banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

از 1115 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به همراه اجرای تاسیسات

قیمت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی دستشویی استاندارد 1*2(با هزینه مصالح)

1,300,000 الی 2,900,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب و با تخریب

همیار می بایست ابتدا محل توالت ایرانی را بررسی نموده و امکانسنجی نماید که آیا می توان توالت فرنگی را در آن محل قرار داد و به اطلاع مشتری برساند و در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

همیار موظف به تمیز کردن محل انجام کار قبل از تحویل به مشتری می باشد.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت های این سرویس در شرایط استاندارد و بر اساس هزینه اجرت تعیین شده است، تعیین قیمت دقیق سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بستگی به جنس کاشی و سرامیک، مصالح، میزان نیاز به زیرسازی و ... دارد.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

مزایای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

امروزه افراد به دلایل گوناگون ازقبیل کهولت سن، درد زانو و رعایت نظافت بیشتر اقدام به تبدیل توالت ایرانیبه فرنگی می کنند. نصب توالت فرنگی روی ایرانی در توالت های کوچک بهترین و البته تنهاراه کار است. اگر فضای سرویس بهداشتی به اندازه کافی بزرگ باشد می توان یک توالتفرنگی در گوشه توالت یا حمام نصب کرد. اما وقتی فضای کافی نداشته باشید چاره ای جزنصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی وجود ندارد. مشکلی که در این زمینه وجوددارد، ریخت و پاش و تخریب کف توالت است.

در انتخاب روش تبدیلتوالت ایرانی به توالت فرنگی پارامترهایی از قبیل هزینه تعویضتوالت ایرانی به فرنگی، زمان، امکان جابجایی نخاله ها پس از تخریب به بیرون وتعمیر ظاهر نهایی مطرح است. اگر قصد تعویض توالت قدیمی وجایگزینی توالت فرنگی را دارید با ما همراه باشید. ماروش های تعویض توالت ایرانی به فرنگی و عوامل موثر بر هزینه تبدیلتوالت ایرانی به فرنگی را شرح می دهیم.

نصب توالت فرنگی روی ایرانی بدون تخریب

در این روش توالتفرنگی روی توالت ایرانی نصب می شود. در روش تبدیل توالت ایرانی بهفرنگی بدون تخریب، لوله تخلیه فاضلاب در گودی توالت ایرانی تعبیه میشود. این لوله باید به صورت مستقیم از توالت فرنگی به خروجی توالت ایرانی متصلشوند و جوری قرار بگیرد که در طی مرور زمان مصدود نشوند سپس مابقی فضایخالی کاسه توالت باید پر شود. روی سطح توالت سنگ یا چوب قرار می گیرد وتوالت فرنگی روی آن پیچ می شود. روش تبدیل توالت ایرانی به  توالتفرنگی بدون تخریب بسیار سریعتر است، زیرا نیاز به کندن کاشی و لوله گذاریجدید و کاشیکاری دوباره نیست. همچنین هزینه تبدیل توالت ایرانیبه فرنگی بدون تخریب بسیار کمتر خواهد شد.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب

روش تبدیل توالتایرانی به فرنگی با تخریب کامل، هزینه های بالاتری را نسبت به روش بدونتخریب شامل می شود. اما قطعا بهترین راهکار، این گزینه است. در این روش کل توالتایرانی تا مرحله قیروگونی تخریب می شود. پس از رسیدن به لوله اصلی باید با نهایتدقت لوله اصلی خارج شود. زیرا در صورت آسیب دیدن این قسمتهزینه تعمیر لوله بسیار بیشتر می شود و مدت زمان بیشتری را باید برایتعمیرات مجدد فاضلاب صرف نمود.

بعد از رسیدن به لولهاصلی باید لوله بریده شود و اتصالات سیفون توالت فرنگی جایگزین گردد.بعد از انجام این مراحل باید قسمت توالت ایرانی کاملا پر و عایقبندی شود. سپس نوبت به قرارگیری توالت فرنگی بر روی لوله فاضلاب می رسد که بهوسیله پیچ کاملا محکم می شود و در نهایت با چسب سیلیکونی تمامی درزها باید کاملابسته شوند.

استفاده از توالت تاشو

نوع دیگری از توالتهای فرنگی نوع تاشو هستند. توالت های تاشو مخصوص افرادی است که سایر اعضایخانواده شان مایلند از توالت ایرانی استفاده کنند. این نوع توالت های فرنگی بهراحتی به دیوار قرار می گیرد و باز و بسته می شوند. نگه داشتن این توالت جهت نشستنافراد به وسیله دو بازو که روی زمین قرار می گیرند انجام می شود. این بازوها تحملوزن بالغ بر 150 کیلوگرم را نیز دارند.

معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

البته بحث ما درخصوص تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب است. زیرادر روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کاملو بازسازی جدید، نه تنها معایبی وجود ندارد بلکه بر اساس نیاز کاربر میتواند بسیار مفید هم باشد.

یکی از اصلیترین معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب، امکان ایجادآلودگی در محیط دستشویی است. زیرا در روش بدون تخریب لوله ها کامل تعویض نمی شود.بلکه تنها با یک لوله، فاضلاب توالت فرنگی به چاه توالت ایرانی متصل می شود. چوناتصالات توالت فرنگی به طور کل با نوع ایرانی متفاوت است ممکن است در عمل تخلیهمشکلاتی ایجاد شود. معمولا در روش تبدیل توالت ایرانی بهفرنگی بدون تخریب تمام فضای داخلی توالت ایرانی وسیله سیمان و گچ پوشیدهمی شود. بدین ترتیب هیچ دسترسی فیزیکی به لوله های فاضلاب توالت فرنگی وجود نخواهدداشت، به این ترتیب در صورت بروز ایراد، زمانی متوجه خواهید شد که کار از کارگذشته است.

به طور مثال ممکن استکه در قسمت  فاضلاب سوراخی ایجاد شود و سطح زیر توالت را پر کند و شمامتوجه این آلودگی نشوید. همچنین مبحث دیگر فضای سرویس بهداشتی است. گاهی سرویسبهداشتی مناسب برای توالت ایرانی تعبیه شده است، لذا ساخت توالت فرنگی بر رویایرانی موجب محدود شدن بیش از اندازه فضا می شود. بنابراین باید به طورکلی در هنگام اجرای یک طرح تاسیساتی جدید تمامی جنبه ‌های مثبت و منفی را لحاظکنید سپس بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

به همین دلیل پیشنهادمی‌ شود که در هنگام اجرای این طرح از متخصصان هوم سرویز در این زمینه که تجربهکافی دارند کمک و مشاوره بگیرید تا از بروز مشکلات تاسیساتی و بهداشتی بعدی به طورکامل جلوگیری شود.

اقدامات قبل از تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی

برای اینکه از مراحلقرارگیری توالت فرنگی راضی باشید باید از قبل شرایط محل بررسی شود. گاهی وضعیتطوری است که اصلا امکان تعویض توالت وجود ندارد. شاید مشکلاتی در سرویسبهداشتی باشد که از قبل به آن توجه نکرده باشید. سیستم توالت ایرانی تفاوت زیادی با فرنگی دارد. این تفاوت فقطدر شکل ظاهری نیست. وضعیت لوله ها، سیفون و فلاش تانک و جزئیات زیادی باید موردتوجه قرار بگیرد. از این رو قبل از هر تصمیمی موارد زیر باید به دقت و توسطمتخصصین بررسی شوند:

  • توجه بهابعاد و اندازه سرویس بهداشتی
  • توجه بهسیستم لوله های آب و فاضلاب توالت
  • طریقه نصبتوالت فرنگی دیواری یا زمینی
  • توجه بهامکانات توالت فرنگی جدید
  • تخمینهزینه های جانبی نظیر عایق بندی و سرامیک کاری

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

ایجاد هرگونه تغییردر تاسیسات هزینه بردار است. حتی ساده ترین روش تبدیل توالت ایرانی بهفرنگی که استفاده از توالت های آماده و تاشو است نیز از این قضیه مثتثنینیست. اگر قصد شما اعمال تغییرات بدون تخریب باشد، هزینه تبدیل توالتایرانی به فرنگی بسیار کاهش پیدا می کند زیرا باید تنها اتصالات ، صفحهفلزی یا چوبی تهیه نمود. مورد دیگری که بر هزینه نصب توالت فرنگی روی ایرانیتاثیر دارد، هزینه دستمزد لوله کش برا اجرای تاسیسات را نیز باید در نظر گرفت.

هزینه تخریب توالتایرانی و تبدیل آن به توالت فرنگی متفاوت است. زیرا هزینه تخریب و کندکاری وانتقال نخاله ها را در پی دارد. ولی با تمام این تفاسیر این روش به عنوان روشاصولی تر و دائمی پیشنهاد می شود.

یکی از مواردی که هزینهتبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی را بیشتر می کند انجاملوله کشی ها و بنایی های الزامی در محل است. اگر لوله های قدیمی هنوز کارایی داشتهباشند می توان با کمی تغییر از همان لوله های قبلی برای توالت فرنگی جدید هماستفاده کرد. هزینه تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی در این مورد خیلی کمترمی شود ولی گاهی امکان استفاده از لوله های قبلی وجود ندارد. در این روش لازم استتا لوله های قدیمی به طور کامل جمع آوری شده و دوباره اقدام به نصب لوله های جدیدنمود.

خدمات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هوم سرویز

در صورت نیاز بهمشاوره در مورد روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می توانید از همیاران ما بهرایگان قیمت بگیرید. جهت دریافت خدمات و اعلام هزینه می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت بررسیشرایط و ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل
تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی بدون تخریب
اجرای توالت فرنگی تاشو

همیاران سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

دوغاب حمام و دستشویی
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 500,000 الی 800,000 تومان
رفع نم ساختمان
رفع نم ساختمان
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
نصب و تعمیر فلاش تانک
نصب و تعمیر فلاش تانک
قیمت از 200,000 الی 565,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 500,000 الی 14,000,000 تومان