تشریفات مجالس

تشریفات مجالس

از 1072 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تشریفات مجالس در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت برگزاری مجالس

توافقی

قیمت سرویس روزانه تشریفات

توافقی

قیمت نورپردازی و نورافشانی مراسم

توافقی

قیمت تهیه ظروف و میز و صندلی

توافقی

قیمت اجرای موسیقی زنده، دیجی، سنتی و موزیک

توافقی

قیمت کیترینگ، گریل بار و میز مزه

توافقی

قیمت عکاسی و فیلمبرداری

توافقی

قیمت گل آرایی و بادکنک آرایی

توافقی

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت9,600,000 تومان

تشریفات مجالس و مهمانی ها و تشریفات عروسی

برگزاری بی نقص هرنوع مراسمی، مستلزم برنامه ریزی دقیق می باشد. برگزاری خدمات مجالس و تشریفاتمجالس باید با برنامه ریزی دقیق و بر طبق نظر صاحبان مجالس انجام شوند.فارق از نوع مراسم که می تواند خدمات تشریفات مجالس عروسی، خدماتمجالس تولد، خدمات مجالس ترحیم و یا حتی برگزاری جشنهای خصوصی و غیره باشند، تمامی اقدامات باید توسط گروهی خبره و با تجربهانجام شوند. وابسته به نوع مراسم و همچنین توقع کارفرما خدمات تشریفاتمراسم می توانند از موارد جزئی شروع شده و تا استانداردهای جهانی ادامه پیداکنند.

مهمترین خصوصیت بارزو مهم برگزارکنندگان خدمات تشریفات مجالس و مهمانی ها، انعطاف پذیر بودن آنها است.به طور مثال برگزاری مجالس ساده و ازدواج آسان درکنار برگزاری تشریفات عروسی در حد اعلاء باید با توجه به نیاز والبته بودجه کارفرما برنامه ریزی و اجرا شوند. البته این کار از هنر برگزارکنندگان و موسسات تشریفات مجالس می باشد که متاسفانه خیلی ازموسسات با قانون تراشی های خاص خود نمی توانند همچنین توقعی را برآورده کنند. در ادامه توضیحاتی در ارتباط باانواع خدمات و همچنین عوامل موثر بر هزینه خدمات مهمانی هاو هزینه تشریفات مجالس خواهیم پرداخت.

تشریفات مجالس برای چه مراسمی استفاده می شود؟

تشریفات عروسی و لوکس هیچ حد و مرزی ندارند و برای مراسم رسمی و غیر رسمی به کار برده میشوند. انواع مراسمی که بیشتر برای خدمات تشریفات در آنها استفاده می شود عبارت انداز

 • خدمات تشریفات عروسی
 • خدمات تشریفات مجالس عقد
 • خدمات تشریفات مجالس خواستگاری
 • خدمات تشریفات مجالس بله برون
 • خدمات تشریفات مجالس حنابندان و نامزدی
 • تشریفات مراسم تولد کودک
 • خدمات تشریفات مجالس ختنه سوران
 • برگزاری مراسم ختم و یادبود
 • تشریفات برگزاری مهمانی و جشن های خصوصی وپارتی و...

بهترین موسسه تشریفات مجالس چه خصوصیاتی دارند؟

موسسات تشریفاتمجالس و خدمات مجالس باید دارای مدارک معتبر و تایید شده باشند. کارشناسان تشریفات مجالس خبره باید دقیقاخواسته های شما را اجابت کنند. برگزاری یک مراسم به معنای برنامه ریزی، کنترل ومدیریت مراسم است که از لحظه شروع عروسی، مهمانی یا هر مراسم دیگری تا خروجمهمانان از تالار یا باغ تالار و یا ... ادامه دارد. وظیفهبرگزاری مجالس و تشریفات مجالس بسیار سنگین است، این مراسم ها باید به گونه ای اجرا شوند که هیچکمبودی توسط میهمانان و میزبان احساس نشود. انجام اقدامات تشریفات مجالس به ویژه تشریفات عروسی برای افراد بی تجربه،تقریبا غیر ممکن و دور از ذهن است. از این رو کمک گیری از موسسه تشریفاتمجالس بهترین انتخاب پیش روی افراد است تا مقداری از حجم این مسئولیت از رویشانه های صاحبان مجلس برداشته شود.

