banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
چاپ بنر تسلیت و تبریک

چاپ بنر تسلیت و تبریک

از 1227 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت چاپ فوری انواع بنر تبریک و تسلیت

قیمت چاپ و نصب بنر 2متری

190,000 تومان

قیمت چاپ و نصب بنر 3متری

250,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی و چاپ بنر تبلیغاتی با کیفیت بالا

خدمات چاپ بنر تسلیت و تبریک، شامل ثبت درخواست مشتری با ذکر جزئیات مورد نظر و سپس تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و انتخاب از طرح های آماده و اعلام هزینه چاپ و پرداخت هزینه توسط مشتری و نصب بنر در محل مورد نظر می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه سفارش بنر تسلیت و تبریک، از مراکز چاپ اصلی و معتبر و دارای مجوز می باشند.

هزینه پرداخت شده توسط مشتری برای همیار تا زمان تحویل نصب بنر شامل تضمین سامانه هوم سرویز می باشد.

جهت سفارش چاپ بنر لطفا کلیه جزئیات مورد نظر را به همیار اطلاع دهید.

هزینه ارسال و نصب بنر بر عهده همیار می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

چاپ بنر تسلیت و تبریک و چاپ بنر تبلیغاتی

در دنیای شلوغ امروزی یکی از اقداماتی که می توان به واسطه آن، دیگران را احساسات شخصی خود یا از روند کاری مطلع کنید، بنر می باشد. چاپ بنر تبریک در مناسبت های زیبا و زمان موفقیت مانند تبریک انتصاب افراد می تواند در افراد، نگرش بسیار خوب و موثری ایجاد کند. همچنین چاپ بنر تسلیت نیز در لحظات سخت از دست دادن عزیزان موجب تسلی دل صاحبان عزا می شود. شاید امروزه ارسال پیامک در فضای مجازی و گوشی همراه بیشتر روی کار آمده باشد. اما هنوز هم در باور عمومی هیچ چیز جای بنر را برای مناسبت های مختلف نمی گیرد.

چاپ بنر آنلاین ارزان و فوری در مراکز با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود. هنگامی که شما نیاز دارید مطلبی را با دیگران به اشتراک بگذارید یا برای توجه بیشتر به کسب و کارتان نیازمند بنر حرفه ای هستید. بنر تبلیغاتی گویای طیف وسیعی از اهداف هستند. همچنین چاپ بنر فوری روش عالی برای اعلام خبرهای مهم می باشد. بنرها در اندازه ها و سایز های مختلفی تولید می شوند. در ادامه به معرفی انواع بنر و عوامل موثر بر قیمت چاپ بنر و قیمت بنر تبلیغاتی می پردازیم.

طراحی بنر تسلیت و تبریک

بنرهای مناسبتی تسلیت و تبریک، غالبا در محدوده ابعادی ۳ تا ۵ مترمربع، طراحی می شوند. سبک طراحی این بنرها، تلفیقی از عناصر بصری محدود و جذاب است که به تخصص کارشناس گرافیک بستگی دارد. تایپوگرافی و رنگ ‌بندی بنر تسلیت و تبریک، می‌تواند به‌روز باشد. علاوه‌ بر آن، غالبا توصیه می ‌شود که در طراحی بنر تسلیت و تبریک از متن مناسب با هدف و حتی از متن‌های سفارشی و منحصر به ‌فرد استفاده کنید.

غالبا افرادی که خدمات طراحی بنر تسلیت و تبریک را ارائه می‌دهند، به جز ساختار اصلی ایده، یک مرحله نیز برای ویرایش در نظر می‌گیرند و در این ‌صورت شما می‌توانید در این مرحله، بنر طراحی شده را مطابق با سلیقه خودتان سفارشی ‌سازی کنید. بدیهی است در صورتی‌ که بنر نیاز به عکاسی خاص، الگوسازی سه‌بعدی یا تصویرگری و خطاطی مخصوص مشتری داشته باشد، هزینه آن به‌ صورت جداگانه محاسبه می‌شود و اغلب شرکت‌ها این هزینه‌ها را از ابتدا برای مشتری تشریح می‌کنند تا مشتری بتواند با توجه ‌به بودجه خود بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشد.

طراحی بنر تسلیت آنلاین

طراحی بنر به‌ صورت آنلاین موضوع بسیار جالبی است که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار می‌گیرد. در واقع، در حال حاضر، به‌ دلیل گسترش علم و تکنولوژی در رندگی روزمره، افراد سعی می ‌کنند طراحی بنر تسلیت یا سایر طراحی ‌های مناسبتی و تبلیغاتی خود را به‌ صورت آنلاین انجام دهند. طراحی بنر تسلیت آنلاین نیاز به دانش و اطلاعات حرفه‌ای ندارد و توسط بسیاری از نرم ‌افزارهای موجود قابل اجرا است. برای این منظور تنها کافی است نرم‌افزار مورد نظر خود را از وب‌سایت‌ های فعال در این زمینه دانلود کنید یا به‌ صورت آنلاین در این وب‌سایت‌ها، طراحی بنر خود را انجام دهید. در سایت‌ها و نرم‌افزارهای موجود برای طراحی آنلاین بنر، شما می‌توانید به ‌سادگی طرح‌های مورد نظر خود را روی بنر با اندازه دلخواه، پیاده‌سازی کرده و از آن خروجی بگیرید. در نهایت، می توانید بنر طراحی ‌شده خود را به یکی از مراکز ارائه‌ دهنده خدمات بنر بسپارید تا بنر آماده شده را خیلی سریع و راحت تحویل بگیرید.

چاپ بنر به چند طریق انجام می شوند؟

سفارش چاپ بنر به دو دسته بنر فوری و غیرفوری تقسیم می شود. معمولا برای چاپ بنر تسلیت فوری و تبریک و تشکر از نوع سفارش فوری استفاده می شود. خیلی از افراد تصوری که از بنر فوری دارند کیفیت پایین می باشد. در صورتی که بنر فوری اگر در مراکزی که دارای دستگاه های حرفه ای هستند، انجام شود قطعا شما از نتیجه کار رضایت خواهید داشت.

انواع بنر

بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی در رده ی بنر اختصاصی تقسیم بندی می شود. بنرهای اختصاصی اغلب نیاز به طراحی دارند. لذا در مرحله اول باید طراحی بنر تبلیغاتی انجام شود. این بنرها نقش موثری در راستای کسب و کار صاحبان مشاغل ایفا می کنند. به همین علت این امر مهم را نمی توان به هر گروه غیر متخصص و هر چاپخانه ای سپرد. 

بنر تسلیت

برای ابراز همدردی با خانواده متوفی اغلب اقدام به نصب بنر تسلیت می کنند. بنر ترحیم اغلب به صورت پیش فرض آماده است. البته در موارد خاص می توان طرح ها و نوشته های پیشنهادی را نیز سفارش داد. چاپ بنر تبریک با موضوعات متفاوتی انجام می شود. مانند بنر تبریک برای انتصاب، بنر تولد، بنر تبریک قهرمانی، بنر تبریک سال نو، بنر تبریک روز معلم و غیره از جمله مواردی هستند که زیر مجموعه بنر فوری تبریک قرار می گیرند.

بنر همایش

چاپ بنر همایش با هدف اطلاع رسانی از همایش، کنفرانس ها، سمینارها و جلسات مختلف انجام می شود. متن پیشنهادی به سرعت بر روی بنر با ابعاد مختلف چاپ شده و به شما در کمترین زمان ممکن تحویل داده می شوند.

چاپ عکس روی بنر

برای معرفی محصولات و یا نمایش طرح های خاص اقدام به چاپ عکس روی بنر می کنند.

بنر عریض 

بنرعریض اغلب برای چاپ بنر تبلیغاتی مانند بنر بیلبوردها و تابلو فروشگاه ها استفاده می شود. سفارش بنر عریض در دسته بنرهای غیر فوری تقسیم بندی می شوند.

سفارش چاپ بنر در مرکز چاپ بنر حرفه ای

دسترسی به مرکز چاپ بنر کار چندان راحتی نیست. در واقع اگر بخواهید به دنبال آدرس چاپ بنر بگردید، شاید زمان زیادی را باید به رفت و آمد اختصاص دهید. از این رو ممکن است ساعت ها معطل شوید. در اکثر مواقع البته اگر مسئله بنر تبلیغاتی نباشد. تنها مسئله حیاتی مورد نظر، زمان است. یعنی باید در مدت زمان کوتاه کار سفارش بنر با کیفیت به اتمام برسد و در اختیارتان قرار بگیرد.

با کمک هوم سرویز شما می توانید از خدمات چاپ آنلاین بنر در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید. درواقع دیگر به هیچ آدرس و شماره تلفنی به جز هوم سرویز نیاز ندارید. چاپ فوری بنر آنلاین و سفارش بنر تبلیغاتی در هوم سرویز در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

بنر ارزان با هوم سرویز

چاپ بنر ارزان از جمله مواردی است که در کنار کیفیت مطرح می شود. در واقع بنر ارزان در هوم سرویز به معنای قیمت مقرون به صرفه است. بعض از مراکز چاپ بنر با این ادعا اقدام به جذب مشتری می کنند و در نهایت کیفیت چاپ بسیار پایین است و جنس بنر نیز مرغوب نیست. در صورتی که با سفارش بنر ارزان در هوم سرویز می توانید در کنار کیفیت مناسب ازکیفیت چاپ بالایی برخوردار شوید.

بنر آنلاین از بهترین متریال موجود در بازار با مناسب ترین هزینه در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. به بیان دیگر زمانی که نیاز به نصب بنر، تابلو فلکس، مش یا استیکر در فضای باز است. مهمترین قسمتی که باید به آن توجه کنیم میزان مقاومت جنس بنر در مقابل عوامل جوی است. در واقع در کنار کیفیت چاپ، نوع متریال نیز از عواملی هستند که بنرها را از هم متمایز می کند.

قیمت چاپ بنر به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه چاپ بنر به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت چاب بنر فوری با قیمت بنر تبلیغات با هم متفاوتند. همچنین عواملی مانند رنگی یا سیاه سفید بودن بنر و همچنین عرض بنر بر تعرفه چاپ بنر تاثیر دارند. مواردی مانند کیفیت جنس بنر و کیفیت رنگ بنر نیز از عوامل تاثیر گذار بر هزینه چاپ بنر آنلاین هستند.

بهترین راه اطلاع از قیمت بنر آنلاین ثبت سفارش بنر در هوم سرویز است. به این صورت از نرخ چاپ بنر بر اساس ابعاد و طرح مورد نظر خود مطلع خواهید شد.

سفارش بنر آنلاین در کمترین زمان ممکن

سفارش بنر تبریک، بنر تسلیت آنلاین ،سفارش بنر تبلیغاتی،  بنر تسلیت فوری، استیکر، فلکسی و غیره در هوم سرویز در کمترین زمان ممکن انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید . همکاران ما جهت بررسی سفارش بنر و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت. پس از تایید نهایی شما بنر مورد نظر آماده می شود و به محل مورد نظر ارسال می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

چاپ بنر فوری
چاپ بنر تسلیت و تبریک در کمترین زمان
طراحی و چاپ بنر تبلیغاتی
چاپ بنر، چاپ استیکر، چاپ فلکسی در ابعاد سفارشی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

سفارش آنلاین گل
سفارش آنلاین گل
قیمت از 190,000 الی 500,000 تومان
پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
تزئینات و طراحی مجالس
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
خدمات مجالس
خدمات مجالس
قیمت از 700,000 الی 900,000 تومان