user
طراحی و دوخت پرده

طراحی و دوخت پرده

از 1403 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و دوخت پرده در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت دوخت پرده توری(متر طول)

8,000 الی 10,000 تومان

قیمت دوخت پرده پانچ(حلقه ای)

6,000 الی 8,000 تومان

قیمت دوخت دکور پرده(هر عدد)

30,000 الی 55,000 تومان

قیمت دوخت استر پرده(هر عدد در هر سایز)

49,000 الی 70,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

دوخت پرده اولین قدم برای تغییرات در دکوراسیون منزل

یکی از بهترین روش هابرای تغییر دکوراسیون داخلی منزل دوخت پرده جدید است. دوختن پردهاز جمله مواردی است که هیچ محدودیتی از نظر طرح و مدل ندارد. به همین دلیل برای هرسلیقه ای و هرنوع دکوراسیونی می توان یک مدل پرده متناسب، طراحی نمود. در ادامه بهمعرفی عوامل موثر بر هزینه دوخت پرده پذیرایی، اتاق خواب و هزینهدوخت پرده آشپزخانه می پردازیم.

انواع دوخت پرده

انتخاب مدل پردهیکی از مهم ترین قسمت های دیزاین داخلی خانه است. وظیفه همه پرده ها در اولین قدمکنترل نور ورودی به داخل ساختمان و حفظ حریم شخصی است. انتخاب جنس پارچه پرده بایدبر اساس چیدمان خانه و میزان نور ورودی به خانه انتخاب شود. در ادامه به معرفی انواعپرده می پردازیم.

دوخت پردهسلطنتی برای پذیرایی

پرده سلطنتی برای سالن های پذیرایی مناسب است.این نوع پرده یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین نوع پرده بین ایرانی ها است. ایننوع پرده مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک است و برای دوخت پرده پذیرایی طراحیمی شود. این مدل پرده جهت نصب در خانه های مدرن پیشنهاد نمی شود. دوختوالان سلطنتی برای فضاهای وسیع بیشتر پیشنهاد می شود.

دوخت پرده پانچ

دوخت پرده پانچ یکی از جذابترین مدل های پرده پنلیاست که مناسب برای همه فضاها می باشد. می توان از این نوع پرده برایتکمیل کردن دکوراسیون داخلی مدرن استفاده کرد. انواع پارچه های گلدار و ساده با پانچ بسیار زیبا می شوند و به علت چینیکدستی که پرده های پانچی دارند، ظاهر بسیار زیبا و مرتبی ایجاد می کنند.

هزینه دوخت پردهپانچی نسبتبه هزینه دوخت پرده سلطنتی و والن دار مناسب تر است. مدل پلیسه و پانج به طور معمول ۳ برابر عرض پنچره، نیاز به پارچه دارند. قیمت دوخت پردهپانچ به صورت حلقه ای محاسبه می شود. به طور مثال اگر ۳۰ حلقه دوخته شود. مبلغ ثابتی درعدد ۳۰ ضرب می شود. ولی مدل چینخور و پلیسه به مقدار چین پرده بستگی دارد. که به صورتمتوسط دو برابر عرض پنجره پارچه مصرف می شود. قیمت دوخت پرده پلیسه ای براساس متر طول محاسبه می شود.

دوخت پردهای چیندار

پرده های چین دار ازقدیمی ترین مدل پرده هستند. معمولا پرده های چین دار برای فضاهایی که حالت رسمیندارند استفاده می شوند. به طور مثال این مدل برای پرده آشپزخانه و دوختپرده اتاق خواب گزینه ی نسبتا خوبی است.

دوخت پرده پلیسه

در این مدل، چین هاکاملا منظم هستند و با توجه به جنس پارچه و سلیقه مشتری تعداد و اندازه چین هاتعیین می شود. برای راحت شدن دوختن پردهای پلیسه ای، از نوار پرده پلیسه ایاستفاده می شود. البته نحوه اندازه گیری پرده پلیسه بسیار مهم است، زیرا با توجهبه تعداد چین ها پارچه جمع می شود و اگر اندازه گیری عرضی درست نباشد، پرده در قابپنجره قرار نمی گیرد.

دوخت پرده رومنو دوخت پرده تاشو

پردهای رومن یکی ازجدیدترین و زیباترین مدل پردهای مدرن محسوب می شوند که به راحتی نور ورودی به محیطداخلی خانه را تنظیم می کنند. این نوع پرده از بالا به پایین باز و بسته می شوند.پرده رومن برای فضاهایی مانند پرده اتاق خواب بسیار مناسب است و جزو پردههای شیک و لاکچری به حساب می آیند. پرده تاشو بر اساس نوع سلیقه مشتریبسیار متنوع هستند و هیچ محدودیتی در انتخاب پارچه آنها نیست.

دوخت پردهای ساده و شیک پذیرایی

اغلب افراد بهدنبال آموزش دوخت پرده پذیرایی هستند. البته ما به هیچعنوان منکر توانایی های افراد نیستیم. اما آموزش دوختن پرده پلیسه،پانچ و غیره کار چندان راحتی نیست. متاسفانه هر ایراد جزئی به راحتی در پرده نمایشداده می شود و کل زیبایی کار را زیر سوال می برد. حتی اگر گران ترین نوع پارچهپرده ای را انتخاب کنید، اما فرآیند دوختن اصولی انجام نشود نتیجه کار،چنگی به دل نخواهد زد. حتی برای طراحی پردهای ساده و شیک پذیرایی همظرافت دوخت و هم اندازه گیری صحیح، نتایج شگفت انگیزی را در پی خواهند داشت. اگربه دنبال تغییر زیبا در دکوراسیون و فضای اتاق پذیرایی خود هستید حتما باطراح، خیاط و دوزنده پرده هوم سرویز مشورت کنید زیرا آنها بهریزه کاریهایی دقت می کنند که شاید شما به علت عدم تجربه کافی به آنها توجه نکنید.

در دوخت پرده آشپزخانه چه مواردی باید دقت شود؟

امروزه مرسوم ترینمدل پرده آشپزخانه، دوخت پرده زبرا و شید است. در واقع دیگر پرده آشپزخانهبه صورت قبلی و ساده چنان مد نیست. این نوع پرده های مدرن موجب می شوند که هموارهنور ورودی به آشپزخانه تنظیم شود و هم اینکه پرده موجب اشغال شدن فضای محدودآشپزخانه نمی شود. امروزه با محدود شدن فضای آشپرخانه پرده های مدرن مانند زبرا وشید بیشتر طرفدار پیدا کرده است زیرا فضای کمتری اشغال می کند.

هزینه دوخت پرده چگونه تعیین می شود؟

هیچ فردی نمی تواندقیمت ثابتی را به عنوان قیمت دوخت پرده اعلام کند، زیرا قیمتدوختن پرده به المان های زیادی بستگی دارد. اولین و مهم ترین عامل، جنسپارچه پرده ای است. قطعا هزینه دوخت پرده مخمل با هزینهدوختن پرده حریر یا تور یکسان نیست. زیرا تفاوت در قیمت این دو پارچهبسیار بالاست. پارچه پرده ای سبک و نازک هم قیمت هر طول پارچه کمتر تمام می شود، هم دوخت پارچه راحت تر است. در نتیجه هزینه نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

تأثیرگذارترین جنبهبر قیمت دوخت پرده، نوع پارچه ای است که از آن استفاده می شود. دوخت پارچه مجلل و گران قیمت از آنجایی کهریسک دوخت بالاتری دارد هزینه بالاتری نیز دارد.

مورد دیگر متراژ پنجرهیا درب است. طبعا هر چه پنجره بزرگتر باشد به پرده بزرگتری نیاز است و قیمت پارچهو دستمزد دوختن پرده نیز بالا می رود.

مدل پرده نیز عاملمهم دیگر در برآورد دستمزد دوخت پرده است. طبعا هر چه مدل پیچیدهتر باشد و نیاز به طراحی خاصی باشد هزینه نیز بالاتر می رود و با هزینهدوخت پرده ساده یکسان نخواهد بود. به عنوان مثال برای پرده با پارچه هایحاشیه دار دو برابر پارچه توری یا ساده، پارچه استفاده می شود. در پرده های طرحدار، طرح نباید طوری درطراحی قرار بگیرد، که با جمع شدن پرده از زیبایی پرده کاسته شود. برای انتخاب طرح پارچه پرده، پارچه را تاکرده و امتحان کنید که طرح پارچه در انتهای دوخت نیز به زیبایی خود پارچه خواهد شدیا خیر..

خدمات طراحی پرده ساده و مدرن با هوم سرویز

اگر به دنبال طراحیهای خاص و زیبا و ایجاد تغییرات شگرف در محیط زندگی خود می گردید می توانید ازمشاوره متخصصین طراحی پرده هوم سرویز بهره مند شوید و به راحتی بهترینتصمیم ها را برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی خود بگیرید. با ثبت درخواست رایگاندر سامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق انواع پرده اطلاعاتلازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و می توانید نمونه کارهای همیاران هومسرویز را از نزدیک مشاهده کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی و دوخت پرده و همچنین ارایه خدمات طراحیودوختپردهحریر،توروپارچهای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب و تعمیر پرده , نصب کاغد دیواری روی سقف و دیوار , نصب پوستر سه بعدی روی سقف, نصب انواع دیوار پوش پی وی سی و پلاستیکی, بازسازی خانه و نوسازی ساختمان های اداری و مسکونی, تخریب دیوار، آرک، اپن و سقف های قدیمی آشپزخانه, تغییر طراحی و دکوراسیون داخلی منزل, ساخت ویترین جلوی مغازه, موکت کاری و نصب انواع موکت روی سیمان، سرامیک، موزاییک و سنگ, طراحی و اجرای انواع روف گاردن و اجرای باغ بام, چمن کاری و گلکاری در محوطه, ساخت آبنما در داخل منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, نصب نمای آلومیینیومی ساختمان های مسکونی و تجاری, ارائه طراحی تری دی 3D از غرفه نمایشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی و دوخت پرده

طراحی و دوخت پرده حریر، تور و پارچه ای

سفارش دوخت پرده ساده و دوخت پرده سلطنتی

ساخت و نصب پرده لووردراپه، ساخت پرده زیرا، ساخت پرده شید و ساخت انواع پرده کرکره ای

دوخت پرده ساده کلاسیک و مدرن

دوخت پرده پانچ

دوخت پرده پیله دار

دوخت والان پرده

دوخت پرده مخمل برای پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه

نظرات کاربران

profile picture
sajad sajad

بسیار عالی بود کارون مهربان عالی دلسوز و با تجربه بودن واژه کم میارم ایشون از همه لحاظ جزء عالی ترین ها هستن

profile picture
علی میناوند
2 ماه پیش |مرتضی جوزانی

خیلی کارشون خوب بود انقدر با صبر و حوصله کار من و انجام دادن و همه چیو توضیح دادن که من فکر میکنم سری بعد خودم بتونم توری نصب کنم ممنونم از تیم خوبتون

profile picture
زینب گل پسند
2 ماه پیش |مهدی داودوندی

برخورد خیلی خوب و محترمانه ای داشتن با کمترین قیمت کارمو خیلی زود انجام دادن و آوردن

profile picture
دلارام دانشور

عالی به مهمانداری بودن خیلی از کارشون راضی هستم فوق العاده بودن ایشون

شرایط دوخت پرده پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب

طراحی و دوخت پرده متناسب با دکوراسیون داخلی و سلیقه مشتری انجام می شود.

قبل از سفارش حتما از نمونه کارهای همیار دیدن کنید.

هزینه دوخت پرده بر اساس نوع پارچه و مدل پرده متغیر می باشد.

هزینه نهایی پس از اندازه گیری همیار و انتخاب نوع پارچه اعلام می شود.

دوخت پرده شامل نصب نهایی پرده نیز می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 35,000,000 الی 45,000,000 تومان
ساخت استند
ساخت استند
قیمت از 35,000 الی 1,700,000 تومان

خدمات طراحی و دوخت پرده در این شهرها ارائه می شود:

طراحی و دوخت پرده تهران
طراحی و دوخت پرده کرج
طراحی و دوخت پرده شیراز
طراحی و دوخت پرده مشهد