لوله بازکنی

لوله بازکنی

از 1896 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لوله بازکنی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی و فنر زدن(از یک تا 15 متر)

270,000 الی 400,000 تومان

قیمت لوله بازکنی و فنر زدن(طول بیش از 15 متر)

330,000 الی 500,000 تومان

قیمت فنر زدن بیش از یک بار

160,000 تومان

قیمت خارج کردن وسایل از چاه

250,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت650,000 تومان

آنچه درباره لوله بازکنی خواهید خواند

 • خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله
 • لوله بازکنی فوری شامل چه مواردی است؟
 • برای چاه بازکنی و رفع بوی بد چاه چکار کنیم؟
 • راهکارهای خانگی باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه و لوله بازکنی فوری
 • از چه روش هایی برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله استفاده می شود؟
 • لوله بازکنی ارزان با دستگاه فنر زنی چیست؟
 • لوله بازکنی شبانه روزی و فوری
 • لوله بازکنی سیار آیا قابل اطمینان است؟
 • لوله بازکنی ارزان شعار خیلی از افراد است
 • قیمت لوله بازکنی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • لوله بازکنی فوری را چگونه خبر کنیم؟
 • لوله بازکن ماهر را با کمک هوم سرویز خبر کنید

خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

تنها کافیست برای چندساعت لوله های خونه کارشان را درست انجام ندهند. باید ببینیم که چه فاجعه ایدر شرف اتفاق افتادن هست. یک سینک پر ظرف که حتی یه چکه آب هم از آن پایین نمیرود، برای افراد منزل از هر اتفاقی بدتر خواهد بود دیگر از گرفتگی چاه توالت و چاهبازکنی توضیحی نمی دهیم که توصیف و تصورش هم ناراحت کنندست. اینجاست کهباید سریعا به فکر لوله بازکنیفوری باشیم. در صورتی که کار با استفاده ازمواد و مایع لوله بازکنی رفع شود که خوش شانس بوده اید. اما در اکثرمواقع باید به دنبال شماره لوله بازکنی باشید تا با استفاده از دستگاهلوله بازکنی اقدام به لوله باز کنی و فنر لوله رفع گرفتگی لوله نمایند. درادامه به روش های لوله بازکنی و رفع گرفتکی لوله و عوامل موثر بر قیمت لولهبازکنی می پردازیم.

لوله بازکنی فوری شامل چه مواردی است؟

خدمات لوله بازکنیسیار و فوری موارد زیادی را شامل می شود. موارد زیادی همگی نشان دهنده ی این موضوعاست که باید متخصصین در این زمینه تماس بگیرید. مواردی مانند باز کردن چاه توالت، رفعگرفتگی توالت فرنگی، رفع گرفتکی لوله فاضلاب دستشویی، باز کردن سینک ظرفشویی،تخلیه فاضلاب و ... همه از خدمات رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی است. این خدمات بااستفاده از دستگاه لوله بازکنی و اتحادیه لوله بازکنی انجام می شود.

برای چاه بازکنی و رفع بوی بد چاه چکار کنیم؟

شاید خیلی از راههارا برای رفع بوی بد چاه امتحان کرده باشید و جواب نگرفته اید.اما باید بدانید کهبوی بد چاه فاضلاب حتما به علت اشکال در مسیر لوله ها است. یعنی در قسمتی ازمسیر گرفتگی لوله اتفاق افتاده است. که پسماندها در آنجا گیر کرده اند وگازهای متصاعد شده از آنها آزار دهند می شوند. برای رفع بوی بد چاه و گرفتگی لولههم می توانید روش های خانگی را امتحان کنید و هم می توانید با تماس با لولهبازکنی سیار و شیانه روزی و فنر زدن مشکل را رفع کنید.

راهکارهای خانگی باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه و لوله بازکنی فوری

اولین راهکار خانگیجهت لوله بازکنی فوری و چاه بازکنی، ریختن آب داغ در راه آب است. مقدار زیادی آب را جوش بیاریدو در چند نوبت در راه آب بریزید. اگر این کار جواب داد خوشحال باشید، که کار بهجاهای باریک نکشید. هر چند مدت اگر حتی مشکل گرفتگی لوله ندارید، شمااینکار را برای پیشگیری از فنر زدن لوله انجام دهید.

راه حل بعدی قبل اززنگ زدن به لوله بازکنی فوری این است که مانند یک لوله بازکن حرفه ای، وسیله ایشبیه فنر درست کنید. می توانید از یک سیخ یا یک تیکه میله نازک برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنید. یکطرفش را به شکل قلاب کنیم و به صید موهایی که در چاه حمام گیر افتاده و یا تکه هایغذا و روغنی که در لوله آشپزخانه گیر کرده بپردازید.

بهترین راه برای لولهبازکنی ارزان و فوری آشپزخانه ، کمک گیری از سرکه و جوش شیرین است. ترکیب ایندو مانند یک اسید قوی تمام چربی ها را با خودش می شورد و ازبین می برد و موجب بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه می شود.

لوله بازکنی فوری توالت با روان کننده دست ساز و خانگی. بهاین ترتیب که مقداری مایع ظرف شویی را با آب بگذارید داغ داغ شود و یک باره در چاهتوالت بریزید. امکان اینکه چاه باز شود و رفع گرفتگی انجام شود، بسیاربالاست.

لوله بازکنی به وسیلهجوهر نمک. ترکیب جوهر نمک با آب قدرت انحلال بالایی دارد. به طوری که در صورتبرخورد با پوست موجب سوختگی می شود. پس خیلی مراقب باشید. در یک دبه 4/3 آن را با آب سرد پر کنید و 2 لیوان به آنجوهر نمک اضافه کنید. درون چاه فاضلاب بریزید و یک شبانه روز به حالخودش رها کنید و روی چاه توالت را با یک تکه پارچه محکم ببندید.

مورد آخر اینه کهتمام راهها را امتحان کردید و دیدید کار از بیخ ایراد دارد و باید یک فکر اساسیکنید. اگه کار را به کاربلد بسپارید، در اول راه خیال خودتون را راحت کرده اید. ازیک شرکت خدماتی معتبر درخواست لوله بازکنی شبانه روزی کنید.

از چه روش هایی برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله استفاده می شود؟

با توجه به نوعگرفتگی و محل مورد نظر روش لوله بازکنی انتخاب می شود. در ادامه روش های لوله بازکنی می پردازیم.

لوله بازکنی بافنر

برای باز کردن گرفتگیهای سخت از این روش استفاده می شود. دستگاه لوله باز کنی با فنر از موتور و فنرتشکیل شده است که موتور آن به شکل دریل است که فنر روی آن وصل می شود. برای بازکردن لوله های با ابعاد مختلف از فنرهای مختلفی استفاده می شود. این فنرها بایدکاملا منعطف باشند

لوله بازکنی بااستفاده از روش تراکم هوا

اگر خاک در لولهانباشته شده باشد. با استفاده از فشار هوا در داخل دستگاه لوله بازکنی به داخللوله فرستاده می شود. به این ترتیب گرفتگی با فشار هوا به حرکت در می آید و لولهباز می شود.

لوله بازکنی باتلمبه دستی

این روش برای از بینبردن گرفتگی های کم در لوله فاضلاب استفاده می شود. این دستگاه در اکثر خانه هاوجود دارد و دارای یک قطعه پلاستیکی نیم داره ای و یک دسته است که موجب باز شدنگرفتگی های سطحی می شود.

لوله بازکنی ارزان با دستگاه فنر زنی چیست؟

دستگاه فنر زنی از یکفنر محکم و بلند تشکیل شده است. که به انتهای آن سری فولادی محکمی نصب شده است.لرزش و ارتعاشاتی که به این فنر وارد می شود، باعث می شود که عواملی که موجبگرقتگی لوله شده اند، به آن برخورد کنند و از لوله جدا شوند و راه لوله بازشود.

در استفاده از دستگاهفنر زنی تجربه و مهارت لوله بازکن نقش بسیار مهمی دارد. در واقع تنها بهاین شکل نیست که فنر را در داخل لوله فرو کنیم و دستگاه را روشن کنیم به امیداینکه لوله بازکنی به بهترین نحو ممکن، انجام شود. اینکه فنر به چه طریقی ودر کدام جهت وارد لوله شود و چه سر فنری، برای گرفتگی استفاده بشود و اینکهارتعاشات وارده به فنر در کدام جهات باشد، از مهارت ها و تجربیات لوله بازکن بهشمار می رود.

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری

گرفتگی لوله ازمواردی است که اگر اتقاق بیوفتد نمی توان به زمان دیگری موکول کرد. به همین دلیلجزو خدمات شبانه روزی و فوری محسوب می شود. اما گاهی دسترسی به این ارائه دهندگاناین خدمات کار آسانی نیست. در این مواقع شرکت های خدماتی افرادی مجرب و مطمئن رابرای لوله بازکنی فوری و شبانه روزی به محل اعزام می کنند.

لوله بازکنی سیار آیا قابل اطمینان است؟

لوله بازکنی فوری تنها به کمک افرادی ارائه می شود که بهصورت سیار هستند. لوله بازکنی سیار با سرعت بیشتری و با تجهیزات به محلمورد نظر رسیده و تمام اقدامات لازم را انجام می دهند. ممکن است در و دیوار شهرهمه پر شده باشد از آگهی های زیادی با عناومین لوله بازکنی ارزان، لولهبازکنی فوری، لوله بازکنی سیار و شبانه روزی و غیره اما آیا همه آنها قابلاطمینان هستند.

کلاه برداری لولهبازکنی امروزه متاسفانه بسیار شنیده می شود. این افراد از حالت استیصال افراد سوءاستفاده می کنند و ممکن است افرادی غیر قابل اعتماد باشند که با ورود به محل زندگیشما، موجب اتفاقات ناگواری شوند. از این رو با کمک هوم سرویز شما می توانید افرادیبا سابقه کاری مشخص و تایید شده را خبر کنید و نگران هیچ چیزی از جمله قیمتلوله بازکنی نباشید.

لوله بازکنی ارزان شعار خیلی از افراد است

این شعار برای خیلیاز ما اشنایی دارد اما حرف تا عمل راه درازی است. لوله بازکنی ارزان زمانیارزشمند است که همراه با خدمات با کیفیت باشد. اگر برای رفع گرفتگی فاضلاب، بازکردن گرفتگی توالت فرنگی و غیره به دنبال لوله بازکن حرفه ای هستید، تسلیم شعارهایبی پایه و اساس خیلی از افراد ناوارد نشوید و در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

قیمت لوله بازکنی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه لوله بازکنی به موارد متعددی بستگی دارد. خیلی ازافراد تنها قیمت لوله بازکنی را ملاک انتخاب خود قرار می دهند. لوله بازکن ابتداباید بر اساس نوع گرفتگی بهترین روش را انتخاب کند و سپس بر اساس نرخ اتحادیه لوهبازکنی نرخ اعلام می شود. گاهی با فنر زدن باید چندین بار این کار را تکرار نمود.در نتیجه چند بار باید هزینه بازکردن لوله فاضلاب را پرداخت نمود. به طور کل مواریمانند نیاز به کنده کاری، نوع فنر مورد استفاده، اندازه فاضله لوله فاضلاب، تعدادواحدهای ساختمان بر نرخ لوله بازکنی تاثیر دارند. تعداد دفعات فنر زنی، سختی ومیزان گرفتگی لوله و زمان کار مورد نیاز بر نرخ لوله بازکنی تاثیر دارند.

لوله بازکنی فوری را چگونه خبر کنیم؟

لوله بازکنی شبانهروزی و فوریقطعا دو خصوصیت مهم و اساسی است که ارائه دهندگان این خدمات باید دارا باشند. زیرادر صورت بروز مشکل، این ایرادات باید سریعا رفع شوند. از این رو لوله بازکنی فوریتنها به واسطه شرکت های خدماتی که خدمات شبانه روزی و با کیفیت ارائه می دهند میسرمی شود.

لوله بازکن ماهر را با کمک هوم سرویز خبر کنید

شرکت هوم سرویز باارائه خدمات لوله باز کنی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به کاربران خود است.در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز به خدمات لوله بازکنی فوری، چاه بازکنی و فنر زدن فوریبر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی نیاز داشتید، تنها کافیست به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. برترین لوله بازکن جهت مشاوره واعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لوله بازکنی و همچنین ارایه خدمات لوله بازکنی فوری توالت و آشپزخانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوله بازکنی ارائه می دهد که شامل تخلیه چاه فاضلاب, لایروبی چاه فاضلاب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس لوله بازکنی

لوله بازکنی فوری توالت و آشپزخانه

چاه بازکنی توالت ایرانی و رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب دستشویی

باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی ورودی تخلیه حمام و وان

چاه بازکنی و رفع بوی بد چاه فاضلاب

نظرات کاربران

profile picture
احسان محبی

اقای محمدی انسان منصف و کاردرستی بودند قدردانی میکنم از ایشون ممنون

profile picture
نقی چرمی مصیری

خیلی ادم خوبی بودند و کارشون خوب بود و شب عید زود تشریف اوردند دستشون درد نکنه شمارو به اشنایانم معرفی کردم ممنون

profile picture
سمیه نجفیان

خیلی خوب و با انصاف بودند دستشون درد نکنه

profile picture
متین الماسیان

دستشون درد نکنه تو سرما و بارون چندین بار رفتند و امدند تا مشکل را حل کنند ممنون

شرایط خدمات لوله بازکنی فوری و چاه بازکنی شبانه روزی

جهت لوله بازکنی از دستگاه ها و محلول های مختلفی برای رفع گرفتگی استفاده می شود. این دستگاه ها شامل فنر برقی، دستگاه تراکم هوا یا دیلم توالت می باشد. از این رو قبل از آنکه اقدام به بازکردن گرفتگی شود باید علت گرفتگی مشخص گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 590,000 الی 3,200,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 1,500,000 الی 4,000,000 تومان
شیرآلات و سیفون
شیرآلات و سیفون
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 390,000 الی 540,000 تومان