banner

نصب سینک ظرفشویی

از 1102 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب انواع سینک ظرفشویی با آب بندی کامل

قیمت نصب سینک ظرفشویی روکار

85,000 الی 120,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی و سیفون

110,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی و شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی

150,000 الی 240,000 تومان

قیمت نصب شیر ظرفشویی و سیفون

85,000 الی 110,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (بدون برش ام دی اف و صفحه)

200,000 الی 290,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار (به همراه برش ام دی اف و صفحه)

280,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب متعلقات سینک(جای قاشقی، جای مایعی و ...)

50,000 الی 95,000 تومان

قیمت تعویض سیفون

55,000 الی 95,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب سینک ظرفشویی را با کمک متخصصین انجام دهید

نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواردی است که اگر به درستی انجام نشود و یا نصاب مهارت کافی جهت نصب سینک ظرفشویی توکار نداشته باشد، قطعا موجب آسیب به کابینت زیری خود می شود. زیرا عدم آب بندی ظرفشویی موجب می شود ، کابینت زیر سینک و وسایل درون آن رطوبت بگیرند و آسیب ببینند. در ادامه به معرفی انواع سینک ها و قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار می پردازیم.

انواع سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی به دو صورت روکار و توکار اجرا  می‌شود. اما امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن خانه‌ها سینک‌های روکار طرفداران بیشتری پیدا کرده اند. شما می‌توانید با توجه به فضای آشپزخانه از سینک ظرفشویی یه لگنه و یا نصب سینک ظرفشویی دوقلو استفاده کنید.

 همچنین سینک آشپزخانه بر اساس جنس مواد سازنده و همچنین نحوه ی نصب بر روی کابینت دسته بندی می شوند. انواع دسته بندی بر اساس جنس سینک آشپزخانه ، نصب سینک ظرفشویی گرانیتی ، سینک کورین، نصب سینک شیشه ای و استیل و حتی نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت می باشد.

همچنین در دسته بندی بر اساس نحوه نصب سینک ظرفشویی ، به مدل نصب سینک ظرفشویی روکار ، نصب توکار و نصب ظرفشویی زیر کابینتی می توان اشاره کرد. سینک ظرفشویی زیر کابینتی، از جدید ترین انواع سینک ها به حساب می آیند. این نوع سینک ها فاقد سینی هستند و به صورت تک یا دو لگن موجود می باشند. سینک ظرفشویی زیر کار همانظور که از نامگذاریش مشخص است، از زیر کابینت وصل می شود. آب بندی سینک ظرفشویی زیر کابینتی، باید با دقت و حوصله انجام شود.

نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار

آموزش و نحوه نصب سینک ظرفشویی فقط منوط به اتصال سینک به صفحه کابینت نیست. بلکه نحوه آب بندی سینک ظرفشویی توکار نیز باید با دقت و مهارت انجام شود.

برش صفحه کابینت

هر سینک بر اساس مدل خود و تعداد لگن های آن الگوی برش خاص خود را دارد. در صورتی که صفحه کابینت را به کلی تغییر داده اید فقط کافیست که الگوی سینک را روی صفحه قرار دهید و به برش صفحه بپردازیدارتفاع نصب سینک ظرفشویی به ارتفاع کابینت و صفحه کابینت بستگی دارداما اگر قبلا سینک ظرفشویی توکار در آشپزخانه نصب بوده است، می توانید خودتان سینک قدیمی را با مدل جدید مشابه خود تعویض کنید. پیشنهاد می کنیم از نظر ابعاد و فرم ، سینک مشابه خریداری کنید. برای مثال اگر اندازه سینک ظرفشویی قبلی ۱۴۰و با فرم چهار گوش است یک سینک ۱۲۰ سانتیمتری و گرد جایگزین نکنید. زیرا اعمال تغییرات در این سطح نیاز به ابزار مخصوص و مهارت نصاب سینک آشپزخانه دارد.

سینک ظرفشویی قدیمی را بردارید

آموزش نصب سینک ظرفشویی توکار را از برداشتن سینک قدیمی باید شروع کنید. بست سینک ظرفشویی توکار و اتصالات شیر آب و لوله سیفون به فاضلاب را به آرامی باز کنید.

محل نصب سینک ظرفشویی توکار را تمیز کنید

وقتی سینک قدیمی را جدا می کنید، محل چسب کاری ها  مشخص می شوند. قبل از قرار دادن سینک جدید  باید همه این چسب ها را پاک کنید. هر چه محل نصب کابینت ظرفشویی توکار تمیزتر باشد، عایق بندی و آب بندی سینک ظرفشویی بهتر و با کیفیت تر انجام می شود.

سینک ظرفشویی توکار را نصب کنید

حالا همه قسمت های کابینت که سینک روی آن قرار می گیرد را با چسب سیلیکون یا چسب آکواریوم  بپوشانید. لازم است تا یک لایه ضخیم چسب آکواریوم را دورتا دور کابینت به صورت نواری بکشید. کمی سینک را در محل نصب، فشار دهید تا چسب  در همه فضای خالی بین کابینت و سینک ظرفشویی نفوذ کند.

مرحله عایق بندی سینک ظرفشویی

بعد از اتصال سیفون و شیرآلات اگر سیفون چکه نمی کند یعنی همه چیز خوب پیش رفته است. حالا دورتا دور سینک ظرفشویی را با پارچه خشک کنید و سپس با استفاده از چسب آکواریوم دور سینک ظرفشویی را عایق بندی کنید. این بار باید  چسب سیلیکون تمیز زده شود. با چسب زدن دیگر موقع ظرفشویی خیال تان راحت است و هیچ آبی به کابینت زیر سینک نفوذ نخواهد کرد.

قیمت نصب سینک ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب سینک ظرفشویی به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت نصب سینک ظرفشویی بر اساس نوع سینک ظرفشویی متفاوت استقیمت نصب سینک توکار نسبت به نوع روکار بالاتر است. زیرا  مراحل آب بندی سینک توکار سخت تر و زمانبر تر از سینک روکار هست.

هزینه تعویض سینک ظرفشویی به همراه دستمزد نصب شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی مانند لوله فاضلاب سیفون و شیر آب، محاسبه می شود. نرخ دستمزد تعویض سینک در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می شود. در درجه اول نوع سینک بر قیمت قرار دادن سینک تاثیر دارد. اگر نیاز به تعویض سینک ظرفشویی است. اگر سینک جدید کاملا مشابه نمونه قبلی باشد اجرت نصاب سینک ظرفشویی مبلغ زیادی نخواهد شد. ولی برای نصب سینک ظرفشویی کورین یا گرانیتی باید برش های جدید انجام شود و به علت زیره کاری های بیشتر قیمت ها افزایش پیدا می کند. مورد دیگر آب بندی سینگ ظرفشویی است که باید با مهارت انجام شود و این مورد نیز از عوامل موثر بر قیمت است.

نصاب سینک ظرفشویی حرفه ای

معمولا برای زمان هایی که قصد ساخت کابینت آشپزخانه هم داشته باشید ، پس از اتمام ساخت ، خود افراد سازنده کابینت ، نیز دارای نصاب سینک ظرفشویی هستند و کار را تکمیل شده تحویل خواهند داد. اما مشکل زمانی هست که شما فقط قصد عوض کردن سینک ظرفشویی را داشته باشید. در این مواقع باید نصاب ظرفشویی مهارت کافی داشته باشد که موجب ایجاد خسارات به شیر آلات، سیفون و خود کابینت نشود.

در هوم سرویز نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت، نصب سینک ظرفشویی دوقلو، نصب سینک ظرفشویی گرانیتی، نصب سینک ظرفشویی اخوان، نصب سینک ظرفشویی روکار استیل البرز و غیره انجام می شود.

خدمات تعویض سینک ظرفشویی هوم سرویز

در صورت نیاز به تعویض سینک ظرفشویی می توانید از همکاران هوم سرویز کمک بگیرید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا یک ساعت بعد از ثبت درخواست همیاران ما با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در ارتباط با دستمزد و  روند ارائه سرویس در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ....

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب سینک ظرفشویی روکار
نصب سینک ظرفشویی توکار
نصب سینک دوقلو
نصب سینک ظرفشویی روی صفحه کابینت
آب بندی سینک ظرفشویی
تعویض سینک ظرفشویی و برش صفحه کابینت
نصب سینک ظرفشویی گرانیتی
نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت

همیاران سرویس نصب سینک ظرفشویی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 500,000 الی 2,700,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 300,000 الی 850,000 تومان
لوله بازکنی
لوله بازکنی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 150,000 الی 230,000 تومان