حمل نخاله

حمل نخاله

از 3204 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حمل نخاله در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت حمل نخاله با خاور(کلیه نقاط شهر)

850,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت حمل نخاله با وانت و نیسان

600,000 الی 700,000 تومان

قیمت کارگر حمل نخاله بانیسان

300,000 تومان

قیمت کارگر حمل نخاله با خاور

350,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره حمل نخاله خواهید خواند

 • حمل نخاله ساختمانی
 • انواع ماشین حمل نخاله ساختمانی
 • روش های جمع آوری نخاله ساختمانی
 • هزینه حمل نخاله ساختمانی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • حمل نخاله ساختمانی شبانه روزی با هوم سرویز

حمل نخاله ساختمانی

حمل نخاله یا به عبارتی دیگر حمل ضایعات ساختمانی، شامل انتقال مصالح و موادی است که به صورت ناخواسته و اغلب تصادفی در پروسه ساخت و یا تخریب کل یا قسمتی از ساختمان ایجاد می شوند. نخاله های ساختمانی شامل شن، میخ، سیمان، آجر، بلوک، آهن آلات، کاشی و سرامیک های کنده و شکسته و غیره می باشند. همچنین در صورتی که در پروسه آماده سازی و خاکبرداری سطح نیاز به انتقال و جابجایی تنه درختان و قلوه سنگ های موجود در زمین نیز باشد، این موارد نیز جزو حمل نخاله های ساختمانی هستند. البته حمل نخاله صرفا مربوط به عملیات تخریب کلی ساختمان نیست بلکه در پروسه های بازسازی منازل نیز همواره نیاز به خدمات حمل ضایعات ساختمانی برای خارج کردن پسماندها ناشی از نوسازی و ایجاد تغییرات می باشد. اگر به دنبال پیمانکار حمل نخاله و یا صرفا حمل ضایعات ساختمانی به صورت مختصر هستید می توانید از هوم سرویز تلفن جمع آوری نخاله ساختمانی را دریافت کنید و از هزینه حمل نخاله به صورت آنلاین مطلع شوید.

انواع ماشین حمل نخاله ساختمانی

بر اساس نوع نخاله و حجم نخاله انواع ماشین های حمل ضایعات ساختمانی برای این خدمات تعبیه دیده شده است. که در ادامه به کاربرد و معرفی هر کدام از ماشین های نخاله بر خواهیم پرداخت.

 • نیسان نخاله بر
 • حمل نخاله ساختمانی با خاور
 • تخلیه نخاله ساختمانی با بادسون
 • حمل نخاله با کمپرسور
 • کامیون حمل نخاله ساختمانی
 • حمل نخاله ساختمانی با وانت

حمل نخاله با نیسان و وانت بار

با توجه به حجم محدود نیسان اغلب برای از نیسان حمل نخاله و حمل نخاله با وانت بار برای حمل نخاله های ساختمانی محدود و اغلب مربوط به پروسه تعمیرات ساختمان استفاده می شود و برای حمل نخاله های با حجم بالا مناسب نیست. هزینه حمل نخاله با نیسان نسبت به سایر ماشین آلات تخلیه ضایعات ساختمانی مناسب تر است.

حمل نخاله ساختمانی با خاور

حمل ضایعات ساختمانی و حمل خاک ضایعات اغلب با استفاده از خاور انجام می شود. در پروژه های بزرگتر تنها مراحل تخلیه و حمل ضایعات ساختمانی با استفاده از خاور انجام می شود.

حمل ضایعات ساختمانی با بادسون

تخلیه و حمل نخاله های ساختمانی در مقیاس بالا از کامیون بادسون استفاده می شود. این وسیله ابعادی بزرگتر از خاور دارد. استفاده از ماشین های حمل نخاله باید متناسب با حجم نخاله انجام شود تا از دوباره کاری ها جلوگیری شود. گاهی استفاده از ماشین آلات غیر متناسب هزینه حمل ضایعات ساختمانی را افزایش می دهد.

حمل نخاله ساختمانی با کامیون

بر اساس حجم ضایعات و مصالح نوع ماشین حمل نخاله و تعداد کارگرهای مورد نیاز برای تخلیه نخاله پیشنهاد می شود. به این ترتیب بر اساس حجم و نوع ضایعات بهترین ماشین حمل بار پیشنهاد می شود. حمل نخاله با کامیون با توجه به پهنای کوچه و حجم نخاله ها پیشنهاد می شود تا موجب سلب آسایش همسایگان نشود.

روش های جمع آوری نخاله ساختمانی

معضل جمع آوری نخاله ساختمانی و زباله های ایجاد شده ناشی از اتمام پروژه های ساختمانی کار دشواری است و حتما باید با مجوزهای رسمی انجام شود. جمع آوری و تخلیه ضایعات ساختمانی محدود به پروژه های خاصی نیست و تقریبا در تمام پروسه های ساخت و ساز و حتی تعمیرات و نوسازی های جزئی و کلی ایجاد می شود. این نوع آلاینده های محیط زیست اگر به درستی جمع آوری و تخلیه نشوند اثرات بسیار مخربی از خود به جای خواهند گذاشت. از این رو مدیریت نخاله و تخلیه پسماند ساختمانی بسیار حائز اهمیت است. حمل نخاله ساختمانی اگر با هدف بازیافت انجام شود کمترین آسیب به محیط زیست را به دنبال خواهد داشت و از نظر هزینه به نفع کارفرما است.

 • جمع آوری نخاله ساختمانی و حمل نخاله ساختمانی با استفاده از گونی
 • جمع آوری ضایعات ساختمانی با استفاده از اجاره باکس نخاله ساختمانی
 • حمل نخاله ساختمانی از طبقات با کارگر

هزینه حمل نخاله ساختمانی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جمع آوری نخاله ساختمانی و هزینه تخلیه ضایعات ساختمان به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت تخلیه نخاله در قدم اول به نوع نخاله بستگی دارد. نوع ماشین نخاله مورد بعدی است که بر قیمت حمل نخاله ساختمانی تاثیر دارد. به طور مثال قیمت حمل نخاله با نیسان با هزینه حمل نخاله با خاور قطعا یکسان نیست. تعداد کارگران مورد نیاز برای انتقال و تخلیه نخاله و همچنین تعداد طبقات برای جابجایی و جمع آوری ضایعات ساختمانی نیز مورد مهم دیگری است که بر دستمزد حمل نخاله ساختمانی تاثیر دارد.

حمل نخاله ساختمانی شبانه روزی با هوم سرویز

در بعضی از پروژهای ساختمانی به علت سرعت انجام بالای ساخت و سازها نیاز است که نخاله های ساختمانی به صورت شبانه روزی تخلیه و حمل شوند. شرکت حمل نخاله ساختمانی هوم سرویز با ایجاد قراردادهای دوره ای اقدام به حمل نخاله شبانه روزی برای پیشبرد هر چه بهتر این پروژه ها می کنند.

جهت ثبت درخواست و ارتباط با نزدیک ترین حمل نخاله ساختمانی به محل مورد نظر خود می توانید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن برای تخلیه ضایعات در محل حضور پیدا خواهند کرد. جهت مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت حمل نخاله می توانید از مشاوره رایگان همیاران ما بهره مند شوید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حمل نخاله و همچنین ارایه خدمات حمل نخاله با نیسان و وانت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای, دوغاب سرامیک حمام, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر, خدمات بنایی نازک کاری ساختمان, سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط, دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حمل نخاله

حمل نخاله با نیسان و وانت

حمل نخاله با کامیون

نخاله برداری با خاور کمپرسی

تخلیه ضایعات ساختمانی با مجوز

عملیات تخلیه نخاله و پاکسازی منطقه از نخاله و خاک

جمع آوری ضایعات و حمل نخاله های ساختمانی

نظرات کاربران

profile picture
کوروش اسدی پور

من خیلی راضی بودم. صبور و خوش برخورد بودن.

profile picture
محمدرضا شایانی

خیلی مرد محترم و مودبی بودن بسیار زحمتکش و خوش برخورد.

profile picture
خانم پهلوانی

خیلی راضی بودم هم سریع رسید و هم این که مثل یک سری از کارگرها موقع انجام کار دبه نکرد و حرفش را عوض نکرد.

profile picture
محمد ابراهیم صالح

خوشبرخورد منضبط و با درایت بود همکار هوم سرویس

شرایط جمع آوری نخاله، حمل و تخلیه نخاله و ضایعات ساختمانی

عوامل زیادی بر قیمت تخلیه نخاله ساختمانی بستگی دارند. عواملی از قبیل نوع نخاله، نوع ماشین برای انتقال آنها به مکان مجاز، تعداد کارگر، تعداد طبقات، مقدار بار، مسافت جابه جایی ضایعات و تخلیه آنها در محلی دور از شهر تعدادی از آنها هستند.

جمع آوری زباله توسط افراد معتبر و دارای مجوز لازم در زمینه حمل پسمانده و ضایعات ساختمانی انجام می شود.

پس از تماس با مشاورین ما می توانید بر اساس حجم نخاله وسیله نقلیه مناسب با حجم ضایعات را انتخاب کنید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

demolish-building
تخریب ساختمان
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان
demolish-wall
تخریب دیوار و اپن
قیمت از 2,000,000 الی 6,800,000 تومان
reconstruction-decoration
بازسازی و دکوراسیون
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
excavation
خاکبرداری و گودبرداری
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان