تشریفات مجالس

تشریفات مجالس

از 1072 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تشریفات مجالس در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت برگزاری مجالس

توافقی

قیمت سرویس روزانه تشریفات

توافقی

قیمت نورپردازی و نورافشانی مراسم

توافقی

قیمت تهیه ظروف و میز و صندلی

توافقی

قیمت اجرای موسیقی زنده، دیجی، سنتی و موزیک

توافقی

قیمت کیترینگ، گریل بار و میز مزه

توافقی

قیمت عکاسی و فیلمبرداری

توافقی

قیمت گل آرایی و بادکنک آرایی

توافقی

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت1,200,000 تومانبیشینه قیمت4,500,000 تومان

آنچه درباره تشریفات مجالس خواهید خواند

 • تشریفات مجالس چیست؟
 • چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شود؟
 • بهترین موسسه تشریفات مجالس چه خصوصیاتی دارند؟
 • خدمات تشریفات مجالس برای چه مراسماتی پیشنهاد می شود؟
 • خدمات تشریفات عروسی شامل چه مواردی می شود؟
 • تشریفات عروسی ارزان چگونه است؟
 • مزایای استفاده از تشریفات مجالس عروسی چیست؟
 • چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شوند؟
 • خدمات تشریفات مجالس در منزل چگونه برگزار می شود؟
 • هزینه تشریفات مجالس و خدمات مجالس به چه عواملی بستگی دارند؟
 • خدمات تشریفات مجالس در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تشریفات مجالس چیست؟

برگزاری بی نقص هرنوع مراسمی، مستلزم برنامه ریزی دقیق می باشد. به مجموعه اقداماتی که برایمراسمات مختلفی مانند تشریفات عروسی، عقد، نامزدی، تولد، ترحیم و به طور کل همه یمراسمات رسمی و غیررسمی، خدمات تشریفات مجالس گفته می شود.برگزاری خدمات مجالس و تشریفات مجالس باید با برنامه ریزیدقیق و بر طبق نظر صاحبان مجالس انجام شوند. تمامی اقدامات باید توسط گروهی خبره وبا تجربه انجام شوند. وابسته به نوع مراسم و همچنین توقع کارفرما خدماتتشریفات مجالس می توانند از موارد جزئی شروع شده و تا استانداردهایجهانی ادامه پیدا کنند.

مهمترین خصوصیت بارزو مهم برگزارکنندگان خدمات تشریفات مجالس عروسی و مهمانی ها، انعطاف پذیربودن آنها است. به طور مثال برگزاری مجالس ساده و ازدواجآسان در کنار برگزاری تشریفات عروسی در حد اعلاء بایدبا توجه به نیاز و البته بودجه کارفرما برنامه ریزی و اجرا شوند. البته این کار ازهنر برگزار کنندگان و موسسات تشریفات مجالس می باشد که متاسفانه خیلی ازموسسات با قانون تراشی های خاص خود نمی توانند همچنین توقعی را برآورده کنند. در ادامه توضیحاتی در ارتباط باانواع خدمات و همچنین عوامل موثر بر قیمت تشریفات مجالسخواهیم پرداخت.

چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شود؟

 • میزآراییو تشریفات
 • تشریفات وخدمات مجالس عروسی در باغ
 • تشریفاتعروسی
 • تشریفاتلوکس مجالس
 • بهکارگیری مهماندارانشیک و با اخلاق حرفه ای
 • گل آراییمیز
 • تشریفاتمجالس عروسی در تالار
 • تشریفاتمجالس در روف گاردن
 • طراحیسالن تشریفات مجالس
 • کترینگ وپذیرایی تشریفات
 • کترینگعروسی

بهترین موسسه تشریفات مجالس چه خصوصیاتی دارند؟

موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس باید دارای مدارک معتبر وتایید شده باشند. کارشناسان تشریفات مجالس خبره باید دقیقا خواسته های شما رااجابت کنند. برگزاری یک مراسم به معنای برنامه ریزی، کنترل و مدیریت مراسم است کهاز لحظه شروع عروسی، مهمانی یا هر مراسم دیگری تا خروج مهماناناز تالار یا باغ تالار و یا ... ادامه دارد. وظیفه برگزاریمجالس و تشریفات عروسی بسیار سنگین است، این مراسم ها باید به گونه ای اجرا شوندکه هیچ کمبودی توسط میهمانان و میزبان احساس نشود. انجام اقدامات تشریفات مجالس بهویژه تشریفات عروسی برای افراد بی تجربه، تقریبا غیر ممکن و دور از ذهن است. ازاین رو کمک گیری از موسسه تشریفات مجالس بهترین انتخاب پیش رویافراد است تا مقداری از حجم این مسئولیت از روی شانه های صاحبان مجلس برداشته شود.

البته باز هم تاکیدمی کنیم موسسه تشریفات مجالس معتبر و دارای مدارک تایید شده و نهصرفا افرادی که خود را این کاره نامیده اند و هیچ گونه رزومه مشخص و دقیق برایارائه ندارند. موسسات تشریفات مجالس می توانند صفرتا صد برگزاری تمامی مراسمات و جشن ها را بر عهده بگیرند و تمامی جزییاترا بر اساس خواسته و نیاز مشتری برنامه ریزی و اجرا کنند. انواع خدماتی کهتوسط موسسه تشریفات مجالس قابل ارائه هستند در ادامه توضیح داده می شوند.

خدمات تشریفات مجالس برای چه مراسماتی پیشنهاد می شود؟

· خدمات تشریفاتعروسی و تشریفات مراسم عقد

خدمات تشریفات مجالسعروسی و مراسمعقد لاکچری، نیازمند مقدمه چینی و برنامه ریزی های دقیق هستند. همه ی اینموارد باید به دقت و مو به مو بررسی شده و کاملا بر اساس سلیقه عروس و داماد ارائهشوند. ارائه برنامه دقیق و کاملا حساب شده از روز عقد و عروسی به صاحبان مجلس موجبمی شود که استرس و نگرانی کمتری در زیباترین روز زندگیشان تجربه کنند. فقط کافیستبدانید که به افرادی مجرب و وارد به کار اطمینان کرده اید. خدمات تشریفات مجالس عروسی، خدمات تشریفاتمراسم عقد و نامزدی عموما شامل برگزاری مراسم عقد در فضای باز، ساعتحضورعروس و داماد در باغ و تالار عروسی،چیدمان سفره عقد و نامزدی، چیدمان میز و تدارکاتشام، تشریفات مجالس حنابندان و نامزدی، اجرای موسیقی زنده و دیجی وسنتی و غیره می باشد.

· خدمات تشریفاتمجالس عروسی

پس از انتخاب مکانمناسب مجلس عروسی نوبت به انتخاب دیزاین باغ، سالن و ویلا می رسد. تمامی اقداماتمربوط به گل آرایی و دسته گل عروس، شمع آرایی، انتخاب گروه موسیقی، انتخاب سالنآرایش عروس، اجاره ماشین عروس و تزئین ماشین عروس مربوط به تزیین ماشین عروس، تهیهانواع غذاها، میوه، شیرینی، فینگر فود و آتش بازی و غیره در منوهای با تنوع فراواندر اختیار صاحبان مجالس داده می شود.

· تشریفات مجالستولد

تشریفات جشنتولد عزیزانمان یکی از زیباترین اقدامات برای سورپرایز کردن این افراد واستحکام روابط است. با بیشتر شدن میل افراد به تجمل گرایی، مراسم ساده تولد، جایخود را به مراسمات شلوغ و پر زرق و برق داده اند. به این ترتیب که تشریفاتمجالس تولد نیز دست کمی از مراسمات دیگر ندارد. خدمات تشریفات تولد جزییاتزیادی را شامل می شود. اولین قدم در خدمات مجالس تولد، تعیین مکان تولد است.اقدامات دیگر نیز مانند سفارش کیک، میوه و شیرینی مراسم، فینگر فود مراسم،سفارش غذا، نوشیدنی، دسر، میزه مزه، طراحی تم و گل آرایی یا بادکنک آراییدر خدمات مجالس و تشریفات مراسم تولد ارائه می شوند. همچنینانتخاب گروه موزیک و دیجی برای مهمونی حرفه ای و گروه فیلم برداری نیز در خدمات مجالس و تشریفات تولد همسر یا کودک قابلارائه هستند. قطعا تمام این موارد در کنار هم، موجب برگزاری بی نقص همچین شبیخواهد شد. البته که باز هم بنا به درخواست مشتری تعدادی از این موارد قابل حذف یاجایگزینی هستند.

· تشریفات مجالسنامزدی

خدمات تشریفات مجالسنامزدی نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است. جون این مراسم به طور کل اولین مراسمرسمی بین زن و شوهر است یاسد بدون نقص برگزار شود. به این ترتیب با اجرای خدماتتشریفات مجالس نامزدی هیچ دغدغه ای برای پذیرایی، فیلم برداری نخواهند داشت.

· تشریفات مجالسمهمانی

برگزاری مجالسمهمانی از سنت های دیرینه ما به حساب می آید. که طی مرور زمان رنگ و لعابشانتغییر کرده است و کمی تشریفاتی تر شده اند. مراسماتی مانند جشن سالگردازدواج ، مراسم افتتاحیه، تشریفات مراسم خواستگاری، تشریفات مجالسبله برون و مهمانی های دیگر تحت عناوین دیگری روی کار آمده اند. خدماتمجالس مهمانی نیز یکی دیگر از خدمات تشریفاتی محسوب می شود که برایراحتی کار افراد قابل ارائه هستند. خدمات مجالس مهمانی از تزیینات،تدارکات شام، پرسنل پذیرایی ازمهمان و غیره تشکیل می شود تا مهمانیها بهبهترین نحو ممکن برگزار شده و کمترین فشاری به میزبان وارد نشود.

· تشریفات مجالسترحیم

خدمات مجالس ترحیم نیز با وجود تمام بار غم خود، بایددرخور متوفی و خانواده وی برگزار شود. برنامه ریزی صحیح برگزاری مراسم ختم ویادبود، کار چندان راحتی نخواهد بود که البته کاملا طبیعی می باشد. درگذشته افرادیکه بزرگتر خانواده بودند و اندکی قدرت تصمیم گیری داشتند، تمامی روند کار را برعهده می گرفتند تا به صاحبان عزا فشار کمتری وارد شود. اما امروزه با توجه بهفاصله اقوام از یکدیگر و شرایط زندگی باید کار را به گروهی سپرد تا خودشان مقدماتمراسم ترحیم و تشریفات مراسم ختم را برنامه ریزی و اجرا کنند. خدمات مجالس ترحیم شامل رزرو تالار،مسجد، تهیه وسیله ایاب و ذهاب برای شرکت کنندگان، خرید و تهیه وسایل پذیرایی،سفارش تاج گل و تهیه وسایل اطلاع رسانی و غیره می باشد.

· خدمات تشریفاتمجالس تولد کودک و بزرگسال

اخیرا متقاضیان خدماتتشریفات مجالس تولد کودک و بزرگسال بیشتر شده اند. به این ترتیب برگزاری جشنتولد به مهم ترین مراسمات تبدیل شده است. به این تریب انواه جشن تولد بر اساسسلیقه و سن فرد برگزار می شود. این خدمات تشریفات مجالس در منزل، ویلا، تالار و... برگزار می شود. مواردی مانند نوع کیک، پروه موزیک، تجهیزات پذیرایی و... براساس سلیقه مشتری انتخاب می شود.

· برگزاری همایشها و سمینارها توسط تشریفات مجالس

اجرای مراسمافتتاحیه، ایونت و سمینارها از موارد دیگری هستند، که چوناغلب مهمان ها غریبه می باشند، تشریفات مجالس باید سررشتهکارها را به عهده بگیرد. زیرا هرچه افراد باهم غریبه تر باشند، جزییات بیشتری بایدرعایت شود تا افراد احساس راحتی بیشتری کنند. برای برپایی یک همایش و سمینارهانیاز به رزرو سالن یا تالارهای همایش، سیستم مدیریت هوشمندمانند طراحی کارت سینه هوشمند، تهیه پوسترها و سی دی های معرف (در صورت نیاز) وغیره می باشد. همچنین تزیین محل مورد نظر، تهیه اسباب پذیرایی و استخدام نیروهایپذیرایی مجرب نیز در راس تهیه تدارکات و تشریفات همایش و سمینارها استکه توسط تیم تشریفات مجالس و سمینارها ارائه می شوند.

تشریفات عروسی و لوکس هیچ حد و مرزی ندارند و برایمراسم رسمی و غیر رسمی به کار برده می شوند. سایر مراسمات که تشریفات مجالس در آنها استفاده می شود عبارتند از :

 • خدماتتشریفات مجالس خواستگاری
 • خدماتتشریفات مجالس بله برون
 • خدماتتشریفات مجالس حنابندان
 • خدماتتشریفات مجالس ختنه سوران
 • برگزاریمراسم یادبود
 • تشریفاتمجالس و جشن های خصوصی و پارتی و...

خدمات تشریفات عروسی شامل چه مواردی می شود؟

خدمات تشریفات عروسی شامل طیف وسیعی از خدمات می شود. تنوعخدمات موجب می شود تا عروس و داماد انتخاب های بیشتری داشته باشند و بهترین ها رابرای این شب استثنایی سفارش دهند. برخی از خدمات در تشریفات عروسی رایج تر است ودر اغلب موارد سفارش داده می شود. عمده ترین خدمات مجالس شامل این موارد هستند:

· پذیرایی

یکی از اصلی ترینوظایف تشریفات عروسی، پذیرایی کردن از مهمان های دعوت شده به تالار است. مهمان هابه احترام صاحب مجلس در جشن حضور پیدا کرده اند و حداقل کار اینست که به بهترینشکلی از مهمان ها پذیرایی شود. سرو غذا، دسرها و نوشیدنی ها در یک مجلس بزرگ اصلاکار سده ای نیست اما کارگر خدمات تشریفات به خوبی می داند چگونه این کار را انجامدهد.

· خدماتفیلمبرداری

ثبت خاطرات بهترین شبزندگی هر فرد تنها به وسیله عکس ها و فیلم عروسی امکان پذیر است. تشریفات عروسی بامعرفی تیم فیلمبردار حرفه ای یکی از بزرگترین دغدغه های عروس و داماد را برطرف میکند.

· موسیقی وخواننده در جشن عروسی

یکی دیگر از خدماتتشریفات عروسی، معرفی و استخدام بهترین تیم موزیسین و خواننده برای جشن است. تیمنوازنده همیشه تجهیزات کامل را به همراه می آورند و برای بهتر شدن جشن عروسی همهتلاش خود را انجام می دهند. حتی اگر همه موارد را رعایت کنید ولی تیم موزیک، حرفهای نباشد همه زحمت ها به هدر می رود.

· کرایه میز وصندلی

انواع صندلی مبلی وساده برای پذیرایی از مهمان ها و تشریفات مجالس وجود دارد. با هر بودجه ای کهداشته باشید باید به تعداد مناسب میز و صندلی برای مهمان ها سفارش دهید.

· کرایه ظروف برایمجالس

برای مهمانی ها ممکناست به انداره کافی بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال و …. نداشته باشید. دو راه در سرراه تان است. اول اینکه این ظروف را خریداری کنید. این کار بسیار هزینه بر است واصلا صرفه اقتصادی ندارد.. دومین راه اینست که ظروف را اجاره کنید. هزینهاجاره لوازم غذاخوری خیلی کمتر از قیمت خرید سرویس های غذاخوری است. بدوننگرانی از هزینه ها می توانید به هر تعداد که می خواهید بشقاب، پیش دستی، سالادخوری، کارد و چنگال و …. را برای یک شب اجاره کنید. شاید بخواهید یک روز قبل لوازمپذیرایی از مهمان ها را اجاره کنید تا خیال تان بابت پذیرایی راحت باشد. در هرصورت قیمت ناچیزی بابت این کار می پردازید و پس از مهمانی هم وسایل غذاخوری را بهشرکت پس می دهید. شرکت های کرایه ظروف کارها را ساده کرده اند در این شرکت ها انواعظروف برای اجاره ارائه می شود. ظروف چینی و استیل پر طرفدارتر هستند. طرح و نقشهای مختلف ظروف پذیرایی خیلی زیاد است و قطعا می توانید بهترین ها را کرایه کنید.کافیست لیستی از چیزهایی را که نیاز دارید تهیه کنید. حتی امکان سفارش آنلاین ظروفبرای مجالس هم وجود دارد. به جای اینکه از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر بروید ولوازم مورد نیاز را خریداری کنید، همه این وسایل را یکجا تهیه کنید. تنها نکته مهم، اجاره ظروف پذیرایی با کیفیت است. موقع سفارش بهترین ها را انتخاب کنید به اینترتیب به مهمان های خود احترام گذاشته اید.

تشریفات عروسی ارزان چگونه است؟

مهمترین گزینه درارائه خدمات تشریفات مجالس عروسی برآورده کردن خواستهصاحبان مجلس است. این مورد که بتوان نهایت خواسته ی عروس و داماد و حتی خانوادههایشان را با مناسب ترین هزینه انجام داد، تنها به هنر مجریان موسسه تشریفات عروسی برمی گردد. البته واقع نگری نیز در این میان مطرح است. تشریفات عروسی ارزان بایدبر پایه توقعات منطقی باشد. نمی توان انتظار تمامی مواردو تشریفات لوکس عروسی را با عنوان تشریفات عروسی ارزان برآوردهکنید. اما می توانید بسیاری از هزینه های اضافی را حذف کنید و با برنامه ریزی صحیحو صرفه جویی در هزینه ها به موارد با اهمیت تر، ظاهر لوکس تری ببخشید!

در واقع ارائهخلاقیت و ارائه ایده برای جشن و مهمونی در کنار بودجه بندی درست موجب میشود که هدف نهایی برآورده شود. هدف نهایی چیزی نیست به جز رضایت میزبانان و مهمانها از کیفیت خدمات مجالس و تشریفات لوکس ارائه شده...

مزایای استفاده از تشریفات مجالس عروسی چیست؟

· برگزاری مجالسعروسی بر اساس بودجه

تشریفات مجالس حرفهای بر اساس بودجه مدنظر شما تشریفات مجالس را پیشنهاد می دهند. به این ترتیب میتوانید بر اساس مقدار هزینه خدمات مجالس درخور را برنامه ریزی کنید.

· مدیریت زمان وبرنامه ریزی دقیق

خدمات تشریفات مجالس موجب می شود در زمانبندی دقیق تمام مراحلعروسی و سایر مجالس در زمان درست و مورد انتظار انجام شوند. زیرا این افراد باتمامی افراد و گروهای مرتبط ارتباط دارند و به راحتی می توانند هماهنگی های لازمرا انجام دهند.

· آشنایی با تمامیاجرا کنندگان و تجربه کافی در این زمینه

این مورد که بتوانیدبر اساس سلیقه مشتری بهترین انتخاب را داشته باشید تنها از تجربه بالا در زمینهخدمات تشریفات مجالس بر می آید. به این ترتیب بهترین خدمات را ارائه می دهند.

چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شوند؟

 • کترینگخدمات مجالس
 • کترینگ وپذیرایی عروسی
 • فینگر فودمجالس
 • گریل بار
 • میزه مزه
 • نورپردازیمهمونی
 • اجرایموسیقی زنده و دیجی و سنتی
 • تزیینمیوه، شیرینی و شام مجالس
 • طراحیدکور و تزئینات مجالس

خدمات تشریفات مجالس در منزل چگونه برگزار می شود؟

خیلی از افراد متقاضیبرگزاری خدمات تشریفات مجالس در منزل هستند. به این ترتیب تمام این مراسماتدر محیط امن منزل با هزینه کمتری برگزار می شود. البته برگزاری تشریفات مجالس درمنزل به شرایط خاصی نیز نیاز دارد. به این ترتیب نیازمند یک مدیریت بالا برایانجام کلیه امور است. مواردی مانند هماهنگی با سایر همسایگان و کسب اجازه برایبرگزاری مراسم تا نیمه شب از مواردی است که باید انجام شود. اجاره تجهیزات موردنیاز مانند میز، صندلی، ظروف مورد نیاز و استند مطابق با مراسم نیز مورد بعدی است.همچنین باید شرایط مورد نیاز برای صرف شام نیز محیا شود.

هزینه تشریفات مجالس و خدمات مجالس به چه عواملی بستگی دارند؟

قیمت تشریفات عروسی و خدمات مجالس دیگر به موارد زیادیبستگی دارد. قیمت تشریفات مجالس به محل برگزاری مجالس، نوع خدماتمورد نیاز و البته تعداد میهمانان بستگی دارند. در موارد این چنینی قیمتتشریفات مجالس تحت تاثیر موردی به نام منو خدمات مجالس قراردارد. منو خدمات مجالس کلیه خدماتی هستند که در راستای مراسم مد نظرارائه می شوند. افراد می توانند وابسته به هزینه خدمات مجالس که مدنظرشان است تعدادی یا همه آنها را انتخاب کنند تا توسط تیم تشریفات بر اساس نظرمشتری ارائه شوند. باید اظهار کنیم که در برآورد هزینه برگزاری مراسم پرداختنبه جزئیات بیشتر ارتباط مستقیمی با افزایش هزینه تشریفات مجالس و قیمت خدماتمجالس دارد. اگر در پی کم کردن هزینه تشریفات عروسی یا سایرمراسم های خود هستید از متخصصین هوم سرویز به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

خدمات تشریفات مجالس در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات تشریفاتمجالس همانطور که از نامش هم مشخص است راهکاری برای با شکوه شدن هر نوعمراسمی است. برنامه ریزی و طراحی دکور و تزیینات، سرو غذا، پذیرایی و... همه ازوظایف تیم خدمات تشریفات مجالس در منزل به حساب می آیند. تفاوتیندارد که شما تصمیم بگیرید که تشریفات مجالس در منزل ارائه شوند یا هرجای دیگری، فقط باید فضای انتخابی شما قابلیت و گنجایش ارائه خدمات مد نظرتان راداشته باشد. اگر تصمیم به برگزاری جشن های خصوصی در فضای شخصی خود داریدبا تیم تشریفات مجالس هوم سرویز مشورت کنید تا با برنامه ریزی درست تمامکارهای مهمانی و خدمات مجالس در منزل شما انجام شود.

تنها کافیست با ماهمراه شوید تا کارهایتان به راحتی به اتمام برسد. برای ثبت سفارش و مشاوره بامتخصصین ما به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تشریفات مجالس و همچنین ارایه خدمات تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر, چاپ بنر فوری, خدمات آشپزی در منزل , نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تشریفات مجالس

تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای

خدمات تشریفات مجالس در منزل و خدمات مجالس ترحیم و عزا

تشریفات مجالس برای برگزاری همایش ها و سمینارها

خدمات تشریفات مجالس خواستگاری، بله برون، حنابندان، ختنه سوران، تشریفات تولد و غیره

کترینگ خدمات مجالس

تهیه فینگر فود، میز مزه، گریل بار و نورپردازی

طراحی دکور و تزئینات مراسم عقد، تولد، عروسی، نامزدی و...

تزئین میوه، شیرینی و میز شام مجالس تزئین میوه، شیرینی و میز شام مجالس

نظرات کاربران

profile picture
Maryam Mehrabpoor

متشکرم بابت سرویس دهی عالیتون؛ نیروهایی که فرستادن بسیار نیروهای مجرب و بی نظیر و فوق العاده بودند مطمئنن اگر مجدد سرویس بگیرم حتما با همین نیروها میخواهم ممنونم

profile picture
آتنا زندی

از همه نظر عالی😍😍

profile picture
مریم فتح الهی

نیرو های خوبی فرستادید بسیار مودب و حرفه ایی و متشخص تنها مشکلی که بود 6 نفر میخواستیم 4 نفر فرستادید در کل ممنونم

profile picture
مجید ترکمن

کاملا راضیم واقعا دوست داشتم نحو کار بچه هارو عالی بود

شرایط تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لوکس خصوصی و رسمی

ارایه خدمات مجالس در سامانه هوم سرویز توسط موسسات مجالس معتبر که دارای مدارک و تاییدیه های معتبر می باشند، انجام می پذیرد.

پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری محترم، کارشناسان برگزار کننده مجالس با شما تماس گرفته و راهنمایی خواهند نمود.

قسمت تاریخ حضور و زمان حضور تکمیل شده توسط شما، ملاک تاریخ هماهنگی توسط همیار قرار خواهد گرفت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
در حال بروزرسانی قیمت
تزئینات و طراحی مجالس
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,500,000 الی 6,000,000 تومان
سفارش آنلاین گل
سفارش آنلاین گل
در حال بروزرسانی قیمت
پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 500,000 الی 600,000 تومان