سفارش گل

سفارش گل

از 1226 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سفارش گل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سفارش گل

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره سفارش گل خواهید خواند

  • سفارش گل، خرید آنلاین دسته گل و انواع گل آپارتمانی
  • مزایای سفارش گل آنلاین چیست؟
  • سفارش گل برای تولد
  • سفارش گل خواستگاری
  • سفارش تاج گل برای ترحیم، عرض تسلیت و یا تبریک
  • ارسال گل سفارشی بهترین هدیه به یادماندنی
  • قیمت باکس گل و قیمت دسته گل در گلفروشی آنلاین هوم سرویز
  • خرید اینترنتی گل با هوم سرویز

سفارش گل، خرید آنلاین دسته گل و انواع گل آپارتمانی

سفارش گل یکی از زیباترین کارهایی است که امروزه طرفدار پیدا کرده است. به همین ترتیب هدیه دادن گل به کسانی که دوستشان داریم یا هدیه گرفتن گل نیز در دسته بهترین اتفاقاتی است که می تواند برایمان رخ بدهد. قطعا سفارش گل یکی از بهترین خدماتی است که در دسترس افراد قرار گرفته است. خرید آنلاین گل شامل سفارش گل آپارتمانی زیبا، سفارش تاج گل، سفارش دسته گل، سفارش سبد گل و غیره می باشد، که بر اساس مناسبت های مختلف و مختص به فضا انتخاب می شود. در ادامه به سفارش گل برای مناسبت های مختلف و قیمت خرید اینترنتی گل و قیمت سفارش گل خواهیم پرداخت.

مزایای سفارش گل آنلاین چیست؟

خرید گل به صورت حضوری محدودیت هایی برای افراد ایجاد می کند که خرید اینترنتی گل، این شرایط را به کل تغییر داده است. گلفروشی آنلاین در نگاه اول موجب صرفه جویی در وقت و هزینه افراد می شود. زیرا شما بدون اینکه از لطمه ای به انجام سایر کارهای روزمره تان برسد، می توانید به خرید اینترنتی گل بپردازید. همچنین در مواردی با کاهش هزینه رفت و آمد در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

امکان خرید در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته یکی دیگر از مزایای گلفروشی آنلاین و سفارش گل آنلاین می باشد. در شرایط معمولی شاید در زمان هایی از روز و شب امکان خرید دسته گل وجود نداشته باشد. یا در روزهای تعطیل امکان دسترسی به گلفروشی مقدور نباشد که خرید اینترنتی گل این معضلات را تماما از بین برده است.

خرید گل آنلاین سبب می شود که شما هر گلی که مد نظرتان می باشد را خریداری کنید. در واقع امکان دارا بودن تمام اقلام گل در یک گل فروشی امکان پذیر نیست. اما با یک جستجوی ساده در اینترنت و جستجو در گل فروشی آنلاین می توانید سفارش گل مورد نظر خود را تهیه کنید.

سفارش گل برای تولد

خرید باکس گل، سبد گل فانتری، دسته گل طبیعی و یا سبد گل تولد هدایای مناسبی برای افرادی هستند که وقت کافی برای نگهداری از گل و گیاهان ندارند. در واقع اگر بخواهید گلی سفارش دهید که تا چند روز طراوت و زیبایی اولیه خود را داشته باشد، خرید آنلاین باکس گل بهترین انتخاب است.

سفارش باکس گل برای تولد از آنجایی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که این گل ها نیازی به گلدان، شیشه یا ظروف دیگری برای نگهداری ندارند. سفارش سبد گل برای تولد به راحتی تا چند روز زیبا باقی می مانند. همچنین با کمی مراقبت بیشتر، مدت نگهداری از آنها طولانی تر نیز می شود. سفارش سبد گل برای تولد و یا سفارش باکس گل یکی از زیباترین و لاکچری ترین کادوها برای سورپرایز کردن تولد عزیززانتان می باشد.

سفارش گل خواستگاری

سفارش دسته گل خواستگاری از جمله مواردی است که تا مدت ها در یاد و خاطره ی عروس و داماد و خانواده هایشان باقی می ماند. از آنجایی که روز خواستگاری از مهم ترین اتفاقات در زندگی افراد است. همه اقدامات برای محیا کردن شرایط روز خواستگاری نیز بسیار مهم هستند.

سفارش گل خواستگاری نیز از آن موارد هاست. خرید باکس گل خواستگاری که به شکل بسیار زیبایی دیزاین شده باشد میتواند بیانگر عواطف و احساسات طرفین به هم باشد. معمولا برای سفارش باکس گل از گل های خوش رنگ با عطرهای بسیار دلنشین و ماندگاری بالا استفاه می شود.

سفارش تاج گل برای ترحیم، عرض تسلیت و یا تبریک

سفارش تاج گل آنلاین از مواردی است که هم برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم و هم عرض تبریک در شرایط ویژه برای احترام به صاحبان مجالس سفارش داده می شود. ممکن است در شرایطی نیاز به ارسال سریع گل برای این چنین مراسمی باشد. سفارش گل از گل فروشی آنلاین بهترین انتخاب است. زیرا به این ترتیب می توانید طی رسیدگی به سایر کارهای روزمره خود به اقدامات بسیار مهم این چنینی نیز رسیدگی کنید. به این ترتیب قبل از ورود خودتان تاج گل سفارشی شما در محل ارسال می شود.

ارسال گل سفارشی بهترین هدیه به یادماندنی

خلاقیت و ایده پردازی در تزیین گل بی‌نهایت است. هرکس بنا بر سلیقه‌ی شخصی خود و بر اساس جو مورد نظر و البته فرد مقابل خود گل های خاصی را می پسندد. به همین علت انتخاب سفارش باکس گل یا دسته گل سفارشی کار چندان راحتی نیست. ممکن است در طی مراجعه حضوری نتوانیم منظور خودمان را به خوبی در اختیار گل فروش قرار دهیم. یا در هنگام انتقال گل ناخواسته موجب آسیب به گل شوید.

خرید آنلاین گل و ارسال گل یکی از بهترین شرایطی است که موجب می شود شما دقیقا همان چیزی که مد نظرتان است را انتخاب و سفارش دهید. به این ترتیب سفارش گل آنلاین به بهترین شکل ممکن بدون کمترین آسیبی به گل انجام می شود.

قیمت باکس گل و قیمت دسته گل در گلفروشی آنلاین هوم سرویز

عوامل مختلفی بر قیمت دسته گل و قیمت سبد گل موثر هستند. قیمت گل و همچنین نوع باکس چوبی، گلدان، جعبه گل، مقوای فشرده، پلکسی، اکریلیک، شیشه‌ای یا فلزی بر قیمت باکس گل تاثیر گذار هستند. همچنین تزیینات در سفارش گل نیز بر اساس سلیقه و بودجه مشتری پیشنهاد می شود. همچنین جنس جعبه گل و نوع گل مانند گل رز قرمز، رز هلندی، میخک و غیره نیز بر قیمت دسته گل و قیمت باکس گل تاثیرگذار هستند. اگر مایل هستید دسته گل خاصی برای مناسبت های مختلفی مانند ولنتاین، تولد، مراسم خواستاری و یا صرفا برای هدیه، بر اساس بودجه مد نظر خود تهیه کنید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه نهایی با شما تماس خواهند گرفت و سپس در صورت رضایت شما گل به محل مورد نظر انتقال پیدا خواهد کرد.

خرید اینترنتی گل با هوم سرویز

سفارش گل آنلاین در هوم سرویز شرایطی را پدید آورده است که اگر به هر نوع گل آپارتمانی و یا دسته گل خاص و یا هر طرح باکسی نیاز پیدا کنید. می توانید با صحبت با متخصصین ما آن را سفارش دهید و دقیقا آنچه که مد نظرتان است را در محل تحویل بگیرید. سفارش اینترنتی گل توسط هوم سرویز انجام می شود. شما می توانید بر اساس بودجه مد نظر خود گل مورد نظر خودتان را سفارش دهید. سفارش گل آنلاین در سریع ترین زمان ممکن در هوم سرویز امکان پذیر است.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سفارش گل و همچنین ارایه خدمات سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر, تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای, طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, چاپ بنر فوری, خدمات آشپزی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سفارش گل

سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر

سفارش آنلاین گل آپارتمانی و گلدان

سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم و یادبود

سفارش تاج گل تبریک

سفارش سبد گل

سفارش باکس گل لاکچری و...

نظرات کاربران

profile picture
صدیقه محمدیاری
3 هفته پیش |همیار لیلا گنجی

همیار منتخب بنده هستن ایشون واقعا کارشون رو عالی و بی نتقص انجام دادن بسیار خانم مودب و با نزاکتی بودن.

profile picture
موسسه بیات رایان

کاملا راضی هستیم از خانم سلیمی هر هفته میان ایشون واقعا درجه یک و مرتب هستن. ممنونم از هوم سرویز به خاطر نیروهای کاربلد🙏

profile picture
آرزو کلانتری

عالی من که راضی بودم با اینکه فرز هستن منتها تمیز کار میکنن و به حرف گوش میدن

profile picture
خانم مقدادی

ایشون بسیار مودب و وقت شناس،مهربان و صبور بودن و کارهارو به درستی انجام دادن،سپاس بابت زحماتشون🙏🏼🌻🐾🍀

شرایط سفارش تاج گل، سفارش سبد گل و خرید دسته گل

خدمات سفارش آنلاین گل، شامل ثبت درخواست مشتری با ذکر جزئیات مورد نظر و سپس تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه ارسال سفارش گل و در نهایت ارسال گل در زمان مورد انتظار مشتری به همراه فاکتور برای مشتری می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خرید گل، از گل فروشی های معتبر در مناطق مختلف شهر می باشند.

هزینه پرداخت شده توسط مشتری برای همیار تا زمان تحویل گل شامل تضمین سامانه هوم سرویز می باشد.

جهت ارسال گل لطفا کلیه جزئیات مورد نظر را به همیار اطلاع دهید.

هزینه ارسال گل بر عهده مشتری می باشد.

امکان تهیه و ارسال گل جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

banner-print
چاپ بنر تسلیت و تبریک
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
party-designer
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,200,000 الی 4,100,000 تومان
reception-guests
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
wedding-services
خدمات مجالس
قیمت از 1,300,000 الی 2,400,000 تومان