banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر فر برقی و گازی

تعمیر فر

از 1388 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات انواع فر برقی و فرگازی توکار و معمولی

قیمت تعمیرات انواع فر برقی و فرگازی توکار و معمولی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس و تعمیرات انواع فر خانگی و صنعتی

همیار می بایست ابتدا فر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی یا گازسوز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر فر می باشد.

خارج نمودن اجزاء وسیله گازسوز توسط همیار تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.

سرویس لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیرات فر برقی و گازی

امروزه در بیشتر آشپزخانهها از گاز رومیزی استفاده می شود. از این رو در کنار این نوع گازها اقدام به نصبفر توکار می کنند. با استفاده بیشتر از انواع فر، نیاز بیشتری هم به تعمیراتفر توکار و سرویس فر برقی می باشد تا از حداکثر کارایی فر استفاده شود.انواع فر برقی یا گازی به صورت مدرن و پیشرفته در بازار موجود هستند. به صورتفرتوکار در کابینت یا دیوار قرار می گیرد. در ادامه به راهکارهای تعمیر فر برقیتوکار و تعمیرات فرگازی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر فر گازی و برقی میپردازیم.

انواع فرهای موجود در بازار

انواع فرهای موجود دربازار بر اساس موارد متعددی دسته بندی می شوند. اولین مورد بر اساس نوع فر و محلنصب است. بر اساس این مورد به انواع فر توکار یا نصب فر کابینتی و فر معمولی که بهصورت پرتابل و قابل حمل هستند می توان اشاره نمود. از نظر نحوه پخت غذا نیز به فرگازی و فر برقی تقسیم بندی می شوند.

انواع فر توکار

این فرها به سه دسته فرتوکار دابل، فر توکار تکی و فر توکار کامپکت تقسیم بندی میشوند. این فرها بسیار جمع و جور هستند و مناسب آشپزخانه های کوچک می باشند. تعمیرفر توکار نیز بر اساس اینکه فر مورد نظر فن دار یا معمولی باشد با هم تفاوتدارند.

نصب و تعمیر فر برقی

تعمیر فر برقی توکار نیاز به مهارت بالایی دارد. فر برقی بهدلیل مشخصات منحصر به فرد خود به تدریج در بسیاری از موارد جایگزین فرهای گازی شدهاند. فر برقی توکار ساختار پیچیده تری دارند و دارای برنامه های از پیشتعیین شده پخت غذایی هستند. اما به علت مصرف بالای برق، کمی هزینه پخت غذا در آنهابالاتر می رود. کار با فر برقی آسان تر از فر گازی است. تعمیر فر توکار برقیبه علت استفاده از المنت، برد الکترونیکی و سنسور دما نیاز به مهارت تعمیرکارفر برقی دارد.

تعمیر فر گازی

این فرها به گاز شهریوصل می شوند. امروزه استفاده از فر توکار گازی کم تر شده است. اما ازجهت قیمت، فرگازی به صرفه تر است. در این فرها گرمایش به واسطه شعله های بالایی وپایینی گاز تامین می شود و تنها از برق برای چرخاندن قسمت های مکانیکی مانند میلهفر و روشن کردن چراغ و فندک فر استفاده می شود. تعمیر فر توکار کابینتینسبت به نمونه های برقی آسان تر خواهد بود و در زمان های کوتاه تری انجام می شود.

تعمیر فر توکار گازی برقی

در این فرها گرمایشپایین توسط شعله گاز و گرمایش بالا با استفاده از المنت های برقی تامین می شود. فرتوکار گازی برقی با استفاده از حرارت تمیز شده و دمای داخلی فر چربی را ذوب می کندو دارای قفل کودک هستند. تعمیر فر توکار گازی برقی از نمونه های گازی تخصصب تر استو بهتر است به سرویسکار فر سپرده شود.

سرویس فر برقی توسط تعمیرکار حرفه ای

سرویس فر برقی باید هر ساله انجام شود. تفاوتی ندارد شمااستفاده زیادی از فر داشته باشید یا هرزگاهی فر را روشن کنید در هر دو این موارد سرویسفر برقی موجب می شود که طول عمر وسیله خود را افزایش دهید. به این ترتیب سرویسفر برقی توکار موجب عملکرد بهتر و پخت بهتر غذا می شود. در ادامه به راهکارهایعیب یابی فر و تعمیر فر توکار می پردازیم.

عیب یابی و آموزش تعمیر فر برقی

تعمیر فر توکارگازی:علت روشن نشدن فر توکار

علت روشن نشدن فرگازی ممکن است ناشی از موارد متعددی باشد. گاهی این ایراد تنها به این علتایجاد شده است که گاز کافی به مشعل ها نمی رسد. یا ممکن است ورودی گاز به فر مسدودشده باشد. البته در مواردی که فشار گاز کم باشد هم شعله های فر گازی روشن نمی شود.در این موارد نیاز به تعمیرات فر گازی نیست و با رفع شدن مشکل فشار، فر روشن خواهدشد. مورد دیگر ایراد در ترموستات فر توکار است. اگر اطمینان پیدا کردید کهایراد از این موارد نیست جرقه زن فر گازی را نیز بررسی کنید.

تعمیرات فر برقی:تعمیر تایمر فر برقی

برای عیب یابی وتعمیر تایمر فر برقی باید همه مواردی که باعث روشن نشدن یا کار نکردن تایمرمی شوند بررسی شوند. مورد اول جریان ورودی برق است که موجب روشن شدن تایمر می شود.مواردی مانند نوسانات برق، سوختن پریز، اتصالی سیم و خراب شدن برد الکترونیکی درهنگام تعمیر تایمر فر برقی توکار یا معمولی بررسی می شوند.

تعمیر فر گازی:علت کم شدن شعله فر

کم شدن شعله فر اجاقگاز عواقبی مانند نپختن مواد غذایی و یا دیر آماده شدن آن را به دنبال دارد. کمبودن شعله فر ممکن است موجب خراب شدن پروسه پخت انواع کیک و شیرینی شود. مواردیمانند کثیف شدن مشعل‌های فر دلیل اصلی کم شدن شعله فر است. اگر بعد از تمیز کردنمشکل رفع نشد احتمالا ایراد از قسمت شیر کنترل است که این قطعه باید توسط تعمیرکارفر گازی تعویض شود.

تعمیرات فربرقی:علت خاموش نشدن فن فر برقی

تعمیر فن فر برقی ممکن است تنها با یک اقدام ساده حل شود یاممکن است نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد. ممکن است تنها علت خاموش نشدن فن فربرقی به علت خراب شدن تنظیمات فر ایجاد شده باشد. اگر اطمینان دارید ایراد از اینقسمت نیست مواردی مانند ترموستات، موتور فن و المنت فر باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکارفر برقی بررسی شوند.

تعمیر فر توکارگازی:علت خاموش شدن فر

این مشکل می تواند بهعلت ایراد در قطعات مختلفی ایجاد شود. دلیل اصلی خرابی ترموستات فر است.ترموستات از گرم شدن بیش از اندازه فر جلوگیری می کند و خرابی این قطعه ممکن استموجب خاموش شدن بی دلیل فر شود. مسدود شدن مشعل ها، خرابی مشعل یا پیلوت و یاخرابی تایمر فر از عمده ترین مواردی است که موجب خاموش شدن فر می شود.

تعمیر فر صنعتی و خانگی توسط تعمیرکار فر برقی ماهر

در صورتی که مشکل حادنباشد تعمیر فر برقی در محل توسط تعمیرکار فر برقی انجام می شود. تعمیرفر صنعتی توسط متخصصین هوم سرویز در محل انجام می شود و بدون نگرانی قطعه یاقطعات معیوب توسط سرویسکاران مجرب تعویض یا تعمیر می شوند. مهم ترین موردی که بایددر تعمیر فر صنعتی و تعمیر فر برقی رعایت شود تعمیر قطعات است. درصورتی که تعمیر قطعه معیوب طول عمری نداشته باشد باید اقدام به تعویض قطعات فربرقی نمود.  

قیمت تعمیر فر توکار برقی و گازی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر فر برقیتوکار به مواردمتعددی بستگی دارد. مورد اول نوع دستگاه است. قیمت تعمیر فر برقی با قیمتتعمیر فر گازی یکسان نیست. مورد دیگر علت ایراد و قطعات فر برقی است که معیوبهستند. همچنین تعمیر قطعه یا تعویض قطعه مورد نظر نیز از مواردی هستند که بر قیمتتعمیرات فر برقی و گازی و اجرت تعمیرکار فر توکار تاثیر دارد. البتهتمام این موارد به صورت دقیق پس از عیب یابی انواع فر اعلام می شود.

انواع خدمات تعمیر فر صنعتی، تعمیر فر پیتزا و ... توسط متخصصین هومسرویز

در صورت نیاز به تعمیراتفر برقی توکار و تعمیرات فر گازی و صنعتی کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات فرگازی و برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

عیب یابی و تعمیر انواع فر برقی گازی در محل
تعمیر فر برقی توکار
سرویس فر توکار برقی و گازی
تعمیر فر پیتزا ریلی و تعمیرات تخصصی فر های صنعتی در محل
تعمیر تایمر، ترموستات، فن، المنت و مشعل فرهای برقی و گازی و ...

همیاران سرویس تعمیر فر

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان
لوله کشی پکیج و شوفاژ
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 900,000 الی 2,000,000 تومان
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 150,000 الی 230,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 280,000 الی 580,000 تومان