banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

از 1115 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به همراه اجرای تاسیسات

قیمت دستشویی استاندارد 1*2(با هزینه مصالح)

1,000,000 الی 2,500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب و با تخریب

همیار می بایست ابتدا محل توالت ایرانی را بررسی نموده و امکانسنجی نماید که آیا می توان توالت فرنگی را در آن محل قرار داد و به اطلاع مشتری برساند و در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

همیار موظف به تمیز کردن محل انجام کار قبل از تحویل به مشتری می باشد.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت های این سرویس در شرایط استاندارد و بر اساس هزینه اجرت تعیین شده است، تعیین قیمت دقیق سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بستگی به جنس کاشی و سرامیک، مصالح، میزان نیاز به زیرسازی و ... دارد.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

مزایای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

امروزه افراد به دلایل گوناگون از قبیل کهولت سن، درد زانو و رعایت نظافت بیشتر اقدام به تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می کنند. نصب توالت فرنگی روی ایرانی در توالت های کوچک بهترین و البته تنها راه کار است. اگر فضای سرویس بهداشتی به اندازه کافی بزرگ باشد می توان یک توالت فرنگی در گوشه توالت یا حمام نصب کرد. اما وقتی فضای کافی نداشته باشید چاره ای جز نصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی وجود ندارد. مشکلی که در این زمینه وجود دارد، ریخت و پاش و تخریب کف توالت است.

در انتخاب روش تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی پارامترهایی از قبیل هزینه تعویض توالت ایرانی به فرنگی، زمان، امکان جابجایی نخاله ها پس از تخریب به بیرون و تعمیر ظاهر نهایی مطرح است. اگر قصد تعویض توالت قدیمی و جایگزینی توالت فرنگی را دارید با ما همراه باشید. ما روش های تعویض توالت ایرانی به فرنگی و عوامل موثر بر هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را شرح می دهیم.

نصب توالت فرنگی روی ایرانی بدون تخریب

در این روش توالت فرنگی روی توالت ایرانی نصب می شود. در روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب، لوله تخلیه فاضلاب در گودی توالت ایرانی تعبیه می شود. این لوله باید به صورت مستقیم از توالت فرنگی به خروجی توالت ایرانی متصل شوند و جوری قرار بگیرد که در طی مرور زمان مصدود نشوند سپس مابقی فضای خالی کاسه توالت باید پر شود. روی سطح توالت سنگ یا چوب قرار می گیرد و توالت فرنگی روی آن پیچ می شود. روش تبدیل توالت ایرانی به  توالت فرنگی بدون تخریب بسیار سریعتر است، زیرا نیاز به کندن کاشی و لوله گذاری جدید و کاشیکاری دوباره نیست. همچنین هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب بسیار کمتر خواهد شد.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب

روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل، هزینه های بالاتری را نسبت به روش بدون تخریب شامل می شود. اما قطعا بهترین راهکار، این گزینه است. در این روش کل توالت ایرانی تا مرحله قیروگونی تخریب می شود. پس از رسیدن به لوله اصلی باید با نهایت دقت لوله اصلی خارج شود. زیرا در صورت آسیب دیدن این قسمت هزینه تعمیر لوله بسیار بیشتر می شود و مدت زمان بیشتری را باید برای تعمیرات مجدد فاضلاب صرف نمود.

بعد از رسیدن به لوله اصلی باید لوله بریده شود و اتصالات سیفون توالت فرنگی جایگزین گردد. بعد از انجام این مراحل باید قسمت توالت ایرانی کاملا پر و عایق بندی شود. سپس نوبت به قرارگیری توالت فرنگی بر روی لوله فاضلاب می رسد که به وسیله پیچ کاملا محکم می شود و در نهایت با چسب سیلیکونی تمامی درزها باید کاملا بسته شوند.

استفاده از توالت تاشو

نوع دیگری از توالت های فرنگی نوع تاشو هستند. توالت های تاشو مخصوص افرادی است که سایر اعضای خانواده شان مایلند از توالت ایرانی استفاده کنند. این نوع توالت های فرنگی به راحتی به دیوار قرار می گیرد و باز و بسته می شوند. نگه داشتن این توالت جهت نشستن افراد به وسیله دو بازو که روی زمین قرار می گیرند انجام می شود. این بازوها تحمل وزن بالغ بر 150 کیلوگرم را نیز دارند.

معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

البته بحث ما در خصوص تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب است. زیرا در روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل و بازسازی جدید، نه تنها معایبی وجود ندارد بلکه بر اساس نیاز کاربر می تواند بسیار مفید هم باشد.

یکی از اصلی ترین معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب، امکان ایجاد آلودگی در محیط دستشویی است. زیرا در روش بدون تخریب لوله ها کامل تعویض نمی شود. بلکه تنها با یک لوله، فاضلاب توالت فرنگی به چاه توالت ایرانی متصل می شود. چون اتصالات توالت فرنگی به طور کل با نوع ایرانی متفاوت است ممکن است در عمل تخلیه مشکلاتی ایجاد شود. معمولا در روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب تمام فضای داخلی توالت ایرانی وسیله سیمان و گچ پوشیده می شود. بدین ترتیب هیچ دسترسی فیزیکی به لوله های فاضلاب توالت فرنگی وجود نخواهد داشت، به این ترتیب در صورت بروز ایراد، زمانی متوجه خواهید شد که کار از کار گذشته است.

به طور مثال ممکن است که در قسمت  فاضلاب سوراخی ایجاد شود و سطح زیر توالت را پر کند و شما متوجه این آلودگی نشوید. همچنین مبحث دیگر فضای سرویس بهداشتی است. گاهی سرویس بهداشتی مناسب برای توالت ایرانی تعبیه شده است، لذا ساخت توالت فرنگی بر روی ایرانی موجب محدود شدن بیش از اندازه فضا می شود. بنابراین باید به طور کلی در هنگام اجرای یک طرح تاسیساتی جدید تمامی جنبه ‌های مثبت و منفی را لحاظ کنید سپس بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

به همین دلیل پیشنهاد می‌ شود که در هنگام اجرای این طرح از متخصصان هوم سرویز در این زمینه که تجربه کافی دارند کمک و مشاوره بگیرید تا از بروز مشکلات تاسیساتی و بهداشتی بعدی به طور کامل جلوگیری شود.

اقدامات قبل از تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی

برای اینکه از مراحل قرارگیری توالت فرنگی راضی باشید باید از قبل شرایط محل بررسی شود. گاهی وضعیت طوری است که اصلا امکان تعویض توالت وجود ندارد. شاید مشکلاتی در سرویس بهداشتی باشد که از قبل به آن توجه نکرده باشید. سیستم توالت ایرانی تفاوت زیادی با فرنگی دارد. این تفاوت فقط در شکل ظاهری نیست. وضعیت لوله ها، سیفون و فلاش تانک و جزئیات زیادی باید مورد توجه قرار بگیرد. از این رو قبل از هر تصمیمی موارد زیر باید به دقت و توسط متخصصین بررسی شوند:

  • توجه به ابعاد و اندازه سرویس بهداشتی
  • توجه به سیستم لوله های آب و فاضلاب توالت
  • طریقه نصب توالت فرنگی دیواری یا زمینی
  • توجه به امکانات توالت فرنگی جدید
  • تخمین هزینه های جانبی نظیر عایق بندی و سرامیک کاری

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

ایجاد هرگونه تغییر در تاسیسات هزینه بردار است. حتی ساده ترین روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی که استفاده از توالت های آماده و تاشو است نیز از این قضیه مثتثنی نیست. اگر قصد شما اعمال تغییرات بدون تخریب باشد، هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بسیار کاهش پیدا می کند زیرا باید تنها اتصالات ، صفحه فلزی یا چوبی تهیه نمود. مورد دیگری که بر هزینه نصب توالت فرنگی روی ایرانی تاثیر دارد، هزینه دستمزد لوله کش برا اجرای تاسیسات را نیز باید در نظر گرفت.

هزینه تخریب توالت ایرانی و تبدیل آن به توالت فرنگی متفاوت است. زیرا هزینه تخریب و کندکاری و انتقال نخاله ها را در پی دارد. ولی با تمام این تفاسیر این روش به عنوان روش اصولی تر و دائمی پیشنهاد می شود.

یکی از مواردی که هزینه تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی را بیشتر می کند انجام لوله کشی ها و بنایی های الزامی در محل است. اگر لوله های قدیمی هنوز کارایی داشته باشند می توان با کمی تغییر از همان لوله های قبلی برای توالت فرنگی جدید هم استفاده کرد. هزینه تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی در این مورد خیلی کمتر می شود ولی گاهی امکان استفاده از لوله های قبلی وجود ندارد. در این روش لازم است تا لوله های قدیمی به طور کامل جمع آوری شده و دوباره اقدام به نصب لوله های جدید نمود.

خدمات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هوم سرویز

در صورت نیاز به مشاوره در مورد روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می توانید از همیاران ما به رایگان قیمت بگیرید. جهت دریافت خدمات و اعلام هزینه می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت بررسی شرایط و ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل
تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی بدون تخریب
اجرای توالت فرنگی تاشو

همیاران سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

دوغاب حمام و دستشویی
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 500,000 الی 800,000 تومان
رفع نم ساختمان
رفع نم ساختمان
قیمت از 150,000 الی 1,500,000 تومان
نصب و تعمیر فلاش تانک
نصب و تعمیر فلاش تانک
قیمت از 200,000 الی 565,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 500,000 الی 14,000,000 تومان