تعمیر استخر

تعمیر استخر

از 1331 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر استخر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت300,000 تومان

آنچه درباره تعمیر استخر خواهید خواند

  • تعمیر استخر خانگی
  • خدمات استخر شامل چه مواردی می شود؟
  • تعمیر استخر روباز باغ
  • تعمیرات استخر ویلا
  • در بازسازی و تعمیر استخر ویلا چه مواردی بررسی می شود؟
  • نکات نگهداری استخر و سرویس موتورخانه استخر
  • سرویس استخر و تعمیر جکوزی خانگی
  • نگهداری و سرویس موتورخانه استخر
  • قیمت تعمیر استخر خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات نگهداری و تعمیر استخر خانگی، باغی و کشاورزی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر استخر خانگی

پس از ساخت استخر مهم ترین چیزی که مطرح می شود خدمات تعمیر و نگهداری استخر است. خدمات استخر نظیر سرویس استخر و تعمیرات تاسیسات استخر نقش بسیار موثری در تمیزی، شفافیت و بهداشت استخر دارد. در ادامه به مواردی که در تعمیر استخر خانگی انجام می شود و عوامل موثر بر قیمت تعمیر استخر خانگی می پردازیم.

خدمات استخر شامل چه مواردی می شود؟

تعمیرات استخر مربوط به معطوف به 4 قسمت مهم است. بررسی کاسه استخر، تعمیرات تاسیسات استخر، بررسی شیمی آب استخر و موارد مربوط به نازک کاری استخر می باشد. کاسه یا سازه استخر باید به شکل علمی و با دقت بررسی شود. سرویسکار استخر باید به صورت ممتد دیواره های استخر را از بابت وجود ترک و نشتی بررسی کند. تا قبل از وارد شدن خسارات شدید مشکلات رفع شوند.

تعمیر استخر خانگی همچنین شامل بررسی و تعمیر تاسیسات استخر، تجهیزات و تابلو برق می شود. تعمیر پمپ تصفیه استخر در این مرحله انجام می شود. سرویس کار استخر به بررسی صدا، حرارت و لرزش پمپ می پردازد. همچنین تاسیسات برقی استخر نیز شامل سیستم روشنایی، تابلو برق استخر است که باید طی قرارداد سرویس و نگهداری استخر در بازه های زمانی مشخص بررسی و تعمیر می شوند. خدمات شیمیایی استخر نیز شامل کلر زنی، جاروی کف استخر، تست کلر و ph استخر است.

تعمیر استخر در موارد نازک کاری نیز شامل این مورد است که تعمیرکار استخر در هر بار بازدید باید دیوار استخر را بررسی کند و اگر مشکلاتی مانند از بین رفتن بند کشی و یا تعمیر استخر شکسته نیاز است انجام دهد.

تعمیر استخر روباز باغ

احداث استخر در باغ در کنار زیبایی موارد نگهداری و تعمیر استخر روباز سخت تر است. تعمیر استخر روباز در زمستان و در سایر فصل ها که بارش جوی بیشتر است سخت تر است. مخصوصا در فصل پاییز که برگ درختان خشک می شوند با وزش باد در استخر می ریزند. از این رو تعداد دفعات نگهداری استخر بیشتر می شود و هزینه تعمیر استخر نیز افزایش می یابد.

تعمیرات استخر ویلا

ویلاها بدون داشتن استخر کامل نیستند. از طرفی ویلاهایی که دارای استخر هستند باید با اصول نگهداری استخر ویلا آشنا باشند و یا با عقد قرارداد نگهداری و تعمیر استخر خانگی با شرکت های معتبر همواره از خدمات استخر بهره مند شوند. خدمات سرویس استخر تنها محدود به فصول گرم سال نیست. بلکه استفاده از این خدمات در فصل های بلا استفاده موجب می شود تا از آسیب جدی به استخر جلوگیری شود. البته بهترین راهکار این است که آب استخر در فصول سرد سال خالی شود تا در سایر فصل های متحمل پرداخت هزینه تعمیرات استخر ویلا نشوید.

در بازسازی و تعمیر استخر ویلا چه مواردی بررسی می شود؟

در تعمیر استخر ویلا، ابتدا باید به تعمیر تاسیسات استخر پرداخته شود. تعمیر پمپ تصفیه استخر، سرویس و تعمیر فیلتر استخر و سرویس موتورخانه استخر باید توسط متخصص انجام شود. در تعمیر استخرهای روباز نیازی به استفاده از سیستم تهویه نیست و باید تنها تعادل دمای آب بررسی شود.

همچنین باید مجرای ورودی و خروجی آب بررسی شوند تا در صورت زنگ زدگی مشکلات رفع شوند تا موجب نشتی استخر نشوند. همچنین تعمیر استخر شکسته نیز باید با خمیر اپوکسی و یا سایر روش ها انجام شوند.

نکات نگهداری استخر و سرویس موتورخانه استخر

اولین موردی که در سرویس استخر خانگی انجام می شود، بررسی سبد استخر است. زیرا برگ ها و سایر آلاینده ها ممکن است موجب مسدود شدن مسیر فیلتر شوند و به تعمیر فیلتر استخر نیاز شود. از این رو باید باید کیسه ها به صورت ممتد چک شوند تا اگر پر هستند خالی شوند.

سطخ استخر نباید پوشانده شود. در مواردی که نگهداری استخر مطرح می شود، باز بودن سطح استخر موجب می شود که اکسیژن آب کم نشود و آب بوی بدی نگیرد. عایق بندی پمپ موجب می شود، کمتر نیاز به تعمیر پمپ تصفیه استخر شود. در هنگام ورود آب استخر، میزان کلری را که می خواهید به آب استخر اضافه کنید را باید توسط متخصص اندازه گیری کنید. اما در حالت عادی نباید میزان آن از 1ppm کمتر باشد زیرا حجم کمتر عملا کارایی ندارد و جلوی رویش جلبک ها را نمی گیرد. همچنین اگر در پی تعمیر استخر خانگی هستید میزان کلر بر اساس نوع آلودگی استخر تعیین می شود. زیرا در اغلب موارد دوز استفاده از کلر آب استخر باید بیشتر شود تا تمام باکتری ها به طور کل از بین بروند. استفاده از قرص کلر در خدمات تعمیر استخر خانگی موجب می شود که آب استخر به راحتی ضد عفونی شود.

استفاده از جارو اسکیمر استخر خانگی موجب می شود که آشغال هایی که به دلایل مختلف در داخل استخر وارد شده اند خارج شوند. همانطور که می دانید تعویض آب استخر خانگی در فواصل زمانی کوتاه از هیج جهتی انتخاب درستی نیست. از این رو استفاده از این تجهیزات موجب می شود آلودگی های آب به طور کل از کف استخر خارج شوند و آب پاکیزه ای در دسترس قرار بگیرد.

سرویس استخر و تعمیر جکوزی خانگی

سرویس استخر و تعمیر جکوزی خانگی به این معنی است که بتوان از این موارد بدون کمترین مشکلی بهره برداری نمود. در سرویس استخر از ابتدای آبگیری استخر موارد مربوط به سرویس فیلتر استخر، سرویس موتورخانه استخر و سایر تاسیسات مربوط به جکوزی و استخر بررسی می شوند و ایرادات رفع می شوند.

نگهداری و سرویس موتورخانه استخر

برای تامین گرمایش استخر خانگی و غیره از تجهیزاتی مانند بویلر و چیلر در موتورخانه استخر استفاده می شود. در تعمیر استخر خانگی از یک موتورخانه گرمایشی مشترک استفاده می شود. تعمیر موتورخانه استخر باید به صورت ممتد انجام شود و تجهیرات توسط متخصصین بررسی شوند.

قیمت تعمیر استخر خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر استخر خانگی به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد نوع استخر است. قیمت نگهداری استخر در درجه اول به نوع استخر بستگی دارد. مورد دیگر نوع ایراد استخر است. تجهیزاتی مانند پمپ و قطعات تصفیه آب استخر گران هستند که در صورت ایراد نیاز قیمت سرویس استخر نیز افزایش پیدا می کند. هزینه نگهداری استخر اگر به صورت ممتد انجام شود کمتر خواهد شد. اگر نیاز به بازسازی استخر خانگی باشد قیمت تعمیرات استخر بیشتر می شود، زیرا خود کاسه استخر و همچنین تجهیزات باید بررسی شوند. و در مواردی باید تاسیسات تعویض شوند. از این رو با تعمیر سرویس موتورخانه استخر قیمت تعمیر استخر خانگی بیشتر می شود.

خدمات نگهداری و تعمیر استخر خانگی، باغی و کشاورزی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات سرویس، نگهداری و تعمیر استخر کشاورزی و خانگی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما صفر تا صد خدمات استخر را بر عهده گرفته و استخر شنا و یا حتی استخر کشاورزی کاملا سالم و قابل بهره برداری در اختیارتان قرار خواهند داد. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت تعمیر استخر با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر استخر و همچنین ارایه خدمات تعمیر استخر خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب فلاش تانک ساده، نصب فلاش تانک دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و..., نصب توالت فرنگی توکار , لوله کشی گاز, نصب سینک ظرفشویی روکار, نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ...., تعمیر تصفیه آب خانگی, تعمیر پمپ آب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر استخر

تعمیر استخر خانگی

تعمیر جکوزی خانگی

سرویس موتورخانه استخر خانگی

تعمیرات تاسیسات استخر شامل تعمیر پمپ، و فیلتر استخر

خدمات سرویس دوره ای استخر شامل بررسی ظاهری و شیمی آب استخر

خدمات بازسازی و نوسازی انواع استخر شنا، جکوزی، استخر کشاورزی و ....

نظرات کاربران

profile picture
گلشن آرانی

خیلی اقای خوبی بودند واقعا محترم و کاربلد احسنت به ایشون و هوم سرویز

شرایط سرویس استخر خانگی و نگهداری استخر خانگی و کشاورزی

سرویس نگهداری و سرویس استخر به صورت دوره ای برای حفط سلامت آب و خود سازه استخر توسط متخصصین در دوره های زمانی مشخص انجام می شود. از این رو عقد قرارداد موجب می شود که همیار مربوطه در موعد مقرر جهت انجام خدمات در محل حضور پیدا کند.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 3,000,000 الی 4,000,000 تومان
engine-room-service
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
repair-water-pump-and-source
تعمیر پمپ آب
قیمت از 600,000 الی 1,150,000 تومان
pool-waterstop
عایق کاری استخر
قیمت از 3,000,000 الی 20,000,000 تومان