اجرای نمای کامپوزیت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
نصب و اجرای نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت

از 1329 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجرای نمای کامپوزیت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

متوسط قیمت25,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت50,000,000 تومان

آنچه درباره اجرای نمای کامپوزیت خواهید خواند

 • اجرای نمای کامپوزیت
 • انواع نمای کامپوزیت
 • اجرای نمای کامپوزیت در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • انواع روش های نصب نما کامپوزیت چگونه است؟
 • قیمت اجرای نمای کامپوزیت ساختمان به چه عواملی بستگی دارد؟
 • نصب و اجرای نمای کامپوزیت را به نصاب کامپوزیت هوم سرویز بسپارید

اجرای نمای کامپوزیت

نصب نمای کامپوزیت یکی از انواع مصالح پرکاربرد در صنعتساختمان سازی مدرن است. نمای کامپوزیت از ورق آلومینیومی تشکیل شده است. این ورقهها به صورت پنل هایی در ابعاد مختلف توسط مهندس طراحی می شود و توسط نصابنمای کامپوزیت در محل مورد نظر نصب می شوند. نمای کامپوزیت برایاولین بار در آلمان ابداع و به کار گرفته شد. بعدها به علت کیفیت بالا و تنوعبسیار زیاد، در سراسر دنیا نیز مورد استفاده قرار گرفت. در نصب و اجراینمای کامپوزیت از دو ورق آلومینیوم و یک لایه پلاستیک پلی اورتال استفادهمی شود که این ورقه ها به هم پرس شده اند. لایه پلاستیک که به عنوان لایه میانی دراین پنل ها به کار گرفته شده است خاصیت غیرقابل اشتعال دارد. اجرای نمایکامپوزیت دارای مزایای زیادی است یکی از آن موارد وزن بسیار کم این نما است کهبار مرده ساختمان را افزایش نمی دهد. همچنین در صورت خرابی و نیاز به تعمیراتنمای کامپوزیت تنها می توان قسمت آسیب دیده را تعمیر یا تعویض نمود. درادامه به معرفی انواع نما کامپوزیت، نحوه نصب کامپوزیت نما و عوامل موثر بر قیمتاجرای نمای کامپوزیت و قیمت ورق کامپوزیت می پردازیم.

انواع نمای کامپوزیت

قیمت کامپوزیت نما تا حد زیادی به نوع و مدل آن بستگیدارد. همچنین نحوه اجرای کامپوزیت نما هم در نمونه های متفاوت آنها با هم تفاوتدارد. در ادامه به معرفی انواع کامپوزیت نما خواهیم پرداخت.

کامپوزیت نما باپنل معمولی

این نوع کامپوزیت ازساده ترین انواع در اجرای کامپوزیت نما است. قیمت نمایکامپوزیت با این نوع پنل مناسب تر از سایر مدل ها می باشد. همچنین اجراینمای کامپوزیت معمولی از سایر مدل ها ساده تر و سریعتر است.

اجرای نماکامپوزیت رنگی

تفاوت اجرای نمایکامپوزیت رنگی با نمونه قبلی خود تنها در رنگ های آنها است، که همین مورد باعثجذابیت زیاد نمای کامپوزیت رنگی می شود.

کامپوزیت نما باپنل نانو

در ساخت و اجرای ایننوع نما از تکنولوژی نانو استفاده شده است. این نوع پنل ها از استحکام ومقاومت بالایی در مقابل مواد اسیدی و بازی برخوردارند. همچنین نصبکامپوزیت نانو خاصیت ضد آلایندگی دارد و گرد و غبار را به خود جذب نمیکنند.

نمای کامپوزیتطرح چوب و سنگ

نمای کامپوزیت طرحسنگ یا چوبظاهر بسیار زیبا و طبیعی دارد. حتی در مواردی در نظر بسیاری از طراحان نمایکامپوزیت آجری نسبت به نمای آجری یا سنگی طبیعی بهتر خواهد بود. زیراکه همهزینه کمتری دارند و هم در مدت زمان کمتری اجرا می شوند و هم اینکه در مقابل عواملجوی مقاومت بهتری از خود نشان می دهند.

