بنایی

بنایی

از 1347 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بنایی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تخریب دیوار

توافقی

قیمت تخریب آرک به همراه تخلیه نخاله(هر متر)

1,000,000 تومان

قیمت دیوار چینی سفال 5 سانتی تا 20سانت هر متر

100,000 الی 300,000 تومان

قیمت تخریب درب و پنجره(هر عدد)

180,000 الی 300,000 تومان

قیمت قیمت دوغاب کف حمام و سرویس بهداشتی با مواد خارجی (هر سرویس)

950,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت قیمت دوغاب کف حمام و سرویس بهداشتی با سیمان و پودر سنگ (هر سرویسر)

700,000 الی 950,000 تومان

قیمت اصلاح شیب حمام یا سرویس بهداشتی(هر سرویس)

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت3,500,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت6,000,000 تومان

آنچه درباره بنایی خواهید خواند

 • خدمات بنایی ساختمان
 • بنایی ساختمان شامل چه مواردی می شود؟
 • خرده کاری بنایی ساختمان و تعمیرات کلی ساختمان
 • مصالح بنایی ساختمان
 • بنای ساختمان
 • هزینه بنایی ساختمان هوم سرویز چقدر است؟
 • خدمات بنایی منزل را بنا ساختمان هوم سرویز بسپرید

خدمات بنایی ساختمان

خدمات بنایی ساختمان و نیاز به استادکار بنایی از آن دسته خدماتی هستند که همه ی ما حداقل یکبار برای رفع ایرادات خانه به آن ها نیاز پیدا کرده ایم. علی الخصوص اگر در خانه ای قدیمی و چند سال ساخت زندگی می کنید، احتمالا سر و کارتان زیاد به بنای ساختمان افتاده است. خدمات بنایی ساختمان از صفر تا صد ساختمان سازی را شامل می شود. از ابتدایی ترین قسمت های ساخت خانه مانند شناژ و بتن ریزی و سفت کاری ساختمان شامل خدمات بنایی ساختمان می شود و تا نهایی ترین قسمت های نازک کاری ساختمان و خرده کاری بنایی ادامه پیدا می کنند. همه ی این موارد در حیطه شغل بنایی ساختمان قرار می گیرد. در ادامه تمام خدمات بنایی به همراه عوامل موثر بر هزینه بنایی ساختمان را برایتان شرح خواهیم داد.

بنایی ساختمان شامل چه مواردی می شود؟

نازک کاری ساختمان بعد از اجرای سفت کاری ساختمان از مهم ترین کارها در ساخت بنا است. طیف گسترده ای از کارهای ساخت و ساز مربوط به مرحله نازک کاری است. اجرای سقف و کف، کاشی کاری سرویس ها و عایق بندی، گچکاری، سفید کاری و نقاشی دیوارها، نصب تاسیسات و لوله های شوفاژ، برق کاری ساختمان، کفپوش ها ، نصب درب و پنجره و خیلی کارهای مهم دیگر در مرحله نازک کاری ساختمان انجام می شود. در صنعت ساختمان سازی، خدمات بنایی ساختمان و عملیات نازک کاری با مصالح مختلفی انجام می شود. با توجه به اینکه محدوده کاری نازک کاری بسیار زیاد است، مصالح مورد استفاده در آن نیز تنوع زیادی دارد.

از نظر ظاهری، پوشش نهایی و روکش ساختمان را نازک کاری نامند. در واقع هر کاری که روی سفت کاری بنا انجام می شود به نوعی نازک کاری است. پس از ساخت بنا نمی توانید سفت کاری را ببینید زیرا روی آن با بتن، کاشی، رنگ و … پوشیده شده است. بنابراین شکل و ظاهر ساختمان بستگی به نحوه نازک کاری بنایی ساختمان و مهارت استاد کار بنایی دارد. هر گونه بی توجهی و سهل انگاری در این قسمت به خوبی دیده می شود. از آنجایی که عملیات نازک کاری از مراحل نهایی کار است، می بایست دقت کافی در اجرای آن انجام شود. در هنگام ساخت و ساز، بازسازی بنا و تغییر دکوراسیون از تکنیک های نازک کاری بنایی نیز به وفور استفاده می شود.

در کل پروسه تعمیرات ساختمان مانند تعمیرات کف ساختمان و تعویض کاشی های قدیمی با نصب کفپوش های مدرن و همه در حیطه وظایف بنایی ساختمان هستند. سرویس بنایی بسیار گسترده است و یک بنای ماهر می تواند خیلی از کارهای ساختمانی را انجام دهد.

خرده کاری بنایی ساختمان و تعمیرات کلی ساختمان

ایرادات جزئی بنایی باید به سرعت رفع شوند زیرا ادامه دار شدن این قضیه موجب خسارات بیشتر و به طبع هزینه بنایی ساختمان بالاتر می شود و همچنین استحکام سازه هم کم خواهد شد. به طور کلی خدمات بنایی را می توان در ۲ گروه زیر دسته بندی کرد:

خدمات بنایی ساختمان و تعمیرات کلی ساختمان

تعمیرات کلی ساختمان شامل تغییر در ساختار بنا است. نازک کاری ساختمان از خدماتی است که باید توسط بنای ماهر انجام شود تا در آینده مشکلی ایجاد نشود. باید بدانید که بناها فقط در زمینه چیدن آجر فعالیت ندارند، بلکه حیطه کاری خدمات بنایی ساختمان بسیار وسیع است. در بنایی کلی ساختمان خدمات بتن ریزی، تخریب، چیدن دیوار، بلوک چینی و کفسازی و پی ریزی ساختمان انجام می شود.

خدمات بنایی ساختمان و تعمیرات جزئی ساختمان

خرده کاری بنایی ساختمان بیشتر برای تعمیرات جزئی در ساختمان انجام می شود. برای مثال برای ترمیم دیوار، تخریب قسمتی از دیوار و یا رفع ایرادات کف و شیب سازی در کف در گروه خدمات خرده کاری بنایی ساختمان قرار می گیرد. به طور کلی می توان بتونه کاری دیوار و رفع ترک دیگر، تعویض وان یا روشویی قدیمی و …. از کارهایی است که در خرده کاری بنایی ساختمان و تعمیرات جزئی ساختمان انجام می شود.

مصالح بنایی ساختمان

بنایی با آجر: مصالح ساختمانی بنایی گسترده هستند. بنایی دیوار آجری یکی از آنهاست. که بر اساس منطقه مکانی، نوع سازه و کاربری ساختمان متفاوت است. در گذشته پر کاربرد ترین مصالح بنایی، آجر بود که در اکثر خانه های قدیمی دیده می شود.

بنایی با بلوک های سیمانی: بعد ها بنایی بلوکهای سیمانی به جای آجر روی کار آمدند. بنایی بلوک سیمانی به دلیل ابعاد و اندازه بزرگترشان و سرعت بخشی در ساخت و ساز شده است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

بنای ساختمان

یک اشتباه رایج اینست که تصور کنید بنایی کار ساده ای است. بسیاری از افراد سایر کارهای تاسیساتی را تخصص می دانند ولی تصور می کنند کار بنایی، یک کار راحت و غیر تخصصی است. واقعیت اینست که هر کسی می تواند چند آجر را روی هم بگذارد و به اصطلاح یک دیوار را بالا بیاورد ولی اینکه این دیوار چقدر استحکام دارد و یا چقدر تراز است، جای بحث دارد. اصولا کار بنایی از حرفه ای ترین کارهای ساختمانی است که می تواند مقاومت سازه را زیر سوال ببرد. در قسمت نازک کاری هم خدمات بنایی پایه اصلی همه کارهایی است که برای دکوراسیون داخلی انجام می شود. بدون تردید بنایی از تخصصی ترین کارها در صنعت ساختمان سازی است. بنای ساختمان کسی است که در این زمینه آموزش دیده و سالها به صورت تجربی این حرفه را فرا گرفته است.

بنای حرفه ای می بایست با انواع مصالح ساختمانی آشنا باشد و در مورد انتخاب مصالح ساختمان بتواند راهنمایی های لازم را ارائه کند. اگر می خواهید پس از انجام تعمیرات منزل حس خوبی داشته باشید و از از کیفیت نتیجه کار راضی باشید حتما با بنای حرفه ای هوم سرویز کار کنید. همیشه به یاد داشته باشید دستمزد بنای ساختمان حرفه ای همیشه از افراد مبتدی و بی تجربه بیشتر است. در واقع این هزینه بنایی ساختمان به علت کار صحیح و اصولی است که تحویل شما داده می شود، تا نیاز به دوباره کاری نداشته باشید. بنای خوب همیشه از قبل قیمت ها را اعلام می کند. هرگز پس از پایان کار روی قیمت ها توافق نکنید! برای اینکه مناسب ترین هزینه را با بالاترین کیفیت دریافت کنید از شرکت خدماتی هوم سرویز کمک بگیرد تا بهترین و حرفه ای ترین بناهای سطح شهر را به شما معرفی کنیم.

هزینه بنایی ساختمان هوم سرویز چقدر است؟

خدمات بنایی ساختمان طیف وسیعی از کارهای ساختمانی را در بر می گیرد. نوع سرویس درخواستی تعیین کننده قیمت و هزینه بنایی ساختمان است. برای مثال هزینه نازک کاری و سفت کاری در یک ساختمان نوساز یکسان نیست. از طرفی برای کارهای تعمیراتی ابتدا باید از محل بازدید شود و سپس با توجه به نوع سفارش، میزان آسیب به دیوار و نیاز به تعمیرات، وسعت و ابعاد کار، قیمت گذاری انجام می شود.

قیمت بنایی ساختمان شامل دو قسمت است یک بخش از این مبلغ صرف خرید مصالح ساختمانی می شود و بخش دیگر دستمزد بنای ساختمان است. همانطور که پیشتر اعلام کردیم دستمزد بنای ماهر بیشتر از دستمزد بناهای تازه کار است که البته این موضوع کاملا طبیعی است. در ارتباط با قیمت مورد مصالح ساختمانی اما نمی توان قیمت دقیقی اعلام کرد. در بازار انواع مصالح با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. که در صورتی که با بنای منصف و کاربلد همکاری کنید می توانید مصالح با کیفیت را با هزینه مناسب تهیه کنید. به طور کلی موارد زیر بر قیمت بنایی ساختمان تاثیرگزارند:

متراژ ساختمان

 • تعداد طبقات ساختمان
 • میزان خرابی و آسیب ساختمان
 • کیفیت مواد و مصالح ساختمانی
 • تعداد کارگرها
 • مدت زمان اجرای بنایی

خدمات بنایی منزل را بنا ساختمان هوم سرویز بسپرید

سرویس بنایی هوم سرویز شامل خرده کاری بنایی و خدمات بنایی کلی ساختمان می باشد. در صورت نیاز مشاوره و دریافت قیمت می توانید به رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در کوتاه ترین زمان برترین بنا ساختمان جهت هماهنگی، راهنمایی و مشاوره رایگان با شما تماس می گیرند. اعزام بنا ساختمان به محل جهت بررسی دقیق محل و قیمت گذاری شفاف انجام می شود. در صورت رضایت شما سایر مراحل با توافق طرفین انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بنایی و همچنین ارایه خدمات خدمات بنایی نازک کاری ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای, دوغاب سرامیک حمام, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر, سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط, دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, حمل نخاله با نیسان و وانت, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بنایی

خدمات بنایی نازک کاری ساختمان

خدمات بنایی سفت کاری ساختمان

استاد کار بنایی و بنایی خرده کاری ساختمان

بنای ساختمان ماهر جهت تعمیرات ساختمان

خدمات بنایی دیوار، سقف و کف

اصلاح شیب کف سرویس های بهداشتی، حمام، دستشویی و ....

نظرات کاربران

profile picture
کمند رحیمی

خیلی سیستم خوبی دارین واقعا. من به همه پیشنهاد میدم استفاده از هوم سرویس رو. ایشون بسیار خوش اخلاق بودن و کارشون رو دقیق و درست انجام دادن من کاملا راضی بودم.

profile picture
فرزانه شجاعی

بسیار عالی و وقت شناس و کاربلد بودند

profile picture
فرهاد آرمانیان

سلام کارهایشان بسیارخوبی ودقیق انجام شدوازکیفیت قابل قبولی برخورداربود. سرعت انجام کارنیزعالی بود. همچنین از اخلاق ورفتارخوبی برخورداربودندوبه دیگران نیزایشان راتوصیه می کنم.

profile picture
ازاده ریکانی

جناب گل محمدی سر وقت تشریف آوردند کار سریع و تمیز انجام شد و من خیلی رضایت داشتم با سپاس از ایشان و هوم سرویز

شرایط بنای ساختمان و خدمات نازک کاری و سفت کاری ساختمان

این سرویس شامل تعمیرات جزئی ساختمان، خرده کاری بنایی، بازسازی های جزئی، سیمان کاری، سفت کاری و نازک کاری، دیوارکشی، آجر چینی، کف سازی و ... می شود.

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 1,080,000 الی 1,360,000 تومان
painting
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,700,000 الی 10,000,000 تومان
wallpaper
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 1,900,000 الی 2,500,000 تومان
waterproofing
ایزوگام
قیمت از 2,000,000 الی 3,500,000 تومان