banner

نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی

از 1089 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی در منزل

قیمت نصب دستگاه تصفیه آب یا جابجایی

125,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب دستگاه تصفیه آب(با مخزن) یا جابجایی

145,000 الی 195,000 تومان

قیمت تعویض هر فیلتر دستگاه تصفیه آب

45,000 الی 80,000 تومان

قیمت سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب(نظافت و جرم گیری پمپ، هواگیری، تعویض فیلتر)

110,000 الی 210,000 تومان

قیمت تعویض پمپ دستگاه تصفیه آب

105,000 الی 185,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر دستگاه تصفیه آب نماید.

سرویس دستگاه تصفیه آب شامل موراد ذیل می باشد : بررسی عملکرد کامل دستگاه، تست کامل آب بندی دستگاه و رفع مشکل آن، تست کامل عملکرد پمپ و لوازم برقی دستگاه، تست باد مخزن و تنظیم روی فشار استاندارد و تعویض فیلترها

نصب دستگاه تصفیه آب شامل موارد ذیل می باشد : نصب دستگاه تصفیه آب خانگی، هواگیری و تست کامل آب دستگاه تصفیه، آب بندی کامل دستگاه در اولین نصب، جایگذاری فیلترها و تنظیم در اولین نصب، تنظیم فشار باد مخزن ذخیره در اولین نصب

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

نصب و سرویس دستگاه تصفیه آب را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

مزایای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

مطمئننا آب ضروری ترین ماده ای است که انسان برای بقا به آن نیازمند است . متاسفانه آب با ساختار مولکولی منحصر به فرد خود ممکن است، آلودگی های زیادی را در چرخه ای آماده سازی برای شرب، در خود حل کند. مقدار زیادی از این آلودگی توسط تصفیه شهری از آب جدا می شود ، ولی درصدی از آن نیز به علت ضعف در لوله کشی ها و کم و کاستی هایی که در تصفیه آب شهری وجود دارد، در آب باقی می ماند. با نصب دستگاه تصفیه آب بدون مخزن استفاده از فیلترهای مخصوص درصد بالایی از آلودگی ها و بوی بد باقی مانده در آب از بین خواهد رفت. بدین ترتیب آب گوارا تری در دسترستان قرار خواهد گرفت.

با توجه به نقش پر رنگ دستگاه تصفیه آب در سلامتی اعضای خانواده، در صورت مشاهده کوچکترین ایراد باید در جهت هواگیری تصفیه آب و یا تعمیر تصفیه آب خانگی اقدام کرد. با توجه به استفاده روز افزون از این وسیله انواع مختلفی از آنها روانه بازار شده است. که در ادامه به معرفی انواع دستگاه تصفیه آب خواهیم پرداخت .

انواع مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی

نمونه های زیادی از این دستگاه ها در بازار موجود است که برای مصارف گوناگون مناسب هستند. برخی از این تصفیه کننده های آب خانگی برای موارد محدودتری به کار می روند. از قبل در مورد توان خروجی دستگاه اطلاعاتی کسب کنید. رایج ترین دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار که برای مصارف خانگی تولید شده اند در ۵ گروه قرار دارند:

دستگاه تصفیه آب پارچی ( پارچ تصفیه آب )

این وسیله شبیه به یک پارچ آب معمولی است با این تفاوت که در داخل پارچ فیلتر تصفیه آب قرار دارد. این وسیله ارزان قیمت تر از دستگاه های تصفیه است و با استفاده از زغال اکتیو بوی نامطبوع آب را می گیرد. اما این دستگاه قادر به حذف نیترات، نیتریت، آرسنیک نمی باشد.

دستگاه تصفیه آب پورتابل مسافرتی( قمقمه تصفیه آب)

این وسیله سبک، ارزان و قابل حمل است. با همه کوچکی قمقه مسافرتی تصفیه آب می تواند آب را تا حدود قابل خوبی تصفیه و شفاف کند. البته انتظار حذف کامل آلاینده ها را نباید از این وسیله داشته باشید!

دستگاه تصفیه آب تک مرحله ای سرشیری

دستگاه کوچکی است که با نصب روی شیر آلات آشپزخانه آب خروجی از لوله را تا حد قابل قبولی تصفیه می کند. اما برای حذف کامل آلاینده ها کارایی ندارد.

دستگاه تصفیه آب کیسی( رومیزی)

دارای سیکل کامل تصفیه آب با روش اسمز معکوس، حذف کامل مواد و آلاینده ها( زنگ زدگی لوله ها، مواد شیمیایی ) است. در مقایسه با نمونه های قبلی قیمت بالاتری دارد.

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

توانایی تصفیه کامل آب با چندین فیلتر از جمله فیلتر ماورای بنفش UV و فیلتر قلیایی، قادر به تولید حجم بالای آب تصفیه شده و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی برای خانواده هاست. این دستگاه در زیر سینک قرار می گیرد و نیاز به سرویس دارد.

برترین برندهای تصفیه آب موجود در بازار

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک یک محصول تایوانی تحت لیسانس کانادا می باشد. مراحل تصفیه آب در این دستگاه 6 مرحله .است. یا به عبارت دیگر آب از 6 فیلتر مجزا باید عبور کند تا آماده مصرف شود. همین امر موجب می شود تا تمام مواد خطرناک مانند سم و یا فلزات سنگین مانند جیوه و آرسنیک به طور کامل در این پروسه فیلترینگ از بین بروند. نصب دستگاه تصفیه آب6 مرحله ای واتر تک توانایی بالایی در حذف درصد بالایی از آلاینده ها را دارد و مقداری از مواد معدنی مفید که ممکن است در حین تصفیه شهری خذف شده باشند را به آب بر می گرداند. به همین دلیل آب بسیار سالمی را به دست مصرف کننده می رساند.

طریقه نصب دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ  دارای ظاهری زیبا و بدنه ای بسیار مقاوم از جنس فایبر گلاس است. شاسی دستگاه تصفیه آکوا اسپرینگ بسیار مستحکم است و در برابر رطوبت مقاوم است. از دیگر مزایای نصب دستگاه تصفیه کن آب آکوا اسپرینگ پمپ با قدرت و کم صدای آن می باشد.

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ در مدل های 5، 6 و 7 مرحله ای  موجود هستند. که از نظر شکل ظاهری اندکی باهم متفاوتند. البته روش نصب دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای آکوا اسپرینگ تفاوتی با روش نصب دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای آکوا اسپرینگ ندارد و مراحل کلی به یک شکل هستند.

نصب دستگاه تصفیه آب سافت واتر(soft water)

دستگاه تصفیه آب سافت واتر یکی دیگر از برندهای معتبر تایوانی است. نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر باید بر اساس نقشه اتصالات تصفیه آب انجام شود. با استفاده از نقشه، تمام اتصالات و مسیرهایی که در این دستگاه وجود دارند آشنا خواهید شد و می‌توانید مطابق با آن مراحل نصب تصفیه آب را پیش ببرید. البته چون که هر گونه اشتباه در مراحل نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب اثر مستقیمی بر روی کیفیت آب خروجی خواهد داشت. ازین رو پیشنهاد می کنیم برای نتیجه دهی بهتر از تعمیرکار دستگاه تصفیه آب کمک بخواهید.

نصب تصفیه آب خانگی cck

دستگاه تصفیه آب سی سی کا یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین در میان هوم نوعان خود است. در این دستگاه از پیشرفته ترین روش تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می شود. که آب خروجی در حد آب معدنی با کیفیت می باشد.روش نصب تصفیه آب خانگی سی سی کا در مدل های مختلف 3 مرحله و بالاتر با هم تفاوت چندانی ندارند و تقریبا به یک روش انجام می شوند.

نصب دستگاه تصفیه آب   filmtec

اگر بخواهیم یک دستگاه میان رده و نسبتا با کیفیت معرفی کنیم. باید سراغ نصب دستگاه تصفیه آب فیلم تک برویم. این دستگاه در ایران مونتاژ می شود. در واقع این برند به نام هیچ شرکت و نمایندگی خاصی تعلق ندارد. برند filmtec که بر روی این دستگاه نوشته شده است از روی برند آمریکایی فیلم تک که تولید کننده ی فیلتر  ROمی باشد، بر گرفته شده است. اما این برند ایرانی هیچ ربطی با برند آمریکایی ندارد.

راهنمای نصب تصفیه آب خانگی

قبل از توضیح درباره روش نصب دستگاه تصفیه آب خانگی در ابتدا باید فضای کافی و مناسبی را در کابینت زیر سینک برای نصب دستگاه درنظر بگیرید. زیرا به دلیل نیاز به تعویض فیلتر هر 6ماه و سالانه فضای مناسب و کافی باید در دسترس باشد. از دیواره ی کابینت باید به عنوان تکیه گاه دستگاه استفاده کنید و با مقداری فاصله از کف کابینت دستگاه را به دیواره کابینت پیچ کتید.

به وسیله نوار تفلون رزوه های موجود بر روی تانک دستگاه تصفیه آب را خوب نوارپیچی کنید و شیر مخزن تصفیه آب را به ورودی تانک وصل کنید. در دستگاه تصفیه آب دو فیلتر کربنی و الیافی قرار دارند. که باید پوشش پلاستیکی آن را جدا کنید و فیلترها را در هوزینگ دستگاه قرار دهید. فیلتر ممبران RO را پس از خارج کردن از پوشش پلاستیکی از طرفی که دو عدد واشر لاستیکی روی آن قرار دارد وارد محفظه ی مخصوص خود کنید. به خاطر داشته باشید که درپوش محفظه ی ممبران را به خوبی محکم کنید.

در مرحله بعدی روش نصب دستگاه تصفیه آب باید به سراغ نصب شیر دستگاه بروید. باید یک سوراخ به قطر مته 11 روی سینگ ایجاد کنید. جهت نصب قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی باید بر اساس نقشه دستگاه تصفیه پیش بروید .نحوه اتصال شیلنگ دستگاه تصفیه بر روی این نقشه به خوبی نشان داده شده است. معمولا 4 شیلنگ برای ارتباط بین بخش های مختلف دستگاه تصفیه وجود دارد. در هنگام نصب شیلنگ دستگاه تصفیه دقت کنید تمام اتصالات به خوبی انجام شود.

تعمیرات تصفیه آب خانگی

این وسیله از جمله مواردی هستند که سرویس دستگاه تصفیه آب به ضورت ممتد انجام شود و ایرادات هر چند کوچک آن باید کاملا رفع شود. در ادامه ایرادات شایع دستگاه تصفیه و راهکارهای عیب یابی دستگاه تصفیه آب را برایتان شرح خواهیم داد. تا خودتان بتوانید اقدام به تعمیر دستگاه تصفیه آب در منزل بپردازید. یا در هنگام خبر کردن تعمیرکار تصفیه آب بتوانید اطلاعات درست در اختیار آنها قرار دهید.

علت خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی

برای رفع مشکل یکسره کار کردن دستگاه تصفیه و عیب یابی علت خاموش نشدن تصفیه آب باید پمپ دستگاه تصفیه بررسی کنید. برای تعمیر پمپ دستگاه تصفیه باید فشار هوای مخزن را بررسی کنید. معمولا اگر فشار هوا را به حداکثر برسانید، مشکل حل می شود. کم بودن فشار پمپ و ایراد در کلید فشار پایین نیز موجب یکسره کار کردن پمپ خواهد شد.

علت روشن نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی

روشن نشدن دستگاه آب تصفیه کن می تواند علت های مختلفی داشته باشد. علت های زیادی می تواند سبب روشن نشدن پمپ دستگاه تصفیه آب شود. اولین مشکل می تواند مربوط به پریز برق باشد. علت بعدی سوختن آداپتور با ترانس برق دستگاه تصفیه است. که معمولا این ایراد به علت نوسانات برق و پایین بودن کیفیت ترانس برق دستگاه تصفیه اتفاق می اقتد. برای بررسی این مشکل و تعمیر دستگاه تصفیه آب باید از ولت متر استفاده کنید. جریان ورودی به آب را بررسی کنید. ممکن است آب ورودی قطع باشد و یا فشار پایین آب علت روشن نشدن دستگاه تصفیه آب شود.

علت صدای دستگاه آب تصفیه کن خانگی

در زیر پمپ دستگاه تصفیه 6 پیچ قرار دارد. که برای اتصال بین قطعات کلگی پمپ قرار داده شده اند. با لرزش پمپ دستگاه تصفیه پیچ های کلگی شل می شوند و باعث ایجاد صدای تق تق دستگاه تصفیه آب شود. برای رفع صدای تق تق دستگاه و تعمیر دستگاه تصفیه آب کافی است پیچ های زیر دستگاه را محکم کنید.

همچنین بر اثر لرزش پمپ ممکن است شیلنگ دستگاه نیز شروع به لرزش کنند و با برخورد به بدنه دستگاه یا کابینت سر و صدا هایی ایجاد شود. برای بر طرف کردن این صدا شیلنگ ها را با چسب و یا سیم به هم ببندید. تا به هم برخورد نکنند. در صورتی که بعد از عوض کردن و نصب فیلتر تصفیه آب صدای سوت از دستگاه شنیدید. این قضیه کاملا طبیعی می باشد و به علت هوای موجود در فیلترها می باشد و طی چند روز حل خواهد شود.

علت آب نیامدن از دستگاه تصفیه

در اغلب موارد بسته بودن شیر آب ورودی دلیل این مشکل است. اگر شیر آب باز است شاید مشکل در شیر برقی دستگاه است. گرفتگی شیر آب هم باعث قطع شدن آب خروجی از دستگاه یا خروجی آب با فشار کم می شود. دلایل دیگری هم موجب قطعی آب و فشار کم آب می شود از جمله اینکه:

 • فشار هوا در منبع مناسب نیست
 • فیلترهای پیش تصفیه کارایی کارایی ندارد
 • فیلتر کربن اکتیو کیپ شده است
 • پمپ نمی تواند فشار لازم را ایجاد کند

علت طعم بد آب تصفیه شده

انقضای فیلترهای کربن دستگاه موجب طعم بد آب تصفیه می شود یا ممبران دستگاه منقضی شده است. مورد بعدی که موجب بوی بد آب تصفیه می شود عدم خروج صحیح آب فاضلاب است.

علت خاموش و روشن شدن متناوب پمپ تصفیه آب

برای تعمیر پمپ باید سوییچ دستگاه و کلید فشار بالا و پایین بررسی شود. در صورتی که ایراد از پمپ نباشد فیلترهای پیش تصفیه مصدود شده اند. طریقه هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی

در ابتدا این نکته را بدانیم که در هر بار که به تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر می پردازید، به هواگیری مخزن تصفیه آب نیاز نمی باشد. بیشترین قطعه ای که به هواگیری تصفیه آب نیاز دارد، هوزینگ است. هوزینگ محل قرارگیری فیلترها است. دکمه هایی در پشت هوزینگ قرار داده شده اند، وظیفه هواگیری مخزن تصفیه آب را بر عهده دارند. با چند بار فشار دادن این دکمه ها هواگیری دستگاه تصفیه آب انجام می شود.

روش هواگیری مخزن تصفیه آب ابتدا مخزن را از دستگاه تصفیه جدا کنید. برای ایمنی بیشتر جهت هواگیری تصفیه آب و تنظیم فشار مجدد هوا را در محیط باز مثل حمام یا حیاط انجام دهید. خروجی مخزن را باز بگذارید و از سمت دیگر تلمبه را به مخزن متصل کنید. شروع به باد زدن مخزن نمایید. این کار را حدود 15 بار انجام دهید. این کار را تا زمانی که کل آب با فشار خارج شود ادامه دهید. سپس بر اساس دفترچه راهنمای تصفیه آب مخزن که میزان مناسب هوا را بیان کرده است ، هوای درون مخزن را پر کنید. برای مطلع شدن از فشار هوا، از دستگاه فشار سنج کمک بگیرید

.حتما دقت کنید که در هنگام باد زدن ، خروجی دستگاه تصفیه آب باز باشد. زیرا در غیر این صورت فشار کاذب ایجاد می شود. در صورتی که تجربه زیادی در تنظیم فشار مجدد مخزن ندارید، این کار را به تعمیرکار تصفیه آب خانگی بسپارید. زیرا کم و زیاد بودن فشار هوای مخزن موجب خسارات بالایی در دستگاه می شود.

خدماتی که در تعمیر تصفیه آب خانگی هوم سرویز ارائه می شود

 • سرویس تصفیه آب
 • تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی
 • تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر
 • تعویض فیلتر تصفیه آب CCK
 • تعویض فیلتر تصفیه آب پیورتک PURETEC

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

قبل از هر چیز ذکر این نکته ضروری است که همه دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی دارای فیلتر هستند. حتی اگر بهترین برندها را نیز خریداری کنید دیر یا زود باید فیلتر آب دستگاه، تعویض شود. این امر ارتباطی با پولی که برای خرید دستگاه پرداخته اید ندارد ولی عوامل مهم دیگری در تعیین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب، دخیل هستند. از جمله این مواد:

 • مقدار مصرف آب شرب و میزان استفاده از دستگاه
 • زمان نصب دستگاه یا تعویض فیلتر قبلی
 • کیفیت آب ورودی به دستگاه تصفیه
 • نوع و کیفیت فیلتر تصفیه آب

زمان تعویض فیلتر اول (فیلتر پلی پروپلین PP)

از این فیلتر برای حذف ذرات معلق آب و املاح موجود در آن استفاده می شود. برای تولید فیلتر مرحله اول از مواد مصنوعی پلی پروپیلن استفاده شده است. این فیلتر در حالت اشباع تغییر رنگ می دهد و کامل قهوه ای رنگ می شود. در لابلای الیاف فشرده پلی پروپیلن، سوراخ های ریزی به قطر حداکثر ۱۰ میکرون وجود دارد که همه ذرات گل و لای، شن و ماسه یا جرم لوله های آب را می گیرد. با توجه به کیفیت آب ورودی در حدود ۳ ماه یکبار لازم است تا این فیلتر عوض شود

فیلتر دوم فیلتر کربن گرانول UDF

این فیلتر برای حذف کلر و بوی بد آب استفاده می شود. زمان تعویض فیلتر تقریبا هر ۴ تا ۶ ماه یکبار است.

زمان تعویض فیلتر سوم  فیلتر کربن بلاک CTO

جنس و زمان تعویض این فیلتر مشابه فیلتر اول و دوم است. به طور کلی این ۳ فیلتر با هم تعویض می شوند. برای اینکه طعم و بوی آب تغییر نکند بهتر است فیلتر اول و دوم و سوم هر سه در یک زمان عوض بشوند.

فیلتر چهارم فیلتر ممبران membrane

این فیلتر نقش مهمی در سلامت آب آشامیدنی دارد. حذف نیترات و نیتریت و …. انواع ویروس و میکروب های و عوامل بیماری زا توسط فیلتر ممبران انجام می شود. در صورتی که فیلتر چهرام  به موقع عوض نشود، آب تصفیه شده اصلا شرایط مطلوبی ندارد و امکان انتقال بیماری ها از طریق آب آشامیدنی بیشتر می شود. این فیلتر تقریبا بین یک و نیم تا چهار سال نیز دوام دارد ولی به طور معمول هر ۲ سال یکبار عوض می شود. برای سنجش زمان تعویض فیلتر چهارم از تست سختی tds استفاده می شود. اگر آب کتری رسوب می بندد یعنی عمر فیلتر ممبران نیز به پایان رسیده است. 

زمان تعویض فیلتر پنجم فیلتر) پست کربن post carbon ) 

 زمان تعویض فیلتر پنجم تقریبا یک تا یک و نیم سال است. البته روش دیگر محاسبه اینست که به ازای هر ۵۵۰۰ لیتر آب مصرفی، فیلتر تعویض شود.

فیلتر ششم فیلتر مینرال mineral

این فیلتر کارایی مشابه فیلتر پنجم دارد. فیلتر چهارم، پنجم و ششم باید با هم عوض بشوند .

فیلتر هفتم فیلتر آلکالاین یا قلیایی کننده آب ALKALINE ORP

زمان تعویض این فیلتر حدودا یک سال است. توسط فیلتر آلکالاین، میزان سختی آب تنظیم می شود

زمان تعویض فیلتر هشتم لامپ اشعه فرابنفش (UV)

این فیلتر با اشعه فرابنفش خود در از بین بردن میکروب ها، باکتری ها، ویروس ها و … تاثیر دارد. طول عمر لامپ بین ۴ تا ۵ سال است. البته اگر زودتر لامپ سوخت نیز باید بلافاصله آن را عوض کنید.

تعمیرکار دستگاه تصفیه آب خانگی هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات نصب تصفیه آب و تعمیر تصفیه آب در خانه می توانید از تعمیرکار تصفیه آب خانگی هوم سرویز کمک بگیرید. در صورت نیاز به سرویس تصفیه آب و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه و تنظیم فشار استاندارد می توانید از خدمات نصب فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و تعمیر تصفیه آب خانگی هوم سرویز در منزل کمک بگیرید.

قیمت نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب دستگاه تصفیه به نوع دستگاه بستگی دارد. همچنین با مخزن یا بدون مخزن بودن بر اجرت نصب دستگاه تصفیه بستگی دارد. مورد دیگر قیمت سرویس دستگاه تصفیه آب است که به صورت دوره ای وابسته به نوع دستگاه تعیین می شود. قیمت تعمیر دستگاه تصفیه آب نیز اگر صرفا مربوط به قیمت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه باشد به نوع فیلتر وابسته است و اگر مربوط به تعویض قطعات باشد به نوغ قطعه و اجرت تعویض قطعه وابسته است.

خدمات نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب در منزل هوم سرویز

در صورت نیاز به جابجایی دستگاه تصفیه و یا تعمیر دستگاه تصفیه آب می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. جهت اطلاع از قیمت تعمیر دستگاه تصفیه آب و جابجایی دستگاه تصفیه آب می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما مشورت کنید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب انواع تصفیه آب CCK، سافت واتر، پیورتک، فیلم تک FILM TEC و ....
سرویس دستگاه تصفیه آب
تعمیرات تصفیه آب خانگی زیرسینکی، رومیزی و ....
هواگیری و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب
نصب دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای
جابجایی دستگاه تصفیه آب

همیاران سرویس نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

نصب حوله خشک کن
نصب حوله خشک کن
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 200,000 الی 840,000 تومان
نصب و تعمیر پمپ آب و منبع
نصب و تعمیر پمپ آب و منبع
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
شیرآلات و سیفون
شیرآلات و سیفون
قیمت از 200,000 الی 450,000 تومان