سفارش گل

سفارش گل

از 1226 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سفارش گل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت سفارش گل

توافقی

متوسط قیمت1,375,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت2,600,000 تومان

آنچه درباره سفارش گل خواهید خواند

  • سفارش گل، خرید آنلاین دسته گل و انواع گل آپارتمانی
  • مزایای سفارش گل آنلاین چیست؟
  • سفارش گل برای تولد
  • سفارش گل خواستگاری
  • سفارش تاج گل برای ترحیم، عرض تسلیت و یا تبریک
  • ارسال گل سفارشی بهترین هدیه به یادماندنی
  • قیمت باکس گل و قیمت دسته گل در گلفروشی آنلاین هوم سرویز
  • خرید اینترنتی گل با هوم سرویز

سفارش گل، خرید آنلاین دسته گل و انواع گل آپارتمانی

سفارش گل یکی از زیباترین کارهایی است کهامروزه طرفدار پیدا کرده است. به همین ترتیب هدیه دادن گل به کسانی که دوستشانداریم یا هدیه گرفتن گل نیز در دسته بهترین اتفاقاتی است که می تواند برایمان رخبدهد. قطعا سفارش گل یکی از بهترین خدماتی است که در دسترس افرادقرار گرفته است. خرید آنلاین گل شامل سفارش گل آپارتمانیزیبا، سفارش تاج گل، سفارش دسته گل، سفارشسبد گل و غیره می باشد، که بر اساس مناسبت های مختلف و مختص به فضاانتخاب می شود. در ادامه به سفارش گلبرای مناسبت های مختلف و قیمت خرید اینترنتی گل و قیمت سفارش گل خواهیمپرداخت.

مزایای سفارش گل آنلاین چیست؟

خرید گل به صورت حضوری محدودیت هایی برایافراد ایجاد می کند که خرید اینترنتی گل، این شرایط را به کل تغییرداده است. گلفروشی آنلاین در نگاه اول موجب صرفه جویی در وقت وهزینه افراد می شود. زیرا شما بدون اینکه از لطمه ای به انجام سایر کارهای روزمرهتان برسد، می توانید به خرید اینترنتی گل بپردازید. همچنین درمواردی با کاهش هزینه رفت و آمد در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

امکان خرید در تمامساعات شبانه روز و هفت روز هفته یکی دیگر از مزایای گلفروشی آنلاین و سفارشگل آنلاین می باشد. در شرایط معمولی شاید در زمان هایی از روز و شبامکان خرید دسته گل وجود نداشته باشد. یا در روزهای تعطیل امکاندسترسی به گلفروشی مقدور نباشد که خرید اینترنتی گل این معضلات را تمامااز بین برده است.

خرید گل آنلاین سبب می شود که شما هر گلی که مدنظرتان می باشد را خریداری کنید. در واقع امکان دارا بودن تمام اقلام گل دریک گل فروشی امکان پذیر نیست. اما با یک جستجوی ساده در اینترنت و جستجودر گل فروشی آنلاین می توانید سفارش گل مورد نظر خود را تهیه کنید.

سفارش گل برای تولد

خرید باکس گل، سبد گل فانتری، دسته گل طبیعی ویا سبد گل تولد هدایای مناسبی برای افرادی هستند که وقت کافی براینگهداری از گل و گیاهان ندارند. در واقع اگر بخواهید گلی سفارش دهید که تا چند روزطراوت و زیبایی اولیه خود را داشته باشد، خرید آنلاین باکس گل بهترین انتخاباست.

سفارش باکسگل برای تولد از آنجایی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که این گل هانیازی به گلدان، شیشه یا ظروف دیگری برای نگهداری ندارند. سفارش سبد گل برایتولد به راحتی تا چند روز زیبا باقی می مانند. همچنین با کمی مراقبت بیشتر،مدت نگهداری از آنها طولانی تر نیز می شود. سفارش سبد گل برای تولد ویا سفارش باکس گل یکی از زیباترین و لاکچری ترین کادوهابرای سورپرایز کردن تولد عزیززانتان می باشد.

سفارش گل خواستگاری

سفارش دستهگل خواستگاری از جمله مواردی است که تا مدت ها در یاد و خاطره ی عروس و دامادو خانواده هایشان باقی می ماند. از آنجایی که روز خواستگاری از مهم ترین اتفاقاتدر زندگی افراد است. همه اقدامات برای محیا کردن شرایط روز خواستگاری نیز بسیارمهم هستند.

سفارش گل خواستگاری نیز از آن موارد هاست. خرید باکس گلخواستگاری که به شکل بسیار زیبایی دیزاین شده باشد میتواند بیانگر عواطف واحساسات طرفین به هم باشد. معمولا برای سفارش باکس گل از گل هایخوش رنگ با عطرهای بسیار دلنشین و ماندگاری بالا استفاه می شود.

سفارش تاج گل برای ترحیم، عرض تسلیت و یا تبریک

سفارش تاج گل آنلاین از مواردی است که هم برای عرض تسلیتدر مراسم ترحیم و هم عرض تبریک در شرایط ویژه برای احترام به صاحبان مجالس سفارشداده می شود. ممکن است در شرایطی نیاز به ارسال سریع گل برای اینچنین مراسمی باشد. سفارش گل از گل فروشی آنلاین بهترینانتخاب است. زیرا به این ترتیب می توانید طی رسیدگی به سایر کارهای روزمره خود بهاقدامات بسیار مهم این چنینی نیز رسیدگی کنید. به این ترتیب قبل از ورودخودتان تاج گل سفارشی شما در محل ارسال می شود.

ارسال گل سفارشی بهترین هدیه به یادماندنی

خلاقیت و ایده پردازیدر تزیین گل بی‌نهایت است. هرکس بنا بر سلیقه‌ی شخصی خود و بر اساس جو مورد نظر والبته فرد مقابل خود گل های خاصی را می پسندد. به همین علت انتخاب سفارشباکس گل یا دسته گل سفارشی کار چندان راحتی نیست. ممکناست در طی مراجعه حضوری نتوانیم منظور خودمان را به خوبی در اختیار گل فروش قراردهیم. یا در هنگام انتقال گل ناخواسته موجب آسیب به گل شوید.

خرید آنلاین گل و ارسال گل یکی از بهترینشرایطی است که موجب می شود شما دقیقا همان چیزی که مد نظرتان است را انتخاب وسفارش دهید. به این ترتیب سفارش گل آنلاین به بهترین شکل ممکن بدونکمترین آسیبی به گل انجام می شود.

قیمت باکس گل و قیمت دسته گل در گلفروشی آنلاین هوم سرویز

عوامل مختلفیبر قیمت دسته گل و قیمت سبد گل موثر هستند.قیمت گل و همچنین نوع باکس چوبی، گلدان، جعبه گل، مقوای فشرده، پلکسی، اکریلیک،شیشه‌ای یا فلزی بر قیمت باکس گل تاثیر گذار هستند. همچنینتزیینات در سفارش گل نیز بر اساس سلیقه و بودجه مشتری پیشنهاد می شود. همچنینجنس جعبه گل و نوع گل مانند گل رز قرمز، رز هلندی، میخک و غیره نیزبر قیمت دسته گل و قیمت باکس گل تاثیرگذار هستند. اگر مایل هستیددسته گل خاصی برای مناسبت های مختلفی مانند ولنتاین، تولد، مراسم خواستاری و یاصرفا برای هدیه، بر اساس بودجه مد نظر خود تهیه کنید می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیاران ما جهت مشاورهو اعلام هزینه نهایی با شما تماس خواهند گرفت و سپس در صورت رضایت شما گل به محلمورد نظر انتقال پیدا خواهد کرد.

خرید اینترنتی گل با هوم سرویز

سفارش گل آنلاین در هوم سرویز شرایطی را پدید آوردهاست که اگر به هر نوع گل آپارتمانی و یا دسته گل خاص و یا هر طرح باکسی نیاز پیداکنید. می توانید با صحبت با متخصصین ما آن را سفارش دهید و دقیقا آنچه که مدنظرتان است را در محل تحویل بگیرید. سفارش اینترنتی گل توسط هوم سرویزانجام می شود. شما می توانید بر اساس بودجه مد نظر خود گل مورد نظر خودتان راسفارش دهید. سفارش گل آنلاین در سریع ترین زمان ممکن در هوم سرویزامکان پذیر است.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سفارش گل و همچنین ارایه خدمات سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر, تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای, طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, چاپ بنر فوری, خدمات آشپزی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سفارش گل

سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر

سفارش آنلاین گل آپارتمانی و گلدان

سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم و یادبود

سفارش تاج گل تبریک

سفارش سبد گل

سفارش باکس گل لاکچری و...

نظرات کاربران

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

شرایط سفارش تاج گل، سفارش سبد گل و خرید دسته گل

خدمات سفارش آنلاین گل، شامل ثبت درخواست مشتری با ذکر جزئیات مورد نظر و سپس تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه ارسال سفارش گل و در نهایت ارسال گل در زمان مورد انتظار مشتری به همراه فاکتور برای مشتری می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خرید گل، از گل فروشی های معتبر در مناطق مختلف شهر می باشند.

هزینه پرداخت شده توسط مشتری برای همیار تا زمان تحویل گل شامل تضمین سامانه هوم سرویز می باشد.

جهت ارسال گل لطفا کلیه جزئیات مورد نظر را به همیار اطلاع دهید.

هزینه ارسال گل بر عهده مشتری می باشد.

امکان تهیه و ارسال گل جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

banner-print
چاپ بنر تسلیت و تبریک
قیمت از 110,000 الی 1,000,000 تومان
party-designer
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,500,000 الی 4,700,000 تومان
reception-guests
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 550,000 الی 620,000 تومان
wedding-services
خدمات مجالس
قیمت از 1,500,000 الی 7,000,000 تومان