نورپردازی و نورمخفی ساختمان
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
اجرای نورپردازی و نورمخفی

نورپردازی و نورمخفی ساختمان

از 1109 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نورپردازی و نورمخفی ساختمان در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت اجرای نورپردازی و کابل کشی نمای ساختمان (هر متر)

12,000 الی 19,000 تومان

قیمت اجرای نورپردازی و نصب چراغ خطی برای نما(هر عدد)

110,000 الی 170,000 تومان

قیمت نصب ریسه ال ای دی برای نما (هر متر)

12,000 الی 17,000 تومان

قیمت نصب ریسه ال ای دی یرای داخل واحد (هر متر)

7,000 الی 12,000 تومان

قیمت نصب انواع چراغ برای راه پله و پارکینگ (هر عدد)

25,000 الی 35,000 تومان

قیمت نصب هالوژن سقفی (هر عدد)

17,000 الی 27,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

طراحی و اجرای خدمات نورپردازی ساختمان

طراحی و اجرای خدمات نورپردازی داخلی ساختمان یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در معماری مدرن امروزی محسوب می شود. در واقع زیباترین معماری بدون اجرای نورپردازی و نور مخفی یک خلا بزرگی دارد. روش های مختلفی در اجرای نور و روشنایی وجود دارد. اجرای نورپردازی کناف، موضعی، تاکیدی و نورپردازی دکوراتیو از تکنیک های جدید اجرای نورپردازی داخلی و روشنایی محسوب می شود. از این تکنیک ها برای نورپردازی داخلی ساختمان و نما استفاده می شود. در فضاهای مختلف بسته به نوع کاربری فضا و میزان نورگیری محیط از انواع تکنیک متفاوت استفاده می شود. در ادامه به روش های نورپردازی ساختمان و عوامل موثر بر قیمت نورپردازی و قیمت اجرای نور مخفی می پردازیم.

نورپردازی نمای ساختمان

اجرای نورپردازی نمای ساختمان یکی از مهمترین المان های زیبا سازی و جلب توجه در ساختمان اداری و مسکونی محسوب می شود. هدف ازاجرای نور، زیبایی بیشتر ساختمان در شب و شکوه بخشیدن به نمای ساختمان می باشد. اجرای نور علاوه بر جذب مشتریان باعث روح و شخصیت بخشیدن به بناهای سرد و بی روح می شود. افزایش اهمیت طراحی و اجرای خدمات نورپردازی موجب روی کار آمدن شرکت های نورپردازی زیادی شده است. تمام این شرکت ها در صورتی می توانند در این بازار رقابتی دوام بیاورند که همواره روش های نوین و مدرن ارائه کنند.

عوامل موثر بر انتخاب روش نورپردازی خانه

 • ابعاد ساختمان
 • سبک معماری نما
 • متریال استفاده شده در نما
 • توجه به ساختمان های مجاور و هماهنگی با آنها
 • محل‌های قابل دسترسی به نما و قسمت های مورد نظر برای اجرای نور و روشنایی

نورپردازی و اجرای نور مخفی در کدام قسمت های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند؟

خدمات نورپردازی و روشنایی ساختمان کاربردهای گسترده ای دارد و موارد زیادی را شامل می شود. موارد زیر تمام قسمت هایی هستند که با اجرای نورمخفی زیباتر می شوند.

 • نورپردازی داخلی ساختمان
 • نورپردازی آشپزخانه و نورپردازی کابینت
 • نورپردازی پذیرایی ( نورپردازی سقف پذیرایی)
 • نورپردازی مغازه
 • نورپردازی کناف
 • نورمخفی اتاق خواب
 • اجرای نورپردازی محوطه
 • اجرای نورپردازی سقف کاذب
 • اجرای نورپردازی محوطه
 • نورپردازی دیوار
 • نورپردازی راهرو و نورپردازی پارکینگ
 • نورپردازی فضای باز و حیاط

روش های نور پردازی پذیرایی و نور مخفی داخلی ساختمان

نورمخفی سقف کناف و کاذب با نور پردازی فروتابی

در اجرای نورپردازی مخفی سقف کناف، از روشن ساختن سطح افقی کناف با نورافشان استفاده می شود. که اصطلاحاً به آن فروتابی می گویند. معمولا فروتابی از طریق قاب های مهتابی یا smd و هر نور افشانی که نور مستقیم به یک سمت می تابند، پدید می آید.

