تعمیر فن سانتریفیوژ
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر اگزاست فن و سانتریفیوژ

تعمیر فن سانتریفیوژ

از 1315 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فن سانتریفیوژ در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض بلبرینگ سانتریفیوژ

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت سیم پیچی الکترو موتور سانتریقیوژ

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت بالانس و تعویض پروانه سانتریفیوژ

600,000 الی 950,000 تومان

قیمت نصب سانتریفیوژ

800,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت نصب اگزاست فن

450,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت170,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فن سانتریفیوژ خواهید خواند

  • نصب و تعمیر اگزاست فن و سانتریفیوژ
  • نحوه عملکرد اگزاست فن چگونه است؟
  • مزایای نصب اگزاست فن سانتریفیوژ چیست؟
  • نصب هواکش سانتریفیوژ چگونه انجام می شود؟
  • نصب هواکش سانتریفیوژ در چه محل هایی انجام می شود؟
  • تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن در محل
  • خدمات نگهداری و سرویس فن سانتریفیوژ
  • قیمت نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ در محل را توسط متخصصین هومسرویز انجام دهید

نصب و تعمیر اگزاست فن و سانتریفیوژ

البته معرفی اگزاستفن و نصب سانتریفیوژ رستوران و فست فود برای کسانی که از آنها استفاده کردهاند نیاز نیست. اما قبل از توضیح در ارتباط با نصب فن سانتریفیوژ و نصباگزاست فن به معرفی خود این تجهیزات می پردازیم. در پاسخ اگزاست فن چیستباید بیان کنیم که همانطور که از نام گذاری این این فن ها مشخص است با طراحی منحصربه فرد خود موجب خروج هوا می شوند. از انواع اگزاست فن ها به سانتریفیوژ، فنآکسیال، سقفی، رادیال، پشت بامی و قارچی می توان اشارهنمود. با نصب و تعمیر اگزاست فن تمام گرما، چربی و آلودگی های موجود در محیط خارجمی شوند. نصب سانتریفیوژ توانایی مکش و تخلیه هوای محیط بسته را دارد. امروزهبیشترین سیستم های تهویه مطبوع مربوط به فن اگزاست سانتریفیوژ است. درادامه به معرفی انواع اگزاست فن ها و عوامل موثر بر قیمت نصب فن اگزاست و قیمتنصب و تعمیر سانتریفیوز می پردازیم.

نحوه عملکرد اگزاست فن چگونه است؟

نصب اگزاست فن به واسطه انرژی مکانیکی که از الکتروموتوربه قسمت فن منتقل می شود، موجب چرخش پروانه فن اگزاست و موجبات مکش و جابجاییجریان هوای محیط را فراهم می آورد. سپس فن حلزونی دستگاه، جریان هوا را بهسمت فن هدایت می کند. نصب اگزاست فن سقفی یا نصب اگزاست فن روی دیوار،سلامت قطعات و غیره همه و همه بر نحوه عملکرد و کیفیت نصب اگزاست فن تاثیر دارد. اگزاستفن سانتریفیوژ به این علت نامگذاری شده است که توسط نیروی گشتاور الکتروموتورکار می کند به همین علت هواکش سانتریفیوژ نامگذاری می شود.

مزایای نصب اگزاست فن سانتریفیوژ چیست؟

اگزاست فن از هواکشهایی می باشند که هوا را کشیده و از محیط خارج می کند. از ساده‌ترین نوع اگزاست فنها، هواکش‌های آشپزخونه می باشند. نصب اگزاست فن صنعتی با قدرت مکش بالا بادو حالت گردش هوا و یا خروج هوا مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که نصباگزاست فن با در حالت گردش هوا انجام شود، هوا بعد از فیلتر شدن، دوباره به محیطبازگردانده خواهد شد.

نصب هواکش سانتریفیوژ یک سیستم تهویه مطبوع پر قدرت محسوب میشود که با قابلیت جابجایی و خارج کردن انواع آلاینده ها مانند دود، چربی و گاز ازمحیط و هدایت آن به سمت خروجی موجبات کنترل آسان و به وجود آمدن هوای استاندارد میشود.

می توان گفت یکی ازمهم ترین اقدامات در اماکن مسکونی و تجاری، نصب اگزاست فن سانتریفیوژ وانواع دیگر آنها است. این سیستم قدرتمند فرآیند گردش هوا را سرعت بخشیده وذرات معلق در هوا توسط پروانه ها به خارج از محیط فرستاده می شوند. با نصبهواکش سانتریفیوژ این سیکل گردش هوا به طور دائمی تکرار شده و موجب افزایشراندمان کاری محیط مورد نظر می شود. از دیگر مزیت های نصبفن سانتریفیوژ مربوط به مقرون به صرفه بودن هزینه نصب فن سانتریفیوژ درمکانهایی مانند نصب فن سانتریفیوژ رستوران و نصب سانتریفیوژهای جدیدو پیشرفته در برج های تجاری، اداری، انواع کارخانجات و کارگاه های تولیدی،بیمارستان ها و... می باشد.

نصب هواکش سانتریفیوژ در صنایع مختلف، موجب بالا بردنمقاومت تجهیزات در برابر خورندگی و عوارض مواد شیمیایی مختلف می شود. به علت وزنسبک و استاندارد، قابل نصب روی سقف و دیوار می باشند. نصب هواکش سانتریفیوژسقفی موجب ایجاد آب و هوای معتدل و مرطوب می شود.

نصب هواکش سانتریفیوژ چگونه انجام می شود؟

اولین مرحله، خرید فناگزاست مناسب با توجه به مساحت مورد نظر است

نصب سانتریفیوژ صنعتی باید روی یک سطح کاملا صاف نصب شود. اگرهواکش سانتریفیوژ صنعتی شما بر روی سطح غیر هموار نصب شود، پروانه ها از حالتبالانس خارج شده و ایرادات بعدی را پدید می آورند.

مرحله بعدی از نصباگزاست فن صنعتی طراحی و ساخت کانال های ورودی و خروجی هوا می باشد.

پس از اجرای اتصالاتباید از کانال استفاده شود تا ایرادی در راندمان دستگاه ایجاد نشود. استفاده ازکانال های با کیفیت موجب مکش بهتر می شود.

مرحله سوم نصب فن سانتریفیوژکنترل آمپر ورودی به فن می باشد.

پس از نصب کانال بهدهانه ورودی فن، در هنگام راه اندازی دستگاه باید آمپر ورودی به اگزاست فنسانتریفیوژ کنترل شود. این آمپر نباید از توان اسمی الکتروموتور بیشتر شود. درنهایت مرحله آخر مربوط به آچارکشی پروانه ها است تا از روان بودن حرکت تیغه هااطمینان حاصل شود.

نصب هواکش سانتریفیوژ در چه محل هایی انجام می شود؟

نصب هواکش سانتریفیوژ به واسطه قدرت بالا در تامین هوایسالم در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اگزوز فن برای خروجهوای آلوده محیط راه اندازی می شود. البته کاربرد دیگر آن مربوط به جابجایی هوا دریک محیط است. نصب سانتریفیوژ سالن زیبایی، نصب سانتریفیوژ رستوران و...کاربرد دارد. البته نصب سانتریفیوژ صنعتی در در کارخانه ها، مراکزتولیدی و غیره نیز کاربرد دارند.

تعمیر فن سانتریفیوژ و تعمیر اگزاست فن در محل

در کنار خدمات نصب کهبرای افرادی مناسب است که درصدد شروع فعالیت هستند. موارد تعمیر فن سانتریفیوژو تعمیر اگزاست فن مطرح می شود. این تجهیزات ممکن است به دلایل مختلف دچارایراداتی شوند و نیاز به تعمیرکار فن سانتریفیوژ باشد.

همچنین خدمات سرویسفن سانتریفیوژ با هدف بالابردن راندمان این تجهیزات انجام می شود.

خدمات نگهداری و سرویس فن سانتریفیوژ

تمیز کردن و سرویساگزاست فن صنعتی مدل سانتریفیوژی باید به صورت دوره ای و در فواصل زمانی معینتوسط تعمیرکار فن سانتریفیوژ انجام شود. سرویس اگزاست فن و در کل هروسیله دیگری که در حرکت مداوم قرار دارد باید به صورت دوره‌ای و با دقت تمام انجامشود. خدمات نگهداری و سرویس فن سانتریفوژ به طور کل شامل مراحل زیر است.

تمیز کردنپروانه‌ فن سانتریفیوژ

پروانه‌های اگزاست فنسانتریفوژ اغلب بعد از گذشت زمان، پر از گرد و غبار شده و این رسوبات روی راندماناین فن های صنعتی تاثیر بدی می گذارند. این رسوبات انباشته شده روی پروانه‌ها، بعداز گذشت زمان موجب بروز صداهای ناخوشایند و لرزش می شود. به همین علت در خدمات سرویس اگزاشت فن سانتریفیوژتمام این آلودگی ها برداشته می شوند. همچنین در تعمیرات فن سانتریفیوژاقدام به بررسی پروانه ها نموده تا اطمینان لازم در ارتباط با نداشتن ترک و انحنا و... حاصل شود.

روغن کاریسانتریفیوژ

بلبرینگسانتریفیوژهای صنعتی باید به طور مداوم روغن‌ کاری شوند. این قطعات در صورتیکه روغن کافی نداشته باشند صداهای نابهنجاری ایجاد می کنند و دچار سایش می شوند.هر بلبرینگ باید با روغن مختص به شرکت تولید کننده، روغن‌ کاری شود. لذا اینخدمات باید توسط سرویسکار فن صنعتی سانتریفیوژ انجام شود. روغن کاری یاتاقانفن سانتریفیوژ از بالا رفتن دمای دستگاه و آسیب شدید به آن جلوگیری می کند.

