دیوار کشی

دیوار کشی

از 1309 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیوار کشی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت دیوارکشی سفال 10سانت

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت دیوار کشی سفال 20 سانت

85,000 الی 120,000 تومان

قیمت دیوار کشی سفال 30سانت

120,000 الی 180,000 تومان

قیمت تیغه کشی گچی

50,000 الی 80,000 تومان

متوسط قیمت3,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره دیوار کشی خواهید خواند

  • دیوار کشی و دیوار چینی
  • انواع دیوار کشی ساختمان
  • دیوارکشی سنتی و مدرن چیست؟
  • دیوار چینی آجری
  • دیوار چینی با سنگ
  • دیوارکشی سریع با دیوار چینی با بلوک سیمانی
  • دیوارکشی بتنی
  • اصول دیوار چینی ساختمان چیست؟
  • قیمت دیوار کشی به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات دیوارکشی، حصار کشی و تیغه کشی توسط ماهرترین استادان بنایی در هوم سرویز

دیوار کشی و دیوار چینی

دیوارکشی ساختمان بر اساس نوع کاربری دیوار به انواع مختلفی تقسیم می شوند. دیوارکشی باغ، دیوار کشی حیاط و دیوار کشی دور ویلا اغلب با هدف مرزبندی و جدا کردن حریم شخصی از سایر زمین های مجاور استفاده می شود. دیوارچینی در ساختمان نقش بسیار مهمی در تامین امنیت و ایمنی ساختمان دارد. مشاهدات و تحقیقات اخیر نشان می دهد که بیشتر خرابی ها در اثر حوادث طبیعی مانند زلزله بر اثر دیوارچینی اشتباه و غیراصولی در ساختمان ایجاد می شود. مواردی مانند دیوارکشی زمین، دیوارکشی دور باغ، دیوار کشی ساختمان، دیوارچینی با بلوک و دیوار چینی با آجر و غیره همه زیرمجموعه این خدمات هستند. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع دیوار کشی و عوامل موثر بر هزینه دیوارکشی می پردازیم.

انواع دیوار کشی ساختمان

دیوارکشی امروزه به دو روش دیوارکشی مدرن و دیوارکشی سنتی تقسیم بندی می شوند. همچنین در این میان دیوارها نیز به طور کل به 2 دسته اصلی تقسیم می شوند. دیوارهای باربر و دیوار های غیر باربر.

دیوارهای باربر علاوه بر تحمل وزن خود وزن اضافی سقف ها را نیز تحمل می کنند. این نوع دیوار کشی جزو مهمترین قسمت ها در ساختمان سازی می باشد و علاوه بر علم مهندسی، نیاز به تبهر بالای فرد اجرا کننده نیز دارد.

دیوارهای غیرباربر صرفا جدا کننده هستند. این نوع دیوارچینی با اهداف مختلف انجام می شود. دیوارکشی حیاط و دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی، دیوار کشی دور زمین کشاوزی و ویلا نیز در این دسته قرار می گیرند.

دیوارکشی سنتی و مدرن چیست؟

دیوارچینی سنتی همان نوع دیوارکشی است که همه ی ما با آن آشنایی داریم. این نوع دیوارکشی با انواع مصالح مانند آجر، گل، سیمان و سنگ اجرا می شود. این روش ها در مقابل سایر روش ها ارزان ترین دیوارکشی باغ محسوب می شود.

دیوارچینی مدرن نقطه مقابل مدل سنتی خود قرار گرفته است. روش های سنتی هم مصالح و هم زمان بیشتری را برای اجرا می طلبند. دیوار کشی مدرن با مصالحی مانند بلوک سیمانی و کناف اجرا می شوند. دیوار چینی سریع تنها در استفاده از روش ها و مصالح مدرن امکان پذیر است.

دیوار چینی آجری

یکی از مرسوم ترین و قدیمی ترین روش دیوار چینی استفاده از آجر است. در این نوع دیوار چینی اغلب از آجرهای فشاری، سفالی و یا آجرهای سوراخ دار برای دیوارکشی خارجی ساختمان و دیوار کشی محوطه استفاده می شود. در این نوع دیوارکشی با استفاده از ملات سیمان چیدمان دیوار و مصالح انجام می شود. دیوار آجری وزن بسیار بالایی دارد و نمی توان در مواردی به به دیوارچینی سریع نیاز است از این نوع مصالح استفاده نمود.

دیوار چینی با سنگ

دیوار کشی با سنگ برای افرادی که به نمای سنگ علاقه دارند پیشنهاد می شوند. اغلب برای دیوارکشی دور ویلا و یا حصار کشی های تزئینی از این نوع دیوارچینی استفاده می شود. این نوع دیوار چینی در مناطق کوهستانی و یا در مجاورت رودخانه ها بیشتر کاربرد دارد، زیرا دسترسی به مصالح در این مکان ها راحت تر و کم هزینه تر است.

دیوارکشی سریع با دیوار چینی با بلوک سیمانی

دیوار چینی با بلوک سیمانی در تیغه چینی دیوارهای داخلی و حصارکشی کاربرد دارد. دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی نسبت به سایر مصالح مانند آجر و سفال بسیار باکیفیت تر است و از نظر عایق بودن و مقاومت خوب در مقابل فشار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

دیوارکشی بتنی

یکی از روش های دیوارکشی مدرن دیوارچینی بتنی است. در این روش ابتدا قالب هایی با استفاده از میلگرد تهیه می شود سپس بتن در داخل آنها ریخته شده و بعد از خشک شدن قالب ها را جدا می کنند. این روش ها دارای قیمت دیوارکشی بالایی نسبت به سایر روش ها دارند و اینکه سرعت انجام آنها نیز بسیار کند است. همچنین نمونه های از دیوار بتنی پیش ساخته نیز موجود هستند که با استفاده از چرثقیل و نیروهای کار به محل مورد نظر انتقال پیدا کرده و نصب می شوند. این نوع دیوارچینی بسیار سریع است اما هزینه بالایی را شامل می شود.

اصول دیوار چینی ساختمان چیست؟

حصارکشی دیوار ویلا و یا در کل دیوار کشی داخلی و خارجی ساختمان به عنوان عوامل مهم از نظر زیبایی و امنیت محسوب می شوند. لذا قبل از هرکاری در این خصوص باید با افراد متخصص در این زمینه مشورت های لازم انجام شود. نوع زیر سازی و پی دیوار باید بر اساس خاک منطقه تعیین شود تا بعدها به مشکلی برنخورید. استفاده از درزبند در هر 5 متر از دیوار کشی جهت انسجام دیوارچینی باید انجام شود.

قیمت دیوار کشی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت دیوار کشی باغ و حیاط معمولا به دو صورت روزمزد یا متری محاسبه می شود. در هر حالت کلی می توان عوامل تعیین‌کننده قیمت دیوارکشی باغ را متراژ فضای باغ و یا محوطه مورد نظر، نوع مصالح مورد نیاز و نوع دیوار مد نظر کارفرما اعلام کرد. به طور مثال هزینه ساخت یک متر مربع دیوار آجری با هزینه یک متر مربع دیوار بلوکی متفاوت است. برای تعیین هزینه آجرچینی نیز نوع فشاری بودن یا سفالی بودن آجر تفاوت دارد. قیمت دیوار چینی دور باغ با آجرهای فشاری از سایر نمونه ها بیشتر است و آن هم به خاطر قیمت مصالح است. مورد دیگر در تعیین هزینه آجرچینی ضخامت تیغه است، که هر چه بیشتر باشد طبعا قیمت تیغه چینی نیز افزایش پیدا می کند.

خدمات دیوارکشی، حصار کشی و تیغه کشی توسط ماهرترین استادان بنایی در هوم سرویز

اگر به دنبال استادکارانی برای تیغه چینی در داخل ساختمان و یا حصارکشی و مرزبندی برای دور باغ یا ویلای خود هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید و با توجه به درخواستتان از هزینه دیوارکشی و قیمت مصالح و همچنین مشاوره رایگان متحصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دیوار کشی و همچنین ارایه خدمات دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای, دوغاب سرامیک حمام, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر, خدمات بنایی نازک کاری ساختمان, سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, حمل نخاله با نیسان و وانت, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دیوار کشی

دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط

حصار کشی و مرزبندی زمین های کشاورزی

دیوار چینی دور باغ و حیاط

تیغه چینی و اجرای دیوارهای بتنی

دیوار کشی با بلوک سیمانی

دیوار چینی با آجر

طراحی و اجرای دیوار کناف

ساخت انواع دیوار حایل و پارتیشن بندی

نظرات کاربران

profile picture
پیمان تائبی

شخص محترمی بودند و با مهارت بند کشی کردند. در انتها هم نظافت کردند. از هوم سرویز هم تشکر میکنم.

profile picture
صادق توکلی نژاد

واقعا کارشون رو حرفه ای انجام دادن

profile picture
شهروز برزگر

استاد کار با اخلاق و کاردان تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را بسیار تمیز انجام دادند با تشکر از هوم سرویز برای معرفی آقای شهاب گل محمدی

profile picture
میلاد تحریری زنگنه

واقعا کارشون عالی بود ممنون از هوم سرویز

شرایط دیوار چینی و تیغه چینی و حصارکشی با بلوک سیمانی و آجری

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

cement-work
سیمان کاری دیوار
قیمت از 700,000 الی 700,000 تومان
ceramic-tile-installation
سرامیک کاری و نصب سرامیک
قیمت از 1,500,000 الی 3,500,000 تومان
garden-design
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 500,000 الی 19,000,000 تومان
build-wooden-pavilion
ساخت آلاچیق چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 5,000,000 تومان