تعمیر فن سانتریفیوژ
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر اگزاست فن و سانتریفیوژ

تعمیر فن سانتریفیوژ

از 1315 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فن سانتریفیوژ در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض بلبرینگ سانتریفیوژ

500,000 الی 800,000 تومان

قیمت سیم پیچی الکترو موتور سانتریقیوژ

500,000 الی 800,000 تومان

قیمت بالانس و تعویض پروانه سانتریفیوژ

400,000 الی 750,000 تومان

قیمت نصب سانتریفیوژ

600,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت نصب اگزاست فن

350,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت1,290,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فن سانتریفیوژ خواهید خواند

 • نصب و تعمیر فن سانتریفیوژ
 • نحوه عملکرد اگزاست فن چگونه است؟
 • مزایای تعمیر فن سانتریفیوژ چیست؟
 • نصب فن سانتریفیوژ چگونه انجام می شود؟
 • فن سانتریفیوژ در چه محل هایی نصب می شود؟
 • تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن در محل
 • تعمیر سانتریفیوژ رستوران
 • خدمات نگهداری و سرویس سانتریفیوژ
 • تعمیر موتور هواکش صنعتی سانتریفیوژ
 • قیمت تعمیر فن سانتریفیوژ به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ را توسط متخصصین هوم سرویزانجام دهید

نصب و تعمیر فن سانتریفیوژ

البته معرفی اگزاستفن و نصب سانتریفیوژ رستوران و فست فود برای کسانی که از آنها استفاده کردهاند نیاز نیست. اما قبل از توضیح در ارتباط با نصب فن سانتریفیوژ و نصباگزاست فن به معرفی خود این تجهیزات می پردازیم. در پاسخ اگزاست فن چیست بایدبیان کنیم که همانطور که از نام گذاری این این فن ها مشخص است با طراحی منحصر بهفرد خود موجب خروج هوا می شوند. از انواع اگزاست فن ها به سانتریفیوژ، فن آکسیال،سقفی، رادیال، پشت بامی و قارچی می توان اشاره نمود. با نصب و تعمیر اگزاست فنیا تعمیر فن سانتریفیوژ، تمام گرما، چربی و آلودگی های موجود در محیط خارجمی شوند. سانتریفیوژ توانایی مکش و تخلیه هوای محیط بسته را دارد. امروزه بیشترینسیستم های تهویه مطبوع مربوط به فن اگزاست و نصب و تعمیر سانتریفیوژ رستوران است.در ادامه به معرفی انواع اگزاست فن ها و عوامل موثر بر قیمت نصب فن اگزاستو قیمت تعمیر فن سانتریفیوز می پردازیم.

نحوه عملکرد اگزاست فن چگونه است؟

اگزاست فن به واسطهانرژی مکانیکی که از الکتروموتور به قسمت فن منتقل می شود، موجب چرخش پروانه فن وموجبات مکش و جابجایی جریان هوای محیط را فراهم می آورد. سپس فن حلزونی دستگاه،جریان هوا را به سمت فن هدایت می کند. اگزاست فن سقفی یا نصب اگزاست فن رویدیوار، سلامت قطعات و غیره همه و همه بر نحوه عملکرد و کیفیت اگزاست فن تاثیردارد. فن سانتریفیوژ به این علت نامگذاری شده است که توسط نیروی گشتاورالکتروموتور کار می کند به همین علت هواکش سانتریفیوژ نامگذاری می شود.

مزایای تعمیر فن سانتریفیوژ چیست؟

اگزاست فن از هواکشهایی می باشند که هوا را کشیده و از محیط خارج می کند. از ساده‌ترین نوع اگزاست فنها، هواکش‌های آشپزخونه می باشند. نصب و تعمیر اگزاست فن صنعتی با قدرت مکشبالا با دو حالت گردش هوا و یا خروج هوا مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی کهنصب اگزاست فن با در حالت گردش هوا انجام شود، هوا بعد از فیلتر شدن، دوباره بهمحیط بازگردانده خواهد شد.

تعمیر فن سانتریفیوژ یک سیستم تهویه مطبوع پر قدرت محسوب میشود که با قابلیت جابجایی و خارج کردن انواع آلاینده ها مانند دود، چربی و گاز ازمحیط و هدایت آن به سمت خروجی موجبات کنترل آسان و به وجود آمدن هوای استاندارد میشود. به همین ترتیب بیشترین موارد استفاده تعمیر سانتریفیوژ رستوراندرخواست می شود.

می توان گفت یکی ازمهم ترین اقدامات در اماکن مسکونی و تجاری، نصب و تعمیر فن سانتریفیوژ وانواع دیگر آنها است. این سیستم قدرتمند فرآیند گردش هوا را سرعت بخشیده وذرات معلق در هوا توسط پروانه ها به خارج از محیط فرستاده می شوند. با نصب و تعمیرهواکش سانتریفیوژ این سیکل گردش هوا به طور دائمی تکرار شده و موجب افزایشراندمان کاری محیط مورد نظر می شود.

از دیگر مزیت هایتعمیر فن سانتریفیوژ مربوط به مقرون به صرفه بودن استفاده از آن در مکانهایی مانندنصب فن سانتریفیوژ رستوران و نصب سانتریفیوژهای جدید و پیشرفته در برج های تجاری،اداری، انواع کارخانجات و کارگاه های تولیدی، بیمارستان ها و... میباشد.

نصب هواکش سانتریفیوژ در صنایع مختلف، موجب بالا بردنمقاومت تجهیزات در برابر خورندگی و عوارض مواد شیمیایی مختلف می شود. به علت وزنسبک و استاندارد، قابل نصب روی سقف و دیوار می باشند. نصب و تعمیر فن سانتریفیوژسقفی موجب ایجاد آب و هوای معتدل و مرطوب می شود.

نصب فن سانتریفیوژ چگونه انجام می شود؟

 • اولین مرحله،خرید فن سانتریفیوژ مناسب با توجه به مساحت مورد نظر است
 • نصب فنسانتریفیوژ صنعتی باید روی یک سطح کاملا صاف نصب شود. اگر هواکش سانتریفیوژ صنعتیشما بر روی سطح غیر هموار نصب شود، پروانه ها از حالت بالانس خارج شده و ایراداتبعدی را پدید می آورند.
 • مرحله بعدیاز نصب اگزاست فن صنعتی طراحی و ساخت کانال های ورودی و خروجی هوا می باشد.
 • پس از اجرایاتصالات باید از کانال استفاده شود تا ایرادی در راندمان دستگاه ایجاد نشود. استفاده از کانال های با کیفیت موجب مکشبهتر می شود.
 • مرحله سومنصب فن سانتریفیوژ کنترل آمپر ورودی به فن می باشد.
 • پس از نصبکانال به دهانه ورودی فن، در هنگام راه اندازی دستگاه باید آمپر ورودی به اگزاست فنسانتریفیوژ کنترل شود. این آمپر نباید از توان اسمی الکتروموتور بیشتر شود. درنهایت مرحله آخر مربوط به آچارکشی پروانه ها است تا از روان بودن حرکت تیغه هااطمینان حاصل شود.

فن سانتریفیوژ در چه محل هایی نصب می شود؟

نصب هواکش سانتریفیوژ به واسطه قدرت بالا در تامین هوایسالم در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. تعمیر فن سانتریفیوژ برایخروج هوای آلوده محیط راه اندازی می شود. البته کاربرد دیگر آن مربوط به جابجاییهوا در یک محیط است. نصب سانتریفیوژ رستوران، سالن زیبایی و ...کاربرد دارد. البتهفن سانتریفیوژ صنعتی در در کارخانه ها، مراکز تولیدی و غیره نیز کاربرد دارند.

تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن در محل

در کنار خدمات نصب کهبرای افرادی مناسب است که درصدد شروع فعالیت هستند. موارد تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیراگزاست فن مطرح می شود. این تجهیزات ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراداتی شوند ونیاز به تعمیرکار فن سانتریفیوژ و تعمیر سانتریفیوژ رستوران باشد.

همچنین خدمات سرویسسانتریفیوژ با هدف بالابردن راندمان این تجهیزات انجام می شود.

تعمیر سانتریفیوژ رستوران

همانطور که پیش ترگفته شد سانتریفیوژ رستوران از تجهیزات ضروری است که در آشپزخانه های رستوران باهدف تخلیه حرارت و دود تعبیه می شود. طی مرور زمان با استفاده مداوم از اینتجهیزات تعمیر سانتریفیوژ رستوران برای کارکرد بهتر انجام می شود. برای جلوگیی ازتعمیر سانتریفیوژ رستوران پیشنهاد می شود در موعدهای زمانی مشخص اقدام به سرویس فنسانتریفیوژ شود تا قطعات دچار استهلاک زودرس نشوند.

خدمات نگهداری و سرویس سانتریفیوژ

تمیز کردن و سرویساگزاست فن صنعتی مدل سانتریفیوژی باید به صورت دوره ای و در فواصل زمانی معین توسطتعمیرکار فن سانتریفیوژ انجام شود. سرویس سانتریفیوژ و در کل هروسیله دیگری که در حرکت مداوم قرار دارد باید به صورت دوره‌ای و با دقت تمام انجامشود. خدمات نگهداری و سرویس فن سانتریفیوژ به طور کل شامل مراحل زیر است.

تعمیر فنسانتریفیوژ :تمیز کردن پروانه‌ فن سانتریفیوژ

پروانه‌های اگزاست فنسانتریفوژ اغلب بعد از گذشت زمان، پر از گرد و غبار شده و این رسوبات روی راندماناین فن های صنعتی تاثیر بدی می گذارند. این رسوبات انباشته شده روی پروانه‌ها، بعداز گذشت زمان موجب بروز صداهای ناخوشایند و لرزش می شود. به همین علت درخدمات سرویس اگزاشت فن سانتریفیوژ تمام این آلودگی ها برداشته می شوند. همچنین در تعمیرفن سانتریفیوژ اقدام به بررسی پروانه ها نموده تا اطمینان لازم در ارتباط بانداشتن ترک و انحنا و ... حاصل شود.

تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ :روغن کاریسانتریفیوژ

بلبرینگسانتریفیوژهای صنعتی باید به طور مداوم روغن‌ کاری شوند. این قطعات در صورتیکه روغن کافی نداشته باشند صداهای نابهنجاری ایجاد می کنند و دچار سایش می شوند.هر بلبرینگ باید با روغن مختص به شرکت تولید کننده، روغن‌ کاری شود. لذا اینخدمات باید توسط سرویسکار فن صنعتی سانتریفیوژ انجام شود. روغن کاری یاتاقان فنسانتریفیوژ از بالا رفتن دمای دستگاه و آسیب شدید به آن جلوگیری می کند.

سرویسسانتریفیوژ :بررسی تسمه هواکش صنعتی سانتریفیوژ

از دلایل اصلی عملکردضعیف فن سانتریفیوژ، ایراد در تسمه فن است. اشتباه بسته شدن تسمه و یا کشش ضعیف موجبپایین آمدن راندمان آن می شود و نیروی موتور به طور تمام و کمال موجب چرخش پروانهها نمی شود و تلف می شود. همچنین این تسمه ها دارای طول عمر مشخصی هستند و بایدبعد از گذشت زمان اقدام به تعمیرات فن سانتریفیوژ و تعویض تسمه فنسانتریفیوژ صنعتی نمود.

تعمیر موتور هواکش صنعتی سانتریفیوژ

موتور فنسانتریفیوژ باید مداوم سرویس شده و روغن‌کاری شوند. این اقدامات از هدررفتانرژی جلوگیری نموده و موجب افزایش بهره‌وری می شوند. البته موتور اگزاست فن هادارای طول عمر مشخصی هستند اما با سرویس سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن هابه طور منظم توسط تعمیرکار اگزاست فن مجرب می تواند عمر مفید این تجهیزات راافزایش داد.

قیمت تعمیر فن سانتریفیوژ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب اگزاست فنسانتریفیوژ و همچنین قیمت تعمیر فن سانتریفیوژ به موارد متعددی بستگی دارد.در درجه اول قیمت فن سانتریفیوژ اولین عامل تاثیر گذار است. طبعا هرچه سایزو اندازه سانتریفیوژ بیشتر باشد، قیمت فن سانتریفیوژ صنعتی بالاتر می رود و هزینهنصب اگزاست فن سانتریفیوژ نیز بیشتر می شود. البته قیمت هواکش سانتریفیوژ بر اساسموارد متعددی مانند شکل ظاهری، نوع الکتروموتور، طراحی پروانه و.. تغییر می کند.محل نصب و نیاز به نصب کانال و غیره همه از مواردی هستند که بر هزینه نصب اگزاستفن سانتریفیوژ تاثیر مستقیم دارند.

همچنین نمی توان قیمتثابتی را به عنوان هزینه تعمیر فن سانتریفیوژ تعیین کرد. برند سانتریفیوژ،نوع قطعه معیوب و همچنین اجرت تعمیرکار اگزاست فن همه و همه بر قیمتتعمیر فن سانتریفیوژ تاثیر دارند. به طور کل هزینه تعمیر فن سانتریفیوژباید به صورت حضوری و پس از بررسی متخصصین اعلام شود.

خدمات نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ را توسط متخصصین هوم سرویزانجام دهید

در صورت نیاز بهدریافت خدمات نصب و تعمیر فن سانتریفیوژ تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت سرویس و تعمیر اگزاست فن در محل با شماتماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. انواع خدمات تعمیرفن سانتریفیوژ در محل توسط متخصصین انجام می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فن سانتریفیوژ و همچنین ارایه خدمات تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیم کشی برق و روشنایی ارائه می دهد که شامل برقکاری ساختمان, سیم کشی ساختمان تک فاز و سه فاز, رفع اتصالی سیم کشی ساختمان, نصب انواع لوستر های سنگین، ال ای دی، لوستر دوپل، برنزی، کریستالی، شاخه ای، مدرن و کلاسیک, نصب آنتن دیجیتال و نصب آنتن مرکزی, نصب کلید و پریز, نصب سنسور مشاعات, نورپردازی نمای ساختمان, سیم پیچی موتور کولر آبی, ساخت تابلو برق صنعتی, نصب هواکش صنعتی, تعمیر تابلو برق و نگهداری تابلو برق می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فن سانتریفیوژ

تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و...

سرویس سانتریفیوژ

نصب سانتریفیوژ صنعتی در سالن زیبایی، فست فود و ....

تعمیر اگزاست فن صنعتی

تعمیر سانتریفیوژ رستوران

تعمیر اگزاست فن سه فاز و...

نظرات کاربران

profile picture
سپهر قیتانی

کارشون که عالی بود از لحاظ شخصیتی هم خیلی خوب بودند همه جور اکی بود

profile picture
فرهاد عرب

ایشون خیلی وقت گذاشتن همه ی سیستم و چک کردن و مشاوره ی کاملی بهمون دادن بسیار ناچیز مبلغ دریافت کردن متخصص خوبی هستن ایشون

شرایط تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ و تعمیر سانتریفیوژ رستوران

همیار می بایست ابتدا محل قرارگیری و وضعیت فن اگزاست را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر آن نماید.

تهیه لوازم و قطعات جهت تعمیرات فن اگزاست و سانتریفیوژ صنعتی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هنگام تهیه خرید فن اگزاست جدید حتما از برندهای دارای گارانتی خریداری نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 95,000 الی 100,000 تومان
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان
تعمیر فر برقی و گازی
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 150,000 الی 1,500,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 270,000 الی 2,300,000 تومان