تعمیر مایکروویو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
نصب و تعمیر مایکروویو

تعمیر مایکروویو

از 1084 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مایکروویو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض لامپ مگنتران مایکروویو

120,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض ترانس های ولتاژ مایکروویو

140,000 الی 240,000 تومان

قیمت تعویض ورق نسوز مایکروویو

110,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض موتور صفحه گردون مایکروویو

110,000 الی 180,000 تومان

قیمت تعویض المنت مایکروویو

120,000 الی 220,000 تومان

قیمت تعویض ترموستات مایکروویو

120,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض برد مایکروویو

140,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر برد مایکروویو

350,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعویض میکروسوئیچ مایکروویو

120,000 الی 180,000 تومان

قیمت تعویض دیود مایکروویو

120,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب مایکروویو

100,000 الی 150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و تعمیر انواع ماکروفر و ماکروویو

اگر بخواهیم یک وسیلهکاربردی و بسیار پرمصرف را برای افراد نام ببریم قطعا نصب مایکروویو است. نصبماکروفر توکار در آشپزخانه موجب می شود در زمان شما بسیار صرفه جویی شود. خریدو نصب مایکروفر موجب صرفه جویی در زمان پخت و پز می شود. طبعا در صورت بروزایراد باید سریعا اقدام به تعمیر مایکروفر در منزل نمود. قطعا تعمیرماکروفر در منزل یا تعمیر ماکروویو باید توسط کارشناس و تعمیرکار حرفهای انجام شود. در ادامه به عیب یابی و تعمیرات ماکروویو و قیمت تعمیرمایکروفر و مایکروویو می پردازیم.

تعمیر مایکروفر در محل شامل چه مواردی است؟

خوشبختانه در صورتبروز ایراد در ماکروفرها و سولاردام ها حدود 95 درصد ایرادات توسط تعمیرکارمایکروفر در منزل رفع می شود و نیازی به انتقال وسیله به تعمیرگاه ماکروویونمی باشد. قطعات زیر در خدمات تعمیر مایکروفر در منزل تعمیر یا تعویض میشوند.

تعویض مگنترونماکروفر و تعویض لامپ روشنایی:

لامپ خلاء و یامگنترون یکی از قطعات اصلی در تعمیرات ماکروویو می باشد. مگنترونماکروفر وظیفه ی اصلی ایجاد گرما در ماکروفر را دارد. کلمه ی مگنترون گرفتهشده از دو کلمه ی مگنت و الکترون است. مگنترون امواج رادیویی را که طول آنپنج اینچ است را تولید می کنند و موجب حرکت مولکول های غذا و در نهایت پختن غذا میشود. لامپ اشعه مایکروفر بعد از حدود 10 سال استفاده اغلب نیاز به تعویض دارد. تعمیرلامپ اشعه مایکروفر در محل انجام می شود.

تعویض ترانسولتاژ مایکروفر :

یکی از قطعات مهم درمایکروفر ترانس می باشد. این قطعه در صورتی که ایراد پیدا کند موجب از کار افتادنماکروفر می شود. این قطعه نیز در خدمات تعمیر ماکروفر در منزل تعمیر یاتعویض می شود.

تعویض میکروسویچو زبانه درب :

خراب شدن این قطعات موجب از کار افتادن کاملمایکروفر می شود. تعمیر درب ماکروفر و تعویض میکروسوییچ درب ماکروفر در محلانجام می شود.

تعویض کاغذ میکا:

این قطعه یک فیلتربرای لامپ اشعه است. هر سالی یکبار باید فیلتر اشعه عوض شود. در هر بار سرویس ماکروفرتعویض این قطعه انجام می شود.

تعمیر فنماکروفر :

تعمیرات فن مایکروفر در محل انجام می شود.

تعمیر موتورگردان ماکروفر :

غذای روی یک صفحه‌یگردان در داخل مایکروفر قرار می‌گیرد که با چرخاندن غذا موجب می شود همه قسمت هایغذا به یک اندازه پخته شود. نچرخیدن سینی ماکروفر اغلب به علت خرابی موتور گرداناست. تعویض موتور گردان جزو خدماتی است که در منزل انجام می شود.

عیب یابی و تعمیرات مایکروفر در محل

قبل از تعمیرمایکروفر و سولاردام باید عیب یابی دستگاه به درستی انجام شود. تشخیص اشتباه موجبهزینه تراشی های بیشتر و بالارفتن قیمت تعمیرات ماکروفر شده و ممکن استخسارات بیشتری به وجود بیاورند. سرویس مایکروفر باید به تعمیرکار ماهرسپرده شود. هیچ عنوان خودتان بدون مهارت و دارا بودن دانش فنی اقدام به باز کردنماکروفر نکنید.

در ادامه سوالات ومشکلات مایکروفر که ممکن است برای افرادی که نیاز به آموزش تعمیراتمایکروویو در منزل دارند را شرح می دهیم. وابسته به نوع دستگاه ونوع ایراد ماکروفر مد نظر شما ایرادات و آموزش تعمیر ماکروفر می تواندتخصصی یا ساده باشد.

تعمیراتمایکروفر :علت گرم نکردن غذا در ماکروفر چیست؟

هنگامی که مایکروفرغذا را گرم نمی کند ، برای رفع عیب و تعمیر و سرویس ماکروویو باید قطعاتزیادی را بررسی کرد. مواردی مانند لامپ، دیود، خازن، ترانس ولتاژ و برد دستگاهممکن است نیاز به تعمیرات ماکروفر داشته باشد. برای شروع ابتدا قطعکننده ی گرما که قطعاتی دیسکی شکل هستند که با یک سیم به مگنترون وصل شده اند رابررسی کنید. برای چک کردن این قسمت باید به وسیله اهم متر یا ولت متر پایانه ها رابررسی نمود، که هر دو عدد صفر را نشان دهند. در غیر این صورت در برای تعمیرمایکروفر در منزل باید این قطعه تعویض شود. در صورتی که ایراد از اینقسمت نبود به بررسی خازن و دیود بپردازید. اما پیشنهاد می کنیم برای بررسی مگنترونماکروفر که کمی تخصصی هستند، حتما با نمایندگی تعمیرات ماکروفر تماسبگیرید.

تعمیراتمایکروفر :علت نچرخیدن سینی ماکروفر چیست؟

معمولا تعمیرمایکروویو زمانی که ظرف داخل آن نمی چرخد کار چندان سختی نیست و برای رفع مشکلباید به بررسی موتور گردان داخل ماکروفر پرداخت. همچنین اگر موتور چرخان داخلماکروفر یکنواخت نمی چرخد و غدا به طور یکنواخت گرما نمی بیند نیز باید ولتاژ برقورودی به ماکروفر را بررسی کنید. اگر ولتاژ برق کمتر از 115 ولت باشد در سیستم برقرسانی ماکروفر اختلال ایجاد شده است.

تعمیر ماکروفر :علت جرقه در ماکروویو چیست؟

برای بررسی ویافتن علت جرقه زدن ماکروفر باید مواردی مانند لامپ مگنتران را بررسیکرد. زیرا طی مرور زمان ممکن است دهانه لامپ گشاد شود و همین موضوع عاملایجاد جرقه در ماکروویو شود. همچنین در صورتی که فلز در داخل ماکروفرقرار داده شود موجب می شود که دستگاه جرقه بزند. در مرحله آخر بررسی کنید که ورقهمیکا آسیب ندیده باشد.

سرویس ماکروویو:علت خاموش شدن ناگهانی ماکروویو چیست؟

حتما پیش آمده که درحین کار با ماکروویو، دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود. در صورت استفاده مکرر ازدستگاه در یک روز ترموستات دستگاه به اصطلاح داغ می کند و دستگاه را خاموش می کند.در این مواقع جهت تعمیر ماکروویو کافیست فقط دستگاه را چند ساعت خاموش کنیدتا سرد شود.

همچنین در صورتی کهماکروویو در محیط بسته قرار داده شود، که امکان جابجایی هوا وجود نداشته باشد.دمای داخلی ماکروویو چندین خواهد شد و به دستگاه فشار مضاعف وارد می شود و دستگاهخاموش می شود. البته کم و زیاد شدن جریان برق و ایراد و اتصالی در پریز برق نیز میتواند عامل این ایراد شود. در صورتی که با رعایت تمامی راهکارها به نتیجه نرسیدید،متخصصین نصب و تعمیر ماکروویو در منزل هوم سرویز را خبر کنید.

تعمیر مایکروفردر منزل :علت کار نکردن دکمه های روی ماکروویو چیست؟

ابتدا بررسی کنید کهقفل کودک را اشتباها فعال نکرده باشید . زیرا در این صورت به علت امکانات امنیتی، دکمه های دستگاه غیر فعال می شود. مورد دیگر این است که ، به یاد داشتهباشید که ماکروویو در حین کار دکمه هایش غیر فعال می شود ، پس اگر هنگام روشن بودندکمه های دستگاه کار نکرد، قطعا ایراد از دستگاه نیست. در بیشتر موارد این مشکل باخاموش روشن کردن دستگاه، مشکل حل می شود. دستگاه را از برق بکشید و چند ساعت بعددوباره امتحان کنید.

تعمیر ماکروفردر منزل :از کار افتادن صفحه لمسی مایکروفر

از کار افتادن صفحهلمسی معمولا مربوط به خرابی تاچ پنل ماکروفر می باشد. تنها را تعمیر ماکروفر تعویضپنل نیست و بلکه در بسیاری از موارد با تعمیر تاچ پنل و تغییرات جزئی مدارالکترونیکی مشکل رفع می شود.

تعمیرات ماکروویودر منزل :علت دود کردن و بوی بد ماکروویو چیست؟

عمده ترین عامل بروزاین مشکل کثیف بودن ماکروویو است. گاهی باقیمانده چربی در دیواره ماکروویو موجباین دود و بو است .راه حل این موضوع پاک کردن ماکروویو با محلول جوش شیرین و آباست. ابتدا تمام داخل ماکروویو را با این مواد بشویید و دکمه گریل را بزنید و پساز 10 دقیقه با پارچه خیس داخل ماکروفر را پاک کنید. معمولا پس از اینکار به متخصصنصب و تعمیر ماکروویو نیاز نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر ماکروویو، مایکروفر و سولاردام

تعمیرات تخصصی تنهادر صورتی محقق می شود که خدمات تعمیر ماکروویو و تعمیرات سولاردام را به تعمیرکارماکروفر ماهر بسپارید. به این ترتیب از کیفیت قطعات تعویض شده اطمینان دارید.استفاده از قطعات بی کیفیت و فیک موجب می شود طول عمر دستگاه کاهش پیدا کند. بامراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروویو می توانید با اطمینان از خدمات درب منزلآنها نیز بهره مند شوید.

تعمیر ماکروفر درمنزل یا بهصورت سیار از طرف متخصصین انجام می شود. تعمیراتمایکروویو باید از طرف نمایندگی یا تعمیرگاه‌های مجاز انجام بگیرد. پس از بررسی خرابی ماکروفر یاماکروویو، هزینه تعمیرات ماکروفر یا ماکروویو به شما اعلام شده ودر صورت رضایت تعمیر می شود. همانطور که پیش تر بیان شده بسیاری از خرابی هایماکروفر در منزل رفع می شود و برخی از ایرادات باید به تعمیرگاه ها انتقال پیداکند.

قیمت تعمیرات ماکروفر به عوامل متعددی بستگی دارد؟

مورد اول نوع دستگاه شما است. قیمت تعمیرمایکروفر با قیمت تعمیر مایکروویو یکسان نیست. مورد دیگر قدیمی یا جدیدبودن دستگاه است که بر هزینه تعمیرات مایکروفر در منزل تاثیر دارد. همچنینمواردی مانند نوع قطعه معیوب نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه از مواردی است که بر قیمتتعمیر مایکروویو موثر است. به علت تمام این موارد قیمت تعمیر ماکروفرسامسونگ با هزینه تعمیر مایکروفر قدیمی یکسان نمی باشد. خوشبختانه درهوم سرویز هزینه تعمیرات مایکروویو برندهای مختلف همه بر اساس نرخاتحادیه تعمیرکاران محاسبه و اعلام می شود. هزینه تعمیر ماکروفر و اجرتتعویض قطعات به صورت مجزا در اپلیکیشن هوم سرویز نمایش داده شده است. این شفافیتدر هزینه تعمیر ماکروفر موجب می شود تا قبل از اعزام متخصصین جهت تعمیرماکروفر در منزل از کلیه هزینه ها اطلاع داشته باشید.

تعمیرات انواع برند ماکروفر در محل توسط متخصصین هوم سرویز

درهوم سرویز تمامبرندها مانند تعمیر مایکروفر کنوود، تعمیر مایکروفر بلک انددکر، تعمیر ماکروفر بوتان ، تعمیر ماکروفر تکنو، تعمیرماکروفر دلونگی ، تعمیر ماکروفر بوش و تعمیرماکروفر دسینی و ... انجام می شود.

در صورتی که نیاز بهانجام کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر مایکروویو در منزل دارید. میتوانید به صورتکاملا رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کوتاهترینزمان ممکن جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات مایکرویو با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایانسرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مایکروویو و همچنین ارایه خدمات نصب انواع ماکروفر، ماکروویو و سولاردام توکار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر انواع چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر انواع قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر انواع چای ساز و کتری برقی لمسی و کلید دار در محل, نصب انواع هود آشپرخانه توکار، لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., تعمیرات انواع آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز , سرویس آبسردکن در محل, تعمیر قابلمه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مایکروویو

نصب انواع ماکروفر، ماکروویو و سولاردام توکار

تعمیر و تعویض برد ماکروفر

تعویض موتور گردان ماکروفر

تعویض لامپ مگنترون ماکروفر و ماکروویو

تعمیر یا تعویض المنت، فن و ترانس دستگاه

تعمیر تاچ پنل یا پنل دکمه‌های ماکروویو

تعمیر گریل ماکروفر یا ماکروویو و ....

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه حاتمی پور  

فوق العاده بود واقعا تمیز شد مبلمان دستشون درد نکنه

profile picture
عسل مرادی

کار را درست و حرفه ایی انجام دادند و ممنونم بابت پیگیری خوبتون

profile picture
مرتضی تقوی

به موقع تشریف اوردند و کار را بخوبی انجام دادند ممنونم

profile picture
خانم پیشرو

خیلی اقای خوبی و خوش برخوردی بودند متاسفانه تعمیر فلاشتانک انجام نمیشد تعویض کردیم ولی اقای محترمی بودند

شرایط تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در محل توسط تعمیرکار حرفه ای

همیار می بایست ابتدا مایکروویو را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر مایکروویو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر مایکروویو می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر مایکروویو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیرمایکروفر را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 350,000 الی 1,300,000 تومان
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر چرخ گوشت
تعمیر چرخ گوشت
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات تعمیر مایکروویو در این شهرها ارائه می شود: