banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در منزل

از 1082 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون با قطعات ارجینال

قیمت نصب تلویزیون روی دیوار(با سوراخ کاری)

130,000 الی 160,000 تومان

قیمت نصب تلویزیون روی پایه میز تلویزیون

50,000 الی 85,000 تومان

قیمت اتصال به سایر دستگاه های صوتی و تصویری

45,000 الی 95,000 تومان

قیمت تنظیم کردن تلویزیون

45,000 الی 95,000 تومان

قیمت تعویض و تعمیر برد دستگاه

150,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض پنل

140,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعویض اسپیکر

120,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض پاور

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیرات تخصصی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیرات تخصصی تلویزیون اسمارت، پلاسما، ال سی دی و ...

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر تلویزیون نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر تلویزیون توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر تلویزیون استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر تلویزیون را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر تلویزیون در منزل

قطعا تلویزیون یکی از پرکاربرد ترین وسایل منزل است. به طوری که اگر ایرادی در تلویزیون ایجاد شود در اسرع وقت باید به تعمیر تلویزیون ال ای دی پرداخت. وابستگی و اهمیت به تلویزیون، موجب روی کار آمدن انواع متفاوت و هوشمندی از تلویزیون ها شده است. این تنوع زیاد هم موجب شده تا در صورت بروز ایراد در تعمیر تلویزیون ای سی دی یا تعمیر تلویزیون اسمارت نتوان به تعمیرکاران غیر مجرب اطمینان نمود. تعمیرات تلویزیون در منزل در صورتی که شامل گارانتی شرکت سازنده باشد، فقط و فقط باید به تعمیرکاران منتخب همان شرکت سپرده شود .ولی مبحث ما برای زمانی است که دستگاه شامل گارانتی نیست. در این زمان جستجو تعمیرکار تلویزیون ال ای دی برای تعمیرات تخصصی تلویزیون را باید کاملا جدی گرفت.

برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون سونی، تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیر تلویزیون ال جی و حتی تعمیر تلویزیون قدیمی و .. در ادامه با ما همراه باشید تا به عیب یابی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر تلویزیون بپردازیم.

تعمیر تلویزیون در محل بدون دغدغه جابجایی

خدمات تعمیرات تلویزیون در منزل از خدمات بسیار تخصصی و ویژه ای است که در دسترس افراد قرار گرفته است. به هر دلیلی اگر امکان جابجایی تلویزیون به تعمیرگاه تعمیرات تلویزیون نباشد، در مواردی می توان اقدام به تعمیر تلویزیون در منزل نمود. ممکن است در حین جابجایی ایراد به مراتب بالاتری به صفحه تلویزیون وارد شود، که هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ یا هزینه تعمیر تلویزیون ال جی را چند برابر کند.

به این ترتیب که تعمیرکار تلویزیون در محل حضور پیدا می کند و پس از عیب یابی اقدام به تعمیرات ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری می نماید. البته در پاره ای از موارد مانند تعمیر پنل تلویزیون یا تعمیر برد ال ای دی که نیاز به دستگاه های تخصصی است با اطمینان کامل می توانید وسیله را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون

ناراحتی خراب شدن تلویزیون از طرفی و پیدا کردن تعمیرکار و نمایندگی تعمیر تلویزیون مورد دیگری است که ذهن افراد را مشغول می کند. در واقع عیب یابی صحیح مهمترین قسمت در زمینه تعمیرات تلویزیون ال سی دی است. زیرا که شناسایی دقیق قطعه معیوب و جایگزین کردن با مهارت کافی موجب می شود که شما ضمن پرداخت قیمت تعمیر تلوزیون بتوانید استفاده ی بهینه ای هم داشته باشید. اما در مواردی با اطمینان به افرادی ناوارد تنها متحمل هزینه می شوید و نتیجه ای در بر نخواهد داشت. با کمک هوم سرویز شما می توانید دقیقا با افراد و شرکت های متخصص برای تلویزیون مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. در واقع برای تمام برندهای سامسونگ، سونی، ال جی ، ایکس ویژن و ... افراد متخصص و کاربلد گردآوری شده اند و به محل اعزام می شوند.

عیب یابی و تعمیر تلویزیون در منزل

علت خرابی های بزرگ در تلویزیون این است که ما ایرادات کوچک را یا متوجه نشده ایم یا در صورت متوجه شدن سریعا رفع نکرده ایم و پشت گوش انداخته ایم. هر گونه ایراد هر چه قدر کوچک،  باید عیب یابی شود و زود اقدام به تعمیر تلویزیون  LCD  شود. برای عیب یابی و تعمیرات تلویزیون باید دانش مهندسی لازم را دارا باشید. البته ما در ادامه سعی می کنیم تا ایرادات شایع و منشا این ایرادات را برایتان شرح دهیم. تا در هنگام تماس با تعمیرکار بتوانید اطلاعات لازم در اختیار آنها قرار دهید. پیشنهاد می کنیم که خودتان به صورت ناآگاهانه اقدام به تعمیرات نکنید تا هزینه های بالاتری را متحمل نشوید.

چرا تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر پخش نمی کند؟

این ایراد شایع به علت بروز اشکال در قسمت بک لایت تلویزیون است. خوشبختانه این ایراد توسط تعمیرکار تلویزیون ال ای دی در منزل قابل رفع است. برای تست، یک چراغ قوه را روی صفحه ای ای دی یا ال سی دی بتابانید و ببینید که تصویر کمرنگ آیا دیده می شود یا خیر؟ اگر اصلا تصویری دیده نشد مین برد مدار خراب شده است و باید احتمالا تعویض شود. اگر تصویر کمرنگی دیده شد ایراد از بک لایت تلویزیون است.

علت دو تکه شدن تصویر ( تاریک و روشن شدن ) در تلویزیون ال ای دی چیست؟

علت این ایراد بروز خرابی در صفحه نمایش تلویزیون ال ای دی و پیکسل ها است. این ایراد یا در اثر ضربه یا  وارد شدن ولتاژ بالای برق ایجاد می شود. در این زمان سعی کنید تلویزیون را زیاد حرکت ندهید و با متخصصین تعمیر تلویزیون در منزل تماس بگیرید.

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

بارزترین علت ایراد در صدای تلویزیون، نیاز به تعمیر مین برد دستگاه است. البته قبل از هرگونه اقدامی باید بلندگو و سایر قطعات مرتبط بررسی شوند و در صورت عدم رفع ایراد، اقدام به تعمیر یا تعویض مین برد تلویزیون نمود.

چرا تلویزیون خاموش روشن می شود؟

معمولا علت های خاموش، روشن شدن تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی یکی از عوامل زیر است:

  • نوسانات برقی
  • ایراد در مین برد تلویزیون
  • ممکن است برد پاور تلویزیون دچار ایراد شده باشد.

رایج ترین علت این ایراد، خرابی در قسمت مین برد تلویزیون هست. در هنگام بروز این ایراد سریعا با متخصصین تعمیر تلویزیون تماس بگیرید. زیرا در صورت توجه نکردن و عدم رفع این مشکل امکان سوختن کل مین برد وجود دارد.

علت دیر روشن شدن تلویزیون ال ای دی چیست؟

گاهی پیش می آید که دکمه پاور را فشار می دهید. کنترل یا دکمه تعبیه شده روی دستگاه عمل می کند ولی تلویزیون دیر روشن می شود. باید بدانید که این نقطه شروع  ایرادات بزرگ در تلویزیون شماست و ممکن است به کلی دیگر روشن نشود و هزینه بالایی برایتان ایجاد شود. این ایراد به بخش مین برد تلویزیون مربوط می شود.

تعمیر خرابی رنگ تلویزیون

به هم ریختگی رنگ تلویزیون یک مشکل رایج است که در تلویزیون های قدیمی بیشتر دیده می شود. خراب شدن پنل تلویزیون و هر گونه اشکال و ایراد در این قطعه موجب به هم خوردن تنظیمات رنگی تلویزیون می شود. خطوط افقی و عمودی در گوشه و کنار تصاویر به دلیل خراب شدن پنل است. خراب شدن رنگ ارتباط مستقیم با پنل دارد. ضربه و یا مجاورت دستگاه با لوازم گرمایشی می تواند منجر به این مشکل شود. احتمال آسیب دیدن فلت های انتقال دهنده تصویر هم وجود دارد که باید توسط کارشناس متخصص بررسی شود. 

علت پرش تصویر در تلویزیون

پرش تصویر نیز یکی دیگر از ایرادات تلویزیون است که اغلب به پنل تلویزیون مربوط است. به این ترتیب که  با بروز این اشکال، تصویر تی وی شفافیت خود را از دست داده و لرزش دارد. برای یافتن علت پرش تصویر باید پنل دستگاه به خوبی بررسی و تست شود.

چرا تلویزیون اسمارت به wifi وصل نمی شود؟

عامل اتصال تمام تلویزیون های هوشمند سخت افزار WIFI است. که در لپ تاپ ها نیز عینا همین قطعه کارگزاری شده است. در صورتی که با آپدیت نرم افزار فریمور تلوزیون در هنگام تعمیر تلویزیون هوشمند این مشکل حل نشد. قطعه مذبور باید به کل  تعویض شود.

علت قرمز شدن رنگ تلویزیون

برای نمایش تصاویر در دستگاه تلویزیون از ترکیب ۳ رنگ قرمز، آبی و سبز استفاده می شود. اگر تصاویر دارای رنگ مناسبی نیست و طیف رنگی قرمز روی همه تصاویر غالب شده است مشکل از پیکسل هاست. چنانچه تلویزیون مدت زیادی روشن باشد، ترانزیستورهای کنترل کننده پیکسل ها  دچار ایراد می شوند و رنگ پیکسل به صورت قرمز نشان داده می شود. در این صورت وجود رگه ها و نقطه های قرمز رنگ روی صفحه نمایش طبیعی است. یکی از ساده ترین راه ها برای برطرف کردن مشکل پیکسل قرمز اینست که آن را گرم نگاه دارید.گرمای موضعی می تواند موجب گرم شدن مایع کریستالی در بقیه نقاط پنل شود.

تعمیرات تلویزیون شامل تعمیر کدام قطعات است؟

تعمیر آبخوردگی تلویزیون

این اتفاق بسیار رایج و ناخوشایند از مواردی است که نمی توان گفت در 100% مواقع قابل رفع است. زیرا در بسیاری از مواقع در صورت بروز این اتفاق بی توجه هستند و تا کار به جای باریک نکشد اقدام به تعمیر ال سی دی تلویزیون نمی کنند. تعمیر پنل آبخورده با حجم آبخوردگی و سرعت کاربر برای تماس با تعمیرکار تلویزیون ارتباط مستقیمی دارد. اگر این کار دیرتر انجام شود تنها راه حل تعویض پنل تلویزیون است.

تعمیر فلت تلویزیون

از مواردی که موجب ایراد در فلت تلویزیون می شود مرطوب شدن این قسمت است. در صورتی که خرابی پیش آمده در فلت های تلویزیون تنها در حد یک اتصالی باقی بماند، تعمیر فلت تلویزیون قابل انجام است. اما اگر حجم خسارات بالا باشد و آی سی نیز درگیر شده باشد تنها راه تعمیرات تلویزیون، تعویض فلت پنل تلویزیون می باشد.

تعمیر مقاوت تلویزیون

این قطعه در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت می کند. اگر به دلایل مختلف، این قطعه دچار ایراد شود و اندازه اهمی آنها تغییر کند موجب سوختن مقاومت تلویزیون می شود. تنها راه تعمیر مقاومت تلویزیون تعویض آن است..! به عبارت دیگر این قطعه معیوب باید با نمونه جدید و البته ارجینال جایگزین شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون

برای تعمیر بک لایت تلویزیون موارد و قطعات مختلفی باید بررسی شوند. اما در صورت نیاز به تعمیر بک لایت تلویزیون باید لامپ ال ای دی دستگاه نیز بررسی شود. البته این اقدامات به راحتی آنچه بیان شد نیستند و نیاز به مهارت بالای تعمیرکار دارد. به گونه ای که بیشتر افرادی که مهارت کافی در این زمینه را ندارند یا ریسک انجام این کار را قبول نمی کنند ترجیح می دهند کل پنل را تعویض کنند. اما قیمت پنل تلویزیون بسیار بالاست. از این رو باید این راهکار را به آخر لیست انتقال داد!.

تعمیر پاور تلویزیون

پاور تلویزیون از خازن هایی تشکیل شده است که طی مرور زمان مستهلک می شوند و نیاز به تعویض پاور تلویزیون است. اما اگر صرفا ایرادات منوط به ترانزیستورهای تلویزیون باشد می توان اقدام به تعمیر پاور تلویزیون نیز نمود.

 تعمیر برد ال ای دی

برد تیکان درواقع ارتباط دهنده ی بین مین برد و فلت می باشد و موجبات نمایش تصویر را فراهم می کند. بر اثر اتفاقاتی مانند نوسانات برق، آب خوردگی و ... ممکن است این قطعه آسیب ببیند و نیاز به تعمیر برد تیکان یا تعمیر مین برد تلویزیون باشد.

 آیا به دنبال تعمیر تلویزیون قدیمی در منزل هستید؟

اگر منظورتان از تعمیر تلویزیون قدیمی تلویریون های ال سی دی و پلاسما هستند که قبل از تلویزیون های مدرن و هوشمند امروزی پدید آمده اند، پاسخ شما مثبت است و می توانید با کمک متخصصین ما تمام ایرادات تلویزیون مد نظر خود را رفع کنید. اما تعمیر تلویزیون های قدیمی تر تنها به علت اینکه قطعات آنها در بازار موجود نیست و به بیان دیگر منسوخ شده اند، امکان پذیر نیست.

تعمیرکار تلویزیون حرفه ای

همانطور که پیش تر بیان شد با توجه پیشرفته شدن تلویزیون ها در هنگام تعمیر تلویزیون علم و مهارت تعمیرکار تلویزیون قبل از هر موضوعی باید مد نظر قرار بگیرد. دانش به روز شده تعمیرکاران نقش مهمی در کیفیت عیب یابی و تعمیر  تلویزیون دارد. مهارت تعمیرکار موجب می شود، تا در بسیاری از موارد به جای تعویض قطعه به تعمیر قطعات در هنگام تعمیرات تلویزیون پرداخته شود. این عملکرد هم موجب کاهش هزینه تعمیر تلویزیون می شود و هم قطعه ارجینال تلویزیون حفظ خواهد شد. هوم سرویز با کمک گیری از بهترین متخصصی تعمیر تلویزیون سونی ، ال جی و سامسونگ آماده سرویس دهی و تعمیر تلویزیون آنلاین به مشتریان خود است.

هزینه تعمیر تلویزیون به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، ال جی و یا برندهای دیگر به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد تعداد قطعه یا قطعات مورد نیاز برای رفع ایرادات تلویزیون است. در واقع قیمت تعمیر تلویزیون تنها پس از عیب یابی مشخص می شود، مگر اینکه بدانید دقیقا کدام قطعه در تلویزیون معیوب است. مورد دیگر نوع ایراد است. به طور مثال قیمت تعمیر پاور تلویزیون با هزینه تعمیر ال سی دی تلویزیون برابر نیست. همچنین برند تلویزین نیز دستمزد و اجرت تعمیرکار تلویزیون و نرخ اتحادیه تعمیر تلویزیون را تغییر می دهد.

مزایای تعمیر تلویزیون در منزل چیست؟

  • وقت و هزینه ای بابت جابجایی صرف نمی کنید. هر زمانی که منزل هستید، تعمیرکاران برای کمک به شما اعزام می شوند و می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون آنلاین بهره مند شوید.
  • از احتمال بروز خرابی بیشتر در حین جابجایی جلوگیری می کنید.
  • به تمامی مراحل تعمیر تلویزیون نظارت می کنید و اطمینان کسب می کنید که تعمیرکاران از مهارت لازم برخوردارند.
  • و اینکه دیگر چندین روز بدون تلویزیون نمی مانید و در کمترین زمان ممکن مشکلتان رفع خواهد شد.

تعمیرات تلویزیون اسمارت، ال ای دی، ال سی دی و پلاسما در هوم سرویز

اگر به تعمیر تلویزیون هوشمند و... نیاز دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل
تعویض پنل تلویزیون و تعمیر فلت تلویزیون
تعمیر و تعویض اسپیکر
تعویض و تعمیر برد تلویزیون
تعمیر بک لایت و یا تعویض بک لایت تلویزیون در صورت نیاز
تعمیر پاور تلویزیون در محل
تعمیرات ال سی دی شکسته تلویزیون و تعمیر تلویزیون آبخورده و ...

همیاران سرویس تعمیر تلویزیون در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن