تشریفات مجالس

تشریفات مجالس

از 1072 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تشریفات مجالس در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت برگزاری مجالس

توافقی

قیمت سرویس روزانه تشریفات

توافقی

قیمت نورپردازی و نورافشانی مراسم

توافقی

قیمت تهیه ظروف و میز و صندلی

توافقی

قیمت اجرای موسیقی زنده، دیجی، سنتی و موزیک

توافقی

قیمت کیترینگ، گریل بار و میز مزه

توافقی

قیمت عکاسی و فیلمبرداری

توافقی

قیمت گل آرایی و بادکنک آرایی

توافقی

متوسط قیمت2,000,000 تومانکمینه قیمت1,300,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره تشریفات مجالس خواهید خواند

 • تشریفات مجالس چیست؟
 • چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شود؟
 • بهترین موسسه تشریفات مجالس چه خصوصیاتی دارند؟
 • خدمات تشریفات مجالس برای چه مراسماتی پیشنهاد می شود؟
 • خدمات تشریفات عروسی شامل چه مواردی می شود؟
 • تشریفات عروسی ارزان چگونه است؟
 • مزایای استفاده از تشریفات مجالس عروسی چیست؟
 • چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شوند؟
 • خدمات تشریفات مجالس در منزل چگونه برگزار می شود؟
 • هزینه تشریفات مجالس و خدمات مجالس به چه عواملی بستگی دارند؟
 • خدمات تشریفات مجالس در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تشریفات مجالس چیست؟

برگزاری بی نقص هر نوع مراسمی، مستلزم برنامه ریزی دقیق می باشد. به مجموعه اقداماتی که برای مراسمات مختلفی مانند تشریفات عروسی، عقد، نامزدی، تولد، ترحیم و به طور کل همه ی مراسمات رسمی و غیررسمی، خدمات تشریفات مجالس گفته می شود. برگزاری خدمات مجالس و تشریفات مجالس باید با برنامه ریزی دقیق و بر طبق نظر صاحبان مجالس انجام شوند. تمامی اقدامات باید توسط گروهی خبره و با تجربه انجام شوند. وابسته به نوع مراسم و همچنین توقع کارفرما خدمات تشریفات مجالس می توانند از موارد جزئی شروع شده و تا استانداردهای جهانی ادامه پیدا کنند.

مهمترین خصوصیت بارز و مهم برگزارکنندگان خدمات تشریفات مجالس عروسی و مهمانی ها، انعطاف پذیر بودن آنها است. به طور مثال برگزاری مجالس ساده و ازدواج آسان در کنار برگزاری تشریفات عروسی در حد اعلاء باید با توجه به نیاز و البته بودجه کارفرما برنامه ریزی و اجرا شوند. البته این کار از هنر برگزار کنندگان و موسسات تشریفات مجالس می باشد که متاسفانه خیلی از موسسات با قانون تراشی های خاص خود نمی توانند همچنین توقعی را برآورده کنند. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با انواع خدمات و همچنین عوامل موثر بر قیمت تشریفات مجالس خواهیم پرداخت.

چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شود؟

 • میزآرایی و تشریفات
 • تشریفات و خدمات مجالس عروسی در باغ
 • تشریفات عروسی
 • تشریفات لوکس مجالس
 • به کارگیری مهمانداران شیک و با اخلاق حرفه ای
 • گل آرایی میز
 • تشریفات مجالس عروسی در تالار
 • تشریفات مجالس در روف گاردن
 • طراحی سالن تشریفات مجالس
 • کترینگ و پذیرایی تشریفات
 • کترینگ عروسی

بهترین موسسه تشریفات مجالس چه خصوصیاتی دارند؟

موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس باید دارای مدارک معتبر و تایید شده باشند. کارشناسان تشریفات مجالس خبره باید دقیقا خواسته های شما را اجابت کنند. برگزاری یک مراسم به معنای برنامه ریزی، کنترل و مدیریت مراسم است که از لحظه شروع عروسی، مهمانی یا هر مراسم دیگری تا خروج مهمانان از تالار یا باغ تالار و یا ... ادامه دارد. وظیفه برگزاری مجالس و تشریفات عروسی بسیار سنگین است، این مراسم ها باید به گونه ای اجرا شوند که هیچ کمبودی توسط میهمانان و میزبان احساس نشود. انجام اقدامات تشریفات مجالس به ویژه تشریفات عروسی برای افراد بی تجربه، تقریبا غیر ممکن و دور از ذهن است. از این رو کمک گیری از موسسه تشریفات مجالس بهترین انتخاب پیش روی افراد است تا مقداری از حجم این مسئولیت از روی شانه های صاحبان مجلس برداشته شود.

البته باز هم تاکید می کنیم موسسه تشریفات مجالس معتبر و دارای مدارک تایید شده و نه صرفا افرادی که خود را این کاره نامیده اند و هیچ گونه رزومه مشخص و دقیق برای ارائه ندارند. موسسات تشریفات مجالس می توانند صفر تا صد برگزاری تمامی مراسمات و جشن ها را بر عهده بگیرند و تمامی جزییات را بر اساس خواسته و نیاز مشتری برنامه ریزی و اجرا کنند. انواع خدماتی که توسط موسسه تشریفات مجالس قابل ارائه هستند در ادامه توضیح داده می شوند.

خدمات تشریفات مجالس برای چه مراسماتی پیشنهاد می شود؟

· خدمات تشریفات عروسی و تشریفات مراسم عقد

خدمات تشریفات مجالس عروسی و مراسم عقد لاکچری، نیازمند مقدمه چینی و برنامه ریزی های دقیق هستند. همه ی این موارد باید به دقت و مو به مو بررسی شده و کاملا بر اساس سلیقه عروس و داماد ارائه شوند. ارائه برنامه دقیق و کاملا حساب شده از روز عقد و عروسی به صاحبان مجلس موجب می شود که استرس و نگرانی کمتری در زیباترین روز زندگیشان تجربه کنند. فقط کافیست بدانید که به افرادی مجرب و وارد به کار اطمینان کرده اید. خدمات تشریفات مجالس عروسی، خدمات تشریفات مراسم عقد و نامزدی عموما شامل برگزاری مراسم عقد در فضای باز، ساعت حضورعروس و داماد در باغ و تالار عروسی، چیدمان سفره عقد و نامزدی، چیدمان میز و تدارکات شام، تشریفات مجالس حنابندان و نامزدی، اجرای موسیقی زنده و دیجی و سنتی و غیره می باشد.

· خدمات تشریفات مجالس عروسی

پس از انتخاب مکان مناسب مجلس عروسی نوبت به انتخاب دیزاین باغ، سالن و ویلا می رسد. تمامی اقدامات مربوط به گل آرایی و دسته گل عروس، شمع آرایی، انتخاب گروه موسیقی، انتخاب سالن آرایش عروس، اجاره ماشین عروس و تزئین ماشین عروس مربوط به تزیین ماشین عروس، تهیه انواع غذاها، میوه، شیرینی، فینگر فود و آتش بازی و غیره در منوهای با تنوع فراوان در اختیار صاحبان مجالس داده می شود.

· تشریفات مجالس تولد

تشریفات جشن تولد عزیزانمان یکی از زیباترین اقدامات برای سورپرایز کردن این افراد و استحکام روابط است. با بیشتر شدن میل افراد به تجمل گرایی، مراسم ساده تولد، جای خود را به مراسمات شلوغ و پر زرق و برق داده اند. به این ترتیب که تشریفات مجالس تولد نیز دست کمی از مراسمات دیگر ندارد. خدمات تشریفات تولد جزییات زیادی را شامل می شود. اولین قدم در خدمات مجالس تولد، تعیین مکان تولد است. اقدامات دیگر نیز مانند سفارش کیک، میوه و شیرینی مراسم، فینگر فود مراسم، سفارش غذا، نوشیدنی، دسر، میزه مزه، طراحی تم و گل آرایی یا بادکنک آرایی در خدمات مجالس و تشریفات مراسم تولد ارائه می شوند. همچنین انتخاب گروه موزیک و دیجی برای مهمونی حرفه ای و گروه فیلم برداری نیز در خدمات مجالس و تشریفات تولد همسر یا کودک قابل ارائه هستند. قطعا تمام این موارد در کنار هم، موجب برگزاری بی نقص همچین شبی خواهد شد. البته که باز هم بنا به درخواست مشتری تعدادی از این موارد قابل حذف یا جایگزینی هستند.

· تشریفات مجالس نامزدی

خدمات تشریفات مجالس نامزدی نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است. جون این مراسم به طور کل اولین مراسم رسمی بین زن و شوهر است یاسد بدون نقص برگزار شود. به این ترتیب با اجرای خدمات تشریفات مجالس نامزدی هیچ دغدغه ای برای پذیرایی، فیلم برداری نخواهند داشت.

· تشریفات مجالس مهمانی

برگزاری مجالس مهمانی از سنت های دیرینه ما به حساب می آید. که طی مرور زمان رنگ و لعابشان تغییر کرده است و کمی تشریفاتی تر شده اند. مراسماتی مانند جشن سالگرد ازدواج ، مراسم افتتاحیه، تشریفات مراسم خواستگاری، تشریفات مجالس بله برون و مهمانی های دیگر تحت عناوین دیگری روی کار آمده اند. خدمات مجالس مهمانی نیز یکی دیگر از خدمات تشریفاتی محسوب می شود که برای راحتی کار افراد قابل ارائه هستند. خدمات مجالس مهمانی از تزیینات، تدارکات شام، پرسنل پذیرایی از مهمان و غیره تشکیل می شود تا مهمانیها به بهترین نحو ممکن برگزار شده و کمترین فشاری به میزبان وارد نشود.

· تشریفات مجالس ترحیم

خدمات مجالس ترحیم نیز با وجود تمام بار غم خود، باید درخور متوفی و خانواده وی برگزار شود. برنامه ریزی صحیح برگزاری مراسم ختم و یادبود، کار چندان راحتی نخواهد بود که البته کاملا طبیعی می باشد. درگذشته افرادی که بزرگتر خانواده بودند و اندکی قدرت تصمیم گیری داشتند، تمامی روند کار را بر عهده می گرفتند تا به صاحبان عزا فشار کمتری وارد شود. اما امروزه با توجه به فاصله اقوام از یکدیگر و شرایط زندگی باید کار را به گروهی سپرد تا خودشان مقدمات مراسم ترحیم و تشریفات مراسم ختم را برنامه ریزی و اجرا کنند. خدمات مجالس ترحیم شامل رزرو تالار، مسجد، تهیه وسیله ایاب و ذهاب برای شرکت کنندگان، خرید و تهیه وسایل پذیرایی، سفارش تاج گل و تهیه وسایل اطلاع رسانی و غیره می باشد.

· خدمات تشریفات مجالس تولد کودک و بزرگسال

اخیرا متقاضیان خدمات تشریفات مجالس تولد کودک و بزرگسال بیشتر شده اند. به این ترتیب برگزاری جشن تولد به مهم ترین مراسمات تبدیل شده است. به این تریب انواه جشن تولد بر اساس سلیقه و سن فرد برگزار می شود. این خدمات تشریفات مجالس در منزل، ویلا، تالار و ... برگزار می شود. مواردی مانند نوع کیک، پروه موزیک، تجهیزات پذیرایی و... بر اساس سلیقه مشتری انتخاب می شود.

· برگزاری همایش ها و سمینارها توسط تشریفات مجالس

اجرای مراسم افتتاحیه، ایونت و سمینارها از موارد دیگری هستند، که چون اغلب مهمان ها غریبه می باشند، تشریفات مجالس باید سررشته کارها را به عهده بگیرد. زیرا هرچه افراد باهم غریبه تر باشند، جزییات بیشتری باید رعایت شود تا افراد احساس راحتی بیشتری کنند. برای برپایی یک همایش و سمینارها نیاز به رزرو سالن یا تالارهای همایش، سیستم مدیریت هوشمند مانند طراحی کارت سینه هوشمند، تهیه پوسترها و سی دی های معرف (در صورت نیاز) و غیره می باشد. همچنین تزیین محل مورد نظر، تهیه اسباب پذیرایی و استخدام نیروهای پذیرایی مجرب نیز در راس تهیه تدارکات و تشریفات همایش و سمینارها است که توسط تیم تشریفات مجالس و سمینارها ارائه می شوند.

تشریفات عروسی و لوکس هیچ حد و مرزی ندارند و برای مراسم رسمی و غیر رسمی به کار برده می شوند. سایر مراسمات که تشریفات مجالس در آن ها استفاده می شود عبارتند از :

 • خدمات تشریفات مجالس خواستگاری
 • خدمات تشریفات مجالس بله برون
 • خدمات تشریفات مجالس حنابندان
 • خدمات تشریفات مجالس ختنه سوران
 • برگزاری مراسم یادبود
 • تشریفات مجالس و جشن های خصوصی و پارتی و...

خدمات تشریفات عروسی شامل چه مواردی می شود؟

خدمات تشریفات عروسی شامل طیف وسیعی از خدمات می شود. تنوع خدمات موجب می شود تا عروس و داماد انتخاب های بیشتری داشته باشند و بهترین ها را برای این شب استثنایی سفارش دهند. برخی از خدمات در تشریفات عروسی رایج تر است و در اغلب موارد سفارش داده می شود. عمده ترین خدمات مجالس شامل این موارد هستند:

· پذیرایی

یکی از اصلی ترین وظایف تشریفات عروسی، پذیرایی کردن از مهمان های دعوت شده به تالار است. مهمان ها به احترام صاحب مجلس در جشن حضور پیدا کرده اند و حداقل کار اینست که به بهترین شکلی از مهمان ها پذیرایی شود. سرو غذا، دسرها و نوشیدنی ها در یک مجلس بزرگ اصلا کار سده ای نیست اما کارگر خدمات تشریفات به خوبی می داند چگونه این کار را انجام دهد.

· خدمات فیلمبرداری

ثبت خاطرات بهترین شب زندگی هر فرد تنها به وسیله عکس ها و فیلم عروسی امکان پذیر است. تشریفات عروسی با معرفی تیم فیلمبردار حرفه ای یکی از بزرگترین دغدغه های عروس و داماد را برطرف می کند.

· موسیقی و خواننده در جشن عروسی

یکی دیگر از خدمات تشریفات عروسی، معرفی و استخدام بهترین تیم موزیسین و خواننده برای جشن است. تیم نوازنده همیشه تجهیزات کامل را به همراه می آورند و برای بهتر شدن جشن عروسی همه تلاش خود را انجام می دهند. حتی اگر همه موارد را رعایت کنید ولی تیم موزیک، حرفه ای نباشد همه زحمت ها به هدر می رود.

· کرایه میز و صندلی

انواع صندلی مبلی و ساده برای پذیرایی از مهمان ها و تشریفات مجالس وجود دارد. با هر بودجه ای که داشته باشید باید به تعداد مناسب میز و صندلی برای مهمان ها سفارش دهید.

· کرایه ظروف برای مجالس

برای مهمانی ها ممکن است به انداره کافی بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال و …. نداشته باشید. دو راه در سر راه تان است. اول اینکه این ظروف را خریداری کنید. این کار بسیار هزینه بر است و اصلا صرفه اقتصادی ندارد.. دومین راه اینست که ظروف را اجاره کنید. هزینه اجاره لوازم غذاخوری خیلی کمتر از قیمت خرید سرویس های غذاخوری است. بدون نگرانی از هزینه ها می توانید به هر تعداد که می خواهید بشقاب، پیش دستی، سالاد خوری، کارد و چنگال و …. را برای یک شب اجاره کنید. شاید بخواهید یک روز قبل لوازم پذیرایی از مهمان ها را اجاره کنید تا خیال تان بابت پذیرایی راحت باشد. در هر صورت قیمت ناچیزی بابت این کار می پردازید و پس از مهمانی هم وسایل غذاخوری را به شرکت پس می دهید. شرکت های کرایه ظروف کارها را ساده کرده اند در این شرکت ها انواع ظروف برای اجاره ارائه می شود. ظروف چینی و استیل پر طرفدارتر هستند. طرح و نقش های مختلف ظروف پذیرایی خیلی زیاد است و قطعا می توانید بهترین ها را کرایه کنید. کافیست لیستی از چیزهایی را که نیاز دارید تهیه کنید. حتی امکان سفارش آنلاین ظروف برای مجالس هم وجود دارد. به جای اینکه از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر بروید و لوازم مورد نیاز را خریداری کنید، همه این وسایل را یکجا تهیه کنید. تنها نکته مهم ، اجاره ظروف پذیرایی با کیفیت است. موقع سفارش بهترین ها را انتخاب کنید به این ترتیب به مهمان های خود احترام گذاشته اید.

تشریفات عروسی ارزان چگونه است؟

مهمترین گزینه در ارائه خدمات تشریفات مجالس عروسی برآورده کردن خواسته صاحبان مجلس است. این مورد که بتوان نهایت خواسته ی عروس و داماد و حتی خانواده هایشان را با مناسب ترین هزینه انجام داد، تنها به هنر مجریان موسسه تشریفات عروسی بر می گردد. البته واقع نگری نیز در این میان مطرح است. تشریفات عروسی ارزان باید بر پایه توقعات منطقی باشد. نمی توان انتظار تمامی موارد و تشریفات لوکس عروسی را با عنوان تشریفات عروسی ارزان برآورده کنید. اما می توانید بسیاری از هزینه های اضافی را حذف کنید و با برنامه ریزی صحیح و صرفه جویی در هزینه ها به موارد با اهمیت تر، ظاهر لوکس تری ببخشید!

در واقع ارائه خلاقیت و ارائه ایده برای جشن و مهمونی در کنار بودجه بندی درست موجب می شود که هدف نهایی برآورده شود. هدف نهایی چیزی نیست به جز رضایت میزبانان و مهمان ها از کیفیت خدمات مجالس و تشریفات لوکس ارائه شده...

مزایای استفاده از تشریفات مجالس عروسی چیست؟

· برگزاری مجالس عروسی بر اساس بودجه

تشریفات مجالس حرفه ای بر اساس بودجه مدنظر شما تشریفات مجالس را پیشنهاد می دهند. به این ترتیب می توانید بر اساس مقدار هزینه خدمات مجالس درخور را برنامه ریزی کنید.

· مدیریت زمان و برنامه ریزی دقیق

خدمات تشریفات مجالس موجب می شود در زمانبندی دقیق تمام مراحل عروسی و سایر مجالس در زمان درست و مورد انتظار انجام شوند. زیرا این افراد با تمامی افراد و گروهای مرتبط ارتباط دارند و به راحتی می توانند هماهنگی های لازم را انجام دهند.

· آشنایی با تمامی اجرا کنندگان و تجربه کافی در این زمینه

این مورد که بتوانید بر اساس سلیقه مشتری بهترین انتخاب را داشته باشید تنها از تجربه بالا در زمینه خدمات تشریفات مجالس بر می آید. به این ترتیب بهترین خدمات را ارائه می دهند.

چه خدماتی در تشریفات مجالس ارائه می شوند؟

 • کترینگ خدمات مجالس
 • کترینگ و پذیرایی عروسی
 • فینگر فود مجالس
 • گریل بار
 • میزه مزه
 • نورپردازی مهمونی
 • اجرای موسیقی زنده و دیجی و سنتی
 • تزیین میوه، شیرینی و شام مجالس
 • طراحی دکور و تزئینات مجالس

خدمات تشریفات مجالس در منزل چگونه برگزار می شود؟

خیلی از افراد متقاضی برگزاری خدمات تشریفات مجالس در منزل هستند. به این ترتیب تمام این مراسمات در محیط امن منزل با هزینه کمتری برگزار می شود. البته برگزاری تشریفات مجالس در منزل به شرایط خاصی نیز نیاز دارد. به این ترتیب نیازمند یک مدیریت بالا برای انجام کلیه امور است. مواردی مانند هماهنگی با سایر همسایگان و کسب اجازه برای برگزاری مراسم تا نیمه شب از مواردی است که باید انجام شود. اجاره تجهیزات مورد نیاز مانند میز، صندلی، ظروف مورد نیاز و استند مطابق با مراسم نیز مورد بعدی است. همچنین باید شرایط مورد نیاز برای صرف شام نیز محیا شود.

هزینه تشریفات مجالس و خدمات مجالس به چه عواملی بستگی دارند؟

قیمت تشریفات عروسی و خدمات مجالس دیگر به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت تشریفات مجالس به محل برگزاری مجالس، نوع خدمات مورد نیاز و البته تعداد میهمانان بستگی دارند. در موارد این چنینی قیمت تشریفات مجالس تحت تاثیر موردی به نام منو خدمات مجالس قرار دارد. منو خدمات مجالس کلیه خدماتی هستند که در راستای مراسم مد نظر ارائه می شوند. افراد می توانند وابسته به هزینه خدمات مجالس که مد نظرشان است تعدادی یا همه آنها را انتخاب کنند تا توسط تیم تشریفات بر اساس نظر مشتری ارائه شوند. باید اظهار کنیم که در برآورد هزینه برگزاری مراسم پرداختن به جزئیات بیشتر ارتباط مستقیمی با افزایش هزینه تشریفات مجالس و قیمت خدمات مجالس دارد. اگر در پی کم کردن هزینه تشریفات عروسی یا سایر مراسم های خود هستید از متخصصین هوم سرویز به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

خدمات تشریفات مجالس در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات تشریفات مجالس همانطور که از نامش هم مشخص است راهکاری برای با شکوه شدن هر نوع مراسمی است. برنامه ریزی و طراحی دکور و تزیینات، سرو غذا، پذیرایی و... همه از وظایف تیم خدمات تشریفات مجالس در منزل به حساب می آیند. تفاوتی ندارد که شما تصمیم بگیرید که تشریفات مجالس در منزل ارائه شوند یا هر جای دیگری، فقط باید فضای انتخابی شما قابلیت و گنجایش ارائه خدمات مد نظرتان را داشته باشد. اگر تصمیم به برگزاری جشن های خصوصی در فضای شخصی خود دارید با تیم تشریفات مجالس هوم سرویز مشورت کنید تا با برنامه ریزی درست تمام کارهای مهمانی و خدمات مجالس در منزل شما انجام شود.

تنها کافیست با ما همراه شوید تا کارهایتان به راحتی به اتمام برسد. برای ثبت سفارش و مشاوره با متخصصین ما به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تشریفات مجالس و همچنین ارایه خدمات تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر, چاپ بنر فوری, خدمات آشپزی در منزل , نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تشریفات مجالس

تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای

خدمات تشریفات مجالس در منزل و خدمات مجالس ترحیم و عزا

تشریفات مجالس برای برگزاری همایش ها و سمینارها

خدمات تشریفات مجالس خواستگاری، بله برون، حنابندان، ختنه سوران، تشریفات تولد و غیره

کترینگ خدمات مجالس

تهیه فینگر فود، میز مزه، گریل بار و نورپردازی

طراحی دکور و تزئینات مراسم عقد، تولد، عروسی، نامزدی و...

تزئین میوه، شیرینی و میز شام مجالس تزئین میوه، شیرینی و میز شام مجالس

نظرات کاربران

profile picture
ساناز قادری

ممنون از هوم سرویس و آقای دکتر سلمانزاده بابت مشاوره خوب و پرسنل کاربلدشون

profile picture
ندا پورسیار

بهترين مهماندارهايي بودن كه ديدم ممنون

profile picture
Maryam Mehrabpoor

متشکرم بابت سرویس دهی عالیتون؛ نیروهایی که فرستادن بسیار نیروهای مجرب و بی نظیر و فوق العاده بودند مطمئنن اگر مجدد سرویس بگیرم حتما با همین نیروها میخواهم ممنونم

profile picture
آتنا زندی

از همه نظر عالی😍😍

شرایط تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لوکس خصوصی و رسمی

ارایه خدمات مجالس در سامانه هوم سرویز توسط موسسات مجالس معتبر که دارای مدارک و تاییدیه های معتبر می باشند، انجام می پذیرد.

پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری محترم، کارشناسان برگزار کننده مجالس با شما تماس گرفته و راهنمایی خواهند نمود.

قسمت تاریخ حضور و زمان حضور تکمیل شده توسط شما، ملاک تاریخ هماهنگی توسط همیار قرار خواهد گرفت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

party-photography
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
قیمت از 7,300,000 الی 7,300,000 تومان
party-designer
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,200,000 الی 4,100,000 تومان
flowers-online
سفارش آنلاین گل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
reception-guests
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان