تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون در منزل

از 1082 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر تلویزیون در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت اتصال تلویزیون به سایر دستگاه های صوتی و تصویری

70,000 الی 120,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض برد تلویزیون

250,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض پنل تلویزیون

200,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض اسپیکر تلویزیون

180,000 الی 270,000 تومان

قیمت تعویض پاور تلویزیون

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیرات تخصصی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر تلویزیون در منزل

قطعا تلویزیون یکیاز پرکاربرد ترین وسایل منزل است. به طوری که اگر ایرادی در تلویزیون ایجاد شود دراسرع وقت باید به تعمیر تلویزیون ال ای دی پرداخت. وابستگی واهمیت به تلویزیون، موجب روی کار آمدن انواع متفاوت و هوشمندی از تلویزیون ها شدهاست. این تنوع زیاد هم موجب شده تا در صورت بروز ایراد در تعمیر تلویزیون ای سی دییا تعمیر تلویزیون اسمارت نتوان به تعمیرکاران غیر مجرب اطمینان نمود. تعمیراتتلویزیون در منزل در صورتی که شامل گارانتی شرکت سازنده باشد، فقط و فقطباید به تعمیرکاران منتخب همان شرکت سپرده شود .ولی مبحث ما برای زمانی است کهدستگاه شامل گارانتی نیست. در این زمان جستجو تعمیرکار تلویزیون ال ای دیبرای تعمیرات تخصصی تلویزیون را باید کاملا جدی گرفت.

برای دریافتخدمات تعمیر تلویزیون سونی، تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیرتلویزیون ال جی و حتی تعمیر تلویزیون قدیمی و .. درادامه با ما همراه باشید تا به عیب یابی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر تلویزیونبپردازیم.

تعمیر تلویزیون در محل بدون دغدغه جابجایی

خدمات تعمیراتتلویزیون در منزل از خدمات بسیار تخصصی و ویژه ای است که در دسترس افراد قرار گرفتهاست. به هر دلیلی اگر امکان جابجایی تلویزیون به تعمیرگاه تعمیرات تلویزیوننباشد، در مواردی می توان اقدام به تعمیر تلویزیون در منزل نمود. ممکن است در حینجابجایی ایراد به مراتب بالاتری به صفحه تلویزیون وارد شود، که هزینهتعمیر تلویزیون سامسونگ یا هزینه تعمیر تلویزیون ال جی راچند برابر کند.

به این ترتیب که تعمیرکارتلویزیون در محل حضور پیدا می کند و پس از عیب یابی اقدام به تعمیرات ایراداتنرم افزاری و سخت افزاری می نماید. البته در پاره ای از موارد مانند تعمیر پنلتلویزیون یا تعمیر برد ال ای دی که نیاز به دستگاه های تخصصی است بااطمینان کامل می توانید وسیله را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون

ناراحتی خراب شدنتلویزیون از طرفی و پیدا کردن تعمیرکار و نمایندگی تعمیر تلویزیون مورددیگری است که ذهن افراد را مشغول می کند. در واقع عیب یابی صحیح مهمترین قسمت درزمینه تعمیرات تلویزیون ال سی دی است. زیرا که شناسایی دقیق قطعه معیوب وجایگزین کردن با مهارت کافی موجب می شود که شما ضمن پرداخت قیمت تعمیر تلوزیون بتوانیداستفاده ی بهینه ای هم داشته باشید. اما در مواردی با اطمینان به افرادی ناواردتنها متحمل هزینه می شوید و نتیجه ای در بر نخواهد داشت. با کمک هوم سرویز شما میتوانید دقیقا با افراد و شرکت های متخصص برای تلویزیون مورد نظر خود ارتباط برقرارکنید. در واقع برای تمام برندهای سامسونگ، سونی، ال جی ، ایکس ویژن و ... افرادمتخصص و کاربلد گردآوری شده اند و به محل اعزام می شوند.

عیب یابی و تعمیر تلویزیون در منزل

علت خرابی های بزرگدر تلویزیون این است که ما ایرادات کوچک را یا متوجه نشده ایم یا در صورت متوجهشدن سریعا رفع نکرده ایم و پشت گوش انداخته ایم. هر گونه ایراد هر چه قدر کوچک، باید عیب یابی شود و زود اقدام به تعمیر تلویزیون LCD شود. برای عیب یابی و تعمیرات تلویزیونباید دانش مهندسی لازم را دارا باشید. البته ما در ادامه سعی می کنیم تا ایراداتشایع و منشا این ایرادات را برایتان شرح دهیم. تا در هنگام تماس با تعمیرکاربتوانید اطلاعات لازم در اختیار آنها قرار دهید. پیشنهاد می کنیم که خودتان بهصورت ناآگاهانه اقدام به تعمیرات نکنید تا هزینه های بالاتری را متحمل نشوید.

چرا تلویزیونسامسونگ صدا دارد ولی تصویر پخش نمی کند؟

این ایراد شایع بهعلت بروز اشکال در قسمت بک لایت تلویزیون است. خوشبختانه اینایراد توسط تعمیرکار تلویزیون ال ای دی در منزل قابل رفع است. برای تست،یک چراغ قوه را روی صفحه ای ای دی یا ال سی دی بتابانید و ببینید که تصویر کمرنگآیا دیده می شود یا خیر؟ اگر اصلا تصویری دیده نشد مین برد مدار خرابشده است و باید احتمالا تعویض شود. اگر تصویر کمرنگی دیده شد ایراد از بک لایتتلویزیون است.

علت دو تکه شدنتصویر ( تاریک و روشن شدن ) در تلویزیون ال ای دی چیست؟

علت این ایراد بروزخرابی در صفحه نمایش تلویزیون ال ای دی و پیکسل ها است. این ایراد یا در اثر ضربهیا وارد شدن ولتاژ بالای برق ایجاد می شود. در این زمان سعی کنید تلویزیونرا زیاد حرکت ندهید و با متخصصین تعمیر تلویزیون در منزل تماسبگیرید.

تعمیر مشکل صدایتلویزیون

بارزترین علت ایراددر صدای تلویزیون، نیاز به تعمیر مین برد دستگاه است. البته قبل از هرگونهاقدامی باید بلندگو و سایر قطعات مرتبط بررسی شوند و در صورت عدم رفع ایراد، اقدامبه تعمیر یا تعویض مین برد تلویزیون نمود.

چرا تلویزیونخاموش روشن می شود؟

معمولا علت هایخاموش، روشن شدن تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی یکی از عوامل زیر است:

  • نوساناتبرقی
  • ایراد درمین برد تلویزیون
  • ممکن استبرد پاور تلویزیون دچار ایراد شده باشد.

رایج ترین علت اینایراد، خرابی در قسمت مین برد تلویزیون هست. در هنگام بروز این ایراد سریعا بامتخصصین تعمیر تلویزیون تماس بگیرید. زیرا در صورت توجه نکردن و عدم رفع این مشکلامکان سوختن کل مین برد وجود دارد.

علت دیر روشنشدن تلویزیون ال ای دی چیست؟

گاهی پیش می آید کهدکمه پاور را فشار می دهید. کنترل یا دکمه تعبیه شده روی دستگاه عمل می کند ولیتلویزیون دیر روشن می شود. باید بدانید که این نقطه شروع ایرادات بزرگ درتلویزیون شماست و ممکن است به کلی دیگر روشن نشود و هزینه بالایی برایتان ایجادشود. این ایراد به بخش مین برد تلویزیون مربوط می شود.

تعمیر خرابی رنگتلویزیون

به هم ریختگی رنگتلویزیون یک مشکل رایج است که در تلویزیون های قدیمی بیشتر دیده می شود. خراب شدنپنل تلویزیون و هر گونه اشکال و ایراد در این قطعه موجب به هم خوردن تنظیمات رنگیتلویزیون می شود. خطوط افقی و عمودی در گوشه و کنار تصاویر به دلیل خراب شدن پنل است.خراب شدن رنگ ارتباط مستقیم با پنل دارد. ضربه و یا مجاورت دستگاه با لوازمگرمایشی می تواند منجر به این مشکل شود. احتمال آسیب دیدن فلت های انتقال دهندهتصویر هم وجود دارد که باید توسط کارشناس متخصص بررسی شود.

علت پرش تصویردر تلویزیون

پرش تصویر نیز یکی دیگراز ایرادات تلویزیون است که اغلب به پنل تلویزیون مربوط است. به این ترتیب که با بروز این اشکال، تصویر تی وی شفافیت خود رااز دست داده و لرزش دارد. برای یافتن علت پرش تصویر باید پنل دستگاه به خوبی بررسیو تست شود.

چرا تلویزیوناسمارت به wifi وصل نمی شود؟

عامل اتصال تمامتلویزیون های هوشمند سخت افزارWIFI است. کهدر لپ تاپ ها نیز عینا همین قطعه کارگزاری شده است. در صورتی که با آپدیت نرمافزار فریمور تلوزیون در هنگام تعمیر تلویزیون هوشمند این مشکل حل نشد.قطعه مذبور باید به کل تعویض شود.

علت قرمز شدنرنگ تلویزیون

برای نمایش تصاویر دردستگاه تلویزیون از ترکیب ۳ رنگ قرمز، آبی و سبز استفاده می شود. اگر تصاویر دارایرنگ مناسبی نیست و طیف رنگی قرمز روی همه تصاویر غالب شده است مشکل از پیکسل هاست.چنانچه تلویزیون مدت زیادی روشن باشد، ترانزیستورهای کنترل کننده پیکسل ها دچار ایراد می شوند و رنگ پیکسل به صورت قرمز نشان داده می شود. در این صورت وجودرگه ها و نقطه های قرمز رنگ روی صفحه نمایش طبیعی است. یکی از ساده ترین راه هابرای برطرف کردن مشکل پیکسل قرمز اینست که آن را گرم نگاه دارید.گرمای موضعی میتواند موجب گرم شدن مایع کریستالی در بقیه نقاط پنل شود.

تعمیرات تلویزیون شامل تعمیر کدام قطعات است؟

تعمیر آبخوردگیتلویزیون

این اتفاق بسیار رایجو ناخوشایند از مواردی است که نمی توان گفت در 100% مواقع قابل رفع است. زیرا دربسیاری از مواقع در صورت بروز این اتفاق بی توجه هستند و تا کار به جای باریک نکشداقدام به تعمیر ال سی دی تلویزیون نمی کنند. تعمیر پنل آبخورده باحجم آبخوردگی و سرعت کاربر برای تماس با تعمیرکار تلویزیون ارتباط مستقیمیدارد. اگر این کار دیرتر انجام شود تنها راه حل تعویض پنل تلویزیون است.

تعمیر فلتتلویزیون

از مواردی که موجبایراد در فلت تلویزیون می شود مرطوب شدن این قسمت است. در صورتی که خرابی پیش آمدهدر فلت های تلویزیون تنها در حد یک اتصالی باقی بماند، تعمیر فلت تلویزیونقابل انجام است. اما اگر حجم خسارات بالا باشد و آی سی نیز درگیر شده باشد تنهاراه تعمیرات تلویزیون، تعویض فلت پنل تلویزیون می باشد.

تعمیر مقاوتتلویزیون

این قطعه در مقابلعبور جریان الکتریکی از خود مقاومت می کند. اگر به دلایل مختلف، این قطعه دچارایراد شود و اندازه اهمی آنها تغییر کند موجب سوختن مقاومت تلویزیون می شود. تنهاراه تعمیر مقاومت تلویزیون تعویض آن است..! به عبارت دیگر این قطعه معیوب باید بانمونه جدید و البته ارجینال جایگزین شود.

تعمیر بک لایتتلویزیون

برای تعمیر بک لایتتلویزیون موارد و قطعات مختلفی باید بررسی شوند. اما در صورت نیاز به تعمیر بکلایت تلویزیون باید لامپ ال ای دی دستگاه نیز بررسی شود. البته این اقدامات بهراحتی آنچه بیان شد نیستند و نیاز به مهارت بالای تعمیرکار دارد. به گونه ای کهبیشتر افرادی که مهارت کافی در این زمینه را ندارند یا ریسک انجام این کار را قبولنمی کنند ترجیح می دهند کل پنل را تعویض کنند. اما قیمت پنل تلویزیون بسیاربالاست. از این رو باید این راهکار را به آخر لیست انتقال داد!.

تعمیر پاورتلویزیون

پاور تلویزیون ازخازن هایی تشکیل شده است که طی مرور زمان مستهلک می شوند و نیاز به تعویض پاورتلویزیون است. اما اگر صرفا ایرادات منوط به ترانزیستورهای تلویزیون باشد میتوان اقدام به تعمیر پاور تلویزیون نیز نمود.

تعمیر برد ال ایدی

برد تیکان درواقعارتباط دهنده ی بین مین برد و فلت می باشد و موجبات نمایش تصویر را فراهم می کند.بر اثر اتفاقاتی مانند نوسانات برق، آب خوردگی و ... ممکن است این قطعه آسیب ببیندو نیاز به تعمیر برد تیکان یا تعمیر مین برد تلویزیون باشد.

آیا به دنبال تعمیر تلویزیونقدیمی در منزل هستید؟

اگر منظورتان از تعمیرتلویزیون قدیمی تلویریون های ال سی دی و پلاسما هستند که قبل از تلویزیون های مدرنو هوشمند امروزی پدید آمده اند، پاسخ شما مثبت است و می توانید با کمک متخصصین ماتمام ایرادات تلویزیون مد نظر خود را رفع کنید. اما تعمیر تلویزیون های قدیمی ترتنها به علت اینکه قطعات آنها در بازار موجود نیست و به بیان دیگر منسوخ شده اند،امکان پذیر نیست.

تعمیرکار تلویزیون حرفه ای

همانطور که پیش تربیان شد با توجه پیشرفته شدن تلویزیون ها در هنگام تعمیر تلویزیون علم و مهارتتعمیرکار تلویزیون قبل از هر موضوعی باید مد نظر قرار بگیرد. دانش به روز شدهتعمیرکاران نقش مهمی در کیفیت عیب یابی و تعمیر تلویزیون دارد. مهارت تعمیرکار موجب می شود، تادر بسیاری از موارد به جای تعویض قطعه به تعمیر قطعات در هنگام تعمیرات تلویزیونپرداخته شود. این عملکرد هم موجب کاهش هزینه تعمیر تلویزیون می شودو هم قطعه ارجینال تلویزیون حفظ خواهد شد.هوم سرویز با کمک گیری از بهترین متخصصی تعمیر تلویزیون سونی ،ال جی و سامسونگ آماده سرویس دهی و تعمیر تلویزیون آنلاین بهمشتریان خود است.

هزینه تعمیر تلویزیون به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرتلویزیون سامسونگ، ال جی و یا برندهای دیگر به موارد متعددی بستگی دارد.اولین مورد تعداد قطعه یا قطعات مورد نیاز برای رفع ایرادات تلویزیون است. درواقع قیمت تعمیر تلویزیون تنها پس از عیب یابی مشخص می شود، مگر اینکهبدانید دقیقا کدام قطعه در تلویزیون معیوب است. مورد دیگر نوع ایراد است. به طورمثال قیمت تعمیر پاور تلویزیون با هزینه تعمیر ال سی دی تلویزیونبرابر نیست. همچنین برند تلویزین نیز دستمزد و اجرت تعمیرکار تلویزیون و نرخاتحادیه تعمیر تلویزیون را تغییر می دهد.

مزایای تعمیر تلویزیون در منزل چیست؟

  • وقت وهزینه ای بابت جابجایی صرف نمی کنید. هر زمانی که منزل هستید، تعمیرکاران برای کمکبه شما اعزام می شوند و می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون آنلاین بهره مندشوید.
  • از احتمالبروز خرابی بیشتر در حین جابجایی جلوگیری می کنید.
  • به تمامیمراحل تعمیر تلویزیون نظارت می کنید و اطمینان کسب می کنید که تعمیرکاران از مهارتلازم برخوردارند.
  • و اینکهدیگر چندین روز بدون تلویزیون نمی مانید و در کمترین زمان ممکن مشکلتان رفع خواهدشد.

تعمیرات تلویزیون اسمارت، ال ای دی، ال سی دی و پلاسما در هوم سرویز

اگر به تعمیرتلویزیون هوشمند و... نیاز دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماسگرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر تلویزیون در منزل و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صوت و تصویر ارائه می دهد که شامل نصب تلویزیون روی دیوار, نصب، تنظیم و تعمیرات انواع سینمای خانگی، ساندبار و .. در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر تلویزیون در منزل

عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل

تعویض پنل تلویزیون و تعمیر فلت تلویزیون

تعمیر و تعویض اسپیکر

تعویض و تعمیر برد تلویزیون

تعمیر بک لایت و یا تعویض بک لایت تلویزیون در صورت نیاز

تعمیر پاور تلویزیون در محل

تعمیرات ال سی دی شکسته تلویزیون و تعمیر تلویزیون آبخورده و ...

نظرات کاربران

profile picture
مهدی نظام دوست

خیلی عالی و خوب بودند

شرایط تعمیرات تخصصی تلویزیون اسمارت، پلاسما، ال سی دی و ...

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر تلویزیون نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر تلویزیون توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر تلویزیون استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر تلویزیون را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات تعمیر تلویزیون در منزل در این شهرها ارائه می شود: