تعمیر ماکروفر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
نصب و تعمیر مایکروویو

تعمیر ماکروفر

از 1084 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ماکروفر در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض لامپ مگنتران مایکروویو

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض ترانس های ولتاژ مایکروویو

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض ورق نسوز مایکروویو

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض موتور صفحه گردون مایکروویو

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض المنت مایکروویو

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض ترموستات مایکروویو

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض برد مایکروویو

230,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر برد مایکروویو

450,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت تعویض میکروسوئیچ مایکروویو

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض دیود مایکروویو

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب مایکروویو

250,000 تومان

متوسط قیمت730,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت6,300,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ماکروفر خواهید خواند

 • تعمیر ماکروفر و ماکروویو
 • تعمیر ماکروفر در محل شامل چه مواردی است؟
 • عیب یابی و تعمیرات مایکروفر در محل
 • تعمیرات ماکروفر :علت گرم نکردن غذا در ماکروفر چیست؟
 • تعمیرات مایکروفر :علت نچرخیدن سینی ماکروفر چیست؟
 • تعمیر ماکروفر :علت جرقه در ماکروفر چیست؟
 • تعمیر مایکروفر در منزل :علت کار نکردن دکمه های روی ماکروویو چیست؟
 • تعمیر ماکروفر در منزل :از کار افتادن صفحه لمسی مایکروفر
 • تعمیرات ماکروویو در منزل :علت دود کردن و بوی بد ماکروویوچیست؟
 • نمایندگی تعمیر ماکروفر، مایکروفر و تعمیر سولاردام
 • قیمت تعمیرات ماکروفر به عوامل متعددی بستگی دارد؟
 • تعمیرات ماکروفر، ماکروویو و سولاردم در محل توسط متخصصین هوم سرویز

تعمیر ماکروفر و ماکروویو

تعمیر ماکروفر برای بسیاری در اولویت قرار دارد. اگربخواهیم یک وسیله کاربردی و بسیار پرمصرف را برای افراد نام ببریم قطعا ماکروفر،مایکروویو، سولاردم ها هستند. نصب و تعمیر ماکروفر توکار در آشپزخانه موجبمی شود در زمان شما بسیار صرفه جویی شود. تعمیر مایکروفر موجب صرفه جویی درزمان پخت و پز می شود. طبعا در صورت بروز ایراد باید سریعا اقدام به تعمیرمایکروفر در منزل نمود. قطعا تعمیر ماکروفر در منزل یا تعمیرماکروویو باید توسط کارشناس و تعمیرکار حرفه ای انجام شود. در ادامه به عیبیابی و تعمیرات ماکروویو و قیمت تعمیر مایکروفر و مایکروویو میپردازیم.

تعمیر ماکروفر در محل شامل چه مواردی است؟

خوشبختانه در صورتبروز ایراد در ماکروفرها و سولاردام ها حدود 95 درصد ایرادات توسط تعمیرکار ماکروفردر منزل رفع می شود و نیازی به انتقال وسیله به تعمیرگاه ماکروفر نمی باشد.قطعات زیر در خدمات تعمیر ماکروفر در منزل تعمیر یا تعویض می شوند.

تعمیر ماکروفر وتعویض مگنترون و تعویض لامپ روشنایی :

لامپ خلاء و یامگنترون یکی از قطعات اصلی در تعمیرات ماکروفر می باشد. مگنترونماکروفر وظیفه ی اصلی ایجاد گرما در ماکروفر را دارد. کلمه ی مگنترون گرفتهشده از دو کلمه ی مگنت و الکترون است. مگنترون امواج رادیویی را که طول آنپنج اینچ است را تولید می کنند و موجب حرکت مولکول های غذا و در نهایت پختن غذا میشود. لامپ اشعه مایکروفر بعد از حدود 10 سال استفاده اغلب نیاز به تعویض دارد. تعمیرماکروفر و تعویض لامپ مایکروفر در محل انجام می شود.

تعمیرات ماکروفرو تعویض ترانس ولتاژ مایکروفر :

یکی از قطعات مهم در تعمیرمایکروفر، ترانس می باشد. این قطعه در صورتی که ایراد پیدا کند موجب از کارافتادن ماکروفر می شود. این قطعه نیز در خدمات تعمیر ماکروفر در منزل تعمیریا تعویض می شود.

تعمیراتماکروویو و تعویض میکروسویچ و زبانه درب :

خراب شدن این قطعاتموجب از کار افتادن کامل مایکروفر می شود. تعمیر درب ماکروفر و تعویضمیکروسوییچ درب ماکروفر در محل انجام می شود.

تعمیر ماکروفر وتعویض کاغذ میکا :

این قطعه یک فیلتربرای لامپ اشعه است. هر سالی یکبار باید فیلتر اشعه عوض شود. در هر بار سرویسماکروفر تعویض این قطعه انجام می شود.

تعمیر فنماکروفر :

تعمیرات فنمایکروفر در محلانجام می شود.

تعمیر ماکروفر وتعمیر موتور گردان ماکروفر :

غذای روی یک صفحه‌یگردان در داخل مایکروفر قرار می‌گیرد که با چرخاندن غذا موجب می شود همه قسمت هایغذا به یک اندازه پخته شود. نچرخیدن سینی ماکروفر اغلب به علت خرابی موتور گرداناست. تعویض موتور گردان جزو خدماتی است که در منزل انجام می شود.

عیب یابی و تعمیرات مایکروفر در محل

قبل از تعمیرمایکروفر و سولاردام باید عیب یابی دستگاه به درستی انجام شود. تشخیص اشتباهموجب هزینه تراشی های بیشتر و بالارفتن قیمت تعمیرات ماکروفر شده و ممکناست خسارات بیشتری به وجود بیاورند. تعمیر مایکروفر باید به تعمیرکار ماهرسپرده شود. هیچ عنوان خودتان بدون مهارت و دارا بودن دانش فنی اقدام به باز کردنماکروفر نکنید.

در ادامه سوالات ومشکلات مایکروفر که ممکن است برای افرادی که نیاز به آموزش تعمیراتمایکروویو در منزل دارند را شرح می دهیم. وابسته به نوع دستگاه ونوع ایراد ماکروفر مد نظر شما ایرادات و آموزش تعمیر ماکروفر می تواندتخصصی یا ساده باشد.

تعمیرات ماکروفر :علت گرم نکردن غذا در ماکروفر چیست؟

هنگامی که مایکروفرغذا را گرم نمی کند ، برای رفع عیب و تعمیر و سرویس ماکروویو باید قطعاتزیادی را بررسی کرد. مواردی مانند لامپ، دیود، خازن، ترانس ولتاژ و برد دستگاهممکن است نیاز به تعمیرات ماکروفر داشته باشد. برای شروع ابتداقطع کننده ی گرما که قطعاتی دیسکی شکل هستند که با یک سیم به مگنترون وصل شده اندرا بررسی کنید. برای چک کردن این قسمت باید به وسیله اهم متر یا ولت متر پایانه هارا بررسی نمود، که هر دو عدد صفر را نشان دهند. در غیر این صورت در برای تعمیرمایکروفر در منزل باید این قطعه تعویض شود. در صورتی که ایراد ازاین قسمت نبود به بررسی خازن و دیود بپردازید. اما پیشنهاد می کنیم برای بررسیمگنترون ماکروفر که کمی تخصصی هستند، حتما با نمایندگی تعمیرات ماکروفرتماس بگیرید.

تعمیرات مایکروفر :علت نچرخیدن سینی ماکروفر چیست؟

معمولا تعمیر مایکروفرزمانی که ظرف داخل آن نمی چرخد کار چندان سختی نیست و برای رفع مشکل باید به بررسیموتور گردان داخل ماکروفر پرداخت. همچنین اگر موتور چرخان داخل ماکروفر یکنواختنمی چرخد و غدا به طور یکنواخت گرما نمی بیند نیز باید ولتاژ برق ورودی به ماکروفررا بررسی کنید. اگر ولتاژ برق کمتر از 115 ولت باشد در سیستم برق رسانی ماکروفراختلال ایجاد شده است.

تعمیر ماکروفر :علت جرقه در ماکروفر چیست؟

برای بررسی ویافتن علت جرقه زدن ماکروفر باید مواردی مانند لامپ مگنتران رابررسی کرد. زیرا طی مرور زمان ممکن است دهانه لامپ گشاد شود و همین موضوع عاملایجاد جرقه در ماکروویو شود. همچنین در صورتی که فلز در داخل ماکروفرقرار داده شود موجب می شود که دستگاه جرقه بزند. در مرحله آخر بررسی کنید که ورقهمیکا آسیب ندیده باشد.

سرویس ماکروویو:علت خاموش شدن ناگهانی ماکروویو چیست؟

حتما پیش آمده که در حینکار با ماکروویو، دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود. در صورت استفاده مکرر ازدستگاه در یک روز ترموستات دستگاه به اصطلاح داغ می کند و دستگاه را خاموش می کند.در این مواقع جهت تعمیر ماکروویو کافیست فقط دستگاه را چند ساعت خاموش کنیدتا سرد شود.

همچنین در صورتی که ماکروفردر محیط بسته قرار داده شود، که امکان جابجایی هوا وجود نداشته باشد. دمای داخلیماکروفر چندین خواهد شد و به دستگاه فشار مضاعف وارد می شود و دستگاه خاموش میشود. البته کم و زیاد شدن جریان برق و ایراد و اتصالی در پریز برق نیز می تواندعامل این ایراد شود. در صورتی که با رعایت تمامی راهکارها به نتیجه نرسیدید،متخصصین نصب و تعمیر ماکروویو در منزل هوم سرویز را خبر کنید.

تعمیر مایکروفر در منزل :علت کار نکردن دکمه های روی ماکروویو چیست؟

ابتدا بررسی کنید کهقفل کودک را اشتباها فعال نکرده باشید . زیرا در این صورت به علت امکانات امنیتی، دکمه های دستگاه غیر فعال می شود. مورد دیگر این است که ، به یاد داشتهباشید که ماکروفر در حین کار دکمه هایش غیر فعال می شود ، پس اگر هنگام روشن بودندکمه های دستگاه کار نکرد، قطعا ایراد از دستگاه نیست. در بیشتر موارد این مشکل باخاموش روشن کردن دستگاه، مشکل حل می شود. دستگاه را از برق بکشید و چند ساعت بعددوباره امتحان کنید.

تعمیر ماکروفر در منزل :از کار افتادن صفحه لمسی مایکروفر

از کار افتادن صفحهلمسی معمولا مربوط به خرابی تاچ پنل ماکروفر می باشد. تنها را تعمیر ماکروفر تعویضپنل نیست و بلکه در بسیاری از موارد با تعمیر تاچ پنل و تغییرات جزئی مدارالکترونیکی مشکل رفع می شود.

تعمیرات ماکروویو در منزل :علت دود کردن و بوی بد ماکروویوچیست؟

عمده ترین عامل بروزاین مشکل کثیف بودن ماکروویو است. گاهی باقیمانده چربی در دیواره آن موجب این دودو بو است .راه حل این موضوع پاک کردن با محلول جوش شیرین و آب است. ابتدا تمامداخل مایکروفر را با این مواد بشویید و دکمه گریل را بزنید و پس از 10 دقیقه باپارچه خیس داخل ماکروفر را پاک کنید. معمولا پس از اینکار به متخصص نصب و تعمیرماکروویو نیاز نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر ماکروفر، مایکروفر و تعمیر سولاردام

تعمیرات تخصصی تنهادر صورتی محقق می شود که خدمات تعمیر ماکروویو و تعمیرات سولاردامرا به تعمیرکار ماکروفر ماهر بسپارید. به این ترتیب از کیفیت قطعات تعویضشده اطمینان دارید. استفاده از قطعات بی کیفیت و فیک موجب می شود طول عمر دستگاهکاهش پیدا کند. با مراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروویو می توانید با اطمیناناز خدمات درب منزل آنها نیز بهره مند شوید.

تعمیر ماکروفر درمنزل یا بهصورت سیار از طرف متخصصین انجام می شود. تعمیرات مایکروویو باید از طرفنمایندگی یا تعمیرگاه‌های مجاز انجام بگیرد. پس از بررسی خرابی ماکروفریا ماکروویو، هزینه تعمیرات ماکروفر به شما اعلام شده و در صورت رضایتتعمیر می شود. همانطور که پیش تر بیان شده بسیاری از خرابی های ماکروفر در منزلرفع می شود و برخی از ایرادات باید به تعمیرگاه ها انتقال پیدا کند.

قیمت تعمیرات ماکروفر به عوامل متعددی بستگی دارد؟

مورد اول نوع دستگاهشما است. قیمت تعمیر مایکروفر با قیمت تعمیر مایکروویو یکسان نیست.مورد دیگر قدیمی یا جدید بودن دستگاه است که بر هزینه تعمیرات مایکروفر در منزلتاثیر دارد. همچنین مواردی مانند نوع قطعه معیوب نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه ازمواردی است که بر هزینه تعمیر ماکروفر موثر است. به علت تمام این موارد هزینهتعمیر ماکروفر سامسونگ با هزینه تعمیر مایکروفر قدیمی یکسان نمی باشد.خوشبختانه در هوم سرویز هزینه تعمیرات ماکروفر برندهای مختلف همه بر اساس نرخاتحادیه تعمیرکاران محاسبه و اعلام می شود. هزینه تعمیر ماکروفر و اجرتتعویض قطعات به صورت مجزا در اپلیکیشن هوم سرویز نمایش داده شده است. این شفافیتدر هزینه تعمیر ماکروفر موجب می شود تا قبل از اعزام متخصصین جهت تعمیرماکروفر در منزل از کلیه هزینه ها اطلاع داشته باشید.

تعمیرات ماکروفر، ماکروویو و سولاردم در محل توسط متخصصین هوم سرویز

درهوم سرویز تمامبرندها مانند تعمیر مایکروفر کنوود، تعمیر مایکروفر بلک انددکر، تعمیر ماکروفر بوتان، تعمیر ماکروفر تکنو، تعمیرماکروفر دلونگی ، تعمیر ماکروفر بوش و تعمیرماکروفر دسینی و ... انجام می شود.

در صورتی که نیاز بهانجام کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر مایکروویو در منزل دارید. میتوانیدبه صورت کاملا رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما درکوتاهترین زمان ممکن جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات مایکرویو با شما تماسگرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ماکروفر و همچنین ارایه خدمات نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ماکروفر

نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار

تعمیر ماکروفر و تعویض برد ماکروفر

تعمیر مایکروفر و تعویض موتور گردان ماکروفر

تعویض لامپ مگنترون ماکروفر و ماکروویو

تعمیر یا تعویض المنت، فن و ترانس دستگاه

تعمیر تاچ پنل یا پنل دکمه‌های ماکروویو

تعمیر گریل ماکروفر یا ماکروویو و ....

نظرات کاربران

profile picture
حامد رضایی

فوق العاده خوش برخورد و خوش قول کارشونو هم خیلی سریع و عالی انجام دادند

شرایط تعمیرات مایکروفر و تعمیر مایکروویو در محل

همیار می بایست ابتدا مایکروویو را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر مایکروویو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر مایکروویو می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر مایکروویو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیرمایکروفر را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 300,000 الی 1,300,000 تومان
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 300,000 الی 850,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 480,000 الی 2,000,000 تومان
تعمیر چرخ گوشت
تعمیر چرخ گوشت
در حال بروزرسانی قیمت