البته باز هم تاکیدمی کنیم موسسه تشریفات مجالس معتبر و دارای مدارک تایید شده و نهصرفا افرادی که خود را این کاره نامیده اند و هیچ گونه رزومه مشخص و دقیق برایارائه ندارند. موسسات تشریفات مجالس می توانند صفرتا صد برگزاری تمامی مراسمات و جشن ها را بر عهده بگیرند و تمامی جزییاترا بر اساس خواسته و نیاز مشتری برنامه ریزی و اجرا کنند. انواع خدماتی که توسط موسسهتشریفات مجالس قابل ارائه هستند در ادامه توضیح داده می شوند.

خدمات تشریفات عروسی و تشریفات مراسم عقد

تشریفاتعروسی و مراسم عقد لاکچری، نیازمند مقدمه چینی و برنامه ریزی هایدقیق هستند. همه ی این موارد باید به دقت و مو به مو بررسی شده و کاملا بر اساس سلیقهعروس و داماد ارائه شوند. ارائه برنامه دقیق و کاملا حساب شده از روز عقد و عروسیبه صاحبان مجلس موجب می شود که استرس و نگرانی کمتری در زیباترین روز زندگیشانتجربه کنند. فقط کافیست بدانید که به افرادی مجرب و وارد به کار اطمینان کرده اید. خدمات مجالس عروسی، خدمات تشریفات مراسمعقد و نامزدی عموما شامل برگزاری مراسم عقد در فضای باز، ساعتحضورعروس و داماد در باغ و تالار عروسی،چیدمان سفره عقد و نامزدی، چیدمان میز و تدارکاتشام، تشریفات مجالس حنابندان و نامزدی، اجرای موسیقی زنده و دیجی وسنتی و غیره می باشد.

تشریفات عروسی ارزان چگونه است؟

مهمترین گزینه درارائه خدمات تشریفات مجالس عروسی برآورده کردن خواسته صاحبان مجلساست. این مورد که بتوان نهایت خواسته ی عروس و داماد و حتی خانواده هایشان را بامناسب ترین هزینه انجام داد، تنها به هنر مجریان موسسه تشریفات عروسی برمی گردد. البته واقع نگری نیز در این میان مطرح است. تشریفات عروسی ارزان بایدبر پایه توقعات منطقی باشد. نمی توان انتظار تمامی مواردو تشریفات لوکس عروسی را با عنوان تشریفات عروسی ارزان برآوردهکنید. اما می توانید بسیاری از هزینه های اضافی را حذف کنید و با برنامه ریزی صحیحو صرفه جویی در هزینه ها به موارد با اهمیت تر، ظاهر لوکس تری ببخشید!

در واقع ارائهخلاقیت و ارائه ایده برای جشن و مهمونی در کنار بودجه بندی درست موجب میشود که هدف نهایی برآورده شود. هدف نهایی چیزی نیست به جز رضایت میزبانان و مهمانها از کیفیت خدمات مجالس و تشریفات لوکس ارائه شده...

خدمات تشریفات عروسی

خدمات تشریفات عروسیشامل طیف وسیعی از خدمات می شود. تنوع خدمات موجب می شود تا عروس و داماد انتخابهای بیشتری داشته باشند و بهترین ها را برای این شب استثنایی سفارش دهند. برخی ازخدمات در تشریفات عروسی رایج تر است و در اغلب موارد سفارش داده می شود. عمده ترینخدمات مجالس شامل این موارد هستند:

تشریفات مجالس :پذیرایی

یکی از اصلی ترینوظایف تشریفات عروسی ، پذیرایی کردن از مهمان های دعوت شده به تالار است. مهمان هابه احترام صاحب مجلس در جشن حضور پیدا کرده اند و حداقل کار اینست که به بهترینشکلی از مهمان ها پذیرایی شود. سرو غذا، دسرها و نوشیدنی ها در یک مجلس بزرگ اصلاکار سده ای نیست اما کارگر خدمات تشریفات به خوبی می داند چگونه این کار را انجامدهد.

تشریفات مجالس :خدماتفیلمبرداری

ثبت خاطرات بهترین شبزندگی هر فرد تنها به وسیله عکس ها و فیلم عروسی امکان پذیر است. تشریفات عروسی بامعرفی تیم فیلمبردار حرفه ای یکی از بزرگترین دغدغه های عروس و داماد را برطرف میکند.

تشریفات مجالس :موسیقی وخواننده در جشن عروسی

یکی دیگر از خدماتتشریفات عروسی، معرفی و استخدام بهترین تیم موزیسین و خواننده برای جشن است. تیمنوازنده همیشه تجهیزات کامل را به همراه می آورند و برای بهتر شدن جشن عروسی همهتلاش خود را انجام می دهند. حتی اگر همه موارد را رعایت کنید ولی تیم موزیک، حرفهای نباشد همه زحمت ها به هدر می رود.

تشریفات مجالس :کرایه میز وصندلی

انواع صندلی مبلی وساده برای پذیرایی از مهمان ها و تشریفات مجالس وجود دارد. با هر بودجه ای که داشته باشید باید بهتعداد مناسب میز و صندلی برای مهمان ها سفارش دهید.

تشریفات مجالس :کرایه ظروف برای مجالس

برای مهمانی ها ممکن است به انداره کافی بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال و…. نداشته باشید. دو راه در سر راه تان است. اول اینکه این ظروف را خریداری کنید.این کار بسیار هزینه بر است و اصلا صرفه اقتصادی ندارد.. دومین راه اینست که ظروفرا اجاره کنید. هزینه اجاره لوازم غذاخوری خیلی کمتر از قیمت خرید سرویسهای غذاخوری است. بدون نگرانی از هزینه ها می توانید به هر تعداد که می خواهیدبشقاب، پیش دستی، سالاد خوری، کارد و چنگال و …. را برای یک شب اجاره کنید. شایدبخواهید یک روز قبل لوازم پذیرایی از مهمان ها را اجاره کنید تا خیال تان بابتپذیرایی راحت باشد. در هر صورت قیمت ناچیزی بابت این کار می پردازید و پس از مهمانیهم وسایل غذاخوری را به شرکت پس می دهید. شرکت های کرایه ظروف کارهارا ساده کرده اند در این شرکت ها انواع ظروف برای اجاره ارائه می شود. ظروف چینی واستیل پر طرفدارتر هستند. طرح و نقش های مختلف ظروف پذیرایی خیلی زیاد است و قطعامی توانید بهترین ها را کرایه کنید. کافیست لیستی از چیزهایی را که نیاز داریدتهیه کنید. حتی امکان سفارش آنلاین ظروف برای مجالس هم وجود دارد. به جای اینکه ازیک فروشگاه به فروشگاه دیگر بروید و لوازم مورد نیاز را خریداری کنید، همه اینوسایل را یکجا تهیه کنید. تنها نکته مهم ، اجاره ظروف پذیرایی با کیفیت است. موقعسفارش بهترین ها را انتخاب کنید به این ترتیب به مهمان های خود احترام گذاشته اید.

خدمات مجالس تولد

تشریفات جشن تولد عزیزانمان یکی از زیباترین اقداماتبرای سورپرایز کردن این افراد و استحکام روابط است. با بیشتر شدن میل افراد بهتجمل گرایی، مراسم ساده تولد، جای خود را به مراسمات شلوغ و پر زرق و برق دادهاند. به این ترتیب که تشریفات مجالس تولد نیز دست کمی از مراسماتدیگر ندارد. خدمات تشریفات تولد جزییات زیادی را شامل می شود.اولین قدم در خدمات مجالس تولد، تعیین مکان تولد است. اقدامات دیگر نیز مانندسفارش کیک، میوه و شیرینی مراسم، فینگر فود مراسم، سفارش غذا، نوشیدنی، دسر،میزه مزه، طراحی تم و گل آرایی یا بادکنک آرایی در خدمات مجالس و تشریفاتمراسم تولد ارائه می شوند. همچنین انتخاب گروه موزیک و دیجی برایمهمونی حرفه ای و گروه فیلم برداری نیز در خدمات مجالس و تشریفاتتولد همسر یا کودک قابل ارائه هستند. قطعا تمام این موارد در کنار هم،موجب برگزاری بی نقص همچین شبی خواهد شد. البته که باز هم بنا به درخواست مشتریتعدادی از این موارد قابل حذف یا جایگزینی هستند.

خدمات مجالس مهمانی

برگزاری مجالس مهمانی ازسنت های دیرینه ما به حساب می آید. که طی مرور زمان رنگ و لعابشان تغییر کرده است و کمی تشریفاتی تر شده اند. مراسماتی مانند جشن سالگرد ازدواج ، مراسمافتتاحیه، تشریفات مراسم خواستگاری، تشریفات مجالس بله برون ومهمانی های دیگر تحت عناوین دیگری روی کار آمده اند. خدمات مجالسمهمانی نیز یکی دیگر از خدمات تشریفاتی محسوب می شود که برای راحتیکار افراد قابل ارائه هستند. خدمات مجالس مهمانی از تزیینات،تدارکات شام، پرسنل پذیرایی و غیره تشکیل می شود تا مهمانیها به بهتریننحو ممکن برگزار شده و کمترین فشاری به میزبان وارد نشود.

خدمات مجالس ترحیم

خدمات مجالسترحیم نیز با وجود تمام بار غم خود، باید درخور متوفی و خانواده وی برگزارشود. برنامه ریزی صحیح برگزاری مراسم ختم و یادبود، کار چندان راحتی نخواهدبود که البته کاملا طبیعی می باشد. درگذشته افرادی که بزرگتر خانواده بودند واندکی قدرت تصمیم گیری داشتند، تمامی روند کار را بر عهده می گرفتند تا به صاحبانعزا فشار کمتری وارد شود. اما امروزه با توجه به فاصله اقوام از یکدیگر و شرایطزندگی باید کار را به گروهی سپرد تا خودشان مقدمات مراسم ترحیم و تشریفاتمراسم ختم را برنامه ریزی و اجرا کنند. خدمات مجالس ترحیم شامل رزرو تالار،مسجد، تهیه وسیله ایاب و ذهاب برای شرکت کنندگان، خرید و تهیه وسایل پذیرایی،سفارش تاج گل و تهیه وسایل اطلاع رسانی و غیره می باشد.

برگزاری همایش ها و سمینارها توسط تشریفات مجالس

اجرای مراسمافتتاحیه، ایونت و سمینارها از موارد دیگری هستند، که چوناغلب مهمان ها غریبه می باشند، تشریفات مجالس باید سررشتهکارها را به عهده بگیرد. زیرا هرچه افراد باهم غریبه تر باشند، جزییات بیشتری بایدرعایت شود تا افراد احساس راحتی بیشتری کنند. برای برپایی یک همایش و سمینارهانیاز به رزرو سالن یا تالارهای همایش، سیستم مدیریت هوشمندمانند طراحی کارت سینه هوشمند، تهیه پوسترها و سی دی های معرف (در صورت نیاز) وغیره می باشد. همچنین تزیین محل مورد نظر، تهیه اسباب پذیرایی و استخدام نیروهایپذیرایی مجرب نیز در راس تهیه تدارکات و تشریفات همایش و سمینارها استکه توسط تیم تشریفات مجالس و سمینارها ارائه می شوند.

چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شوند؟

 • کترینگ خدمات مجالس
 • کترینگ و پذیرایی عروسی
 • فینگر فود مجالس
 • گریل بار
 • میزه مزه
 • نورپردازی مهمونی
 • اجرای موسیقی زنده و دیجی و سنتی
 • تزیین میوه، شیرینی و شام مجالس
 • طراحی دکور و تزئینات مجالس

هزینه تشریفات مجالس و خدمات مجالس به چه عواملی بستگی دارند؟

هزینه تشریفات عروسی و خدمات مجالس دیگر به موارد زیادیبستگی دارد. قیمت تشریفات مجالس به محل برگزاری مجالس، نوع خدماتمورد نیاز و البته تعداد میهمانان بستگی دارند. در موارد این چنینی قیمتتشریفات مجالس تحت تاثیر موردی به نام منو خدمات مجالس قراردارد. منو خدمات مجالس کلیه خدماتی هستند که در راستای مراسم مدنظر ارائه می شوند. افراد می توانند وابسته به هزینه خدمات مجالس که مدنظرشان است تعدادی یا همه آنها را انتخاب کنند تا توسط تیم تشریفات بر اساس نظرمشتری ارائه شوند. باید اظهار کنیم که در برآورد هزینه برگزاریمراسم پرداختن به جزئیات بیشتر ارتباط مستقیمی با افزایش هزینه تشریفاتو خدمات مجالس دارد. اگر در پی کم کردن هزینه تشریفات عروسی یاسایر مراسم های خود هستید از متخصصین هوم سرویز به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

خدمات تشریفات مجالس در منزل با تیم هوم سرویز

تشریفاتمجالس همانطور که از نامش هم مشخص است راهکاری برای با شکوه شدن هر نوعمراسمی است. برنامه ریزی و طراحی دکور و تزیینات، سرو غذا، پذیرایی و... همه ازوظایف تیم خدمات تشریفات مجالس در منزل به حساب می آیند. تفاوتی ندارد کهشما تصمیم بگیرید که تشریفات مجالس در منزل ارائه شوند یا هر جای دیگری،فقط باید فضای انتخابی شما قابلیت و گنجایش ارائه خدمات مد نظرتان را داشته باشد.اگر تصمیم به برگزاری جشن های خصوصی در فضای شخصی خود دارید با تیمتشریفات مجالس هوم سرویز مشورت کنید تا با برنامه ریزی درست تمامکارهای مهمانی و خدمات مجالس در منزل شما انجام شود.

تنها کافیست با ماهمراه شوید تا کارهایتان به راحتی به اتمام برسد. برای ثبت سفارش و مشاوره بامتخصصین ما به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تشریفات مجالس و همچنین ارایه خدمات تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر, چاپ بنر فوری, خدمات آشپزی در منزل , نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تشریفات مجالس

تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای

خدمات تشریفات مجالس در منزل و خدمات مجالس ترحیم و عزا

تشریفات مجالس برای برگزاری همایش ها و سمینارها

خدمات تشریفات مجالس خواستگاری، بله برون، حنابندان، ختنه سوران، تشریفات تولد و غیره

کترینگ خدمات مجالس

تهیه فینگر فود، میز مزه، گریل بار و نورپردازی

طراحی دکور و تزئینات مراسم عقد، تولد، عروسی، نامزدی و...

تزئین میوه، شیرینی و میز شام مجالس تزئین میوه، شیرینی و میز شام مجالس

نظرات کاربران

profile picture
محمدحسن میرزامحمدی

خوب بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهیم انجام شود ممنونم

profile picture
مهدی امام‌جمعه

خیلی عالی و تمیز شدند فرش ها و هیچ گونه اسیبی هم ندیدند

profile picture
محسن صادقیان

انسان موجه و مودب و خیلی خوبی بودند قیمتشون هم نسبت به سایر جاهایی که صحبت کردم کمتر و منصفانه تر بود تشکر

فوق العاده بود واقعا تشکر میکنم از تیم قویتون و پیگیری های عالی شما که تا اخر راه همراهمون بودید ممنونم

شرایط تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لوکس خصوصی و رسمی

ارایه خدمات مجالس در سامانه هوم سرویز توسط موسسات مجالس معتبر که دارای مدارک و تاییدیه های معتبر می باشند، انجام می پذیرد.

پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری محترم، کارشناسان برگزار کننده مجالس با شما تماس گرفته و راهنمایی خواهند نمود.

قسمت تاریخ حضور و زمان حضور تکمیل شده توسط شما، ملاک تاریخ هماهنگی توسط همیار قرار خواهد گرفت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
تزئینات و طراحی مجالس
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 1,050,000 الی 6,500,000 تومان
سفارش آنلاین گل
سفارش آنلاین گل
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان