طراحی و دیزاین مجالس
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
تزئینات و طراحی مجالس

طراحی و دیزاین مجالس

از 1228 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و دیزاین مجالس در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 الی 200,000 تومان

متوسط قیمت3,200,000 تومانکمینه قیمت3,200,000 تومانبیشینه قیمت4,100,000 تومان

آنچه درباره طراحی و دیزاین مجالس خواهید خواند

  • خدمات تزیینات و دیزاین جشن تولد در خانه
  • دیزاین و طراحی مهمانی
  • تزئینات مهمانی برای جشن تولد در خانه
  • برگزاری افتتاحیه و اجرای تزئینات
  • دیزاین مجالس ترحیم و ختم
  • ترئینات جشن تولد در خانه ( دیزاین مهمانی تولد)
  • تزیین جشن تولد در خانه از چه مواردی تشکیل می شود؟
  • هزینه دیزاین مجالس و تزئینات مراسم به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تزئینات و طراحی جشن، مجالس و مهمانی با موسسات طراحی و دیزاین مراسم هوم سرویز

خدمات تزیینات و دیزاین جشن تولد در خانه

تزیینات مجالس و طراحی جشن بسیار با اهمیت هستند. در کنار برگزار کردن مهمانی های باشکوه همواره نگرانی های از بابت طراحی دکور مهمانی، سفره آرایی، میوه آرایی و تزیین جشن ها نیز وجود دارد. برنامه ریزی جشن و خدمات تزئینات و دیزاین مهمانی ها در واقع تکمیل کننده ی شکوه یک مجلس هستند. تفاوتی ندارد که به دنبال دیزاین تولد، دیزاین مجالس عروسی، طراحی و دیزاین سفره عقد و یا حتی دیزاین مجالس ختم باشید. مهم این است که بتوانید حال و هوای مکان مورد نظر و اسباب پذیرایی را بر طبق موضوع مهمانی به بهترین نحو ممکن به نمایش بگذارید. در ادامه به معرفی انواع روش های دیزاین جشن و طراحی جشن و همچنین عوامل موثر بر قیمت دیزاین مجالس و طراحی تم جشن مورد نظر خواهیم پرداخت.

دیزاین و طراحی مهمانی

آن‌چه دیزاین و طراحی مهمانی و مجالس بر آن تمرکز دارند، دکوراسیون، سبک و زیبایی شناسی مهمانی است. این بدان معناست که ابتدا باید چشم‌انداز مهمانی خود را تصور کنید و بدانید چه در نظر دارید. سپس همه‌ی جزئیات را در تزیینات مجالس و طراحی جشن را به کار ببندید تا بتوانید به این چشم انداز دست یابید.

بسته به مهمانی که قرار است برگزار شود، جزئیات بصری متفاوتی خواهیم داشت. جشن عروسی، جشن تولد، میهمانی تعیین جنسیت کودک یا حتی رونمایی از محصول شرکت، نیازمند هماهنگی منحصر به فرد در رنگ، دعوت نامه‌ها، بخش‌های اصلی و مواردی از این دست هستند. در حالی که برنامه ریزی برای مهمانی، چارچوب اصلی را تعیین می‌کند دیزاین و طراحی مهمانی بیشتر بر چشم‌انداز خلاقانه مهمانی تمرکز دارد. دیزاین و طراحی مهمانی موفقیت‌آمیز، هنر است. با این کار روحیه و فضای مکان را تغییر می‌دهید و تعامل مخاطبان را تسهیل می‌کنید.

تزئینات مهمانی برای جشن تولد در خانه

اگر تصمیم گرفته اید که منزل یا باغ شخصی خود را به جشن تولد در خانه اختصاص دهید. باید بدانید که صرفا تهیه غذا، خرید میوه و پذیرایی ساده پاسخگوی دنیای تجملاتی امروز نیست. درواقع یکی از مهمترین عواملی که می تواند در کنار کیفیت غذا و اسباب پذیرایی در نظر مهمانان بسیار جلوه گر باشد، خدمات تزئینات جشن تولد در خانه و طراحی مجالس در منزل است. نحوه تزیین دکور مجالس و مهمانی، میوه آرایی، تزئین میز با گل، سفره آرایی و دیزاین میز شام مهمانی یا در مواردی تزیین بادکنک تولد، اجرای تم تولد لاکچری، تزئینات کادو و غیره همه و همه تاثیر به سزایی بر زیبایی مهمانی مورد نظر خواهند داشت. البته طراحی مهمونی تنها محدود به جشن نمی شود بلکه مواردی مانند تزئین سفره شب یلدا، تزئین سفره هفت سین، تزئینات کادو و غیره نیز جزو طراحی دکور مجالس و مهمانی ها است.

تاثیر میزآرایی در تزئینات مجالس و جشن تولد در خانه

میزآرایی یکی از مهمترین قسمت ها در مهمانی و مجالس امروزی است. در واقع هر اندازه که غذای شما خوشمزه باشد اما اگر تزیینات میز شام و دیزاین غذا برای مهمانی زیبا نباشد، در نظر مهمانان آنچنان که باید، جلوه نخواهد داشت. بنابراین قبل از هر گونه اقدامات در راستای تدارک دیزاین مجالس عروسی، دیزاین تولد و مهمانی ها، باید به فکر میزآرایی و تزیین میز شام باشید.. میز آرایی باید با توجه به تعداد مهمانان و نوع غذاهای سرو شده انجام شود. البته میز آرایی می تواند با گل آرایی و شمع آرایی ادغام شوند تا در چشم میهمانان بسیار زیباتر و جذاب تر به نظر بیایند. این خدمات در خدمات تزئینات و طراحی جشن توسط متخصصین و طراحان ارائه می شوند. در ادامه مراسماتی که بیشتر نیاز به طراحی مجالس، تزیینات و دیزاین دارند را معرفی می کنیم.

برگزاری افتتاحیه و اجرای تزئینات

اگر شما به تازگی در صدد شروع یک فعالیت اقتصادی هستید یا می خواهید شعبه جدیدی از فعالیتتان را افتتاح کنید، باید در پی اقدامات لازم برگزاری مراسم افتتاحیه باشید. تزئینات افتتاحیه مغازه یکی از ابتدایی ترین و البته موثرترین راهها در جهت معرفی بهتر در بازار رقابتی خواهد بود. برای یک موسسه در هر صنفی مانند شرکت، سالن زیبایی، فروشگاه ها و غیره برگزاری مراسم افتتاحیه و تزئینات افتتاحیه فروشگاه حکم تبلیغات موثر را دارد.

و ایده برای افتتاحیه مغازه در نگاه اول باید جذاب و حرفه ای باشد. هرچه این موضوعات بیشتر رعایت شوند، قطعا تاثیر بهتری خدمات تزئین و طراحی سالن در ذهن بیننده دارد. دکور مهمانی و دیزاین مراسم افتتاحیه باید بر اساس نوع کسب و کار و نوع کلاس کاری شغل مورد نظر کاملا حرفه ای برگزار شود، تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

دیزاین مجالس ترحیم و ختم

مطمعنا مراسم ترحیم با تمام بار غمگین خود نیز باید در شان صاحبان اعضا و متوفی برگزار شود. دیزاین مراسم ترحیم در تمام مراحل بزرگداشت مرحوم یا مرحومه در نظر مهمانان می آید. اقداماتی مانند تزیین حلوا، تدارکات گل آرایی،میوه آرایی،تزئین میز با گل، تزیین خرما و پذیرایی همه و همه در راستای طراحی و دیزاین مراسم ختم هستند. درگذشته تمام این اقدامات توسط خانواده های دور و نزدیک انجام می شد اما با شرایط کنونی می توان اقدامات مربوط تزیینات و دیزاین مجالس ختم را به موسسات تشریفات سپرد.

ترئینات جشن تولد در خانه ( دیزاین مهمانی تولد)

یکی از مرسوم ترین مهمانی ها برای تحکیم روابط و ابراز عشق برگزاری جشن تولد است. تفاوتی ندارد در پی برگزاری و تدارکات تزئینات جشن تولد بزرگسال باشید یا در حال تدارک و دیزاین تولدکودک دلبندتان، در هر دو این موارد تهیه تمام تدارکات به تنهایی قابل انجام نیست. اقداماتی مانند سفارش کیک، طراحی تم تولد، بادکنک آرایی و غیره همه از مواردی هستند که می توانند زیبایی و جذابیت مجلس شما را چندین برابر کنند.

تزیین جشن تولد در خانه از چه مواردی تشکیل می شود؟

ایده های مختلفی جهت تزیین منزل برای جشن تولد وجود دارد. که هرکدام بر اساس سلیقه برگزار کننده جشن تولد انتخاب می شود. جالب است بدانید اجرای تم مجالس و تزیین جشن تولد جهت برگزاری جشن تولد در خانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. جنسیت فردی که جشن برای او برگزار می شود. سن فرد و افرادی که به مهمانی دعوت هستند همه و همه بر اجرای تم انتخابی شما و تزئینات جشن تولد موثر هستند. همچنین مکانی که شما در نظر گرفته اید نیز باید مناسب اجرای تم مجالس باشد. ایده های متنوع زیادی جهت تزیینات خانه برای جشن تولد وجود دارد. از مرسوم ترین اقدامات برای تزئینات مجالس تولد، بادکنک آرایی و تزئینات بادکنک است. این مورد برای همه رنج های سنی و جنسیت ایده جذاب و شیکی محسوب می شود.

ایده های تزئینات مجالس تولد دیگری مانند استفاده از گلهای طبیعی یا مصنوعی، شمع آرایی، استفاده از ریسه ها و استیکرها و البته استندهای عکاسی و فیلم برداری در اشکال متنوع برای هر چه زیباتر شدن دیزاین مهمانی و تزیینات مجالس تولد وجود دارد. که بکارگیری هر کدام از آنها قطعاً تاثیر زیادی در زیبایی و شکوه و خاطرانگیز شدن جشن تولدتان به همراه خواهد داشت.

تم تولد دخترانه

برای انتخاب تم تولد دخترانه، بهتر است در نگاه اول، به سن و سال شخص مورد نظر توجه کنید. قطعا انتخاب تم تولد کودکانه با تم تولد دخترانه بزرگسال متفاوت است. در گام بعدی، سعی کنید علایق فرد مورد نظر را مد نظر قرار دهید. هرچه برگزار کننده جشن تولد با شخصیت‌های موردعلاقه و سلیقه شخصی فرد مورد نظر آشنایی داشته باشد در انتخاب تم تولد و دیزاین مهمانی و تزیین میز تولد موفق‌تر خواهد بود. برای انتخاب تم تولد زنانه و تزیین تولد بزرگسالان، شغل شخص یا رشته تحصیلی او، شخصیت‌های کارتونی و انیمیشنی مورد علاقه او را در نظر بگیرید. انتخاب تم تولد برای دخترخانم های کوچک، کمی ساده ‌تر است. با درنظر گرفتن شخصیت کارتون‌های موردعلاقه کودک و یا رنگ‌ موردعلاقه او می توانید انتخاب بسیار خوبی داشته باشید.

تم تولد پسرانه

با توجه به سرشت و علایق پسر بچه ها، انتخاب تم تولد پسرانه کمی سخت تر می شود. طبیعت آنها بیشتر دنبال شخصیت های قوی و جنگجو است. در ارتباط با انتخاب تم تولد مردانه نیز بیشتر باید به دنبال سادگی و لوکس بودن تم باشید. در انتخاب تم تولد مردانه و تزیین تولد بزرگسالان باید در سلیقه فرد مورد نظر کنکاش کنید. اما بیشترین چیزی که طی تجربه ثابت شده است این است که نباید از تنوع رنگی زیاد در تم تولد مردانه استفاده کنید. یک تم لایت با نور پردازی بسیار ملایم و تزیین میز تولد ساده می تواند بهترین انتخاب باشد.

هزینه دیزاین مجالس و تزئینات مراسم به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تزئینات جشن تولد در خانه، طراحی و دیزاین سفره عقد و نامزدی و حتی تزئینات مراسم عروسی به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول نوع جشن است. قیمت طراحی مجالس مختصر مانند مجالس تولد با قیمت طراحی مجلس عروسی قطعا یکسان نخواهد بود. همانطور که پیش تر نیز توضیح دادیم خدمات ترئینات مجالس از عوامل متعددی تشکیل شده است که اعمال هرکدام از آنها مانند میزآرایی، طراحی استند، گل آرایی و غیره هزینه ی جداگانه ای دارند. به طور کل قیمت دیزاین تولد به نوع تم مورد نظر و خدمات جانبی بستگی دارد. قیمت دیزاین و طراحی مجالس و موارد این چنینی به صورت توافقی برآورد می شود.

تزئینات و طراحی جشن، مجالس و مهمانی با موسسات طراحی و دیزاین مراسم هوم سرویز

سخن آخر اینکه نیاز نیست بار تمام مسئولیت ها را به تنهایی به دوش بکشید. می توانید دیزاین مجالس و مراسم هایی مانند بله برون، مراسم عقد، نامزدی و حتی دیزاین و طراحی مجلس عروسی و غیره را به کمک ما به بهترین نحو ممکن به سرانجام برسانید. جهت دریافت خدمات و بررسی هزینه ها می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لارم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی و دیزاین مجالس و همچنین ارایه خدمات طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر, تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر, چاپ بنر فوری, خدمات آشپزی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی و دیزاین مجالس

طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه

طراحی دکور و دیزاین باغ عروس و تزئینات مراسم عروسی

تزئین باغ عروس برای مراسم عروسی، عقد و تولد

خدمات میوه آرایی، بادکنک آرایی، طراحی استند و طراحی تم تولد

تزئینات افتتاحیه فروشگاه، مغازه ...

تزئینات خانه برای برگزاری مهمانی های حصوصی و رسمی

گل آرایی ورودی، گل آرایی سالن، گل آرایی میز شام

نظرات کاربران

profile picture
مهدی براتی
3 هفته پیش |همیار علی آخرتی

من به صورت مداوم از هوم سرویز نیرو میگیرم. آقای آخرتی از لحاظ تمیزی و اخلاق و برخورد بسیار عالی بودن. هم از ایشون هم از پشتیبانی هوم سرویز ممنونم.

profile picture
صدیقه محمدیاری
3 هفته پیش |همیار لیلا گنجی

همیار منتخب بنده هستن ایشون واقعا کارشون رو عالی و بی نتقص انجام دادن بسیار خانم مودب و با نزاکتی بودن.

profile picture
موسسه بیات رایان

کاملا راضی هستیم از خانم سلیمی هر هفته میان ایشون واقعا درجه یک و مرتب هستن. ممنونم از هوم سرویز به خاطر نیروهای کاربلد🙏

profile picture
آرزو کلانتری

عالی من که راضی بودم با اینکه فرز هستن منتها تمیز کار میکنن و به حرف گوش میدن

شرایط دیزاین مجالس عروسی، عقد و نامزدی و تزئینات جشن تولد

ارایه خدمات دیزاین مجالس و مهمانی ها، جشن ها و ... شامل تزئینات مخصوص مهمانی، گل آرایی، بادکنک آرایی، میوه آرایی، تزئینات کادو، دکور مهمانی، اجرای تم مهمانی و مجالس، برگزاری افتتاحیه و رویدادها می شود.

پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری محترم، کارشناسان خبره با شما تماس گرفته و در خصوص نحوه انجام کار و ارایه نمونه کارها با شما هماهنگی خواهند نمود.

ارایه سرویس بسته به انتخاب و بودجه مشتری می تواند شامل موارد مختلف شود.

در صورت درخواست مشتری تهیه و خرید اقلام خوراکی نظیر کاپ کیک ها، پاپس، و کیک خوراکی و ... می تواند توسط همیار انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

reception-guests
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
flowers-online
سفارش آنلاین گل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
banner-print
چاپ بنر تسلیت و تبریک
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
party-photography
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
قیمت از 7,300,000 الی 7,300,000 تومان