شیشه بری

شیشه بری

از 3036 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شیشه بری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض و نصب شیشه درب یا پنجره(متر مربع)

140,000 الی 600,000 تومان

قیمت برش شیشه برای نصب هواکش یا کانال کولر و...

180,000 الی 350,000 تومان

قیمت اجرای ابزار شیشه میز ناهار خوری یا کنسول و...(متر طول)

35,000 الی 60,000 تومان

قیمت ساخت و نصب آینه قاب دار و قدی(متر مربع)

250,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت برش آینه به شکل منحنی یا لوزی و...(متر مربع)

350,000 الی 700,000 تومان

قیمت اجرای ابزار آینه(متر طول)

35,000 الی 70,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت550,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره شیشه بری خواهید خواند

 • خدمات شیشه بری سیار
 • چرا خدمات شیشه بری آنلاین انتخاب بهتری است؟
 • آینه کاری
 • انواع شیشه های موجود در بازار
 • شیشه بر سیار را چگونه خبر کنیم؟
 • ابزار مورد نیاز برای شیشه بری
 • خدمات شیشه بری آنلاین هوم سرویز شامل چه مواردی می‌شود؟
 • عوامل موثر بر قیمت شیشه بری سیار
 • خدمات شیشه بری شبانه روزی هوم سرویز با شماست

خدمات شیشه بری سیار

امروزه تقریبا در همهقسمت های خانه، سازه های شیشه ای دیده می شود. ازین رو خدمات شیشه برینیز به یکی از سرویس های مورد استقبال زیاد تبدیل شده است. شیشه بری آنلایندر انواع تجهیزات ساختمانی به کار برده می شود. از درب های شیشه ای گرفته تا بالکنهای شیشه ای و نرده های شیشه ای همه و همه در زیر مجموعه شیشه بریسیار قرار می گیرند. همانطور که می دانید شیشه و آینه کاری در طراحیو دکوراسیون نیز جایگاه ویژه ای دارد. در کنار خدمات شیشه بریسیار، آینه بری و آینه سازی نیز مورد جستجو قرار می گیرند. خدمات آینه و شیشه بریبسیار گسترده هستند که در ادامه به معرفی انواع شیشه و قیمت شیشه بری سیارمی پردازیم.

چرا خدمات شیشه بری آنلاین انتخاب بهتری است؟

خدمات شیشه وآینه از جمله خدماتی هستند که نقل و انتقالات در آن بسیار دشوار و ریسکی است.ازین رو خدمات شیشه بری سیار اتنخاب بسیار صحیحی است. ققط کافی استکه شیشه بر سیار را خبر کنید و بدین ترتیب محل مورد نیاز برایاجرای شیشه و یا آیینه کاری را بررسی و ابعاد صحیح را منراژ میکنند. سپس پس از آماده سازی اقدام به نصب می کنند. بدین ترتیب شما هیچ نگرانی ازبایت نقل و انتقالات یا اندازه گیری ابعادشیشه و همچنین اجرای صحیح و اصولی شیشه نخواهید داشت.

آینه کاری

آینه کاری ازجمله اقدامات تقریبا جدید در دیزاین منازل و آرایشگاهها می باشد. در خدماتآینه کاری، آینه های تقریبا قطور و با کیفیت در ابعاد منظم یا نا منظم برش داده میشوند و به شکل های مربعی مستطیلی یا در هم به صورت دکوراتیو در کنار هم قرار میگیرند.

انواع شیشه های موجود در بازار

شیشه سودا لایمیا معمولی

بیشترین نوع از شیشههای موجود در جهان از نوع شیشه های سودا لایم یا شیشه معمولی هستند. شیشه‌های در وپنجره ساختمان، شیشه‌های خودرو، شیشه بطری‌ها و بسیاری دیگر از محصولات شیشه‌ای کهدر زندگی روزمره استفاده می شود از همین نوع هستند. این نوع شیشه قیمت و مقاومتپایینی داشته و بسیار خطرساز هستند.

شیشه فلوت

شیشه فلوت به شیشه ای اطلاق می شود که کاملابدون موج و صاف است. برای ساخت شیشه فلوت بعد از بیرون آوردن شیشه از کوره، برایصاف، مسطح و ضخامت دار شدن آنها ، شیشه را در حوضچه مذاب قلع غوطه ور می کنند تاتبدیل به شیشه فلوت شود. شیشه فلوت یا شیشه تخت، اولیه ترین حالت شیشه تولید شدهمی باشد. شیشه فلوت در ضخامت های مختلف از ۲ میلی متر تا بیش از 2 سانتی متر تولیدمی شود. اما به صورت متداول ضخامت های ۴-۸ میلی متر در ساختمان و پنجره ها مورداستفاده قرار می گیرد.

