حمل نخاله

حمل نخاله

از 1692 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حمل نخاله در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت حمل نخاله با خاور(کلیه نقاط شهر)

600,000 الی 700,000 تومان

قیمت حمل نخاله با وانت و نیسان

500,000 الی 550,000 تومان

قیمت کارگر حمل نخاله بانیسان

150,000 تومان

قیمت کارگر حمل نخاله با خاور

250,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره حمل نخاله خواهید خواند

 • حمل نخاله ساختمانی
 • انواعماشین حمل نخاله ساختمانی
 • روشهای جمع آوری نخاله ساختمانی
 • هزینهحمل نخاله ساختمانی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • حملنخاله ساختمانی شبانه روزی با هوم سرویز

حمل نخاله ساختمانی

حمل نخاله یابه عبارتی دیگر حمل ضایعات ساختمانی، شامل انتقال مصالح و موادی است که بهصورت ناخواسته و اغلب تصادفی در پروسه ساخت و یا تخریب کل یا قسمتی از ساختمان ایجادمی شوند. نخاله های ساختمانی شامل شن، میخ، سیمان، آجر، بلوک، آهن آلات، کاشی وسرامیک های کنده و شکسته و غیره می باشند. همچنین در صورتی که در پروسه آماده سازیو خاکبرداری سطح نیاز به انتقال و جابجایی تنه درختان و قلوه سنگ های موجود درزمین نیز باشد، این موارد نیز جزو حمل نخاله های ساختمانی هستند. البته حملنخاله صرفا مربوط به عملیات تخریب کلی ساختمان نیست بلکه در پروسه های بازسازیمنازل نیز همواره نیاز به خدمات حمل ضایعات ساختمانی برای خارج کردنپسماندها ناشی از نوسازی و ایجاد تغییرات می باشد. اگر به دنبال پیمانکار حملنخاله و یا صرفا حمل ضایعات ساختمانی به صورت مختصر هستید می توانید از هومسرویز تلفن جمع آوری نخاله ساختمانی را دریافت کنید و از هزینه حملنخاله به صورت آنلاین مطلع شوید.

انواعماشین حمل نخاله ساختمانی

بر اساس نوع نخاله و حجم نخاله انواع ماشین های حمل ضایعات ساختمانیبرای این خدمات تعبیه دیده شده است. که در ادامه به کاربرد و معرفی هر کدام از ماشینهای نخاله بر خواهیم پرداخت.

 • نیسان نخاله بر
 • حملنخاله ساختمانی با خاور
 • تخلیه نخاله ساختمانی با بادسون
 • حمل نخاله با کمپرسور
 • کامیون حمل نخاله ساختمانی
 • حمل نخاله ساختمانی با وانت

حمل نخاله با نیسان و وانت بار

با توجه به حجم محدود نیسان اغلب برای از نیسان حمل نخاله و حملنخاله با وانت بار برای حمل نخاله های ساختمانی محدود و اغلب مربوط به پروسهتعمیرات ساختمان استفاده می شود و برای حمل نخاله های با حجم بالا مناسب نیست. هزینهحمل نخاله با نیسان نسبت به سایر ماشین آلات تخلیه ضایعات ساختمانی مناسب تراست.

حمل نخاله ساختمانی با خاور

حمل ضایعات ساختمانی و حمل خاک ضایعات اغلب بااستفاده از خاور انجام می شود. در پروژه های بزرگتر تنها مراحل تخلیه و حمل ضایعاتساختمانی با استفاده از خاور انجام می شود.

حمل ضایعات ساختمانی با بادسون

تخلیه و حمل نخاله های ساختمانی در مقیاس بالا از کامیون بادسوناستفاده می شود. این وسیله ابعادی بزرگتر از خاور دارد. استفاده از ماشین های حملنخاله باید متناسب با حجم نخاله انجام شود تا از دوباره کاری ها جلوگیری شود. گاهیاستفاده از ماشین آلات غیر متناسب هزینه حمل ضایعات ساختمانی را افزایش میدهد.

حمل نخاله ساختمانی با کامیون

بر اساس حجم ضایعات و مصالح نوع ماشین حمل نخاله و تعداد کارگرهای موردنیاز برای تخلیه نخاله پیشنهاد می شود. به این ترتیب بر اساس حجم و نوع ضایعات بهترینماشین حمل بار پیشنهاد می شود. حمل نخاله با کامیون با توجه به پهنایکوچه و حجم نخاله ها پیشنهاد می شود تا موجب سلب آسایش همسایگان نشود.

روشهای جمع آوری نخاله ساختمانی

معضل جمع آوری نخاله ساختمانی و زباله های ایجاد شده ناشی از اتمامپروژه های ساختمانی کار دشواری است و حتما باید با مجوزهای رسمی انجام شود. جمعآوری و تخلیه ضایعات ساختمانی محدود به پروژه های خاصی نیست و تقریبا در تمامپروسه های ساخت و ساز و حتی تعمیرات و نوسازی های جزئی و کلی ایجاد می شود. ایننوع آلاینده های محیط زیست اگر به درستی جمع آوری و تخلیه نشوند اثرات بسیار مخربیاز خود به جای خواهند گذاشت. از این رو مدیریت نخاله و تخلیه پسماند ساختمانی بسیارحائز اهمیت است. حمل نخاله ساختمانی اگر با هدف بازیافت انجام شود کمترین آسیب بهمحیط زیست را به دنبال خواهد داشت و از نظر هزینه به نفع کارفرما است.

 • جمع آوری نخاله ساختمانی و حمل نخاله ساختمانی بااستفاده از گونی
 • جمع آوری ضایعات ساختمانی با استفاده از اجاره باکس نخاله ساختمانی
 • حمل نخاله ساختمانی از طبقات با کارگر

هزینهحمل نخاله ساختمانی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جمع آوری نخاله ساختمانی و هزینهتخلیه ضایعات ساختمان به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت تخلیه نخاله درقدم اول به نوع نخاله بستگی دارد. نوع ماشین نخاله مورد بعدی است که بر قیمتحمل نخاله ساختمانی تاثیر دارد. به طور مثال قیمت حمل نخاله با نیسانبا هزینه حمل نخاله با خاور قطعا یکسان نیست. تعداد کارگران مورد نیاز برایانتقال و تخلیه نخاله و همچنین تعداد طبقات برای جابجایی و جمع آوری ضایعاتساختمانی نیز مورد مهم دیگری است که بر دستمزد حمل نخاله ساختمانی تاثیردارد.

حملنخاله ساختمانی شبانه روزی با هوم سرویز

در بعضی از پروژهای ساختمانی به علت سرعت انجام بالای ساخت و سازهانیاز است که نخاله های ساختمانی به صورت شبانه روزی تخلیه و حمل شوند. شرکت حملنخاله ساختمانی هوم سرویز با ایجاد قراردادهای دوره ای اقدام به حمل نخالهشبانه روزی برای پیشبرد هر چه بهتر این پروژه ها می کنند.

جهت ثبت درخواست و ارتباط با نزدیک ترین حمل نخاله ساختمانی به محلمورد نظر خود می توانید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما درکمترین زمان ممکن برای تخلیه ضایعات در محل حضور پیدا خواهند کرد. جهت مشاوره واطلاع دقیق از قیمت حمل نخاله می توانید از مشاوره رایگان همیاران ما بهرهمند شوید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حمل نخاله و همچنین ارایه خدمات حمل نخاله با نیسان و وانت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای, دوغاب سرامیک حمام, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر, خدمات بنایی نازک کاری ساختمان, سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط, دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حمل نخاله

حمل نخاله با نیسان و وانت

حمل نخاله با کامیون

نخاله برداری با خاور کمپرسی

تخلیه ضایعات ساختمانی با مجوز

عملیات تخلیه نخاله و پاکسازی منطقه از نخاله و خاک

جمع آوری ضایعات و حمل نخاله های ساختمانی

نظرات کاربران

profile picture
محمد ابراهیم صالح

خوشبرخورد منضبط و با درایت بود همکار هوم سرویس

profile picture
فرخ تیرگر

به وقت اومدن و با اخلاقی خوب کار رو انجام دادند و این خیلی خوبه

profile picture
مسعود رمضانعلی

ممنون خوب بودند و اصولی کار کردند

profile picture
خانم علمدار ی

اقای شعبانزاده از همه نظر عالی بودند واقعا رضایت کامل دارم ازشون متشکرم

شرایط جمع آوری نخاله، حمل و تخلیه نخاله و ضایعات ساختمانی

عوامل زیادی بر قیمت تخلیه نخاله ساختمانی بستگی دارند. عواملی از قبیل نوع نخاله، نوع ماشین برای انتقال آنها به مکان مجاز، تعداد کارگر، تعداد طبقات، مقدار بار، مسافت جابه جایی ضایعات و تخلیه آنها در محلی دور از شهر تعدادی از آنها هستند.

جمع آوری زباله توسط افراد معتبر و دارای مجوز لازم در زمینه حمل پسمانده و ضایعات ساختمانی انجام می شود.

پس از تماس با مشاورین ما می توانید بر اساس حجم نخاله وسیله نقلیه مناسب با حجم ضایعات را انتخاب کنید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تخریب ساختمان
تخریب ساختمان
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
تخریب دیوار و اپن
تخریب دیوار و اپن
قیمت از 1,800,000 الی 7,500,000 تومان
بازسازی و دکوراسیون
بازسازی و دکوراسیون
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
خاکبرداری و گودبرداری
خاکبرداری و گودبرداری
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان