banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
تخریب دیوار و اپن

تخریب دیوار اپن و آرک آشپزخانه

از 1313 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تخریب دیوار بتنی، آجری و بلوک سیمانی

قیمت تخریب دیوار تا 4متر مربع

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تخریب دیوار بزرگ

800,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت تخریب اپن

400,000 الی 1,500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تخریب اپن و تخریب آرک و دیوار آشپزخانه

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید.

برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد با توافق طرفین صورت می گیرد.

در صورت نیاز به تهیه مصالح همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

وسیله مورد نظر جهت تخریب، پس از بررسی فضا و با توافق طرفین انجام می شود.

هزینه انتقال نخاله و خارج کردن نخاله به صورت مجزا محاسبه و اعلام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تخریب دیوار، اپن و آرک آشپزخانه

انواع خدمات تخریب دیوار برای تغییر دکوراسیون منزل مورد نیاز است. تخریب اپن و تخریب آرک آشپزخانه از جمله اقدامات اولیه جهت نوسازی آشپزخانه های قدیمی می باشد که در سامانه هوم سرویز پردرخواست است. در نظر خیلی از افراد سخت ترین قسمت در پروسه تغییرات مرحله خراب کردن است که البته حق هم دارند. اما اگر خراب کردن دیوار، تخریب اپن و یا تخریب آرک آشپزخانه را به افراد مجرب بسپارند این شرایط به راحتی سپری خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع روش تخریب دیوار منزل و همچنین عوامل موثر بر هزینه تخریب دیوار و اپن خواهیم پرداخت.

تخریب دیوار ساختمان

در یک ساختمان دو نوع دیوار وجود دارد. دسته اول دیوارهای باربر و دسته دوم دیوارهای غیر باربر هستند. دیوار باربر نقش مهمی در ساختمان دارد و می تواند وزن سقف یا طبقات بالایی را به خوبی تحمل کند. وزن سازه از طریق دیوارهای باربر به فونداسیون ساختمان انتقال داده می شود. همه دیوارهای بیرونی بنا و برخی از دیوارهای داخلی، باربر هستند. برداشتن این دیوارها می تواند موجب خسارت جدی به سازه شود. اما دیوارهای غیر باربر در ایستایی سازه نقش چندانی ندارند. این دیوارها اغلب برای جداسازی فضای داخلی و یا راه پله ها و … به کار می روند. بر خلاف دیوارهای باربر این دیوارها را می توان به سادگی تخریب کرد.

تخریب دیوار باربر

دیواره‌های بیرونی ساختمان اغلب باربر هستند. البته بنا به طراحی و نقشه ساختمان، دیوارهای داخلی نیز ممکن است باربر باشند و قانون ثابتی در این زمینه وجود ندارد. اگر قصد تخریب دیوار آپارتمان برای طبقات پایینی ساختمان را دارید باید نهایت دقتتان را به کار بگیرید، زیرا بیشترین میزان تحمل بار ساختمان در این قسمت می باشد.

قبل از خراب کردن این دیوارها باید یک پشتیبان برای انتقال بار ساختمان در نظر گرفت. معمولا از تیر افقی و ستون عمودی برای حمایت استفاده می شود. ستون گذاری و تیر گذاری دو شیوه تخصصی در تخریب است که دارای ظرافت های زیادی است. وابسته به نوع طراحی ساختمان، مواردی مانند تعداد طبقات، محل قرارگیری دیوار باربر، مساحت دیوار و ارتفاع دیوار باربر بر انتخاب نحوه خراب کردن دیوار تاثیر می گذارد.

تخریب دیوار غیرباربر

مواردی مانند تخریب اپن یا تخریب آرک آشپزخانه از جمله اقدامات رایج در هنگام بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون می باشد. زیرا گاهی دیوارهای جدا کننده، مزاحم هستند. به طور مثال تخریب دیوار آشپزخانه جهت ایجاد فضای بازتر و روشن کردن فضا بسیار مورد استقبال قرار می گیرد زیرا ساده ترین راه برای افزایش فضای موجود در منزل، خراب کردن دیوارهای اضافی است.

وزن سقف روی این دیوارها نیست و با خراب کردن دیوار هیچ فشاری به ساختمان وارد نمی شود. در شیوه های سنتی با استفاده از ابزارهای دستی نظیر پتک و … می توان یک دیوار غیر باربر را در زمان یکی دو ساعت از بین برد. استفاده از پشتیبان و غیره در این دیوارها اصلا کاربردی ندارد. اصولا این دیوارها شبیه به یک پارتیشن آجری هستند که برای فضاسازی در ساختمان های قدیمی ساخته شده اند.

انواع روش های تخریب دیوار داخلی ساختمان کدامند؟

با توجه به جنس دیوار، میزان ضخامت دیوار، روش های متفاوتی برای تخریب اپن آشپزخانه انجام می شود که در ادامه به معرفی انواع ابزآرآلات تخریب آرک و اپن مورد استفاده در این عملیات ها اشاره می کنیم.

دستگاه شیار زن

این ابزرآلات، شیارهایی در دیوار با سرعت بالا ایجاد می کنند. این وسیله در واقع نمونه قدرتمند و برقی همان قلم و چکش است که در موارد کوچک جهت خراب کردن دیوار کناف یا گچی استفاده می شود. این وسیله برای تخریب دیوار بلوکی و کناف و تخریب آرک آشپزخانه مناسب است.

استفاده از پیکور یا چکش تخریب

قوی ترین وسیله دستی برای تخریب اپن آشپزخانه، تخریب با پیکور است. با توجه به سنگینی و قدرت این ابزار می توان از آن در کاربردهای گوناگون در زمینه  تخریب دیوار سنگی و آجری نیز استفاده نمود. البته با توجه به حجم عملیات و سختی دیوار مورد نظر برای تخریب، باید چکش تخریب مناسب انتخاب و مورد استفاده قرار بگیرد.

تخریب دیوار با هیلتی یا دریل بتن کن

تخریب دیوار با هیلتی یا دریل های بتن کن  نیز بسیار رایج است. این وسیله ها علاوه بر خاصیت چرخشی در تخریب دارای قابلیت تخریب نیز هستند. با استفاده از این وسیله می توان با سرعت بیشتری دیوار و یا سازه دیگر بلوکی یا آجری را تخریب نمود و سر و صدای کمتری ایجاد نمود.

خراب کردن دیوار بدون صدا امکان دارد؟

خیلی از افرادی که مایل هستند به تخریب اپن آشپزخانه، یا تخریب آرک و دیوار آشپزخانه بپردازند نگرانی هایی از بابت صدا و مزاحمت برای سایر ساکنین ساختمان دارند. خراب کردن دیوار بدون صدا تقریبا یک کار غیرممکن است زیرا در هر صورت هر سازه ای با هر متریالی برای تخریب سرو صدا ایجاد می کند. اما شما می توانید با استفاده از دستگاه ها و نیروهای مجرب هوم سرویز سرعت را بالا ببرید و در بازه زمانی کمتری این اقدامات را به پایان برسانید.

هزینه تخریب اپن آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟

موارد زیادی در تخمین قیمت تخریب دیوار موثر هستند. متراژ کار، متریال و یا جنس دیوار و میزان سختی دیوار بر دستمزد تخریب دیوار موثر هستند. به طور مثال هزینه تخریب دیوار کناف با هزینه تخریب دیوار آجری قطعا یکسان نیست. درصد به کار رفته سیمان در دیوار و سازه مورد بعدی می باشد که در قیمت تخریب اپن موثر است.

هزینه تخریب آرک بستگی به  نوع و ضخامت آن دارد. بیشترین هزینه مربوط به تخریب دیوار بتنی است. همچنین هزینه خراب کردن دیوار آجری به تعداد رج های چیدمان آجر و همچنین میزان مصالح مورد استفاده در دیوار دارد. البته مورد بعدی و مهم دیگر که جدا از هزینه خراب کردن دیوار محاسبه می شود هزینه جابجایی نخاله های دیوار است که بر دستمزد خراب کردن دیوار اضافه می شود.

خدمات تخریب شومینه، آرک، اپن و سایر سازه های گچی، سیمانی و فلری در هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات خراب کردن دیوار داخلی و خارجی منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. انواع سازه های آجری، بلوکی، بتنی و غیره با استفاده از جدیدترین ابزارآلات در کمترین زمان ممکن تخریب می شود. در خیلی از موارد، افراد به بهانه هزینه تخریب دیوار ارزان، از افرادی غیر متخصص در این زمینه کمک می گیرند که موجب آسیب به ساختمان و هدررفت هزینه آنها خواهد شد. این پروسه شاید در نظر خیلی از افراد ساده به نظر برسد اما اگر به دنبال اقدامات اصولی، سریع و با کمترین میزان کثیفی و صدا هستید می توانید از استادکاران مجرب ما کمک بگیرید و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن عملیات تخریب اپن و آرک آشپزخانه را به اتمام می رسانند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل
تخریب دیوار و کناف سقف
تخریب اپن آشپزخانه
تخریب آرک آشپزخانه
تخریب شومینه
تخریب دیوار آجری، تخریب دیوار بتنی و سنگی
تخریب دیوار بلوکی و گچی
تخریب دیوار و تخریب کف با هیلتی و دریل بتن کار

همیاران سرویس تخریب دیوار اپن و آرک آشپزخانه

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه
قیمت از 500,000 الی 2,000,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 500,000 الی 2,000,000 تومان
حمل نخاله ساختمانی
حمل نخاله ساختمانی
قیمت از 250,000 الی 300,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان