طراحی و دیزاین مجالس
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
تزئینات و طراحی مجالس

طراحی و دیزاین مجالس

از 1228 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و دیزاین مجالس در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 الی 200,000 تومان

متوسط قیمت3,500,000 تومانکمینه قیمت3,500,000 تومانبیشینه قیمت6,000,000 تومان

آنچه درباره طراحی و دیزاین مجالس خواهید خواند

  • خدمات تزیینات و دیزاین جشن تولد در خانه
  • دیزاین و طراحی مهمانی
  • تزئینات مهمانی برای جشن تولد در خانه
  • برگزاری افتتاحیه و اجرای تزئینات
  • دیزاین مجالس ترحیم و ختم
  • ترئینات جشن تولد در خانه ( دیزاین مهمانی تولد)
  • تزیین جشن تولد در خانه از چه مواردی تشکیل می شود؟
  • هزینه دیزاین مجالس و تزئینات مراسم به چه مواردیبستگی دارد؟
  • تزئیتات و طراحی جشن، مجالس و مهمانی با موسساتطراحی و دیزاین مراسم هوم سرویز

خدمات تزیینات و دیزاین جشن تولد در خانه

تزیینات مجالس و طراحی جشن بسیار با اهمیت هستند. در کناربرگزار کردن مهمانی های باشکوه همواره نگرانی های از بابت طراحی دکورمهمانی، سفره آرایی، میوه آرایی و تزیین جشن ها نیز وجود دارد. برنامهریزی جشن و خدمات تزئینات و دیزاین مهمانی ها در واقع تکمیل کننده ی شکوه یک مجلسهستند. تفاوتی ندارد که به دنبال دیزاین تولد، دیزاین مجالسعروسی، طراحی و دیزاین سفره عقد و یا حتی دیزاین مجالسختم باشید. مهم این است که بتوانید حال و هوای مکان مورد نظر واسباب پذیرایی را بر طبق موضوع مهمانی به بهترین نحو ممکن به نمایشبگذارید. در ادامه به معرفی انواع روشهای دیزاین جشن و طراحی جشن و همچنین عوامل موثر بر قیمت دیزاینمجالس و طراحی تم جشن مورد نظر خواهیم پرداخت.

دیزاین و طراحی مهمانی

آن‌چه دیزاین و طراحی مهمانی و مجالس بر آن تمرکز دارند،دکوراسیون، سبک و زیبایی شناسی مهمانی است. این بدان معناست که ابتدا باید چشم‌اندازمهمانی خود را تصور کنید و بدانید چه در نظر دارید. سپس همه‌ی جزئیات را درتزیینات مجالس و طراحی جشن را به کار ببندید تا بتوانید به این چشم انداز دستیابید.

بسته به مهمانی که قرار است برگزار شود، جزئیات بصری متفاوتی خواهیمداشت. جشن عروسی، جشن تولد، میهمانی تعیین جنسیت کودک یا حتی رونمایی از محصولشرکت، نیازمند هماهنگی منحصر به فرد در رنگ، دعوت نامه‌ها، بخش‌های اصلی و مواردیاز این دست هستند. در حالی که برنامه ریزی برای مهمانی، چارچوب اصلی راتعیین می‌کند دیزاین و طراحی مهمانی بیشتر بر چشم‌انداز خلاقانه مهمانی تمرکزدارد. دیزاین و طراحی مهمانی موفقیت‌آمیز، هنر است. با این کار روحیه وفضای مکان را تغییر می‌دهید و تعامل مخاطبان را تسهیل می‌کنید.

تزئینات مهمانی برای جشن تولد در خانه

اگر تصمیم گرفته اید که منزل یا باغ شخصی خود را به جشن تولد در خانه اختصاص دهید. باید بدانید که صرفا تهیه غذا، خرید میوه و پذیرایی سادهپاسخگوی دنیای تجملاتی امروز نیست. درواقع یکی از مهمترین عواملی که می تواند درکنار کیفیت غذا و اسباب پذیرایی در نظر مهمانان بسیار جلوه گر باشد، خدماتتزئینات جشن تولد در خانه و طراحی مجالس در منزل است.نحوه تزیین دکور مجالس و مهمانی، میوه آرایی، تزئین میز باگل، سفره آرایی و دیزاین میز شام مهمانی یا درمواردی تزیین بادکنک تولد، اجرای تم تولد لاکچری، تزئینات کادو وغیره همه و همه تاثیر به سزایی بر زیبایی مهمانی مورد نظر خواهند داشت. البته طراحی مهمونی تنهامحدود به جشن نمی شود بلکه مواردی مانند تزئین سفره شب یلدا، تزئین سفره هفتسین، تزئینات کادو و غیره نیز جزو طراحی دکور مجالس ومهمانی ها است.

تاثیر میزآرایی در تزئینات مجالس و جشن تولد در خانه

میزآرایی یکی از مهمترین قسمت ها در مهمانی و مجالس امروزی است. درواقع هر اندازه که غذای شما خوشمزه باشد اما اگر تزیینات میزشام و دیزاین غذا برای مهمانی زیبا نباشد، در نظر مهمانان آنچنانکه باید، جلوه نخواهد داشت. بنابراین قبل از هر گونه اقدامات در راستایتدارک دیزاین مجالس عروسی، دیزاین تولد و مهمانی ها، بایدبه فکر میزآرایی و تزیین میز شام باشید.. میز آرایی باید با توجه به تعداد مهمانانو نوع غذاهای سرو شده انجام شود. البته میز آرایی می تواند با گل آرایی و شمعآرایی ادغام شوند تا در چشم میهمانان بسیار زیباتر و جذاب تر به نظر بیایند. اینخدمات در خدمات تزئینات و طراحی جشن توسط متخصصین و طراحان ارائه می شوند. در ادامه مراسماتی که بیشتر نیازبه طراحی مجالس، تزیینات و دیزاین دارند را معرفی می کنیم.

برگزاری افتتاحیه و اجرای تزئینات

اگر شما به تازگی در صدد شروع یک فعالیت اقتصادی هستید یا می خواهیدشعبه جدیدی از فعالیتتان را افتتاح کنید، باید در پی اقدامات لازم برگزاری مراسمافتتاحیه باشید. تزئینات افتتاحیه مغازه یکی از ابتدایی ترین والبته موثرترین راهها در جهت معرفی بهتر در بازار رقابتی خواهد بود. برای یک موسسهدر هر صنفی مانند شرکت، سالن زیبایی، فروشگاه ها و غیره برگزاری مراسم افتتاحیهو تزئینات افتتاحیه فروشگاه حکم تبلیغات موثر را دارد.

و ایده برای افتتاحیه مغازه در نگاه اول باید جذاب و حرفه ایباشد. هرچه این موضوعات بیشتر رعایت شوند، قطعا تاثیر بهتری خدمات تزئین وطراحی سالن در ذهن بیننده دارد. دکور مهمانی و دیزاین مراسمافتتاحیه باید بر اساس نوع کسب و کار و نوع کلاس کاری شغل مورد نظر کاملاحرفه ای برگزار شود، تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

دیزاین مجالس ترحیم و ختم

مطمعنا مراسم ترحیم با تمام بار غمگین خود نیز باید در شان صاحباناعضا و متوفی برگزار شود. دیزاین مراسم ترحیم در تمام مراحل بزرگداشتمرحوم یا مرحومه در نظر مهمانان می آید. اقداماتی مانند تزیینحلوا، تدارکات گل آرایی،میوه آرایی،تزئین میز با گل، تزیین خرما وپذیرایی همه و همه در راستای طراحی و دیزاین مراسم ختم هستند. درگذشتهتمام این اقدامات توسط خانواده های دور و نزدیک انجام می شد اما با شرایط کنونی میتوان اقدامات مربوط تزیینات و دیزاین مجالس ختم را به موسساتتشریفات سپرد.

ترئینات جشن تولد در خانه ( دیزاین مهمانی تولد)

یکی از مرسوم ترین مهمانی ها برای تحکیم روابط و ابرازعشق برگزاری جشن تولد است. تفاوتی ندارد در پی برگزاری وتدارکات تزئینات جشن تولد بزرگسال باشید یا در حال تدارک و دیزاینتولدکودک دلبندتان، در هر دو این موارد تهیه تمام تدارکات به تنهایی قابلانجام نیست. اقداماتی مانند سفارش کیک، طراحی تم تولد، بادکنکآرایی و غیره همه از مواردی هستند که می توانند زیبایی و جذابیت مجلس شما راچندین برابر کنند.

تزیین جشن تولد در خانه از چه مواردی تشکیل می شود؟

ایده های مختلفی جهت تزیین منزل برای جشن تولد وجود دارد.که هرکدام بر اساس سلیقه برگزار کننده جشن تولد انتخاب می شود. جالب استبدانید اجرای تم مجالس و تزیین جشن تولد جهتبرگزاری جشن تولد در خانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. جنسیت فردی کهجشن برای او برگزار می شود. سن فرد و افرادی که به مهمانی دعوت هستند همه و همه براجرای تم انتخابی شما و تزئینات جشن تولد موثر هستند. همچنین مکانی کهشما در نظر گرفته اید نیز باید مناسب اجرای تم مجالس باشد. ایده های متنوعزیادی جهت تزیینات خانه برای جشن تولد وجود دارد. از مرسوم ترین اقداماتبرای تزئینات مجالس تولد، بادکنک آرایی و تزئینات بادکنکاست. این مورد برای همه رنج های سنی و جنسیت ایده جذاب و شیکی محسوب می شود.

ایده های تزئینات مجالس تولد دیگری ماننداستفاده از گلهای طبیعی یا مصنوعی، شمع آرایی، استفاده از ریسه ها واستیکرها و البته استندهای عکاسی و فیلم برداری در اشکال متنوع برای هر چه زیباترشدن دیزاین مهمانی و تزیینات مجالس تولد وجود دارد. کهبکارگیری هر کدام از آنها قطعاً تاثیر زیادی در زیبایی و شکوه و خاطرانگیز شدن جشنتولدتان به همراه خواهد داشت.

تم تولد دخترانه

برای انتخاب تم تولد دخترانه، بهتر است در نگاه اول، به سن و سالشخص مورد نظر توجه کنید. قطعا انتخاب تم تولد کودکانه با تم تولددخترانه بزرگسال متفاوت است. در گام بعدی، سعی کنید علایق فرد مورد نظر را مد نظرقرار دهید. هرچه برگزار کننده جشن تولد با شخصیت‌های موردعلاقه و سلیقهشخصی فرد مورد نظر آشنایی داشته باشد در انتخاب تم تولد و دیزاین مهمانیو تزیین میز تولد موفق‌تر خواهد بود. برای انتخاب تمتولد زنانه و تزیین تولد بزرگسالان، شغل شخص یا رشته تحصیلی او، شخصیت‌هایکارتونی و انیمیشنی مورد علاقه او را در نظر بگیرید. انتخاب تم تولد برای دخترخانمهای کوچک، کمی ساده ‌تر است. با درنظر گرفتن شخصیت کارتون‌های موردعلاقه کودک و یارنگ‌ موردعلاقه او می توانید انتخاب بسیار خوبی داشته باشید.

تم تولد پسرانه

با توجه به سرشت و علایق پسر بچه ها، انتخاب تم تولدپسرانه کمی سخت تر می شود. طبیعت آنها بیشتر دنبال شخصیت های قویو جنگجو است. در ارتباط با انتخاب تم تولد مردانه نیز بیشتر باید بهدنبال سادگی و لوکس بودن تم باشید. در انتخاب تم تولد مردانه و تزیین تولدبزرگسالان باید در سلیقه فرد مورد نظر کنکاش کنید. اما بیشترین چیزی که طیتجربه ثابت شده است این است که نباید از تنوع رنگی زیاد در تم تولد مردانه استفادهکنید. یک تم لایت با نور پردازی بسیار ملایم و تزیین میز تولد ساده میتواند بهترین انتخاب باشد.

هزینه دیزاین مجالس و تزئینات مراسم به چه مواردیبستگی دارد؟

قیمت تزئینات جشن تولد در خانه، طراحی و دیزاین سفره عقد و نامزدی و حتی تزئیناتمراسم عروسی به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول نوع جشن است. قیمتطراحی مجالس مختصر مانند مجالس تولد با قیمت طراحی مجلس عروسی قطعایکسان نخواهد بود. همانطور که پیش تر نیز توضیح دادیم خدمات ترئیناتمجالس از عوامل متعددی تشکیل شده است که اعمال هرکدام از آنها مانندمیزآرایی، طراحی استند، گل آرایی و غیره هزینه ی جداگانه ای دارند. به طورکل قیمت دیزاین تولد به نوع تم مورد نظر و خدمات جانبی بستگیدارد. قیمت دیزاین و طراحی مجالس و موارد این چنینی به صورت توافقیبرآورد می شود.

تزئیتات و طراحی جشن، مجالس و مهمانی با موسساتطراحی و دیزاین مراسم هوم سرویز

سخن آخر اینکه نیاز نیست بار تمام مسئولیت ها را به تنهایی به دوشبکشید. می توانید دیزاین مجالس و مراسم هایی مانند بلهبرون، مراسم عقد، نامزدی و حتی دیزاین و طراحی مجلسعروسی و غیره را به کمک ما به بهترین نحو ممکن به سرانجام برسانید. جهتدریافت خدمات و بررسی هزینه ها می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت باشما تماس خواهند گرفت و توضیحات لارم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی و دیزاین مجالس و همچنین ارایه خدمات طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر, تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر, چاپ بنر فوری, خدمات آشپزی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی و دیزاین مجالس

طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه

طراحی دکور و دیزاین باغ عروس و تزئینات مراسم عروسی

تزئین باغ عروس برای مراسم عروسی، عقد و تولد

خدمات میوه آرایی، بادکنک آرایی، طراحی استند و طراحی تم تولد

تزئینات افتتاحیه فروشگاه، مغازه ...

تزئینات خانه برای برگزاری مهمانی های حصوصی و رسمی

گل آرایی ورودی، گل آرایی سالن، گل آرایی میز شام و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط دیزاین مجالس عروسی، عقد و نامزدی و تزئینات جشن تولد

ارایه خدمات دیزاین مجالس و مهمانی ها، جشن ها و ... شامل تزئینات مخصوص مهمانی، گل آرایی، بادکنک آرایی، میوه آرایی، تزئینات کادو، دکور مهمانی، اجرای تم مهمانی و مجالس، برگزاری افتتاحیه و رویدادها می شود.

پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری محترم، کارشناسان خبره با شما تماس گرفته و در خصوص نحوه انجام کار و ارایه نمونه کارها با شما هماهنگی خواهند نمود.

ارایه سرویس بسته به انتخاب و بودجه مشتری می تواند شامل موارد مختلف شود.

در صورت درخواست مشتری تهیه و خرید اقلام خوراکی نظیر کاپ کیک ها، پاپس، و کیک خوراکی و ... می تواند توسط همیار انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 500,000 الی 600,000 تومان
سفارش آنلاین گل
سفارش آنلاین گل
قیمت از 100,000 الی 7,000,000 تومان
چاپ بنر تسلیت و تبریک
چاپ بنر تسلیت و تبریک
قیمت از 220,000 الی 500,000 تومان
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
قیمت از 100,000 الی 7,000,000 تومان