نمای کامپوزیتضد باکتری

پنل‌ آلومینیومکامپوزیت ضد باکتری از دو ورق آلومینیوم و هسته‌ی میانی پلی‌اتیلن سبک و ضدآلایندهتشکیل شده است به همین علت اجرای نمای کامپوزیت ضد باکتری در محیط های درمانی وپزشکی مانند بیمارستان ها، محیط های آزمایشگاهی و درمانگاهها پیشنهاد می شود.

اجرای نمایکامپوزیت ضد آتش یا اجرای کامپوزیت نسوز

این نوع از کامپوزیتساختمان از یک هسته میانی تشکیل شده که در مقابل آتش مقاومت بالایی دارد.از همین رو به آن کامپوزیت نسوز گفته می شود. این خاصیت موجب شده است کهاین نوع پنل نسبت به سایر موارد از قیمت نصب کامپوزیت بالاتری نسبت بهسایر مدل ها برخوردار باشد.

اجرای نمای کامپوزیت در چه مواردی کاربرد دارد؟

اجرای نمایکامپوزیت مغازه

نمای کامپوزیت مغازه با توجه به نوع کاربری تجاری مغازه وهمچنین نوع دکوراسیون مغازه طراحی می شود. نصب کامپوزیت مغازه اخیرا بسیار طرفدار پیدا کرده است. علت آنهم مزیت ها و ویژگی های خاص نمای کامپوزیت مغازه است. ورق کامپوزیتدارای انعطاف پذیری بالایی است از این رو امکان اجرای طرح و نقش های مختلف رافراهم می کند و همچنین تنوع رنگی در ورق های کامپوزیت موجب شده است که این متریالدر ساخت نمای مغازه جایگاه ویژه ای پیدا کند. همچنین قیمت کامپوزیت مغازهنسبت به سایر موارد مقرون به صرفه تر است.

نصب نمایکامپوزیت ساختمان

شاید در تصور خیلی ازافراد کامپوزیت تنها برای مجتمع های تجاری و درمانی کاربرد دارد و مناسب ساختمانهای مسکونی نیست اما در واقعیت اگر نمای ساختمان مدرن باشد این متریال بهترین ومناسب ترین انتخاب است. نمای کامپوزیت ساختمانی در نماهای مدرن جایگاهویژه ای دارد. در کشورهای پیشرفته اجرای نمای کامپوزیت ساختمانی یکی ازپر طرفدارترین نماها به شمار می آید. در ایران نیز اگر از متریال درجه یک استفادهشود و نصب کامپوزیت با مهارت انجام شود از زیباترین موارد خواهد شد. در نماسازیمدرن استفاده از ورق کامپوزیت به دلایل مختلفی مورد توجه طراحان قرار گرفته است کهتعدادی از آنها را شرح می دهیم.

 • وزن سبک
 • امکانایجاد نماهای زیبا برای روی سطوح غیر صاف مانند قوس و کنج ها
 • خاصیت ضدآلودگی و خاک گریزی
 • علیق صوتیو حرارتی
 • طول عمربالا
 • مقاومتبالا در مقابل عوامل جوی مانند بارش باران، گرما، سرما و آفتاب خوردگی
 • حمل و نقلآسان و مونتاژ سریع
 • تنوع رنگیبسیار بالا
 • در صورتنیاز به تعمیرات نما کامپوزیت قابلیت تعویض هرکدام از پنل ها بدون خرابیکل نما

نمای کامپوزیتویلایی

اجرای نما آلومینیوم یا نمای کامپوزیت ویلایی برایساختمان های تفریحی گزینه بسیار مناسبی است. اگر ساختمان ویلایی به شکل مدرن طراحیشده است بهترین راهکار برای آن اجرای نما کامپوزیت ویلایی است.انواع ورق آلومینیومی کامپوزیت طرحدار مانند طرح سنگ، طرح چوب، قرمز ،طلایی و غیره بسیار مناسب اجرای نمای کامپوزیت ویلایی هستند.

انواع روش های نصب نما کامپوزیت چگونه است؟

نصب کامپوزیت بهروش فیکس

ورق‌های کامپوزیت دراین روش پس از برش در کارخانه به محل مورد نظر انتقال داده می شود. قبل از اجراینمای کامپوزیت باید زیرسازی کامپوزیت به درستی با شاسی کشی یا زیرسازیآلومینیوم روی دیوار مورد نظر انجام می شود. سپس ورق‌های کامپوزیت با استفاده ازپیچ و پرچ بر روی شاسی های تعبیه شده سوار می شوند. جهت آب بندی نما کامپوزیت فضایبین پنل‌ها را با استفاده از چسب‌های سیلیکونی پر می کنند.

نصب کامپوزیت بهروش هنگ

نام دیگر این روش نصبکامپوزیت نما، ریلی است. علت این نامگذاری حرکت به صورت ریلی و قابل رگلاژبودن پنل ها است. برای زیرسازی نمای کامپوزیت ابتدا دستک‌هایی با پروفیل آهنی ازساختمان گرفته می شود. براکت های آهنی روی دستک ها جوش داده می شوند. سپس نبشی هایآلومینیومی بر روی براکت ها پیچ می شوند و در نهایت پنل ها یا کمک پیچ و مهره بهنبشی ها متصل خواهند شد.

سیستم هنگینگ روشاستاندارد و بهتری نسبت به سیستم فیکس است. زیرا در این روش نیاز به آب بندی نماکامپوزیت با چسب نیست و این روش استحکام بالاتری در مقابل طوفان و زلزله دارد و درصورت نیاز به تعمیرات نمای کامپوزیت، پنل ها به راحتی جدا می شوند.

قیمت اجرای نمای کامپوزیت ساختمان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نصب نمایکامپوزیت نما به موارد مختلفی بستگی دارد. مورد اول متراژ مورد نظر است.طبعا قیمت اجرای نما کامپوزیت به صورت متری محاسبه می شود وهرچه متراژ بالاتر باشد قیمت نمای کامپوزیت نیز بالاتر می رود. موردبعدی جنس متریال است قیمت ورق کامپوزیت متفاوتند. همانطور که پیشتر بیانکردیم انواع ورق های کامپوزیت موجود هستند که هر کدام قیمت نصب کامپوزیت متفاوتیدارند. نحوه نصب نیز بر هزینه اجرای نمای کامپوزیت تاثیر دارد. در هرصورت نصاب کامپوزیت نما باید شرایط را از نزدیک بررسی کند تا بتواندقیمت دقیقی را اعلام کند.

نصب و اجرای نمای کامپوزیت را به نصاب کامپوزیت هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهدریافت خدمات نصب و اجرای نمای کامپوزیت تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام هزینهاجرای نمای کامپوزیت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجرای نمای کامپوزیت و همچنین ارایه خدمات اجرای نمای کامپوزیت ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجرای نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت ساختمان

نصب نما کامپوزیت با ورق کامپوزیت معمولی

نصب نمای کامپوزیت رنگی

نصب کامپوزیت مغازه

نصب نما کامپوزیت ساختمان ویلایی

اجرای نما کامپوزیت طرح دار سنگی و طرح چوب

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط نصب نمای آلومینیومی و اجرای کامپوزیت نما با پنل نانو

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به طراحی، اجرا و بهبود نماید.در صورت نیاز به طراحی سه بعدی نما هزینه به صورت مجزا اعلام می شود.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,000,000 الی 4,500,000 تومان
نصب داربست و اجرای کفراژ
نصب داربست و اجرای کفراژ
قیمت از 1,000,000 الی 50,000,000 تومان
نقاشی نمای ساختمان
نقاشی نمای ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 50,000,000 تومان
سنگ کاری ساختمان
سنگ کاری ساختمان
قیمت از 50,000 الی 2,000,000 تومان