نورپردازی فضای سبز به شکل فراتابی

در نورپردازی فضای سبز از روش فراتاپی استفاده می شود. در این روش با قرار دادن پایه های نور بر روی زمین به سمت بالا به صورت تابشی اجرا می شود. بارزترین مثال در روشنایی و نورپردازی فراتاب اجرای نور بر روی نته های درخت ها در فضای سبز است. در این نوع اجرای نور مخفی دقیقا محوه ی مورد نظر را پر رنگ می کنیم.

نورپردازی دیوارتاپی

در روش طراحی و نورپردازی به صورت دیوارتاپی دیوار را به طور یکنواخت روشن می شود. در این روش دیوارها به صورت یکنواخت از یک طرف به طرف دیگر روشن می شوند. هدف این نوع نورپردازی پوشاندن عیب های دیوار و در دیوارهای گچی بسیار مناسب است. هیچگاه در دیوارهای صیقلی نباید این مدل استفاده شود زیرا بازتاب نور بسیار آزاردهنده خواهد بود.

نورپردازی متمرکز

روش اجرای نور مخفی متمرکز هدف اصلی روشن ساختن و برجسته کردن تابلو و یا آثار خاص بر روی دیوار است و هدف روشن کردن کل فضا نیست.در این روش نور با زاویه 30 درجه نسبت به اشیا مورد نظر تنظیم می شود.

بهترین ایده ها در اجرای نورپردازی سقف پذیرایی و اتاق خواب

نور مخفی سقف ساده

در صورتی که سقف کناف کاری شده باشد با اجرای نور به راحتی می توانید نور مخفی کناف جذابی ایجاد کنید. همچنین با نصب هالوژن نیز می توانید نور مخفی سقف ساده را انجام دهید. در صورتی که سقف بدون کناف یا سقف کاذب است به کمک نصب لوسترهای ساده و آویز می توانید نورپردازی جذاب و مدرنی ایجاد کنید.

نور مخفی اتاق خواب

اسنفاده از نور مخفی در سقف اتاق خواب باعث ایجاد فضایی آرام می شود. معمولا پیشنهاد می شود برای نورپردازی اتاق خواب از روشنایی آبی استفاده کنید. جالب است بدانید که در طراحی و نورپردازی می توانید از هر ایده ای استفاده کنید. البته رعایت اصول صحیح مهندسی بسیار مهم است.

طرح نورمخفی سقف آشپزخانه

ایجاد طرح نورپردازی آشپزخانه ایده ای بی نظیر برای زیبا سازی دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شود. نورمخفی آشپزخانه برای سقف و زیر کابینت ها استفاده می شود. معمولا در زیر کابینت ها به نصب نوار smd می پردازند. که در هنگام خاموشی سایر لامپ ها زیبایی بی نظیری به فضای آشپزخانه می بخشد. همچنین در سقف آشپزخانه نیز با ایجاد نورمخفی سقف کناف و کاذب و یا با آویزان کردن لوسترهای مناسب فضا آشپزخانه اقدام به اجرای نور مدرن می کنند.

نورپردازی سقف پارکینگ

ایجاد نورپردازی سقف پارکینگ یکی از الزامات در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری می باشد.ایجاد روشنایی یکنواخت در پارکینگ باعث می شود تشکیل سایه ها کاهش پیدا کند و میدان دید بازتر شود. ازاین رو امنیت بالا می رود. مهمترین نکته در نورپردازی سقف پارکینگ رعایت اصول و استفاده به جا از وسایل روشنایی است. که علاوه بر کاهش اتلاف انرژی بالاترین کارایی را در متراژ مورد نظر داشته باشد.

ایجاد نور مخفی سقف منزل و انتخاب رنگ مناسب نور مخفی

انتخاب رنگ نور مخفی با کناف برای محیط های مختلف بستگی به سلیقه ی افراد دارد. همانطور که می دانید انتخاب رنگ نور مخفی تاثیرات مستقیمی بر روی اعصاب و روان افراد می گذارد. معمولا استانداردهایی برای نورمخفی اتاق خواب و اجرای نور مخفی سقف پذیرایی وجود دارد. با انتخاب رنگ مناسب در اجرای نورپردازی ساختمان و نورمخفی سقف منزل می توانیم کارایی و آرامش افراد را افزایش دهیم. انتخاب نور گرم در نورمخفی باعث ایجاد آرامش می شود و معمولا برای نور مخفی سقف منزل در اتاق های نشیمن توصیه می شود. همچنین نور سرد باعث افزایش کارایی و بالا بردن تمرکز می شود.

شرکت نور پردازی سقف هوم سرویز

با تمام توضیحات بیان شده شاید با یک سرچ ساده شما با انواع طرح و مدل نورپردازی آشنا شوید که در مکانهای مختلف اجرا شده اند. اما انتخاب مناسب ترین و کارا ترین نور نورپردازی که بر اساس بودجه شما ارائه شود را باید با کاردان بسپارید. در واقع هر مکان با توجه به نوع ساخت و کنج ها و اشکال مختلف و نوع سیم کشی ساختمان، باید به نحوه ی صحیحی طراحی روشنایی شوند. شرکت نورپردازی هوم سرویز با همکاری بهترین طراحان و مهندسین این رشته آماده ارائه بهترین و خلاقانه ترین طرح های روشنایی منزل و محل کار می باشند.

قیمت اجرای نورپردازی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نور پردازی مخفی به موارد متعددی بستگی دارد. اجرای نور و روشنایی مانند هر پروژه دیگر در ابتدا نیاز به بررسی دقیق و طراحی دارد. در واقع بعد از بررسی نما و ارائه طراحی نورپردازی باید بر سر قیمت متریال و لامپ ها و روشنایی به توافق برسند. همچنین قیمت اجرای نورپردازی نما و قیمت نورپردازی داخلی به برنامه ریزی و زمانبندی نیازمند است. به طور کلی تعیین قیمت نورپردازی مخفی به توافق بین کارفرما و نورپرداز بر سر طراحی نورپردازی بستگی دارد.

خدمات طراحی و اجرای نورپردازی مدرن خانه، مغازه و فضاس سبز با متخصصین هوم سرویز

در صورتی که به نصاب روشنایی و طراحی و اجرای نورپردازی و نورمخفی نما نیاز داشتید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا بهترین همیاران ما جهت بررسی و ارائه بهترین طراحی ها با بهترین قیمت در کنارتان حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نورپردازی و نورمخفی ساختمان و همچنین ارایه خدمات خدمات نورپردازی نمای ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیم کشی برق و روشنایی ارائه می دهد که شامل کابل کشی ساختمان , سیم کشی برق تک فاز و سه فاز, رفع اتصالی سیم کشی ساختمان, نصب انواع لوستر های سنگین، ال ای دی، لوستر دوپل، برنزی، کریستالی، شاخه ای، مدرن و کلاسیک, نصب آنتن تلویزیون دیجیتال و نصب آنتن مرکزی, نصب و تعمیر کلید و پریز, نصب انواع چراغ سنسور دار راه پله، مشاعات و پارکینگ, تعمیر و تعویض سیم پیچی موتور کولر آبی, طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی, خدمات سرویس و نگهداری تابلو برق, نصب انواع سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال،یوتیلیتی، دوطرفه و... , نصب هواکش صنعتی سقف می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نورپردازی و نورمخفی ساختمان

خدمات نورپردازی نمای ساختمان

طراحی و اجرای نورپردازی مغازه و فروشگاه ها

اجرای نور مخفی و روشنایی فضای داخلی ساختمان

اجرای نورپردازی سقف کاذب و دیوار پذیرایی و اتاق خواب

طراحی و نورپردازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی

طراحی روشنایی و نورمخفی پارکینگ و مشاعات ساختمان و...

نظرات کاربران

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

شرایط نورپردازی نما و نورمخفی سقف و دیوار داخلی ساختمان

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به طراحی، اجرا و بهبود نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اجرا و نصب سقف کاذب
اجرا و نصب سقف کاذب
قیمت از 5,700,000 الی 5,700,000 تومان
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 6,300,000 الی 6,300,000 تومان
گچکاری و گچبری
گچکاری و گچبری
قیمت از 600,000 الی 1,000,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,800,000 الی 2,500,000 تومان

خدمات نورپردازی و نورمخفی ساختمان در این شهرها ارائه می شود: