تابلوسازی

تابلوسازی

از 1213 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تابلوسازی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تابلوسازی

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت3,500,000 تومان

آنچه درباره تابلوسازی خواهید خواند

 • تابلوسازی مغازه
 • تابلو تبلیغاتی مغازه
 • تابلوسازی چلنیوم
 • تابلوسازی مغازه با چوب
 • تابلوسازی فلکسی
 • ساخت تابلو مغازه نئون
 • ساخت تابلو کامپوزیت
 • تابلو مغازه استیل
 • ساخت تابلو مغازه لاس وگاسی
 • ساخت تابلو ال ای دی ثابت و روان
 • خدمات تابلوسازی، تعمیر تابلو مغازه و جابجایی تابلو مغازه
 • هزینه ساخت تابلو مغازه به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انواع تابلو سازی و سفارش ساخت تابلو مغازه با کمک از متخصصین هومسرویز

تابلوسازی مغازه

یکی از موثرتریناقدامات در جهت معرفی و نمایش کسب و کار رشته های شغلی مانند شرکت ها، موسسات ومغازه ها نصب تابلو فروشگاه یا نصب تابلو سر در مغازه است.اولین چیزی که می تواند نظر مشتری را نسبت به محیط داخلی مغازه جذب کند، تابلوسازی است.این پل ارتباطی موثر، موجب پدید آمدن انواع تابلوی تبلیغاتی مغازه شدهاست. از این رو خدمات وابسته به تابلوسازی رونق شگرفی پیدا کردهاند.

تابلوسازی نیز به همین ترتیب رونق فراوان گرفته است.ارائه خلاقیت در طراحی نیز جایگاه ویژه ای دارد. به همین ترتیب هر چه تابلوجذاب تر باشد مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند و شاهد پیشرفت روز افزون درتعداد مشتریان، فروش و ارائه خدمات بهتر خواهید بود. درادامه به معرفی انواع تابلوسازی و عوامل موثر بر قیمت طراحی تابلو فروشگاه و قیمتتابلوسازی می پردازیم.

تابلو تبلیغاتی مغازه

با توجه به تماممزایایی که بیان شد انواع مختلف تابلوی تبلیغاتی مغازه با متریال مختلف،طراحی و روانه بازار شده اند. تابلوسازی حروف برجسته به تابلوهایتبلیغاتی گفته می شود که روی سطوح مختلفی مانند چوب، سنگ، کامپوزیت و ... اجرا میشوند. به عنوانمثال حروف برجسته استیل یکی از موارد پر کاربرد در حرفه تابلوسازی میباشد که همیشه مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین انواع تابلوسازیچلنیوم، تابلوسازی فلکسی، تابلوسازی پلکسی، ترموود، تابلوکامپوزیت، تابلو لاس وگاسی، تابلوسازی ال ای دی، و غیره نیز روی کار آمده اندکه در ادامه به توضیح مختصر درباره آنها خواهیم پرداخت.

تابلوسازی چلنیوم

تابلو چلنیوم ازپرطرفدارترین و پرفروش ترین نوع تابلوها برای صنف های مختلف است. با توجه به تازهوارد بودن این تابلوها در صنعت تابلوسازی، اما توانسته اند جایگاه ویژهای در بازار به خود اختصاص دهند. به طوری که برای هر سلیقه ای می توان تابلوسازیچلنیوم خاص پیدا کرد. با توجه به متریال اصلی در تابلو سازی چلنیوم که همانآلومینیوم است این نوع تابلو قابلیت اجرای انواع تابلو برجسته مغازه رابه صورت کاملا سلیقه ای دارا هستند.

انواع تابلوسازیچلنیوم می توان به تابلو چلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم طلایی، تابلو چلنیومپانچ، چلنیوم تلفیقی و چلنیوم لتر مکس اشاره کرد. ساخت و نصب تابلو چلنیوم یانصب حروف چلنیوم روی تابلو به تخصص کافی در این زمینه نیاز دارد. ساخت حروفچلنیوم توسط تجهیزاتی مانند پلکسی گلاس، پی وی سی، اس ام دی و رول چنلیومانجام می شود. تابلو سازی چلنیوم، دارای فوائد زیادی است. از جمله آن فوائد میتوان به طول عمر بالا، مصرف انرژی پایین و قابلیت تلفیق شدن با دیگر متریالهای تابلوسازی و حروف های برجسته اشاره کرد. به عنوان مثال مواردی مانندتلفیق حروف برجسته چنلیوم در زمینه کامپوزیت یا چوب ترمووودیک نمونه تابلوسازی چلنیوم مدرن و جدید محسوب می شود.

تابلوسازی مغازه با چوب

اگر به دنبال ساختتابلو مغازه مدرن هستید یکی از انتخاب هایی که پیش روی شما است تابلوسازی مغازه چوبی از جنس ترمووودیا سایر الوارهای با کیفیت است. ساخت تابلو چوبی مدرن جذابیت و زیباییخاصی به سردر مغازه می بخشد. تابلوسازی مغازه برجسته با چوب تقریباهمه ی افراد با سلایق مختلف را جذب کرده و علاقه مند به بازدید از فضای داخلیمغازه می کند.

تنها موردی کهبرای تابلوسازی مغازه چوبی باید در نظر بگیرید جنس چوب است. برای ساختتابلو سر در مغازه چوبی باید از چوب های ضد آب استفاده نمود.

تابلوسازی فلکسی

ساخت تابلو فلکسی ازقدیمی ترین انواع تابلو سر در مغازه ها به شمار می رود. در واقع بعد از بنرها ایننوع تابلو به کمک نور پردازی مورد استفاده فراوان قرار گرفت. تابلو فلکسی باتوجه به نور دهی بالا در شغل هایی با شرایط متوسط جایگاه خوبی پیدا نمود. همچنیناز مزایای تابلوسازی فلکسی مقاومت و استحکام بالای آن در شرایط آب وهوایی مختلف است. همچنین امکان تعویض رویه تابلو فلکسی موجب مقرون بهصرفه شدن این نوع از تابلوها برای اصناف مختلف شده است.

ساخت تابلو مغازه نئون

تابلوسازی نئون بهدو صورت نئون پلاستیک و ساخت تابلو مغازه نئون شیشه دسته بندی می شود.در واقع تابلوسازی نئون فروشگاه از اولین نمونه های تابلو حروفبرجسته به شمار می آیند. استفاده از این نوع تابلوها درخشش و زیبایی زیادی بههمراه خود دارند.

ساخت تابلو کامپوزیت

بهترین انتخاب برایساخت تابلوی تبلیغاتی، کامپوزیت است. تابلو کامپوزیت در واقع بهتابلوهایی اطلاق می شود که جنس پنل آنها از کامپوزیت ساخته شده است. روی آن نیزحروف برجسته یا طرح های برجسته متفاوت به کار برده می شوند. اگر به دنبال ساختتابلو مغازه ارزان هستید یکی از گزینه هایی که می توانید انتخاب کنید تابلوسازیکامپوزیت است.

تابلو مغازه استیل

ساخت تابلوهایتبلیغاتی استیل در واقع حروف برجسته استیل دارند. تابلو استیل برایشغل هایی که جنبه تشریفاتی دارند پیشنهاد بهتری است. تنوع رنگ در تابلو استیل یکیاز مزایای این نوع تابلوها است. ساخت تابلو مغازه استیل در انواع متفاوتی مانندتابلو استیل رینگی، تابلو استیل و نئون تابلو، استیل پانچی و غیره ساخته می شوند.

ساخت تابلو مغازه لاس وگاسی

تابلو لاسوگاسی درواقع معرف سبک مغاره های شهر لاس وگاس آمریکاست. مغاره های این شهر به نورپردازیهای زیبا و جذاب مشهور هستند. در ساخت تابلو لاس وگاسی از انواع لامپهای نئون، فلامنتی و یا لامپ گرد رنگی استفاده می شود.

ساخت تابلو ال ای دی ثابت و روان

تابلو ال ای دیتبلیغاتی به دو صورت ثابت و روان طراحی و ساخته می شوند. در ساختتابلو ال ای دی روان تعداد زیادی ال ای دی در داخل قاب فلزی قرار میگیرند. برنامه ریزی و نمایش متن در تابلو روان مغازه با استفاده ازکنترلر و کامپیوتر انجام می شود. تابلو ال ای دی ثابت نیز در تابلو سازیبر تابلو پلکسی اجرا می شوند. سپس دور تا دور طرح یا نوشته به جاگذارییا نصب ال ای دی پرداخته می شود.

خدمات تابلوسازی، تعمیر تابلو مغازه و جابجایی تابلو مغازه

با توجه بهاهمیت تابلوسازی طبعا خدماتی مانند تعمیر تابلو مغازه یا جابجاییتابلو مغازه نیز همیشه مورد درخواست خواهد بود. با توجه به تنوعانواع تابلو مغازه جدید نیاز به تخصص افراد در زمینه ساخت، تعمیرتابلو مغازه و یا جابجایی تابلو مغازه می باشد. اقداماتینظیر طراحی تابلو مغازه و اجرا باید توسط تیم حرفه ای انجام شود تا هماز نظر جذب مشتری و هم از نظر طول عمر برای صاحبان مشاغل سود آور باشند. تیم هومسرویز با کادری مجرب آماده ارائه خدمات در این زمینه با بالاترین کیفیت و تابلومغازه ارزان قیمت هستند.

هزینه ساخت تابلو مغازه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تابلوسازی به موارد متعددی بستگی دارد. قیمتطراحی تابلو از قیمت ساخت تابلو جداست. قیمت تابلو سازی بهروش های متفاوت و بر اساس متریال های به کار رفته در آن تعیین می شود. قیمت تابلوسازیمغازه به صورت کاملا محسوسی با فروش و بازاریابی مغازه ارتباط مستقیم دارد. بهعبارت دیگر هر چقدر بودجه بیشتری را به عنوان هزینه تابلوسازی اختصاصدهید در نهایت مخاطب بیشتری را به خود جذب خواهید نمود و این یعنی بازاریابی موفق.

از جمله هزینه هایثابتی که در قیمت نصب تابلو مغازه دخیل هستند می توان به هزینهآهن کشی و سیم کشی تابلو اشاره نمود. اما در کل باید یک ارتباط منطقی بین قیمتتابلوسازی و نوع اهمیت شغل برقرار باشد. در کل می توان به این صورت گروه بندیکرد که تابلوهای فلکسی در گروه ارزان ترین تابلو مغازه یا تابلومغازه ارزان قیمت دسته بندی می شوند. تابلوهای کامپوزیت و تابلوسازیچلنیوم در رده گروهای متوسط هستند، که برای مشاغل با اهمیت متوسط پیشنهاد میشوند. اما قیمت تابلوی ترمووود یا قیمت تابلو لاس وگاسی، قیمتساخت تابلو استیل و تابلوی تیتانیومی در رده تابلوهای گران و بسیار باارزش قرار می گیرند. این موارد برای ساخت تابلو فروشگاه های خاص پیشنهادمی شود و قطعا به صرفه برای تمام گروه های شغلی نیستند.

انواع تابلو سازی و سفارش ساخت تابلو مغازه با کمک از متخصصین هومسرویز

تابلو سازی هومسرویز شامل ارائه خدمات ساخت انواع تابلو، ساخت تابلو مغازه تبلیغاتی، تعمیراتتابلو مغازه و جابجایی تابلو بر اساس سلیقه و میزان بودجه مد نظر کارفرما میباشد. در صورت نیاز به خدمات تابلوسازی مغازه تنها کافیست به صورت کاملا رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاوره و ارائه قیمتطراحی و ساخت تابلوی مغازه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییمتا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تابلوسازی و همچنین ارایه خدمات تابلوسازی مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تابلوسازی

تابلوسازی مغازه

ساخت تابلو مغازه چلنیوم با حروف برجسته

ساخت تابلو ترموود و استیل

ستخت تابلو لوکس لاس وگاسی

ساخت تابلو روان و ثابت ال ای دی

تعمیرات تابلو مغازه

جابجایی تابلو مغازه

طراحی و ساخت انواع تابلو سر درمغازه و فروشگاه

نظرات کاربران

profile picture
آقای ابراهیمی

همه جوره راضی بودم عالی بود دستتون درد نکنه

profile picture
حامد احمدی

بسیار تشکر میکنم از اقای کرمی کار زیبا و قشنگی برای ما ساختند ممنونم

شرایط ساخت تابلو سردر مغازه و ساخت تابلو فروشگاه

این سرویس شامل ساخت تابلوی سر در مغازه، جابجایی تابلوی مغازه، طراحی تابلو مغازه، نصب تابلوی مغازه و تعمیر تابلو می شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده، نمونه کارهای تابلوها را به مشتری ارائه نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به ساخت تابلوی مغازه نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

design-shop-windows
ساخت دکور و ویترین مغازه
قیمت از 3,000,000 الی 12,000,000 تومان
repairing-electric-shutters
نصب و تعمیر کرکره برقی
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
party-designer
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,500,000 الی 4,700,000 تومان
glass-mirror
شیشه بری و آینه
قیمت از 700,000 الی 2,500,000 تومان