نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی

از 1102 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سینک ظرفشویی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب سینک ظرفشویی روکار

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی و سیفون

320,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (بدون برش ام دی اف و صفحه)

500,000 الی 700,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (به همراه برش ام دی اف و صفحه)

700,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره نصب سینک ظرفشویی خواهید خواند

  • نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار
  • انواع سینک ظرفشویی
  • نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار
  • قیمت نصب سینک ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصاب سینک ظرفشویی حرفه ای
  • خدمات تعویض سینک ظرفشویی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

نصب سینک ظرفشوییآشپزخانه ازمواردی است که اگر به درستی انجام نشود و یا نصاب سینک ظرفشویی مهارتکافی جهت نصب سینک ظرفشویی توکار نداشته باشد، قطعا موجب آسیب بهکابینتهای زیر و اطراف خود می شود. زیرا عدم آب بندی ظرفشویی موجب می شود ، کابینتزیر آن و وسایل درون آن رطوبت بگیرند و آسیب ببینند. درادامه به معرفی انواع آنها و قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار میپردازیم.

انواع سینک ظرفشویی

در دسته بندی براساس نحوه نصب، به مدل نصب سینک روکار و توکار و نصب ظرفشویی زیر کابینتی می تواناشاره کرد.

نصب سینکظرفشویی توکار

جهت نصب سینک توکارحتما باید محل مورد نظر روی صفحه رویی توسط نصاب سینک ظرفشویی برش داده شود و اگرجهت تعویض سینک ظرفشویی مدل قبلی روکار باشد باید ابتدا صفحه ی رو کابینتی قرارداده و بریده شود و سپس نمونه جدید نصب شود.

نصب سینکظرفشویی روکار

در مواردی که فضای دردسترس به گونه ای است که امکان قرار دادن صفحه وجود ندارد اقدام به نصب سینکظرفشویی روکار می کنند. البته نمونه های جدید بسیار ظریف هستند و البته که نصبسینک ظرفشویی روکار آسانتر است و عایق بندی راحت تری دارد.

نصب سینکظرفشویی دوقلو

با توجه به فضایآشپزخانه می توان از نصب سینک ظرفشویی دوقلو استفاده نمود. که تنهاتفاوت آنها این مورد است که در نصب سینک ظرفشویی دوقلو نحوه اتصالات زیر آن تفاوتدارند.

نصب سینک زیرکابینتی و نصب سینک گرانیتی

سینکآشپزخانه بر اساس جنس مواد سازنده و همچنین نحوه ی نصب بر روی کابینت دستهبندی می شوند. انواع دسته بندی بر اساس جنس، نصب سینک ظرفشویی گرانیتی، سینککورین، نصب سینک شیشه ای و استیل و حتی نصب سینک ظرفشویی بدونکابینت می باشد.

سینک ظرفشویی زیرکابینتی، از جدید ترین انواع به حساب می آیند. اینها فاقد سینی هستند و به صورت تکیا دو لگن موجود می باشند. این مدل از زیر کابینت وصل می شود. آببندی آن، باید با دقت و حوصله انجام شود.

نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

آموزش و نحوه نصبسینک ظرفشویی فقط منوط به قرار دادن آن روی صفحه کابینت نیست.بلکه نحوه آب بندی سینک ظرفشویی توکار نیز باید با دقت و مهارتانجام شود. از این رو قبل از هر چیزیپیشنهاد می کنیم کار را به نصاب سینک ظرفشویی بسپارید.

برش صفحه

هر کدام از سینکها براساس مدل خود و تعداد لگن های آن الگوی برش خاص خود را دارد. در صورتی که صفحه رابه کلی تغییر داده اید فقط کافیست که الگوی مورد نظر را روی صفحه قرار دهید و بهبرش صفحه بپردازید. ارتفاع نصب سینک ظرفشویی به ارتفاع کابینت و صفحه بستگیدارد. اما اگر قبلا سینک ظرفشویی توکار درآشپزخانه نصب بوده است، می توانید خودتان مدل قدیمی را با مدل جدید مشابه خودتعویض کنید. پیشنهاد می کنیم از نظر ابعاد و فرم ، نمونه مشابه خریداری کنید. برایمثال اگر اندازه قبلی ۱۴۰و با فرم چهار گوش است از یک مدل ۱۲۰ سانتیمتری و گردجایگزین نکنید. زیرا اعمال تغییرات در این سطح نیاز به ابزار مخصوص و مهارت نصابسینک آشپزخانه دارد.

سینک ظرفشوییقدیمی را بردارید

آموزش نصب سینکظرفشویی توکار را از برداشتن نمونه قدیمی باید شروع کنید. بست سینک توکار و اتصالات شیر آب ولوله سیفون به فاضلاب را به آرامی باز کنید.

محل نصب سینکظرفشویی توکار را تمیز کنید

وقتی سینک قدیمی راجدا می کنید، محل چسب کاری ها مشخص می شوند. قبل از قرار دادن مدل جدید بایدهمه این چسب ها را پاک کنید. هر چه محل نصب کابینت ظرفشویی توکار تمیزترباشد، عایق بندی و آب بندی آن بهتر و با کیفیت تر انجام می شود.

نصب سینکظرفشویی توکار

حالا همه قسمت های کهسینک روی آن قرار می گیرد را با چسب سیلیکون یا چسب آکواریوم بپوشانید. لازم استتا یک لایه ضخیم چسب آکواریوم را دورتا دور به صورت نواری بکشید. کمی سینک را درمحل نصب، فشار دهید تا چسب در همه فضای خالی بین صفحه و سینک ظرفشویی نفوذکند.

مرحله عایق بندیسینک ظرفشویی

بعد از اتصالات زیرسینک دورتا دور آن را با پارچه خشک کنید و سپس با استفاده از چسب آکواریوم دورسینک ظرفشویی را عایق بندی کنید. این بار باید چسب سیلیکون تمیز زده شود. باچسب زدن دیگر موقع ظرفشویی خیال تان راحت است و هیچ آبی به کابینت زیر سینک نفوذنخواهد کرد.

قیمت نصب سینک ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب سینکظرفشویی به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت نصب سینک ظرفشویی براساس نوع سینک ظرفشویی متفاوت است . قیمت نصب سینک توکار نسبت به نوعروکار بالاتر است. زیرا مراحل آب بندی سینک توکار سخت تر و زمانبرتراز سینک روکار هست.

هزینه تعویض سینکظرفشویی به همراه نصب اتصالات و متعلقات جانبی محاسبه می شود. نرخدستمزد تعویض سینک در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می شود.در درجه اول نوع سینک بر قیمت نصب سینک ظرفشویی تاثیر دارد. اگر نیاز به تعویضسینک ظرفشویی است. اگر مدل جدید کاملا مشابه نمونه قبلی باشد اجرت نصابسینک ظرفشویی مبلغ زیادی نخواهد شد. ولی برای نصب سینک ظرفشویی کورین یاگرانیتی باید برش های جدید انجام شود و به علت زیره کاری های بیشتر قیمت نصب سینکگرانیتی افزایش پیدا می کند. مورد دیگر آب بندی سینگ ظرفشویی است که باید با مهارتانجام شود و این مورد نیز از عوامل موثر بر قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار است.

نصاب سینک ظرفشویی حرفه ای

معمولا برای زمانهایی که قصد تعویض کابینت هم داشته باشید، پس از اتمام ساخت، خود سازنده، نیزدارای نصاب سینک ظرفشویی هستند و کار را تکمیل شده تحویل خواهند داد. اما مشکلزمانی هست که شما فقط قصد عوض کردن سینک ظرفشویی را داشته باشید.در این مواقع باید نصاب سینک ظرفشویی مهارت کافی داشته باشد که موجب ایجادخسارات به شیر آلات، سیفون و خود کابینت نشود.

در هوم سرویز نصبسینک ظرفشویی بدون کابینت، نصب سینک ظرفشویی دوقلو، نصبسینک ظرفشویی گرانیتی، نصب سینک ظرفشویی اخوان، نصب سینکظرفشویی روکار استیل البرز و غیره توسط نصاب سینک ظرفشویی ماهر انجاممی شود.

خدمات تعویض سینک ظرفشویی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهتعویض سینک ظرفشویی می توانید از نصاب سینک ظرفشویی هوم سرویز کمک بگیرید.کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا یک ساعت بعد ازثبت درخواست همیاران ما با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در ارتباط با دستمزدو روند ارائه سرویس در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس ....

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب سینک ظرفشویی و همچنین ارایه خدمات نصب سینک ظرفشویی روکار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب فلاش تانک ساده، نصب فلاش تانک دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و..., نصب توالت فرنگی توکار , اجرای لوله کشی گاز, نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ...., تعمیر تصفیه آب خانگی, تعمیر استخر خانگی, تعمیر پمپ آب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک ظرفشویی توکار

نصب سینک دوقلو

نصب سینک ظرفشویی روی صفحه کابینت

آب بندی سینک ظرفشویی

تعویض سینک ظرفشویی و برش صفحه کابینت

نصب سینک ظرفشویی گرانیتی

نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت

نظرات کاربران

profile picture
سید امین میرطالبی

درجه یک بودند و بدون نقص کار کردند

profile picture
مسعود بزرگی

وضعیت کارشون خیلی عالی بود و مبلغی که دریافت کردند نسبت به کیفیتشون خیلی خوب بود

شرایط نصب سینک ظرفشویی توکار، گرانیتی و نصب سینک روکار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 200,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
لوله بازکنی
لوله بازکنی
قیمت از 400,000 الی 650,000 تومان
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان