دکوراسیون مغازه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت دکور و ویترین مغازه

دکوراسیون مغازه

از 1220 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دکوراسیون مغازه در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ارایه طرح و ساخت ویترین

توافقی

قیمت ساخت ویترین مغازه و دکور چوبی

توافقی

قیمت ساخت دکور یا ویترین شیشه ای

توافقی

قیمت ساخت و اجرای انواع دکور و ویترین

توافقی

متوسط قیمت15,075,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره دکوراسیون مغازه خواهید خواند

 • دکوراسیون مغازه و ساخت ویترین مغازه مدرن
 • ایده‌های جذاب برای ساخت ویترین مغازه ارزان
 • ساخت ویترین مغازه مدرن
 • طراحی دکوراسیون مغازه با ام دی اف
 • در تغییر دکوراسیون مغازه چه مواردی باید لحاظ می شوند
 • نقش ساخت ویترین فروشگاه و ساخت ویترین فروشگاه در جذب مشتری
 • تاثیر رنگ در دکوراسیون مغازه پوشاک و بوتیک و طراحی دکوراسیونآرایشگاه
 • نورپردازی در طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی
 • ساخت دکور مغازه پوشاک و بوتیک با کمترین هزینه با هوم سرویز
 • قیمت دکوراسیون مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟
 • طراحی و ساخت دکوراسیون مغاره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

دکوراسیون مغازه و ساخت ویترین مغازه مدرن

طراحی دکوراسیونمغازه شیکامروزه برای کسب موفقیت و ماندن در عرصه رقابت ها ضروری است، زیرا باید همیشهچیزهای فراتری نسبت به بقیه داشته باشید تا از بقیه پیشی بگیرید. ظاهر پسندیدهدر طراحی ویترین مغازه و ساخت دکواسیون مغازه،در کنار کیفیت خدمات و کالاها می توانند پکیج موفقیت درهر رشته کاری باشند. در کسب و کارهای کوچک مانند طراحیدکور مغازه پوشاک، طراحی دکور آرایشگاه و درموارد بزرگتر مانند دکور بانک و غیره همه در جذب مشتری و کسب موفقیتآنها تاثیر بسزایی دارد. امروزه سطح توقعات افراد بالا رفته است و در صورتی کهظاهر یا ویترین جلوی مغازه یا فروشگاه جذابیت نداشته باشد، نمیتوان انتظار بازخورد خوبی هم داشت.

طراحی دکور مغازه موجب ایجاد جذابیت و کنجکاوی درافراد می شود. به این ترتیب افراد را راغب به بازدید از محل و خرید محصولات یادریافت خدمات می کنند. با کمک از شرکتطراحی و ساخت دکور مغازه هوم سرویز می توانید تغییرات زیادی در کسب و کارخود ایجاد کنید. در ادامه به راهکارهای طراحی دکوراسیون مغازه و عواملموثر بر هزینه ساخت ویترین مغازه و قیمت دکوراسیون مغازه میپردازیم.

ایده‌های جذاب برای ساخت ویترین مغازه ارزان

دکوراسیون ویترینمغازه تاحد زیادی به سلیقه افراد بستگی دارد. برخی افراد ترجیح می‌دهند محصولاتشان در مرکزاصلی توجه باشد و به همین خاطر است که انواع محصولات خود را در ویترین به نمایش می‌گذارند.در مقابل، بعضی از مغازه داران عزیز نیز هستند که سعی می ‌کنند با استفاده از یک ‌سریآیتم ‌های خاص را در طراحی دکوراسیون مغازه آن را در معرض دیدافراد قرار دهند و جلب توجه کنند.

به ارتفاع صحیحقرارگیری محصولات و کالاهای خود اهمیت بدهید.

این کار باعث می‌شودکه محصولات شما راحت ‌تر در معرض دید مشتریان قرار بگیرد. شاید جالب باشد بدانیدکه چشم انسان به طور غریزی و طبیعی به اشیائی توجه می‌کند که در خط دید مستقیم اوقرار دارند. در واقع برای تماشای این اشیاء نیازی به بالا پایین کردن چشم‌ها نیست.

از اجناسی باشکل و اندازه مناسب در طراحی دکوراسیون مغازه استفاده کنید.

می‌توانید درهنگام طراحی دکوراسیون مغازه محصولات خود را به جای اینکه درویترین در کنار هم قرار بدهید، چند عدد از آن‌ها را پشت سر یکدیگر قرار دهید. دراین‌ صورت این محصولات از جلوی ویترین به پشت آن کشیده می‌شوند و با این روش، چشمافراد به صورت خودکار ردیف این اجناس را دنبال خواهد کرد و در نهایت ترغیب خواهدشد که از داخل مغازه دیدن کند.

نورپردازی درویترین و دکوراسیون مغازه بسیار اهمیت دارند.

در واقع، استفاده ازیک رنگ‌بندی جذاب و صحیح در کنار داشتن یک نورپردازی مناسب، می‌تواند ویترینی جذابو حرفه‌ای برای شما ایجاد کند که در نهایت این امر باعث می‌شود افراد بیشتری بهسمت ویترین شما جذب شوند. در واقع شما باید توجه داشته باشید که لوکس بودن کالاهاو محصولات کافی نیست و شما در کنار آن باید به رنگ ‌بندی و نورپردازی این کالاهادر طراحی دکور مغازه خود توجه داشته باشید تا در نهایت ویترین شما بتواندجلوه منحصر به ‌فردی داشته باشد و نمای لازم را به مشتری ارائه کند.

از کالاها ومحصولات خود در ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تر در طراحی ویترین استفاده کنید.

شما می‌توانیدمحصولات و اجناس خود را در ابعاد بزرگ‌تر در ویترین به نمایش گذاشته و در این ‌صورتمشتریان راحت‌تر با مغازه شما ارتباط خواهند گرفت. به ‌عنوان مثال می توانید ازماکت‌هایی استفاده کنید که دقیقا مشابه جنس های موجود در مغازه هستند، اما درابعاد بزرگتر ساخته شده‌اند. مثال این کار را می توان در مغازه های بزرگ دوخت کت وشلوار ببینید که قرقره، نخ و سوزن را به صورت ماکت های بزرگ درآورده است و کت وشلوارهای زیبا را از آنها آویزان کرده است.

در طراحی دکوراسیونمغازه خود سعی کنید حس کنجکاوی مشتریان را تحریک کنید.

یکی از روش‌هایی کهشما می‌توانید با استفاده از آن مشتریان و رهگذران را به داخل مغازه بکشانید،استفاده از المان‌هایی است که حس کنجکاوی افراد را تحریک می‌کند. در این ‌صورتاکثر افراد جذب ویترین می شوند و غالبا تمایل پیدا می‌کنند که از داخل مغازه نیزدیدن کنند. مثلا می توان از نقشه های گنج یا سوالات هیجان انگیز در ویترین استفادهکنید که توجه افراد و مخصوصا جوانان را جلب می کند.

طراحی دکوراسیونمغازه را بر اساس جامعه هدف خود انجام دهید

مهمترین مواردی که قبلاز اجرای دکوراسیون مغازه و طراحی دکوراسیون فروشگاهی بایدمدنظر قرار داد عبارت اند از:موقعیت مکانی مغازه، سن مشتریان مورد نظر وهمچنین نوع قشر مورد نظر است همه و همه باید در طراحی دکور مغازه لحاظشود. همچنین نوع خلاقیت در طراحی ویترین مغازه می تواند تاثیر بسیارمثبتی در جذب مشتری داشته باشد. به طور کلی نوع چیدمان ویترین و قفسه بندی مغازهباید به گونه ای باشد که در عین خاص بودن، احساس سردرگمی در خریدار ایجاد نکند.

ساخت ویترین مغازه مدرن

در گذشته مغازه هاویترین های بسیار شلوغی داشتند که بیشتر اجناس را به نمایش بگذارند. اماامروزه ساخت ویترین مغازه مدرن و مینیمال طراحی و اجرا میشود و دیگر نیازی نیست که تمام اجناس خود را از پشت ویترین به نمایش بگذارید تامشتری ها جنس مورد نظر را انتخاب کنند. بلکه طراحی دکوراسیون مغازه بهصورت مینیمالیستی تاکید دارد که با نمایش یک تا حداکثر سه نمونه از اجناس درویترین به صورت خلاقانه، مشتری را وادار به ورود به مغازه کنند.

طراحی دکوراسیون مغازه با ام دی اف

ساخت ویترین ام دی اف که به ساخت ویترین چوبی نیزشناخته می شود، امروزه بسیار ترند شده است. قیمت دکور مغازه چوبی مناسباست و همچنین به علت شیک بودن تقریبا به محبوبترین نوع دکور تبدیل شده است.برای ساخت و طراحی ویترین چوبی از ورق ام دی اف استفاده میشود. همچنین بهترین متریال برای ساخت اتاق پرو و ساخت ویترینبوتیک استفاده از ام دی اف است. تنوع رنگ زیاد در ام دی اف نیز علت دیگری برافزایش تعداد طرفداران این نوع دکور است.

برای ساخت و طراحیویترین مغازه چوبی با توجه به طراحی دکوراسیون مغازه و همچنینهزینه ای که کارفرما برای این مورد در نظر گرفته است می توان از نمونه های ممبرانیا های گلاس استفاده نمود. در طراحی دکوراسیون مغازه مدرن بهتر است ازورق های هایگلاس استفاده شود. در طراحی دکور مغازه کلاسیک مانند ویترینمغازه پوشاک و طراحی دکور مزون بهتر است از ورق ممبران استفادهشود.

در تغییر دکوراسیون مغازه چه مواردی باید لحاظ می شوند

 • تغییر درشیشه های مغازه
 • تغییر درکف سازی مغازه
 • ایجادتغییرات در سقف مغازه و اجرای انواع سقف های دکوراتیو، مانند کناف، چوبی و غیره
 • دیوارسازی و اجرای انواع دیوارهای از جنس MDF، چوب، شیشه، آهن و یاترکیبی از همه این موارد
 • فضاسازیمناسب بر اساس نیاز کاربر و زیبایی های بصری
 • ایجاد نورپردازیمتناسب با دکوراسیون مغازه

نقش ساخت ویترین فروشگاه و ساخت ویترین فروشگاه در جذب مشتری

ساخت ویترین مغازه پل ارتباطی بین شما و مشتریان مدنظرتان است. در واقع شما با طراحی دکوراسیون مغازه نوع مشتری خود راتعیین می کنید. ویترین مغازه یک توضیح کلی از نوع کسب و کار و سبک کار شما دراختیار مشتری قرار می دهد. به این ترتیب آنها را مشتاق به بازدید از داخل مغازه میکنید.

تاثیر رنگ در دکوراسیون مغازه پوشاک و بوتیک و طراحی دکوراسیونآرایشگاه

همواره در طراحی دکوراسیونمغازه پوشاک سوالاتی در ارتباط با اینکه بهترین رنگ برای دکور مغازهپوشاک چیست در ذهن افراد ایجاد می شود. مهمترین مورد در هنگام انتخاب رنگهارمونی بین شغل مورد نظر و فضای اطراف است. به طور مثال برای طراحیدکوراسیون آرایشگاه باید از رنگ های ملایم که احساس آرامش در افراد ایجاد میکند، استفاده کرد. همچنین برای ویترین موبایل فروشی به کار بردنهمزمان رنگ های تیره و روشن در کنار هم می تواند به عنوان بهترین رنگ دکورمغازه باشد.

همچنین در طراحیدکور مغازه پوشاک و رنگ دکور مغازه پوشاک استفاده ازرنگ آبی ملائم می تواند تاثیر مثبتی بر روی خریداران داشته باشد. در این صورت میتوانند در محیط دور از استرسی، به خرید بپردازند.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

در واقع تکمیلکننده طراحی دکوراسیون مغازه در آخرین مرحله نورپردازی دکورمغازه است. هر کدام از این موارد به تنهایی ناقص هستند. اما اگر به درستیدر کنار هم استفاده شوند نتیجه کار بی نظیر خواهد بود. به طور کل 4 نوع نورپردازیداریم. نورپرداری عمومی، موضعی، تاکیدی و تزیینی از انواع مواردی هستند که بر اساسنوع طراحی دکور مغازه، اجرا می شوند.در دکور موبایل فروشی استفاده از نور پردازی نتیجه بسیار موثری بر جذب مشتری و جذبشدن به ویترین موبایل فروشی خواهد داشت.

ساخت دکور مغازه پوشاک و بوتیک با کمترین هزینه با هوم سرویز

مهم ترین عامل تعیینکننده نوع ویترین و دکور مغازه پوشاک در کنار زیبایی، مسئله هزینه است.زیرا در اکثر مواقع افراد به دنبال کاهش هزینه ها در کنار اجرای کار مناسب هستند.البته ساخت دکور مغازه ارزان به معنای استفاده از متریال غیرمرغوب نیست. بلکه منظور قیمت منصفانه است. تیمطراحی و اجرای دکوراسیون مغازه هوم سرویز با کمک مجرب ترین طراحان و اجرا کنندگانآماده ساخت ویترین مغازه با کمترین هزینه برای تمامی صنف ها میباشد.

قیمت دکوراسیون مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دکوراسیون مغازه، قیمت ساخت دکور مغازه و قیمتساخت ویترین مغازه به عوامل مختلفی بستگی دارند. انداره مغازه اولین ومهمترین عامل در تخمین هزینه ساخت دکور مغازه است. ساخت دکور مغازه کوچک متریالکمتری نیاز دارد. در نتیجه هزینه ساخت ویترین و دکورمغازه کاهش پیدا می کنند. اما به طور کل نوع درخواست مشتری و نوع متریال موردنظر نیز در برآورد قیمت دکوراسیون مغازه موثر هستند. درحالت کلینمی توان قیمت ثابتی را به اجرای پروژه های این چنینی نسبت داد. بهترین راه جهتاطلاع از هزینه ها مراجعه حضوری متخصصین هوم سرویز و تخمین هزینه است.

طراحی و ساخت دکوراسیون مغاره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که نیاز به سفارش ساختدکور مغازه یا ساخت اتاق پرو، ساخت کانتر یا تغییر دردکوراسیون مغازه دارید می توانید با ما در تماس باشید. با ثبت درخواست رایگانمتخصصین و طراحان ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شماقرار خواهند داد. در موعد تعیین شده جهت بررسی های نهایی و اعلام قیمت نهایی باشما قرداد بسته خواهد شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دکوراسیون مغازه و همچنین ارایه خدمات طراحی دکوراسیون مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه

ساخت ویترین جلوی مغازه

ساخت دکور مغازه چوبی و شیشه ای

ساخت ویترین فروشگاهی

ساخت اتاق پرو، ساخت کانتر و قفسه بندی شیشه ای و چوبی فروشگاه

تغییر در کف سازی، سقف و دیوارها بر اساس طراحی مدرن و نوع شغل مد نظر

ارائه طراحی سه بعدی قبل از شروع به طراحی و ساخت ویترین و دکور مغازه

نمونه کارهای دکوراسیون مغازه هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای دکوراسیون مغازه هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای دکوراسیون مغازه هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای دکوراسیون مغازه هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای دکوراسیون مغازه هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
مجید اسماعیلی

خیلی راضی بودم . همیار خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد و آن تایم بودن و قیمت خیلی مناسبی هم پیشنهاد دادن . ممنون از شما .

profile picture
هانیه مصطفایی

ما مودم رو پیش 3 نفر بردیم ولی اصلا نتونستن تشخیص بدن مشکل چیه ولی ایشون هم تشخیص و هم تعمیرشون درجه 1 بود و حتی تا دیر وقت داشتند مودم رو چک میکردند که کامل درست شده باشه

profile picture
زهره شیدا

خوش اخلاق بودند و تشخیصشون درست بود طبق تعرفه اعلام شده شرکت هم مبلغ رو دربافت کردند و در کل عالی بودند و باز هم از خدمات خوب هوم سرویس استفاده میکنم

profile picture
بنیامین البرز

خوش قول بودند و کیفیت شیشه ایی که برام آوردند واقعا عالی بود و اندازه ی کار فیکس شد دستشون درد نکنه

شرایط طراحی و ساخت ویترین فروشگاه و طراحی دکور مغازه

سرویس ساخت ویترین مغازه و دکوراسیون مغازه شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

منظور از ساخت دکور مغازه، طراحی و ساخت کلیه جزئیات آن به همراه ویترین، قفسه بندی، طبقه بندی فروشگاه، پیشخوان، ویترین پشت شیشه، پارتیشن، اتاق پروو، استند فروشگاهی، کانتر، باجه و ... مورد نظر مشتری می باشد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

party-designer
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,500,000 الی 4,700,000 تومان
shop-signs
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 2,000,000 الی 13,500,000 تومان
repairing-electric-shutters
نصب و تعمیر کرکره برقی
قیمت از 800,000 الی 1,000,000 تومان