شیشه رنگی

شیشه رنگی در طراحیهای نما و در بسیاری لز لوازم منزل کاربرد دارد. پروسه ساخت شیشه های رنگی تفاوتیبا سایر شیشه ها ندارند.

شیشه مشجر

شیشه مشجر یا شیشهطرحدار برای خصوصی سازی محیط مورد نظر استفاده می شود. شیشه های مشجر نیز از قدیمیترین نوع شیشه ها هستند که در درب و پنجره مورد استفاده قرار می گرفت.

شیشه رفلکس یاشیشه آینه ای

شیشه رفلکس یاشیشه آینه ای از متداول ترین نوع شیشه برای اجرا در نمای ساختمان هستند. این نوعشیشه با جذب نور خورشید از انتقال نور به داخل ساختمان جلوگیری می کند. بدین ترتیبدر طول روز نمای بیرون حالت آینه ای دارد و از داخل معمولی به نظر می آید. با غروبخورشید و تاریک شدن محیط این خاصیت بر عکس می شود.

شیشه دو جداره

در این نوع شیشهدو جداره ، از دو لایه شیشه ساده که به موازات هم قرار گرفته اند تشکیل شدهاست. فضای بین این دو شیشه کاملا خالی می شود و حالت خلا بین این دو شیشه ایجاد میشود. بدین ترتیب این نوع شیشه عایق گرما، سرما ، رطوبت و صدا می شود. و امروزه ایننوع شیشه در درب و پنجره سازی بسیار پر کاربرد هستند.

شیشه ساختمان نشکن

این شیشه ها از دو یا چند لایه شیشه ساده یا طلق دار برای افزایشکارایی، تولید شده اند. لایه های شیشه تحت حرارت و فشار به هم اتصال داده می شوندو ساختار یک دست و منسجمی دارند. در پروسه ساخت از ورقه های نایلونی برای استحکامشیشه و اتصال، استفاده شده است. موقع شکستن، خورده های آن پخش نمی شود و ذرات شیشهبه هم اتصال دارند. این پدیده به علت وجود ورقه های نایلون در بین لایه های شیشهاست که حالت کشسانی به شیشه می دهد. در برخی موارد شیشه های نشکن دارای ویژگی هایسکوریت نیز هستند.

شیشه بر سیار را چگونه خبر کنیم؟

اندازه گیری شیشهبرای نصب باید کاملا دقیق و با دقت میلی متری باشد. هر گونه کم یا زیادبودن ابعاد شیشه عملا استفاده از آن را بی فایده می کند. فیکس کردن شیشه در قابمورد نظر نیز مهارت می خواهد. زیرا ممکن است در حین قرار دادن بشکند.

نصب و اجرای شیشهکاری باید به شرکت شیشه بری سیار و شیشه بر سیار سپرده شود. تا درحین اجرای کار مجبور به پرداخت هزینه ها و خسارات گزاف نشوید. نصب شیشه بر روی پنجره، نصب شیشه درب، تعویضشیشه پنجره های سقفی، شیشه های ویترین، فروشگاهها شیشه های دربورودی، نماها و… همه و همه از در حیطه شغل شیشه بر می باشند. اگر نحوه محاسبه متراژ شیشه، برش شیشه والبته نحوه قرار دادن در قاب مورد نظر توسط شیشه بر ماهر و متخصص انجامنشود، مشکلات دوباره کاری و هزینه های اضافی را در پی خواهد داشت. پس ازهمان ابتدای کار از شیشه بر ماهر هوم سرویز کمک بگیرید. به این ترتیب شما بدون هیچ ریسکی شیشه موردنظر خود را خریداری و نصب می‌کنید.

ابزار مورد نیاز برای شیشه بری

تجهیزات و ابزارمرسوم که هر شیشه بر سیاری باید در اختیار داشته باشد به دو دسته تجهیزات ایمنی وتجهیزات برش تقسیم می شوند. تجهیزات ایمنی مانند دستکش کار ، کفش کار و جعبه کمکهای اولیه هستند. و تجهیزات مورد نیاز برای برش و اندازه گیری شیشه عبارت اند ازمتر، الماس مخصوص برای برش انواع شیشه، الماس برش تی، خط کش چوبی ودر کل جعبه ابزار شامل پیچ گوشتی، کاتر، چکش و غیره می باشد.

خدمات شیشه بری آنلاین هوم سرویز شامل چه مواردی می‌شود؟

 • برش و نصبشیشه سکوریت
 • تعویضشیشه درب و پنچره
 • نصبویترین شیشه
 • نصب شیشهپارتیشن
 • نصب شیشهمعمولی برای درب و پنجره و یا شیشه میز عسلی، شیشه میز ناهار خوری، و تعویض شیشهمیز کار و غیره
 • نصب شیشهضد گلوله
 • اجرای لولبراق و مات
 • اجرایایزار
 • ساختانواع آینه
 • ساخت شیشه4 میل و 6 میل معمولی برای تعویض شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت، آیینه کاری وشیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو

عوامل موثر بر قیمت شیشه بری سیار

هزینه خدمات شیشه بریسیار به مواردمتعددی بستگی دارد. هزینه شیشه بری به دو قسمت متریال مورد استفاده یانوع شیشه مصرفی و دستمزد شیشه بر تقتسیم می شوند. طبعا قیمت شیشهدوجداره و شیشه های ضخیم بیشتر از شیشه های معمولی است.

هر چه کیفیت شیشهبالاتر باشد، طبعا قیمت آن نیز بیشتر است. همانطور که دیدید شیشه ‌های متنوعیهستند که هرکدام قیمت متفاوتی دارند. از طرفی دیگر، اندازه شیشه نیز عامل بسیارتاثیرگزاری بر قیمت شیشه بری آنلاین می باشد. مورد دیگر اینکه اجرای شیشهبرای مکان‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت است، هزینه بالاتری در پی دارد. زیرادستمزد نصاب شیشه بیشتر می شود.

مورد دیگر تاثیرگذاربر قیمت شیشه ، مخصوصا در مواردی مانند قیمت شیشه رومیزی، رنگ آن است. این که رنگمدنظرتان است کاملا سلیقه ای است. به طور مثال قیمت شیشه رومیزی دودی یا برنز از شیشه فلوت ساده بیشترخواهد شد.

خدمات شیشه بری شبانه روزی هوم سرویز با شماست

سامانه هوم سرویز باارائه خدمات شیشه بری 24 ساعته آماده خدمات رسانی می باشد. ازین رو میتوانید با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز از خدمات ما بهره مند شوید.متخصصین شیشه بر ما به صورت آنلاین آماده خدمات رسانی به مشتریان هوم سرویز میباشند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شیشه بری و همچنین ارایه خدمات شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره) نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل نصب شیشه دوجداره UPVC, نصب شیشه سکوریت مغازه , تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت , شیشه بالکن ریلی و ثابت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شیشه بری

شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره)

تعویض شیشه‌های در و پنجره و تعویض شیشه ویترین مغازه‌ها

شیشه بری شبانه روزی و نصب شیشه آینه، میز شیشه ای

خدمات شیشه بری و نصب شیشه رومیزی (میز عسلی، میز نهارخوری و میز کنفرانس)

سوراخ کاری و ابزارزنی شیشه

تعویض شیشه های شکسته

لول براق و مات شیشه

نظرات کاربران

profile picture
بنیامین البرز

خوش قول بودند و کیفیت شیشه ایی که برام آوردند واقعا عالی بود و اندازه ی کار فیکس شد دستشون درد نکنه

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
عباس کوکبی

از دقت و حوصله و ظرافتشون بینهایت رضایت داشتم

profile picture
الهام نجاتی

بسیار عالی بودن وقت شناس و منصف و قیمت هاشون خیلی خوب بود رضایت کامل داشتم از همیارم آقای محمدی فرد

شرایط خدمات شیشه بری سیار و تعویض شیشه‌های شکسته

همیار می بایست ابتدا محل مورد نظر را بررسی و اندازه گیری نماید و سپس شروع به انجام کار نماید.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت شیشه و آینه بر اساس ضخامت آن متفاوت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت شیشه بالکنی
ساخت شیشه بالکنی
قیمت از 13,000,000 الی 13,000,000 تومان
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان