banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
کاشیکاری و نصب کاشی

کاشی کاری ساختمان

از 1061 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کاشی دیوار و ستون توسط کاشیکار ماهر

قیمت کاشی کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی

45,000 الی 65,000 تومان

قیمت کاشی کاری در اندازه 60*120 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی

55,000 الی 75,000 تومان

قیمت کاشی کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 و 60*120 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی

110,000 الی 195,000 تومان

قیمت سرامیک کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی

45,000 الی 70,000 تومان

قیمت سرامیک کاری کف 80*80 و 100*100 (بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی

55,000 الی 75,000 تومان

قیمت سرامیک کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی

120,000 الی 195,000 تومان

قیمت سرامیک کاری کف 80*80 و 100*100 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی

135,000 الی 210,000 تومان

قیمت موزاییک کاری 40*40 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- زیر سازی و ملات

35,000 الی 80,000 تومان

قیمت سنگ کاری راه پله هر متر مربع (به همراه زیر سازی)

140,000 الی 250,000 تومان

قیمت کاشی کاری راه پله هر متر مربع(به همراه زیر سازی)

95,000 الی 175,000 تومان

قیمت کاشی کاری شمشیری کنار پله (هر متر مربع)

توافقی

قیمت سنگ آنتیک

توافقی

قیمت سنگ اسلب

توافقی

قیمت متراژ های زیر 20 متر در تمام موارد

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط کاشی کاری و تعویض کاشی حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه قرنیز کاری به همراه هزینه کاشی کاری محاسبه می گردد و هزینه مازاد برای مشتری نخواهد داشت، تنها در صورتی که سرویس قرنیز کاری مورد نظر مشتری باشد هزینه آن به صورت مجزا لحاظ خواهد شد.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

کاشی کاری ساختمان چیست؟

یکی از رایج ترین روش های پوشش دیوار، کاشی کاری ساختمان می باشد. از تاثیر شگفت انگیز نصب کاشی دیوار بر دکوراسیون خانه نمی توان چشم پوشی کرد. انتخاب صحیح کاشی به همراه تبهر کاشی کار ماهر همه در رقم زدن یک اثر هنری زیبا و بی نقص تاثیرگذارند. انتخاب طرح کاشی متناسب با فضا و همچنین اجرای کاشی با مهارت، تغییر چشم گیری در محیط ایجاد می کند.

کاشی کاری ساختمان از گذشته با ما همراه بوده است. کاشی کاری سنتی به عنوان یک اثر زیبا در تمام ساختمانهای قدیمی دیده می شود. امروزه کاشی کاری منزل سنتی جایگاه خود را به کاشی کاری مدرن داده است. اجرای کاشی کاریآشپزخانه و کاشی کاری سرویس بهداشتی به علت مقاومت بالا و عایق رطوبتی بودن انتخاب بسیار است. در ادامه به توضیح درباره مراحل کاشیکاری ساختمان و عوامل موثر در هزینه کاشی کاری ساختمان و دستمزد کاشی کاری خواهیم پرداخت.

انتخاب طرح کاشی سرویس بهداشتی و حمام

انتخاب صحیح کاشی نقش مهمی در روند اجرای پروژه کاشی کاری سرویس بهداشتی و حمام دارد. اجرای کاشی باید با مهارت انجام شود تا در طولانی مدت در محیط مرطوب دچار ترک خوردگی و شکستگی نشوند. هنگام خرید کاشی باید دقت کنید که  تایل ها کاملا عاری از هرگونه معایبی مانند لکه، لب پریدگی یا ترک های مویی باشند. علاوه بر اینها به دلیل قرار گرفتن آن ها در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی و حمام، باید به درجه جذب رطوبت در کاشی نیز دقت نمود.

جالب است بدانید که وقتی صحبت از نصب کاشی و سرامیک می شود برخی افراد گمان می کنند که هر دو یک نوع مصالح هستند. در صورتی که این دو با هم فرق دارند. کاشی یک قطعه سفالی است که با لعاب پوشش داده شده است. در واقع قسمت اصلی کاشی یا همان بدنه آن از سفال ساخته شده است و لایه محافظ و رویی آن لعاب می باشد. اما اگر لعابی که بر روی کاشی ریخته می شود، سرامیکی باشد این نوع کاشی، سرامیک نامیده می شود. کاشی نسبت به سرامیک وزن سبک تری دارد. ازین رو برای نصب روی دیوار مناسب است.

انواع روش های کاشی کاری ساختمان

بعد از انتخاب کاشی و اطمینان از کیفیت و مناسب بودن برای مکان مورد نظرمان نوبت به انتخاب روش نصب کاشی توسط کاشیکار می باشد. روش نصب کاشی باید با مشورت کاشی کار و کارفرما بر اساس محل مورد نظر انتخاب شود. زیرا تمامی روش ها و طرح ها قابل اجرا در تمامی فضاها نمی باشند.

کاشی کاری منزل به طور کل به صورت چهار روش انجام می شود. روش کاشی کاری دوغابی، کاشی کاری ملاتی، کاشی کاری چسبی و نصب کاشی با اسکوپ می باشند، که هر کدام از این روش ها بر اساس محل مورد نظر و نوع کاشی انتخاب می شوند.

کاشی کاری با دوغاب

در این روش مبنای کل کاشی کاری دیوار، رج اول دیوار است. دقت در انجام کاشی کاری دوغابی بسیار با اهمیت است. در رج اول باید خط تراز با استفاده شیلنگ تراز تعیین شود. پس از مشخص کردن خط تراز باید محل شروع کاشی کاری مشخص شود و سپس سایر رج ها به همین منوال ادامه پیدا خواهند کرد.

کاشی کاری با ملات

کاشی کاری ملات با استفاده از ملات خمیری ماسه و سیمان در پشت کاشی انجام می شود. روش کاشی کاری با ملات بیشتر برای کاشی کاری زیر سقف که امکان ریختن دوغاب وجود ندارد کاربرد دارد. در این روش سطح زیر کار کاملا مسطح و هموار می شود و سپس اقدام به نصب کاشی روی دیوار می کنند.

کاشی کاری با چسب

نصب کاشی با چسب روشی کاملا مشابه با کاشی کاری با سیمان و ماسه است. تنها تفاوت آنها در استفاده از چسب کاشی به جای ملات است. اغلب برای کاشی کاری رو کاشی و نصب کاشی بین کابینتی در آشپزخانه از چسب کاشی استفاده می شود. این روش نسبت به سایر روش ها سریع تر و بدون کثیف کاری است.

در مواقعی که شرایط کنده کاری وجود ندارد یا محل در معرض آب و رطوبت فراوان نیست مانند نصب کاشی در سرویس بهداشتی اقدام به کاشی کاری با چسب می کنند. این روش با استفاده از انواع چسب کاشی ایرانی مانند ساروج و نمونه های خارجی قابل اجرا است. نکته قابل توجه در نصب کاشی با چسب این است که مناسب برای فضاهایی که در معرض آب هستند، مناسب نمی باشد. لذا برای نصب کاشی حمام و بیشتر مناسب کاشی کاری آشپزخانه است. پیشنهاد نمی شود. از مزایای استفاده از این نوع نصب هم سرعت بالا و دستمزد کاشی کاری چسبی کمتر می باشد. چسب کاشی به دو صورت پودری و مخلوط آماده موجود هستند. برای کاشی کاری دیوار آشپزخانه با کاشی های کوچک از چسب کاشی مخلوط شده استفاده می شود. چسب کاشی پودری از استحکام بالاتری برخوردار است. به همین علت گزینه مناسب تری برای نصب کاشی با چسب روی سطوح مختلف است.

نصب کاشی با اسکوپ

نصب کاشی با اسکوپ که اصطلاحا نصب کاشی خشک نیز نامیده می شود، کاملا بدون ملات انجام می شود. در این روش کاشی به وسیله میله و بست های قوی نگاه داشته و نصب می گردند. از نصب کاشی با اسکوپ برای نمای ساختمانهای بلند استفاده می شود.

نصب کاشی روی کاشی

کاشی کاری روی کاشی معمولاً راه حل بسیار ساده تر و ارزان تر از کندن کاشی های قدیمی است. یکی از مزیت های نصب کاشی روی کاشی صرفه جویی در زمان و هزینه است. این روش همچنین مقرون به صرفه است و برای شما پول زیادی را صرفه جویی می کند. نصب کاشی بر روی کاشی، ضعف هایی نیز دارد. یکی از این عیوب افزایش ارتفاع کف می باشد. ممکن است مشکلاتی برای باز و بسته شدن درب های کابینت و اتاق خواب ایجاد کند.

نصب کاشی در مکان های مختلف را با هم بررسی کنیم

کاشی کاری آشپزخانه

کاشی کاری آشپزخانه در دو مرحله انجام می شود. اولین مرحله در زمان ساخت بنا و دیگری در موقع بازسازی خانه است. معمولا همراه با تغییر دکوراسیون و عوض کردن کابینت ها، کاشی های دیوار آشپزخانه هم با کاشی های جدیدتر تعویض می شود.

کاشیکاری کاره ساده ای نیست و حتما باید در این زمینه تجربه داشته باشید. برای انجام کاشی کاری آشپزخانه احتیاج به متریال اصلی یعنی همان کاشی دارید. آیا می دانید چه طرحی را انتخاب کنید؟ طرح کاشی روی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر دارد. برخی از طرح ها، آشپزخانه را تاریک تر و کوچک تر نشان می دهند. دقت داشته باشید که اگر آشپزخانه فضای کمی دارد هرگز از طرح های گل درشت و تیره برای کاشی های آشپزخانه استفاده نکنید. با استفاده از نقش کاشی می توان بسیاری از ایرادهای آشپزخانه و قناسی را پنهان کرد.

نصب کاشی استخری

کاشیکاری استخر باید داری جذب آب صفر باشد. همچنین زیر سازی درست و اصولی و در چند لایه از اصول کاشی کاری استخر می باشد. آب بندی انجام شده بوسیله بند کشی باید به گونه ای باشد که این کاشی ها از دیواره یا کف استخر جدا نشوند و اینها همه و همه به مهارت کاشی کار در نصب کاشی استخری بستگی دارد.

نصب کاشی استخر با چسب، با استفاده از پلیمرهای تقویت شده است در آب بندی کاشی کاری استخر استفاده می شود. از آنجایی که قدرت چسبندگی آنها به علت وجود پلیمرهای سیمانی بالا است به راحتی می توان از آن ها در تمامی قسمت های استخر استفاده نمود.این موضوع باعث می شود که آب به بیرون از سیستم استخر نفوذ نکند و به این صورت در این روش نصب کاشی استخر با چسب علاوه بر نگه داشتن آب در استخر، باعث می شود که عمر مصالح که در زیر سازی کف و دیواره آن استفاده شده اند نیز بالاتر برود.

نصب کاشی بین کابینتی

کاشی‌کاری بین کابینت روشی است که با استفاده از آن می‌توانید تغییرات هرچند کوچک ولی کاملا محسوس در فضای آشپزخانه بدون کثیف کاری و دردسر ایجاد کنید. نصب کاشی بین کابینتی برای ایجاد تنوع، بهتر کردن فضای آشپزخانه، تغییر سبک دکوراسیون داخلی و ... استفاده می شود.

نصب کاشی روی ایزوگام

نصب هرگونه عایق مانند کاشی روی ایزوگام ممکن است موجب بروز مشکلاتی بر روی ایزوگام شود. برای اینکه نصب کاشی روی ایزوگام به درستی انجام شود. دو نکته باید حتما رعایت شود. اول از همه مطمئن شوید که ایزوگام کاملا روی سطح چسبیده است و نکته بعدی  که به دقت بیشتری نیاز دارد این است که هنگام نصب کاشی روی ایزوگام باید سطح ایزوگام با سیمان پوشش داده شود تا کاشی به آن بچسبد.

قیمت کاشی کاری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت هر متر کاشی کاری بستگی زیادی به نصاب دارد. نصب کاشی در فضاهای کوچک با قناسی زیاد دشوارتر است و موجب کندی کار نصاب می شود. سهولت دسترسی بر قیمت نصب کاشی می گذارد. این امر در مورد آپارتمان هایی که در ساختمان های بدون آسانسور واقع شده اند نیز صدق می کند. حمل مصالح به طبقات بالایی هزینه ای اضافی دارد.

قیمت کاشی کاری به نوع کاشی و متراژ فضا بستگی دارد. در صورت بازسازی قیمت کنده کاری و کف سازی برای نصب مجدد به صورت جداگانه بر دستمزد نصب کاشی اضافه می گردد. در صورت تشخیص و انتخاب به نصب کاشی با چسب، اجرت کاشیکاری با چسب بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

کاشی کاری حمام، کاشی کاری سرویس بهداشتی و آشپزخانه با عایق کاری و قیرگونی همراه است. جلوگیری از نم و رطوبت و نشتی با انجام عایق کاری در فضاهایی که در معرض رطوبت هستند امکان پذیر است.عایق کاری روی قیمت نهایی نصب تاثیر می گذارد.

هزینه نصب کاشی دیوار با هزینه نصب کاشی نما با هم تفاوت دارند. معمولا قیمت کاشی کاری ساختمان، قیمت نصب کاشی نما، قیمت نصب کاشی چسبی، هزینه نصب کاشی استخری و غیره همه با هم متفاوتند و دستمزد نصب کاشی در هر کدام ازاین موارد با هم متفاوتند. نصب کاشی با ابعاد بزرگ تر در زمان کمتری انجام می شود و منطقه بیشتری را پوشش می دهد. به این ترتیب نیروی کار کمتری صرف می شود. سرعت اجرای کاشی های بزرگ تر موجب کاهش هزینه نصب کاشی می شود.

چنانچه سطح زیر کار نیاز به تعمیرات و مرمت داشته باشد مصالح بیشتری استفاده شده و زمان اجرای پروژه طولانی تر می شود. انجام خرده کاری ها می تواند قیمت نهایی پروژه را افزایش دهد. مورد آخر اینکه انجام کارهای سفارشی با الگوهای متفاوت نیازمند تجربه بالا و مهارت نصاب سرامیک است. کاشی کاری روی قفسه ها، طرح های ابتکاری و غیره تا حدود زیادی قیمت نصب کاشی را افزایش می دهد. زیبایی و انحصاری بودن کار ارزش پرداخت هزینه بیشتر را دارد.

برای مطلع شدن از مناسب ترین قیمت نصب کاشی و هزینه کاشی کاری ساختمان کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا بهترین نصاب کاشی با مناسب ترین قیمت در اسرع وقت در کنارتان حضور پیدا کنند.

کاشی کار ماهر در هوم سرویز

دومین عامل مهم و اساسی در نصب کاشی بعد از کیفیت کاشی، پیدا کردن کاشی کار ماهر می باشد. کاشی با کیفیت فقط به وسیله یک کاشی کار حرفه ای و ماهر به بهترین نحو ممکن به نمایش گذاشته می شود. تراز بودن کار در انتها،  بند کشی مرتب، تمیز و با ظرافت از مهارتهای کاشیکار خوب به حساب می آید.  نصاب کاشی با بررسی کردن محل مورد نظر، بهترین پیشنهادات در مورد انتخاب کاشی و نحوه ی نصب مانند کاشی کاری ساده یا کاشی کاری لوزی و غیره را در اختیارتان قرار خواهد داد. هیچگاه برای عواملی مانند هزینه کاشی کاری کمتر افراد بدون مهارت را بکار نگیرید.  انتخاب نصاب کاشی خوب به خودی خود صورت نمی گیرد.  کمک گیری نابجا از افراد ناشناس ممکن است علاوه بر از بین بردن زمان، اتلاف هزینه های زیاد را نیز در پی داشته باشد.

مهمترین عامل در تعمیر و یا ساخت خانه مسئله زمان بندی می باشد. کمک گیری از کاشی کار خوب و خوش قول که در زمان مقرر کار را شروع و در زمان تعیین شده کار رو به اتمام برسانند مسئله بسیار حیاتی است. همیاران هوم سرویز افرادی دارای صلاحیت و تائید شده هستند که دارای رزومه مشخص در این زمینه هستند.

قبل از شروع کاشی کاری سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید

برای بهترین انتخاب در خرید کاشی چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ قیمت با همیاران نصب کاشی هوم سرویز مشورت کنید. برای این کار به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. برای انجام به موقع و پایان کار در زمان بندی مشخص، نصاب کاشی حرفه ای هوم سرویز را برای کارهای خود انتخاب کنید و از کیفیت و امنیت کامل در حین کار برخوردار شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

کاشی کاری دیوار آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی
کاشیکاری نمای ساختمان
نصب کاشی دیوار راه پله
لق گیری و تعمیرات کاشی دیوار و سایر سطوح
نصب کاشی با چسب
نصب کاشی با ملات سیمان

همیاران سرویس کاشی کاری ساختمان

 نظرات کاربران

profile picture
مهدی شیرازی
7 ماه پیش |محمد روحی

عالی بود کارشون

profile picture
مرضیه هدایت پور
8 ماه پیش |قاسم گلمحمدی

خیلی راضی هستیم از کار و اخلاق حرفه ایشون

خدمات مرتبط

نصب لامپ، چراغ و لوستر
نصب لامپ، چراغ و لوستر
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
نصب و تعمیر توالت فرنگی
نصب و تعمیر توالت فرنگی
قیمت از 215,000 الی 350,000 تومان
دوغاب حمام و دستشویی
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 500,000 الی 800,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 200,000 الی 305,000 تومان