banner

رفع نم ساختمان

از 1903 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رفع نم دیوار خانه و رطوبت سقف

قیمت تشخیص علت و محل نم زدگی

130,000 الی 175,000 تومان

قیمت تشخیص علت و محل نم زدگی (با دستگاه)

230,000 الی 300,000 تومان

قیمت رفع نم ناشی از نشتی زیر کاسه توالت(دستشویی استاندارد 1*2)

1,550,000 الی 2,100,000 تومان

قیمت رفع نم ناشی از نشتی ناشی از فلاش تانک

650,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت رفع نم ناشی از نشتی حمام(حمام استاندارد 1*2)

1,650,000 الی 1,900,000 تومان

قیمت رفع نم ناشی از نشتی از لوله کشی ساختمان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط رفع نم زدگی سقف، دیوار و کف ساختمان

همیار می بایست ابتدا محل نم زدگی را تشخیص داده و به اطلاع مشتری برساند و در صورت رضایت مشتری اقدام به ترمیم محل نم زدگی نماید.

همیار موظف به تمیز کردن محل ترمیم شده قبل از تحویل به مشتری می باشد.

تشخیص علت و محل نم زدگی تنها در صورتیکه مشتری نیاز به شناسایی علت نم باشد شامل هزینه می شود و در صورتیکه رفع نم نیز به همیار سپرده شود شامل هزینه نخواهد شد.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

رفع نم ساختمان بدون خرابی چگونه انجام می شود؟

خدمات نگهداری ازساختمان شامل رفع عیوب و خرابی های بنا است. در نظر خیلی از افراد ترمیم و تعمیرایرادات ساختمان اغلب با کنده کاری و تخریب همراه است به خصوص وقتی صحبت از رفعنم ساختمان باشد. اما در مواقعی نیز می توان اقدام به رفع نم ساختمانبدون خرابی نمود. نم و رطوبت یک مشکل جدی است که تنها مربوطبه سقف و بام خانه ها نیست. نم دادن سرویس بهداشتی، چکه سقفدستشویی، آشپزخانه ها، رفع نم دیوار گچی، نم دادن سقفخانه و رفع نشتی سقف سرویس بهداشتی از اتفاقات شایعی هستند کهممکن است به هر دلیلی در ساختمان اتفاق بیوفتد. رفع نم زدگی ساختمان جهتماندگاری و افزایش طول عمر سازه ضروری است.

در حالت عادی نبایددر هیچ قسمت از بنا نم و رطوبت دیده شود. در اغلب موارد با بالا رفتن سن بنا وبروز خرابی در لوله های ساختمان، آثار نم و رطوبت در ساختمان  ظاهرمی شود. البته این موضوع مختص ساختمان هایقدیمی نیست بلکه بسیاری از ساختمان های نوساز هم با این مشکل روبرو هستند. درادامه به عوامل ایجاد کننده نم ساختمان و عوامل موثر بر هزینه رفع نمساختمان می پردازیم.

روش های جلوگیری از چکه سقف دستشویی بدون تخریب

چکه سقف دستشویی به دلایل محتلف مانند مانند سیفون، ضعف در عایق بندیکف دستشویی و با بر اثر ترکیدگی لوله ایجاد می شود. باید بگوییم که برای جلوگیری از چکه سقف روش های مختلف و زیادی وجوددارند و هر روز روش های جدیدتری به این موضوع اضافه می شوند. مواردی مانند استفادهاز دستگاه رطوبت گیر، مواد نانو و در موارد حاد باید اقدام به تعویض لوله ها نمود.

رفع نم دادن سقف آپارتمان بدون تخریب

نم دادن سقف آپارتمانبدون تخریب یکی ازمشکلاتی است که تقریبا برای هر ساختمانی ممکن است پیش بیاید. وقتی کار آب بندی وعایق ساختمان به خوبی انجام نشود و یا روی سقف ساختمان اقداماتی مانند کانال کشیکولر و… انجام شده باشد، این موارد موجب آسیب به عایق پشت بام شده و احتمال نمدادن سقف آپارتمان را بالا می برند.

البته این مشکل میتواند بر اثر دلایل زیادی ایجاد شود در صورت توجه نکردن به این موضوع قطعا سقفساختمان شما خراب شده و لکه های زشت و بزرگی روی آن ایجاد خواهد شد. راه های رفع نم دادن سقف آپارتمان بسیارگسترده هستند. به همین خاطر برای رفع نم دادن سقف آپارتمان باید ابتداببینید که این مشکل به چه دلیلی به وجود آمده است و ریشه اصلی آن چیست. در ادامه به توضیح در ارتباط با بارزتریندلایل بروز این ایرادات می پردازیم.

ترک خوردن یاشکستگی لوله های آب

لوله های فرسوده وآسیب دیده آب بیشترین سهم را در ایجاد نم ساختمان دارند. رفع نمزدگی دیوار پس از تعویض لوله های آسیب دیده باید انجام شود. پس از تماسبا افراد متخصص و درخواست خدمات رفع نم فوری می توانید از خدمات رفعنم دیوار بدون تخریب استفاده کنید. با استفاده از دستگاه های نشت یابیا دستگاه تشخیص نم ساختمان محل دقیق ترک لوله مشخص می شود، متخصصین میتوانند همان قسمت را تعمیر کنند و با کمترین میزان خرابی به از بین بردننم دیوار رسیدگی شود.

فرسوده شدن لولههای فاضلاب

علت نم دادن دیواردستشویی و حمام اغلب از لوله های فاضلاب است. این لوله ها به مرور زمان دچارفرسودگی شده و موجب نم دادن دیوار حمام و توالت می شود. رفعنم سرویس بهداشتی بدون تخریب اگر سریع انجام نشود، برای طبقات زیرین مشکلایجاد می کند. این در حالی است که شاید اصلا داخل ساختمان هیچ ردی از نم دیدهنشود. برای رفع نم حمام و توالت، لازم است تا لوله فاضلاب به طورکلی تعویض و یا ترمیم شوند.

آسیب به ایزوگامپشت بام

پشت بام بهعنوان سطحی که در معرض مستقیم تغییرات دمایی و مجاورت هوای بیرون از ساختمانقرار دارد، باید مرتب قبل از شروع بارندگی، بررسی های لازم شود و در صورت نیاز،نسبت به ترمیم آن اقدامات لازم انجام شود. رفع نم پشت بام جهت جلوگیری از نم سقف واحد زیرینالزامی است. چنانچه پشت بام سریعا ترمیم نشود خسارات زیادی به سقف منازل و طبقاتآخر آپارتمان وارد می شود. در این صورت هزینه تعمیر سقف هم به هزینه رفعنم پشت بام افزوده می شود.

رفع نم کف ساختمان بدون خرابی

نم ساختمان پدیده ایآزار دهنده است که هم برای ساکنین یک واحد و هم برای واحدهای هم جوار و زیرینمشکلات ایجاد می کند. با بیشتر شدن ساخت و سازها، دیگر خبری از منازل شخصی و خانههای مستقل نیست. به این ترتیب رسیدگی به ساختمان و نگهداری از آن هم یک وظیفه جمعیاست که بر دوش ساکنین ساختمان است. برای جلوگیری از آزار و اذیت همسایه ها به محضمشاهده نم جهت رفع نم کف ساختمان و از بین بردنرطوبت کف خانه با متخصصین رفع نم ساختمان تماس بگیرید.

رفع نم سرویسبهداشتی و حمام

شکی نیست که سرویس هادارای بیشترین لوله ها و اتصالات هستند. انواع لوله های سنتی و زیرکار یا اجرایلوله روکار که در سرویس ها به کار برده می شود، بیشترین علت نم دادن دیواردستشویی می باشند. بنابراین دور از ذهن نیست که بیشترین لکه های نم ورطوبت در این قسمت از ساختمان وجود داشته باشد. اگر نم، کپک و یا نم درسرویس ها مشاهده شد. برای از بین بردن رطوبت و رفع نم سرویس بهداشتی ورفع نم توالت این موارد را بررسی کنید.

تهویه مناسب

همیشه هم علت کپک زدنسقف و علت نم دادن دیوار دستشویی و حمام، سوراخ شدن لوله ها نیست.در بسیاری از موارد وجود رطوبت زیاد در حمام و عدم تهویه مناسب موجب رشد کپک دردرز کاشی ها و روی سرامیک ها می شود. بخارات سرویس ها رویکاشی ها سرد شده و کم کم به درون لایه ها راه پیدا می کند. نفوذ رطوبت به داخلکاشی ها موجب سست شدن کاشی ها شده و دیوارها نمور می شود.  برای رفع نم توالت وحمام در این موارد کافی است تهویه مناسب نصب کنید.

فرسودگی لولههای قدیمی

لوله های گالوانیزهزمانی بهترین متریال در نصب لوله های آب ساختمان محسوب می شدند ولی امروزه باتولید لوله های ۵ لایه پروپیلن، عمر لوله های گالوانیزه هم به پایان رسیده است.لوله های گالوانیزه با همه خوبی هایی که دارند خیلی زود فرسوده می شوند. اگر سرویسهای بهداشتی دچار نم ناشی از فرسوده شدن لوله ها باشد چه می کنید؟ خراب کردن دیواربرای تعویض لوله ها اقدامی هزینه بر و وقت گیر است. رفع نم دیوار بدون تخریب هوم سرویز راهی ساده و بدوندردسر است که در این مورد پیشنهاد می شود.

رفع نم لولهفاضلاب

ایراد در لوله فاضلابو آب یکی از اصلی ترین دلایل نم و ریزش آب از سقف و نم زدگی سرویس بهداشتی و رفعنم کف ساختمان است. اگر نم زدگی به خاطر ترکیدگی لوله آب باشد، ممکن استاین مشکل باعث شود که قسمت موردنظر سقف یا دیوار به صورت کامل از جای خود کنده شودو تخریب شود و برای ترمیم و رفع نم لوله فاضلاب آن باید هزینه بسیار زیادیرا بپردازید.

به طور متوسط لوله فاضلاب۱۰ سال عمر مفید دارد و پس از آن دچار فرسودگی و آسیب می شوند. اگر لوله فاضلابقدیمی باشد برای تعویض لوله ها زمان بیشتری صرف می شود. البته در ساختمان هایی کهاز سیستم های سقفی فاضلاب استفاده کرده اند، امکان رفع نم کف ساختمان بدونخرابی وجود دارد. تجهیزات جدید با تکنولوژی روز می توانند رفع نمدیوار با مواد نانو و بدون تخریب را در سیستم لوله سقفی به خوبیانجام دهند.

مشکل در سیفوندستشویی

شیب بندی نامناسب درزمان اجرای فاضلاب و گرفتگی سیفون می تواند علت نفوذ آب به طبقات زیرین باشد. دراین صورت با تعویض سیستم سیفون می توان به رفع نم کف سرویس بهداشتی و رفعنم روشویی پرداخت. اگر عمر ساختمان بالاست بهتر است لوله های قدیمی اصلاحشوند به این ترتیب تا سال های زیادی خیالتان از بابت رفع نم سرویسبهداشتی راحت می شود.

رفع نم ساختمان بدون تخریب چگونه انجام می شود؟

با توسعه نانو درصنعت ساختمان سازی، تحولات زیادی رخ داده است. فناوری های جدید در ساخت و ساز بناهم ورود پیدا کرده اند و موجب سهولت ساخت و تعمیرات ساختمان شده اند. رفعنم دیوار با مواد نانو و رنگ های نانو عایق رطوبتی از پر کاربردترینفناوری های پیشرفته در ساختمان سازی هستند.

رفع نم دیوار با مواد نانو

عایق های رطوبتی نانومی توانند در زیر سطح های مولکولی نفوذ کرده و با مواد دیگر ترکیب شوند. رفعنم ساختمان بدون تخریب با مواد نانو هیچ لایه ای روی سطوح ایجاد نمی کندو خود جزئی از سازه می شود. قیمت های مقرون به صرفه، ماندگاری بالا، وزن سبک،مقاومت در برابر حریق از مزایای استفاده از عایق نانو رطوبتی در رفعنم دیوار بدون تخریب است.

رفع نم با مواد نانو برای پوشش نم دیوار، عایق های رطوبتی نانودر سرویس های بهداشتی و سقف هیچگونه آسیبی به محیط زیست نمی رسانند.

ویژگی های عایق رطوبتی نانو رنگ ها

  • عدم نیازبه تخریب عایق کاری قبلی
  • غیر قابلاشتعال و غیر سمی
  • سازگار بامحیط زیست
  • سهولتاجرا با غلتک، قلمو و پیستوله
  • قدرتچسبندگی بالا بر روی سطوح زیرین
  • ضد باکتریو مقاوم در برابر رطوبت
  • مقاومت دربرابر ضربه
  • مقاوم دربرابر مواد شوینده شیمیایی
  • مقاوم دربرابر تغییرات دما
  • سرعت دراجرا

در زمان نم دادن سقف آپارتمان چه باید کرد؟

با شروع بارش هایفصلی، نم زدگی سقف هم خودنمایی می کند. برای رفع نمسقف باید پشت بام را بررسی کنید. علت نم دادن سقف می تواندمربوط به خرابی عایق پشت بام و یا خروج آب از طریق تجهیزات روی پشت بام باشد. اگردر طبقات پایین تر زندگی می کنید و یک لکه نم بزرگ در سقف دیده می شود، حتما باهمسایه طبقه بالا تماس بگیرید. در بسیاری از مواقع وجود نم تنها به سقف طبقاتزیرین آسیب می زند و مشکلی در واحد اصلی ایجاد نمی کند.

رفع نم نمایساختمان با مواد نانو

گاهی به علت ایراد درمصالح نما و یا ایجاد شیارها در ساختمان های قدیمی موجب بروز نم در نمایساختمان می شود. در بسیاری از موارد رفع نم نمای ساختمان باآب بندی مصالح نمای ساختمان رفع می شود. رفع نم زدگی نمای ساختمان فارقاز نوع نما شیشه، کامپوزیت و یا سنگی با مواد نانو نیز انجام می شود.

برای رفع نم داخل کمد دیواری چه مواردی باید بررسی شوند؟

اگر بوی نم و رطوبتاز داخل کمد دیواری به مشام می رسد یک هشدار جدی از وجود نم در دیوار است. درصورتی که کمد دیواری در پشت دیواری حمام یا دستشویی نصب شده است، لوله آب گرم وسرد داخل دیوار کار شده است. در این صورت ترکیدگی لوله آب سرد یا گرمعلت اصلی نم دیوار است. برای رفع نم کمد دیواری ابتدا منبع اصلیرطوبت را از بین ببرید. آیا کاشی های حمام دارای درزهای ریز است؟ آیا دیوار حمامکپک زده؟ آیا شب ها صدای چکه آب از داخل کمد دیواری شنیده می شود؟ این موارد نشانههای هشدار دهنده ای است که گوشزد می کند که باید به رفع نم کمد دیواری بپردازید.

هزینه رفع نم ساختمان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت رفع نم ساختمان به موارد مختلفی بستگی دارد. همانطورکه پیش تر اعلام کردیم علت نم ساختمان به موارد مختلفی بستگی دارد که ایراد در هرکدام از قسمت ها هزینه رفع نم ساختمان را تغییر می دهند. مورددیگر مقدار و مساحت نم است. هرچه نم ساختمان بیشتر باشد اجرت رفع نمساختمان نیز بیشتر می شود. روش رفع نم ساختمان نیز مورد بعدی استکه در تعیین هزینه رفع نم ساختمان تاثیر دارد. اما برای براوردقیمت نهایی باید محل مورد نظر به وسیله متخصصین بررسی شود و پس از مشخص کردن علتنم زدن دیوار یا سقف هزینه ها اعلام می شود.

رفع نم فوری و رفع نم ساختمان با دستگاه در هوم سرویز

سرویس رفع نم حمام ودستشویی هوم سرویز شامل این موارد متعددی مانند تشخیص علت و محل نم زدگی بادستگاه، رفع نشتی و نم از زیر کاسه توالت، تعمیر و عیب یابی فلاش تانک، رفع نمحمام و توالت، تعویض و تعمیر لوله های آب و فاضلاب سرویس های بهداشتی، رفع نمفوری، رفع نم خانه، رفع نم زدگی سقف، رفع نم ناشی از ترکیدگی لوله های شوفاژ،عایق بندی کف و دیوارهای حمام و توالت، رفع نم سرویس بهداشتی، رفع نم با موادنانو، از بین بردن بوی بد منزل ناشی از نم سرویس های بهداشتی و غیره می باشد.تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز تماس بگیرید تا همکاران ما درکمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

رفع نم پشت بام
رفع نم توالت
رفع نم ساختمان با استفاده از عایق های رطوبتی نانو
رفع نم دیوار و سقف بدون تخریب
رفع نم کف ساختمان
رفع نم حمام
تشخیص محل نم زدگی سقف و دیوار با دستگاه بدون تخریب
رفع نم و رطوبت دیوار بدون تخریب

همیاران سرویس رفع نم ساختمان

 نظرات کاربران

profile picture
احسان هادی
3 ماه پیش |حسین بگ عزیزی

خدا خیرشون بده هم کارشون خوب بود هم کامل نظافت کامل انجام دادن بعد اتمام کار مبلغ هم خیلی پایین دریافت کردن

profile picture
محمد تهرانی
4 ماه پیش |علی نظر احمدی

کارشون خیلی خیلی خوب بود میگفتن 9 صبح میام ساعت 8.30 جلوی درب بودن اصلا بدقولی نکردن تو کار و واقعا مشکلمونو ریشه ای حل کردن پنج ستاره براشون کمه من به کارشون اخلاقشون و خوش قولیشون ده ستاره میدم

profile picture
مجتبی حسنی پور

خیلی راضی بودم به موقع اومدن انجام دادن خیلی زحمت کشیدن

profile picture
هدی درستی
7 ماه پیش |خداداد بیگی

خیلی راضی بودم

خدمات مرتبط

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 900,000 الی 4,800,000 تومان
اجرا و نصب سقف کاذب
اجرا و نصب سقف کاذب
قیمت از 1,800,000 الی 4,500,000 تومان
ساخت درب چوبی
ساخت درب چوبی
قیمت از 1,400,000 الی 7,250,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان