شیشه بری

شیشه بری

از 5259 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شیشه بری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض و نصب شیشه درب یا پنجره(متر مربع)

140,000 الی 600,000 تومان

قیمت برش شیشه برای نصب هواکش یا کانال کولر و...

180,000 الی 350,000 تومان

قیمت اجرای ابزار شیشه میز ناهار خوری یا کنسول و...(متر طول)

35,000 الی 60,000 تومان

قیمت ساخت و نصب آینه قاب دار و قدی(متر مربع)

250,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت برش آینه به شکل منحنی یا لوزی و...(متر مربع)

350,000 الی 700,000 تومان

قیمت اجرای ابزار آینه(متر طول)

35,000 الی 70,000 تومان

متوسط قیمت1,800,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت3,700,000 تومان

آنچه درباره شیشه بری خواهید خواند

 • خدمات شیشه بری سیار
 • چرا خدمات شیشه بری آنلاین انتخاب بهتری است؟
 • شیشه بر سیار را چگونه خبر کنیم؟
 • ابزار مورد نیاز برای شیشه بری
 • خدمات شیشه بری آنلاین هوم سرویز شامل چه مواردی می‌شود؟
 • عوامل موثر بر قیمت شیشه بری سیار
 • خدمات شیشه بری شبانه روزی هوم سرویز با شماست

خدمات شیشه بری سیار

امروزه تقریبا در همه قسمت های خانه، سازه های شیشه ای دیده می شود. ازین رو خدمات شیشه بری نیز به یکی از سرویس های مورد استقبال زیاد تبدیل شده است. شیشه بری آنلاین در انواع تجهیزات ساختمانی به کار برده می شود. از درب های شیشه ای گرفته تا بالکن های شیشه ای و نرده های شیشه ای همه و همه در زیر مجموعه شیشه بری سیار قرار می گیرند. همانطور که می دانید شیشه و آینه در طراحی و دکوراسیون نیز جایگاه ویژه ای دارد. در کنار خدمات شیشه بری سیار، آینه بری و آینه سازی نیز مورد جستجو قرار می گیرند. خدمات آینه و شیشه بری بسیار گسترده هستند که در ادامه به معرفی انواع شیشه و قیمت شیشه بری سیار می پردازیم.

چرا خدمات شیشه بری آنلاین انتخاب بهتری است؟

خدمات شیشه و آینه از جمله خدماتی هستند که نقل و انتقالات در آن بسیار دشوار و ریسکی است. ازین رو خدمات شیشه بری سیار اتنخاب بسیار صحیحی است. ققط کافی است که شیشه بر سیار را خبر کنید و بدین ترتیب محل مورد نیاز برای اجرای شیشه و یا آیینه کاری را بررسی و ابعاد صحیح را منراژ می کنند. سپس پس از آماده سازی اقدام به نصب می کنند. بدین ترتیب شما هیچ نگرانی از بایت نقل و انتقالات یا اندازه گیری ابعاد شیشه و همچنین اجرای صحیح و اصولی شیشه نخواهید داشت.انواع شیشه های موجود در بازار

شیشه سودا لایم یا معمولی

بیشترین نوع از شیشه های موجود در جهان از نوع شیشه های سودا لایم یا شیشه معمولی هستند. شیشه‌های در و پنجره ساختمان، شیشه‌های خودرو، شیشه بطری‌ها و بسیاری دیگر از محصولات شیشه‌ای که در زندگی روزمره استفاده می شود از همین نوع هستند. این نوع شیشه قیمت و مقاومت پایینی داشته و بسیار خطرساز هستند.

شیشه فلوت

شیشه فلوت به شیشه ای اطلاق می شود که کاملا بدون موج و صاف است. برای ساخت شیشه فلوت بعد از بیرون آوردن شیشه از کوره، برای صاف، مسطح و ضخامت دار شدن آنها ، شیشه را در حوضچه مذاب قلع غوطه ور می کنند تا تبدیل به شیشه فلوت شود. شیشه فلوت یا شیشه تخت، اولیه ترین حالت شیشه تولید شده می باشد. شیشه فلوت در ضخامت های مختلف از ۲ میلی متر تا بیش از 2 سانتی متر تولید می شود. اما به صورت متداول ضخامت های ۴-۸ میلی متر در ساختمان و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه رنگی

شیشه رنگی در طراحی های نما و در بسیاری لز لوازم منزل کاربرد دارد. پروسه ساخت شیشه های رنگی تفاوتی با سایر شیشه ها ندارند.

شیشه مشجر

شیشه مشجر یا شیشه طرحدار برای خصوصی سازی محیط مورد نظر استفاده می شود. شیشه های مشجر نیز از قدیمی ترین نوع شیشه ها هستند که در درب و پنجره مورد استفاده قرار می گرفت.

شیشه رفلکس یا شیشه آینه ای

شیشه رفلکس یا شیشه آینه ای از متداول ترین نوع شیشه برای اجرا در نمای ساختمان هستند. این نوع شیشه با جذب نور خورشید از انتقال نور به داخل ساختمان جلوگیری می کند. بدین ترتیب در طول روز نمای بیرون حالت آینه ای دارد و از داخل معمولی به نظر می آید. با غروب خورشید و تاریک شدن محیط این خاصیت بر عکس می شود.

شیشه دو جداره

در این نوع شیشه دو جداره ، از دو لایه شیشه ساده که به موازات هم قرار گرفته اند تشکیل شده است. فضای بین این دو شیشه کاملا خالی می شود و حالت خلا بین این دو شیشه ایجاد می شود. بدین ترتیب این نوع شیشه عایق گرما، سرما ، رطوبت و صدا می شود. و امروزه این نوع شیشه در درب و پنجره سازی بسیار پر کاربرد هستند.

شیشه ساختمان نشکن

این شیشه ها از دو یا چند لایه شیشه ساده یا طلق دار برای افزایش کارایی، تولید شده اند. لایه های شیشه تحت حرارت و فشار به هم اتصال داده می شوند و ساختار یک دست و منسجمی دارند. در پروسه ساخت از ورقه های نایلونی برای استحکام شیشه و اتصال، استفاده شده است. موقع شکستن، خورده های آن پخش نمی شود و ذرات شیشه به هم اتصال دارند. این پدیده به علت وجود ورقه های نایلون در بین لایه های شیشه است که حالت کشسانی به شیشه می دهد. در برخی موارد شیشه های نشکن دارای ویژگی های سکوریت نیز هستند.

شیشه بر سیار را چگونه خبر کنیم؟

اندازه گیری شیشه برای نصب باید کاملا دقیق و با دقت میلی متری باشد. هر گونه کم یا زیاد بودن ابعاد شیشه عملا استفاده از آن را بی فایده می کند. فیکس کردن شیشه در قاب مورد نظر نیز مهارت می خواهد. زیرا ممکن است در حین قرار دادن بشکند.

نصب و اجرای شیشه کاری باید به شرکت شیشه بری سیار و شیشه بر سیار سپرده شود. تا در حین اجرای کار مجبور به پرداخت هزینه ها و خسارات گزاف نشوید. نصب شیشه بر روی پنجره، نصب شیشه درب، تعویض شیشه پنجره های سقفی، شیشه های ویترین، فروشگاهها شیشه های درب ورودی، نماها و… همه و همه از در حیطه شغل شیشه بر می باشند. اگر نحوه محاسبه متراژ شیشه، برش شیشه و البته نحوه قرار دادن در قاب مورد نظر توسط شیشه بر ماهر و متخصص انجام نشود، مشکلات دوباره کاری و هزینه های اضافی را در پی خواهد داشت. پس از همان ابتدای کار از شیشه بر ماهر هوم سرویز کمک بگیرید. به این ترتیب شما بدون هیچ ریسکی شیشه مورد نظر خود را خریداری و نصب می‌کنید.

ابزار مورد نیاز برای شیشه بری

تجهیزات و ابزار مرسوم که هر شیشه بر سیاری باید در اختیار داشته باشد به دو دسته تجهیزات ایمنی و تجهیزات برش تقسیم می شوند. تجهیزات ایمنی مانند دستکش کار ، کفش کار و جعبه کمک های اولیه هستند. و تجهیزات مورد نیاز برای برش و اندازه گیری شیشه عبارت اند از متر، الماس مخصوص برای برش انواع شیشه، الماس برش تی، خط کش چوبی و در کل جعبه ابزار شامل پیچ گوشتی، کاتر، چکش و غیره می باشد.

خدمات شیشه بری آنلاین هوم سرویز شامل چه مواردی می‌شود؟

 • برش و نصب شیشه سکوریت
 • تعویض شیشه درب و پنچره
 • نصب ویترین شیشه
 • نصب شیشه پارتیشن
 • نصب شیشه معمولی برای درب و پنجره و یا شیشه میز عسلی، شیشه میز ناهار خوری، و تعویض شیشه میز کار و غیره
 • نصب شیشه ضد گلوله
 • اجرای لول براق و مات
 • اجرای ابزار
 • ساخت انواع آینه
 • ساخت شیشه 4 میل و 6 میل معمولی برای تعویض شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت و شیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو

عوامل موثر بر قیمت شیشه بری سیار

هزینه خدمات شیشه بری سیار به موارد متعددی بستگی دارد. هزینه شیشه بری به دو قسمت متریال مورد استفاده یا نوع شیشه مصرفی و دستمزد شیشه بر تقتسیم می شوند. طبعا قیمت شیشه دوجداره و شیشه های ضخیم بیشتر از شیشه های معمولی است.

هر چه کیفیت شیشه بالاتر باشد، طبعا قیمت آن نیز بیشتر است. همانطور که دیدید شیشه ‌های متنوعی هستند که هرکدام قیمت متفاوتی دارند. از طرفی دیگر، اندازه شیشه نیز عامل بسیار تاثیرگزاری بر قیمت شیشه بری آنلاین می باشد. مورد دیگر اینکه اجرای شیشه برای مکان‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت است، هزینه بالاتری در پی دارد. زیرا دستمزد نصاب شیشه بیشتر می شود.

مورد دیگر تاثیرگذار بر قیمت شیشه ، مخصوصا در مواردی مانند قیمت شیشه رومیزی، رنگ آن است. این که رنگ مدنظرتان است کاملا سلیقه ای است. به طور مثال قیمت شیشه رومیزی دودی یا برنز از شیشه فلوت ساده بیشتر خواهد شد.

خدمات شیشه بری شبانه روزی هوم سرویز با شماست

سامانه هوم سرویز با ارائه خدمات شیشه بری 24 ساعته آماده خدمات رسانی می باشد. ازین رو می توانید با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز از خدمات ما بهره مند شوید. متخصصین شیشه بر ما به صورت آنلاین آماده خدمات رسانی به مشتریان هوم سرویز می باشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شیشه بری و همچنین ارایه خدمات شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره) نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل نصب شیشه دوجداره UPVC, نصب شیشه سکوریت مغازه , تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت , شیشه بالکن ریلی و ثابت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شیشه بری

شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره)

تعویض شیشه‌های در و پنجره و تعویض شیشه ویترین مغازه‌ها

شیشه بری شبانه روزی و نصب شیشه آینه، میز شیشه ای

خدمات شیشه بری و نصب شیشه رومیزی (میز عسلی، میز نهارخوری و میز کنفرانس)

سوراخ کاری و ابزارزنی شیشه

تعویض شیشه های شکسته

لول براق و مات شیشه

نظرات کاربران

profile picture
حمید ببگلو

عالی بود همه چی. واقعا خوش اخلاق بودن و قیمتی که اعلام کردن مناسب بود.

profile picture
خانم عامری

آقای محترم و باشخصیتی بودن سر وقت اومدن و کار رو زودتر از موقعی که گفته بودن آوردن تحویل دادن. کار آقای بیات تمیز و با کیفیت بود بنده رضایت داشتم.

profile picture
مریم نیکنام

بسیار عالی خیلی راضی بودم

profile picture
بهروز خوش فطرت

بسیار با تجربه و خوش برخورد

شرایط خدمات شیشه بری سیار و تعویض شیشه‌های شکسته

همیار می بایست ابتدا محل مورد نظر را بررسی و اندازه گیری نماید و سپس شروع به انجام کار نماید.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت شیشه و آینه بر اساس ضخامت آن متفاوت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

sliding-patiod-doors
ساخت شیشه بالکنی
قیمت از 31,000,000 الی 31,000,000 تومان
patina
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 20,000,000 الی 20,000,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 700,000 الی 1,800,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان