سیمان کاری

سیمان کاری

از 1308 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سیمان کاری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سیمان کاری با آستر رویه(متر مربع)

130,000 الی 170,000 تومان

قیمت سیمان کاری بدون آستر رویه (متر مربع)

90,000 الی 120,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره سیمان کاری خواهید خواند

 • سیمان کاری دیوار باغ، حیاط و سیمانکاری نما
 • انواع کاربرد سیمان کاری در ساختمان کدامند؟
 • سیمان کاری دیوار حیاط و باغ با سیمان سیاه
 • سیمان کاری نمای ساختمان
 • سیمان کاری روی رابیتس
 • سیمان کاری کف اتاق
 • سیمانکاری کف حیاط و سیمان کاری دیوار حیاط
 • لوازم مورد نیاز برای سیمان کاری دیوار چیست؟
 • مراحل سیمانکاری دیوار کدامند؟
 • قیمت سیمان کاری دیوار و کف به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات سیمانکاری دیوار، کف و نما با کمک سیمانکار مجرب هوم سرویز

سیمان کاری دیوار باغ، حیاط و سیمانکاری نما

سیمانکاری دیوار حیاط زیر مجموعه خدمات بنایی ساختمان است. سیمان به علت مقاومت بالا در برابر عوامل جوی مورد استفاده قرار می گیرد. سیمانکاری دیوار باغ و حیاط بعد از ساخت دیوار برای زیبا تر شدن نمای دیوار حیاط انجام می شود. سیمان کاری کف و سیمان کاری دیوار حیاط در مراحل آخر ساخت و ساز قرار می گیرند و جزو اقدامات نازک کاری ساختمان هستند. سیمانکاری فقط مختص به دیوار نیست بلکه سیمان کاری نمای ساختمان و سیمان کاری کاری کف هم بنا به نیاز کارفرما توسط سیمانکار انجام می شود. اما نحوه انجام هر کدام از این موارد با هم یکی نیستند و به روش های مختلفی انجام می شوند. در ادامه به انواع سیمانکاری ساختمان و عوامل موثر بر قیمت سیمانکاری دیوار، کف و قیمت سیمانکاری نما خواهیم پرداخت.

انواع کاربرد سیمان کاری در ساختمان کدامند؟

کاربرد سیمان در ساخت و ساز ساختمان بسیار گسترده است. انجام هر روش از سیمانکاری با نوع سیمان خاصی انجام می شود. تعدادی از خدمات که زیر مجموعه سیمان کاری دیوار هستند عبارت اند از:

 • سیمان کاری دیوار با سیمان سیاه
 • سیمان کاری دیوار با استفاده از سیمان تگری
 • سیمان کاری نمای ساختمان با سیمان سفید
 • سیمان کاری نمای شسته
 • سیمان کاری کف اتاق
 • سیمانکاری دیوار حمام و دستشویی
 • سیمان کاری روی رابیتس
 • سیمان کاری دیوار استخر
 • سیمان کاری دیوار حیاط طرح سنگ
 • سیمان سفید دیوار حیاط
 • سیمان کاری دیوار باغ و حیاط

سیمان کاری دیوار حیاط و باغ با سیمان سیاه

سیمانکاری دیوار براساس محل قرارگیری دیوار و میزان اهمیت عایق کاری به صورت متفاوت انجام می شود. سیمان کاری دیوار حیاط و باغ با سیمان کاری دیوار حمام و سایر دیوارهای داخلی ساختمان تفاوت دارد. برای اجرای این خدمات، سیمان کاری دیوار با دستگاه نیز امروزه توسط سیمانکار ماهر انجام می شود.

سیمان کاری با سیمان سیاه به علت مقاومت بالا در برابر رطوبت برای سیمان کاری دیوار باغ و حیاط و همچنین سیمانکاری دیوار های داخلی مانند سیمان کشی دیوار دستشویی و حمام استفاده می شود. سیمان سیاه جزو پرکاربردترین انواع سیمان هستند. برای سیمان کاری دیوار حیاط ابتدا باید مراحل آسترکشی به درستی انجام شود.

سیمان کاری نمای ساختمان

سیمانکاری نمای ساختمان نیز یکی از رایج ترین نماهای مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد. نمای سیمان شسته جزو نماهای اندود شده محسوب می شوند که روی سفت کاری نما اجرا می شوند. سیمانکاری شسته نما در طرح های مختلفی انجام می شود. طرح هایی مانند نما رومی، تیشه ای، چکشی، سیمان کاری طرح چوب و سیمان کاری طرح سنگ نیز با سیمان قابل انجام هستند.

سیمان کاری نما شسته در رنگ بندی های مختلف مانند سیاه، قرمز، خاکستری، سبز و غیره اجرا می شوند. البته بنا به درخواست مشتری می توان از سیمان سیاه و رنگ های معدنی نیز در سیمان کاری نمای ساختمان بهره برد. اجرای سیمان شسته برای نما دارای مزایای زیادی است که اولین مورد آن قیمت سیمانکاری نما است، که نسبت به اجرای سایر موارد بسیار به صرفه تر و مناسب تر است. همچنین امکان اجرای طرح های مختلف با سیمان نیز یکی دیگر از مواردی است که سیمان کاری نما را بیشتر محبوب می کند.

سیمان کاری روی رابیتس

سیمان کاری دیوار بلوکی اغلب باید به این روش انجام شود، زیرا امکان سیمان کاری مستقیم روی دیوار وجود ندارد. در ابتدا باید اقداماتی جهت آماده سازی سطح انجام شود و سپس سیمان کاری روی رابیتس انجام می شود. در قدم اول باید خمیرکشی روی رابیتس انجام شود و سپس روی آن آسترکشی نهایی اجرا می شود.

سیمان کاری کف اتاق

سیمان کاری کف اتاق معمولا جهت زیرسازی و ایجاد سطحی صاف برای قرار گیری سایر سطوح اجرا می شود. سیمان کاری کف اتاق باید کاملا حرفه ای توسط سیمانکار ماهر انجام شود. زیرا ایجاد سطحی کاملا صاف و با شیب صحیح در سیمان کشی کف بسیار مهم است.

سیمانکاری کف حیاط و سیمان کاری دیوار حیاط

در سیمان کاری کف حیاط باید شیب بندی صحیح و استاندارد در محوطه ساختمان ها رعایت شود. سیمان کاری دیوار حیاط نیز باید قبل از نصب هر گونه دیوارپوش دیگری به درستی انجام شود. زیرا به این صورت سطح زیر کار به درستی زیرکاری و عایق می شود و بستر مناسبی برای اجرای سایر موارد ایجاد می شود.

لوازم مورد نیاز برای سیمان کاری دیوار چیست؟

از جمله وسایل مورد نیاز برای سیمانکاری دیوار، کمچه، شمشه آلومینیومی، ملاقه، ریسمان کار، اسفنج، شاقول و استانبولی می باشد. البته بنابر اینکه سیمان کاری در ارتفاع انجام می شود یا خیر لوازمی مانند تخته، بشکه و یا داربست نیز نیاز است.

مراحل سیمانکاری دیوار کدامند؟

سطح زیر کار باید صاف باشد

قبل از شروع به سیمان کاری دیوار یا کف باید سطح زیرکار صاف و یکدست باشد. مواردی مانند بیرون زدگی ملات بین آجرها و لکه های سیمان باید از روی کار برداشته شوند.

کروم کشی در سیمانکاری دیوار حیاط

برای سیمانکاری کف و دیوار با استفاده از شاقول و ریسمان باید ضخامت سیمان روی دیوار و کف تعیین شود به این ترتیب از شکمه زدن و یا تورفتگی با به طور کل از عدم تقارن در سیمانکاری کف و دیوار ساختمان جلوگیری می شود. پس از تعیین کروم باید فاصله بین آنها با ملات سیمان پر شود.

تهیه ملات سیمانی و آسترکشی دیوار

سیمان کاری دیوار ساختمان از این مرحله شروع می شود. پر کردن فاصله بین دو کروم به وسیله دستی یا به وسیله دستگاه انجام می شود. ملات سیمانی را درون استامبولی آماده می کنند و با استفاده از کمچه و ملاقه روی دیوار پرت می کنند و سپس با استفاده از شمشه سیمان را روی دیوار صاف می کنند.

سیمان کاری دیوار ساختمان بدون داربست

در مواردی امکان نصب داربست برای سیمانکاری دیوار و نما وجود ندارد. ارائه خدمات سیمان کاری دیوار بدون داربست با استفاده از راپل انجام می شود. این خدمات باید توسط گروهی مجرب و دارای تجهیزات استاندارد انجام شود.

قیمت سیمان کاری دیوار و کف به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت سیمان کاری دیوار به موارد زیادی بستگی دارد. اولین عامل مهم و تاثیرگذار بر هزینه سیمان کاری ساختمان متراژ کار است و مورد بعدی در برآورد قیمت سیمانکاری دیوار باغ نوع سیمان و محل سیمان کاری است. قیمت سیمان کاری نمای ساختمان با توجه متریال و همچنین طرح مورد نظر کارفرما متفاوت است. در مواردی اگر نیاز به زیرکاری و اجرای عایق دیوار باشد این موارد بر قیمت سیمان کاری دیوار و نما تاثیر می گذارند.

همچنین محل قرار گیری دیوار نیز بر دستمزد سیمان کار دیوار تاثیر می گذارد، زیرا نوع زیرسازی دیوار تغییر خواهد کرد. قیمت سیمان کاری دیوارهای داخلی چون در مقابل عوامل جوی نیستند کمتر از قیمت سیمان کاری دیوار حیاط است زیرا در دیوارهای داخلی از متریال با جنس معمولی تر استفاده می شود.

خدمات سیمانکاری دیوار، کف و نما با کمک سیمانکار مجرب هوم سرویز

اگر برای سیمان کاری دیوار، کف و سیمانکاری نمای ساختمان به دنبال سیمانکار مجرب هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و می توانید به راحتی از چندین سیمانکار به صورت کاملا رایگان قیمت بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سیمان کاری و همچنین ارایه خدمات سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای, دوغاب سرامیک حمام, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر, دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط, خدمات بنایی نازک کاری ساختمان, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, حمل نخاله با نیسان و وانت, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سیمان کاری

سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط

سیمان کاری نمای ساختمان توسط سیمان کار حرفه ای

سیمان کاری دیوار استخر و سیمان کاری کف استخر

سیمان کاری دیوار حیاط طرح سنگ

سیمان کاری دیوار بلوکی طرح چوب

سیمان کاری دیوارهای داخلی ساختمان سرویس بهداشتی و حمام

سیمان کاری کف اتاق خواب

نظرات کاربران

profile picture
شهروز برزگر

استاد کار با اخلاق و کاردان تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را بسیار تمیز انجام دادند با تشکر از هوم سرویز برای معرفی آقای شهاب گل محمدی

profile picture
میلاد تحریری زنگنه

واقعا کارشون عالی بود ممنون از هوم سرویز

profile picture
محمد علی مرتضوی

کار با کیفیت عالی و رفتار حرفه ای داشتند کاملا" از ارائه کار راضی هستم

profile picture
مریم شمس

کارشون عالی بوده و خوش برخورد بودن .

شرایط سیمان کاری کف و دیوار حیاط و سیمان کاری نمای ساختمان

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

plastering
گچکاری و گچبری
قیمت از 500,000 الی 1,300,000 تومان
installation-false-ceilings
اجرا و نصب سقف کاذب
قیمت از 900,000 الی 1,450,000 تومان
painting
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,500,000 الی 5,500,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 50,000 الی 50,000 تومان