banner

دیوارچینی دیوار باغ و منزل

از 1309 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیوار چینی دور باغ و زمین های کشاورزی یا بلوک سیمانی و آجر

قیمت دیوار چینی سفال 10سانت

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت دیوار چینی سفال 20 سانت

75,000 الی 100,000 تومان

قیمت دیوار چینی سفال 30سانت

110,000 الی 160,000 تومان

قیمت تیغه گچی

40,000 الی 60,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تیغه چینی و حصارکشی با بلوک سیمانی و آجری

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

دیوار کشی ساختمان

دیوارکشی ساختمان بر اساس نوع کاربری دیوار به انواع مختلفی تقسیم می شوند. دیوارکشی باغ، دیوار کشی حیاط و دیوار کشی دور ویلا اغلب با هدف مرزبندی و جدا کردن حریم شخصی از سایر زمین های مجاور استفاده می شود. دیوارچینی در ساختمان نقش بسیار مهمی در تامین امنیت و ایمنی ساختمان دارد. مشاهدات و تحقیقات اخیر نشان می دهد که بیشتر خرابی ها در اثر حوادث طبیعی مانند زلزله بر اثر دیوارچینی اشتباه و غیراصولی در ساختمان ایجاد می شود. مواردی مانند دیوارکشی زمین، دیوارکشی دور باغ، دیوار کشی ساختمان، دیوارچینی با بلوک و دیوار چینی با آجر و غیره همه زیرمجموعه این خدمات هستند. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع دیوار کشی ساختمان و عوامل موثر بر هزینه دیوارکشی ساختمان می پردازیم.

انواع دیوار کشی ساختمان

دیوارکشی امروزه به دو روش دیوارکشی مدرن و دیوارکشی سنتی تقسیم بندی می شوند. همچنین در این میان دیوارها نیز به طور کل به 2 دسته اصلی تقسیم می شوند. دیوارهای باربر و دیوار های غیر باربر.

دیوارهای باربر علاوه بر تحمل وزن خود وزن اضافی سقف ها را نیز تحمل می کنند. این نوع دیوار کشی ساختمان جزو مهمترین قسمت ها در ساختمان سازی می باشد و علاوه بر علم مهندسی، نیاز به تبهر بالای فرد اجرا کننده نیز دارد.

دیوارهای غیرباربر صرفا جدا کننده هستند. این نوع دیوارچینی با اهداف مختلف انجام می شود. دیوارکشی حیاط و دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی، دیوار کشی دور زمین کشاوزی و  ویلا نیز در این دسته قرار می گیرند.

دیوارکشی سنتی و مدرن چیست؟

دیوارچینی سنتی همان نوع دیوارکشی است که همه ی ما با آن آشنایی داریم. این نوع دیوارکشی با انواع مصالح مانند آجر، گل، سیمان و سنگ اجرا می شود. این روش ها در مقابل سایر روش ها ارزان ترین دیوارکشی باغ محسوب می شود.

دیوارچینی مدرن نقطه مقابل مدل سنتی خود قرار گرفته است. روش های سنتی هم مصالح و هم زمان بیشتری را برای اجرا می طلبند. دیوار کشی مدرن با مصالحی مانند بلوک سیمانی و کناف اجرا می شوند. دیوار چینی سریع تنها در استفاده از روش ها و مصالح مدرن امکان پذیر است.

دیوارچینی آجری

یکی از مرسوم ترین و قدیمی ترین روش دیوار چینی استفاده از آجر است. در این نوع دیوار چینی اغلب از آجرهای فشاری، سفالی و یا آجرهای سوراخ دار برای دیوارکشی خارجی ساختمان و دیوار کشی محوطه استفاده می شود. در این نوع دیوارکشی با استفاده از ملات سیمان چیدمان دیوار و مصالح انجام می شود. دیوار آجری وزن بسیار بالایی دارد و نمی توان در مواردی به به دیوارچینی سریع نیاز است از این نوع مصالح استفاده نمود.

دیوارچینی با سنگ

دیوار کشی با سنگ برای افرادی که به نمای سنگ علاقه دارند پیشنهاد می شوند. اغلب برای دیوارکشی دور ویلا و یا حصار کشی های تزئینی از این نوع دیوارچینی استفاده می شود. این نوع دیوار چینی در مناطق کوهستانی و یا در مجاورت رودخانه ها بیشتر کاربرد دارد، زیرا دسترسی به مصالح در این مکان ها راحت تر و کم هزینه تر است.

دیوارکشی سریع با دیوار چینی با بلوک سیمانی

دیوارچینی با بلوک سیمانی در تیغه چینی دیوارهای داخلی و حصارکشی کاربرد دارد. دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی نسبت به سایر مصالح مانند آجر و سفال بسیار باکیفیت تر است و از نظر عایق بودن و مقاومت خوب در مقابل فشار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. 

دیوارکشی بتنی

یکی از روش های دیوارکشی مدرن دیوارچینی بتنی است. در این روش ابتدا قالب هایی با استفاده از میلگرد تهیه می شود سپس بتن در داخل آنها ریخته شده و بعد از خشک شدن قالب ها را جدا می کنند. این روش ها دارای قیمت دیوارکشی بالایی نسبت به سایر روش ها دارند و اینکه سرعت انجام آنها نیز بسیار کند است. همچنین نمونه های از دیوار بتنی پیش ساخته نیز موجود هستند که با استفاده از چرثقیل و نیروهای کار به محل مورد نظر انتقال پیدا کرده و نصب می شوند. این نوع دیوارچینی بسیار سریع است اما هزینه بالایی را شامل می شود.

اصول دیوار کشی ساختمان چیست؟

حصارکشی دیوار ویلا و یا در کل دیوار کشی داخلی و خارجی ساختمان به عنوان عوامل مهم از نظر زیبایی و امنیت محسوب می شوند. لذا قبل از هرکاری در این خصوص باید با افراد متخصص در این زمینه مشورت های لازم انجام شود. نوع زیر سازی و پی دیوار باید بر اساس خاک منطقه تعیین شود تا بعدها به مشکلی برنخورید. استفاده از درزبند در هر 5 متر از دیوار کشی جهت انسجام دیوارچینی باید انجام شود.

قیمت دیوار کشی چقدر است؟

هزینه دیوار کشی ساختمان معمولا به دو صورت روزمزد یا متری محاسبه می شود. در هر حالت  کلی می توان عوامل تعیین‌کننده قیمت دیوارکشی را متراژ فضای باغ و یا محوطه مورد نظر، نوع مصالح مورد نیاز و نوع دیوار مد نظر کارفرما اعلام کرد. به طور مثال هزینه ساخت یک متر مربع دیوار آجری با هزینه یک متر مربع دیوار بلوکی متفاوت است. برای تعیین هزینه آجرچینی نیز نوع فشاری بودن یا سفالی بودن آجر تفاوت دارد. قیمت دیوار چینی با آجرهای فشاری از سایر نمونه ها بیشتر است و آن هم به خاطر قیمت مصالح است. مورد دیگر در تعیین هزینه آجرچینی ضخامت تیغه است، که هر چه بیشتر باشد طبعا قیمت تیغه چینی نیز افزایش پیدا می کند.

خدمات دیوارکشی، حصار کشی و تیغه کشی توسط ماهرترین استادان بنایی در هوم سرویز

اگر به دنبال استادکارانی برای تیغه چینی در داخل ساختمان و یا حصارکشی و مرزبندی برای دور باغ یا ویلای خود هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید و با توجه به درخواستتان از هزینه دیوارکشی و قیمت مصالح و همچنین مشاوره رایگان متحصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

دیوار کشی و ساخت دیوار منرل
حصارکشی و مرزبندی زمین های کشاورزی
دیوار کشی دور باغ و حیاط
اجرای دیوارهای بتنی
دیوارکشی با بلوک سیمانی
دیوارچینی با آجر
طراحی و اجرای دیوار کناف
ساخت انواع دیوار حایل و پارتیشن بندی

همیاران سرویس دیوارچینی دیوار باغ و منزل

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

سیمان کاری دیوار
سیمان کاری دیوار
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان
سرامیک کاری و نصب سرامیک
سرامیک کاری و نصب سرامیک
قیمت از 1,500,000 الی 2,800,000 تومان
محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 1,000,000 الی 5,000,000 تومان
ساخت آلاچیق چوبی
ساخت آلاچیق چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 5,000,000 تومان