برقکاری

برقکاری

از 2499 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت برقکاری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت برق کشی و سیم کشی برق ساختمان(متری)

20,000 الی 35,000 تومان

قیمت برق کشی و سیم کشی برق ساختمان(به همراه لوله و کنده کاری هر متر)

70,000 الی 100,000 تومان

قیمت برق کشی و سیم کشی برق ساختمان 100 متر به بالا

توافقی

قیمت کابل کشی سایز 1*2 تا 6*3(متری)

30,000 الی 60,000 تومان

قیمت کابل کشی صنعتی سایز 6*3 به بالا(متری)

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت داکت کشی تا نمره 4(متری)

30,000 الی 50,000 تومان

قیمت داکت کشی نمره 4 به بالا(متری)

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت لوله گذاری خرطومی با پولیکا بدون کنده کاری(متری)

20,000 الی 40,000 تومان

قیمت لوله گذاری خرطومی یا پولیکا با کنده کاری(متری)

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت نصب سینی کابل

توافقی

قیمت نصب جعبه کلید مینیاتوری به همراه سربندی و برق رسانی(هر واحد تا 8مینیاتوری)

400,000 الی 600,000 تومان

قیمت نصب جعبه کلید مینیاتوری به همراه سربندی و برق رسانی(هر واحدبالای 8مینیاتوری)

600,000 الی 800,000 تومان

قیمت کار در ارتفاع و شرایط سخت

توافقی

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره برقکاری خواهید خواند

 • برقکار ساختمان سیار در زودترین زمان در محل شما
 • شماره برقکار شبانه روزی
 • نحوه ارتباط با برقکار آنلاین هوم سرویز به چه صورت است؟
 • برقکاری ساختمان شامل چه مواردی است؟
 • در سرویس برق کاری ساختمان هوم سرویز چه خدماتی ارائه می شود؟
 • برق کشی ساختمان مسکونی
 • برقکاری صنعتی چه تفاوتی با برق کاری ساختمان مسکونی دارد؟
 • استانداردهای برقکاری که برقکار ساختمان حرفه ای باید بداند
 • مزایای استفاده از خدمات برق کاری ساختمان هوم سرویز چیست؟
 • برقکار سیار حرفه‌ای
 • چه عواملی بر قیمت برقکاری ساختمان تاثیر دارند؟
 • اجرت برقکار ساختمان چگونه تعیین می شود؟
 • دستمزد برقکاری ساختمان بر چه مبنایی اعلام می شود؟
 • تعمیر برق و برق کشی ساختمان هوشمند را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برقکار ساختمان سیار در زودترین زمان در محل شما

برقکاری ساختمان از مهم ترین مراحل در زمان ساخت یا بازسازی ساختمان است. برقکاری صنعتی و برقکاری ساختمان مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اقدامات غیراصولی و اشتباه ممکن است عواقب جبران ناپذیری مانند آتش سوزی را به دنبال داشته باشد. بنابراین استفاده از تجهیزات مناسب و همچنین اجرای استاندارد این تاسیسات توسط برقکار سیار ماهر، مهم ترین مواردی هستند که باید قبل از قیمت برقکاری به آن توجه داشت. در ادامه به معرفی روش های برق کشی و علامل موثر بر هزینه برقکاری ساختمان و اجرت برق کار ساختمان می پردازیم.

شماره برقکار شبانه روزی

در ارتباط با هر گونه ایراد در تجهیزات برقی و تعمیرات برق منزل باید با برقکار سیار تماس بگیرید. همانطور که پیش تر اشاره کردیم رعایت موارد ایمنی و مهارت در ارائه خدمات مهم ترین مواردی هستند که برقکار آنلاین باید با آن آشنایی کامل داشته باشد. در هر صورت به جای اینکه به دنبال شماره برقکار در اینترنت بچرخید با کمک هوم سرویز بهترین برقکار ها در دسترس شما هستند و پس ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت و در کمترین زمان ممکن خود را محل می رسانند.

نحوه ارتباط با برقکار آنلاین هوم سرویز به چه صورت است؟

در صورتی که به برقکار سیار نیاز دارید تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس مستقیم با شماره های درج شده درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خدمات برق کاری ساختمان مورد نیاز و همچنین زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس برقکار ساختمان

پس از ثبت درخواست، برقکار سیار جهت اطلاع دقیق از وضعیت ساختمان و همچنین اعلام محدوده قیمت برقکاری ساختمان تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات ابتدایی در ارتباط با محدوده هزینه برقکاری، متخصصین جهت بررسی دقیق به محل مراجعه نموده و قیمت برقکاری نهایی را اعلام کرده و تجهیزات مورد نیاز را لیست و اعلام می کنند و در صورت نیاز به خرید تجهیزات توسط همیار، فاکتور به مشتریان داده می شود.

برقکاری ساختمان شامل چه مواردی است؟

خدمات برقکاری شامل کابل‌کشی، نصب دستگاه‌های مرتبط چون سرپیچ، تابلوهای توزیع برق، تعویض کلید پریز، سوکت و تعمیرات برق ساختمان است که توسط برقکار فوری انجام می شود. رعایت موارد ایمنی در زمان طراحی و اجرای برق و سایر خدمات برق کاری اهمیت بسیار بالایی دارد.

رعایت اصول ایمنی در برق کاری ساختمان می‌تواند ایمنی جانی و مالی را تضمین کرده و عدم رعایت نکات ایمنی، می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را برای برقکار ساختمان و سایر افراد به دنبال داشته باشد. با افزایش عمر سازه، به دلیل وجود مواردی چون رطوبت، ممکن است سیم ها فرسوده شده و با مشکل مواجه شوند لذا بهتر است هر از چند گاهی جهت تعمیرات برق ، با برق کار ساختمان تماس گرفته شود.

برق کاری ساختمان تمام امور مربوط به نقشه کشی، نصب محافظ جان، نصب تایمر راه پله، موارد مربوط به نصب و تعویض تابلو برق، نصب آیفون تصویری و تعمیرات آن را شامل می شود.

در سرویس برق کاری ساختمان هوم سرویز چه خدماتی ارائه می شود؟

کلیه خدمات مربوط به برق کاری ساختمان از سیم کشی ساختمان، رفع اتصالی، نصب کلید و پریز هوشمند و ساده همه مواردی هستند که اگر به صورت اصولی انجام نشوند مشکل ساز خواهند بود. از این رو پیشنهاد می شود کلیه خدمات برقکاری منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید تا نگرانی از بابت کیفیت انجام کار و موارد ایمنی نداشته باشید. تعدادی از خدمات که توسط متخصصین هوم سرویز ارائه می شود شامل موارد زیر هستنند.

 • برقکاری روکار به دلایل مختلف مانند نیاز به نصب پریز یا کلید برق اضافه و یا نصب روشنایی درخواست می گردد. در این صورت برقکار ساختمان، سیم های برق را باید به ناچار از روی دیوار رد می کند. به این ترتیب سیم ها مشحص هستند و برای پوشاندن آنها برقکار ساختمان، از داکت استفاده می کنند.
 • برقکاری توکار در ابتدای ساخت انجام می شود. در این روش برقکار ماهر ساختمان، سیم ها را از داخل دیوار با استفاده از لوله خرطومی عبور می دهد و سپس روی آنها با گچ و سیمان پوشانده می شود.
 • برق کشی ساختمان از کف نیاز به نقشه برق کشی ساختمان دارد. به این ترتیب مسیر لوله گذاری توسط برقکار سیار کاملا مشخص می شود و سپس بر اساس محل هایی که باید کلید پریزها نصب شوند لوله خرطومی ها قرار داده می شوند.
 • برق کشی ساختمان از سقف برای اجرای انواع روشنایی نیاز است. در مواقعی که ساختمان کامل نشده باشد که این اقدامات جزو روتین است. اما گاهی در سقف های کاذب نیاز به برق است که در این صورت باید پس از نصب این سقف­ ها، عمل شاسی کشی سقف و سپس برقکشی آن انجام شود.

همچنین کلیه خدمات مربوط به برقکاری صنعتی، تعمیر و یا تعویض فیوز، نصب داکت، نصب دزدگیر ساختمان و ... ارائه می شود. البته خدمات برق کاری ساختمان هوم سرویز محدود به خدمات بالا نمی شود و سایر خدمات مربوط به برق ساختمان توسط همیاران برق هوم سرویز ارائه می شود.

برق کشی ساختمان مسکونی

رعایت اصول و استانداردهای برق کاری ساختمان در زمان برق کشی ساختمان مسکونی برای حفظ امنیت ساکنین اهمیت ویژه ای دارد. به طوری که رعایت این اصول از ابتدایی ترین خدمات مانند لوله گذاری در برق کشی ساختمان مسکونی شروع می شود و تا آخرین مرحله که نصب روشنایی است ادامه دارد.

برقکاری صنعتی چه تفاوتی با برق کاری ساختمان مسکونی دارد؟

به طور معمول برقکاری صنعتی شامل برق سه فاز است که در کارخانجات و مراکز صنعتی ارائه می شود. در برقکاری صنعتی برق سه فاز برای کنترل تجهیزات استفاده می شود. متخصصین در زمینه برقکاری صنعتی با مسکونی تفاوت دارد.

متخصصین برق صنعتی دارای مهارت ویژه ای در این زمینه هستند. از این رو افرادی که تنها وارد به خدمات برقکاری ساختمان مسکونی هستند نمی توانند برقکاری صنعتی را اصولی انجام دهند.

استانداردهای برقکاری که برقکار ساختمان حرفه ای باید بداند

رعایت اصول و استانداردهای برقکاری، توسط برق کار ساختمان موجب می شود عملکرد نهایی مطلوب باشد و همچنین خطرات جانی و مالی در پی نداشته باشد.

 • رعایت استاندارد فیوزها : فیوزها در قسمت های مختلفی نصب می شوند و برای هر قسمت باید فیوز مناسب نصب شود. به طور مثال برای فیوز روشنایی، 10 آمپر باید در نظر گرفته شود.
 • سیم کشی صحیح وسایل برقی : برقکار صنعتی باید تمام اصول برق کاری ساختمان که موجب ایمنی و آسایش افراد ساکن در ساختمان می شود را در نظر بگیرد. به طور مثال در زمان برقکاری ساختمان باید جایگاه لوازم برقی مهم مانند یخچال، گاز و غیره درست انتخاب شود.
 • رعایت اصول فاصله گذاری در زمان برقکاری ساختمان مسکونی : این اصل به این اشاره دارد که فاصله بین پریز و کلیدها تا کف باید استاندارد باشد.
 • رعایت اصول در هنگام استفاده از سیم ها : همانطور که می دانید در هر قسمت از برقکاری ساختمان وابسته به نوع خدمات باید از سیم هایی با سطح مقطع مناسب استفاده شود تا ایراداتی در نهایت ایجاد نشود.
 • رعایت اصول برقکاری در زمان انشعاب گیری از کنتور باید به نحوی باشد که با افزایش جریان، ولتاژ کم نشود.

مزایای استفاده از خدمات برق کاری ساختمان هوم سرویز چیست؟

همانطور که گفته شد خدمات مربوط به برقکاری باید توسط برقکار سیار ماهر انجام شود تا خسارات جانی و مالی در پی نداشته باشد. هوم سرویز نیز به عنوان معتبرترین مرجع ارائه دهنده ی خدمات درب منزل کلیه خدمات برق کاری ساختمان را بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

ü برقکار و تعمیرکار برق دارای توانایی علمی و فنی کافی در این زمینه هستند.

ü دارای تیم پشتیبانی قوی در این زمینه هستند

ü ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

ü اعلام قیمت برقکاری ساختمان بر اساس اتحادیه

برقکار سیار حرفه‌ای

برقکار سیار با تجهیزات و ابزارهای لازم به منازل مراجعه کرده و کلیه خدمات برق کاری ساختمان را انجام می دهند. برق کار سیار هوم سرویز دارای دانش و مهارت تجربی لازم در این زمینه بوده و توانایی ارائه خدمات در ارتفاع با رعایت اصول ایمنی را دارند تعدادی از وظایف برقکار سیار شامل موارد زیر است

چه عواملی بر قیمت برقکاری ساختمان تاثیر دارند؟

از آنجایی که برقکاری شامل اقدامات متعددی می شود. به همین ترتیب هزینه برقکاری ساختمان نیز مبلغ ثابتی نخواهد بود. اما اتحادیه برقکاری ساختمان همواره نرخ برقکاری را به صورت متری یا واحدی مشخص کرده است. از این رو در شرایط یکسان قیمت برقکاری تفاوت چندانی باهم ندارد. معمولا قیمت برق کشی ساختمان متری محاسبه می شود. مگر در موارد بسیار وسیع که به صورت واحدی یا پروژه ای، قیمت برقکاری داده می شود. همچنین برای نصب کلید و پریز و یا سایر تجهیزات قیمت ها جداگانه محاسبه و اعلام می شود.

اجرت برقکار ساختمان چگونه تعیین می شود؟

در کنارموارد بالا دستمزد برق کار ساختمان نیز مبحث مهمی است. معمولا برقکار سیار باید بر اساس نرخ اتحادیه برق کاری هزینه برقکاری را اعلام کند. اما برق کار که به صورت مستقل فعالیت می کنند ممکن است نرخ هایی فراتر از نرخ برق کشی ساختمان اعلام کنند. از این رو همکاری با برقکاران ماهر از شرکت های معتبر موجب می شود که در کنار کیفیت بالای خدمات از قیمت برقکاری منصفانه نیز بهره مند شوید.

هزینه برقکاری در هوم سرویز با رویکردی کاملا اقتصادی و منصفانه تعیین و اعلام شده است. به این ترتیب قیمت برقکاری متری و برای سایر خدمات به صورت موردی شفاف سازی شده است. تنها کافیست برای اطلاع دقیق از هزینه برقکاری ساختمان با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید.

دستمزد برقکاری ساختمان بر چه مبنایی اعلام می شود؟

اگر به دنبال شماره برقکار هستید تا بتوانید از محدوده هزینه برقکاری اطلاع پیدا کنید باید بدانید که هزینه ها با توجه به خدمات مورد نیاز به چند طریق اعلام می شود.

دستمزد برقکاری به صورت شعله ای : به طور کل هر اقدامی که برقکار سیار انجام می دهد و یک وسیله برقی را راه اندازی می کند یک شعله می گویند. به طور مثال نصب پریز، روشنایی، لوله گذاری غیره به این صورت طبقه بندی می شود و هر کدام از این اقدامات به صورت مجزا و دانه ای قیمت گذاری می شوند.

هزینه برقکاری به صورت متری : به طور مثال در زمان برق کشی بر اساس متر مربع زیر بنای ساختمان قیمت گذاری و اعلام می شود. به طور مثال برای برق کشی یک ساختمان هزینه برقکاری متری محاسبه می شود. البته اضافه شدن آیتم های دیگر مانند هزینه نصب کولر آبی ، نصب آنتن و غیره از این مبحث جداست.

دستمزد برقکاری به صورت روزمزد : در مواردی که خرده کاری برق کاری مدنظر است برقکار آنلاین، هزینه برقکاری را به صورت روزمزد اعلام می کند.

تعمیر برق و برق کشی ساختمان هوشمند را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات برق کاری بخش وسیعی از خدمات هوم سرویز را شامل می شود. در صورت نیاز به برقکار شبانه روزی و تعمیرات برق ساختمان می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. برق کار سیار هوم سرویز آماده خدمات رسانی فوری و بدون اتلاف وقت در سراسر شهر هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس برقکاری و همچنین ارایه خدمات برقکاری ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیم کشی برق و روشنایی ارائه می دهد که شامل تعویض سیم کشی ساختمان قدیمی, رفع اتصالی سیم کشی ساختمان, نصب انواع لوستر های سنگین، ال ای دی، لوستر دوپل، برنزی، کریستالی، شاخه ای، مدرن و کلاسیک, نصب آنتن دیجیتال و نصب آنتن مرکزی, نصب کلید و پریز, نصب سنسور مشاعات, نورپردازی نمای ساختمان, سیم پیچی موتور کولر آبی, تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و... , ساخت تابلو برق صنعتی, تعمیر تابلو برق و نگهداری تابلو برق, نصب هواکش صنعتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس برقکاری

برقکاری ساختمان

برق کشی ساختمان

برقکاری صنعتی

برق کشی واحد مسکونی

برق کشی واحد اداری یا تجاری

برق کشی راه پله، پارکینگ و حیاط و...

نصب تجهیزات برقی، عیب یابی اتصالی و لوله گذاری توکار

نظرات کاربران

profile picture
سحر زراعت پیشه

هم اخلاقشون فوق العاده بود هم کاربلد بودن. ممنونم از هوم سرویز. بالاترین امتیاز رو برای آقای امامی راد ثبت میکنم.

profile picture
علی یزدی

باتشکر از جناب شکیبا ایشون فرد کاربلد منصف و با مسئولیتی در کار خود هستن

profile picture
راضی مشتاقی

اقای شکیبا یک برقکار ساده نیستن، ایشون حقیقتا متخصص برق هستن. برقکاری پروژه ی مارو بسیار اصولی و علمی انجام دادن و کارهای انجام شده ی هر مرحله رو برای ما توضیح میدادن، در کار خوش قول و دلسوزند و بسیار انسان شریفی هستن.

profile picture
صابر یادگاری

چقدر انسان متشخص و کاربلد و حرفه ایی بودن اولین بارم بود از هوم سرویز استفاده میکردم یعنی حتی نمیزاشتن یک میلیمتر کار خطا داشته باشه من به همه دوستام معرفی کردم هوم سرویس رو چون بی نظیر بودند

شرایط برق کشی ساختمان و تعمیرات برق ساختمان

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به برق کشی ساختمان نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

در صورت نیاز به کنده کاری جهت لوله گذاری هزینه به صورت مجزا محاسبه واعلام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

surge-protector
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
lighting
اجرای نورپردازی و نورمخفی
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
repair-videodoorphone
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 750,000 الی 950,000 تومان
central-antenna-repair
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
قیمت از 930,000 الی 930,000 تومان