banner

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

از 1490 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لوله بازکنی سیار با دستگاه لوله بازکن

قیمت لوله بازکنی و فنر زدن(از یک تا 15 متر)

170,000 الی 235,000 تومان

قیمت لوله بازکنی و فنر زدن(طول بیش از 15 متر)

230,000 الی 360,000 تومان

قیمت فنر زدن بیش از یک بار

130,000 تومان

قیمت تخلیه چاه با تانکر

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تخلیه و لایروبی چاه

700,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت خارج کردن وسایل از چاه

160,000 الی 250,000 تومان

قیمت رفع بوی بد چاه

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی

جهت لوله بازکنی از دستگاه ها و محلول های مختلفی برای رفع گرفتگی استفاده می شود. این دستگاه ها شامل فنر برقی، دستگاه تراکم هوا یا دیلم توالت می باشد. از این رو قبل از آنکه اقدام به بازکردن گرفتگی شود باید علت گرفتگی مشخص گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

تنها کافیست برای چند ساعت لوله های خونه کارشان را درست انجام ندهند. باید ببینیم که چه فاجعه ای در شرف اتفاق افتادن هست. یک سینک پر ظرف که حتی یه چکه آب هم از آن پایین نمی رود، برای افراد منزل از هر اتفاقی بدتر خواهد بود دیگر از گرفتگی چاه توالت توضیحی نمی دهیم که توصیف و تصورش هم  ناراحت کنندست. اینجاست که باید سریعا به فکر لوله بازکنی باشیم. در صورتی که کار با استفاده از مواد و مایع  لوله بازکنی رفع شود که خوش شانس بوده اید. اما در اکثر مواقع باید به دنبال شماره لوله بازکنی باشید تا با استفاده از دستگاه لوله بازکنی اقدام به لوله باز کنی و فنر لوله رفع گرفتگی لوله نمایند. در ادامه به روش های لوله باز کنی و رفع گرفتکی لوله و عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی می پردازیم.

خدمات لوله بازکنی شامل چه مواردی است؟

خدمات لوله بازکنی موارد زیادی را شامل می شود. موارد زیادی همگی نشان دهنده ی این موضوع است که باید متخصصین در این زمینه تماس بگیرید. مواردی مانند باز کردن چاه توالت، رفع گرفتگی توالت فرنگی، رفع گرفتکی لوله فاضلاب دستشویی، باز کردن سینک ظرفشویی، تخلیه فاضلاب و ... همه از خدمات رفع گرفتگی لوله است. این خدمات با استفاده از دستگاه لوله بازکنی و اتحادیه لوله بازکنی انجام می شود.

برای رفع بوی بد چاه چکار کنیم؟

شاید خیلی از راهها را برای رفع بوی بد چاه امتحان کرده باشید و جواب نگرفته اید.اما باید بدانید که بوی بد چاه فاضلاب حتما به علت اشکال در مسیر لوله ها است. یعنی در قسمتی از مسیر گرفتگی لوله اتفاق افتاده است. که پسماندها در آنجا گیر کرده اند و گازهای متصاعد شده از آنها آزار دهند می شوند. برای رفع بوی بد چاه و گرفتگی لوله هم می توانید روش های خانگی را امتحان کنید و هم می توانید با تماس با لوله بازکنی و فنر زدن مشکل را رفع کنید.

راهکارهای خانگی باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی

  • اولین راهکار خانگی جهت لوله بازکنی فوری، ریختن آب داغ در راه آب است. مقدار زیادی آب را جوش بیارید و در چند نوبت در راه آب بریزید. اگر این کار جواب داد خوشحال باشید، که کار به جاهای باریک نکشید. هر چند مدت اگر حتی مشکل گرفتگی لوله ندارید، شما اینکار را برای پیشگیری از فنر زدن لوله انجام دهید.
  • راه حل بعدی قبل از زنگ زدن به لوله بازکنی این است که مانند یک لوله بازکن حرفه ای، وسیله ای شبیه فنر درست کنید. می توانید از یک سیخ یا یک تیکه میله نازک برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنید. یک طرفش را به شکل قلاب کنیم و به صید موهایی که در چاه حمام گیر افتاده و یا تکه های غذا و روغنی که در لوله آشپزخانه گیر کرده بپردازید.
  • بهترین راه برای لوله بازکنی ارزان و فوری آشپزخانه ، کمک گیری از سرکه و جوش شیرین است. ترکیب این دو مانند یک اسید قوی تمام چربی ها را با خودش می شورد و ازبین می برد و موجب باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه می شود.
  • لوله باز کنی فوری توالت با روان کننده دست ساز و خانگی. به این ترتیب که مقداری مایع ظرف شویی را با آب بگذارید داغ داغ شود و یک باره در چاه توالت بریزید. امکان اینکه چاه باز شود و رفع گرفتگی انجام شود، بسیار بالاست.
  • لوله بازکنی به وسیله جوهر نمک. ترکیب جوهر نمک با آب قدرت انحلال بالایی دارد. به طوری که در صورت برخورد با پوست موجب سوختگی می شود. پس خیلی مراقب باشید. در یک دبه 4/3 آن را با آب سرد پر کنید و 2 لیوان به آن جوهر نمک اضافه کنید. درون چاه فاضلاب بریزید و یک شبانه روز به حال خودش رها کنید و روی چاه توالت را با یک تکه پارچه محکم ببندید.
  • مورد آخر اینه که تمام راهها را امتحان کردید و دیدید کار از بیخ ایراد دارد و باید یک فکر اساسی کنید. اگه کار را به کاربلد بسپارید، در اول راه خیال خودتون را راحت کرده اید. از یک شرکت خدماتی معتبر درخواست لوله بازکنی شبانه روزی کنید.

از چه روش هایی برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله استفاده می شود؟

با توجه به نوع گرفتگی و محل مورد نظر روش لوله بازکنی انتخاب می شود. در ادامه روش های لوله باز کنی می پردازیم.

لوله بازکنی با فنر

برای باز کردن گرفتگی های سخت از این روش استفاده می شود. دستگاه لوله باز کنی با فنر از موتور و فنر تشکیل شده است که موتور آن به شکل دریل است که فنر روی آن وصل می شود. برای باز کردن لوله های با ابعاد مختلف از فنرهای مختلفی استفاده می شود. این فنرها باید کاملا منعطف باشند

لوله بازکنی با استفاده از روش تراکم هوا

اگر خاک در لوله انباشته شده باشد. با استفاده از فشار هوا در داخل دستگاه لوله بازکنی به داخل لوله فرستاده می شود. به این ترتیب گرفتگی با فشار هوا به حرکت در می آید و لوله باز می شود.

لوله بازکنی با تلمبه دستی

این روش برای از بین بردن گرفتگی های کم در لوله فاضلاب استفاده می شود. این دستگاه در اکثر خانه ها وجود دارد و دارای یک قطعه پلاستیکی نیم داره ای و یک دسته است که موجب باز شدن گرفتگی های سطحی می شود.

دستگاه فنر زنی چیست؟ و چگونه کار می کند؟

دستگاه فنر زنی از یک فنر محکم و بلند تشکیل شده است. که به انتهای آن سری فولادی محکمی نصب شده است. لرزش و ارتعاشاتی که به این فنر وارد می شود، باعث می شود که عواملی که موجب گرقتگی لوله شده اند،  به آن برخورد کنند و از لوله جدا شوند و راه لوله باز شود.

در استفاده از دستگاه فنر زنی تجربه و مهارت لوله بازکن نقش بسیار مهمی دارد. در واقع تنها به این شکل نیست که فنر را در داخل لوله فرو کنیم و دستگاه را روشن کنیم به امید اینکه لوله بازکنی به بهترین نحو ممکن، انجام شود. اینکه فنر به چه طریقی و در کدام جهت وارد لوله شود و چه سر فنری، برای گرفتگی استفاده بشود و اینکه ارتعاشات وارده به فنر در کدام جهات باشد، از مهارت ها و تجربیات لوله بازکن به شمار می رود.

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری

گرفتگی لوله از مواردی است که اگر اتقاق بیوفتد نمی توان به زمان دیگری موکول کرد. به همین دلیل جزو خدمات شبانه روزی و فوری محسوب می شود. اما گاهی دسترسی به این ارائه دهندگان این خدمات کار آسانی نیست. در این مواقع شرکت های خدماتی افرادی مجرب و مطمئن را برای لوله بازکنی فوری و شبانه روزی به محل اعزام می کنند.

لوله بازکنی سیار آیا قابل اطمینان است؟

لوله باز کنی فوری تنها به کمک افرادی ارائه می شود که به صورت سیار هستند. لوله بازکنی سیار با سرعت بیشتری و با تجهیزات به محل مورد نظر رسیده و تمام اقدامات لازم را انجام می دهند. ممکن است در و دیوار شهر همه پر شده باشد از آگهی های زیادی با عناومین لوله بازکنی ارزان، لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی سیار و شبانه روزی و غیره اما آیا همه آنها قابل اطمینان هستند.

کلاه برداری لوله بازکنی امروزه متاسفانه بسیار شنیده می شود. این افراد از حالت استیصال افراد سوء استفاده می کنند و ممکن است افرادی غیر قابل اعتماد باشند که با ورود به محل زندگی شما، موجب اتفاقات ناگواری شوند. از این رو با کمک هوم سرویز شما می توانید افرادی با سابقه کاری مشخص و تایید شده را خبر کنید و نگران هیچ چیزی نباشید.

لوله بازکنی ارزان شعار خیلی از افراد است

این شعار برای خیلی از ما اشنایی دارد اما حرف تا عمل راه درازی است. لوله بازکنی ارزان زمانی ارزشمند است که همراه با خدمات با کیفیت باشد. اگر برای رفع گرفتگی فاضلاب، باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و غیره به دنبال لوله بازکن حرفه ای هستید، تسلیم شعارهای بی پایه و اساس خیلی از افراد ناوارد نشوید و در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

قیمت لوله بازکنی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه لوله بازکنی به موارد متعددی بستگی دارد. خیلی از افراد تنها قیمت لوله بازکنی را ملاک انتخاب خود قرار می دهند. لوله بازکن ابتدا باید بر اساس نوع گرفتگی بهترین روش را انتخاب کند. گاهی با فنر زدن باید چندین بار این کار را تکرار نمود. در نتیجه چند بار باید هزینه بازکردن لوله را پرداخت نمود. به طور کل مواری مانند نیاز به کنده کاری، نوع فنر مورد استفاده، اندازه فاضله لوله فاضلاب، تعداد واحدهای ساختمان بر نرخ لوله بازکنی تاثیر دارند. تعداد دفعات فنر زنی، سختی و میزان گرفتگی لوله و زمان کار مورد نیاز بر نرخ لوله بازکنی تاثیر دارند.

لوله بازکنی فوری را چگونه خبر کنیم؟

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری قطعا دو خصوصیت مهم و اساسی است که ارائه دهندگان این خدمات باید دارا باشند. زیرا در صورت بروز مشکل، این ایرادات باید سریعا رفع شوند. از این رو لوله بازکنی فوری تنها به واسطه شرکت های خدماتی که خدمات شبانه روزی و با کیفیت ارائه می دهند میسر می شود.

لوله بازکن ماهر را با کمک هوم سرویز خبر کنید

شرکت هوم سرویز با ارائه خدمات لوله باز کنی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به کاربران خود است. در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز به خدمات لوله بازکنی و فنر زدن فوری بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی نیاز داشتید، تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید.  متخصصین لوله بازکن جهت مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

لوله بازکنی فوری توالت و آشپزخانه
باز کردن چاه توالت ایرانی و گرفتگی توالت فرنگی
رفع گرفتگی لوله فاضلاب دستشویی
بازکردن گرفتگی سینک ظرفشویی
رفع گرفتگی ورودی تخلیه حمام و وان
رفع بوی بد چاه فاضلاب و....

همیاران سرویس لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

 نظرات کاربران

profile picture
الهام حجازی
2 هفته پیش |علی طالبی

بسیار عالی بود هم کارشون و هم قیمتی که دریافت کردن شرکت شما برای من همیشه بهترین نیروهارو میفرستن خیلی راضی هستم که با شرکتتون کار میکنم

profile picture
فاطمه نوری
4 ماه پیش |علی طالبی

بسیار انسان با ادب فهیم ومتینی بودن بسیار قیمت عالی شد برای کار ما و از معدود انسان هایی بودن توی این شغل که اصلا بهونه تراشی برای بالا گرفتن مبلغ نکردن و بسیار کار بلد و با تجربه بودن

profile picture
فرزام ناظری
3 ماه پیش |علی طالبی

بسیار تو قیمت گذاری منصف بودن و الکی مبلغ بالا نمیگفتن و کارشونم خوب بود

profile picture
مرتضی فلاح
7 ماه پیش |علی طالبی

کارشون خیلی خوب بود با مبلغ عالی کار انجام شد

خدمات مرتبط

لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 350,000 الی 1,750,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 500,000 الی 14,000,000 تومان
شیرآلات و سیفون
شیرآلات و سیفون
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 200,000 الی 305,000 تومان