمات نصب کاغد دیواری قابل شستشو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کاغذ دیواری

نصب کاغد دیواری قابل شستشو

نصاب کاغذ دیواری حرفه ای برای اجرای سبک های خاص

نصب کاغذ دیواری خارجی و ایرانی

نصب کاغذ دیواری پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه

زیرسازی کاغذ دیواری

تعمیرات و مرمت کاغذ دیواری

کندن کاغذ دیواری و ...

نظرات کاربران

profile picture
دنیا مردی

خیلی خوش برخورد و مسلط به کار بودند تشکر میکنم

profile picture
حسين طاهري

انسان خوب و درجه یکی بودن امتیازشون صد از ده کارشونم عالی بود

profile picture
یاسر سوری

خیلی راضی بودم

شرایط نصب کاغذ دیواری روی دیوار و سقف با نصاب کاغذ دیواری

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس و حمل و نقل را شامل نمی شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تامین چسب مورد نیاز کاغذ دیواری بر عهده همیار می باشد و هزینه ای برای مشتری در بر نخواهد داشت.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید اعلام می شود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 3,000,000 الی 8,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 3,000,000 تومان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی
در حال بروزرسانی قیمت
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان