نصب لوستر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب لامپ، چراغ و لوستر

نصب لوستر

از 1992 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب لوستر در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب لامپ و سرپیچ

20,000 الی 35,000 تومان

قیمت نصب لوستر بدون مونتاژ به ازای هر شاخه

30,000 الی 45,000 تومان

قیمت نصب لوستر با مونتاژ به ازای هر شاخه

45,000 الی 65,000 تومان

قیمت نصب لوستر فانتزی کنترل دار

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت باز کردن لوستر

80,000 الی 120,000 تومان

قیمت سوراخ‌کاری روی سقف جهت لوستر و نصب زنجیر

45,000 الی 55,000 تومان

قیمت نصب هالوژن

25,000 الی 30,000 تومان

قیمت نصب چراغ

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت نصب پروژکتور

120,000 الی 190,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره نصب لوستر خواهید خواند

  • ​نصبلوستر در انواع سقف
  • طریقه نصب لوستر سقفی چگونه است؟
  • آموزش نصب لوستر
  • خدمات نصب انواع لامپ هالوژن و انواع لامپ ال ایدی
  • نصب انواع لوستر سقفی
  • قیمت نصب لوستر سقفی چطور مشخص می شود؟
  • خدمات نصب لوستر، لامپ، چراغ خود را به نصابلوستر ماهر بسپارید

نصبلوستر در انواع سقف

طریقه نصب لوستر در انواع سقف به نوع ساختمان، میزان مقاوتسقف و همچنین نوع لوستر بستگی دارد. ارتفاع سقف نیز عامل تعیین کننده ای در انتخابو خرید لوستر است. انواع لوستر ساده، لوستر سقفی کوچک، لوسترسنگین، لوستر ال ای دی، کریستالی و ... موجود هستند. برای شروع کاراولین مسئله ای که باید مورد توجه قرار بگیرد امنیت و محکم بودن لوستراست. تعیینمقاومت سقف در تحمل وزن لوستر به وسیله نصاب لوستر مشخص می شود. این افرادبا توجه به تجربه ای که دارند بهترین راهکارها را ارائه می دهند. در ادامه به نحوهنصب لوستر و لامپ و نصب لوستر در سقف کاذب و غیره و عوامل موثر بر قیمت نصبلوستر می پردازیم.

طریقه نصب لوستر سقفی چگونه است؟

لوسترها در دو نوع دیواری و سقفی تولید می شوند. لوسترهای دیواریکوچکتر هستند و برای نورپردازی نقطه ای قابلیت زیادی دارند. از انواع چراغ و لوسترسقفی برای نورپردازی عمومی استفاده می شود. تنوع طرح، رنگ و تعداد شعله لوسترهابسیار زیاد است. طریقه نصب لوستر سقفی بستگی به جنس سقف و اندازه لوستردارد. در ادامه ساده ترین راه برای نصب کردن لوسترهای سقفی را معرفی می کنیم.

آموزش نصب لوستر

مرحله اول اندازه کردن زنجیر لوستر

قبل از اینکه لوستر جدید را نصب کنید لازم است تا طول زنجیر آن رااندازه کنید. به طور معمول همه لوسترهای تازه خریداری شده دارای زنجیرهای بلندیهستند که برای نصب به سقف در نظر گرفته شده اند. این قسمت با کمک یک انبردست حلقههای زنجیر را کمی تاب داده و از لوستر جدا کنید.

نصب لوستر در سقف گچی و آجری

جهت نصب لوستر در سقف آجری با استفاده از دریل یک سوراخ در سقفایجاد کرده و رولپلاک کنید. همین رولپلاک و پیچ قلاب دار برای نگهداری لوستراستفاده می شود. این طریقه نصب لوستر سقفی خیلی ساده است ولی برای نصب لوستر درسقف گچی لازم استتا از قلاب مخصوص استفاده کنید. این قلاب ها دارای چنگک هستند و به خوبی در سقفمحکم می شوند.

نصب لوستر سنگین در سقف تیرچه بلوک

در هنگام نصب لوستر سنگین در سقف بتونی باید از رول بولت اس شکلاستفاده نمود. برای نصب لوستر در سقف بتنی باید از زنجیرهای محکم که به تیرچه بلوکمتصل است، استفاده کرد. بهترین و ایمن ترین راه برای آویزان کردن لوسترکریستالی سنگین، نصب بر روی زنجیر تیر آهن است.

نصب لوستر در سقف کاذب

این سقف استحکام بالایی ندارد و مناسب نصب لوستر سنگین نیست. در صورتیکه مایل به نصب لوستر در سقف کاذب هستید، حتما دقت کنید که وزن لوستر زیر10 کیلوگرم باشد. آویزان کردن لوستر به سقف کاذب به وسیله قلاب پروانه ای انجام میشود. در صورتی که مایل به نصب لوستر ال ای دی سنگین هستید، باید حتما بهسقف اصلی متصل نمایید. در واقع سطح کاذب باید برش داده شود و به سقف اصلی زنجیرشود.

نصب لوستر در سقف یونولیتی

نصب لوستر در سقف یونولیت فقط بر روی زنجیری که از تیرچه بلوک از قبلتعبیه شده باشد آویزان می شود. نباید لوستر در سقف یونولیت با رولپلاک یا قلاب متصل شود، چون اصلا مقاومت ندارند.

خدمات نصب انواع لامپ هالوژن و انواع لامپ ال ایدی

نصب لامپ مهتابی led

امروزه به جای نصب لامپ و مهتابی های قدیمی ازنصب لامپ مهتابی led استفادهمی شود. در این نسل جدید دیگر نیازی به نصب ترانس و استارتر نیست. به همین علتنصب لامپ مهتابی led راحت تراز نمونه های قدیمی خود است. همچنین از مزایای نصب مهتابی led نور بالاو کم مصرف بودن آنها است. همچنینی طول عمر بالاتری دارند و به مرور زمان کم نورنمی شوند.

نصب لامپ ال ای دی سقفی

در صورتی که به نور زیاد در محیط نیاز دارید. بهترین و شیک ترینانتخاب نصب لامپ ال ای دی سقفی است. لامپ ال ای دی سقفی به دو صورت مربع و دایرهموجود هستند و اغلب به نصب لامپ ال ای دی سقفی توکار تاکید می شود. زیراشعاع نور در این لامپ ها مستقیم است و نصب چند عدد در اینها در کنار یکدیگر بهصورت توکار نور خوب و یکدستی را ایجاد میکند.

نصب هالوژن

لامپ هالوژن بر روی سقف های کاذب اجرا می شود. معمولا در سقف هایی کهپرسیانا و کناف و یا حتی چوب کار شده است، برای اجرای نورپردازی از نصبلامپ هالوژن استفاده می شود. مصرف نسل جدید لامپ اس ام دی هالوژن بسیارکم می باشد و با توجه به نوری که در فضا ایجاد می کنند بسایر مقرون به صرفه هستند.

نصب مهتابی روی دیوار

نصب مهتابی روی دیوار از پیش پا افتاده ترین کارهای برقی است. کهمعمولا هرکسی در منزل انجام داده است. اما همین کار ساده نیز نیاز به اندکی سررشتهدر کارهای برقی دارد. همچنین چون برای نصب مهتابی روی دیوار با برق سرو کار داریدحتما باید نکات ایمنی را رعایت کنید .چون سرورکار داشتن با برق اصلا شوخی بردارنیست.

نصب انواع لوستر سقفی

· نصب لوستر دو پل و تک پل

کلید دو پل در مواردی که لوستر دارای شاخه های زیادی و لامپ هایبیشتری است، کاربردی تر است. با زدن یکی از کلیدها نیمی از لامپ های لوستر روشن میشود و در صورتی که بخواهید امکان روشن کردن همه لامپ ها هم هست. برای نصب لوستر تکپل نیاز به یک ترمینال سه تایی است. سه سیم برق در سقف وجود دارد که یک سیم نول و دوسیم فاز می باشد. سیم های فاز دارای برق هستند و به رنگ قرمز مشخص شده اند. در اینصورت باید هر سیم فاز لوستر را به سیم فاز در سقف وصل کنید و تک سیم باقی مانده رابه سیم نول سقف اتصال دهید.

· نصب لوستر برنزی

لوستر برنزی یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین لوسترها محسوب می شود، کههیچ گاه دمده نمی شوند. شاید در گذشته نصب لوستر برنزی فقط برای خانه هایسلطنتی پیشنهاد می شد. اما امروزه با عرضه انواع لوستر کریستالی برنزیدیگر تقریبا در هر خانه و با هر دکوراسیونی شما می توانید لوستربرنزی مناسب را خریداری کنید.

· نصب لوستر ال ای دی

در نصب لوسترهای ال ای دی و نصب لوسترهای اس ام دی احتیاج به پلیت می باشد.پلیت یک سازه بعلاوه شکل می باشد. پلیت به وسیله پیچ و رولپلاک به سقف متصل می شودیا 4 طرف پلیت به وسیله زنجیر به قلاب سقفی متصل می شود و کمی فاصله داراز سقف قرار می گیرند.

· نصب لوستر سه شاخه

نصب لوستر ساده سه شاخه نسبت به بقیه لوسترها راحت تر است. چون وزنچندانی ندارند. می توان به وسیله پیچ روپلاک و رول بولت نصب را کامل کرد. در هنگامنصب لوستر سه شاخه به بالا می توان از کلید دوپل استفاده نمود.استفاده از کلید دوپل این امکان را فراهم می کند که در هنگام روشنکردن لوستر تمام چراغ ها با هم روشن نشود و اگر هر دو پل کلید را فشاردهید از تمام نور می توانید استفاده کنید.

قیمت نصب لوستر سقفی چطور مشخص می شود؟

قیمت نصب لوستر دیواری و سقفی به موارد متعددی بستگی دارد. نصابلوستر تنها کسی است که می تواند در مورد هزینه های نصب چراغ و لامپ، نظر نهاییرا اعلام کند. این هزینه با توجه به نوع سقف، طریقه نصب لوستر و دیگر شرایطتعیین می شود. برای مثال انجام سیم کشی به هنگام نصب و یا مونتاژ لوستر منجر بهافزایش هزینه نصب لوستر می شود. نصب لوستر سنگین در مقایسه با چراغ هایساده، وقت گیرتر و دشوارتر و اجرت نصاب لوستر بیشتر می شود. در برخی ازساختمان ها قلاب لوستر از قبل نصب شده که کار را ساده تر می کند. نصب لوستر در سقفکاذب ، کناف، سقف یونولیتی، تیرچه بلوک و … با طرق مختلف و در زمان متفاوت انجاممی شود که در مجموع هزینه ها را تحت تاثیر قرار می دهند.

خدمات نصب لوستر، لامپ، چراغ خود را به نصابلوستر ماهر بسپارید

مقدار چشم گیری از زیبایی خانه ها با نورپردازی تکمیل خواهد شد. ایننور پردازی در داخل منازل با نصب لامپ، چراغ و لوستر تکمیل می شود. البته با توجهبه خطرات ناشی از برقکاری در صورت عدم رعایت نکات ایمنی، در بیشتر مواقع توصیه میشود که از نصاب لامپ و لوستر کمک بگیرید. کلیه خدمات برقکاری در زمینه نصب لامپ،چراغ و لوستر مانند نصب لامپ مهتابی، نصب سرپیچ، نصب هالوژن، نصب انواع لامپو مهتابی پله توسط برق کار سیار هوم سرویزانجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نماییدو متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس خواهند گرفت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب لوستر و همچنین ارایه خدمات نصب انواع لوستر های سنگین، ال ای دی، لوستر دوپل، برنزی، کریستالی، شاخه ای، مدرن و کلاسیک نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیم کشی برق و روشنایی ارائه می دهد که شامل برقکاری ساختمان, سیم کشی ساختمان تک فاز و سه فاز, رفع اتصالی سیم کشی ساختمان, نصب آنتن دیجیتال و نصب آنتن مرکزی, نصب کلید و پریز, نصب سنسور مشاعات, نورپردازی نمای ساختمان, سیم پیچی موتور کولر آبی, ساخت تابلو برق صنعتی, تعمیر تابلو برق و نگهداری تابلو برق, تعمیر فن سانتریفیوژ، فن آکسیال، سقفی، رادیال، یوتیلیتی، دوطرفه و... , نصب هواکش صنعتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب لوستر

نصب انواع لوستر های سنگین، ال ای دی، لوستر دوپل، برنزی، کریستالی، شاخه ای، مدرن و کلاسیک

نصب لوستر دیواری

نصب لوستر در سقف آجری، گچی، کناف، یونولوتی و تیرچه بلوک

نصب لامپ ال ای دی سقفی و نصب هالوژن

نصب و تعویض انواع چراغ ها و روشنایی زینتی

بهبود نورپردازی داخلی محیط و مونتاژ انواع لوستر

نظرات کاربران

profile picture
مهدی رعایایی

اقای فلاحتکار تکنسین بسیار ماهری بودند و رضایت کامل داشتم ممنون

profile picture
سیاوش صادقی

خیلی عالی و قشنگ کار را انجام دادند

profile picture
سمانه گلنژاد

خیلی انسان شریفی بودند و زحمت کشیدن و ما خیلی راضی بودیم ممنونم

profile picture
خانم مختاری

در کارشون ماهر بودند من راضی بودم ازشون

شرایط نصب لوستر سنگین ال ای دی و کریستالی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به کابل کشی و یا تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 400,000 الی 950,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 487,000 الی 927,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 2,000,000 الی 8,000,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان