banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

راه اندازی سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

از 1221 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجرا و ساخت انواع آبیاری قطره ای و بارانی در باغچه و فضای سبز

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب سیستم آبیاری در باغچه، فضای سبز و گلخانه

همیار می بایست قبل از شروع پروژه نیازمندی ها مشتری و شرایط و محدودیت ها ایشان را بررسی نموده و پس از آن سیستم مورد نظر مشتری طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به راه اندازی سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز اقدام نماید.

سرویس آبیاری قطره ای شامل طراحی، تعمیر و نگهداری و همچنین بازدید و کارشناسی انواع سیستم های آبیاری بارانی، آبیاری قطره ای، مهپاش و ... در اماکن مختلف آبیاری باغچه خانگی، آبیاری محوطه فضای سبز سازمان ها، سیستم آبیاری محوطه فضای سبز ویلاها و مهپاش خانگی و مهپاش رستوران ها و ... می شود.

چنانچه باغچه یا فضای سبز مورد نظر جهت راه اندازی سیستم آبیاری نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار سیستم آبیاری اجرا شده را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع لوازم و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

اجرای سیستمآبیاری قطره ای باغچه و فضای سبز

در سیستم هایآبیاری باغچه و فضای سبز هوشمند، دیگر نیازی به نیروی کار نیست. در اینسیستم آبیاری هوشمند باغچه تمامی مراحل آبیاری به صورت اتوماتیک انجام شده ومی توانید به سیستم آبیاری خودکار اعتماد کنید. سیستم آبیاری قطره‌اییک روش نوین و بسیار کارآمد در مقایسه با روش‌های آبیاری سنتی می‌باشد. آبیاریقطره‌ای مزایای زیادی را به همراه دارد. که مهم ترین آن صرفه جویی در مصرف آب درشرایط کم آبی کنونی است. با کاهش مصرف آب و نهایت استفاده از منابع آبی در دسترس،میزان بهای آب نیز کاهش پیدا می‌کند. استفاده از سیستم آبیاری هوشمند قطره‌اییا بارانی موجب می‌شود آب دقیقا در منطقه ای که نیاز به آن می باشد مصرف شود و هدررفت آب را به صفر می‌رساند.

سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز باید به‌گونه‌ایطراحی شود که باتوجه‌به آب‌وهوا و شرایط گیاهان، مواد مغذی موردنیاز برای گیاهاندر اندازه مطلوب و مؤثر در اختیارشان قرار گیرد. در ادامه به انواع روش آبیاریخودکار و قیمت آبیاری قطره ای هوشمند کی پردازیم.

انواع سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

هدف اصلی تمام گونه‌هایآبیاری، افزایش تولیدات محصولات کشاورزی و حفظ طراوت و تازگی گیاهان می‌باشد.در انتخاب نوع آبیاری همیشه باید به‌خاطر داشته باشید که هم رطوبت کم خاک برایگیاه مضر است و هم میزان رطوبت بیش از اندازه خاک. ازاین‌رو روش‌های سیستمآبیاری هوشمند باغچه و سیستم آبیاری هوشمند گلخانه یا باغ کم‌کمجای روش‌های سنتی را گرفته است.

به طور کلی روشآبیاری سنتی و مدرن به دودسته آبیاری سطحی و سیستم آبیاری تحت‌فشار تقسیم‌بندیمی‌شوند. در روش آبیاری سطحی، کشاورزان باید ایجاد اختلاف ارتفاع سطح و با استفادهاز نیروی جاذبه موجب پخش شدن آب در سطح زمین می‌شوند. اما در روش آبیاری تحت‌فشار بااستفاده از لوله‌کشی و استفاده از تجهیزات آبیاری قطره‌ای مانند پمپ وپاشنده‌ها عملیات آبیاری فضای سبز و حتی مزارع انجام می‌شود. در ادامه به‌اختصاردر ارتباط با انواع روش‌های آبیاری تحت‌فشار توضیحاتی را ارائه می‌دهیم.

آبیاری قطره‌ایهوشمند

آبیاری قطره‌ای ازهدررفتن آب تا ۹۰ درصد جلوگیری می‌کند. ازاین‌رو به‌کاربردن سیستم آبیاریقطره‌ای باغچه روش بسیار کارآمدی در کشور خشکی مانند ایران می‌باشد.در سیستم آبیاری قطره ای اتوماتیک، آب از طریق قطره‌چکان‌ها به‌صورتقطره‌ای و آرام پخش می‌شود.

سیستم آبیاری هوشمندخانگی قطره‌ایتنها محدوده اطراف گیاه را آبیاری می‌کند. در این نوع آبیاری تحت‌فشار، نیاز نیستتمام مساحت باغچه آبیاری شود. به همین ترتیب مصرف آب در این روش موضعی بسیار کاهشپیدا می‌کند. اگر به دنبال راندمان بالا هستید، بهترین روش آبیاری هوشمندمنازل برای شما طراحی سیستم آبیاری خودکار به‌صورت قطره‌ای است.

آبیاری بارانی

طراحی آبیاریبارانی برای مزارع و باغ‌ها کاملاً شبیه بارش باران است. در روش آبیاریتحت‌فشار بارانی، آب موردنیاز برای کشاورزی یا فضای سبز از طریق تجهیزاتآبیاری بارانی مانند لوله‌ها، پمپ و آبپاش‌ها بر روی گیاهان و خاکزمین ریخته می‌شود.

از مزایای اجرایسیستم آبیاری بارانی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اجرایسیستم آبیاری هوشمند بارانی موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آب می‌شود.
  • این روشاز فرسایش خاک جلوگیری می‌کند.
  • روشیکاملاً کارآمد برای مناطقی می‌باشد که تراکم محصولات در آن بسیار بالا است وگیاهان در فاصله کمی از هم کاشته شده‌اند.
  • این روشاز حمله آفات به گیاهان جلوگیری می‌کند.
  • آبیاریبارانی موجب توزیع یکنواخت آب در تمام منطقه مدنظر می‌شود.

اصول آبیاری فضای سبز

آبیاری فضای سبز در فصول مختلف سال و بر اساس نوع گل‌و گیاهان متفاوت است. بهترین زمان آبیاری فضای سبز در فصل های گرم سالقبل از غروب و قبل از طلوع خورشید است. زیرا میزان حرارت در آن ساعات متعادل بودهو آب تبخیر نمی شود و گیاهان میزان آب مورد نیاز خود را از دست نمی دهند. در زمان آبیاریفضای سبز باید ریشه گیاهان آبیاری شود نه برگ گیاهان. سیستم آبیاری باغچهبا سیستم آبیاری گلخانه متفاوت است. باید آبیاری گیاهان به گونه ای باشد کهآب به آرامی در خاک نفوذ کند تا رطوبت در کنار ریشه باقی بماند.

ساخت آبیاری هوشمند در منزل

طراحی سیستمآبیاری یکی از موارد پر درخواست برای افرادی است که درمحیط حیاط منزل یا فضای سبز محل کار خود به کاشت و پرورش گیاهان اهمیتمی‌دهند. ساخت آبیاری هوشمند روش بسیار مؤثری برای استفاده در فضاهاییمانند روف‌گاردن نیز می‌باشد.

سیستم آبیاری قطره ایفضای سبز قابلیتزمان‌بندی دقیق را دارد. در واقع این قابلیت به معنای این است که بر اساس نوع گیاهشما و بر اساس شرایط آب‌وهوایی تایمر آبیاری تحت‌فشار فعال می‌شود.سیستم آبیاری هوشمند باغچه در هر مکانی که مدنظر شما باشد قابل‌اجرا می‌باشدو هیچ محدودیتی ندارد.

اجرای سیستم آبیاری اتوماتیک خانگی در هوم سرویز

تفاوتی ندارد یککشاورز باشید که برای باغ خود به دنبال اتوماسیون آبیاری هوشمند باشید.یا یک شهروند که جهت زیباسازی مکان شغلی یا زندگی خود عاشق پرورش گیاهانگلدانی است. در هر دو این موارد رسیدگی حرف اول و آخر را می‌زند. مهم‌تریناقدام در جهت رسیدگی، تأمین آب موردنیاز گیاهان است.

سامانه آبیاری هوشمند هوم سرویز شامل طراحی، تعمیر ونگهداری انواع سیستم‌های آبیاری بارانی، آبیاری قطره‌ای، مه پاش و غیره در اماکنمختلف می باشد. در سیستم آبیاری اتوماتیک باغچه هوم سرویز فرایندهاییمانند کوددهی، سمپاشی و آبیاری کاملاً اتوماتیک انجام می‌شود.

قیمت آبیاری قطره ای هوشمند در هوم سرویز

هزینه هوشمندسازیسیستم آبیاری به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین مورد تاثیر گزار بر قیمتآبیاری قطره ای هوشمند، مساحت موردنظر برای آبیاری است. زیرا هرچهمساحت بیشتر باشد به لوله‌کشی و تجهیزات بیشتری نیاز است. مورد بعدی تجهیزاتهوشمندسازی است. در واقع اگر یک سیستم تمام‌وکمال از انواع سنسورهای تعیین کنندهمیزان رطوبت خاک یا سنسور تشخیص باران بخواهید قطعا هزینه راه اندازیسیستم آبیاری باغچه و فضای سبز بالاتر می رود. قیمت آبیاری قطره ای باغچهو فضای سبز بر اساس نوع سیستم بارانی، قطره ای و زیرزمینی و غیره متفاوت است.

برای درخواست و اطلاعاز هزینه دقیق اجرای سیستم آبیاری هوشمند منازل و سایر فضاهای سبزکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما درکمترین زمان ممکن جهت بازدید و ارائه مشاوره لازم با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

طراحی و راه اندازی سیستم آبیاری تحت فشار
طراحی و اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای هوشمند
طراحی و اجرای آبیاری بارانی
طراحی و اجرای آبیاری زیر زمینی
اجرای آبیاری هوشمند خانگی در باغچه، فضای سبز و گلخانه ها

همیاران سرویس راه اندازی سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

 نظرات کاربران

profile picture
علی مولانا
4 روز پیش |زهرا مقیمی

خیلی سریع رسیدن و کارم راه افتاد از شرکت خوبتون از ایشون کمال تشکر و دارم

profile picture
صحتی
1 هفته پیش |رضا سبزعلی زاده

عالی بودن انقدر با ادب و کاربلد و با تجربه بودن توی کار که نیاز به تذکر هیچ نقطه ای بابت نظافت نبود

profile picture
حمید بابایی

کارشون خیلی عالی بود گل ها سرحال و سر زنده شدن ممنونم

profile picture
ابراهیمی
1 هفته پیش |میر علیرضا سیدی

کارمون نظافت منزل تخلیه بود ایشون سنگ تموم گذاشتن بینهایت عالی و با کمالات بودن فوق العاده بود هر چی بگم کم گفتم

خدمات مرتبط

سمپاشی درختان و فضای سبز
سمپاشی درختان و فضای سبز
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
طراحی و ساخت آبنما
طراحی و ساخت آبنما
قیمت از 150,000 الی 4,000,000 تومان
محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 150,000 الی 4,000,000 تومان
طراحی و اجرای روف گاردن
طراحی و اجرای روف گاردن
قیمت از 150,000 الی 4,000,000 تومان