banner
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر آنتن مرکزی

نصب و تعمیر آنتن مرکزی و دیجیتالی

از 1105 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب آنتن تلویزیون و آنتن مرکزی

قیمت کابل کشی آنتن مرکزی تا 20 متر

85,000 الی 125,000 تومان

قیمت کابل کشی انتن مرکزی 20 متر به بالا هر متر

5,000 الی 7,500 تومان

قیمت نصب آنتن مرکزی تک واحدی

55,000 الی 95,000 تومان

قیمت نصب آنتن مرکزی

90,000 الی 185,000 تومان

قیمت راه اندازی وتحویل آنتن مرکزی در هر واحد

35,000 الی 75,000 تومان

قیمت عیب یابی و رفع قطعی آنتن مرکزی

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت راه اندازی گیرنده دیجیتال

70,000 الی 120,000 تومان

قیمت اتصال دوربین مدار بسته به آنتن مرکزی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب آنتن و تعمیرات تقویت کننده آنتن مرکزی

همیار می بایست ابتدا وضعیت آنتن دهی را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به کابل کشی و یا تعمیر آنتن نماید.

تهیه لوازم و قطعات آنتن درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب و تعمیر آنتن مرکزی ساختمان

نصب آنتن مرکزی و دیجیتال ساختمان یکی از الزامات برای زندگی آپارتمان نشینی و هتل ها است. امروزه برای دریافت تصاویر بهتر اقدام به نصب تقویت آنتن تلویزیون می کنند. در واقع نصب آنتن دیجیتال برای هر واحد به صورت مجزا کار شدنی نیست. یا در صورت امکان ظاهر زیبایی در پشت بام ایجاد نخواهد داشت. در آپارتمان هایی که واحدهای بیشتری دارند و به خصوص در برج های مسکونی بهتر است از نصب آنتن مرکزی ساختمان برای هر واحد استفاده شود. اگر بخواهیم برای هر گیرنده دیجیتال یک آنتن مجزا قرار دهیم، مشکلاتی مانند هزینه نصب آنتن، اثر انعکاس آنتن ها بر روی یکدیگر مواجه خواهید شد. بهترین راه کمک گرفتن از شرکت نصب آنتن مرکزی است. در ادامه به مزایای نصب آنتن مرکزی و تعمیر آنتن مرکزی و عوامل موثر بر قیمت نصب آنتن مرکزی می پردازیم.

آموزش نصب آنتن مرکزی و دیجیتال

·       نصب آنتن

سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتال بر روی باند UHFو VHF ارسال می شوند. از این رو نیاز به راه اندازی یک آنتن UHF و یک آنتن vhf مجزا است. اما در شهرههای بزرگی مانند تهران تنها سیگنال های تلویزیونی بر روی باند uhf دریافت می شوند و تنها نیاز به راه اندازی سیستم آنتن مرکزی UHF می باشد.

·       نصب تقویت کننده سیگنال یا نصب آمپلی فایر

سیگنال‌های دریافت شده از آنتن به آمپلی فایر انتقال داده می شوند تا تقویت شوند. آمپلی فایر باید در نزدیکترین فاصله از آنتن و در فضایی دور از نفوذ آب قرار بگیرد. آمپلی فایرها باید با قدرت مناسب انتخاب شوند. قدرت انها به طول کابل ها و تعداد انشعابات وابسته است.

·       نصب انشعاب دهنده‌ها (پخش کننده سیگنال)

به طور کل انشعاب دهنده ها به دو صورت عبوری و تقسیم کننده وجود دارند. نصب انشعاب دهنده های عبوری از آنجایی که نیاز به محاسبات پبچیده دارند، تنها توسط نصاب آنتن حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو انشعاب دهنده ی تقسیم کننده یا اسپلیتر گزینه بهتری می باشد.

با توجه به این توضیحات اگر به دنبال آموزش تعمیر آنتن مرکزی هستید باید مهارت کافی در این زمینه را داشته باشید و بتوانید تمام تجهیزات را به درستی بررسی و تست کنید، تا تصاویر واضحی از رسیورها دریافت کنید.

مزایای نصب آنتن مرکزی در مقابل آنتن معمولی

  • نصب آنتن مرکزی مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای مهم نصب انتن مرکزی تلویزیون این است که دیگر هر واحد خودش مسئول تنظیم انتن نیست. بلکه با یکبار هزینه توسط تمام واحدها همه می توانند از آنتن مرکزی استفاده کنند. دیگر نیاز نیست هرکسی خودش به تنهایی در صورت بروز ایراد در کانال یابی آنتن دست به کار شود و به پشت بام برود!
  • کیفیت بالای کانال ها در آنتن مرکزی نسبت به نصب آنتن معمولی
  • به علت سرشکن شدن هزینه نصب آنتن مرکزی بین همه واحدها می توان تجهیزات ماهواره مرکزی با کیفیت تر و قوی تر را با هزینه ای نسبتا کمتر خریداری کرد.
  • در صورت نیاز به تعمیر، هزینه تعمیر آنتن مرکزی بسیار کمتر از تعمیر آنتن های شخصی تمام می شود.
  • استفاده از آنتن مرکزی موجب می شود تا تمامی واحدها از کیفیت یکسان در کانالها برخوردار شوند.

چه موقع به تعمیرات آنتن مرکزی نیاز داریم؟

معمولا در صورتی که دریافت و پخش کانال به درستی صورت نگیرد. نیاز به تعمیر آنتن مرکزی تلویزیون است. گاهی در دریافت شبکه ها و کانال های ماهواره ای و تلویزیونی ایراداتی نظیر خش خش برفک، نویز و یا قطعی کامل کانال ایجاد می شود که اینها همه یعنی یک جای کار ایراد پیدا کرده است و باید در پی تعمیر آنتن مرکزی تلویزیون باشید.

تعمیرات آنتن مرکزی از دو قسمت تشکیل می شود. مورد اول مربوط به تجهیزات سخت افزاری مانند نصب آنتن و سیم کشی مربوط به آن است. مورد بعدی مرتبط با تنظیمات گیرنده دیجیتال و کانال یابی دستگاه رسیور است. در واقع اینکه ایراد به کدام یکی مربوط می شود را باید تعمیرکار آنتن مرکزی تشخیص بدهد. تعمیرات آنتن مرکزی نیز مانند تمام تجهیزات الکترونیکی دیگر نیازمند تخصص می باشد. جالب است بدانید برای اینکه نیاز کمتری به تعمیر آنتن مرکزی داشته باشید باید نصب آنتن مرکزی را تخصصی انجام دهید. پس اولین مورد که باید درست انتخاب شود نصاب آنتن مرکزی است. مورد بعدی این است که به دلایل مختلفی مانند ایراد در تقویت کننده، تقسیم کننده، آنتن VHFو.UHFو یا کابل کشی نیاز به تعمیرکار آنتن مرکزی باشد.

تعمیر آمپلی فایر مرکزی

از مواردی که گفتیم نیاز به خبر کردن تعمیرکار آنتن مرکزی است ایراد در تقویت کننده است. نام دیگر تقویت کننده آمپلی فایر می باشد. این وسیله یکی از مهمترین قطعات در نصب و تعمیر آنتن مرکزی به شمار می آید. به علت فاصله زیاد آنتن از گیرنده دیجیتال باید سیگنال ورودی تقویت شود. این کار توسط آمپلی فایر انجام می شود. اگر با افت سیگنال در کانال و کاهش کیفیت تصاویر مواجه شده اید که در این زمان باید اقدام به تعمیر آمپلی فایر آنتن مرکزی کنید.

 تعمیر آنتن مرکزی تلویزیون را به تعمیرکار آنتن حرفه ای بسپارید

هیچ کسی دوست ندارد کلی هزینه کند و زمان زیادی را اختصاص دهد، اما باز کار به نحو احسنت انجام نشود. در خیلی ازین موارد متاسفانه ایراد کار خود ما هستیم. در واقع شاید به دلایل مختلف از افرادی کمک می گیریم که به مهارت آنها اطمینان ندازیم. همیشه یادمان باشد هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. در این مواقع یا از مهارت کافی برخوردار نیستند و یا از قطعات با کیفیت پایین استفاده می کنند. پس اگر برای وقت و هزینه خود اهمیت قائلید. تعمیر آنتن مرکزی را به تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز بسپارید. تا کار را یکبار برای همیشه به اتمام برسانید و نیاز به دوباره کاری نباشد.

هزینه نصب آنتن مرکزی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب آنتن مرکزی به موارد زیادی بستگی دارد. این سیستم از تجهیزات مقرون به صرفه در همه ساختمان ها است. قیمت نهایی بین هر واحد تقسیم می شود. هزینه نصب آنتن دیجیتال شامل مبلغی است که برای نصب آنتن در پشت بام دریافت می شود. برای تحویل آنتن به هر واحد هزینه مجزایی درنظر گرفته می شود. بنابراین در ساختمان هایی با تعداد واحدهای بیشتر و برج های مسکونی همیشه هزینه نصب آنتن دیجیتال بیشتر از یک ساختمان ۴ واحدی است. در کل کابل کشی آنتن مرکزی، نصب آنتن و تحویل آنتن مرکزی برای هر واحد مجزا و در صورت نیاز به راه اندازی گیرنده دیجیتال از عوامل تاثیرگذار بر هزینه نصب آنتن مرکزی به شمار می رود.

قیمت نصب آنتن مرکزی از دو قسمت مجزا تشکیل شده است یک قسمت مربوط به تهیه تجهیزات می باشد و قسمت دیگر مربوط به تنظیم رسیور است. البته زمانی که نیازی به تهیه تجهیزات نباشد قیمت نصب آنتن مرکزی تنها مربوط به دستمزد تعمیرکار و نصاب آنتن مربوط می شود. نصاب آنتن مرکزی هوم سرویز قبل از اینکه اقدام به نصب آنتن مرکزی کند، وضعیت آنتن دهی را بررسی می کند و سپس در صورت رضایت شروع به کار می کند. ارائه خدمات حرفه ای درکنار قیمت منصفانه رمز موفقیت هوم سرویز است. قیمت نصب آنتن مرکزی بر اساس قیمت مصوبه اتحادیه اعلام می شود.

نصب و تعمیر آنتن مرکزی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات تعمیر آنتن مرکزی، تنطیم آنتن و یا راه اندازی آنتن مرکزی دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب آنتن تلویزیون دیجیتال و نصب آنتن مرکزی
نصب تقویت کننده آنتن تلویزیون
انجام تنظیمات آنتن گردان، محرک، ثابت و تنظیم آنتن دیجیتال
تعمیرات آنتن برقی مرکزی و برطرف کردن مشکل نویز در تصویر تلویزیون
رفع مشکلات مربوط به سیم کشی آنتن و سیم کشی مجدد آنتن
نصب آنتن مرکزی فرایاب، سیماران، هانی، گلکسی و ...

همیاران سرویس نصب و تعمیر آنتن مرکزی و دیجیتالی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

برق کشی ساختمان
برق کشی ساختمان
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
دریل کاری
دریل کاری
قیمت از 130,000 الی 500,000 تومان
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
تعمیر تلویزیون
تعمیر تلویزیون
قیمت از 720,000 الی 1,250,000 تومان