تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

از 1082 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر تلویزیون در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت اتصال تلویزیون به سایر دستگاه های صوتی و تصویری

180,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض برد تلویزیون

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعویض پنل تلویزیون

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض پاور تلویزیون

350,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعمیرات تخصصی

توافقی

متوسط قیمت1,800,000 تومانکمینه قیمت950,000 تومانبیشینه قیمت3,100,000 تومان

آنچه درباره تعمیر تلویزیون خواهید خواند

 • تعمیر تلویزیون در منزل
 • تعمیرات تلویزیون در تمامی برندها و مدل ها
 • تعمیر تلویزیون در محل بدون دغدغه جابجایی
 • نمایندگی تعمیر تلویزیون
 • تعمیرات تلویزیون در محل
 • نمایندگی تعمیر تلویزیون معتبر را چگونه پیدا کنیم؟
 • عیب یابی و تعمیرات تلویزیون در منزل
 • تعمیرات تلویزیون شامل تعمیر کدام قطعات است؟
 • تعمیر تلویزیون قدیمی در منزل
 • تعمیرکار تلویزیون حرفه ای
 • هزینه تعمیر تلویزیون به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مزایای تعمیر تلویزیون در منزل چیست؟
 • در تعمیرات تلویزیون اسمارت از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟
 • تعمیرات تلویزیون اسمارت، ال ای دی، ال سی دی و پلاسما در هوم سرویز

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون درمحل یا درمنزل از مواردی است که نمی توان به تعویق انداخت. به طوری که اگر ایرادی درتلویزیون ایجاد شود در اسرع وقت باید به تعمیر تلویزیون ال ای دی پرداخت.وابستگی و اهمیت به تلویزیون، موجب روی کار آمدن انواع متفاوت و هوشمندی ازتلویزیونها شده است. این تنوع زیاد هم موجب شده تا در صورت بروز ایراد در تعمیرتلویزیون ای سی دی یا تعمیر تلویزیون اسمارت نتوان به تعمیرکارتلویزیون غیر مجرب اطمینان نمود. تعمیرات تلویزیون در منزل در صورتیکه شامل گارانتی شرکت سازنده باشد، فقط و فقط باید به تعمیرکاران منتخب همان شرکتسپرده شود. ولی مبحث ما برای زمانی است که دستگاه شامل گارانتی نیست. در این زمانجستجو تعمیرکار تلویزیون ال ای دی برای تعمیرات تخصصی تلویزیونرا باید کاملا جدی گرفت.

تعمیرات تلویزیون در کمترین زمان ممکن در منزل یا محل کاربا استفاده از جدیدترین روش های تعمیرات تلویزیون ارائه می شود. به اینترتیب نیازی به مراجعه به تعمیرگاه تلویزیون ال جی، سامسونگ و غیره نمیباشد. برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون سونی، تعمیر تلویزیونسامسونگ، تعمیر تلویزیون ال جی و حتی تعمیر تلویزیونقدیمی و .. در ادامه با ما همراه باشید تا به عیب یابی و عوامل موثر بر قیمتتعمیر تلویزیون بپردازیم.

تعمیرات تلویزیون در تمامی برندها و مدل ها

همانطور که پیش تر همگفته شد با پیشرفت تکنولوژی برندها و مدل های متعددی از تلویزیون ها روی کار آمدهاند. از این رو تعمیر تلویزیون در محل باید توسط تعمیرکار تلویزیونمجاز و با تجربه انجام شود. به ترتیبی که اگر عیب یابی و تعمیرات درست انجام شوندتمامی ایرادات به راحتی از بین خواهند رفت. تنها کافیست این افراد آموزش های لازمرا در نمایندگی تعمیر تلویزیون گذرانده باشند و زیر نظر این موسسات خدماتتعمیر تلوزیون در محل را ارائه دهند. از جمله برندهایی که در نمایندگی تعمیرتلویزیون خدمات دریافت می کنند عبارت اند از

 • تعمیرات تلویزیون ال جی
 • تعمیرات مانیتور سامسونگ
 • تعمیرات تلویزیون سونی
 • تعمیرات تلویزیون پاناسونیک
 • تلویزیون صنام
 • تعمیرات تلویزیون شارپ
 • تعمیر تلویزیون ایکس ویژن
 • تعمیر تلویزیون شارپ
 • تعمیر تلویزیون هیتاچی و ...

تعمیر تلویزیون در محل بدون دغدغه جابجایی

خدمات تعمیراتتلویزیون در منزل از خدمات بسیار تخصصی و ویژه ای است که در دسترس افراد قرارگرفته است. به هر دلیلی اگر امکان جابجایی تلویزیون به تعمیرگاه تعمیراتتلویزیون نباشد، در مواردی می توان اقدام به تعمیر تلویزیون در منزلنمود. ممکن است در حین جابجایی ایراد به مراتب بالاتری به صفحه تلویزیون وارد شود،که هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ یا هزینه تعمیرتلویزیون ال جی را چند برابر کند.

به این ترتیب که تعمیرکارتلویزیون در محل حضور پیدا می کند و پس از عیب یابی اقدام به تعمیرات ایراداتنرم افزاری و سخت افزاری می نماید. البته در پاره ای از موارد مانند تعمیر پنلتلویزیون یا تعمیر برد ال ای دی که نیاز به دستگاه های تخصصی است بااطمینان کامل می توانید وسیله را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون

ناراحتی خراب شدنتلویزیون از طرفی و پیدا کردن تعمیرکار و نمایندگی تعمیر تلویزیون مورددیگری است که ذهن افراد را مشغول می کند. در واقع عیب یابی صحیح مهمترین قسمت درزمینه تعمیرات تلویزیون ال سی دی است. زیرا که شناسایی دقیق قطعه معیوب وجایگزین کردن با مهارت کافی موجب می شود که شما ضمن پرداخت هزینه تعمیر تلوزیونبتوانید استفاده ی بهینه ای هم داشته باشید. اما در مواردی با اطمینان بهافرادی ناوارد تنها متحمل هزینه می شوید و نتیجه ای در بر نخواهد داشت. با کمک هومسرویز شما می توانید دقیقا با افراد و شرکت های متخصص برای تلویزیون مورد نظر خودارتباط برقرار کنید. در واقع برای تمام برندهای سامسونگ، سونی، ال جی ، ایکس ویژنو ... افراد متخصص و کاربلد گردآوری شده اند و به محل اعزام می شوند.

تعمیرات تلویزیون در محل

تعمیر تلویزیونال سی دی

از قدیمی ترین تجهیزاتدر دسته تلویزیون های جدید با ضخامت کم مربوط به تلویزیون LCD هستند. این موارد دارای نمایشگرهای کریستالمایع هستند. البته نسل جدیدی از آنها رونمایی شده است که تلویزیون ال ای دی هستند.این تجهیزات اغلب به علت کهنگی و استهلاک دچار ایراداتی می شوند که نیاز به مراجعهبه نمایندگی تعمیر تلویزیون می باشد.

تعمیر تلویزیونال ای دی

پر مصرف ترین مواردمربوط به این دسته هستند. از این رو تعمیر تلویزیون ال ای دی نیز از مواردبسیار شایع و پردرخواست در نمایندگی تعمیر تلویزیون می باشند. بیشترینتاکید تعمیرکار تلویزیون ال ای دی استفاده از قطعات ارجینال و با کیفیت استزیرا در صورت عدم رعایت این مشکل قطعا دچار افت شدید کیفیت تصویر خواهند شد.

تعمیر تلویزیون OLED

از تخصصی ترین موارددر نمایندگی تعمیر تلویزیون مربوط به تعمیر تلویزیون های اولد است. اینتلویزیونها دارای ظاهر بسیار جذاب و ویژگی های منحصر به فردی هستند. از این روتعمیر تلویزیون اولد نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری بالایی دارد.

تعمیرات تلویزیونپلاسما

تلویزیونهای پلاسماکیفیت تصویر کمتری دارند اما طول عمر بالا، بارزترین خصوصیت این نسل از تلویزیونها می باشد. اما به خاطر داشته باشید در صورت نیاز به تعمیر تلویزیون پلاسمافرآیند با موارد دیگر متفاوت است و تعدادی از تعمیرکار تلویزیون ناشی این دسته رابا تلویزیون های ال سی دی مشابه در نظرگرفته و اقدام به تعمیر می نمایند که در این صورت دستگاه دچار ایرادات وسیع تریخواهد شد. از این رو با کمک از نمایندگی تعمیر تلویزیون معتبر می توانبیشترین ایرادات مربوط به این دسته از تلویزیونها را از بین برد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون معتبر را چگونه پیدا کنیم؟

خراب شدن تلویزیون کهخودش به تنهایی دغدغه بزرگی است از طرف دیگر دسترسی به تعمیرکار تلویزیون نیزاز همه سخت تر است. بهترین کار برای پیدا کردن تعمیرکار خوب کمک گرفتن از نمایندگیتعمیر تلویزیون است. با کمک هوم سرویز می توانید به نمایندگی های معتبر تعمیرتلویزیون به راحتی دسترسی پیدا کنید و خیال خودتان را کاملا راحت کنید.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون در منزل

علت خرابی های بزرگدر تلویزیون این است که ما ایرادات کوچک را یا متوجه نشده ایم یا در صورت متوجهشدن سریعا رفع نکرده ایم و پشت گوش انداخته ایم. هر گونه ایراد هر چه قدر کوچک، باید عیب یابی شود و زود اقدام به تعمیر تلویزیونLCD شود. برای عیب یابی و تعمیرات تلویزیون درمنزل باید دانش مهندسی لازم را دارا باشید. البته ما در ادامه سعی می کنیم تاایرادات شایع و منشا این ایرادات را برایتان شرح دهیم. تا در هنگام تماس باتعمیرکار تلویزیون بتوانید اطلاعات لازم در اختیار آنها قرار دهید. پیشنهاد میکنیم که خودتان به صورت ناآگاهانه اقدام به تعمیرات نکنید تا هزینه های بالاتری رامتحمل نشوید.

چرا تلویزیونسامسونگ صدا دارد ولی تصویر پخش نمی کند؟

این ایراد شایع بهعلت بروز اشکال در قسمت بک لایت تلویزیون است. خوشبختانه این ایرادتوسط تعمیرکار تلویزیون ال ای دی در منزل قابل رفع است. برایتست، یک چراغ قوه را روی صفحه ای ای دی یا ال سی دی بتابانید و ببینید که تصویرکمرنگ آیا دیده می شود یا خیر؟ اگر اصلا تصویری دیده نشد مین برد مدارخراب شده است و باید احتمالا تعویض شود. اگر تصویر کمرنگی دیده شد ایراد از بکلایت تلویزیون است.

علت دو تکه شدنتصویر ( تاریک و روشن شدن ) در تلویزیون ال ای دی چیست؟

علت این ایراد بروزخرابی در صفحه نمایش تلویزیون ال ای دی و پیکسل ها است. این ایراد یا در اثر ضربهیا وارد شدن ولتاژ بالای برق ایجاد می شود. در این زمان سعی کنید تلویزیونرا زیاد حرکت ندهید و با متخصصین تعمیر تلویزیون در منزل تماسبگیرید.

تعمیر مشکل صدایتلویزیون

بارزترین علت ایراددر صدای تلویزیون، نیاز به تعمیر مین برد تلویزیون است. البته قبل از هرگونهاقدامی باید بلندگو و سایر قطعات مرتبط بررسی شوند و در صورت عدم رفع ایراد، اقدامبه تعمیر یا تعویض مین برد تلویزیون نمود.

چرا تلویزیونخاموش روشن می شود؟

معمولا علت هایخاموش، روشن شدن تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی یکی از عوامل زیر است:

 • نوسانات برقی
 • ایراد در مینبرد تلویزیون
 • ممکن است بردپاور تلویزیون دچار ایراد شده باشد.

رایج ترین علت اینایراد، خرابی در قسمت مین برد تلویزیون هست. در هنگام بروز این ایراد سریعا باتعمیرکار تلویزیون تماس بگیرید. زیرا در صورت توجه نکردن و عدم رفع این مشکل امکانسوختن مین برد وجود دارد.

علت دیر روشنشدن تلویزیون ال ای دی چیست؟

گاهی پیش می آید کهدکمه پاور را فشار می دهید. کنترل یا دکمه تعبیه شده روی دستگاه عمل می کند ولیتلویزیون دیر روشن می شود. باید بدانید که این نقطه شروع ایرادات بزرگ درتلویزیون شماست و ممکن است به کلی دیگر روشن نشود و هزینه بالایی برایتان ایجادشود. این ایراد به بخش و تعمیر مین برد تلویزیون مربوط می شود.

تعمیر خرابی رنگتلویزیون

تعمیر بهم ریختگی رنگتلویزیون یک مشکلرایج است که در تلویزیون های قدیمی بیشتر دیده می شود. خراب شدن پنل تلویزیون و هرگونه اشکال و ایراد در این قطعه موجب به هم خوردن تنظیمات رنگی تلویزیون می شود.خطوط افقی و عمودی در گوشه و کنار تصاویر به دلیل خراب شدن پنل است. خراب شدن رنگارتباط مستقیم با پنل دارد. ضربه و یا مجاورت دستگاه با لوازم گرمایشی می تواندمنجر به این مشکل شود. احتمال آسیب دیدن فلت های انتقال دهنده تصویر هم وجود داردکه باید توسط تعمیرکار تلویزیون بررسی شود.

تعمیر پرش تصویردر تلویزیون

پرش تصویر نیز یکیدیگر از ایرادات تلویزیون است که اغلب به تعمیر پنل تلویزیون مربوط است. بهاین ترتیب که با بروز این اشکال، تصویر تی وی شفافیت خود را از دست داده و لرزشدارد. برای یافتن علت و تعمیر پرش تصویر باید پنل تلویزیون به خوبی بررسی و تستشود.

چرا تلویزیوناسمارت به wifi وصل نمی شود؟

عامل اتصال تمام تلویزیونهای هوشمند سخت افزارWIFI است. کهدر لپ تاپ ها نیز عینا همین قطعه کارگزاری شده است. در صورتی که با آپدیت نرمافزار فریمور تلوزیون در هنگام تعمیر تلویزیون هوشمند این مشکل حل نشد. قطعه مذبورباید به کل تعویض شود.

علت قرمز شدنرنگ تلویزیون

برای نمایش تصاویر دردستگاه تلویزیون از ترکیب ۳ رنگ قرمز، آبی و سبز استفاده می شود. اگر تصاویر دارایرنگ مناسبی نیست و طیف رنگی قرمز روی همه تصاویر غالب شده است مشکل از پیکسل هاست.چنانچه تلویزیون مدت زیادی روشن باشد، ترانزیستورهای کنترل کننده پیکسل ها دچار ایراد می شوند و رنگ پیکسل به صورت قرمز نشان داده می شود. در این صورت وجودرگه ها و نقطه های قرمز رنگ روی صفحه نمایش طبیعی است. یکی از ساده ترین راه هابرای برطرف کردن مشکل پیکسل قرمز اینست که آن را گرم نگاه دارید.گرمای موضعی میتواند موجب گرم شدن مایع کریستالی در بقیه نقاط پنل شود.

تعمیرات تلویزیون شامل تعمیر کدام قطعات است؟

تعمیر تلویزیونآب خورده

این اتفاق بسیار رایجو ناخوشایند از مواردی است که نمی توان گفت در 100% مواقع قابل رفع است. زیرا دربسیاری از مواقع در صورت بروز این اتفاق بی توجه هستند و تا کار به جای باریک نکشداقدام به تعمیر ال سی دی تلویزیون نمی کنند. تعمیر پنل آبخورده باحجم آبخوردگی و سرعت کاربر برای تماس با تعمیرکار تلویزیون ارتباط مستقیمیدارد. اگر این کار دیرتر انجام شود تنها راه حل تعویض پنل تلویزیون است.

تعمیر فلتتلویزیون

از مواردی که موجب ایراددر فلت تلویزیون می شود مرطوب شدن این قسمت است. در صورتی که خرابی پیش آمده درفلت های تلویزیون تنها در حد یک اتصالی باقی بماند، تعمیر فلت تلویزیونقابل انجام است. اما اگر حجم خسارات بالا باشد و آی سی نیز درگیر شده باشد تنهاراه تعمیرات تلویزیون، تعویض فلت پنل تلویزیون می باشد.

تعمیر مقاوتتلویزیون

این قطعه در مقابلعبور جریان الکتریکی از خود مقاومت می کند. اگر به دلایل مختلف، این قطعه دچارایراد شود و اندازه اهمی آنها تغییر کند موجب سوختن مقاومت تلویزیون می شود. تنهاراه تعمیر مقاومت تلویزیون تعویض آن است..! به عبارت دیگر این قطعه معیوب باید بانمونه جدید و البته ارجینال جایگزین شود.

تعمیر بک لایتتلویزیون

برای تعمیر بکلایت تلویزیون موارد و قطعات مختلفی باید بررسی شوند. اما در صورت نیاز بهتعمیر بک لایت تلویزیون باید لامپ ال ای دی دستگاه نیز بررسی شود. البته ایناقدامات به راحتی آنچه بیان شد نیستند و نیاز به مهارت بالای تعمیرکار دارد. بهگونه ای که بیشتر افرادی که مهارت کافی در این زمینه را ندارند یا ریسک انجام اینکار را قبول نمی کنند ترجیح می دهند کل پنل را تعویض کنند. اما قیمت پنلتلویزیون بسیار بالاست. از این رو باید این راهکار را به آخر لیست انتقال داد!

تعمیر پاورتلویزیون

پاور تلویزیون ازخازن هایی تشکیل شده است که طی مرور زمان مستهلک می شوند و نیاز به تعویض پاورتلویزیون است. اما اگر صرفا ایرادات منوط به ترانزیستورهای تلویزیون باشد میتوان اقدام به تعمیر پاور تلویزیون نیز نمود.

تعمیر برد ال ایدی

تعمیر برد تیکان تلویزیون درواقع ارتباط دهنده ی بین مین برد و فلتمی باشد و موجبات نمایش تصویر را فراهم می کند. بر اثر اتفاقاتی مانند نوساناتبرق، آب خوردگی و ... ممکن است این قطعه آسیب ببیند و نیاز به تعمیر برد تیکان یاتعمیر مین برد تلویزیون باشد.

تعمیر مین بردتلویزیون

تعمیر مین برد و تعویض مین برد تلویزیون یکفرآیند کاملا تخصصی است. باید تعمیرکار تلویزیون به صورت کامل همه قسمت ها مانندتراشه، ترک ها . سیم کشی های بین برد ها را بررسی نماید و تعمیر مین برد تلویزیونمشکل حل می شود و یا نیاز به تعویض مین برد تلویزیون است.

تعمیر تلویزیون قدیمی در منزل

اگر منظورتان از تعمیرتلویزیون قدیمی تلویریونهای ال سی دی و پلاسما هستند که قبل از تلویزیون هایمدرن و هوشمند امروزی پدید آمده اند، پاسخ شما مثبت است و می توانید با کمک متخصصینما تمام ایرادات تلویزیون مد نظر خود را رفع کنید. اما تعمیر تلویزیون های قدیمیتر تنها به علت اینکه قطعات آنها در بازار موجود نیست و به بیان دیگر منسوخ شدهاند، امکان پذیر نیست.

تعمیرکار تلویزیون حرفه ای

همانطور که پیش تربیان شد با توجه پیشرفته شدن تلویزیون ها در هنگام تعمیر تلویزیون علم و مهارت تعمیرکارتلویزیون قبل از هر موضوعی باید مد نظر قرار بگیرد. دانش به روز شدهتعمیرکاران نقش مهمی در کیفیت عیب یابی و تعمیر تلویزیون دارد. مهارتتعمیرکار موجب می شود، تا در بسیاری از موارد به جای تعویض قطعه به تعمیر قطعات درهنگام تعمیرات تلویزیون پرداخته شود. این عملکرد هم موجب کاهش هزینه تعمیرتلویزیون می شود و هم قطعه ارجینال تلویزیون حفظ خواهد شد. هوم سرویز با کمک گیری از بهترین متخصصی تعمیرتلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ آماده سرویس دهی و تعمیر تلویزیونآنلاین به مشتریان خود است.

هزینه تعمیر تلویزیون به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرتلویزیون سامسونگ، ال جی و یا برندهای دیگر به موارد متعددی بستگی دارد.اولین مورد مدل دستگاه است هر چه دستگاه پیشرفته تر باشد طبعا هزینه تعمیرتلویزیون بیشتر خواهد شد. مورد بعدی تعداد قطعه یا قطعات مورد نیاز برای رفعایرادات تلویزیون است. نوع قطعه معیوب نیز در قیمت تعمیرات تلویزیون در محلتاثیر زیادی دارند. به طور مثال قطعا هزینه تعمیر مین برد تلویزیون با هزینه تعمیرپنل تلویزیون یکسان نخواهد بود. به عبارت دیگر قیمت تعمیر تلویزیون تنها پساز عیب یابی مشخص می شود، مگر اینکه بدانید دقیقا کدام قطعه در تلویزیون معیوباست. مورد دیگر نوع ایراد است. به طور مثال قیمت تعمیر پاور تلویزیون با هزینهتعمیر ال سی دی تلویزیون برابر نیست. همچنین برند تلویزین نیز دستمزد و اجرتتعمیرکار تلویزیون و نرخ اتحادیه تعمیر تلویزیون را تغییر می دهد.

مزایای تعمیر تلویزیون در منزل چیست؟

 • وقت و هزینهای بابت جابجایی صرف نمی کنید.
 • هر زمانیکه منزل هستید، تعمیرکاران برای کمک به شما اعزام می شوند و می توانید از خدمات تعمیرتلویزیون آنلاین بهره مند شوید.
 • از احتمالبروز خرابی بیشتر در حین جابجایی جلوگیری می کنید.
 • به تمامی مراحلتعمیر تلویزیون نظارت می کنید و اطمینان کسب می کنید که تعمیرکاران از مهارت لازمبرخوردارند.
 • و اینکه دیگرچندین روز بدون تلویزیون نمی مانید و در کمترین زمان ممکن مشکلتان رفع خواهد شد.

در تعمیرات تلویزیون اسمارت از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟

با پیشرفت روز افزون تکنولوژیطبعا به دستگاه ها وتجهیزات تعمیر تلویزیون پیشرفته تری نیاز است. به این ترتیب درتعمیرات تخصصی تلویزیون اسمارت و پیشرفته باشد از دستگاه های تخصصی تعمیر تلویزیوناستفاده نمود. یکی از این مجهزترین تجهیزات مورد استفاده در تعمیر تلویزیون هوشمنددستگاهBANDING است که برایتعمیر صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی، تعمیر صفحه نمایش تلویزیون ال ایدی و یا تعمیر مانیتور استفاده می شود. بیشترین کاربرد این وسیله برای تعمیرتلویزیون آب خورده است. به طور کل ایراداتی از قبیل سیاه شدن تصویر، خط افتادن روتلویزیون، نوارهای رنگی روی صفحه تلویزیون، دو تصویر شدن و ... که به علت سوختگیدر پیکسل های تلویزیون اتفاق می افتد با کمک این تجهیزات و تعویض فلت تلویزیونقابل تعمیر هستند.

مورد دیگر دستگاهپیشرفتهBGA Machine است. کهاغلب برای تعمیر مین برد تلویزیون است. برای تعویض چیپ روی مین برد اغلب ازاین وسیله استفاده می شود.

تعمیرات تلویزیون اسمارت، ال ای دی، ال سی دی و پلاسما در هوم سرویز

اگر به تعمیرتلویزیون هوشمند، تعمیر تلویزیون ال ای دی و... نیاز دارید تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاورهرایگان و اعلام هزینه تعمیر پنل تلویزیون، تعمیر تلویزیون شکسته، هزینه تعمیرتلویزیون آب خورده و ... با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر تلویزیون و همچنین ارایه خدمات تعمیر تلویزیون ال سی دی، تعمیر تلویزیون ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صوت و تصویر ارائه می دهد که شامل نصب تلویزیون روی دیوار, تعمیر سینمای خانگی، ساندبار و .. در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون ال سی دی، تعمیر تلویزیون ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل

تعویض پنل تلویزیون و تعمیر فلت تلویزیون

تعمیر اسپیکر تلویزیون

تعویض برد تلویزیون و تعمیر برد تلویزیون

تعمیر بک لایت تلویزیون و یا تعویض بک لایت تلویزیون در صورت نیاز

تعمیر پاور تلویزیون در محل

تعمیرات ال سی دی شکسته تلویزیون و تعمیر تلویزیون آبخورده و ...

نظرات کاربران

profile picture
مهتاب بایرامی

سر ساعت تشریف اوردند و دستگاه را چک کردند و ایراد را برطرف کردند متشکرم

profile picture
رضا براتی

ارائه سرویس عالی برخودر و رفتار مناسب ممنون

profile picture
صدیقه زارعی

رفتار و کارشون بسیار عالی بود و یخچال و فریز از روز اول بهتر کار میکند متشکرم

profile picture
جعفر کارخانه

ادم بسیار خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند ممنونم ازشون

شرایط تعمیرات تلویزیون اسمارت و تعمیر تلویزیون ال سی دی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر تلویزیون نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر تلویزیون توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر تلویزیون استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر تلویزیون را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست