تعمیر فر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر فر برقی و گازی

تعمیر فر

از 1388 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض شیشه فر

100,000 الی 170,000 تومان

قیمت تعویض سیم برق فر برقی

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن خاموش کن یا لامپ و...

100,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض ترموکوپل فر گازی

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض موتور جوجه گردان فر برقی

100,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فر خواهید خواند

 • تعمیر فر توکار برقی و گازی
 • تعمیرات انواع فرهای موجود در بازار
 • سرویس فر برقی توسط تعمیرکار حرفه ای
 • تعمیر فر توکار فن دار و معمولی
 • عیب یابی و آموزش تعمیر فر برقی
 • تعمیر فر صنعتی و خانگی توسط تعمیرکار فر برقی ماهر
 • تعمیرکار فر توکار ماهر
 • انواع برندهایی که در تعمیرات فر توکار و تعمیر فر برقی هوم سرویز پذیرفته می شوند :
 • قیمت تعمیر فر توکار برقی و گازی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انواع خدمات تعمیر فر صنعتی، تعمیر فر پیتزا و تعمیر فرتوکار را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر فر توکار برقی و گازی

امروزه در بیشتر آشپزخانه ها از گاز رومیزی استفاده می شود. از این رو در کنار این نوع گازها اقدام به نصب فر توکار می کنند. با استفاده بیشتر از انواع فر، نیاز بیشتری هم به تعمیرات فر توکار و سرویس فر برقی می باشد تا از حداکثر کارایی فر استفاده شود. انواع فر برقی یا گازی به صورت مدرن و پیشرفته در بازار موجود هستند. به صورت فر توکار در کابینت یا دیوار قرار می گیرد. در ادامه به راهکارهای تعمیر فر برقی توکار و تعمیر فر توکار گازی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر فر گازی و برقی می پردازیم.

تعمیرات انواع فرهای موجود در بازار

انواع فرهای موجود در بازار بر اساس موارد متعددی دسته بندی می شوند. اولین مورد بر اساس نوع فر و محل نصب است. بر اساس این مورد به انواع فر توکار یا نصب فر کابینتی و فر معمولی که به صورت پرتابل و قابل حمل هستند می توان اشاره نمود. از نظر نحوه پخت غذا نیز به فر گازی، فر برقی و فر گازی برقی تقسیم بندی می شوند.

· تعمیر فر توکار

این فرها به سه دسته فر توکار دابل، فر توکار تکی و فر توکار کامپکت تقسیم بندی می شوند. این فرها بسیار جمع و جور هستند و مناسب آشپزخانه های کوچک می باشند. تعمیر فر توکار نیز بر اساس اینکه فر مورد نظر فن دار یا معمولی باشد با هم تفاوت دارند.

· تعمیر فر برقی

تعمیر فر برقی توکار نیاز به مهارت بالایی دارد. فر برقی به دلیل مشخصات منحصر به فرد خود به تدریج در بسیاری از موارد جایگزین فرهای گازی شده اند. فر برقی توکار ساختار پیچیده تری دارند و دارای برنامه های از پیش تعیین شده پخت غذایی هستند. اما به علت مصرف بالای برق، کمی هزینه پخت غذا در آنها بالاتر می رود. کار با فر برقی آسان تر از فر گازی است. تعمیر فر توکار برقی به علت استفاده از المنت، برد الکترونیکی و سنسور دما نیاز به مهارت تعمیرکار فر برقی دارد.

· تعمیر فر گازی

این فرها به گاز شهری وصل می شوند. امروزه استفاده از فر توکار گازی کم تر شده است. اما از جهت قیمت، فرگازی به صرفه تر است. در این فرها گرمایش به واسطه شعله های بالایی و پایینی گاز تامین می شود و تنها از برق برای چرخاندن قسمت های مکانیکی مانند میله فر و روشن کردن چراغ و فندک فر استفاده می شود. تعمیر فر توکار کابینتی نسبت به نمونه های برقی آسان تر خواهد بود و در زمان های کوتاه تری انجام می شود.

· تعمیر فر توکار گازی برقی

در این فرها گرمایش پایین توسط شعله گاز و گرمایش بالا با استفاده از المنت های برقی تامین می شود. تعمیر فر توکار گازی برقی با استفاده از حرارت تمیز شده و دمای داخلی فر چربی را ذوب می کند و دارای قفل کودک هستند. تعمیر فر توکار گازی برقی از نمونه های گازی تخصصی تر است و بهتر است به سرویسکار فر سپرده شود.

سرویس فر برقی توسط تعمیرکار حرفه ای

سرویس فر برقی باید هر ساله انجام شود. تفاوتی ندارد شما استفاده زیادی از فر داشته باشید یا هرزگاهی فر را روشن کنید در هر دو این موارد سرویس فر برقی موجب می شود که طول عمر وسیله خود را افزایش دهید. به این ترتیب سرویس فر توکار برقی موجب عملکرد بهتر و پخت بهتر غذا می شود. در ادامه به راهکارهای عیب یابی فر و تعمیر فر توکار می پردازیم.

تعمیر فر توکار فن دار و معمولی

با کم شدن فضای خانه ها طبعا آشپزخانه ها نیز جمع و جور تر شده اند از این رو اکثر افراد اقدام به نصب فر توکار می کنند. از این رو تعمیر فر توکار نیز بیشتر تقاضا می شود. از انواع فرهای توکار به فر توکار دابل، فر توکار تکی و فر توکار کامپکت می توان اشاره نمود. همچنین این فرها به دو دسته فرهای معمولی و فرهای فن دار تقسیم می شوند. تعمیر فر توکار فن دار کمی تخصصی تر است و نیاز به مهارت بالاتری دارد. به طور کل برای تعمیر فر توکار فن دار و معمولی می توانید از متخصصین هوم سرویز کمک بگیرید.

عیب یابی و آموزش تعمیر فر برقی

· تعمیر فر توکار گازی : علت روشن نشدن فر توکار

علت روشن نشدن فر گازی ممکن است ناشی از موارد متعددی باشد. گاهی این ایراد تنها به این علت ایجاد شده است که گاز کافی به مشعل ها نمی رسد. یا ممکن است ورودی گاز به فر مسدود شده باشد. البته در مواردی که فشار گاز کم باشد هم شعله های فر گازی روشن نمی شود. در این موارد نیاز به تعمیرات فر گازی نیست و با رفع شدن مشکل فشار، فر روشن خواهد شد. مورد دیگر ایراد در ترموستات فر توکار است. اگر اطمینان پیدا کردید که ایراد از این موارد نیست جرقه زن فر گازی را نیز بررسی کنید.

· تعمیرات فر برقی : تعمیر تایمر فر برقی

برای عیب یابی و تعمیر تایمر فر برقی باید همه مواردی که باعث روشن نشدن یا کار نکردن تایمر می شوند بررسی شوند. مورد اول جریان ورودی برق است که موجب روشن شدن تایمر می شود. مواردی مانند نوسانات برق، سوختن پریز، اتصالی سیم و خراب شدن برد الکترونیکی در هنگام تعمیر تایمر فر برقی توکار یا معمولی بررسی می شوند.

· تعمیر فر گازی : علت کم شدن شعله فر

کم شدن شعله فر اجاق گاز عواقبی مانند نپختن مواد غذایی و یا دیر آماده شدن آن را به دنبال دارد. کم بودن شعله فر ممکن است موجب خراب شدن پروسه پخت انواع کیک و شیرینی شود. مواردی مانند کثیف شدن مشعل‌های فر دلیل اصلی کم شدن شعله فر است. اگر بعد از تمیز کردن مشکل رفع نشد احتمالا ایراد از قسمت شیر کنترل است که این قطعه باید توسط تعمیرکار فر گازی تعویض شود.

· تعمیر فر توکار برقی : علت خاموش نشدن فن فر برقی

تعمیر فن فر برقی ممکن است تنها با یک اقدام ساده حل شود یا ممکن است نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد. ممکن است تنها علت خاموش نشدن فن فر برقی به علت خراب شدن تنظیمات فر ایجاد شده باشد. اگر اطمینان دارید ایراد از این قسمت نیست مواردی مانند ترموستات، موتور فن و المنت فر باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکار فر برقی بررسی شوند.

· تعمیر فر توکار گازی : علت خاموش شدن فر

این مشکل می تواند به علت ایراد در قطعات مختلفی ایجاد شود. دلیل اصلی خرابی ترموستات فر است. ترموستات از گرم شدن بیش از اندازه فر جلوگیری می کند و خرابی این قطعه ممکن است موجب خاموش شدن بی دلیل فر شود. مسدود شدن مشعل ها، خرابی مشعل یا پیلوت و یا خرابی تایمر فر از عمده ترین مواردی است که موجب خاموش شدن فر می شود.

تعمیر فر صنعتی و خانگی توسط تعمیرکار فر برقی ماهر

در صورتی که مشکل حاد نباشد تعمیر فر برقی در محل توسط تعمیرکار فر برقی انجام می شود. تعمیر فر صنعتی توسط متخصصین هوم سرویز در محل انجام می شود و بدون نگرانی قطعه یا قطعات معیوب توسط سرویسکاران مجرب تعویض یا تعمیر می شوند. مهم ترین موردی که باید در تعمیر فر صنعتی و تعمیر فر برقی رعایت شود تعمیر قطعات است. در صورتی که تعمیر قطعه معیوب طول عمری نداشته باشد باید اقدام به تعویض قطعات فر برقی نمود.

تعمیرکار فر توکار ماهر

تعمیرکار فر توکار باید مهارت کافی جهت تعمیر فر توکار برقی یا گازی را داشته باشد. همچنین باید نهایت تلاش تعمیرکار فر برقی بر تعمیر قطعات باشد نه تعویض قطعات. به این ترتیب با این رویکرد هم در هزینه تعمیر فر توکار صرفه جویی می شود و هم قطعه ارجینال فر حفظ می شود. همچنین گاهی تمام ایرادات فر با سرویس فر توکار رفع می شود و تنها با صرف هزینه سرویس فر توکار ایرادات به راحتی رفع خواهند شد.

انواع برندهایی که در تعمیرات فر توکار و تعمیر فر برقی هوم سرویز پذیرفته می شوند :

 • تعمیر فر توکار اخوان
 • تعمیر فر توکار استیل البرز
 • تعمیر فر توکار ال جی
 • تعمیر فر توکار بیمکث
 • تعمیر فر توکار داتیس
 • تعمیر فر توکار سامسونگ
 • تعمیر فر توکار سینجر
 • تعمیر فر توکار آریستون و ....

قیمت تعمیر فر توکار برقی و گازی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر فر برقی توکار به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول نوع دستگاه است. قیمت تعمیر فر برقی با قیمت تعمیر فر گازی یکسان نیست. مورد دیگر علت ایراد و قطعات فر برقی است که معیوب هستند. همچنین تعمیر قطعه یا تعویض قطعه مورد نظر نیز از مواردی هستند که بر هزینه تعمیرات فر برقی و گازی و اجرت تعمیرکار فر توکار تاثیر دارد. البته تمام این موارد به صورت دقیق پس از عیب یابی انواع فر اعلام می شود.

انواع خدمات تعمیر فر صنعتی، تعمیر فر پیتزا و تعمیر فرتوکار را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیرات فر برقی توکار و تعمیرات فر گازی و صنعتی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات فر گازی و برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فر و همچنین ارایه خدمات تعمیر فر برقی و تعمیر فر برقی گازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم گازسوز ارائه می دهد که شامل نصب اجاق گاز رومیزی, نصب بخاری گازی و نصب لوله بخاری , سرویس اجاق گاز رومیزی و فردار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فر

تعمیر فر برقی و تعمیر فر برقی گازی

تعمیر فر توکار برقی و گازی

سرویس فر توکار برقی

تعمیر فر گازی

تعمیر فر پیتزا ریلی و تعمیرات فر صنعتی در محل

تعمیر تایمر، ترموستات، فن، المنت و مشعل فرهای برقی و گازی و ...

نظرات کاربران

profile picture
مهسا جعفری

عالی بودن تشکر

profile picture
حدیثه اظهاری

خیلی متشکرم عالی بود🙏🙏

شرایط سرویس فر توکار و تعمیرات فر خانگی و تعمیر فر صنعتی

همیار می بایست ابتدا فر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی یا گازسوز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر فر می باشد.

خارج نمودن اجزاء وسیله گازسوز توسط همیار تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.

سرویس لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

charging-gas-cooler
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 4,100,000 الی 7,000,000 تومان
boiler-plumbing
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 320,000 الی 3,500,000 تومان
water-purifier
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 800,000 الی 1,950,000 تومان
microwave-repair
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان