تعمیر فر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر فر برقی و گازی

تعمیر فر

از 1388 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فر در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض شیشه فر

100,000 الی 170,000 تومان

قیمت تعویض سیم برق فر برقی

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن خاموش کن یا لامپ و...

100,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض ترموکوپل فر گازی

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض موتور جوجه گردان فر برقی

100,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت950,000 تومانبیشینه قیمت1,480,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فر خواهید خواند

 • تعمیر فر توکار برقی و گازی
 • تعمیرات انواع فرهای موجود در بازار
 • سرویس فر برقی توسط تعمیرکار حرفه ای
 • تعمیر فر توکار فن دار و معمولی
 • عیب یابی و آموزش تعمیر فر برقی
 • تعمیر فر صنعتی و خانگی توسط تعمیرکار فر برقی ماهر
 • تعمیرکار فر توکار ماهر
 • انواع برندهایی که در تعمیرات فر توکار و تعمیر فر برقی هوم سرویزپذیرفته می شوند :
 • قیمت تعمیر فر توکار برقی و گازی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انواع خدمات تعمیر فر صنعتی، تعمیر فر پیتزا و تعمیر فرتوکار را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

تعمیر فر توکار برقی و گازی

امروزه در بیشترآشپزخانه ها از گاز رومیزی استفاده می شود. از این رو در کنار این نوع گازها اقدامبه نصب فر توکار می کنند. با استفاده بیشتر از انواع فر، نیاز بیشتری هم به تعمیراتفر توکار و سرویس فر برقی می باشد تا از حداکثر کارایی فر استفاده شود.انواع فر برقی یا گازی به صورت مدرن و پیشرفته در بازار موجود هستند. به صورت فر توکاردر کابینت یا دیوار قرار می گیرد. در ادامه به راهکارهای تعمیر فر برقی توکارو تعمیر فر توکار گازی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر فر گازی و برقی میپردازیم.

تعمیرات انواع فرهای موجود در بازار

انواع فرهای موجود دربازار بر اساس موارد متعددی دسته بندی می شوند. اولین مورد بر اساس نوع فر و محلنصب است. بر اساس این مورد به انواع فر توکار یا نصب فر کابینتی و فر معمولی که بهصورت پرتابل و قابل حمل هستند می توان اشاره نمود. از نظر نحوه پخت غذا نیز به فرگازی، فر برقی و فر گازی برقی تقسیم بندیمی شوند.

· تعمیر فر توکار

این فرها به سهدسته فر توکار دابل، فر توکار تکی و فر توکارکامپکت تقسیم بندی می شوند. این فرها بسیار جمع و جور هستند و مناسب آشپزخانههای کوچک می باشند. تعمیر فر توکار نیز بر اساس اینکه فر مورد نظر فن داریا معمولی باشد با هم تفاوت دارند.

· تعمیر فر برقی

تعمیر فر برقی توکار نیاز به مهارت بالایی دارد. فر برقی بهدلیل مشخصات منحصر به فرد خود به تدریج در بسیاری از موارد جایگزین فرهای گازی شدهاند. فر برقی توکار ساختار پیچیده تری دارند و دارای برنامه های از پیش تعیین شدهپخت غذایی هستند. اما به علت مصرف بالای برق، کمی هزینه پخت غذا در آنها بالاتر میرود. کار با فر برقی آسان تر از فر گازی است. تعمیر فر توکار برقی به علت استفادهاز المنت، برد الکترونیکی و سنسور دما نیاز به مهارت تعمیرکار فر برقیدارد.

· تعمیر فر گازی

این فرها به گاز شهریوصل می شوند. امروزه استفاده از فر توکار گازی کم تر شده است. اما ازجهت قیمت، فرگازی به صرفه تر است. در این فرها گرمایش به واسطه شعله های بالایی وپایینی گاز تامین می شود و تنها از برق برای چرخاندن قسمت های مکانیکی مانند میلهفر و روشن کردن چراغ و فندک فر استفاده می شود. تعمیر فر توکار کابینتینسبت به نمونه های برقی آسان تر خواهد بود و در زمان های کوتاه تری انجام می شود.

· تعمیر فر توکارگازی برقی

در این فرها گرمایشپایین توسط شعله گاز و گرمایش بالا با استفاده از المنت های برقی تامین می شود. تعمیرفر توکار گازی برقی با استفاده از حرارت تمیز شده و دمای داخلی فر چربی را ذوبمی کند و دارای قفل کودک هستند. تعمیر فر توکار گازی برقی از نمونه هایگازی تخصصی تر است و بهتر است به سرویسکار فر سپرده شود.

سرویس فر برقی توسط تعمیرکار حرفه ای

سرویس فر برقی باید هر ساله انجام شود. تفاوتی ندارد شمااستفاده زیادی از فر داشته باشید یا هرزگاهی فر را روشن کنید در هر دو این موارد سرویسفر برقی موجب می شود که طول عمر وسیله خود را افزایش دهید. به این ترتیب سرویسفر توکار برقی موجب عملکرد بهتر و پخت بهتر غذا می شود. در ادامه به راهکارهایعیب یابی فر و تعمیر فر توکار می پردازیم.

تعمیر فر توکار فن دار و معمولی

با کم شدن فضای خانهها طبعا آشپزخانه ها نیز جمع و جور تر شده اند از این رو اکثر افراد اقدام به نصبفر توکار می کنند. از این رو تعمیر فر توکار نیز بیشتر تقاضا می شود. از انواعفرهای توکار به فر توکار دابل، فر توکار تکی و فر توکار کامپکت می توان اشارهنمود. همچنین این فرها به دو دسته فرهای معمولی و فرهای فن دار تقسیم می شوند. تعمیرفر توکار فن دار کمی تخصصی تر است و نیاز به مهارت بالاتری دارد. به طور کلبرای تعمیر فر توکار فن دار و معمولی می توانید از متخصصین هوم سرویز کمک بگیرید.

عیب یابی و آموزش تعمیر فر برقی

· تعمیر فر توکارگازی :علت روشن نشدن فر توکار

علت روشن نشدن فرگازی ممکن است ناشی از موارد متعددی باشد. گاهی این ایراد تنها به این علت ایجادشده است که گاز کافی به مشعل ها نمی رسد. یا ممکن است ورودی گاز به فر مسدود شدهباشد. البته در مواردی که فشار گاز کم باشد هم شعله های فر گازی روشن نمی شود. دراین موارد نیاز به تعمیرات فر گازی نیست و با رفع شدن مشکل فشار، فر روشن خواهدشد. مورد دیگر ایراد در ترموستات فر توکار است. اگر اطمینان پیدا کردید که ایراداز این موارد نیست جرقه زن فر گازی را نیز بررسی کنید.

· تعمیرات فر برقی:تعمیر تایمر فر برقی

برای عیب یابی وتعمیر تایمر فر برقی باید همه مواردی که باعث روشن نشدن یا کار نکردن تایمر میشوند بررسی شوند. مورد اول جریان ورودی برق است که موجب روشن شدن تایمر می شود.مواردی مانند نوسانات برق، سوختن پریز، اتصالی سیم و خراب شدن برد الکترونیکی درهنگام تعمیر تایمر فر برقی توکار یا معمولی بررسی می شوند.

· تعمیر فر گازی :علت کم شدن شعله فر

کم شدن شعله فر اجاق گازعواقبی مانند نپختن مواد غذایی و یا دیر آماده شدن آن را به دنبال دارد. کم بودنشعله فر ممکن است موجب خراب شدن پروسه پخت انواع کیک و شیرینی شود. مواردی مانندکثیف شدن مشعل‌های فر دلیل اصلی کم شدن شعله فر است. اگر بعد از تمیز کردن مشکلرفع نشد احتمالا ایراد از قسمت شیر کنترل است که این قطعه باید توسط تعمیرکار فرگازی تعویض شود.

· تعمیر فر توکاربرقی :علت خاموش نشدن فن فر برقی

تعمیر فن فر برقی ممکناست تنها با یک اقدام ساده حل شود یا ممکن است نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد.ممکن است تنها علت خاموش نشدن فن فر برقی به علت خراب شدن تنظیمات فر ایجاد شدهباشد. اگر اطمینان دارید ایراد از این قسمت نیست مواردی مانند ترموستات، موتور فنو المنت فر باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکار فر برقی بررسی شوند.

· تعمیر فر توکارگازی :علت خاموش شدن فر

این مشکل می تواند بهعلت ایراد در قطعات مختلفی ایجاد شود. دلیل اصلی خرابی ترموستات فر است. ترموستاتاز گرم شدن بیش از اندازه فر جلوگیری می کند و خرابی این قطعه ممکن است موجب خاموششدن بی دلیل فر شود. مسدود شدن مشعل ها، خرابی مشعل یا پیلوت و یا خرابی تایمر فراز عمده ترین مواردی است که موجب خاموش شدن فر می شود.

تعمیر فر صنعتی و خانگی توسط تعمیرکار فر برقی ماهر

در صورتی که مشکل حادنباشد تعمیر فر برقی در محل توسط تعمیرکار فر برقی انجام می شود. تعمیرفر صنعتی توسط متخصصین هوم سرویز در محل انجام می شود و بدون نگرانی قطعه یا قطعاتمعیوب توسط سرویسکاران مجرب تعویض یا تعمیر می شوند. مهم ترین موردی که باید در تعمیرفر صنعتی و تعمیر فر برقی رعایت شود تعمیر قطعات است. در صورتی که تعمیر قطعهمعیوب طول عمری نداشته باشد باید اقدام به تعویض قطعات فر برقی نمود.

تعمیرکار فر توکار ماهر

تعمیرکار فر توکار باید مهارت کافی جهت تعمیر فر توکار برقییا گازی را داشته باشد. همچنین باید نهایت تلاش تعمیرکار فر برقی بر تعمیرقطعات باشد نه تعویض قطعات. به این ترتیب با این رویکرد هم در هزینه تعمیر فرتوکار صرفه جویی می شود و هم قطعه ارجینال فر حفظ می شود. همچنین گاهی تمامایرادات فر با سرویس فر توکار رفع می شود و تنها با صرف هزینه سرویس فر توکارایرادات به راحتی رفع خواهند شد.

انواع برندهایی که در تعمیرات فر توکار و تعمیر فر برقی هوم سرویزپذیرفته می شوند :

 • تعمیر فرتوکار اخوان
 • تعمیر فرتوکار استیل البرز
 • تعمیر فرتوکار ال جی
 • تعمیر فرتوکار بیمکث
 • تعمیر فرتوکار داتیس
 • تعمیر فرتوکار سامسونگ
 • تعمیر فرتوکار سینجر
 • تعمیر فرتوکار آریستون و ....

قیمت تعمیر فر توکار برقی و گازی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر فر برقیتوکار به مواردمتعددی بستگی دارد. مورد اول نوع دستگاه است. قیمت تعمیر فر برقی با قیمتتعمیر فر گازی یکسان نیست. مورد دیگر علت ایراد و قطعات فر برقی است که معیوبهستند. همچنین تعمیر قطعه یا تعویض قطعه مورد نظر نیز از مواردی هستند که بر هزینهتعمیرات فر برقی و گازی و اجرت تعمیرکار فر توکار تاثیر دارد. البته تمام اینموارد به صورت دقیق پس از عیب یابی انواع فر اعلام می شود.

انواع خدمات تعمیر فر صنعتی، تعمیر فر پیتزا و تعمیر فرتوکار را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیراتفر برقی توکار و تعمیرات فر گازی و صنعتی کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمتتعمیرات فر گازی و برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فر و همچنین ارایه خدمات تعمیر فر برقی و تعمیر فر برقی گازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم گازسوز ارائه می دهد که شامل نصب اجاق گاز رومیزی, نصب بخاری گازی و نصب لوله بخاری , سرویس اجاق گاز رومیزی و فردار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فر

تعمیر فر برقی و تعمیر فر برقی گازی

تعمیر فر توکار برقی و گازی

سرویس فر توکار برقی

تعمیر فر گازی

تعمیر فر پیتزا ریلی و تعمیرات فر صنعتی در محل

تعمیر تایمر، ترموستات، فن، المنت و مشعل فرهای برقی و گازی و ...

نظرات کاربران

profile picture
مهسا جعفری

عالی بودن تشکر

profile picture
حدیثه اظهاری

خیلی متشکرم عالی بود🙏🙏

شرایط سرویس فر توکار و تعمیرات فر خانگی و تعمیر فر صنعتی

همیار می بایست ابتدا فر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی یا گازسوز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر فر می باشد.

خارج نمودن اجزاء وسیله گازسوز توسط همیار تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.

سرویس لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 400,000 الی 1,100,000 تومان
لوله کشی پکیج و شوفاژ
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 400,000 الی 1,000,000 تومان
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 220,000 الی 400,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 700,000 الی 1,750,000 تومان