user
لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

از 1571 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی و فنر زدن(از یک تا 15 متر)

170,000 الی 235,000 تومان

قیمت لوله بازکنی و فنر زدن(طول بیش از 15 متر)

230,000 الی 360,000 تومان

قیمت فنر زدن بیش از یک بار

130,000 تومان

قیمت تخلیه چاه با تانکر

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تخلیه و لایروبی چاه

700,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت خارج کردن وسایل از چاه

160,000 الی 250,000 تومان

قیمت رفع بوی بد چاه

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

تنها کافیست برای چند ساعت لوله های خونه کارشان را درست انجامندهند. باید ببینیم که چه فاجعه ای در شرف اتفاق افتادن هست. یک سینک پر ظرف کهحتی یه چکه آب هم از آن پایین نمی رود، برای افراد منزل از هر اتفاقی بدتر خواهدبود دیگر از گرفتگی چاه توالت توضیحی نمی دهیم که توصیف و تصورش هم ناراحتکنندست. اینجاست که باید سریعا به فکر لولهبازکنی باشیم. در صورتی که کار با استفاده از مواد و مایع لوله بازکنی رفع شود که خوش شانس بوده اید.اما در اکثر مواقع باید به دنبال شماره لوله بازکنی باشید تا با استفاده ازدستگاه لوله بازکنی اقدام به لوله باز کنی و فنر لوله رفعگرفتگی لوله نمایند. در ادامه به روش های لوله باز کنی و رفع گرفتکی لوله و عواملموثر بر قیمت لوله بازکنی می پردازیم.

خدمات لوله بازکنی شامل چه مواردی است؟

خدمات لوله بازکنی موارد زیادی را شامل می شود. موارد زیادیهمگی نشان دهنده ی این موضوع است که باید متخصصین در این زمینه تماس بگیرید.مواردی مانند باز کردن چاه توالت، رفع گرفتگی توالت فرنگی، رفعگرفتکی لوله فاضلاب دستشویی، باز کردن سینک ظرفشویی، تخلیه فاضلاب و ... همهاز خدمات رفع گرفتگی لوله است. این خدمات با استفاده از دستگاه لولهبازکنی و اتحادیه لوله بازکنی انجام می شود.

برای رفع بوی بد چاه چکار کنیم؟

شاید خیلی از راهها را برای رفع بوی بد چاه امتحان کرده باشید و جوابنگرفته اید.اما باید بدانید که بوی بد چاه فاضلاب حتما به علت اشکال در مسیر لولهها است. یعنی در قسمتی از مسیر گرفتگی لوله اتفاق افتاده است. کهپسماندها در آنجا گیر کرده اند و گازهای متصاعد شده از آنها آزار دهند می شوند.برای رفع بوی بد چاه و گرفتگی لوله هم می توانید روش های خانگی را امتحانکنید و هم می توانید با تماس با لوله بازکنی و فنر زدن مشکلرا رفع کنید.

راهکارهای خانگی باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه وسرویس بهداشتی

  • اولینراهکار خانگی جهت لوله بازکنی فوری، ریختن آب داغ در راه آب است. مقدارزیادی آب را جوش بیارید و در چند نوبت در راه آب بریزید. اگر این کار جواب دادخوشحال باشید، که کار به جاهای باریک نکشید. هر چند مدت اگر حتی مشکل گرفتگیلوله ندارید، شما اینکار را برای پیشگیری از فنر زدن لولهانجام دهید.
  • راه حلبعدی قبل از زنگ زدن به لوله بازکنی این است که مانند یک لوله بازکن حرفه ای،وسیله ای شبیه فنر درست کنید. می توانید از یک سیخ یا یک تیکه میله نازکبرای رفع گرفتگی لوله استفاده کنید. یک طرفش را به شکل قلاب کنیمو به صید موهایی که در چاه حمام گیر افتاده و یا تکه های غذا و روغنی که در لولهآشپزخانه گیر کرده بپردازید.
  • بهترینراه برای لوله بازکنی ارزان و فوری آشپزخانه ، کمک گیری از سرکه و جوششیرین است. ترکیب این دو مانند یک اسید قوی تمام چربی ها را با خودش می شورد وازبین می برد و موجب باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه می شود.
  • لوله بازکنی فوری توالت با روان کننده دست ساز و خانگی. به این ترتیب که مقداری مایع ظرف شوییرا با آب بگذارید داغ داغ شود و یک باره در چاه توالت بریزید. امکان اینکه چاه بازشود و رفع گرفتگی انجام شود، بسیار بالاست.
  • لولهبازکنی به وسیله جوهر نمک. ترکیب جوهر نمک با آب قدرت انحلال بالایی دارد. به طوریکه در صورت برخورد با پوست موجب سوختگی می شود. پس خیلی مراقب باشید. در یک دبه4/3 آن را با آب سرد پر کنید و 2 لیوان به آن جوهر نمک اضافه کنید. درونچاه فاضلاب بریزید و یک شبانه روز به حال خودش رها کنید و روی چاه توالترا با یک تکه پارچه محکم ببندید.
  • مورد آخراینه که تمام راهها را امتحان کردید و دیدید کار از بیخ ایراد دارد و باید یک فکراساسی کنید. اگه کار را به کاربلد بسپارید، در اول راه خیال خودتون را راحت کردهاید. از یک شرکت خدماتی معتبر درخواست لوله بازکنی شبانه روزی کنید.

از چه روش هایی برای لوله بازکنی و رفع گرفتگیلوله استفاده می شود؟

با توجه به نوع گرفتگی و محل مورد نظر روش لوله بازکنی انتخاب می شود.در ادامه روش های لوله باز کنی می پردازیم.

لوله بازکنی با فنر

برای باز کردن گرفتگی های سخت از این روش استفاده می شود. دستگاه لولهباز کنی با فنر از موتور و فنر تشکیل شده است که موتور آن به شکل دریل است که فنرروی آن وصل می شود. برای باز کردن لوله های با ابعاد مختلف از فنرهای مختلفیاستفاده می شود. این فنرها باید کاملا منعطف باشند

لوله بازکنی با استفاده از روش تراکم هوا

اگر خاک در لوله انباشته شده باشد. با استفاده از فشار هوا در داخلدستگاه لوله بازکنی به داخل لوله فرستاده می شود. به این ترتیب گرفتگی با فشار هوابه حرکت در می آید و لوله باز می شود.

لوله بازکنی با تلمبه دستی

این روش برای از بین بردن گرفتگی های کم در لوله فاضلاب استفاده میشود. این دستگاه در اکثر خانه ها وجود دارد و دارای یک قطعه پلاستیکی نیم داره ایو یک دسته است که موجب باز شدن گرفتگی های سطحی می شود.

دستگاه فنر زنی چیست؟ و چگونه کار می کند؟

دستگاه فنر زنی از یک فنر محکم و بلند تشکیل شده است. که به انتهای آنسری فولادی محکمی نصب شده است. لرزش و ارتعاشاتی که به این فنر وارد می شود، باعثمی شود که عواملی که موجب گرقتگی لوله شده اند، به آن برخورد کنند و از لولهجدا شوند و راه لوله باز شود.

در استفاده از دستگاه فنر زنی تجربه و مهارت لوله بازکن نقشبسیار مهمی دارد. در واقع تنها به این شکل نیست که فنر را در داخل لوله فرو کنیم ودستگاه را روشن کنیم به امید اینکه لوله بازکنی به بهترین نحو ممکن، انجام شود. اینکه فنر به چه طریقی ودر کدام جهت وارد لوله شود و چه سر فنری، برای گرفتگی استفاده بشود و اینکهارتعاشات وارده به فنر در کدام جهات باشد، از مهارت ها و تجربیات لوله بازکنبه شمار می رود.

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری

گرفتگی لوله از مواردی است که اگر اتقاق بیوفتد نمی توان به زماندیگری موکول کرد. به همین دلیل جزو خدمات شبانه روزی و فوری محسوب می شود. اماگاهی دسترسی به این ارائه دهندگان این خدمات کار آسانی نیست. در این مواقع شرکتهای خدماتی افرادی مجرب و مطمئن را برای لوله بازکنی فوری و شبانه روزی بهمحل اعزام می کنند.

لوله بازکنی سیار آیا قابل اطمینان است؟

لوله باز کنی فوری تنها به کمک افرادی ارائه می شود که بهصورت سیار هستند. لوله بازکنی سیار با سرعت بیشتری و با تجهیزات به محلمورد نظر رسیده و تمام اقدامات لازم را انجام می دهند. ممکن است در و دیوار شهرهمه پر شده باشد از آگهی های زیادی با عناومین لوله بازکنی ارزان، لولهبازکنی فوری، لوله بازکنی سیار و شبانه روزی و غیره اما آیا همه آنهاقابل اطمینان هستند.

کلاه برداری لوله بازکنی امروزهمتاسفانه بسیار شنیده می شود. این افراد از حالت استیصال افراد سوء استفاده میکنند و ممکن است افرادی غیر قابل اعتماد باشند که با ورود به محل زندگی شما، موجباتفاقات ناگواری شوند. از این رو با کمک هوم سرویز شما می توانید افرادی با سابقهکاری مشخص و تایید شده را خبر کنید و نگران هیچ چیزی نباشید.

لوله بازکنی ارزان شعار خیلی از افراد است

این شعار برای خیلی از ما اشنایی دارد اما حرف تا عمل راه درازی است.لوله بازکنی ارزان زمانی ارزشمند است که همراه با خدمات با کیفیت باشد. اگر برایرفع گرفتگی فاضلاب، باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و غیره به دنبال لوله بازکن حرفهای هستید، تسلیم شعارهای بی پایه و اساس خیلی از افراد ناوارد نشوید و در هومسرویز ثبت درخواست نمایید.

قیمت لوله بازکنی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه لوله بازکنی به موارد متعددی بستگی دارد. خیلی ازافراد تنها قیمت لوله بازکنی را ملاک انتخاب خود قرار می دهند. لوله بازکنابتدا باید بر اساس نوع گرفتگی بهترین روش را انتخاب کند. گاهی با فنر زدنباید چندین بار این کار را تکرار نمود. در نتیجه چند بار باید هزینه بازکردنلوله را پرداخت نمود. به طور کل مواری مانند نیاز به کنده کاری، نوع فنر مورداستفاده، اندازه فاضله لوله فاضلاب، تعداد واحدهای ساختمان بر نرخ لوله بازکنیتاثیر دارند. تعداد دفعات فنر زنی، سختی و میزان گرفتگی لوله و زمان کار مورد نیازبر نرخ لوله بازکنی تاثیر دارند.

لوله بازکنی فوری را چگونه خبر کنیم؟

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری قطعا دو خصوصیت مهم و اساسی است کهارائه دهندگان این خدمات باید دارا باشند. زیرا در صورت بروز مشکل، این ایراداتباید سریعا رفع شوند. از این رو لوله بازکنی فوری تنها به واسطه شرکت هایخدماتی که خدمات شبانه روزی و با کیفیت ارائه می دهند میسر می شود.

لوله بازکن ماهر را با کمک هوم سرویز خبر کنید

شرکت هوم سرویز با ارائه خدمات لوله باز کنی شبانه روزی آمادهخدمت رسانی به کاربران خود است. در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز به خدماتلوله بازکنی و فنر زدن فوری بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی نیاز داشتید، تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. متخصصین لوله بازکن جهت مشاوره و اعلامهزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله و همچنین ارایه خدمات لوله بازکنی فوری توالت و آشپزخانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوله بازکنی ارائه می دهد که شامل تخلیه چاه فاضلاب, شستشو و لایروبی چاه فاضلاب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی فوری توالت و آشپزخانه

باز کردن چاه توالت ایرانی و گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب دستشویی

بازکردن گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی ورودی تخلیه حمام و وان

رفع بوی بد چاه فاضلاب و....

نظرات کاربران

profile picture
الهام حجازی
4 ماه پیش |علی طالبی

بسیار عالی بود هم کارشون و هم قیمتی که دریافت کردن شرکت شما برای من همیشه بهترین نیروهارو میفرستن خیلی راضی هستم که با شرکتتون کار میکنم

profile picture
فرزام ناظری
6 ماه پیش |علی طالبی

بسیار تو قیمت گذاری منصف بودن و الکی مبلغ بالا نمیگفتن و کارشونم خوب بود

profile picture
فاطمه نوری
7 ماه پیش |علی طالبی

بسیار انسان با ادب فهیم ومتینی بودن بسیار قیمت عالی شد برای کار ما و از معدود انسان هایی بودن توی این شغل که اصلا بهونه تراشی برای بالا گرفتن مبلغ نکردن و بسیار کار بلد و با تجربه بودن

profile picture
مرتضی فلاح
10 ماه پیش |علی طالبی

کارشون خیلی خوب بود با مبلغ عالی کار انجام شد

شرایط باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی

جهت لوله بازکنی از دستگاه ها و محلول های مختلفی برای رفع گرفتگی استفاده می شود. این دستگاه ها شامل فنر برقی، دستگاه تراکم هوا یا دیلم توالت می باشد. از این رو قبل از آنکه اقدام به بازکردن گرفتگی شود باید علت گرفتگی مشخص گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 270,000 الی 950,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 4,400,000 تومان
شیرآلات و سیفون
شیرآلات و سیفون
قیمت از 160,000 الی 600,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 230,000 الی 330,000 تومان

خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در این شهرها ارائه می شود:

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله تهران
لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله کرج
لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله شیراز
لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله مشهد