user
نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی

از 1102 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سینک ظرفشویی در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب سینک ظرفشویی روکار

85,000 الی 120,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی و سیفون

110,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی و شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی

150,000 الی 240,000 تومان

قیمت نصب شیر ظرفشویی و سیفون

85,000 الی 110,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (بدون برش ام دی اف و صفحه)

200,000 الی 290,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (به همراه برش ام دی اف و صفحه)

280,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب متعلقات سینک(جای قاشقی، جای مایعی و ...)

50,000 الی 95,000 تومان

قیمت تعویض سیفون

55,000 الی 95,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب سینک ظرفشویی را با کمک متخصصین انجام دهید

نصب سینک ظرفشوییآشپزخانه ازمواردی است که اگر به درستی انجام نشود و یا نصاب مهارت کافی جهت نصب سینکظرفشویی توکار نداشته باشد، قطعا موجب آسیب به کابینت زیری خود می شود. زیراعدم آب بندی ظرفشویی موجب می شود ، کابینت زیر سینک و وسایل درون آن رطوبت بگیرندو آسیب ببینند. در ادامه به معرفی انواعسینک ها و قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار می پردازیم.

انواع سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی بهدو صورت روکار و توکار اجرا می‌شود. اماامروزه با گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن خانه‌ها سینک‌های روکار طرفدارانبیشتری پیدا کرده اند. شما می‌توانید با توجه به فضای آشپزخانه از سینک ظرفشویی یهلگنه و یا نصب سینک ظرفشویی دوقلو استفاده کنید.

همچنین سینک آشپزخانه بر اساس جنس موادسازنده و همچنین نحوه ی نصب بر روی کابینت دسته بندی می شوند. انواع دستهبندی بر اساس جنس سینک آشپزخانه ، نصب سینک ظرفشویی گرانیتی ، سینککورین، نصب سینک شیشه ای و استیل و حتی نصب سینک ظرفشوییبدون کابینت می باشد.

همچنین در دسته بندیبر اساس نحوه نصب سینک ظرفشویی ، به مدل نصب سینک ظرفشویی روکار، نصب توکار و نصبظرفشویی زیر کابینتی می توان اشاره کرد. سینک ظرفشویی زیر کابینتی، از جدید ترینانواع سینک ها به حساب می آیند. این نوع سینک ها فاقد سینی هستند و به صورت تک یادو لگن موجود می باشند. سینک ظرفشویی زیر کار همانظور که از نامگذاریش مشخص است،از زیر کابینت وصل می شود. آب بندی سینک ظرفشویی زیر کابینتی، باید بادقت و حوصله انجام شود.

نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

آموزش و نحوه نصبسینک ظرفشویی فقط منوط به اتصال سینک به صفحه کابینت نیست.بلکه نحوه آب بندی سینک ظرفشویی توکار نیز باید با دقت و مهارتانجام شود.

برش صفحه کابینت

هر سینک بر اساس مدلخود و تعداد لگن های آن الگوی برش خاص خود را دارد. در صورتی کهصفحه کابینت را به کلی تغییر داده اید فقط کافیست که الگوی سینک را رویصفحه قرار دهید و به برش صفحه بپردازید. ارتفاع نصب سینک ظرفشویی به ارتفاع کابینت و صفحه کابینتبستگی دارد. اما اگر قبلا سینک ظرفشویی توکار درآشپزخانه نصب بوده است، می توانید خودتان سینک قدیمی را با مدل جدید مشابه خودتعویض کنید. پیشنهاد می کنیم از نظر ابعاد و فرم ، سینک مشابه خریداری کنید. برایمثال اگر اندازه سینک ظرفشویی قبلی ۱۴۰و با فرم چهار گوش است یک سینک ۱۲۰سانتیمتری و گرد جایگزین نکنید. زیرا اعمال تغییرات در این سطح نیاز به ابزارمخصوص و مهارت نصاب سینک آشپزخانه دارد.

سینک ظرفشوییقدیمی را بردارید

آموزش نصب سینکظرفشویی توکار را از برداشتن سینک قدیمی باید شروع کنید. بست سینک ظرفشویی توکار و اتصالات شیرآب و لوله سیفون به فاضلاب را به آرامی باز کنید.

محل نصب سینکظرفشویی توکار را تمیز کنید

وقتی سینک قدیمی راجدا می کنید، محل چسب کاری ها مشخص می شوند. قبل از قرار دادن سینک جدید باید همه این چسب ها را پاک کنید. هر چه محل نصب کابینت ظرفشوییتوکار تمیزتر باشد، عایق بندی و آب بندی سینک ظرفشویی بهتر و با کیفیت ترانجام می شود.

سینک ظرفشوییتوکار را نصب کنید

حالا همه قسمت هایکابینت که سینک روی آن قرار می گیرد را با چسب سیلیکون یا چسب آکواریوم بپوشانید. لازم است تا یک لایه ضخیم چسب آکواریوم را دورتا دور کابینت بهصورت نواری بکشید. کمی سینک را در محل نصب، فشار دهید تا چسب در همه فضایخالی بین کابینت و سینک ظرفشویی نفوذ کند.

مرحله عایق بندی سینک ظرفشویی

بعد از اتصال سیفون وشیرآلات اگر سیفون چکه نمی کند یعنی همه چیز خوب پیش رفته است. حالا دورتا دورسینک ظرفشویی را با پارچه خشک کنید و سپس با استفاده از چسب آکواریوم دور سینکظرفشویی را عایق بندی کنید. این بار باید چسب سیلیکون تمیز زده شود. با چسبزدن دیگر موقع ظرفشویی خیال تان راحت است و هیچ آبی به کابینت زیر سینک نفوذنخواهد کرد.

قیمت نصب سینک ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب سینکظرفشویی به مواردمتعددی بستگی دارد. قیمت نصب سینک ظرفشویی بر اساس نوع سینک ظرفشوییمتفاوت است. قیمت نصبسینک توکار نسبتبه نوع روکار بالاتر است. زیرا مراحل آببندی سینک توکار سخت تر و زمانبر تر از سینک روکار هست.

هزینه تعویض سینکظرفشویی بههمراه دستمزد نصب شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی مانند لوله فاضلابسیفون و شیر آب، محاسبه می شود. نرخ دستمزد تعویض سینک در هوم سرویزبر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می شود. در درجه اول نوع سینک بر قیمت قراردادن سینک تاثیر دارد. اگر نیاز به تعویض سینک ظرفشویی است. اگر سینک جدیدکاملا مشابه نمونه قبلی باشد اجرت نصاب سینک ظرفشویی مبلغ زیادی نخواهد شد.ولی برای نصب سینک ظرفشویی کورین یا گرانیتی باید برش های جدید انجام شود و به علتزیره کاری های بیشتر قیمت ها افزایش پیدا می کند. مورد دیگر آب بندی سینگ ظرفشوییاست که باید با مهارت انجام شود و این مورد نیز از عوامل موثر بر قیمت است.

نصاب سینک ظرفشویی حرفه ای

معمولا برای زمانهایی که قصد ساخت کابینت آشپزخانه هم داشته باشید ، پس از اتمام ساخت ، خود افرادسازنده کابینت ، نیز دارای نصاب سینک ظرفشویی هستند و کار را تکمیل شده تحویلخواهند داد. اما مشکل زمانی هست که شما فقط قصد عوض کردن سینکظرفشویی را داشته باشید. در این مواقع باید نصاب ظرفشویی مهارت کافی داشتهباشد که موجب ایجاد خسارات به شیر آلات، سیفون و خود کابینت نشود.

در هوم سرویز نصبسینک ظرفشویی بدون کابینت، نصب سینک ظرفشویی دوقلو، نصب سینکظرفشویی گرانیتی، نصب سینک ظرفشویی اخوان، نصب سینکظرفشویی روکار استیل البرز و غیره انجام می شود.

خدمات تعویض سینک ظرفشویی هوم سرویز

در صورت نیاز بهتعویض سینک ظرفشویی می توانید از همکاران هوم سرویز کمک بگیرید. کافیست بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا یک ساعت بعد از ثبتدرخواست همیاران ما با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در ارتباط با دستمزد و روند ارائه سرویس در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس....

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب سینک ظرفشویی و همچنین ارایه خدمات نصب سینک ظرفشویی روکار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب انواع شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب و راه اندازی انواع فلاش تانک ساده، دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و..., نصب توالت فرنگی روکار و توکار تمام اتوماتیک و ساده , اجرای لوله کشی گاز, نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ...., نصب انواع تصفیه آب CCK، سافت واتر، پیورتک، فیلم تک FILM TEC و ...., سرویس و نگهداری تاسیسات استخر , نصب و تعمیر انواع پمپ آب خانگی و صنعتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک ظرفشویی توکار

نصب سینک دوقلو

نصب سینک ظرفشویی روی صفحه کابینت

آب بندی سینک ظرفشویی

تعویض سینک ظرفشویی و برش صفحه کابینت

نصب سینک ظرفشویی گرانیتی

نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت

نظرات کاربران

profile picture
اشرف شاهنده
2 ماه پیش |زهرا نقی پور

حتما حتما عالی ترین بودن هم سرعت عمل داشتن هم نظافت و خیلی خوب انجام دادن

profile picture
مهدی نوری مقدم

کاملا راضی هستم خیلی سریع و به موقع با رفع مشکل تحویلمون دادن

profile picture
علی میناوند
2 ماه پیش |مرتضی جوزانی

بینهایت کارشون عالی و تمیز بود بسیار با شخصیت و عالی بودن ممنونم ازشون

profile picture
مهدی عباس زاده
2 ماه پیش |رضا گودرزی

عالی و فوق العاده بود کارشون تمیز و به موقع کارو تحویل دادن

شرایط نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 300,000 الی 1,050,000 تومان
لوله بازکنی
لوله بازکنی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 270,000 الی 650,000 تومان

خدمات نصب سینک ظرفشویی در این شهرها ارائه می شود:

نصب سینک ظرفشویی تهران
نصب سینک ظرفشویی کرج
نصب سینک ظرفشویی شیراز
نصب سینک ظرفشویی مشهد