دکوراسیون مغازه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت دکور و ویترین مغازه

دکوراسیون مغازه

از 1220 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دکوراسیون مغازه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ارایه طرح و ساخت ویترین

توافقی

قیمت ساخت ویترین مغازه و دکور چوبی

توافقی

قیمت ساخت دکور یا ویترین شیشه ای

توافقی

قیمت ساخت و اجرای انواع دکور و ویترین

توافقی

متوسط قیمت15,075,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره دکوراسیون مغازه خواهید خواند

 • دکوراسیون مغازه و ساخت ویترین مغازه مدرن
 • ایده‌های جذاب برای ساخت ویترین مغازه ارزان
 • ساخت ویترین مغازه مدرن
 • طراحی دکوراسیون مغازه با ام دی اف
 • در تغییر دکوراسیون مغازه چه مواردی باید لحاظ می شوند
 • نقش ساخت ویترین فروشگاه و ساخت ویترین فروشگاه در جذب مشتری
 • تاثیر رنگ در دکوراسیون مغازه پوشاک و بوتیک و طراحی دکوراسیون آرایشگاه
 • نورپردازی در طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی
 • ساخت دکور مغازه پوشاک و بوتیک با کمترین هزینه با هوم سرویز
 • قیمت دکوراسیون مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟
 • طراحی و ساخت دکوراسیون مغاره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

دکوراسیون مغازه و ساخت ویترین مغازه مدرن

طراحی دکوراسیون مغازه شیک امروزه برای کسب موفقیت و ماندن در عرصه رقابت ها ضروری است، زیرا باید همیشه چیزهای فراتری نسبت به بقیه داشته باشید تا از بقیه پیشی بگیرید. ظاهر پسندیده در طراحی ویترین مغازه و ساخت دکواسیون مغازه، در کنار کیفیت خدمات و کالاها می توانند پکیج موفقیت درهر رشته کاری باشند. در کسب و کارهای کوچک مانند طراحی دکور مغازه پوشاک، طراحی دکور آرایشگاه و در موارد بزرگتر مانند دکور بانک و غیره همه در جذب مشتری و کسب موفقیت آنها تاثیر بسزایی دارد. امروزه سطح توقعات افراد بالا رفته است و در صورتی که ظاهر یا ویترین جلوی مغازه یا فروشگاه جذابیت نداشته باشد، نمی توان انتظار بازخورد خوبی هم داشت.

طراحی دکور مغازه موجب ایجاد جذابیت و کنجکاوی در افراد می شود. به این ترتیب افراد را راغب به بازدید از محل و خرید محصولات یا دریافت خدمات می کنند. با کمک از شرکت طراحی و ساخت دکور مغازه هوم سرویز می توانید تغییرات زیادی در کسب و کار خود ایجاد کنید. در ادامه به راهکارهای طراحی دکوراسیون مغازه و عوامل موثر بر هزینه ساخت ویترین مغازه و قیمت دکوراسیون مغازه می پردازیم.

ایده‌های جذاب برای ساخت ویترین مغازه ارزان

دکوراسیون ویترین مغازه تا حد زیادی به سلیقه افراد بستگی دارد. برخی افراد ترجیح می‌دهند محصولاتشان در مرکز اصلی توجه باشد و به همین خاطر است که انواع محصولات خود را در ویترین به نمایش می‌گذارند. در مقابل، بعضی از مغازه داران عزیز نیز هستند که سعی می ‌کنند با استفاده از یک ‌سری آیتم ‌های خاص را در طراحی دکوراسیون مغازه آن را در معرض دید افراد قرار دهند و جلب توجه کنند.

به ارتفاع صحیح قرارگیری محصولات و کالاهای خود اهمیت بدهید.

این کار باعث می‌شود که محصولات شما راحت ‌تر در معرض دید مشتریان قرار بگیرد. شاید جالب باشد بدانید که چشم انسان به طور غریزی و طبیعی به اشیائی توجه می‌کند که در خط دید مستقیم او قرار دارند. در واقع برای تماشای این اشیاء نیازی به بالا پایین کردن چشم‌ها نیست.

از اجناسی با شکل و اندازه مناسب در طراحی دکوراسیون مغازه استفاده کنید.

می‌توانید در هنگام طراحی دکوراسیون مغازه محصولات خود را به جای اینکه در ویترین در کنار هم قرار بدهید، چند عدد از آن‌ها را پشت سر یکدیگر قرار دهید. در این‌ صورت این محصولات از جلوی ویترین به پشت آن کشیده می‌شوند و با این روش، چشم افراد به صورت خودکار ردیف این اجناس را دنبال خواهد کرد و در نهایت ترغیب خواهد شد که از داخل مغازه دیدن کند.

نورپردازی در ویترین و دکوراسیون مغازه بسیار اهمیت دارند.

در واقع، استفاده از یک رنگ‌بندی جذاب و صحیح در کنار داشتن یک نورپردازی مناسب، می‌تواند ویترینی جذاب و حرفه‌ای برای شما ایجاد کند که در نهایت این امر باعث می‌شود افراد بیشتری به سمت ویترین شما جذب شوند. در واقع شما باید توجه داشته باشید که لوکس بودن کالاها و محصولات کافی نیست و شما در کنار آن باید به رنگ ‌بندی و نورپردازی این کالاها در طراحی دکور مغازه خود توجه داشته باشید تا در نهایت ویترین شما بتواند جلوه منحصر به ‌فردی داشته باشد و نمای لازم را به مشتری ارائه کند.

از کالاها و محصولات خود در ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تر در طراحی ویترین استفاده کنید.

شما می‌توانید محصولات و اجناس خود را در ابعاد بزرگ‌تر در ویترین به نمایش گذاشته و در این ‌صورت مشتریان راحت‌تر با مغازه شما ارتباط خواهند گرفت. به ‌عنوان مثال می توانید از ماکت‌هایی استفاده کنید که دقیقا مشابه جنس های موجود در مغازه هستند، اما در ابعاد بزرگتر ساخته شده‌اند. مثال این کار را می توان در مغازه های بزرگ دوخت کت و شلوار ببینید که قرقره، نخ و سوزن را به صورت ماکت های بزرگ درآورده است و کت و شلوارهای زیبا را از آنها آویزان کرده است.

در طراحی دکوراسیون مغازه خود سعی کنید حس کنجکاوی مشتریان را تحریک کنید.

یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید با استفاده از آن مشتریان و رهگذران را به داخل مغازه بکشانید، استفاده از المان‌هایی است که حس کنجکاوی افراد را تحریک می‌کند. در این ‌صورت اکثر افراد جذب ویترین می شوند و غالبا تمایل پیدا می‌کنند که از داخل مغازه نیز دیدن کنند. مثلا می توان از نقشه های گنج یا سوالات هیجان انگیز در ویترین استفاده کنید که توجه افراد و مخصوصا جوانان را جلب می کند.

طراحی دکوراسیون مغازه را بر اساس جامعه هدف خود انجام دهید

مهمترین مواردی که قبل از اجرای دکوراسیون مغازه و طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید مدنظر قرار داد عبارت اند از: موقعیت مکانی مغازه، سن مشتریان مورد نظر و همچنین نوع قشر مورد نظر است همه و همه باید در طراحی دکور مغازه لحاظ شود. همچنین نوع خلاقیت در طراحی ویترین مغازه می تواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب مشتری داشته باشد. به طور کلی نوع چیدمان ویترین و قفسه بندی مغازه باید به گونه ای باشد که در عین خاص بودن، احساس سردرگمی در خریدار ایجاد نکند.

ساخت ویترین مغازه مدرن

در گذشته مغازه ها ویترین های بسیار شلوغی داشتند که بیشتر اجناس را به نمایش بگذارند. اما امروزه ساخت ویترین مغازه مدرن و مینیمال طراحی و اجرا می شود و دیگر نیازی نیست که تمام اجناس خود را از پشت ویترین به نمایش بگذارید تا مشتری ها جنس مورد نظر را انتخاب کنند. بلکه طراحی دکوراسیون مغازه به صورت مینیمالیستی تاکید دارد که با نمایش یک تا حداکثر سه نمونه از اجناس در ویترین به صورت خلاقانه، مشتری را وادار به ورود به مغازه کنند.

طراحی دکوراسیون مغازه با ام دی اف

ساخت ویترین ام دی اف که به ساخت ویترین چوبی نیز شناخته می شود، امروزه بسیار ترند شده است. قیمت دکور مغازه چوبی مناسب است و همچنین به علت شیک بودن تقریبا به محبوبترین نوع دکور تبدیل شده است. برای ساخت و طراحی ویترین چوبی از ورق ام دی اف استفاده می شود. همچنین بهترین متریال برای ساخت اتاق پرو و ساخت ویترین بوتیک استفاده از ام دی اف است. تنوع رنگ زیاد در ام دی اف نیز علت دیگری بر افزایش تعداد طرفداران این نوع دکور است.

برای ساخت و طراحی ویترین مغازه چوبی با توجه به طراحی دکوراسیون مغازه و همچنین هزینه ای که کارفرما برای این مورد در نظر گرفته است می توان از نمونه های ممبران یا های گلاس استفاده نمود. در طراحی دکوراسیون مغازه مدرن بهتر است از ورق های هایگلاس استفاده شود. در طراحی دکور مغازه کلاسیک مانند ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکور مزون بهتر است از ورق ممبران استفاده شود.

در تغییر دکوراسیون مغازه چه مواردی باید لحاظ می شوند

 • تغییر در شیشه های مغازه
 • تغییر در کف سازی مغازه
 • ایجاد تغییرات در سقف مغازه و اجرای انواع سقف های دکوراتیو، مانند کناف، چوبی و غیره
 • دیوار سازی و اجرای انواع دیوارهای از جنس MDF، چوب، شیشه، آهن و یا ترکیبی از همه این موارد
 • فضاسازی مناسب بر اساس نیاز کاربر و زیبایی های بصری
 • ایجاد نورپردازی متناسب با دکوراسیون مغازه

نقش ساخت ویترین فروشگاه و ساخت ویترین فروشگاه در جذب مشتری

ساخت ویترین مغازه پل ارتباطی بین شما و مشتریان مد نظرتان است. در واقع شما با طراحی دکوراسیون مغازه نوع مشتری خود را تعیین می کنید. ویترین مغازه یک توضیح کلی از نوع کسب و کار و سبک کار شما در اختیار مشتری قرار می دهد. به این ترتیب آنها را مشتاق به بازدید از داخل مغازه می کنید.

تاثیر رنگ در دکوراسیون مغازه پوشاک و بوتیک و طراحی دکوراسیون آرایشگاه

همواره در طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک سوالاتی در ارتباط با اینکه بهترین رنگ برای دکور مغازه پوشاک چیست در ذهن افراد ایجاد می شود. مهمترین مورد در هنگام انتخاب رنگ هارمونی بین شغل مورد نظر و فضای اطراف است. به طور مثال برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه باید از رنگ های ملایم که احساس آرامش در افراد ایجاد می کند، استفاده کرد. همچنین برای ویترین موبایل فروشی به کار بردن همزمان رنگ های تیره و روشن در کنار هم می تواند به عنوان بهترین رنگ دکور مغازه باشد.

همچنین در طراحی دکور مغازه پوشاک و رنگ دکور مغازه پوشاک استفاده از رنگ آبی ملائم می تواند تاثیر مثبتی بر روی خریداران داشته باشد. در این صورت می توانند در محیط دور از استرسی، به خرید بپردازند.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

در واقع تکمیل کننده طراحی دکوراسیون مغازه در آخرین مرحله نورپردازی دکور مغازه است. هر کدام از این موارد به تنهایی ناقص هستند. اما اگر به درستی در کنار هم استفاده شوند نتیجه کار بی نظیر خواهد بود. به طور کل 4 نوع نورپردازی داریم. نورپرداری عمومی، موضعی، تاکیدی و تزیینی از انواع مواردی هستند که بر اساس نوع طراحی دکور مغازه، اجرا می شوند. در دکور موبایل فروشی استفاده از نور پردازی نتیجه بسیار موثری بر جذب مشتری و جذب شدن به ویترین موبایل فروشی خواهد داشت.

ساخت دکور مغازه پوشاک و بوتیک با کمترین هزینه با هوم سرویز

مهم ترین عامل تعیین کننده نوع ویترین و دکور مغازه پوشاک در کنار زیبایی، مسئله هزینه است. زیرا در اکثر مواقع افراد به دنبال کاهش هزینه ها در کنار اجرای کار مناسب هستند. البته ساخت دکور مغازه ارزان به معنای استفاده از متریال غیر مرغوب نیست. بلکه منظور قیمت منصفانه است. تیم طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه هوم سرویز با کمک مجرب ترین طراحان و اجرا کنندگان آماده ساخت ویترین مغازه با کمترین هزینه برای تمامی صنف ها می باشد.

قیمت دکوراسیون مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دکوراسیون مغازه، قیمت ساخت دکور مغازه و قیمت ساخت ویترین مغازه به عوامل مختلفی بستگی دارند. انداره مغازه اولین و مهمترین عامل در تخمین هزینه ساخت دکور مغازه است. ساخت دکور مغازه کوچک متریال کمتری نیاز دارد. در نتیجه هزینه ساخت ویترین و دکور مغازه کاهش پیدا می کنند. اما به طور کل نوع درخواست مشتری و نوع متریال مورد نظر نیز در برآورد قیمت دکوراسیون مغازه موثر هستند. درحالت کلی نمی توان قیمت ثابتی را به اجرای پروژه های این چنینی نسبت داد. بهترین راه جهت اطلاع از هزینه ها مراجعه حضوری متخصصین هوم سرویز و تخمین هزینه است.

طراحی و ساخت دکوراسیون مغاره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که نیاز به سفارش ساخت دکور مغازه یا ساخت اتاق پرو، ساخت کانتر یا تغییر در دکوراسیون مغازه دارید می توانید با ما در تماس باشید. با ثبت درخواست رایگان متخصصین و طراحان ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. در موعد تعیین شده جهت بررسی های نهایی و اعلام قیمت نهایی با شما قرداد بسته خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دکوراسیون مغازه و همچنین ارایه خدمات طراحی دکوراسیون مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه

ساخت ویترین جلوی مغازه

ساخت دکور مغازه چوبی و شیشه ای

ساخت ویترین فروشگاهی

ساخت اتاق پرو، ساخت کانتر و قفسه بندی شیشه ای و چوبی فروشگاه

تغییر در کف سازی، سقف و دیوارها بر اساس طراحی مدرن و نوع شغل مد نظر

ارائه طراحی سه بعدی قبل از شروع به طراحی و ساخت ویترین و دکور مغازه

نمونه کارهای دکوراسیون مغازه هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
ویترین مغازه کیف فروشی
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
میز و ویترین پاساژی
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
ویترین فروشگاه کیف و کفش
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
ویترین مدرن
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
فهیمه امیرخانی

بسیار عالی.منصف،وقت شناس،ماهر،سرعت عمل خوب.

profile picture
عادل رخشان

بسیار منصفانه بود قیمتاشون. همچنین سریع و تمیز کار کردن.

profile picture
فریماه آریانی

بسیار عالی و به بهترین شکل انجام شد. از ایشان به دلیل وظیفه شناسی و دقت در کار بسیار ممنونم .همچنین از هوم سرویس بابت معرفی همیارهای خبره و متخصص سپاسگزارم.

profile picture
حسین ویسی

فردی صبور و مشاوری خوب،امیدوارم همچنان بماند و موفق باشد

شرایط طراحی و ساخت ویترین فروشگاه و طراحی دکور مغازه

سرویس ساخت ویترین مغازه و دکوراسیون مغازه شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

منظور از ساخت دکور مغازه، طراحی و ساخت کلیه جزئیات آن به همراه ویترین، قفسه بندی، طبقه بندی فروشگاه، پیشخوان، ویترین پشت شیشه، پارتیشن، اتاق پروو، استند فروشگاهی، کانتر، باجه و ... مورد نظر مشتری می باشد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

party-designer
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,200,000 الی 4,100,000 تومان
shop-signs
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 8,000,000 الی 8,000,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
repairing-electric-shutters
نصب و تعمیر کرکره برقی
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان