banner
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
سرویس و نگهداری استخر

سرویس و تعمیرات استخر

از 1331 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات تاسیسات و نارک کاری استخر

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس و نگهداری استخر خانگی و کشاورزی

سرویس نگهداری و سرویس استخر به صورت دوره ای برای حفط سلامت آب و خود سازه استخر توسط متخصصین در دوره های زمانی مشخص انجام می شود. از این رو عقد قرارداد موجب می شود که همیار مربوطه در موعد مقرر جهت انجام خدمات در محل حضور پیدا کند.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات تعمیر و نگهداری استخر

پس از ساخت استخر مهمترین چیزی که مطرح می شود خدمات تعمیر و نگهداری استخر است. خدمات استخرنظیر سرویس استخر و خدمات نگهداری از استخر نقش بسیار موثری در تمیزی، شفافیت وبهداشت استخر دارد. به عبارت دیگر خدمات نگهداری استخر َشامل اصولیمی شود که طی مرور زمان استخرها دچار ایراداتی نشوند. در ادامه به مواردی که درسرویس و تعمیر استخر انجام می شود و عوامل موثر بر قیمت تعمیر و نگهداری استخر میپردازیم.

در خدمات استخر به چه مواردی پرداخته می شود؟

سرویس استخر معطوف به 4 قسمت مهم در استخر است. بررسیکاسه استخر، تعمیرات تاسیسات استخر، بررسی شیمی آب استخر و موارد مربوط بهنازک کاری استخر می باشد. کاسه یا سازه استخر باید به شکل علمی و با دقت بررسیشود. سرویسکار استخر باید به صورت ممتد دیواره های استخر را از بابت وجودترک و نشتی بررسی کند. تا قبل از وارد شدن خسارات شدید مشکلات رفع شوند.

سرویس و نگهداریاستخر همچنینشامل بررسی تاسیسات استخر، تجهیزات و تابلو برق می شود. تعمیر پمپ تصفیهاستخر در این مرحله انجام می شود. سرویس کار استخر به بررسی صدا، حرارتو لرزش پمپ می پردازد. همچنین تاسیسات برقی استخر نیز شامل سیستم روشنایی، تابلوبرق استخر است که باید طی قرارداد سرویس و نگهداری استخر در بازه های زمانیمشخص بررسی و تعمیر می شوند. خدمات شیمیایی استخر نیز شامل کلر زنی، جاروی کفاستخر، تست کلر و ph استخر است.

تعمیرات استخر در موارد نازک کاری شامل این مورد است که تعمیرکاراستخر در هر بار سرویس کاری استخر باید دیوار استخر را بررسی کند و اگرمشکلاتی مانند از بین رفتن بند کشی و یا تعمیر استخر شکسته نیاز است انجامدهد.

نگهداری استخرروباز باغ

احداث استخر در باغدر کنار زیبایی موارد نگهداری و تعمیر استخر سخت تر است. نگهداری استخر روبازدر زمستان و در سایر فصل ها که بارش جوی بیشتر است سخت تر است. مخصوصا در فصلپاییز که برگ درختان خشک می شوند با وزش باد در استخر می ریزند. از این رو تعداددفعات نگهداری استخر بیشتر می شود و قیمت تعمیرات استخر نیز افزایش مییابد.

نگهداری استخرویلا

ویلاها بدون داشتناستخر کامل نیستند. از طرفی ویلاهایی که دارای استخر هستند باید با اصول نگهداریاستخر ویلا آشنا باشند و یا با عقد قرارداد سرویس و نگهداری استخر باشرکت های معتبر همواره از خدمات استخر بهره مند شوند. خدمات سرویس استخر تنهامحدود به فصول گرم سال نیست. بلکه استفاده از این خدمات در فصل های بلا استفادهموجب می شود تا از آسیب جدی به استخر جلوگیری شود.البته بهترین راهکار این است کهآب استخر در فصول سرد سال خالی شود تا در سایر فصل های متحمل پرداخت هزینهتعمیرات استخر ویلا نشوید.

در بازسازی استخر ویلا چه مواردی بررسی می شود؟

در بازسازی استخرویلا، ابتدا باید تاسیسات استخر بررسی شوند. تعمیر پمپ تصفیه استخر،سرویس فیلتر استخر و سرویس موتورخانه استخر باید توسط متخصص انجامشود. در تعمیر استخرهای روباز نیازی به استفاده از سیستم تهویه نیست و باید تنهاتعادل دمای آب بررسی شود.

همچنین باید مجرایورودی و خروجی آب بررسی شوند تا در صورت زنگ زدگی مشکلات رفع شوند تا موجب نشتیاستخر نشوند. همچنین تعمیر استخر شکسته نیز باید با خمیر اپوکسی ویا سایر روش ها انجام شوند.

نکات نگهداری استخر در منزل

اولین موردی که در سرویساستخر خانگی انجام می شود، بررسی سبد استخر است. زیرا برگ ها و سایر آلایندهها ممکن است موجب مسدود شدن مسیر فیلتر شوند و به سرویس فیلتر استخر نیازشود. از این رو باید باید کیسه ها به صورت ممتد چک شوند تا اگر پر هستند خالیشوند. 

روی استخر رانپوشانید. در مواردی که نگهداری استخر مطرح می شود، باز بودن سطح استخرموجب می شود که اکسیژن آب کم نشود و آب بوی بدی نگیرد. عایق بندی پمپ موجبمی شود، کمتر نیاز به تعمیر پمپ تصفیه استخر شود. در هنگام ورود آب استخر،میزان کلری را که می خواهید به آب استخر اضافه کنید را باید توسط متخصص اندازهگیری کنید. اما در حالت عادی نباید میزان آن از 1ppm کمتر باشد زیرا حجم کمتر عملا کارایی نداردو جلوی رویش جلبک ها را نمی گیرد. همچنین اگر در پی تعمیرات استخر خانگیهستید میزان کلر بر اساس نوع آلودگی استخر تعیین می شود. زیرا در اغلب موارد دوزاستفاده از کلر آب استخر باید بیشتر شود تا تمام باکتری ها به طور کل از بینبروند. استفاده از قرص کلر در خدمات نگهداری از استخر خانگی موجب می شود که آباستخر به راحتی ضد عفونی شود.

استفاده از جارواسکیمر استخر خانگی موجب می شود که آشغال هایی که به دلایل مختلف در داخل استخروارد شده اند خارج شوند. همانطور که می دانید تعویض آب استخر خانگی در فواصل زمانیکوتاه از هیج جهتی انتخاب درستی نیست. از این رو استفاده از این تجهیزات موجب میشود آلودگی های آب به طور کل از کف استخر خارج شوند و آب پاکیزه ای در دسترس قراربگیرد.

سرویس استخر و جکوزی

سرویس استخر و جکوزی به این معنی است که بتوان از اینموارد بدون کمترین مشکلی بهره برداری نمود. در سرویس استخر از ابتدایآبگیری استخر موارد مربوط به سرویس فیلتر استخر، سرویس موتورخانه استخرو سایر تاسیسات مربوط به جکوزی و استخر بررسی می شوند و ایرادات رفع می شوند. دمایاستخر باید بین 29 تا 30 درجه تنظیم شده و میزان کلر آب استخر آزمایش شوند.

نگهداری و سرویس موتورخانه استخر

برای تامین گرمایشاستخر خانگی و غیره از تجهیزاتی مانند بویلر و چیلر در موتورخانه استخر استفاده میشود. در تعمیر استخر خانگی از یک موتورخانه گرمایشی مشترک استفاده می شود. سرویسموتورخانه استخر باید به صورت ممتد انجام شود و تجهیرات توسط متخصصین بررسیشوند.

هزینه نگهداری استخر خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر استخرخانگی به مواردمتعددی بستگی دارد. اولین مورد نوع استخر است. قیمت نگهداری استخر در درجهاول به نوع استخر بستگی دارد. مورد دیگر نوع ایراد استخر است. تجهیزاتی مانند پمپو قطعات تصفیه آب استخر گران هستند که در صورت ایراد نیاز قیمت سرویس استخرنیز افزایش پیدا می کند. هزینه نگهداری استخر اگر به صورت ممتد انجام شودکمتر خواهد شد. اگر نیاز به بازسازی استخر خانگی باشد قیمت تعمیراتاستخر بیشتر می شود، زیرا خود کاسه استخر و همچنین تجهیزات باید بررسی شوند.

نگهداری استخر خانگی و کشاورزی توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهخدمات سرویس، نگهداری و تعمیر استخر کشاورزی و خانگی تنها کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما صفر تا صد خدمات استخررا بر عهده گرفته و استخر شنا و یا حتی استخر کشاورزی کاملا سالم و قابل بهرهبرداری در اختیارتان قرار خواهند داد. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره وبرآورد قیمت نگهداری استخر با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

سرویس و نگهداری تاسیسات استخر
نگهداری و سرویس موتورخانه استخر خانگی
ترمیم بندکشی و سرامیک های تبله کرده و شکسته استخر
خدمات بازسازی و نوسازی انواع استخر شنا، جکوزی، استخر کشاورزی و ....
تعمیرات استخر شامل تعمیر پمپ، و فیلتر استخر
خدمات سرویس دوره ای استخر شامل بررسی ظاهری و شیمی آب استخر

همیاران سرویس سرویس و تعمیرات استخر

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 2,500,000 الی 9,000,000 تومان
تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 200,000 الی 1,000,000 تومان
نصب و تعمیر پمپ آب و منبع
نصب و تعمیر پمپ آب و منبع
قیمت از 250,000 الی 1,200,000 تومان
عایق کاری استخر
عایق کاری استخر
قیمت از 3,000,000 الی 20,000,000 تومان