دیوار کشی

دیوار کشی

از 1309 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیوار کشی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت دیوارکشی سفال 10سانت

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت دیوار کشی سفال 20 سانت

85,000 الی 120,000 تومان

قیمت دیوار کشی سفال 30سانت

120,000 الی 180,000 تومان

قیمت تیغه کشی گچی

50,000 الی 80,000 تومان

متوسط قیمت3,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره دیوار کشی خواهید خواند

  • دیوار کشی و دیوار چینی
  • انواع دیوار کشی ساختمان
  • دیوارکشی سنتی و مدرن چیست؟
  • دیوار چینی آجری
  • دیوار چینی با سنگ
  • دیوارکشی سریع با دیوار چینی با بلوک سیمانی
  • دیوارکشی بتنی
  • اصول دیوار چینی ساختمان چیست؟
  • قیمت دیوار کشی به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات دیوارکشی، حصار کشی و تیغه کشی توسط ماهرترین استادان بنایی درهوم سرویز

دیوار کشی و دیوار چینی

دیوارکشی ساختمان بر اساس نوع کاربری دیوار به انواعمختلفی تقسیم می شوند. دیوارکشی باغ، دیوار کشی حیاط و دیوارکشی دور ویلا اغلب با هدف مرزبندی و جدا کردن حریم شخصی از سایر زمین هایمجاور استفاده می شود. دیوارچینی در ساختمان نقش بسیار مهمی درتامین امنیت و ایمنی ساختمان دارد. مشاهدات و تحقیقات اخیر نشان می دهد که بیشترخرابی ها در اثر حوادث طبیعی مانند زلزله بر اثر دیوارچینی اشتباه وغیراصولی در ساختمان ایجاد می شود. مواردی مانند دیوارکشی زمین، دیوارکشیدور باغ، دیوار کشی ساختمان، دیوارچینی با بلوک و دیوارچینی با آجر و غیره همه زیرمجموعه این خدمات هستند. در ادامه به توضیح درارتباط با انواع دیوار کشی و عوامل موثر بر هزینه دیوارکشی میپردازیم.

انواع دیوار کشی ساختمان

دیوارکشی امروزهبه دو روش دیوارکشی مدرن و دیوارکشی سنتی تقسیم بندی می شوند. همچنین در این میاندیوارها نیز به طور کل به 2 دسته اصلی تقسیم می شوند. دیوارهای باربر و دیوار هایغیر باربر.

دیوارهای باربر علاوهبر تحمل وزن خود وزن اضافی سقف ها را نیز تحمل می کنند. این نوع دیوار کشیجزو مهمترین قسمت ها در ساختمان سازی می باشد و علاوه بر علم مهندسی، نیاز به تبهربالای فرد اجرا کننده نیز دارد.

دیوارهای غیرباربرصرفا جدا کننده هستند. این نوع دیوارچینی با اهداف مختلف انجام می شود. دیوارکشیحیاط و دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی، دیوار کشی دور زمینکشاوزی و ویلا نیز در این دسته قرار می گیرند.

دیوارکشی سنتی و مدرن چیست؟

دیوارچینی سنتی هماننوع دیوارکشی است که همه ی ما با آن آشنایی داریم. این نوع دیوارکشی با انواعمصالح مانند آجر، گل، سیمان و سنگ اجرا می شود. این روش ها در مقابل سایر روشها ارزان ترین دیوارکشی باغ محسوب می شود.

دیوارچینی مدرن نقطه مقابل مدل سنتی خود قرار گرفتهاست. روش های سنتی هم مصالح و هم زمان بیشتری را برای اجرا می طلبند. دیوار کشیمدرن با مصالحی مانند بلوک سیمانی و کناف اجرا می شوند. دیوار چینیسریع تنها در استفاده از روش ها و مصالح مدرن امکان پذیر است.

دیوار چینی آجری

یکی از مرسوم ترین وقدیمی ترین روش دیوار چینی استفاده از آجر است. در این نوع دیوار چینی اغلب ازآجرهای فشاری، سفالی و یا آجرهای سوراخ دار برای دیوارکشی خارجی ساختمان ودیوار کشی محوطه استفاده می شود. در این نوع دیوارکشی با استفاده از ملاتسیمان چیدمان دیوار و مصالح انجام می شود. دیوار آجری وزن بسیار بالایی دارد و نمیتوان در مواردی به به دیوارچینی سریع نیاز است از این نوع مصالح استفادهنمود.

دیوار چینی با سنگ

دیوار کشی با سنگ برای افرادی که به نمای سنگ علاقه دارندپیشنهاد می شوند. اغلب برای دیوارکشی دور ویلا و یا حصار کشی هایتزئینی از این نوع دیوارچینی استفاده می شود. این نوع دیوار چینی در مناطقکوهستانی و یا در مجاورت رودخانه ها بیشتر کاربرد دارد، زیرا دسترسی به مصالح دراین مکان ها راحت تر و کم هزینه تر است.

دیوارکشی سریع با دیوار چینی با بلوک سیمانی

دیوار چینی با بلوکسیمانی درتیغه چینی دیوارهای داخلی و حصارکشی کاربرد دارد. دیوار کشی باغ بابلوک سیمانی نسبت به سایر مصالح مانند آجر و سفال بسیار باکیفیت تر است واز نظر عایق بودن و مقاومت خوب در مقابل فشار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

دیوارکشی بتنی

یکی از روش هایدیوارکشی مدرن دیوارچینی بتنی است. در این روش ابتدا قالب هایی بااستفاده از میلگرد تهیه می شود سپس بتن در داخل آنها ریخته شده و بعد از خشک شدنقالب ها را جدا می کنند. این روش ها دارای قیمت دیوارکشی بالایی نسبت بهسایر روش ها دارند و اینکه سرعت انجام آنها نیز بسیار کند است. همچنین نمونه هایاز دیوار بتنی پیش ساخته نیز موجود هستند که با استفاده از چرثقیل و نیروهای کاربه محل مورد نظر انتقال پیدا کرده و نصب می شوند. این نوع دیوارچینی بسیار سریعاست اما هزینه بالایی را شامل می شود.

اصول دیوار چینی ساختمان چیست؟

حصارکشی دیوار ویلا و یا در کل دیوار کشی داخلی وخارجی ساختمان به عنوان عوامل مهم از نظر زیبایی و امنیت محسوب می شوند. لذا قبلاز هرکاری در این خصوص باید با افراد متخصص در این زمینه مشورت های لازم انجامشود. نوع زیر سازی و پی دیوار باید بر اساس خاک منطقه تعیین شود تا بعدها به مشکلیبرنخورید. استفاده از درزبند در هر 5 متر از دیوار کشی جهت انسجام دیوارچینی بایدانجام شود.

قیمت دیوار کشی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت دیوار کشی باغ و حیاط معمولا به دو صورت روزمزد یا متری محاسبهمی شود. در هر حالت کلی می توان عوامل تعیین‌کننده قیمتدیوارکشی باغ را متراژ فضای باغ و یا محوطه مورد نظر، نوع مصالح موردنیاز و نوع دیوار مد نظر کارفرما اعلام کرد. به طور مثال هزینه ساخت یک متر مربعدیوار آجری با هزینه یک متر مربع دیوار بلوکی متفاوت است. برای تعیین هزینهآجرچینی نیز نوع فشاری بودن یا سفالی بودن آجر تفاوت دارد. قیمتدیوار چینی دور باغ با آجرهای فشاری از سایر نمونه ها بیشتر است و آن همبه خاطر قیمت مصالح است. مورد دیگر در تعیین هزینه آجرچینی ضخامتتیغه است، که هر چه بیشتر باشد طبعا قیمت تیغه چینی نیز افزایش پیدا میکند.

خدمات دیوارکشی، حصار کشی و تیغه کشی توسط ماهرترین استادان بنایی درهوم سرویز

اگر به دنبالاستادکارانی برای تیغه چینی در داخل ساختمان و یا حصارکشی و مرزبندی برایدور باغ یا ویلای خود هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست کنید و با توجه به درخواستتان از هزینه دیوارکشی و قیمتمصالح و همچنین مشاوره رایگان متحصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دیوار کشی و همچنین ارایه خدمات دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای, دوغاب سرامیک حمام, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر, خدمات بنایی نازک کاری ساختمان, سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, حمل نخاله با نیسان و وانت, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دیوار کشی

دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط

حصار کشی و مرزبندی زمین های کشاورزی

دیوار چینی دور باغ و حیاط

تیغه چینی و اجرای دیوارهای بتنی

دیوار کشی با بلوک سیمانی

دیوار چینی با آجر

طراحی و اجرای دیوار کناف

ساخت انواع دیوار حایل و پارتیشن بندی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط دیوار چینی و تیغه چینی و حصارکشی با بلوک سیمانی و آجری

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سیمان کاری دیوار
سیمان کاری دیوار
قیمت از 150,000 الی 2,700,000 تومان
سرامیک کاری و نصب سرامیک
سرامیک کاری و نصب سرامیک
قیمت از 5,500,000 الی 10,000,000 تومان
محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 1,000,000 الی 5,000,000 تومان
ساخت آلاچیق چوبی
ساخت آلاچیق چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 5,000,000 تومان