نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی

از 1102 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سینک ظرفشویی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب سینک ظرفشویی روکار

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی و سیفون

320,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (بدون برش ام دی اف و صفحه)

500,000 الی 700,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (به همراه برش ام دی اف و صفحه)

700,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,200,000 تومان

آنچه درباره نصب سینک ظرفشویی خواهید خواند

  • نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار
  • انواع سینک ظرفشویی
  • نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار
  • قیمت نصب سینک ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصاب سینک ظرفشویی حرفه ای
  • خدمات تعویض سینک ظرفشویی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواردی است که اگر به درستی انجام نشود و یا نصاب سینک ظرفشویی مهارت کافی جهت نصب سینک ظرفشویی توکار نداشته باشد، قطعا موجب آسیب به کابینتهای زیر و اطراف خود می شود. زیرا عدم آب بندی ظرفشویی موجب می شود ، کابینت زیر آن و وسایل درون آن رطوبت بگیرند و آسیب ببینند. در ادامه به معرفی انواع آنها و قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار می پردازیم.

انواع سینک ظرفشویی

در دسته بندی بر اساس نحوه نصب، به مدل نصب سینک روکار و توکار و نصب ظرفشویی زیر کابینتی می توان اشاره کرد.

نصب سینک ظرفشویی توکار

جهت نصب سینک توکار حتما باید محل مورد نظر روی صفحه رویی توسط نصاب سینک ظرفشویی برش داده شود و اگر جهت تعویض سینک ظرفشویی مدل قبلی روکار باشد باید ابتدا صفحه ی رو کابینتی قرار داده و بریده شود و سپس نمونه جدید نصب شود.

نصب سینک ظرفشویی روکار

در مواردی که فضای در دسترس به گونه ای است که امکان قرار دادن صفحه وجود ندارد اقدام به نصب سینک ظرفشویی روکار می کنند. البته نمونه های جدید بسیار ظریف هستند و البته که نصب سینک ظرفشویی روکار آسانتر است و عایق بندی راحت تری دارد.

نصب سینک ظرفشویی دوقلو

با توجه به فضای آشپزخانه می توان از نصب سینک ظرفشویی دوقلو استفاده نمود. که تنها تفاوت آنها این مورد است که در نصب سینک ظرفشویی دوقلو نحوه اتصالات زیر آن تفاوت دارند.

نصب سینک زیر کابینتی و نصب سینک گرانیتی

سینک آشپزخانه بر اساس جنس مواد سازنده و همچنین نحوه ی نصب بر روی کابینت دسته بندی می شوند. انواع دسته بندی بر اساس جنس، نصب سینک ظرفشویی گرانیتی، سینک کورین، نصب سینک شیشه ای و استیل و حتی نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت می باشد.

سینک ظرفشویی زیر کابینتی، از جدید ترین انواع به حساب می آیند. اینها فاقد سینی هستند و به صورت تک یا دو لگن موجود می باشند. این مدل از زیر کابینت وصل می شود. آب بندی آن، باید با دقت و حوصله انجام شود.

نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

آموزش و نحوه نصب سینک ظرفشویی فقط منوط به قرار دادن آن روی صفحه کابینت نیست. بلکه نحوه آب بندی سینک ظرفشویی توکار نیز باید با دقت و مهارت انجام شود. از این رو قبل از هر چیزی پیشنهاد می کنیم کار را به نصاب سینک ظرفشویی بسپارید.

برش صفحه

هر کدام از سینکها بر اساس مدل خود و تعداد لگن های آن الگوی برش خاص خود را دارد. در صورتی که صفحه را به کلی تغییر داده اید فقط کافیست که الگوی مورد نظر را روی صفحه قرار دهید و به برش صفحه بپردازید. ارتفاع نصب سینک ظرفشویی به ارتفاع کابینت و صفحه بستگی دارد. اما اگر قبلا سینک ظرفشویی توکار در آشپزخانه نصب بوده است، می توانید خودتان مدل قدیمی را با مدل جدید مشابه خود تعویض کنید. پیشنهاد می کنیم از نظر ابعاد و فرم ، نمونه مشابه خریداری کنید. برای مثال اگر اندازه قبلی ۱۴۰و با فرم چهار گوش است از یک مدل ۱۲۰ سانتیمتری و گرد جایگزین نکنید. زیرا اعمال تغییرات در این سطح نیاز به ابزار مخصوص و مهارت نصاب سینک آشپزخانه دارد.

سینک ظرفشویی قدیمی را بردارید

آموزش نصب سینک ظرفشویی توکار را از برداشتن نمونه قدیمی باید شروع کنید. بست سینک توکار و اتصالات شیر آب و لوله سیفون به فاضلاب را به آرامی باز کنید.

محل نصب سینک ظرفشویی توکار را تمیز کنید

وقتی سینک قدیمی را جدا می کنید، محل چسب کاری ها مشخص می شوند. قبل از قرار دادن مدل جدید باید همه این چسب ها را پاک کنید. هر چه محل نصب کابینت ظرفشویی توکار تمیزتر باشد، عایق بندی و آب بندی آن بهتر و با کیفیت تر انجام می شود.

نصب سینک ظرفشویی توکار

حالا همه قسمت های که سینک روی آن قرار می گیرد را با چسب سیلیکون یا چسب آکواریوم بپوشانید. لازم است تا یک لایه ضخیم چسب آکواریوم را دورتا دور به صورت نواری بکشید. کمی سینک را در محل نصب، فشار دهید تا چسب در همه فضای خالی بین صفحه و سینک ظرفشویی نفوذ کند.

مرحله عایق بندی سینک ظرفشویی

بعد از اتصالات زیر سینک دورتا دور آن را با پارچه خشک کنید و سپس با استفاده از چسب آکواریوم دور سینک ظرفشویی را عایق بندی کنید. این بار باید چسب سیلیکون تمیز زده شود. با چسب زدن دیگر موقع ظرفشویی خیال تان راحت است و هیچ آبی به کابینت زیر سینک نفوذ نخواهد کرد.

قیمت نصب سینک ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب سینک ظرفشویی به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت نصب سینک ظرفشویی بر اساس نوع سینک ظرفشویی متفاوت است . قیمت نصب سینک توکار نسبت به نوع روکار بالاتر است. زیرا مراحل آب بندی سینک توکار سخت تر و زمانبرتر از سینک روکار هست.

هزینه تعویض سینک ظرفشویی به همراه نصب اتصالات و متعلقات جانبی محاسبه می شود. نرخ دستمزد تعویض سینک در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می شود. در درجه اول نوع سینک بر قیمت نصب سینک ظرفشویی تاثیر دارد. اگر نیاز به تعویض سینک ظرفشویی است. اگر مدل جدید کاملا مشابه نمونه قبلی باشد اجرت نصاب سینک ظرفشویی مبلغ زیادی نخواهد شد. ولی برای نصب سینک ظرفشویی کورین یا گرانیتی باید برش های جدید انجام شود و به علت زیره کاری های بیشتر قیمت نصب سینک گرانیتی افزایش پیدا می کند. مورد دیگر آب بندی سینگ ظرفشویی است که باید با مهارت انجام شود و این مورد نیز از عوامل موثر بر قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار است.

نصاب سینک ظرفشویی حرفه ای

معمولا برای زمان هایی که قصد تعویض کابینت هم داشته باشید، پس از اتمام ساخت، خود سازنده، نیز دارای نصاب سینک ظرفشویی هستند و کار را تکمیل شده تحویل خواهند داد. اما مشکل زمانی هست که شما فقط قصد عوض کردن سینک ظرفشویی را داشته باشید. در این مواقع باید نصاب سینک ظرفشویی مهارت کافی داشته باشد که موجب ایجاد خسارات به شیر آلات، سیفون و خود کابینت نشود.

در هوم سرویز نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت، نصب سینک ظرفشویی دوقلو، نصب سینک ظرفشویی گرانیتی، نصب سینک ظرفشویی اخوان، نصب سینک ظرفشویی روکار استیل البرز و غیره توسط نصاب سینک ظرفشویی ماهر انجام می شود.

خدمات تعویض سینک ظرفشویی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعویض سینک ظرفشویی می توانید از نصاب سینک ظرفشویی هوم سرویز کمک بگیرید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا یک ساعت بعد از ثبت درخواست همیاران ما با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در ارتباط با دستمزد و روند ارائه سرویس در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ....

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب سینک ظرفشویی و همچنین ارایه خدمات نصب سینک ظرفشویی روکار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب فلاش تانک ساده، نصب فلاش تانک دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و..., نصب توالت فرنگی توکار , اجرای لوله کشی گاز, نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ...., تعمیر تصفیه آب خانگی, تعمیر استخر خانگی, تعمیر پمپ آب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک ظرفشویی توکار

نصب سینک دوقلو

نصب سینک ظرفشویی روی صفحه کابینت

آب بندی سینک ظرفشویی

تعویض سینک ظرفشویی و برش صفحه کابینت

نصب سینک ظرفشویی گرانیتی

نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت

نظرات کاربران

profile picture
سید امین میرطالبی

درجه یک بودند و بدون نقص کار کردند

profile picture
مسعود بزرگی

وضعیت کارشون خیلی عالی بود و مبلغی که دریافت کردند نسبت به کیفیتشون خیلی خوب بود

شرایط نصب سینک ظرفشویی توکار، گرانیتی و نصب سینک روکار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

dishwasher-installation-repair
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 400,000 الی 1,850,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان
drain-well
لوله بازکنی
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان
water-purifier
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 300,000 الی 400,000 تومان