بررسی تسمههواکش صنعتی سانتریفیوژ

از دلایل اصلی عملکردضعیف فن سانتریفیوژ، ایراد در تسمه فن است. اشتباه بسته شدن تسمه و یا کشش ضعیفموجب پایین آمدن راندمان آن می شود و نیروی موتور به طور تمام و کمال موجب چرخشپروانه ها نمی شود و تلف می شود. همچنین این تسمه ها دارای طول عمر مشخصی هستند وباید بعد از گذشت زمان اقدام به تعمیرات فن سانتریفیوژ و تعویض تسمه فنسانتریفیوژ صنعتی نمود.

تعمیر موتورهواکش صنعتی سانتریفیوژ

موتور فن صنعتیسانتریفیوژ بایدمداوم سرویس شده و روغن‌کاری شوند. این اقدامات از هدررفت انرژی جلوگیری نموده و موجبافزایش بهره‌وری می شوند. البته موتور اگزاست فن ها دارای طول عمر مشخصی هستند امابا سرویس و تعمیرات اگزاست فن ها به طور منظم توسط تعمیرکار مجرب می تواند عمرمفید این تجهیزات را افزایش داد.

قیمت نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب اگزاست فنسانتریفیوژ به مواردمتعددی بستگی دارد. در درحه اول قیمت فن سانتریفیوژ اولین عامل تاثیر گذاراست. طبعا هرچه سایز و اندازه سانتریفیوژبیشتر باشد، قیمت فن سانتریفیوژ صنعتی بالاتر می رود و قیمت نصب اگزاست فنسانتریفیوژ نیز بیشتر می شود. البته قیمت هواکش سانتریفیوژ بر اساس مواردمتعددی مانند شکل ظاهری، نوع الکتروموتور، طراحی پروانه و.. تغییر می کند. محل نصبو نیاز به نصب کانال و غیره همه از مواردی هستند که بر هزینه نصب اگزاست فنسانتریفیوژ تاثیر مستقیم دارند.

همچنین نمی توان قیمتثابتی را به عنوان هزینه تعمیرات فن سانتریفیوژ تعیین کرد. برندسانتریفیوژ، نوع قطعه معیوب و همچنین اجرت تعمیرکار اگزاست فن همه و همه بر قیمتتعمیرات فن سانتریفیوژ تاثیر دارند. به طور کل قیمت سرویس فن سانتریفیوژباید به صورت حضوری و پس از بررسی متخصصین اعلام شود.

خدمات نصب و تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ در محل را توسط متخصصین هومسرویز انجام دهید

در صورت نیاز بهدریافت خدمات نصب و تعمیر فن سانتریفیوژ تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت سرویس و تعمیرات انواع اگزاست فن در محلبا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. انواع خدماتتعمیر فن سانتریفیوژ در محل توسط متخصصین انجام می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فن سانتریفیوژ و همچنین ارایه خدمات تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیم کشی برق و روشنایی ارائه می دهد که شامل برقکاری ساختمان, سیم کشی ساختمان تک فاز و سه فاز, رفع اتصالی سیم کشی ساختمان, نصب انواع لوستر های سنگین، ال ای دی، لوستر دوپل، برنزی، کریستالی، شاخه ای، مدرن و کلاسیک, نصب آنتن دیجیتال و نصب آنتن مرکزی, نصب کلید و پریز, نصب سنسور مشاعات, نورپردازی نمای ساختمان, سیم پیچی موتور کولر آبی, ساخت تابلو برق صنعتی, نصب هواکش صنعتی, تعمیر تابلو برق و نگهداری تابلو برق می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فن سانتریفیوژ

تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و...

سرویس سانتریفیوژ

نصب سانتریفیوژ صنعتی در سالن زیبایی، فست فود و ....

تعمیر اگزاست فن صنعتی

تعمیر سانتریفیوژ رستوران

تعمیر اگزاست فن سه فاز و...

نظرات کاربران

profile picture
سپهر قیتانی

کارشون که عالی بود از لحاظ شخصیتی هم خیلی خوب بودند همه جور اکی بود

profile picture
فرهاد عرب

ایشون خیلی وقت گذاشتن همه ی سیستم و چک کردن و مشاوره ی کاملی بهمون دادن بسیار ناچیز مبلغ دریافت کردن متخصص خوبی هستن ایشون

شرایط تعمیر اگزاست فن سانتریفیوژ و تعمیر سانتریفیوژ رستوران

همیار می بایست ابتدا محل قرارگیری و وضعیت فن اگزاست را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر آن نماید.

تهیه لوازم و قطعات جهت تعمیرات فن اگزاست و سانتریفیوژ صنعتی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هنگام تهیه خرید فن اگزاست جدید حتما از برندهای دارای گارانتی خریداری نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,460,000 الی 1,912,000 تومان
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 200,000 الی 300,000 تومان
تعمیر فر برقی و گازی
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 950,000 الی 1,000,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 700,000 الی 1,000,000 تومان