تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز

از 1207 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اجاق گاز در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض ترانس اجاق گاز

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض بوبین اجاق گاز

140,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض سیم ترموکوبل اجاق گاز

140,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض ترموکوپل اجاق گاز

160,000 الی 230,000 تومان

قیمت تعویض سر شعله اجاق گاز

120,000 الی 170,000 تومان

قیمت تعویض ولوم اجاق گاز

130,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض چینی فندک اجاق گاز

130,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض کلید فندک اجاق گاز

150,000 الی 220,000 تومان

قیمت تعویض شیشه اجاق گاز

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت سرویس کامل فر و اجاق گاز

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت695,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت890,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اجاق گاز خواهید خواند

  • تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار
  • تعمیر اجاق گاز رومیزی (تعمیر اجاق گاز صفحه‌ای)
  • تعمیر اجاق گاز فردار
  • عیب یابی اجاق گاز و آموزش تعمیر اجاق گاز
  • تعمیر فندک اجاق گاز را چگونه انجام دهیم؟
  • تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی و فردار
  • تعمیر اجاق گاز قدیمی چگونه انجام می شود؟
  • قیمت تعمیر اجاق گاز به چه مواردی بستگی دارد؟
  • هزینه تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار
  • خدمات تعمیر اجاق گاز رومیزی، ایستاده و فردار را به متخصصین هومسرویز بسپارید

تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار

تعمیر اجاق گاز به دلیل استفاده زیاد‌ از این وسیله درآشپزخانه ها باید سریعا انجام شود. تعمیرات اجاق گاز و سایر لوازمموجود در آشپزخانه نیاز به مهارت تعمیرکار اجاق گاز دارد. امروزه مدل هایجدید مانند تعمیر اجاق گاز رومیزی و تعمیر اجاق گاز فردار در بازارموجود هستند. بهتر است در هر چند مدت یک بار برای استفاده بهتر از گاز اقدام به سرویساجاق گاز نمود. تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی و فردار، تنطیم شعلهاجاق گاز، رفع خرابی فندک اجاق گاز و... از ایرادات شایع هستند. در ادامه بهراهکارهای عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز و همچنین قیمت تعمیر اجاق گاز می پردازیم.

تعمیر اجاق گاز رومیزی (تعمیر اجاق گاز صفحه‌ای)

تعمیر اجاق گازرومیزی یا تعمیراجاق گاز صفحه شیشه ای امروزه بیشتر درخواست می شود. زیرا برای استفاده بهینهاز فضای اشپزخانه ها از این نوع گازها استفاده می شود. تعمیر اجاق گاز رومیزی ازحساست بیشتری نسبت به سرویس اجاق گاز فردار برخوردار است. زیرا باید نهایت دقت عملبرای تعمیرات گاز رومیزی به کار گرفته شود تا در هنگام بلند کردن وباز کردن آن، صفحه اجاق دچار ایراد، شکستگی و غیره نشود.

تعمیر اجاق گاز فردار

تعمیر گاز فردار از قدیم در بین خانواده ها مورد استقبالفراوان بوده است. در واقع تا قبل از استفاده زیاد از اجاق گاز رومیزی در همهخانه ها یکی از این مدل گازها دیده می شد. تعمیر اجاق گاز فردار در صورتایراد در شعله ها یا ایراد در فر اجاق گاز درخواست می شود. سرویس اجاق گازفردار باید به تعمیرکار با تجربه سپرده شود.

عیب یابی اجاق گاز و آموزش تعمیر اجاق گاز

قبل از شروع توضیح درارتباط با تعمیر گاز توکار، صفحه ای فردار و غیره باید با اجزای گاز آشناییداشته باشید. اجزایی مانند شیرها، نازل‌ گاز، لوله‌های رابط، شمعک (پیلوت)،ترموکوپل، چند راهه، فندک و ترموستات گاز اجزای اصلی گاز هستند.

در مدل های جدیدترنیز مواردی مانند ساعت یا تایمر اجاق گاز، جوجه گردان و دکمه های تنظیم حرارت نیزاز اجزای گاز فردار هستند. هروسیله برقی طی مرور زمان و استفاده مکرر ممکن استدچار ایراداتی شوند. مخصوصا این مشکلات در صورتی که برای اجاق گاز منزل پیشبیایند، مطمعننا موجب تداخل در امور مربوط به آشپزی خواهد شد. ازین رو ما در ادامهبه شما راهکارهای عیب یابی و آموزش تعمیر اجاق گاز در منزل راشرح خواهیم داد. که در مواقع ضروری بتوانید از پس تعمیر اجاق گاز در محل بربیایید. یا در صورت تماس با سرویسکار اجاق گاز بتوانید اطلاعات درستی دراختیارشان قرار دهید.

علت روشن نشدنگاز رومیزی چیست؟

در وهله اول از رسیدنگاز به شعله اطمینان حاصل کنید. در مرحله بعدی بررسی کنید ، فندک درست کار می کندیا خیر. اگر ایراد از فندک است باید به تعمیر فندک اجاق گاز بپردازید. دلیل شایعدیگر بر روشن نشدن گاز عدم قرار گیری درست شعله های گاز است. در صورتی که ایراد ازاین موارد نبود ، انسداد شعله می تواند عامل روشن نشدن گاز رومیزی باشد.

عدم رعایت پاکیزگیبزرگترین عامل روشن نشدن گاز مبله یا رومیزی است. معمولا اگر از جمله افرادی هستیدکه غذا هایتان زیاد سر می روند و دیر به دیر گازتان را تمیز می کنید، بیشتر با اینمشکل سروکار دارید. معمولا چربی و مایعات موجب کیپ شدن شعله های گاز می شود. اولیناقدام در جهت تعمیر اجاق گاز رومیزی باز کردن مجاری بسته شده با یکسنجاق تیز و سیم ظرفشویی است.

دیر روشن شدنشعله‌های اجاق گاز

جهت عیب یابی ابتداباید تعمیر ترموکوبل اجاق گاز، سیم و بوبین گاز بررسی شود. اگر ایراد ازسمت ترموکوبل گاز باشد. علاوه بر اجرت تعمیر اجاق گاز باید قیمت ترموکوبل را نیزپرداخت کنید.

گاز به یکاندازه در شعله پخش کن دیده نمی‌شود

این مشکل به معنیوجود ایراد در قسمت عبور گاز ژیگلور، عدم تنظیم هوای اجاق و یا پوسیده شده شعلهپخش کن گاز می باشد. این قسمت ها باید توسط تعمیرکار اجاق گاز بررسی شود.

علت دودکردنشعله گاز چیست؟

همانطور که می دانیدگاز برای سوختن باید با اکسیژن ترکیب شود. مقدار ترکیب شدن این دو باید مقدارثابتی باشد. در صورتی که مقدار گاز ترکیب شده با اکسیژن بیشتر از مقدار صحیح باشد،موجب دود کردن شعله گاز می شود. بهترین اقدام برای تعمیرات اجاق گاز فردار کمکردن گاز ورودی به دستگاه است. اگر در هنگام تعمیر گاز صفحه ای متوجه شدید نازلگاز گشاد شده است حتما در اسرع وقت آن را تعویض نمایید.

علت روشن نشدنشعله فر چیست؟

علت اول روشن نشدن فراجاق گاز، خاموش بودن پیلوت گاز است. اگر در هنگام تعمیرات اجاق گاز و تعمیر اجاقگاز پیلوت را روشن کردید باز مشکل حل نشد. باید تنظیمات پیلوت را بررسی کنید.شاید مقدار گازی که به پیلوت می رسد کافی نباشد، از روی دفترچه گاز می توان پیلوترا تنظیم کرد.

اکثر گازهای امروزیتایمردار هستند، تایمر وظیفه هماهنگی تمامی قطعات اجاق گاز را بر عهده دارد. قبلاز انجام اقدامات لازم برای تعمیرات اجاق گاز فردار مطمئن شوید که تنظیماتفر، دست کاری و از حالت استاندارد خارج نشده باشد.

علت جرقه نزدنفندک اجاق گاز چیست؟ ( تعمیر فندک گاز رومیزی)

وقتی فندک اجاق گازرومیزی و مدار جرقه زن کار نمی کند، باید دلیل آن را پیدا کرد. برای تعمیر فندکاجاق گاز باید با متخصص تعمیر گاز تعمیر تماس بگیرید. اما قبل از تماس با تعمیرکاراز وصل بودن اجاق گاز به شیر اصلی گاز مطمئن شوید. سپس مواردی مانند بررسی کنیدکنترل قفل کودک اجاق گاز فعال نباشد. برای اینکه شیر گاز به طور ناخواسته یا توسطکودکان باز نشود، قفل فندک کار گذاشته شده است. وقتی قفل اجاق گاز را فعال می کنیدروی صفحه نمایش عبارت قفل(Locked) را میبینید. در این صورت با زدن فندک، جرقه و شعله نخواهید داشت. مواردی مانند خیس شدنشعله ها و مسدود شدن شعله ها علت اصلی جرقه نزدن فندک اسات.

چرا پس از مدتیشعله فر خود به خود خاموش می شود؟

اولین اقدام در جهت تعمیراتگاز فردار، بررسی ترموکوبل است. شعله فندک و ترموکوبل نباید از هم فاصله داشتهباشند. اگر این مورد را در هنگام تعمیر بررسی کردید و ایراد رفع نشد باید به تعمیرترموکوپل و بوبین بپردازید.

چرا شعله اجاقگاز زرد می سوزد؟

بهترین حالت سوختنشعله گاز آبی است. در صورتی که شعله زرد می سوزد یعنی مقدار هوای موجود در فرایندسوختن شعله کم است. راه حل تعمیر گاز رومیزی ، تنظیم صفحه مخلوط کن اجاق گاز است، کهوظیفه تامین هوای مورد نیاز برای مرحله سوختن را دارد.

علت سر و صدایشعله در هنگام سوختن چیست؟

صدای وز وز در شعله وبد سوختن شعله یکی از دلایل نگران کننده در هنگام کار با اجاق گاز است. علت اینایراد ورود هوای زیاد شعله است. جهت تعمیر اجاق گاز توکار صفحه ای میزانهوای ورودی را به وسیله صفحه مخلوط کن کم کنید.

تعمیر فندک اجاق گاز را چگونه انجام دهیم؟

تعمیر فندک اجاق گاز شایع ترین ایراد در تعمیرات اجاق گاز است.گاهی بعد از جابجایی گاز، فندک از کار می افتد. علت این اتفاق اتصالی در سیم کشیبرق اجاق گاز است. که باید برای تعمیر اجاق گاز رومیزی دستگاه را ازبرق جدا کنید و کلاهک شعله و متعلقات ان را جدا کنید، با پیدا کردن قسمتقطعی سیم به تعمیر فندک اجاق گاز بپردازید.

تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی و فردار

در صورتی که شیشه گازرومیزی یا فردار به هر دلیلی دچار ایراد شود می توانید اقدام به تعمیر یا تعویضشیشه اجاق گاز کنید. اغلب تولید کنندگان اجاق گاز دارای لوازم یدکی هستند و تعمیرکاراجاق گاز می تواند اقدام به تعویض صفحه روی اجاق گاز نمود. در پاره ای از موارد نیزمی توان با راهکارهایی به تعمیر شیشه اجاق گاز نمود بدون انکه متحمل هزینه هایبالاتر شوید.

تعمیر اجاق گاز قدیمی چگونه انجام می شود؟

تعمیر اجاق گاز قدیمی نیز از مواردی است که درخواست بالاییدارد. با توجه به شرایط کنونی قطعا نمونه های قدیمی و با کیفیت ارزش هزینه کردن وتعمیرات را دارند. البته مکانیزم گازها مگر در موارد بسیار مدرن، تفاوت چندانی باهم ندارند و تعمیرکار اجاق گاز می تواند به راحتی از پس تعمیرات اجاق گاز قدیمی برآمده و ایرادات را به راحتی حل نماید. در هر صورتی اگر به سرویس کار اجاق گازقدیمی نیاز دارید از هوم سرویز کمک بگیرید.

قیمت تعمیر اجاق گاز به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر اجاق گازرومیزی یا قیمت تعمیر اجاق گاز فردار به موارد متعددی بستگی دارد. هزینه تعمیراجاق گاز، در درجه اول کاملا به نوع ایراد اجاق گاز ربط دارد. به طورمثال اگر مشکل خرابی گاز با تعمیر ترموکوپل اجاق گاز رومیزی یا تعمیر فندک اجاقگاز رفع شود در این صورت اجرت تعمیرکار اجاق گاز تفاوت دارد. همچنین قیمت تعمیرقطعه معیوب مانند قیمت ترموکوپل اجاق گاز نیز بر قیمت تعمیرات اجاق گازتاثیر دارد. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض صفحه روی اجاق گاز یا تعویض شیشهاجاق گاز باشد قیمت تعمیر اجاق گاز بر اساس نوع اجاق گاز تغییر خواهد کرد.

هزینه تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار

مدل گاز مانند هزینهتعمیرات اجاق گاز صفحه ای شیشه ای با هزینه تعمیر اجاق گاز فردار یا تعمیر اجاقگاز قدیمی با هم تفاوت دارند. زیرا قطعات این نوع اجاق گازها با هم تفاوت دارند.مورد دیگر اجرت سرویس اجاق گاز است که در صورت کمک گرفتن از سرویسکار گاز هومسرویز می توانید اطمینان داشته باشید که نرخ سرویس اجاق گاز بر اساس نرخاتحادیه تعیین می شود و نیاز به پرداخت مبالغ بالاتر نمی باشد.

خدمات تعمیر اجاق گاز رومیزی، ایستاده و فردار را به متخصصین هومسرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیراتاجاق گاز رومیزی، مبله و فردار می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات گاز رومیزی وفردار با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اجاق گاز و همچنین ارایه خدمات سرویس اجاق گاز رومیزی و فردار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم گازسوز ارائه می دهد که شامل نصب اجاق گاز رومیزی, تعمیر فر برقی و تعمیر فر برقی گازی, نصب بخاری گازی و نصب لوله بخاری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اجاق گاز

سرویس اجاق گاز رومیزی و فردار

تعمیر اجاق گاز ایرانی و خارجی

تعمیر اجاق گاز قدیمی

تعویض ترموکوپل اجاق گاز، ترموستات، تعمیر فندک اجاق گاز و مشعل اجاق گاز

تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی و ایستاده

تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی و ...

نظرات کاربران

profile picture
مرتضی حسینی

کارشون خوب بود ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل فتحی

اقای کاظمی تکنسین بسیار ماهری بودند و بسیار خوش اخلاق و با شخصیت بودند

profile picture
سارا زنجانی

دستشون درد نکنه خیلی سریع و تمیز کارکردند اصلا توقع نداشتم خیلی خوب بود

profile picture
بهرام مرادی زاده

ممنونم بابت معرفی ایشون. خیلی همیاری با شخصیت و مودبی بودند و تعمیرات را هم به خوبی انجام دادند

شرایط تعمیرات اجاق گاز رومیزی و سرویس اجاق گاز صفحه ای

همیار می بایست ابتدا اجاق گاز و فر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله گازسوز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر اجاق گاز می باشد.

خارج نمودن اجزاء وسیله گازسوز توسط همیار تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.

نصب و سرویس لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 700,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر زودپز
تعمیر زودپز
قیمت از 500,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر آبمیوه گیری
تعمیر آبمیوه گیری
قیمت از 450,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان