تعمیر فن سانتریفیوژ
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر اگزاست فن و سانتریفیوژ

تعمیر فن سانتریفیوژ

از 1315 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فن سانتریفیوژ در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعمیر یا تعویض بلبرینگ سانتریفیوژ(هر عدد)

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت سیم پیچی الکترو موتور سانتریقیوژ

توافقی

قیمت بالانس و تعویض پروانه سانتریفیوژ

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت نصب سانتریفیوژ

800,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت نصب اگزاست فن

450,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت9,000,000 تومانکمینه قیمت9,000,000 تومانبیشینه قیمت9,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فن سانتریفیوژ خواهید خواند

  • نصب و تعمیر اگزاست فن و سانتریفیوژ
  • نحوه عملکرد اگزاست فن چگونه است؟
  • مزایای نصب اگزاست فن سانتریفیوژ چیست؟
  • نصب هواکش سانتریفیوژ چگونه انجام می شود؟
  • نصب هواکش سانتریفیوژ در چه محل هایی انجام می شود؟
  • تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن در محل
  • خدمات نگهداری و سرویس فن سانتریفیوژ
  • قیمت نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ در محل را توسط متخصصین هوم سرویز انجام دهید

نصب و تعمیر اگزاست فن و سانتریفیوژ

البته معرفی اگزاست فن و نصب سانتریفیوژ رستوران و فست فود برای کسانی که از آنها استفاده کرده اند نیاز نیست. اما قبل از توضیح در ارتباط با نصب فن سانتریفیوژ و نصب اگزاست فن به معرفی خود این تجهیزات می پردازیم. در پاسخ اگزاست فن چیست باید بیان کنیم که همانطور که از نام گذاری این این فن ها مشخص است با طراحی منحصر به فرد خود موجب خروج هوا می شوند. از انواع اگزاست فن ها به سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، پشت بامی و قارچی می توان اشاره نمود. با نصب و تعمیر اگزاست فن تمام گرما، چربی و آلودگی های موجود در محیط خارج می شوند. نصب سانتریفیوژ توانایی مکش و تخلیه هوای محیط بسته را دارد. امروزه بیشترین سیستم های تهویه مطبوع مربوط به فن اگزاست سانتریفیوژ است. در ادامه به معرفی انواع اگزاست فن ها و عوامل موثر بر قیمت نصب فن اگزاست و قیمت نصب و تعمیر سانتریفیوز می پردازیم.

نحوه عملکرد اگزاست فن چگونه است؟

نصب اگزاست فن به واسطه انرژی مکانیکی که از الکتروموتور به قسمت فن منتقل می شود، موجب چرخش پروانه فن اگزاست و موجبات مکش و جابجایی جریان هوای محیط را فراهم می آورد. سپس فن حلزونی دستگاه، جریان هوا را به سمت فن هدایت می کند. نصب اگزاست فن سقفی یا نصب اگزاست فن روی دیوار، سلامت قطعات و غیره همه و همه بر نحوه عملکرد و کیفیت نصب اگزاست فن تاثیر دارد. اگزاست فن سانتریفیوژ به این علت نامگذاری شده است که توسط نیروی گشتاور الکتروموتور کار می کند به همین علت هواکش سانتریفیوژ نامگذاری می شود.

مزایای نصب اگزاست فن سانتریفیوژ چیست؟

اگزاست فن از هواکش هایی می باشند که هوا را کشیده و از محیط خارج می کند. از ساده‌ترین نوع اگزاست فن ها، هواکش‌های آشپزخونه می باشند. نصب اگزاست فن صنعتی با قدرت مکش بالا با دو حالت گردش هوا و یا خروج هوا مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که نصب اگزاست فن با در حالت گردش هوا انجام شود، هوا بعد از فیلتر شدن، دوباره به محیط بازگردانده خواهد شد.

نصب هواکش سانتریفیوژ یک سیستم تهویه مطبوع پر قدرت محسوب می شود که با قابلیت جابجایی و خارج کردن انواع آلاینده ها مانند دود، چربی و گاز از محیط و هدایت آن به سمت خروجی موجبات کنترل آسان و به وجود آمدن هوای استاندارد می شود.

می توان گفت یکی از مهم ترین اقدامات در اماکن مسکونی و تجاری، نصب اگزاست فن سانتریفیوژ و انواع دیگر آنها است. این سیستم قدرتمند فرآیند گردش هوا را سرعت بخشیده و ذرات معلق در هوا توسط پروانه ها به خارج از محیط فرستاده می شوند. با نصب هواکش سانتریفیوژ این سیکل گردش هوا به طور دائمی تکرار شده و موجب افزایش راندمان کاری محیط مورد نظر می شود. از دیگر مزیت های نصب فن سانتریفیوژ مربوط به مقرون به صرفه بودن هزینه نصب فن سانتریفیوژ در مکانهایی مانند نصب فن سانتریفیوژ رستوران و نصب سانتریفیوژهای جدید و پیشرفته در برج های تجاری، اداری، انواع کارخانجات و کارگاه های تولیدی، بیمارستان ها و... می باشد.

نصب هواکش سانتریفیوژ در صنایع مختلف، موجب بالا بردن مقاومت تجهیزات در برابر خورندگی و عوارض مواد شیمیایی مختلف می شود. به علت وزن سبک و استاندارد، قابل نصب روی سقف و دیوار می باشند. نصب هواکش سانتریفیوژ سقفی موجب ایجاد آب و هوای معتدل و مرطوب می شود.

نصب هواکش سانتریفیوژ چگونه انجام می شود؟

اولین مرحله، خرید فن اگزاست مناسب با توجه به مساحت مورد نظر است

نصب سانتریفیوژ صنعتی باید روی یک سطح کاملا صاف نصب شود. اگر هواکش سانتریفیوژ صنعتی شما بر روی سطح غیر هموار نصب شود، پروانه ها از حالت بالانس خارج شده و ایرادات بعدی را پدید می آورند.

مرحله بعدی از نصب اگزاست فن صنعتی طراحی و ساخت کانال های ورودی و خروجی هوا می باشد.

پس از اجرای اتصالات باید از کانال استفاده شود تا ایرادی در راندمان دستگاه ایجاد نشود. استفاده از کانال های با کیفیت موجب مکش بهتر می شود.

مرحله سوم نصب فن سانتریفیوژ کنترل آمپر ورودی به فن می باشد.

پس از نصب کانال به دهانه ورودی فن، در هنگام راه اندازی دستگاه باید آمپر ورودی به اگزاست فن سانتریفیوژ کنترل شود. این آمپر نباید از توان اسمی الکتروموتور بیشتر شود. در نهایت مرحله آخر مربوط به آچارکشی پروانه ها است تا از روان بودن حرکت تیغه ها اطمینان حاصل شود.

نصب هواکش سانتریفیوژ در چه محل هایی انجام می شود؟

نصب هواکش سانتریفیوژ به واسطه قدرت بالا در تامین هوای سالم در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اگزوز فن برای خروج هوای آلوده محیط راه اندازی می شود. البته کاربرد دیگر آن مربوط به جابجایی هوا در یک محیط است. نصب سانتریفیوژ سالن زیبایی، نصب سانتریفیوژ رستوران و ...کاربرد دارد. البته نصب سانتریفیوژ صنعتی در در کارخانه ها، مراکز تولیدی و غیره نیز کاربرد دارند.

تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن در محل

در کنار خدمات نصب که برای افرادی مناسب است که درصدد شروع فعالیت هستند. موارد تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن مطرح می شود. این تجهیزات ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراداتی شوند و نیاز به تعمیرکار فن سانتریفیوژ باشد.

همچنین خدمات سرویس فن سانتریفیوژ با هدف بالابردن راندمان این تجهیزات انجام می شود.

خدمات نگهداری و سرویس فن سانتریفیوژ

تمیز کردن و سرویس اگزاست فن صنعتی مدل سانتریفیوژی باید به صورت دوره ای و در فواصل زمانی معین توسط تعمیرکار فن سانتریفیوژ انجام شود. سرویس اگزاست فن و در کل هر وسیله دیگری که در حرکت مداوم قرار دارد باید به صورت دوره‌ای و با دقت تمام انجام شود. خدمات نگهداری و سرویس فن سانتریفوژ به طور کل شامل مراحل زیر است.

تمیز کردن پروانه‌ فن سانتریفیوژ

پروانه‌های اگزاست فن سانتریفوژ اغلب بعد از گذشت زمان، پر از گرد و غبار شده و این رسوبات روی راندمان این فن های صنعتی تاثیر بدی می گذارند. این رسوبات انباشته شده روی پروانه‌ها، بعد از گذشت زمان موجب بروز صداهای ناخوشایند و لرزش می شود. به همین علت در خدمات سرویس اگزاشت فن سانتریفیوژ تمام این آلودگی ها برداشته می شوند. همچنین در تعمیرات فن سانتریفیوژ اقدام به بررسی پروانه ها نموده تا اطمینان لازم در ارتباط با نداشتن ترک و انحنا و ... حاصل شود.

روغن کاری سانتریفیوژ

بلبرینگ سانتریفیوژهای صنعتی باید به طور مداوم روغن‌ کاری شوند. این قطعات در صورتی که روغن کافی نداشته باشند صداهای نابهنجاری ایجاد می کنند و دچار سایش می شوند. هر بلبرینگ باید با روغن مختص به شرکت تولید کننده، روغن‌ کاری شود. لذا این خدمات باید توسط سرویسکار فن صنعتی سانتریفیوژ انجام شود. روغن کاری یاتاقان فن سانتریفیوژ از بالا رفتن دمای دستگاه و آسیب شدید به آن جلوگیری می کند.

بررسی تسمه هواکش صنعتی سانتریفیوژ

از دلایل اصلی عملکرد ضعیف فن سانتریفیوژ، ایراد در تسمه فن است. اشتباه بسته شدن تسمه و یا کشش ضعیف موجب پایین آمدن راندمان آن می شود و نیروی موتور به طور تمام و کمال موجب چرخش پروانه ها نمی شود و تلف می شود. همچنین این تسمه ها دارای طول عمر مشخصی هستند و باید بعد از گذشت زمان اقدام به تعمیرات فن سانتریفیوژ و تعویض تسمه فن سانتریفیوژ صنعتی نمود.

تعمیر موتور هواکش صنعتی سانتریفیوژ

موتور فن صنعتی سانتریفیوژ باید مداوم سرویس شده و روغن‌کاری شوند. این اقدامات از هدررفت انرژی جلوگیری نموده و موجب افزایش بهره‌وری می شوند. البته موتور اگزاست فن ها دارای طول عمر مشخصی هستند اما با سرویس و تعمیرات اگزاست فن ها به طور منظم توسط تعمیرکار مجرب می تواند عمر مفید این تجهیزات را افزایش داد.

قیمت نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب اگزاست فن سانتریفیوژ به موارد متعددی بستگی دارد. در درحه اول قیمت فن سانتریفیوژ اولین عامل تاثیر گذار است. طبعا هرچه سایز و اندازه سانتریفیوژ بیشتر باشد، قیمت فن سانتریفیوژ صنعتی بالاتر می رود و قیمت نصب اگزاست فن سانتریفیوژ نیز بیشتر می شود. البته قیمت هواکش سانتریفیوژ بر اساس موارد متعددی مانند شکل ظاهری، نوع الکتروموتور، طراحی پروانه و.. تغییر می کند. محل نصب و نیاز به نصب کانال و غیره همه از مواردی هستند که بر هزینه نصب اگزاست فن سانتریفیوژ تاثیر مستقیم دارند.

همچنین نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه تعمیرات فن سانتریفیوژ تعیین کرد. برند سانتریفیوژ، نوع قطعه معیوب و همچنین اجرت تعمیرکار اگزاست فن همه و همه بر قیمت تعمیرات فن سانتریفیوژ تاثیر دارند. به طور کل قیمت سرویس فن سانتریفیوژ باید به صورت حضوری و پس از بررسی متخصصین اعلام شود.

خدمات نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ در محل را توسط متخصصین هوم سرویز انجام دهید

در صورت نیاز به دریافت خدمات نصب و تعمیر فن سانتریفیوژ تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت سرویس و تعمیرات انواع اگزاست فن در محل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. انواع خدمات تعمیر فن سانتریفیوژ در محل توسط متخصصین انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فن سانتریفیوژ و همچنین ارایه خدمات تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیم کشی برق و روشنایی ارائه می دهد که شامل برقکاری ساختمان, تعویض سیم کشی ساختمان قدیمی, رفع اتصالی سیم کشی ساختمان, نصب انواع لوستر های سنگین، ال ای دی، لوستر دوپل، برنزی، کریستالی، شاخه ای، مدرن و کلاسیک, نصب آنتن دیجیتال و نصب آنتن مرکزی, نصب کلید و پریز, نصب سنسور مشاعات, نورپردازی نمای ساختمان, نصب هواکش صنعتی, سیم پیچی موتور کولر آبی, ساخت تابلو برق صنعتی, تعمیر تابلو برق و نگهداری تابلو برق می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فن سانتریفیوژ

تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و...

سرویس سانتریفیوژ

نصب سانتریفیوژ صنعتی در سالن زیبایی، فست فود و ....

تعمیر اگزاست فن صنعتی

تعمیر سانتریفیوژ رستوران

تعمیر اگزاست فن سه فاز و...

نظرات کاربران

profile picture
سعید محمدی

تا حالا برام پیش نیومده بود انقدر محترمانه تو بخش خدمات فنی باهامون برخورد بشه بسیار عالی و با انصاف

profile picture
سپهر قیتانی

کارشون که عالی بود از لحاظ شخصیتی هم خیلی خوب بودند همه جور اکی بود

profile picture
فرهاد عرب

ایشون خیلی وقت گذاشتن همه ی سیستم و چک کردن و مشاوره ی کاملی بهمون دادن بسیار ناچیز مبلغ دریافت کردن متخصص خوبی هستن ایشون

شرایط تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ و تعمیر سانتریفیوژ رستوران

همیار می بایست ابتدا محل قرارگیری و وضعیت فن اگزاست را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر آن نماید.

تهیه لوازم و قطعات جهت تعمیرات فن اگزاست و سانتریفیوژ صنعتی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هنگام تهیه خرید فن اگزاست جدید حتما از برندهای دارای گارانتی خریداری نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 2,550,000 الی 2,550,000 تومان
surge-protector
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
electric-gas-oven-repair
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 750,000 الی 2,500,000 تومان
microwave-repair
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان