banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت دکور و ویترین مغازه

طراحی و ساخت دکور و ویترین مغازه

از 1220 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون فروشگاه

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت ویترین فروشگاه و قفسه بندی فروشگاه

سرویس ساخت ویترین مغازه و دکوراسیون مغازه شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

منظور از ساخت دکور مغازه، طراحی و ساخت کلیه جزئیات آن به همراه ویترین، قفسه بندی، طبقه بندی فروشگاه، پیشخوان، ویترین پشت شیشه، پارتیشن، اتاق پروو، استند فروشگاهی، کانتر، باجه و ... مورد نظر مشتری می باشد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

طراحی دکوراسیون مغازه و ساخت ویترین مغازه مدرن

دکوراسیون ویترین مغازه شیک امروزه برای کسب موفقیت و ماندن در عرصه رقابت ها ضروری است، زیرا باید همیشه چیزهای فراتری نسبت به بقیه داشته باشید تا از بقیه پیشی بگیرید. ظاهر پسندیده در ویترین مغازه و ساخت دکواسیون مغازه، در کنار کیفیت خدمات و کالاها می توانند پکیج موفقیت درهر رشته کاری باشند. در کسب و کارهای کوچک مانند طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک، دکوراسیون آرایشگاه، ویترین موبایل فروشی در موارد بزرگتر مانند دکور بانک و غیره همه در جذب مشتری و کسب موفقیت آنها تاثیر بسزایی دارد. امروزه سطح توقعات افراد بالا رفته است و در صورتی که ظاهر یا ویترین جلوی مغازه یا فروشگاه جذابیت نداشته باشد، نمی توان انتظار بازخورد خوبی هم داشت.

ساخت دکور مغازه موجب ایجاد جذابیت و کنجکاوی در افراد می شود. به این ترتیب افراد را راغب به بازدید از محل و خرید محصولات یا دریافت خدمات می کنند. با کمک از شرکت طراحی و ساخت دکور مغازه هوم سرویز می توانید تغییرات زیادی در کسب و کار خود ایجاد کنید. در ادامه به راهکارهای طراحی دکوراسیون مغازه و عوامل موثر بر هزینه ساخت ویترین و هزینه ساخت دکور مغازه می پردازیم.

ایده‌های جذاب و کاربردی برای ساخت ویترین مغازه ارزان

دکوراسیون ویترین مغازه تا حد زیادی به سلیقه افراد بستگی دارد. برخی افراد ترجیح می‌دهند محصولاتشان در مرکز اصلی توجه باشد و به همین خاطر است که انواع محصولات خود را در ویترین به نمایش می‌گذارند. در مقابل، بعضی از مغازه داران عزیز نیز هستند که سعی می ‌کنند با استفاده از یک ‌سری آیتم ‌های خاص در طراحی ویترین مغازه دکوراسیون آن را در معرض دید افراد قرار دهند و جلب توجه کنند.

 به ارتفاع صحیح قرارگیری محصولات و کالاهای خود اهمیت بدهید.

این کار باعث می‌شود که محصولات شما راحت ‌تر در معرض دید مشتریان قرار بگیرد. شاید جالب باشد بدانید که چشم انسان به طور غریزی و طبیعی به اشیائی توجه می‌کند که در خط دید مستقیم او قرار دارند. در واقع برای تماشای این اشیاء نیازی به بالا پایین کردن چشم‌ها نیست.

  از اجناسی با شکل و اندازه مناسب در ویترین مغازه استفاده کنید.

می‌توانید در هنگام طراحی دکوراسیون مغازه محصولات خود را به جای اینکه در ویترین در کنار هم قرار بدهید، چند عدد از آن‌ها را پشت سر یکدیگر قرار دهید. در این‌ صورت این محصولات از جلوی ویترین به پشت آن کشیده می‌شوند و با این روش، چشم افراد به صورت خودکار ردیف این اجناس را دنبال خواهد کرد و در نهایت ترغیب خواهد شد که از داخل مغازه دیدن کند.

نورپردازی در ویترین و دکوراسیون داخلی مغازه بسیار اهمیت دارند.

در واقع، استفاده از یک رنگ‌بندی جذاب و صحیح در کنار داشتن یک نورپردازی مناسب، می‌تواند ویترینی جذاب و حرفه‌ای برای شما ایجاد کند که در نهایت این امر باعث می‌شود افراد بیشتری به سمت ویترین مغازه شما جذب شوند. در واقع شما باید توجه داشته باشید که لوکس بودن کالاها و محصولات کافی نیست و شما در کنار آن باید به رنگ ‌بندی و نورپردازی این کالاها در ویترین مغازه خود توجه داشته باشید تا در نهایت ویترین شما بتواند جلوه منحصر به ‌فردی داشته باشد و نمای لازم را به مشتری ارائه کند.

از کالاها و محصولات خود در ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تر در ویترین استفاده کنید.

شما می‌توانید محصولات و اجناس خود را در ابعاد بزرگ‌تر در ویترین به نمایش گذاشته و در این ‌صورت مشتریان راحت‌تر با مغازه شما ارتباط خواهند گرفت. به ‌عنوان مثال می توانید از ماکت‌هایی استفاده کنید که دقیقا مشابه اجناس شما هستند؛ اما در ابعاد بزرگتر ساخته شده‌اند. مثال این کار را می توان در مغازه های بزرگ دوخت کت و شلوار ببینید که قرقره، نخ و سوزن را به صورت ماکت های بزرگ درآورده است و کت و شلوارهای زیبا را از آنها آویزان کرده است.

در طراحی ویترین مغازه خود سعی کنید حس کنجکاوی مشتریان را تحریک کنید.

یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید با استفاده از آن مشتریان و رهگذران را به داخل مغازه بکشانید، استفاده از المان‌هایی است که حس کنجکاوی افراد را تحریک می‌کند. در این ‌صورت اکثر افراد جذب ویترین مغازه می شوند و غالبا تمایل پیدا می‌کنند که از داخل مغازه نیز دیدن کنند. مثلا می توان از نقشه های گنج یا سوالات هیجان انگیز در ویترین استفاده کنید که توجه افراد و مخصوصا جوانان را جلب می کند.

طراحی ویترین مغازه و طراحی دکوراسیون مغازه

مهمترین مواردی که قبل از اجرای دکوراسیون ویترین مغازه و طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید مدنظر قرار داد عبارت اند از: موقعیت مکانی مغازه، سن مشتریان مورد نظر و همچنین نوع قشر مورد نظر است همه و همه باید در طراحی دکور مغازه لحاظ شود. همچنین نوع خلاقیت در طراحی ویترین مغازه می تواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب مشتری داشته باشد. به طور کلی نوع چیدمان ویترین و قفسه بندی مغازه باید به گونه ای باشد که در عین خاص بودن، احساس سردرگمی در خریدار ایجاد نکند.

ساخت ویترین مغازه مدرن

در گذشته مغازه ها ویترین های بسیار شلوغی داشتند که بیشتر اجناس را به نمایش بگذارند. اما امروزه ساخت ویترین مغازه مدرن و مینیمال طراحی و اجرا می شود و دیگر نیازی نیست که تمام اجناس خود را از پشت ویترین به نمایش بگذارید تا مشتری ها جنس مورد نظر را انتخاب کنند. بلکه طراحی دکوراسیون مغازه به صورت مینیمالیستی تاکید دارد که با نمایش یک تا حداکثر سه نمونه از اجناس در ویترین مغازه به صورت خلاقانه، مشتری را وادار به ورود به مغازه کنند.

طراحی دکوراسیون مغازه با ام دی اف

ساخت ویترین ام دی اف که به ساخت ویترین چوبی نیز شناخته می شود، امروزه بسیار ترند شده است. قیمت دکور چوبی مناسب است و همچنین به علت شیک بودن تقریبا به محبوبترین نوع دکور تبدیل شده است. برای ساخت و طراحی ویترین چوبی از ورق ام دی اف استفاده می شود. همچنین بهترین متریال برای ساخت اتاق پرو و ساخت ویترین بوتیک استفاده از ام دی اف است. تنوع رنگ زیاد در ام دی اف نیز علت دیگری بر افزایش تعداد طرفداران این نوع دکور است.

برای ساخت و طراحی ویترین مغازه چوبی با توجه به طراحی دکوراسیون مغازه و همچنین هزینه ای که کارفرما برای این مورد در نظر گرفته است می توان از نمونه های ممبران یا های گلاس استفاده نمود. در طراحی ویترین مغازه مدرن بهتر است از ورق های هایگلاس استفاده شود. در طراحی ویترین مغازه کلاسیک مانند ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکور مزون بهتر است از ورق ممبران استفاده شود.

انواع خدماتی که در تغییر دکوراسیون مغازه لحاظ می شوند

  • تغییر در شیشه های مغازه
  • تغییر در کف سازی مغازه
  • ایجاد تغییرات در سقف مغازه و اجرای انواع سقف های دکوراتیو، مانند کناف، چوبی و غیره
  • دیوار سازی و اجرای انواع دیوارهای از جنس MDF، چوب، شیشه، آهن و یا ترکیبی از همه این موارد
  • فضاسازی مناسب بر اساس نیاز کاربر و زیبایی های بصری
  • ایجاد نورپردازی متناسب با دکوراسیون مغازه

نقش ساخت ویترین فروشگاه در جذب مشتری

ساخت ویترین مغازه پل ارتباطی بین شما و مشتریان مد نظرتان است. در واقع شما با طراحی و ساخت ویترین مغازه نوع مشتری خود را تعیین می کنید. ویترین مغازه یک توضیح کلی از نوع کسب و کار و سبک کار شما در اختیار مشتری قرار می دهد. به این ترتیب آنها را مشتاق به بازدید از داخل مغازه می کنید. همچنین باید بدانید که طراحی و ساخت ویترین مغازه به مراتب تاثیر عمیق تری نسبت به طراحی و ساخت دکور مغازه دارد که موارد زیر در آن دخیل هستند.

تاثیر رنگ در ساخت دکور مغازه

همواره در دکوراسیون مغازه سوالاتی در ارتباط با اینکه بهترین رنگ برای دکور مغازه چیست در ذهن افراد ایجاد می شود. مهمترین مورد در هنگام انتخاب رنگ هارمونی بین شغل مورد نظر و فضای اطراف است. به طور مثال برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه باید از رنگ های ملایم که احساس آرامش در افراد ایجاد می کند، استفاده کرد. همچنین برای ویترین موبایل فروشی به کار بردن همزمان رنگ های تیره و روشن در کنار هم می تواند به عنوان بهترین رنگ دکور مغازه باشد.

 در دکور ویترین بوتیک و رنگ دکور مغازه پوشاک استفاده از رنگ آبی ملائم می تواند تاثیر مثبتی بر روی خریداران داشته باشد. در این صورت می توانند در محیط دور از استرسی، به خرید بپردازند.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون مغازه

در واقع تکمیل کننده طراحی دکوراسیون مغازه در آخرین مرحله نورپردازی دکور مغازه است. هر کدام از این موارد به تنهایی ناقص هستند. اما اگر به درستی در کنار هم استفاده شوند نتیجه کار بی نظیر خواهد بود. به طور کل 4 نوع نورپردازی داریم. نورپرداری عمومی، موضعی، تاکیدی و تزیینی از انواع مواردی هستند که بر اساس نوع طراحی ویترین و دکور مغازه، اجرا می شوند.

ساخت دکور مغازه با کمترین هزینه با هوم سرویز

مهم ترین عامل تعیین کننده نوع ویترین و دکور مغازه در کنار زیبایی، مسئله هزینه است. زیرا در اکثر مواقع افراد به دنبال کاهش هزینه ها در کنار اجرای کار مناسب هستند. البته ساخت دکور مغازه ارزان به معنای استفاده از متریال غیر مرغوب نیست. بلکه منظور قیمت منصفانه است.

تیم طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه هوم سرویز با کمک مجرب ترین طراحان و اجرا کنندگان آماده ساخت ویترین مغازه با کمترین هزینه برای تمامی صنف ها می باشد.

هزینه ساخت دکور مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ساخت دکور مغازه و قیمت ساخت ویترین مغازه به عوامل مختلفی بستگی دارند. انداره مغازه اولین و مهمترین عامل در تخمین هزینه ساخت دکور مغازه است.

ساخت دکور مغازه کوچک متریال کمتری نیاز دارد. در نتیجه هزینه ساخت ویترین و دکور مغازه کاهش پیدا می کنند. اما به طور کل نوع درخواست مشتری و نوع متریال موذد نظر نیز در برآورد قیمت ساخت ویترین مغازه موثر هستند. درحالت کلی نمی توان قیمت ثابتی را به اجرای پروژه های این چنینی نسبت داد. بهترین راه جهت اطلاع از هزینه ها مراجعه حضوری متخصصین هوم سرویز و تخمین هزینه است.

سفارش ساخت ویترین مغازه در هوم سرویز

در صورتی که نیاز به سفارش ساخت دکور ویترین مغازه یا ساخت اتاق پرو، ساخت کانتر یا تغییر در دکور مغازه دارید می توانید با ما در تماس باشید. با ثبت درخواست رایگان متخصصین و طراحان ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. در موعد تعیین شده جهت بررسی های نهایی و اعلام قیمت نهایی با شما قرداد بسته خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت ویترین جلوی مغازه
دکوراسیون مغازه پوشاک
ساخت ویترین و دکوراسیون موبایل فروشی
طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه و زنانه
طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی و ...
ساخت اتاق پرو، ساخت کانتر و قفسه بندی شیشه ای و چوبی فروشگاه
تغییر در کف سازی، سقف و دیوارها بر اساس طراحی مدرن و نوع شغل مد نظر
ارائه طراحی سه بعدی قبل از شروع به طراحی و ساخت ویترین و دکور مغازه

همیاران سرویس طراحی و ساخت دکور و ویترین مغازه

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تزئینات و طراحی مجالس
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 150,000 الی 30,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
نصب و تعمیر کرکره برقی
نصب و تعمیر کرکره برقی
قیمت از 150,000 الی 30,000,000 تومان