ساخت آلاچیق فلزی

ساخت آلاچیق فلزی

از 1157 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت آلاچیق فلزی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت طراحی و ساخت آلاچیق فلزی

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره ساخت آلاچیق فلزی خواهید خواند

  • ساخت آلاچیق فلزی باغ، حیاط وپشت بام منازل
  • انواع آلاچیق فلزی بر اساس طراحی و کاربرد
  • طرح آلاچیق فلزی
  • ساخت اسکلت آلاچیق فلزی با کمترین هزینه
  • ساخت آلاچیق فلزی ساده
  • ارتفاع آلاچیق فلزی چقدر باید باشد؟
  • ساخت آلاچیق فلزی روی پشت بام
  • هزینه ساخت آلاچیق فلزی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع آلاچیق باغ فلزی توسط متخصصین هومسرویز

ساخت آلاچیق فلزی باغ، حیاط وپشت بام منازل

ساخت آلاچیق فلزی یکی از بهترین اقدامات برای زیباسازی محوطه حیاط منازل وباغ می باشد. با نصب آلاچیق فلزی در باغ می توان ازهوای آزاد در تمامی فصول سال بهره مند شد. آلاچیق های فلزی و آلومینیومی نسبت بهسایر متریال ها برتری هایی مانند انعطاف پذیری بالا دارند، از این رو می تواناشکال مختلفی را با استفاده از این متریال پدید آورد. ساخت آلاچیق فلزی علاوهبر کاربردش که ایجاد سایه و نشیمنگاه است، از استحکام بالایی نیز برخوردار است وبرای سالیان سال می تواند مکان خوبی برای آرامش همه اعضای خانواده باشد. اگر قصدساخت یا نصب آلاچیق فلزی دارید با ما در ادامه همراه باشید. در ادامه انواع آلاچیق و معرفیعوامل موثر بر هزینه ساخت آلاچیق فلزی را شرح خواهیم داد.

انواع آلاچیق فلزی بر اساس طراحی و کاربرد

آلاچیق باغی فلزی

منظورمان از ساخت آلاچیق باغی، ساخت اسکلت فلزی استو برای تزیینات آن از بتن یا چوب استفاده می شود. در طراحی این سازه از اشکال چندضلعی منظم استفاده می شود. همچنین سقف آلاچیق فلزی معمولی را نیزاغلب به شکل شیروانی طراحی و اجرا می کنند.

آلاچیق فلزی مدرن

نمونه مدرن دقیقا در نقطه مقابل آلاچیق سنتی قرار می گیرد.معمولا در ساخت آلاچیق فلزی مدرن هیچ قانون و قاعده ای وجود نداردو همه به خلاقیت طراح و خواسته مشتری بر می گردد. استفاده از اشکال هندسی غیر منظمو سقف های صاف از خصوصیات بارز آلاچیق آهنی مدرن هستند.

نصب آلاچیق فلزی قابل حمل یا پرتابل

آلاچیق آماده قابل حمل یا پرتابل یک نمونه پر طرفدار دیگر است کهمعمولا برای کمپ استفاده می شود. این مدل آلاچیق ها سبک و تاشو هستند وبرای سقف آنها از پارچه های نایلونی سبک استفاده می شود.

طرح آلاچیق فلزی

به لحاظ طراحی تنوع زیادی در آلاچیق ها دیده می شود. معمولا با توجهبه مکان نصب آلاچیق می توان نسبت به طراحی آن اقدام کرد. آلاچیق هایی که در فضاییسبز و میان گیاهان طراحی می شوند اغلب با گیاهان طبیعی پوشیده شده اند. حتی میتوان برای سقف این نوع آلاچیق ها از گیاهان سبز و رونده نیز استفاده کرد. تعبیهلانه های پرندگان در لا به لای تیرک های سقف بر جذابیت این سازه های فلزی اضافه میکند. به غیر از اسکلت و بدنه اصلی آلاچیق که با فلز کار می شود می توان ازانواع متریال از جمله تور، پارچه،حصیر و … نیز در طراحی آلاچیق بهره برد. به این ترتیبطراحی سنتی و منحصر به فردی را خواهید داشت. آلاچیق های فلزی دایره ای، چهارگوش،پنج بخشی و … همگی گزینه های خوبی برای زیبا سازی فضای باز هستند.

در ویلاها و باغ های شخصی می توان از پرده ها برای جلوگیری از ورودآفتاب و زیبایی آلاچیق استفاده کرد.

ساخت اسکلت آلاچیق فلزی با کمترین هزینه

مدل ساخت اسکلت آلاچیق فلزی می تواند شامل شکل های هندسی متفاوتی مانندچهارگوش، پنج گوش، بیشتر و یا کاملا دایره ای باشند. یکی از ویژگی های بارز اینسازه ها در این است که می توانید سقف های گوناگونی را بر روی آنها اجرا نمایید. ازسقف های شیشه ای و متحرک گرفته تا سقف های مشبک و طرح های پارچه های همه قابلیتاجرا بر روی این سازه ها را دارند. طراحی آلاچیق فلزی با توجه به سلایقافراد متفاوت از یکدیگرند. برخی دارای ستون و اسکلت ضخیم هستند و برخی بسیار باظرافت ساخته می شوند. طبعا اگر بهدنبال ساخت آلاچیق فلزی ارزان هستید باید در ساخت اسکلت فلزی آلاچی از آهن کمتری استفاده کنید و نمونه و طرح هایی را انتخاب کنید که در ترکیب با سایر متریال ها ساختهمی شوند و حجم آهن کمتری نیاز دارند.

ساخت آلاچیق فلزی ساده

اگر از توانایی فنی متوسط برخوردار هستید و لوازمی مانند دستگاه جوش وبرش فلز را در اختیار دارید می توانید خودتان اقدام به ساخت آلاچیقفلزی ساده کنید. برای ساخت آلاچیق فلزی ارزان در قدماول باید بر اساس فضای مورد نظرتان اقدام به طراحی و اندازه گیری ابعاد آلاچیقکنید. ابتدا سوراخ هایی برای نصب ستون های آلاچیق حفر کنید. باید در این زمان دسترسیبه نقشه لوله کشی های زیر زمینی داشته باشید یا از افراد متخصص کمک بگیرید. برای قراردادنستونهای آلاچیق و نصب اسکلت باید سوراخ های 70 تا 120 سانتی حفر کنید تااستحکام کافی داشته باشند. باید ستون های خود را به شکل ابعاد 2.5 در 2.5 حفرکنید. البته این ابعاد با توجه به فضای شما تا حدی قابل تغییر هستند. در زیر حفزهها مقداری شن و ماسه بریزید تا تیرهای ستون طی مرور زمان جابجا نشوند. پس از قرار دادن ستونها درداخل حفره ها باید اقدام به بتن ریزی کنید. بعد از بتن ریزی باید یک روز کامل مهلتدهید تا سیمان کاملا خشک شود و سپس اقدام به نصب سقف آلاچیق فلزی کنید.

ارتفاع آلاچیق فلزی چقدر باید باشد؟

بهترین ارتفاع آلاچیق فلزی بین 2.5 تا 3 متر است. اما شمابسته به نیاز خود و ابعاد کلی آلاچیق می توانید این اندازه را کمتر یا بیشتر کنید.البته ارتفاع بیشتر از 3 متر معمولا توصیه نمی شود. در نتیجه مهمترین عاملی کهتعیین کننده ارتفاع ابعاد کلی آن است تعداد نفراتی هستند که دوست دارید از آنجااستفاده کنند. یکی از بهترین انواع آلاچیق که می توان از حداکثر فضا در آن استفادهکرد آلاچیق دایره ای با ارتفاع حدود 2.70 سانت است.

ساخت آلاچیق فلزی روی پشت بام

ساخت آلاچیق فلزی پشت بام بهعنوان مکانی که در تمام ساعات شبانه روز می تواند در دسترس افراد ساکن ساختمانقرار بگیرد متداول شده است. نصب آلاچیق فلزی پشت بام در اجرایروف گاردن یا بام سبز بسیار کاربرد دارد. در آلاچیق پشت بامی می توان از ترکیبمتریال مختلفی مانند فلز شیشه و چوب پلاست استفاده کرد. اینکه در چهمنطقه مکانی و با چه آب و هوایی می خواهید اقدام به ساخت این سازه نمایید، متریالمورد نیاز را تغییر می دهد. برای انتخاب مدل آلاچیق فلزی و متریال مناسب میتوانید با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید تا با مناسب ترین هزینهساخت اسکلت آلاچیق فلزی بهترین سازه را انتخاب و نصب کنید.

هزینه ساخت آلاچیق فلزی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آلاچیق فلزی به نوع آلاچیق، متریال مورد نظر والبته ابعاد آلاچیق مورد نظر بستگی دارد. خیلی از افراد قیمت ساخت آلاچیق فلزی رامتری اعلام می کنند که این مورد ممکن است بر اساس نیاز مشتری تغییر کند. نحوه زیرسازی عامل مهم دیگری در تعیین هزینه ساخت آلاچیق فلزی است. گاهیفقط آلاچیق پیش ساخته را روی سطح قرار می دهند و فنداسیون ریزینمی کنند در این صورت قیمت نصب آلاچیق فلزی بسیار کاهش پیدا میکنند. البته مواردی مانند هزینه حمل و اجرت نصب آلاچیق فلزی نیزپس از بازدید از محل اعلام می شود. هزینه ساخت آلاچیق فلزیچند ضلعی نسبت به آلاچیق های چهار ضلعی و دایره شکل به دلیل قراردادن ستون های بیشتر، گرانتر تمام می شود.

ساخت انواع آلاچیق باغ فلزی توسط متخصصین هومسرویز

در صورتیکه مایل به ساختن آلاچیق فلزی باغی در ویلاو یا فضاهای دیگر هستید می توانید از متخصصین و استادکاران هوم سرویز کمکبگیرید. ساخت آلاچیق فلزی ساده و ارزان بر اساسبودجه مد نظر شما، تخصص ماست. برای دریافت خدمات می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا جهت مشاوره و اعلام قیمت و شرایط کار باشما تماس گرفته شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت آلاچیق فلزی و همچنین ارایه خدمات ساخت آلاچیق ساده فلزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت آلاچیق فلزی

ساخت آلاچیق ساده فلزی

ساخت آلاچیق فلزی پرتابل فلزی

ساخت آلاچیق فلزی روی پشت بام

اجرای آلاچیق فلزی حیاط باغ و ویلا

اجرای آلاچیق فلزی پیش ساخته

ساخت آلاچیق آهنی مدرن و چند ضلعی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط ساخت آلاچیق باغی فلزی ساده و مدرن و ساخت اسکلت آلاچیق

قیمت دقیق ساخت آلاچیق فلزی مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

طراحی و ساخت آبنما
طراحی و ساخت آبنما
در حال بروزرسانی قیمت
محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 78,500,000 الی 78,500,000 تومان
طراحی و اجرای روف گاردن
طراحی و اجرای روف گاردن
در حال بروزرسانی قیمت
سیستم آبیاری قطره ای
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 3,800,000 الی 11,000,000 تومان