banner
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
تعمیر تابلو برق

تعمیرات تابلو برق

از 1381 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هزینه تعمیر تابلو برق خانگی و صنعتی

قیمت تعمیر تابلو برق تک فاز

100,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر تابلو برق سه فاز

150,000 الی 350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر تابلو برق سه فاز و تک فاز

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر تابلو برق نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیرات تابلو برق خانگی و صنعتی

همانطور که می دانیدتابلو برق به کنترل جریان برق ساختمان می پردازد و تمام تجهیزات الکترونیکی موجوددر ساختمان را در تحت کنترل و حفاظت قرار می دهد. به این ترتیب برای کارکرد بهترتجهیزات برقی و جلوگیری از وارد شدن آسیب های احتمالی به تجهیزات باید همواره مواردنگهداری و تعمیر تابلو برق صنعتی و خانگی را جدیبگیرید.

عیب یابیو تعمیر تابلوبرق به علت تنوع زیاد تابلوها، آرایش مختلف تجهیزات داخلی آن والبته نوع عملکرد آنها کار چندان راحتی نیست. از این رو اگر به دنبال آموزشتعمیرات تابلو برق هستید دقیقا یک راهکار و روال مشخصی را نمی توانید بهمنظور عیب یابی تابلو برق پیدا کنید. از این رو پیشنهاد می کنیمکه در صورتی که با نشانه های خرابی در تابلو برق مواجهه شده اید با تعمیرکارتابلو برق هوم سرویز تماس بگیرید. زیرا که هزینه تعمیرات تابلوبرق در مقایسه با هزینه هایی که ممکن است در صورت تعمیر غیر اصولی ایجادشود، مقدار ناچیزی است. در ادامه به راهکارهای نگهداری تابلو برق و عوامل موثر بر قیمتتعمیر تابلو برق می پردازیم.

نکات تعمیر و نگهداری تابلو برق

گاهی عدم کارکرد درستتابلو برق به علت قطعات معیوب آن نیست و تنها یک ایراد کوچک در آن موجب بروز خطاشده است. از این رو تجربه و مهارت اولین قدم برای تعمیرات تابلو برق سهفاز است. بررسی وضعیت ظاهری تابلو برق اولین قدمی است که برای نگهداریتابلو برق باید به طور مستمر انجام دهید. مواردی مانند شکستن قطعات داخلیتابلو برق, بوی سوختگی، داغ شدن تجهیزات یا بدنه تابلو برق یا صداهای غیر عادی درتابلو برق همه زنگ خطری هستند که به شما اعلام می کنند باید به بررسی و تعمیرتابلو برق خانگی یا صنعتی بپردازید.

نشانه های خرابی تابلو برق

همانطور که پیش تر همبیان کردیم، تابلو برق محل قرارگیری تجهیزات کنترلی جریان برق ورودی به ساختمان میباشد، بنابراین ایراد پیدا کردن این قسمت با علائمی خود را نشان می دهند. از جمله علائمخرابی تابلو برق موارد زیر هستند که در صورت مشاهده باید هرچه زودتر برای عیب یابیو تعمیر تابلو برق خانگی اقدام نمود.

  • بالا زدندائمی کلیدهای مینیاتوری
  • ریست نشدنکلیدها
  • داغ شدنغیر طبیعی کلیدها و کابل های برق
  • استشمامبوی دود و سوختگی از تابلو برق
  • ذوب شدن ویا آتش گرفتن کابل های داخل تابلو برق
  • شنیده شدنصداهایی شبیه به سرخ شدن از داخل تابلو برق

تعمیر تابلو برق سه فاز

تابلو برق سه فازصنعتی محلقرارگیری تجهیزات کنترلی و مدیریتی جریان برق ورودی به مراکز صنعتی هستند، به همینعلت برای شروع عیب یابی و تعمیر تابلو برق سه فاز باید ابتدا بهدنبال ایرادات هر چند جزئی در بین قطعات تابلو برق بگردید و با دید تخصصی به تمامتجهیزات نگاه کنید. به طور مثال یکی از مهمترین موارد نشان دهنده ی خرابی در تابلوبرق، داغ شدن بیش از حد تجهیزات داخل تابلو است، این ایراد به تنهایی می تواندعامل اتفاقات بزرگ بعدی نیز شود. عواملی مانند اکسیده شدن ترمینال های به کار رفتهدر تجهیزات تابلو برق، اکسیده شدن و عدم کارایی صحیح کابل ها و وایرهای تابلو برق،شل شدن اتصالات در بین کابل ها از بارزترین دلایل گرم شدن تابلو برقمی باشند. که باید هر کدام از مواردی که ذکر شد به دقت بررسی شود و به تعمیرتابلو برق سه فاز پرداخته شود.

تعمیر تابلو برق آسانسور

تعمیر تابلو برقآسانسور تنهاباید توسط افرادی که اطلاعاتی لازم و کافی در این زمینه دارند انجام شود تا خطراتتابلو برق را کاهش دهند. تعمیرکار تابلو برق آسانسور باید جهت عیب یابیتابلو برق آسانسور موارد متعددی را بررسی کند.

از آنجایی که کنترل تماموضعیت های یک آسانسور بر عهده ی تابلو برق آن می باشد. تعمیرات دقیق آن موجب میشود که آسانسور عملکرد و ایمنی بسیار خوبی داشته باشد.

تعمیر تابلو برق خانگی

در داخل تابلو برقخانگی که جزو تابلو برق های ساده هستند، چند ردیف کلید مینیاتوری، چندین مدار،کنترل کننده ها، کنتاکتور، کابل های برق و غیره موجود هستند که همه اینها در محفظهفلزی خاکستری رنگ قرار گرفته اند.

هر کدام از مدارهایبرقی موجود در داخل تابلو برق، جریان الکتریکی را به قسمت خاصی از ساختمان مانندمشاعات، روشنایی، موتورخانه، آسانسور و غیره هدایت می کند. در قسمت بالای تابلوبرق ساختمان اغلب یک کلید بزرگ کارگذاشته شده است که این کلید قطع کننده مدار است.اغلب مواردی که به تعمیر تابلو برق خانگی نیاز است، ایراد از اینقسمت نشات می گیرد.

زیرا هر بار با ورودجریان بیشتری از حد ظرفیت کلید به مدار، این قسمت گرم می شود و مدار را قطع میکند. از این رو این اضافه بار موجب خرابی کلید می شود. البته این ایرادات اغلب برروی تابلو برق ساختمان های قدیمی رخ می دهد که باید توسط تعمیرکار عیب تابلوبرق رفع شود.

تعمیر تابلو برق صنعتی باید توسط متخصصین انجام شود!

برای رفع عیب و تعمیرتابلو برق صنعتی، متخصص مربوطه ابتدا باید تسلط کاملی بر کارکرد دستگاههای واحد صنعتی و تابلو برق صنعتی که برای هدنل کردن آن دستگاهها تعبیه شده است،داشته باشد. همچنین فرد مورد نظر برای تعمیر تابلو برق صنعتی بایدبه کاربرد تک تک تجهیزاتی که در تابلو برق وجود دارد نیز احاطه داشته باشد. به طورمثال اگر چند کنتاکتور یا رله بکار رفته است باید اطلاعات کاملی داشته باشد که اینکنتاکتورها هر کدام به چه منظور تعبیه شده اند. برای تعمیر تابلو برقصنعتی باید دیتا شیت تابلو برق به طور کامل مطالعه و بررسی شود. از این روعلم به روز و تجربه در زمینه تعمیرات تابلو برق صنعتی حرف اول و آخر را می زند پسقبل از هر اقدامی به فکر خبر کردن یک متخصص حرفه ای در این زمینه باشید.

هزینه تعمیر تابلو برق خانگی، کارگاهی و صنعتی

هزینه تعمیر تابلوبرق بهعوامل بسیار زیادی بستگی دارد. همانطور که پیش تر هم بیان کردیم انواع تابلو برقها بسیار وسیع هستند. تفاوت تابلو برق ها هم به پیچیدگی و قطعات و تجهیزات داخلیآنها بر می گردد. از این رو نمی توان هزینه تعمیر تابلو برق صنعتی رابا هزینه تعمیر برق خانگی مقایسه نمود. همچنین نوع قطعه معیوب ومیزان آسیب دیدگی دستگاه نیز از عوامل بسیار تاثیرگذار بر قیمت تعمیرتابلو برق و اجرت تعمیرکار تابلو برق می باشند. به همیندلیل تاکید می کنیم قبل از بیشتر شدن خسارات حتما از یک متخصصین جهت نگهداری و تعمیرتابلو برق کمک بخواهید.

تعمیرات تخصصی انواع تابلو برق در هوم سرویز

وجود کوچکترین خرابیدر تابلو برق ساختمان می تواند موجب تداخل در کل تجهیزات برقی ساختمان شود. همچنینممکن است آسیب های جبران ناپذیری مانند آتش سوزی را به دنبال داشته باشد. اگر بهخدمات تخصصی و عیب یابی تابلو برق سه فاز نیاز دارید، متخصصین هوم سرویزآماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات تابلو برق سه فاز، تک فاز خانگی،کارگاهی و صنعتی هستند. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

خدمات سرویس و نگهداری تابلو برق
تعمیر تابلو برق آسانسور
عیب یابی و تعمیر تابلو برق سه فاز و تک فاز
عیب یابی تابلو برق صنعتی
عیب یابی و تعمیر تابلو برق کنترلی و بانک خازنی
تعمیر تابلو برق خانگی
تعمیرات تحصصی تابلو برق کارگاهی، صنعتی و ....

همیاران سرویس تعمیرات تابلو برق

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 155,000 الی 950,000 تومان
سنسور و تایمر مشاعات
سنسور و تایمر مشاعات
قیمت از 200,000 الی 690,000 تومان
تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 450,000 الی 5,400,000 تومان
تعمیر جک پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ
قیمت از 90,001 الی 1,000,000 تومان